Rinkos dalyviai diskutuoja apie naujausius „Bitcoin“ veiksmus ir kriptografinių rinkų ateitį – „Fireside Chat“ apžvalga

Liepos 31 d. „OKEx“ surengė pokalbį su laivu pavadinimu "Aklavietė arba „Power Shift“: ištirti augimo bangos galimybes & didesnė konvergencija su tradicinėmis rinkomis."

Augant skaitmeninio turto erdvei, vis daugiau žaidėjų veržiasi į rinką ir siūlo prieinamus kriptografijos vartojimo ir prekybos sprendimus. Kita vertus, pastarieji „Bitcoin“ kainų veiksmai kartu su „DeFi“ bumu kelia naujų klausimų dėl rinkos ateities ir tvaraus augimo..

Ar gali atsirasti naujas kapitalo paskirstymo etapas, ar viskas bus "atkurtas pagal tvarką"? Kaip keičiasi tendencijos, veikiančios kriptografinės prekybos elgesį ir platesnio pramonės santykius su "tradicinis" pats pasaulis? Aptarėme visa tai mūsų pokalbyje su židiniu, kurio santrauka pateikiama žemiau.

Svečiai

Pokalbį per ugnį moderavo Selimas Baekas, OKEx APAC verslo plėtros vadovas. Tarp svečių ekspertų buvo Benjaminas Rothas, pasaulinis „Kenetic Tradings“ prekybos vadovas; Jae-Hong Kim, pagrindinis „WaveBridge“ kiekybinis prekybininkas; Danny Yuanas, „8 Blocks Capital“ įkūrėjas; ir „Diginex“ pardavimų vadybininką Justiną d’Anethaną.

Stebėkite diskusiją čia.

Trumpa ištrauka

Selimas: Pradėsime nuo to, kas vyksta su Bitcoin kaina. Kadangi šiandien mes pasiekėme 11 000 USD, aš tiesiog norėjau išgirsti jūsų požiūrį į šį staigų padidėjimą ir kainų svyravimą, kurį matėme šią savaitę ir paskutinį.

Ar pagaliau pamatysime kitokį modelį, ar rinka grįš į aklavietę? Jay, aš žinau, kad esate pagrindinis „WaveBridge“ kvantinis prekybininkas, ar turite nuomonės apie dabartinę situaciją? Koks yra jūsų požiūris į BTC kainų lygį šiais laikais? 

Džėjus: Kaip minėjote, neseniai pastebėjome žemą nepastovumo ir apimties lygį nuo vainikinių žlugimo, kuris sustabdė rinkas iki savaitės – kai pradėjome pastebėti ryškų prieaugį.

Naujausias antplūdis, kaip rodo mūsų analizė, gali būti siejamas su kaupiamųjų pinigų, įplaukiančių į biržas, padidėjimu, taip pat eksponentiniu „DeFi“ padidėjimu, kuris savo ruožtu padidino „Ethereum“ ir „ERC“ žetonų paklausą.

Kalbant apie kriptografinius darinius, matėme, kad apimtys nuo praėjusių metų beveik padvigubėjo, ir tai vertiname kaip teigiamą ženklą, kad rinka toliau bręsta.

Neseniai matėme ir palankius reguliavimo pranešimus, kurie gali būti tik gera žinia kriptografijai. Kalbant apie tai, ką tai reiškia artimiausioje ateityje, padidėjus nepastovumui, padidėja apimtys – taigi tai reiškia tik daugiau galimybių naujiems rinkos dalyviams. Mūsų nuomone, apskritai į nepastovumo padidėjimą reikia žiūrėti ne kaip į problemą, bet į galimybę subręsti.

Selimas: Benas, kaip pasaulinis aukšto dažnio prekybos įmonės prekybos vadovas, koks jūsų požiūris į bendrą rinkos modelį iki šiol?


Benas: Aš sutiksiu su Jay! Gerai, kad nepatenkame į tą diapazoną, į kurį atrodėme įstrigę – bent jau kalbant apie Bitcoin.

Manau, kad tai kažkaip vedė „Ethereum“, kuriam pačiam šiek tiek vadovavo „DeFi“ pakilimas, apie kurį, manau, vėliau kalbėsime komisijoje. Tai gana įdomu. Apie tai turiu daug minčių.

Kalbant apie „Bitcoin“, šioje srityje buvo reikšmingas konsolidavimas, ir žmonės iš esmės žiūrėjo į tą 10 000–10 400 USD sritį kaip pasipriešinimą. Kai tai išgyvenome, stebėtinai iššovėme dar 10 proc..

Apskritai aš esu jautrus. Tačiau viena išlyga yra ta, kad visi yra bulvariški. Paprastai tokioje aplinkoje vyksta tai, kad net jei gausite daugiau pinigų į kosmosą, jūs gausite gana staigių apsisukimų – kadangi daugelis žmonių tikriausiai šiek tiek vėluoja į mitingą ir žinote daug silpnų rankų.

Mes iš tikrųjų jau matėme, kad per pastarąsias porą dienų rinka sumalė aukščiau, o staiga nukrito 5% per vieną penkių minučių žvakę. Tikiuosi daugiau to, kas mums yra puiku, kaip aukšto dažnio firmos. Tai sąlygos, kuriomis mes džiaugiamės, ir manau, kad kylanti rinka didesniais kiekiais ir didesnis nepastovumas yra puiki audra visiems. Dauguma žmonių uždirba pinigus, matote didesnę apimtį ir tai pritraukia daugiau žmonių į kosmosą.

Taip pat matote palankų reguliavimo klimatą, kurį paminėjo Jay. Manau, kad ten yra daug priešpriešinių vėjų, tačiau būčiau atsargus ir atsargus vertindamas sverto dydį, nes jis greičiausiai bus nepastovus.

Selimas: Koks jūsų požiūris į kriptografinių išvestinių finansinių priemonių prekybą šią savaitę? Ką jūs numatote?

Danny:  Kaip aukšto dažnio prekybos įmonė taip pat atkartoja tai, ką sako Benas. Maždaug per pastarąjį mėnesį matėme, kad BTC kaina yra gana stabili maždaug 9 000 USD. „Twitter“ pamatėme, kad žmonės sako "ai, numanomas nepastovumas esant visų laikų žemai, realizuotas nepastovumas yra visų laikų žemiausias." Tačiau maždaug per pastarąją savaitę BTC padidėjo 20%, taigi nepastovumas taip pat buvo 20–30 taškų nuo žemo 30–40 diapazono. Ateinantį mėnesį ar du, manau, kad nepastovumas atitiks tai, ko tikiuosi, ir nesitikiu, kad jis padidės daug.  

Pavyzdžiui, pažvelgę ​​į „OKEx“ pasirinkimo sandorių rinką, žinote, kad vieno mėnesio nepastovumas buvo maždaug toks, koks yra suvoktas trijų mėnesių nepastovumas. Som nemanau, kad šiuo metu nepastovumas padidės.

Benas: Aš įšoksiu – sutinku, Danny! Manau, kad rinkos struktūra paprastai lemia didesnį nepastovumo protrūkį. Neigiama yra tai, kad daugelis išvestinių finansinių priemonių yra monetų maržos, todėl ši išgaubta situacija atsiduria blogesnėje pusėje, kai žmonių užstato vertės mažėja.

Tuo pačiu metu, kai rinka mažėja, ji paprastai pabrėžia ypatingus žemyn judėjimus. Taigi, bulių rinkoje tikėjausi to, ką pasakė Danny, kad nors mes dabar šiek tiek judame, vargu ar tai bus nepaprastai nestabili, nebent mes pasieksime visų laikų aukščiausią lygį – 20 000 USD. Kitus kelis mėnesius dėl to nesulaikau kvapo, bet tikiuosi – aš optimistiškai nusiteikęs – galime tai išbandyti 2021 m.

Šis paaiškinimas buvo redaguotas, kad būtų aiškiau.

Vykdykite „OKEx“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map