Pirmieji metai kaip OKEx CSO – Alysa Xu: trys tendencijos pertvarkys ekonomiką

„OKEx“ vyriausiosios strategijos vadovės Alysa Xu laiškas, skirtas jos pirmosioms sukaktims paminėti „OKEx“

Gerbiami „OKEx“ vartotojai,

Prieš metus, 2019 m. Balandžio 1 d., Tai buvo diena, kai prisijungiau prie „OKEx“, ir mano visos dienos kripto kelionės pradžia. Kriptovaliutų potencialą verta ištirti. Nepaisant daugybės netikėtų iššūkių kiekvieną dieną vykstančių varžybų metu, mano pasiryžimas šifruoti yra nepakitęs, nes aš tvirtai tikiu visa industrija ir „OKEx“.

Daug kas pernai įvyko kriptografinėje erdvėje. Rinka atšoko nuo meškų rinkos dugno. Daugiau mainų bandyta pasinaudoti kriptografiniais dariniais. Pradėjo atsirasti decentralizuotas finansas (DeFi). „OKEx“ taip pat tapo labiau integruota kriptovaliutų birža, optimizuodama savo produktus, verslą, prekės ženklo ir talentų ugdymo strategijas. Mes investavome į savo technologijų ir produktų atnaujinimą, kartu skatindami bendruomenės augimą, vertikalią integraciją ir globalizaciją. Be to, kad padidintume rinkos likvidumą, mes taip pat paįvairinome savo pasiūlymus per keturias pagrindines verslo linijas: „fiat gateway“, prekybą kriptovaliuta, kriptografinio turto valdymą ir „OKEx Academy“, tenkindami įvairius mūsų vartotojų poreikius skirtingose ​​prekybos kelionių stadijose. Aš dažnai sakau, kad turime daug kortelių rankovėje ir einame pirmyn savo ritmu. Nuo 2019 m. Ketvirtojo ketvirčio mes spartinome savo produktų naujoves ir naujų verslų plėtrą. Per pirmuosius 2020 m. Mėnesius mūsų paskelbti produktai ir priemonės iš tikrųjų yra pirmaujantys pramonėje.

Tačiau 2020 m. Yra neįprastas laikas. COVID-19 pandemija smarkiai smogė pasaulio ekonomikai. Koronaviruso užrakinimo metu tiek paklausa, tiek pasiūla buvo susilpninta. Dėl pasaulinės likvidumo krizės pasaulinės akcijų, obligacijų ir žaliavų rodikliai yra net žemesni už vidutinius 2008 m. Finansinės suirutės metu. Kriptovaliutoms taip pat kyla grėsmė dėl ekonominio poveikio. Kovo 12 d. „Bitcoin“ pastebėjo žaibišką avariją, kuri beveik privertė „Antminer S9“ kalnakasius uždaryti. Be to, kriptografinės rinkos viršutinė riba kažkada pasiekė 120 mlrd. USD žemą ribą, artimą 2018 m. Pabaigoje. Tokia juoda gulbė kompensavo optimizmą dėl perpus sumažėjusio gegužės mėnesio Bitcoin. Todėl daugeliui gali kilti klausimas, kur toliau eis kripto rinka.

Manoma, kad plačiai paplitęs virusas bent jau iki 2020 m. Trečiojo ketvirčio augs, o pasaulinė recesija atrodo neišvengiama. Atsigavimas vyks kartu su stimulų planais, kuriuos pristatė pasaulinės vyriausybės, tačiau tam reikia šiek tiek laiko. JAV akcijų rinka, palaikoma akcijų perpirkimo ir dividendų paskirstymo 10 metų, nebebus stipri. Dešimtims tūkstančių ten esančių bendrovių yra nepaprastai svarbu išgyventi krizę ir atlikti reikiamus pokyčius.

Trys pagrindinės tendencijos paveiks koronaviruso ekonomiką

Manau, kad ten, kur yra iššūkių, yra ir galimybių. Nutraukus senąją pastoviąją būseną, susidaro nauja pastovioji būsena. Nors paradigma keičiasi, tam tikros tendencijos atsiranda nepaisant tarptautinių rinkų pertvarkos.

1. Technologijos skatins ekonomikos augimą, o skaitmeninė ekonomika imsis lyderio vaidmens

Technologijų transformacija šioje epochoje spartėja. Anksčiau mus pasiekė nauja technologinių išradimų banga, įskaitant 5G technologiją, dirbtinį intelektą, didžiuosius duomenis, blokų grandinę ir daiktų internetą. Visų pirma „blockchain“ technologija gali paremti socialinių kreditų sistemą, kuri padeda sumažinti ekonomines ir socialines išlaidas.

Viruso protrūkis keičia mūsų darbo, praleidimo ir linksminimo būdus. Dar svarbiau, kad tinklo srautas ir vertė, kurią sukuria papildomi reikalavimai, perkelti iš neprisijungus prie interneto, dar labiau paspartins kriptografijos ekonomikos populiarinimą.

2. Kriptografijos rinkai bus naudingas ilgesnis bulių ciklas ir ji atsigaus greičiau nei tradicinėse rinkose

Kadangi kripto rinka yra mažesnio dydžio, jos likvidumas yra palyginti jautrus kapitalo įplaukoms. Be to, kai kurios kriptovaliutos, pvz., „Bitcoin“ ir „Ether“, traukiasi nuo žemiausio lygio iki pagrįsto vertinimo lygio, kai atsitraukia nuo 2017 m. Nors aplinka beveik nulinė arba nulinė norma greičiausiai išliks, investuotojai per kitą ciklą pasinaudos dideliu kriptovaliutų, kurie taps populiaria investicine priemone, grąžos potencialu.

Žvelgiant į „Bitcoin“ istoriją, jis buvo sukurtas 2009 m. Pradžioje, praėjus maždaug pusmečiui po finansų krizės 2008 m., Ir juo nebuvo pradėta prekiauti iki 2010 m., O vėliau sekė kitas kriptografinis turtas. Todėl iki šiol visa kriptografijos rinka niekada nebuvo išbandyta pasaulinės finansų krizės. Dabartinis nuosmukis yra didžiausias kada nors iššifruotas iššifravimas, tačiau tikiu, kad galų gale tai sustiprins rožines perspektyvas visoje kriptografijos ekonomikoje.

2020 metų pradžioje aš to tikėjausi 1) 20% pasaulio namų ūkių iki metų pabaigos investavimo portfeliuose paskirstytų kriptovaliutas; 2) Kripto išvestinių finansinių priemonių prekybos apimtis padvigubėtų ir 3) „DeFi“ viešosios grandinės pagrįstos programos turėtų sparčiai tobulėti. Nepaisant niūrios rinkos, esu tikras, kad kriptografiniai dariniai ir „DeFi“ ir toliau atkreips didžiausią dėmesį. Po šios pandemijos Bitcoin taps pagrindine turto rūšimi. Tai tik laiko klausimas, kai etaloninė kriptografija pritraukia investicijas iš 20% ar daugiau namų ūkių visame pasaulyje.


3. Visuotinis iššūkis pagimdys naujus pramonės lyderius

Nauji pramonės lyderiai atsiranda po kiekvienos krizės. Tikiuosi, kad pandemija ir ekonomikos nuosmukis paskatins išteklius ir kapitalą pereiti į saugų prieglobstį. Greitas paskirstyto verslo modelio pritaikymas vyks dėl fizinių apribojimų. Internetinis koordinavimas ir pasidalinti firmų darbuotojai bus mūsų radare. Nauja verslo organizacija formuojasi tyliai.

Verslininkai visada turėtų likti inovacijų priešakyje ir nustatyti pagrindines tendencijas. Jie turi ne tik nustatyti riziką, bet ir nustatyti praktinius tikslus, kad prisitaikytų prie pokyčių. Kaip sakė Peteris Druckeris, gerbiamas kaip šiuolaikinės vadybos tėvas, „turbulencijos metu didžiausias pavojus yra ne turbulencija – tai elgtis pagal vakarykštę logiką“.

2003 m. SARS protrūkio metu 500 „Alibaba“ darbuotojų buvo priversti dirbti namuose, tačiau jų paslaugos nepakito. Galų gale jiems pavyko išgyventi krizę ir sukurti didžiausią Kinijos internetinę rinką „Taobao“, kuri daugiau nei 10 metų vedė didelę Kinijos elektroninės prekybos bangą..

Šiuo kritiniu metu daugiau nei 1 000 gerų žmonių iš daugelio pasaulio kampelių taip pat sugebėjo bendradarbiauti internete ir pasiekė 30% efektyvumo augimą. Strategijų, priemonių, technologijų ir kapitalo prasme esame labai pasirengę plėsti verslą ir talentus. Manau, kad 2020 m. Bus „OKEx“ ir visos „blockchain“ pramonės etapas.

Esame pasirengę ateičiai

Dėl sistemos architektūros ir serverio našumo apribojimų praeityje susidūrėme su sistemos uždelsimo ir užsakymų knygos vėlavimo problemomis. Ši patirtis paskatino mus investuoti daugiau laiko ir biudžeto nei mūsų bendraamžiai į IT sistemos našumo ir produkto patobulinimą. Ir didžiuojuosi sakydamas, kad mūsų pastangos pasiteisino. 2019 m. Spalio 26 d. Mes buvome vienintelė kriptografijos birža, kuri nepatyrė vėlavimo ir „flash crash“ per didžiulį rinkos svyravimą. Per juodąjį 2020 m. Kovo 12 d. Ketvirtadienį mūsų sistema pasiekė nulinį visų kriptovaliutų grąžinimą, nepaisant minimalių laiko vėlavimų. Nė vienas iš mūsų grynąjį pelną turinčių vartotojų nebuvo priverstas uždaryti savo pozicijų.

Viešos komunikacijos trūkumas ribojo pašalinių žmonių supratimą apie OKEx praeityje. Mes išmokome pamoką ir pradėjome daugiau bendravimo skirtingais kanalais. Per pastaruosius metus Jay Hao ir aš kasdien susisiekėme su savo vartotojais „Twitter“ ir „Weibo“ greta daugybės interviu ir AMA sesijų, norėdami pranešti apie savo darbą „OKEx“, kaip siekiame savo produktų saugumo, stabilumo ir patikimumo. paslaugas ir paslaugas, taip pat tai, kaip mes tobuliname naujoves.

Dėkojame didžiulėms mūsų produktų komandos pastangoms savarankiškai plėtoti mūsų USDT maržuotus ateities sandorius ir amžiną apsikeitimą, pasirinkimo sandorius, akcijų paketą, C2C skolinimą, viešąją grandinę ir pan., Kad dabar galėtume tapti vieno langelio principu. išskirtinės kokybės kriptovaliutų produktai.

Ačiū mūsų klientų aptarnavimo tarnybai, tarptautinei tikrinimo komandai ir institucinėms klientų komandoms, kurios, esant pirmai progai, visada tenkino klientų poreikius. Labai vertinamos už profesionalumą ir efektyvumą, komandos visada laikosi mūsų elgesio kodekso, kad išspręstų visas vartotojų problemas.

Rinkodaros, operacijų ir verslo plėtros komandų dėka mes susisiekiame su pasauliniais prekybininkais toliau nei bet kada ir siūlome paslaugas, labiau pritaikytas skirtingos aplinkos vartotojams..

Ačiū mūsų funkcinėms komandoms už nuolatinį vidaus valdymo sistemų tobulinimą, padedant tvirtą pagrindą tolesniam mūsų augimui.

Klausimas, į kurį atsakiau per pirmuosius kelis tarnybos mėnesius, buvo „kodėl pasirinkote„ OKEx “?“ Atsakiau su dideliu pasitikėjimu: „OKEx yra įmonė, turinti geriausius pagrindus kriptografinėje erdvėje“. Daugelis iš pradžių gali nesuprasti, bet manau, kad vis daugiau žmonių man dabar pritaria.

Nepaisant audros, pirmyn

Nuo tradicinio finansų sektoriaus iki kriptografinės erdvės, nuo „fintech“ tyrimų iki pradedančiųjų inkubacijos, kiekvienas mano karjeros žingsnis man kelia naujų iššūkių, susijusių su gaminiu, verslu ir vadyba. Prisijungimas prie „OKEx“ yra svarbiausias mano kada nors pasirinktas pasirinkimas. Mano įsitikinimas tvirtas ir ambicijos didelės. Aš tvirtai tikiu, kad kriptografijos rinka sieks trilijonus dolerių. Be to, mūsų tikslas yra „OKEx“ paversti kelių milijardų dolerių vertės įmone. Iš tiesų, „OKEx“ dirbau su verslininku. Nepaisant visų sunkumų, niekada nesigailėsiu to, ką patyriau, jei tai bus geri darbai įmonei ir pramonei.

Didelis ačiū mūsų vartotojams už jūsų palaikymą ir motyvaciją. Mes ir toliau sieksime meistriškumo.

Didelis ačiū mūsų bendraamžiams. Mes ir toliau tobulinsime save ir pakelsime pramonę į naujas aukštumas.

Didelis ačiū visiems prisidedantiems prie kriptografinės erdvės, įskaitant žiniasklaidą, tyrėjus, kūrėjus, saugumo tiekėjus ir investicines įmones. Tikiuosi, kad mes ir toliau pakelsime visą pramonę į kitą lygį.

Esu dėkingas už tai, kad su „OKEx“ leidome į nuostabią kelionę kriptografinėje erdvėje. Nepaisant laukiančios audros, mes įveiksime ir sustiprėsime.

Nuoširdžiai Jūsų,

Alysa Xu

Vyriausiasis strateginis pareigūnas, OKEx

2020 m. Balandžio 1 d

Sekite „OKEx“:

https://twitter.com/OKEx

https://www.facebook.com/okexofficial/

https://www.linkedin.com/company/okex/

https://t.me/okexofficial_en

https://www.reddit.com/r/OKEx/

https://www.instagram.com/okex_exchange

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map