IYO revoliucija: novatoriškas „DeFi“ ūkio laukas

Devintojo „OKExDeFi“ apskritojo stalo apžvalga, kurioje dalyvauja pagrindiniai YFII bendruomenės nariai Ahmedas Alsayadi ir Dovey Wanas

„OKEx“ nuolat žvalgomės į ateitį – ir manome, kad tai reiškia decentralizuotą finansavimą.

Norėdami paskleisti žinią, mūsų generalinis direktorius Jay Hao rengia naują virtualų „OKExDeFi“ apskritojo stalo pokalbių ciklą su įvairių pramonės šakų lyderiais, kad aptartų jų „DeFi“ pažangą, įžvalgas ir ateities planus..

Šiame apvaliajame stende Jay apklausia Ahmedą Alsayadi ir Dovey Waną, pagrindinius DFI.money (YFII) bendruomenės decentralizuotos autonominės organizacijos narius..

Čia yra pagrindiniai akcentai iš apvalus stalas.

Jay: Pakalbėkime apie „YFII Vault“ ir jo akcijų ženklą „iToken“. Koks yra „iToken“ vaidmuo YFII ekosistemoje? Bet kokie ateities „iToken“ planai?

Ahmedas: Leisk man pirmiausia pristatyti „Vault“.

„Vault“ yra tarsi investicijų į kriptografinę erdvę kaupiklis. Jei investuojate į šį saugyklą, mes iš tikrųjų bandome rasti geriausias investavimo galimybes erdvėje ir ten investuoti. Pavyzdžiui, derlingumo ūkyje yra daugybė projektų, į kuriuos galite investuoti patys, tačiau turite žinoti, kad yra tam tikrų pavojų, jei investuojate patys. Tačiau jei prisijungiate prie saugyklos, mes investuojame šiuos pinigus į projektus, kurie iš tikrųjų neturi nuolatinių įstatymų. Taigi, jūs tiesiog įdėjote savo pinigus į saugyklą, o mes atliksime auditą už jus, kad tai būtų mažiau rizikinga, nei investuodami patys.

„iToken“ yra šio saugyklos nuosavybės ženklas. Pvz., Kai deponuosite DAI, gausite iDAI. Jūsų dalis šio skliauto ir palūkanos bus nukreiptos tiesiai į skliautą, kad pasitraukę gautumėte savo DAI kartu su savo pomėgiais.

„iToken“ yra prekybinis, o dabar jį palaiko „OKEx“. Ačiū, „OKEx“ – manau, kad jis tiesiog pridėtas prie „OKEx Earn“, kad „OKEx“ vartotojai taip pat galėtų investuoti.

Jay: YFII paleidimas yra tipiškas sąžiningo paleidimo pavyzdys. YFII neturi išankstinio kasybos, ICO ar kūrėjo atlygio. Vienintelis būdas gauti YFII yra suteikti likvidumą fondams. Ar „DeFi“ srityje madingi mugių pristatymai tampa madingi?

Dovey: mugės pristatymai skirti ne tik „DeFi“. Sąžiningas pristatymas yra pagrindinis „Bitcoin“ (BTC), taip pat daugelio šių senosios mokyklos kriptų, pvz., „Monero“ (XMR) ir keletas kitų, etosas. Taigi, mes gerai žinome šią sąvoką, kaip „Bitcoiners“, ir mes labai gerai žinome šį terminą "sąžiningas paleidimas" kalbant apie įrodymą dėl darbo, nes 2013 m. buvo daug pradinių „PoW“ kasyklų, ir iš esmės, jei nėra priešmino, 100% žetonų paskirstymo yra paskirstoma kalnakasiams. 

Manau, kad antrosios kartos žetonų paskirstymas iš esmės buvo atliktas pradiniais monetų aukomis. ICO problema buvo ta, kad jei tik pažvelgtume į 2017 ar 2018 metus, mūsų erdvėje buvo labai mažai reguliavimo ir daugybė informacijos asimetrijos. Ankstyvieji investuotojai turėjo daug daugiau informacijos ir turėjo daug daugiau privalumų, kai kalbama apie sąnaudų pagrindą.

Daugelis mažmeninių investuotojų ar ankstyvųjų vartotojų neturi teisingos prieigos. Kaip jau sakiau anksčiau, mugės pristatymai nėra susiję su rezultatu. Tai yra sąžiningumas užtikrinant prieigą ir lygias galimybes. ICO kartoje nebuvo lygių galimybių. Taigi, manau, kad sąžiningo paleidimo judėjimas iš tikrųjų yra senosios mokyklos kriptografijos pasaulio atgimimas – todėl manau, kad jis greitai sulaukė patrauklumo ne tik „DeFi“ bendruomenei, bet ir visai kriptovaliutų bendruomenei apskritai.


Aš 100% palaikau mugės pristatymą, nes sąžiningas pristatymas reiškia nemokamą galimybę – tikrasis vertės sukūrimas atsiranda įsitraukus į protokolo naudojimą ir praktinius produktus ir paslaugas. Tai ne tik greitas praturtėjimas, nes ICO laikais visas turtas buvo greitas praturtėjimas – nebuvo jokio realaus naudingumo. Žmonės neturėjo jokio supratimo ir visiškai nesirūpino naudingumu. Kalbant apie sąžiningą paleidimą, turite pateikti savo kapitalą, kad būtumėte likvidumo teikėjas, arba taip pat galėtumėte prisidėti svarbiausiais būdais.

Mugės pristatymai yra apie meritokratiją; tai yra atlygio gavimas pagal jūsų pastangas ir indėlį – taigi, aš 100% palaikau šį judėjimą ir renesansą.

Ahmedas: Aš sutinku su jumis, bet iš tikrųjų tai tampa banginių žaidimu. Tai yra geras žingsnis, kalbant apie teisingą paskirstymą, tačiau to nepakanka. Kai kurie projektai, pvz., WHALE, tiesiog prisijungė, paėmė visus žetonus ir tada juos išmetė. Ilgą laiką tai nėra sveika. Tai yra geras žingsnis, bet manau, kad turėtų būti daugiau, tarkime, ilgų uždarymo laikotarpių.

Džėjus: Pasinerkime į kitą klausimą. Kai kurios Kinijos bendruomenės mano, kad „DeFi“ ir likvidumo kasyba yra tarsi piramidės, sukuriančios burbulus. Lyginant su Vakarų „DeFi“ mėgėjais, Kinijos kriptografijos bendruomenė anksčiau patyrė „FCoin“ ir sandorių kasybos skausmą. Tai gali juos atitolinti nuo derliaus auginimo ir „DeFi“. Ką kinų bendruomenė mano apie „DeFi“ dabar?

Dovey: Daugelis Kinijos bendruomenės narių – apskritai šifravimo žmonės – tikrai žino, kad tai nėra likvidumo kasybos schema, kurią patyrėme 2018 m. Pradėta „FCoin“, viskas tiesiog greitai praėjo, o kaupimo ir sprogimo ciklas neabejotinai užkrėtė daugelį jų Kinijos kripto nariai.

Nors skatinimo planas yra panašus, manau, kad pagrindinis funkcionalumas ir pasiūlymai yra visiškai skirtingi. Taigi, rezultatai taip pat yra skirtingi. Aš visiškai suprantu, kodėl Kinijos bendruomenės nariai gali manyti, kad likvidumo kasyba ar „DeFi“ yra visiškai „Ponzi“ schemos ar aferos, nes kalbant apie likvidumo kasimą, tikrai yra „Ponzi“ dizaino elementas, tačiau aš nelaikyčiau afera, nors jų yra daug sukčių ten. Tačiau yra ir keletas teisėtų. Manau, kad tiesiog negali visko apibendrinti.

Bet kalbėdamas tik apie riziką, manau, kad ūkininkavimas ir likvidumo kasyba nėra skirti vidutiniams vartotojams. Man be galo malonu, kad „OKEx“ įsteigė tam tikrą kriptografinį pinigų rinkos fondą. Man tai labai malonu, nes norint taikyti vidutinę ūkininkavimo schemą, jums iš esmės reikia tam tikro lygio techninio supratimo apie tai, kaip veikia pažangi sutartis, ir tada reikia atlikti daugybę skaičiavimų. Nemanau, kad tai skirti vidutiniam vartotojui, o dėl piniginės sukčiavimo ar aferų kyla daug pavojų. Manau, kad rizika, pritaikyta grąžai, nėra pakankamai didelė vidutiniam vartotojui. Todėl manau, kad ateityje pamatysime daug daugiau žemės ūkio agregatų, kuriuos siūlo centralizuotos biržos, tokios kaip „OKEx“.

Aš labai nekenčiu pasakojimo, kad viskas turėtų būti „DeFi“, o centralizuoti finansai arba „CeFi“ neturi ateities. Yra kažkas panašaus į vidurį, nes visi nėra išmaniųjų sutarčių kūrėjai. 99% vartotojų negali skaityti pažangių sutarčių kodeksų, tiesa? Mums tikrai reikia tam tikros auditorijos – ir aš manau, kad mainai, tokie kaip „OKEx“, yra puikūs žaidėjai šiems tikslams.

Šis interviu buvo redaguotas ir sutrumpintas, kad būtų aiškiau.

Prisijunkite prie mūsų kanalų, kad sužinotumėte daugiau apie blokų grandinę, kriptovaliutą ir „DeFi“:

Jay Hao, „OKEx“ generalinis direktorius 

„OKEx“ pareigūnas

https://twitter.com/OKEx

https://www.linkedin.com/company/okex/

https://www.facebook.com/okexofficial/

Kreditas mūsų #OKExDeFi apvalaus stalo svečiams:

Ahmedas Alsayadi, pagrindinis @YFII bendruomenės narys (DAO)

https://twitter.com/alsayadii

Dovey Wanas, pagrindinis @YFII bendruomenės narys (DAO)

https://twitter.com/doveywan

https://www.linkedin.com/in/doveywan

DFI.money

https://twitter.com/DfiMoney

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map