Fondo apsauga nuo kriptografinės vagystės

Kripto vagystė egzistuoja dėl priežasties – ji neabejotinai yra pelningiausia ir sunkiai atsekama dėl „blockchain“ pobūdžio. Kenkėjiški bandymai sulaikyti jūsų skaitmeninį turtą tam tikru momentu gali atrodyti teisėti, tačiau juos lengva pastebėti, jei skirsite papildomą dėmesį.

Padidėjus sukčiavimui kripto bendruomenėje ir sulaukus atsiliepimų, mes surinkome keletą įprastų sukčių, į kurias pateko prekybininkai. Nelaimei, kai bandote sukčiauti, toliau pateikiami patarimai turėtų padėti geriau apsisaugoti nuo sukčių.

Dažni sukčiai

Sukčiavimo el. Paštas

Seniausias sukčiavimo metodas (vis dar naudojant didžiausią žmonių skaičių) yra el. Laiškai, kuriuose sukčiavimo apsimetantieji atakuoja, norėdami pavogti vartotojo duomenis ir prisijungimo duomenis, kad gautų prekybininkų skaitmeninį turtą. Šie bandymai paprastai permaskuojami kaip patikimas subjektas arba apsimetinėjami kaip pareigūno, klientų aptarnavimo ar tinklo administratoriaus pranešimai. Kai auka spusteli atidaryti el. Laišką, gali būti įdiegta kenkėjiška programa, kuri gali pasiekti visus jūsų vartotojo vardus ar slaptažodžius, saugomus.

Matėme, kad sukčiai, naudodami šį el. Pašto adresą, siunčia sukčiavimo el. Laiškus, užmaskuotus kaip „OKEx“. Vartotojui spustelėjus „patvirtinti“, jis nukreipiamas į sukčiavimo svetainę „OKEx“ ir apgaulingai prisijungia naudodamas 16 skaitmenų raktą, skirtą „Google“ autentifikavimo priemonės asmeniniam raktui. Šiuo metu auka visiškai paviešino savo vartotojo vardą, slaptažodį ir „Google“ autentifikavimo priemonės kodą.

Patarimai: nustatykite el. Laiškų apsaugos nuo sukčiavimo kodą, kad išvengtumėte sukčiavimo el. Laiškų.

Sukčiavimo svetainė

Kitas įprastas sukčiavimo būdas yra netikra svetainė. Sukčiai sukuria sukčiavimo svetaines, imituojančias biržos prisijungimo puslapius, kad apgautų prekybininkus atskleisti savo konfidencialią informaciją, pvz., Vartotojo vardus ir slaptažodžius..

Kaip sužinoti, ar svetainė yra teisėta? Sukčiavę interneto svetainę, sukčiavę sukčiai, šiandien yra labai sudėtingi. Paprastai šios svetainės atrodo 99% panašios į originalią svetainę su logotipu ir kitomis originalios svetainės grafikomis. Tačiau neapsigaukite dėl svetainės, kuri atrodo tikra, vien todėl, kad matote logotipą, dar nereiškia, jog svetainė yra teisėta. Vietoj to turėtumėte atidžiai pažvelgti į svetainės adresą – ar yra rašybos klaidų, nereikalingų simbolių prieš įmonės pavadinimą ar po jo, ar puslapio adresas yra „https: //“.

Pavyzdžiui, sukčiai skelbia padirbtas „OKEx“ nuorodas (pvz.,. https://okex-co.com/) socialinės žiniasklaidos priemonėse vartotojai atidaro suklastotą svetainę, tada paprašykite jų prisijungti ir įvesti 16 skaitmenų raktą, skirtą „Google Authenticator“ privatiems raktams, ir taip įsilaužta į jūsų turtą..

Patarimai: įgalinkite „Google“ autentifikavimo priemonę arba mobilųjį patvirtinimą, kad išvengtumėte sukčiavimo išpuolių. Jei nesate tikri dėl svetainės, NESIJUNGKITE.

Sukčiavimo išpuolis

Šifravimo pasaulyje daugybė svetainių prašo prekybininkų patikrinti, ar URL juostoje yra teisingas SSL sertifikatas ir URL prieš prisijungdami, tačiau tai negalėjo garantuoti, kad svetainė yra saugi, nes įsilaužėliai taip pat vystosi. Kai vartotojai nutekina savo prisijungimo duomenis sukčiavimo svetainėse, įsilaužėliai gali naudoti API, norėdami atsiimti lėšas arba atlikti nenormalius sandorius, kad pavogtų vartotojų turtą. Jei vartotojas patiria sukčiavimą, serverio žurnale bus užfiksuotas sukčiavimo procesas. Vartotojai dažnai yra klaidinami, nes naudojasi API, o tada pavagia jų turtą.

Patarimai: nenaudokite jokių API, jei tai nėra būtina


Apsimetinėdamas pareigūnais

Socialinės žiniasklaidos platformose ir bendruomenėse (pvz., „Telegram“) sukčiai dažnai apsimetinėja teksto prekeiviais klientų palaikymo komandos nariais. Kadangi vartotojai nori spręsti savo problemas, jie gali būti suklaidinti atidarydami sukčiavimo svetaines, todėl jų duomenys gali būti pažeisti.

Kaip efektyviai apsaugoti savo turtą – praktiniai būdai

Kad prekybininkai nepatektų į kriptografinių nusikaltėlių rankas, jie turi išlikti saugūs ir lankstūs, kad galėtų pasinaudoti nestabilia rinka..

Dviejų veiksnių autentifikavimas (2FA)

Galbūt nesupratote, tačiau dauguma iš mūsų internetu reguliariai naudoja dviejų veiksnių autentifikavimą (2FA). Jis plačiai naudojamas jūsų internetinių paskyrų duomenims apsaugoti. Labiausiai paplitusi dviejų veiksnių autentifikavimo forma yra prisijungus prie savo paskyros, registruotame telefone SMS žinute gausite vienkartinį saugos kodą, kad jūsų paskyra būtų geriau apsaugota, nes jums reikia ir slaptažodžių, ir telefono. norėdami pasiekti savo sąskaitą.

„Google“ autentifikavimo priemonė

Saugesnis būdas yra „Google Authenticator“, nuskaitydamas dalyvaujančių svetainių brūkšninius kodus, sukurdamas 2FA kodus, kurie yra antrasis apsaugos lygis, kai vartotojai prisijungia, kad būtų saugesnė jų paskyra. „Google“ autentifikavimo priemonės privalumai yra ne tik pagrobti SMS pranešimai, bet ir tai, kad visus kodus turite centrinėje vietoje ir kad jie yra prieinami visą laiką, net kai jūsų telefonas neprijungtas prie interneto.

Niekada ne per budrus

Nors nė vienas saugumo produktas negali teigti, kad jis yra visiškai saugus, tačiau verta būti ypač budriems (ypač dirbant su kriptovaliutomis), todėl jūsų turtas nepasiekiamas sukčiams.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map