AMA apibendrinimas: „Mantra DAO“ įkūrėjas ir tarybos narys Johnas Patrickas Mullinas

Rugsėjo 3 d. „OKEx“ pakvietė „Mantra DAO“ įkūrėją ir tarybos narį Johną Patricką Mulliną į AMA sesiją su mūsų „Telegram“ bendruomene. AMA pamatė, kad mūsų svečiai apžvelgė projektą, jo vietą decentralizuotų finansų ekosistemoje ir pagrindinius jo bruožus. Šioje santraukoje pateikiami tos sesijos klausimai ir atsakymai.

Ar galėtumėte pristatyti save ir suteikti mūsų bendruomenei šiek tiek supratimo apie tai, kokio verslo pagrindo esate kilę ir kaip pritaikėte tai savo vaidmeniui „Mantra DAO“?

Esu kilęs iš JAV, bet beveik paskutinius 10 ir daugiau metų praleidau užsienyje, bakalauro studijas atlikęs Ispanijoje, pirmuosius magistrantūros studijas – Vokietijoje ir antrus – Šanchajuje. Aš baigiau dvigubus magistro laipsnius Ekonomikos ir vadybos srityse.

Aš prisijungiau prie kriptografinės erdvės visą darbo dieną 2017 m., Bet buvau aktyvus nuo 2015 m. Ir 2013 m. Nusipirkau savo pirmąjį „Bitcoin“ (deja, tik kelis). 2018 m. Persikėliau į Honkongą ir prieš paleidžiant HK padėjau įsteigti kriptografinių mainų ir konsultavimo įmonę. JAV licencijuoto tarpininkavimo verslo biurai, turintys vienintelę SEC licenciją platinti skaitmeninius vertybinius popierius kartu su Willu Corkinu.

Po to prisijungiau prie „Rio DeFi“ komandos kaip patarėjas ir pastaruoju metu daugiausia dėmesio skyriau „Mantra DAO“, „DeFi DAO“, orientuoto į akcijų paketą, skolinimą ir valdymą, bei „Polkadot“ ekosistemos kūrimui ir paleidimui. Mano specialybės yra verslo plėtra, lėšų rinkimas, simbolinė ekonomika, ir aš kasdien esu atsakingas už „Mantra DAO“ operacijas ir strategiją..

Aš daug ką tvarkau su mūsų instituciniais investuotojais, bendradarbiauju su PoS projektais, kad tapčiau patvirtintoju, ir keičiuosi sąrašais. 

Taigi, mūsų nariams, kurie dar nėra susipažinę su projektu, galite pateikti labai aukšto lygio apžvalgą, kas yra „Mantra DAO“ ir kokį konkurencinį pranašumą jis suteikia „DeFi“ kraštovaizdžiui?

Taip, tikrai. „Mantra DAO“ yra DAO, sukonstruota taip, kad ją visiškai valdytų OM žetonų turėtojai, o vartotojai gali gauti finansinę naudą dalyvaudami mūsų taupymo (t. Y. Akcijų pakavimo) ir skolinimo produktuose, taip pat naudoti OM žetoną dalyvaudami valdyme ir balsuodami. apie pokyčius ekosistemoje ir platformoje.

Be to, šioje sistemoje galite užsitarnauti gerą vardą naudodamiesi mūsų vidiniu karmos protokolu, kuris yra tokia sistema kaip kredito balas, todėl galite gauti didesnę ekonominę naudą, pvz., Pigesnes skolinimosi palūkanas, mažesnius mokesčius už akcijų paketą, nepakankamą įkeitimą ir kitas paskolas. linksmų dalykų.

Mes pasisėmėme įkvėpimo iš daugelio pirmaujančių „DeFi“ projektų ir paėmėme jų gabalėlius, kad iš tikrųjų padarytume išsamią tokenizuotą „DeFi“ platformą, turinčią visus pagrindinius kriptografinio banko elementus, bet turinčią žaidimų patirtį „Karma Protocol“ ir „Mantra Pool“ loterijos žaidimas. Ir visa tai yra susieta gražioje pakuotėje su „Mantra“, „OM“ ir „Karma“ panašiais į „Zen“ prekės ženklais.

Papasakokite, kaip jūsų DAO unikaliai naudinga atviriems finansams šiandienos ir rytojaus ekonomikoje?

Kalbant apie tai, manau, kad žmonės matė, kaip tradicinė bankų sistema yra nepasiekiama besivystančiose šalyse, arba tiesiog neefektyvi – ir siaubinga patirtis. Aš turiu omeny, kad šiandien ką tik praleidau banke, nes, deja, vis dar nesu 100% kriptografinių išlaidų. Tai buvo visiškas skausmas, ir aš sugaišau tiek laiko.

Mes panaudosime savo patirtį tiek tradicinio, tiek kriptografinio finansavimo srityje, kad sukurtume atviresnę ir visapusiškesnę sistemą, leidžiančią žmonėms iš viso pasaulio ir be leidimo naudotis pagrindinėmis finansinėmis paslaugomis, kurių nusipelno žmonės – saugia vieta taupyti. savo pinigus ir uždirbti teisėtas palūkanų normas, galimybę naudotis kredito ir skolinimo galimybėmis ir kt.

TJO (t. Y. Pradiniame narystės pasiūlyme) dalyvavo maždaug 1 000 žmonių iš 81 šalies, o šiuo metu, praėjus dviem savaitėms iš TGE, turime beveik 9600 adresų, turinčių OM žetoną … tai tikrai nuostabu!

Be to, dėl daugelio mūsų produktų nesaugojimo prigimties užtikrinamas didesnis saugumo lygis. Kaip sakoma, ne tavo raktai, ne monetos.

Ar galite papasakoti, kada tikitės, kad lažybų sistema pradės veikti, ir kokios funkcijos ir (arba) paskatos sužadins ankstyvuosius naudotojus ir savininkus?

Turėsime dviejų rūšių kuoliukus. vienas yra tas, kur bus vykdomos mainų planavimo programos su mūsų centralizuotais mainų partneriais. Jis turės fiksuotą balandį ir laikysis tų pačių statymo sąlygų, kaip ir grandinės. Šiuo metu tai veikia „Bithumb Global“ ir „BitMax“, o šiuo metu dalyvauja apie 40 milijonų OM.

Tikimės, kad šis skaičius padidės dar labiau, nes artimiausiu metu pradėsime OM akcijų paketą su „OKEx“.

Mūsų bendruomenė to prašė, ir mes turėjome dirbti su „OKEx“ komanda ir išleisime gana puikią „OKEx“ vartotojų ir bendruomenės rengimo programą.!

Kalbant apie mūsų gimtąją grandinės paketą, per ateinančias kelias savaites mes pradėsime paprastą paketą kelioms skirtingoms „PoS“ grandinėms..

Būkite pasirengę bent penkiems partnerystės ir patvirtinimo pranešimams per kitas 2 savaites (duokite arba užtruksite kelias dienas). 

Tai yra atskirai nuo DOT ir KSM lažybų, už kurias mes dalinsimės nuoseklius vadovus, kaip paskirti „Mantra DAO“ mazgus, kad gautume vietinių žetonų įteikimo apdovanojimus. Netrukus po to mes turėsime papildomų OM akcijų atlygių, pridedamų atskirai.

Jūsų skolinimo produktai bus didelė „Mantra“ ekosistemos dalis. Ar galite apžvelgti savo trijų fazių išleidimo planą ir kodėl taip darote?

Turėsime daugiapakopį skolinimo produktą, į kurį įeina ir nuosavybės teise valdomo skolinimo protokolas, panašus į „Maker“, bet su kelių grandinių kelių turto įkeitimu, ir nepakankamai užtikrintas skolinimas per „Karma“ protokolą, taip pat kitos skolinimo protokolo integracijos..

„Ethereum“ derlingumą auginsime ir „Polkadot“ ekosistemoje, integruodami į „Compound“, „Aave“ ir kitus geriausius ETH skolinimo / auginimo protokolus tiesiai į savo platformą..

Dar viena šauni savybė, apie kurią mes tiek nekalbame, yra "skystis" ir „DeFi smagračio“ koncepcija. Čia vartotojai gali iš tikrųjų pažymėti savo turtą, sukurdami jo išvestinę priemonę, kuri leidžia laisvai prekiauti ir naudoti turtą, tuo pačiu išlaikant „PoS“ tinklo saugumą..

Taigi, galite sudėti, pavyzdžiui, savo DOT, kuris uždirbs daug naudos iš DOT + OM, tada galėsite susieti tą DOT su mumis ir sukurti darinį (omDOT), kurį galėsite pasiskolinti, kad galėtumėte prekiauti, arba nusipirkti daugiau DOT ar kito turto, kad galėtum susigrąžinti ir uždirbti daugiau DOT + OM.

Žinoma, turėsite panaikinti sutartį, kad galėtumėte grąžinti ir reikalauti visų atlygių, tačiau iš esmės taip jis veikia, ir jūs galite tai padaryti naudodami bet kokį akcijų paketą (pvz., Penkių bendrijų turtą, apie kurį pranešime ateinančiomis savaitėmis).

„XTZ“, „BAND“, „KAI“, „SRM“, „ATOM“, „KAVA“, „TOMO“, „LUNA“ ir kt. – visi yra labai potencialūs „PoS“ projektai, kuriuos mes ir nagrinėjame..

Kaip OM ženklo turėtojai gauna naudos iš ekosistemos? Kokią galią valdymo modelyje turi asmenys? Kodėl jis toks patrauklus ir kokie yra pagrindiniai dalyvavimo reikalavimai?

Tai mums be galo svarbu, juolab kad esame "bendruomenės valdomas" platformą ir iš esmės mes jau anksčiau matėme, kad DAO ypač trūksta paskatų balsuoti, arba procesas yra nepaprastai sudėtingas paprastam žmogui dalyvauti.

Mes norime sukurti „DeFi“ masėms ir leisti visiems, kad ir kas turėtų 1 OM ar 1 milijoną OM, išgirsti savo balsą

Todėl mūsų sistemoje reikalaujame, kad vartotojai balsuotų tik dėl OM akcijų paketo, tačiau tai gali būti tik su 1 OM.

Kiekviena įtraukta OM reiškia vieną balsą „Mantra DAO“ sistemoje.

OM turėtojai, kuriems priklauso OM, galės siūlyti „Mantra DAO“ ekosistemos pakeitimus, įskaitant, bet neapsiribojant, pakeitimus:

  • Palūkanų normos
  • OM infliacijos lygis
  • Ekosistemos dotacijos
  • Papildomo akcijų paketo pridėjimas
  • Papildomų skolinimo produktų pridėjimas

Mes netgi sukonstravome „Mantra DAO“ fondą taip, kad paties fondo naudos gavėjai yra OM žetonų turėtojai

Tai bus dar nuostabiau, kai mūsų „Mantra DAO“ mazgai bus geriausi kiekviename blokiniame tinkle, kurį patvirtinsime ateityje, ir sukurs nemažą dalį DAO apdovanojimų..

Beje, tai yra mūsų vidinis tikslas kiekvienoje grandinėje – 5 geriausi tikrintojai!

Bendruomenės klausimai

Ar turite monetų įrašymo / atpirkimo sistemų ar žetonų įrašymo planų padidinti OM žetono vertę ir pritraukti investuotojus investuoti?

Tai labai geras klausimas. Taigi, mes turime keletą funkcijų, kurios atitinka pirkimo ir įrašymo modelį. Tai prasideda „Mantra Pool“, kur vartotojai gali sudeginti 1 OM, kad gautų vieną įėjimą į baseiną. Kadangi OM kaina ir toliau auga, mums gali tekti įvertinti OM kiekį, kurį turite sudeginti, kad įrašytumėte. Be to, vartotojai turės sudeginti OM, norėdami atidaryti ir uždaryti CDP (t. Y. Užtikrintas skolos pozicijas), kad skolintųsi stablecoin. Galiausiai, „Mantra DAO“ taip pat naudos 50 proc. Savo kasdienio atlygio, kad atpirktų OM atvirojoje rinkoje..

Koks buvo didžiausias jūsų projekto etapas iki šiol? Koks yra ateinančių metų planas?

Manau, kad mums pavyko pasiekti daug nuostabių pasisekimų, nors ir per neįtikėtinai trumpą laiką. Nuo mūsų masiškai per daug prenumeruojamo TJO iki nuostabaus paleidimo ir įtraukimo į daugiau nei 11 biržų, įskaitant „OKEx“, per dvi savaites, taip pat priėmimo į „Substrate Builders“ programą, kuri yra „Parity“ ir „Web3“ vykdoma ekosistemos inkubavimo programa. Galite perskaityti daugiau čia.

Be abejo, turint beveik 10 000 adresų, turinčių OM žetoną, per mažiau nei dvi savaites taip pat nuostabu. Esu tikras, kad ten yra dar daugiau individualių turėtojų, turint omenyje, kad daugelis dalyvauja mainuose.

Kuo „PoA“ sutarimo mechanizmai gali būti naudingi „DeFi“, palyginti su „PoS“ ir „PoW“ sutarimo mechanizmais?

Šiuo metu „RioChain“, grandinė, kurią mes kuriame, yra „PoA“ modelis, tačiau sparčiai juda link labiau decentralizuoto „PoS“ modelio. Mes tvirtai tikime apverstumo koncepcija, kai „PoS“ monetų tinklo vertės artimiausiu metu užtemdys „PoW“ monetas. Be to, mes taip pat atliksime „RFuel“ tikrintuvą kaip vieną iš „Genesis“ tikrintojų.

Pastarąsias kelias dienas stebėjau OM, ir jis gerokai padidėjo. Ar manote, kad tai priklauso? Ar įvaikinimas prasidėjo kaip įplaukos?

Manau, kad yra keli pagrindiniai veiksniai, kodėl mūsų simbolinis stebėjimas išaugo per pastarąsias kelias dienas / savaites:

  • Didelis suinteresuotųjų šalių skaičius (įtraukta apie 40 mln. OM).
  • Matomumo padidėjimas, pvz., Įtraukimas į sąrašą didelėse biržose, tokiose kaip „OKEx“.
  • „Hype“ supa „Polkadot“ projektus – yra priežastis, kurią mes tą pačią dieną, kai DOT perkeliame, pradėjome naudoti su ERC-20. Tai nebuvo sutapimas.

Kodėl vis dar naudojate „Ethereum“ blokų grandinę OM žetonams, kol jis veikia lėtai?

Taigi, aš iš dalies atsakiau į tai, kas išdėstyta aukščiau, tačiau iš esmės dabartinis OM ženklas yra ERC-20 versija, skirta tik tam, kad gautume žetoną į mūsų investuotojų rankas ir gautume jiems išankstines sąlygas akcijų paketui. Mes pereisime prie savo „mainnet“ monetos, kai per ateinančius mėnesius bus paleista „RioChain“ moneta.

Kur galiu nusipirkti OM?

Šiuo metu mes esame įtrauktos į daugiau nei 11 biržų, tačiau manau, kad „OKEx“ yra puiki vieta pradėti, nes mes esame ten išvardyti.

Papasakokite apie savo planus 2020 m., Ką šiuo metu dirbate ir ar ketinate išplėsti didelių biržų sąrašą?

Šiuo metu mes stengiamės paleisti pirmąją mūsų platformos versiją, kuri iš pradžių bus sutelkta į akcijų paketą, o po to, kai „RioChain“ pasirodys, bus vykdomas paprastas valdymas grandinėje. Tada mes paleisime savo skolinimo platformą ir papildomas funkcijas, tokias kaip „Mantra Pool“ ir „Karma“.

Artimiausiu metu išleisime išsamesnį technologijų planą ir pradėsime veikti, taip pat toliau dalinsimės daugiau apie savo technologinę pažangą, kai atidarysime savo kodų bazę visuomenei ir daugiau apie „dev“ komandą, kuriai buvo sunku dirbti. scenos.

Kaip aš galiu prisidėti savo kvota kaip jūsų sėkmė, būdama bendruomenės valdomas projektas? Ar turite pasaulinę ambasadoriaus programą ar siuntimo atlygio sistemą? Ar turiu naudos iš ilgalaikio laikymo?

Taip, mes turime ambasadorių programą, kurią kuria mūsų tarybos narys Willas Corkinas ir strategijos patarėjas profesorius Nickas Krapelsas. Prašome sekti ir daugiau pranešimų apie tą programą!

Kokius vaidmenis „Web3 Foundation“ vaidina „Mantra DAO“? Niekas pats nepasiekia nieko vertingo, ar ne Prašau pasidalink apie savo partnerystę sėkmei?

Taigi, kaip aš dalijausi vienu iš klausimų, mes dirbame su „Parity“ ir „Web3“ per inkubacinę programą „Substrate Builders“, į kurią buvome priimti. „Mantra DAO“ dar turi kreiptis dėl „Web3 Foundation“ stipendijos, tačiau tai planuojame padaryti iki metų pabaigos.

Matau, kad „Mantra DAO“ bendruomenė auga, bet kaip vartotojai gali jums padėti? Kaip galime prisidėti savo kvota jūsų sėkmei pasiekti?

Yra daugybė būdų, kuriais bendruomenė gali mums padėti, ir pirmiausia tai palaiko mūsų mazgus, perduodant jiems savo turtą, kad gautumėte svarbų atlygį. Be to, vartotojai gali padėti palaikyti užimdami OM ir dalyvaudami valdymo ir balsavimo procese. Kuo daugiau bendruomenės atsiliepimų, tuo geriau, mūsų nuomone. Žinoma, kiekvienas gali padėti ir pasidalindamas mūsų naujienomis bei pranešimais ir būdamas tvirtas mūsų advokatas kosmose!

Šis interviu buvo redaguotas, kad būtų aiškiau.

Vykdykite „OKEx“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map