Alysa Xu: apie šifravimo rinką, išvestines finansines priemones ir globalizaciją

COVID-19, 3,12 rinkos katastrofa, perpus sumažėjęs „Bitcoin“, ir dabar mes beveik žengiame į antrąją 2020 m. Pusę. Mes daug ką išgyvenome „naujo įprasto“ sąlygomis, tačiau ką mes sužinojome apie rinką ir ko turėtume tikėtis toliau? Ką „OKEx“ gali padaryti geriau, kai stovime kriptografinėje erdvėje? Štai keletas mano minčių apie šifravimo rinką, išvestines finansines priemones ir būsimą „OKEx“ planavimą.

I. Kripto rinkos ir tradicinių finansų rinkų koreliacija

Pirmiausia pažvelkime į bendrą 2020 m. Pirmojo pusmečio rinkos tendenciją. Nuo vasario vidurio iki kovo pradžios pasaulio ekonomika ėmė mažėti, o tradicinis rinkos likvidumas palaipsniui mažėjo. Tuo pačiu metu šifravimo rinkos atsiliko nuo tradicinių rinkų, nes dėl perpus sumažėjusių lūkesčių rinkos nuotaika vis dar buvo gera..

Kovo 12 d. Kripto rinka patyrė pasaulinę likvidumo krizę. Kartu su ankstesniu dideliu sverto kaupimu, Bitcoin per vieną dieną smuko iki net 3 800 USD. Didelis kritimas sukėlė rinkos paniką, o išvestinių finansinių priemonių prekybos apimtis ir pozicijos nukrito žemiau vasario lygio. Palengvėjus pasaulinei likvidumo problemai, po truputį atsigavo. Žvelgdami atgal galime tai pamatyti skaitmeninio turto rinka nėra visiškai nepriklausoma tradicinių rinkų. Dėl skirtingos prigimties reikia laiko, kol likvidumo rizika išplis į pirmąją.

Tačiau ši krizė taip pat pateko į bitkoinus daugiau žmonių akiratyje. Tradiciškesni investuotojai atkreipia dėmesį į „Bitcoin“ ir pradėjo į jį investuoti, todėl abi rinkos labiau koreliuoja.

Be to, nė viena bendroji rinka negali būti visiškai nepriklausoma nuo kitų, nebent ji būtų visiškai izoliuota. Kol yra galimybė arbitražui, prekybininkai pasinaudoja sunaikinti skirtumą ir sujungti dvi skirtingas rinkas.

Visas turtas turi savo bulių lokio ciklą ir Bitcoin nėra išimtis. Tai negali tiesiog pakilti visą laiką. Vis dėlto, žvelgiant į ilgalaikę tendenciją, ateityje yra daug vietos etaloninei kriptografijai kilti. Kiekybinio palengvinimo atveju, norėdami apsidrausti nuo valiutos nuvertėjimo rizikos, investuotojai privalo pasirinkti turtą, kuris gali generuoti didesnę grąžą.

Bitcoin privalumai, palyginti su kitu turtu

(1) 2017 m. Pasiekęs aukščiausią kainą – 20 tūkst. USD, BTC įžengė į lokių rinką 2018 m., Pradėjo lėtai kilti 2019 m..

(2) Bendra „Bitcoin“ rinkos kapitalizacija yra mažesnė nei 200 mlrd. USD. Kadangi apimtis yra maža, bendras likvidumo mažinimo poveikis šioje rinkoje bus greitesnis ir akivaizdesnis.

Užjūrio instituciniai investuotojai pirmąjį ketvirtį buvo labai aktyvūs kriptovaliutų rinkoje, pavyzdžiui, „Grayscale“ per ketvirtį investavo rekordinius 389 mln. USD ir nupirko apie 60 000 „Bitcoins“, o tai yra apie 30 proc. Naujų kasmet iškastų „Bitcoins“. „Grayscale“ šiuo metu turi iš viso 310 000 bitkoinų, užimančių maždaug. Apyvartoje esančių bitkoinų – 1,7 proc.

Be to, žvelgiant į grandinės duomenis, banginių adresų, turinčių daugiau nei 1000 bitkoinų, skaičius dabar siekia daugiau nei 2000, viršydamas 2017 m. Bulių rinkos aukščiausią lygį, o dar trys adresai turi daugiau nei 100 000 bitkoinų. Adresų, turinčių daugiau nei 0,1 „Bitcoin“, skaičius taip pat pasiekė visų laikų rekordą – daugiau nei 3 milijonus. Ilgainiui, kai bitkoinas prisijungia prie pagrindinio pasaulinio turto gretų, ateityje daugiau žmonių imsis „Bitcoin“ turto paskirstymui.

II. Spartus išvestinių finansinių priemonių rinkos augimas

Nuo 2020 m. Pradžios išvestinių finansinių priemonių rinka klestėjo. Tikimės, kad jis ir toliau sparčiai augs visus metus. Nuo pirmojo ketvirčio prekybos išvestinių finansinių priemonių rinkoje suma viršijo 2 trln. USD, o neatidėliotinos prekybos apimtys siekė 6,6 trln. Išvestinių finansinių priemonių prekybos apimtys buvo apytiksliai trečdalis neatidėliotinų akcijų rinkos. Vidutinė dienos išvestinių finansinių priemonių rinkos apimtis per ketvirtį buvo 23,3 mlrd. USD, ty 274% daugiau nei pernai, o neatidėliotinų priemonių apyvarta per metus padidėjo apie 104%..

„OKEx“ išvestinių finansinių priemonių rinką tyrinėjo maždaug 7 metus. Šiuo metu mūsų vieno langelio platforma teikia išsamiausius prekybos produktus, įskaitant amžinąsias, ateities ir pasirinkimo sandorius, su visais su USDT ar kitų kriptovaliutų maržos opcionais. „OKEx“ pirmauja rinkoje pagal „Bitmex“ prekybos apimtį ir pozicijas. Kadangi mes nuolat optimizuojame ir tobuliname savo produktus atsižvelgiant į ypatybes ir rizikos kontrolės mechanizmus, dabar mes esame 1-2 metai prieš pramonę.

Pirma, mes patobulinome techninę architektūrą, kad pagerintume našumą. Kadangi skaitmeninio turto rinka veikia greitai, reikalavimai sistemos sutapimui, užsakymų apdorojimo greičiui ir apdorojimo pajėgumams yra didesni kiekvieną dieną. Todėl „OKEx“ atnaujino Žaibo sistema 2.0 ir super atitinkantis variklis pernai, kad įsitikintų, jog jis gali stabiliai veikti net ir ekstremaliomis rinkos sąlygomis. Jos prieinamumas sistemoje pasiekė 99,999%, viršydamas pramonės lygį. Kadangi naujoji platformos sistema pradėjo veikti 2019 m., Kokybiškai pagerėjo užsakymų apdorojimo greitis. Užsakymo pateikimo vėlavimas buvo sumažintas 50%. Tuo pat metu mes paleidome realiuoju laiku stebimos rinkos stebėtojos visiems prekybos produktams, tenkinant profesionalių prekybininkų poreikius.

Antra, mes turime sudėtingą rizikos valdymo sistemą. Mes įdėjome Pakopinė maržos santykio sistema optimizuoti priverstinio likvidavimo ir padalijimo tvarkos algoritmą ir patobulintas skaičiavimas pažymėta kaina. Šiuo metu registruojame nulinių ateities ir amžinojo apsikeitimo sandorių rinkos grąžinimus. Mūsų draudimo fondas toliau auga, šiuo metu jis turi beveik 100 milijonų dolerių.

Trečia, mūsų produktų asortimentas yra išsamus. 2018 m. Pradžioje mes paleidome amžina apsikeitimo sandoriais, kuri dabar palaiko 15 pagrindinių valiutų; prekybai ateities sandoriais pridėjome dviejų ketvirčių sutartys, ir tai palaiko USDT ar kitų kriptovaliutų maržos variantai, todėl vartotojams labai patogu įgyvendinti įvairias investavimo strategijas. Sausio mėnesį mes taip pat pradėjome prekybą opcionais, siūlydami kelias galiojimo datas, turtingas vykdymo kainas ir daugiau nei 100 sutarčių prekybininkams. Mes taip pat pridėjome tris naujas funkcijas, kad vartotojai galėtų daugiau sužinoti apie opcionų prekybą, įskaitant pasirinkimo galimybių paiešką, parinkčių skaičiuoklę ir „Tick-by-tick“ realiuoju laiku veikiančias rinkos sekimo priemones..

„OKEx“ yra pati įvairiausia kriptovaliutų rinka šioje srityje, ir mes toliau daug dėmesio skirsime sistemos operacijų stiprinimui, vartotojų patirties gerinimui ir rinkos likvidumo palengvinimui ateityje.

III. „OKEx“ viso ciklo globalizacijos išdėstymas

Noriu pasidalinti dar keliomis mintimis apie mūsų mainus, įskaitant strateginę poziciją „OKEx“.

Nepaisant dešimtmečio plėtros, patikimiausias kriptografinės ekosistemos verslo modelis vis dar yra mainai. Po drungnos pirminės rinkos išvestinės finansinės priemonės tapo nauju hitu. Kalbant apie kriptografinių mainų plėtrą, ateityje galime tikėtis šių tendencijų.

Pirma, visa rinka laikysis 80/20 taisyklės, kai pagrindinę rinkos dalį užims pirmos pakopos įmonės, o nišos rinkoje varžysis antros ir trečios pakopos platformos..

Antra, pirmojo lygio mainai sukurs turtingesnę ir visapusiškesnę ekologinę sistemą ir taps integruota ir vieno langelio kriptografinio turto produktų ir paslaugų paslaugų platforma; o antros ir trečios pakopos biržos sutelks dėmesį į suskaidytą rinką.

Trečia, centralizuoti mainai išliks dominuojantys pramonėje tam tikrą laiką, tačiau DEX palaipsniui vystysis ir tikimasi, kad jie abu papildys vienas kitą..

Galiausiai, kalbant apie pasaulines rinkas, pirmojo lygio mainai gali būti iš naujo apibrėžti. Kai kurios besivystančios rinkos auga, pavyzdžiui, Indonezija ir Rusija, kur vietiniai mainai sudaro beveik 50% ar daugiau vietos rinkos.

O OKEx? Galvojome, kaip geriau aptarnauti esamus vartotojus, bet kur yra rinkos ribos? Kaip sukurti naują rinkos erdvę? Metų pradžioje vykusioje vykdomojoje konferencijoje pasiūlėme viso ciklo pasaulinę strategiją, kuri apimtų visas mūsų verslo kryptis.

Kita vertus, mes ir toliau plečiamės visame pasaulyje. "Tikra globalizacija" reiškia jūsų produkto lokalizavimą kiekvienoje šalyje, kad būtų galima aptarnauti vietinius vartotojus. Tai yra naujas iššūkis įsitvirtinti besivystančiose rinkose, nes turime priartėti prie vietinės kultūros, vartotojų įpročių ir suprasti vietos rinkos konkurentus..

Kaip visada, turėdami verslumo principą ir būdami nuolankūs mokydamiesi, niekada nenustojame tirti naujų produktų ir tendencijų rinkoje. Tuo pat metu prioritetui teikiame savo rizikos valdymo sistemą. Pusiausvyroje tarp ilgalaikio vystymosi ir trumpalaikės naudos visada pasirinksime pirmąją.

Sekite „OKEx“:

https://twitter.com/OKEx

https://www.facebook.com/okexofficial/

https://www.linkedin.com/company/okex/

https://t.me/OKExOfficial_English

https://www.reddit.com/r/OKEx/

https://www.instagram.com/okex_exchange

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map