Digibaitų kriptovaliuta ir blokų grandinė: DGB monetų analizė

digibaitų apžvalga

„Digibyte“ decentralizuota kriptovaliuta specializuojasi skaitmeninio turto pagrindu sukurtos „blockchain“ technologijos saugumo srityje, turėdama didelę operacijų apimtį per savo $ DGB prieigos raktą.

Jaredas Tate’as, „Digibyte blockchain“ kūrėjas, „Blockchain 2035“ (pirmoji knyga, kurią parašė „blockchain“ įkūrėjas) autorius, yra bendruomenės vadovaujamo, kūrėjams tinkamo projekto, kuris yra bitkoino šaltinio kodo šakutė, o ne pačios BTC blokinės grandinės, vadovas. specializuojasi paskirstyto skaitmeninio turto apsaugos srityje.

Panašiai, kaip 2009 m. Sausio 3 d. „Satoshi“ išleido „Bitcoin“ protokolo programinę įrangą su laikraščio pranešimu, išradėjas Jaredas Tate’as taip pat padarė tą patį su „Digibyte“ penkerius metus ir po savaitės 2014 m. Sausio 10 d. Su žinute iš „USA Today“ 1 / 2014 m. Spalio 10 d. Skaitymas „Tikslas: duomenys pavogti iki 110 mln. Klientų“. Taip pat, kaip ir „Bitcoin“, nebuvo nei išankstinės kasybos, nei ICO paleidimo ir ši žinutė buvo pačiame pirmajame „$ DBG“ blokų grandinės bloke.

„DigiByte Blockchain“ technologijoje yra nemažai variantų, pagamintų iš pirminio „Bitcoin“ šaltinio kodo ir baltojo popieriaus. Mes apimsime šiuos dalykus, pavyzdžiui, 21 milijardą monetų, išleistų per 21 metus (1% mėnesinis laipsniškas sumažėjimas, palyginti su pagrindiniais 4 metais), arba 40 kartų greitesnis nei Bitcoin, naudojant 15 sekundžių blokavimo laiką (palyginti su 10 minučių) ir atliekant 560 operacijų per sekundę palyginti su tik 7 BTC.

 • Pavadinimas: Digibyte
 • Simbolis: $ DGB
 • Paleidimo data: 2014 m. Sausio 10 d
 • Oficiali svetainė: digibyte.io
 • Visų laikų aukščiausia kaina: 0,128895 USD DBG / USD kursų vertė 2018 m. Sausio 6 d
 • Programų produktai: „DigiAssets“, „MultiAlgo“, „MultiShield“, „DigiSpeed“, „SegWit“, „DiguSign“, „Digi-ID“
 • Kūrėjas: Jaredas Tate (Josiah Spackman ambasadorius ir fondo narys)
 • Pagrindinė komanda: Gary Mckee, Noahas Seidmanas, GTO90, Yoshi Jageris, ploenne’as, Rudy Bouwmanas
 • Whitepaper: Ne [„mes norime būti darytojai. Ne balto popieriaus siurbliai, žadantys ir per daug pristatantys. “]
 • Savybės: Pirmoji „altcoin“ kriptovaliuta, pritaikiusi „SegWit“, realaus laiko sunkumų koregavimą
 • Funkcijos: „Digibyte“ blokinė grandinė turi tris sluoksnius; pagrindinis protokolo sluoksnis, skaitmeninis turto sluoksnis ir programų sluoksnis
 • Priedai: Užblokuokite naršyklę, „BitcoinTalk“ forumas
 • Renginiai: „DigiByte Global Summit“ (2019 m. Balandžio 19 d.) Https://digibytesummit.io/
 • Socialinės žiniasklaidos profiliai: „Twitter“, Telegrama, Reddit, „GitHub“
 • Knyga: „Blockchain 2035“: „Internet 3.0“ skaitmeninė DNR
 • Viešosios paslaugos: „Cassiopeia Services“
 • Palaikymo kontaktas: oficialios svetainės kontaktinė forma

Peržiūrėkime „Digibyte“ kriptovaliutos monetų ir „blockchain“ technologiją, kad sužinotume, kaip veikia ši unikali decentralizuota ryšių sistema, taip pat kaip veikia perspektyvus „DigiAssets“ sluoksnis, padedantis atgaivinti skaitmeninio turto, žetonų, skaitmeninės tapatybės, išmaniųjų sutarčių ir dar daugiau..

„Digibyte“ apžvalga: kaip veikia DGB moneta

 • Kas yra „DigiByte“?
 • „DigiByte Blockchain“ – „DigiByte DGB“
 • „DigiByte“ plėtra
 • Likusi komanda
 • „DigiByte“ technologija
 • 5 kasybos algoritmai
 • Kainų istorija: „DigiByte“ smaigalys ir avarijos
 • „DigiByte“ ateitis
 • Priežastys investuoti į „DigiByte“
 • „DigiByte“ pirkimas ir saugojimas
 • Įsigijote „DigiByte“
 • „DigiByte“ laikymas
 • Kaip gauti „DigiByte“ piniginę
 • Santrauka

Kriptovaliutų pramonė prasidėjo pradėjus veikti „Bitcoin“ daugiau nei prieš dešimtmetį, ir „Bitcoin“ sugebėjo valdyti „blockchain“, kol pasirodė naujas skaitmeninis turtas, vadinamas „altcoins“. Šie aukcionai per metus dažnai sekė Bitcoin trajektorija, tačiau yra daugybė turto, kurį pavyko pakabinti aukščiausio lygio turtu pagal rinkos viršutinę ribą, nes jie įrodė savo vertę.

Kas yra „DigiByte“?

Kas yra „DigiByte DGB“

Prieš visiškai neriant į viską, ką gali „DigiByte“, svarbiausia dėlionės dalis yra tiksliai suprasti, kas tai yra. „DigiByte“ buvo vienas pirmųjų altkoinų visame pasaulyje, sukurtas 2014 m. Tačiau tais metais jis dažniausiai buvo atskiras, pradėdamas pradinį žetonų išpardavimą ir tuo metu neturėdamas daug reklamos..

„DigiByte“ per pastaruosius kelerius metus surinko daugybę rėmėjų, o ženklo šalininkai teigia, kad jis yra labiau keičiamo dydžio ir saugesnis nei kitos rinkoje esančios kriptovaliutos. Tie patys šalininkai mano, kad tai yra tvirtas varžovas prieš „Bitcoin“, „Litecoin“ ir kitas geriausias rinkos galimybes ir jau turi apie 100 000 mazgų visame pasaulyje. Tačiau panašiai kaip „Bitcoin“, „DigiByte“ sukurtas maksimalus 21 mlrd. DGB tiekimas. Laikantis šios ribos, daugiau DGB niekada nebus galima sukurti. Skaitmeninio turto kriptovaliutos DGB santykis su BTC yra 1: 1: 1 ir bus išgautas per 21 metus (2014–2035 m.).

Nepaisant populiarumo tarp vartotojų, prieigos raktas buvo priimtas gana lėtai, ir jis vis dar laikomas neaiškiu, palyginti su prieigos ženklo konkurentais. Ilgą laiką veikiant „DigiByte“, nenuostabu, kad jis taip pat sukūrė savo „blockchain“ – „DigiByte DGB“.

„DigiByte Blockchain“ – „DigiByte DGB“

„DigiByte Blockchain“

„DigiByte“ kriptografinio turto paleidimas buvo „blockchain“, todėl jis buvo ilgiausiai veikiantis „blockchain“ visame pasaulyje. Yra daugybė jo turimų funkcijų, kurios daro jį potencialiai greitesnį nei kiti, tačiau tais metais tuo metu buvo pristatyti tik keli kiti viešieji „blockchain“ projektai. „Blockchain“ turi aktyvią bendruomenę, nors ji niekada negali pasiekti populiarumo, kurį pasiekė „Bitcoin“.

digibaito-monetos nauda

„DigiByte“ apžvalgose teigiama, kad „blockchain“ iš tikrųjų apdoroja daug didesniu greičiu nei „Bitcoin“, ir šis greitis auga. Remiantis bendrovės prognozėmis, iki 2020 m. „Blockchain“ turėtų sugebėti apdoroti 2000 operacijų per sekundę.

„DigiByte“ plėtra

digibaitų nauda

„DigiByte“ sukūrė vyras, vardu 2013 m. Jaredas Tate’as, kuris 2014 m. Sausio mėn. Paleido kriptovaliutos genezės bloką. Pradėjus veiklą, Tate nusprendė visą savo laiką skirti projekto plėtrai, finansuodamas projektą aukomis iš „DigiByte“ fondas. „CoinCentral.com“ pareiškimuose teigiama, kad gali būti, jog komanda, dalyvaujanti žetone, pati turi daug DGB, dėl kasybos procesų, reikalingų turtui.

Rudy Bouwmanas yra „DigiByte“ fondo sekretorius ir vicepirmininkas, nors į šias pareigas jis buvo paskirtas tik 2019 m. Lapkričio mėn., Remiantis jo „LinkedIn“ profiliu. Iki tol jis buvo BRO ir „DigiByte Awareness Team“ įkūrėjas.

Likusi komanda

Nors oficialioje „DigiByte“ svetainėje nėra nurodyta, kas yra komanda, tačiau „LinkedIn“ parodo keletą kūrėjų, kurie teigia, kad jie yra susiję su projektu. Panašu, kad kartu su Tate ir Bouwmanu komandą sudaro:

digibaitų-komandos-įtakotojų bendruomenė

 • Mohamedas Rashadas, kasėjas nuo 2017 m. Sausio mėn
 • Glennas Grideris, pagrindinis mainų ryšių ir tyrimų narys nuo 2016 m. Balandžio mėn
 • Nana Esi Hammah, ekonomistė ir informavimo specialistė nuo 2018 m. Gegužės mėn
 • Michelle Dougherty, „DigiByte Blockchain Awareness“ narė nuo 2019 m. Kovo mėn
 • Suhas Hegde, „blockchain“ architektas nuo 2016 m. Vasario mėn

Papildomi darbuotojai yra įtraukti į „DigiByte“ iš viso mažiau nei 30 žmonių, nors jų pavardės šiuo metu nėra.

„DigiByte“ technologija

digibaitų šifravimo technologija

„DigiByte“ svetainė yra užpildyta daugybe rinkodaros informacijos, tačiau šiek tiek sudėtinga išsami informacija apie techninę pusę. Turtas laikomas kriptovaliuta, pagrįsta UTXO, o tai reiškia, kad kiekviena nauja operacija kiekvienoje monetoje turi konkretų identifikatorių. Kiekvieną kartą, kai moneta patenka į vartotojo piniginę, ji priskiriama kategorijai „neišleista“, o siunčiant monetą kitam asmeniui, ji „išleidžiama“, savaime trukdanti perduoti skaitmeninei valiutai ir išspręsti kitas saugumo problemas..

„DigiByte“ žetonas išgaunamas taip pat, kaip ir „Bitcoin“ – naudojant „Proof-of-Work“ kasybos algoritmą. Tačiau, skirtingai nei „Bitcoin“, platforma naudoja penkis skirtingus kasybos algoritmus – „Qubit“, „Skein“, „Groestl“, „Scrypt“ ir SHA256..

Yra trys sluoksniai, susieti su „DigiByte“ kriptovaliutos programine infrastruktūra. Šie trys sluoksniai apima:

 • Pagrindinis ryšys ir pasaulinis tinklas
 • Viešoji knyga ir skaitmeninis turtas
 • Programos

5 kasybos algoritmai

Perimdama penkis kasybos algoritmus, įmonė sukuria geresnę decentralizavimo kasybos galimybę nei tai, ką daro kitos ASIC tinkamos kriptovaliutos. SHA256 algoritmą naudoja „Bitcoin“, o „Scrypt“ algoritmą – „Litecoin“ ir „Dogecoin“. Kas 15–18 sekundžių išgaunamas naujas blokas, naudojant skirtingus algoritmus, todėl kiekvienas iš penkių algoritmų kas 1,5 minučių kasa bloką..

„DigiByte“ yra atsakinga už „Segregated Witness“ technologijos įvedimą, išlaikant mažą blokų grandinę ir pritaikomą tam tikriems sandorių dydžiams. Dėl šių mažų dydžių ir penkerių metų įrašų projekto blokų grandinė yra ilgiausia egzistuojanti, net pralenkianti „Bitcoins“.

Kiekvienas „DigiByte“ patenka į apyvartą naudodamas kasybą, nors kalnakasiai turi panaudoti savo skaičiavimo galią šiems sandoriams apdoroti, įtraukdami blokus į tinklą. Tam reikalingas procesorius, procesorius ar ASIC, kuriam reikės specializuotos kasybos programinės įrangos ir „DigiByte“ piniginės. Vartotojai gali kasyti patys arba prisijungti prie kasybos baseino, kuris sukuriamas, kai keli kalnakasiai sujungia savo išteklius ir dalijasi savo apdorojimo galiomis. Kasybos baseino nariai atlygį už savo pastangas padalija vienodai. Daugelis vartotojų galiausiai pasirenka kasybą baseinuose, nes individualus kasimas su mažu maišos rodikliu sumažina galimybę išspręsti bloką.

Skirtingi kasybos algoritmai yra pritaikyti dirbti su skirtinga kasybos įranga. SHA256 ir „Scrypt“ daugiausia naudoja ASIC kalnakasiai. „Skein“ ir „Groestl“ dažniausiai naudojami su GPU. Tačiau „Qubit“ veikia derinant įvairius aparatūros tipus. Atsižvelgiant į didelę specializuotos kasybos įrangos kainą, gali būti pigiau tiesiog įsigyti „DigiBytes“, jei vartotojas dar neturi reikiamos kompiuterinės įrangos.

Naudojant kelis algoritmus, „DigiByte“ kalnakasiai negali kontroliuoti 51%, o tai reiškia, kad negalima pasiekti centralizacijos, o tinklas yra apsaugotas nuo atakos.

Kainų istorija: „DigiByte“ smaigaliai ir avarijos

digibaitų (DGB) monetų kainų istorija

„DigiByte“ kaina per pastaruosius metus buvo nepastovi ir fiksavo gana pastovų aktyvumą iki 2017 m. Tačiau tiek 2017 m., Tiek 2018 m. Įvyko keli šuoliai ir avarijos.

2017 m. Birželio mėn. Šuolis sutapo su galimu pranešimu, kuris turėjo būti paskelbtas „Twitter“. Investuotojai greitai įsitraukė įsigydami „DigiByte“, kuris padidino kainą. Nors bendrovė užsiminė apie būsimą skelbimą, tikrasis skelbimas pasirodė tik po kelių dienų, kuriame buvo teigiama, kad bendrovė paleido naują piniginę su keliomis naujomis funkcijomis. Tačiau dar nepaskelbus pranešimo, kaina jau buvo nukritusi žemiau „DigiByte“ kainos, kol net nebuvo užuominos..

Kitas šuolis įvyko maždaug tuo pačiu metu kaip ir „Bitcoin“ šuolis, kuris nulėmė Bitcoin beveik 20 000 USD. Nuo 2017 m. Gruodžio mėn. Iki 2018 m. Sausio mėn. Kaina pakilo po John McAfee tviterio, kuris teigė, kad „DigiByte“ yra įmonė, kurią verta stebėti. Šuolis tęsėsi iki 2018 m. Pradžios, tačiau kriptovaliutų rinkos korekcija 2018 m. Sausio pabaigoje panaikino daugumą kriptografinių išteklių, įskaitant „DigiByte“.

digibaitų-dgb-monetų kainų istorija

„Digibyte“ kainų istorijos diagrama: DGB monetų per pastaruosius dvejus metus didžiausia ir žemiausia temperatūra

Išskyrus trumpą trečiojo ketvirčio laikotarpį, 2018 m. Nebuvo jokių realių kriptovaliutos svyravimų. Tuo metu kainos kilo maždaug tuo pačiu metu, kai bendrovė paskelbė, kad jų pinigines bus galima įsigyti „iOS“ ir „Android“. Tuo metu „Apple App Store“ taip pat pradėjo leisti atsiskaityti „DigiByte“.

Per 2019 m. Kriptovaliuta iš esmės išliko stabili su keletu šuolių – 2019 m. Kovo mėn., 2019 m. Balandžio mėn. Ir nuo gegužės pabaigos iki liepos pradžios. Tačiau nuo birželio vidurio kriptovaliutos vertė ir toliau mažėjo – nuo 2019 m. Lapkričio 24 d. Ji nukrito nuo 0,016274 USD iki 0,0065 USD..

„DigiByte“ ateitis

digibaito monetos ateitis

Per pastaruosius kelerius metus labai mažai pasikeitus kriptovaliutai, atrodo, kad „DigiByte“ žaidimų pramonėje sulaukia daugiau dėmesio. Kitoje kūrėjų sukurtoje platformoje, vadinamoje „DigiByte Gaming“, žaidėjams siūloma galimybė gauti DGB kaip atlygį už laiko praleidimą žaidimuose.

„DigiByte“ generalinis direktorius – „Tate“ – įsipareigojo daugiau dėmesio skirti „DigiByte Foundation“ ir visuomenės informavimui. „DigiByte“ priėmimas buvo vienas iš sunkesnių iššūkių, su kuriais susidūrė komanda, nors juo remiasi tolesnė šio turto pažanga. Nors panašu, kad ženklas istoriškai turėjo tvirtą ir ištikimą sekėją, šiais metais jis nardė.

Greitas „DigiByte“ operacijų greitis ir mastelis leidžia jį paruošti ilgesniam laikui kriptovaliutų rinkoje. Praėjusių metų „CoinSwitch“ prognozės rodo, kad bendra DGB vertė iki 2021 m. Pasieks 9,20 USD.

„Digibyte“ (DGB) istorijos laiko juosta:

2013 m. Spalis = prasideda „DigiByte“ darbas

2014 m. Sausio 10 d. = Oficialus „DigiByte“ paleidimas

2014 m. Vasario 28 d. = „DigiShield Hardfork“

2014 m. Rugsėjo 1 d. = „MultiAlgo Hardfork“

2014 m. Gruodžio 10 d. = „MultiShield Hardfork“

2015 m. Gruodžio 4 d. = „DigiSpeed ​​Hardfork“

2017 m. Balandžio 28 d. = Aktyvuota „SegWit“

2018 m. Rugsėjo 19 d. = „DigiByte Core 6.16.5“ išleistas

2019 m. Balandis = „DigiAssets“ išleistas

2019 m. Liepos 21 d. = „Odocrypt Hardfork“

„Digibyte“ šifravimo mainai, skirti prekybai DGB:

 • Bittrex
 • Kriptopija
 • „HitBTC“
 • Huobi
 • „KuCoin“
 • „Litebit“
 • „Livecoin“
 • „OKEx“
 • Poloniex
 • Formos keitimas
 • Sistemkoinas
 • Upbit
 • „Yobit“

Priežastys investuoti į „DigiByte“

digibaitų investicijos

Yra daug priežasčių, kodėl vartotojai investuoja į „DigiByte“ kriptografinį turtą, pradedant tuo, kad operacijai apdoroti reikia tik maždaug 15 sekundžių, skirtingai nei 10 minučių „Bitcoin“ laukimas. Norėdami papildyti platformos siūlomą saugumą, „DigiByte“ kūrėjai įdiegė „DigiShield“ ir „MultiShield“, palaikydami ilgiausią pasaulyje blokų grandinę..

Dabar „DigiByte“ suteikia galimybę naudotis šiomis technologijomis visuotinėms mokėjimų sistemoms, leidžiančioms prekybininkams, vartotojams ir pagrindinėms visuomenėms visame pasaulyje. Su „DigiByte Gaming“ turtas gali būti naudojamas net žaidžiant, suteikiant jam ilgalaikį potencialą ir galimybę išplėsti jo vertę. Tačiau, kai Bitcoin ir kitos kriptovaliutos klesti, jos gali sukurti „DigiByte“ konkurenciją. Internete sklando šios „Digibyte“ (DGB) rinkodaros nuotraukos, lyginamos su „Bitcoin“ ir „Litecoin“:

digibaitas-bitcoinas-litecoin-blockchain

ir

digibyte-dgb-bitcoin-btc-blockchains

ir

digibaitų-blokų grandinės nauda

Nepaisant konkurencijos, „DigiByte“ išlieka viena iš 100 didžiausių kriptovaliutų pagal rinkos viršutinę ribą, dedama tiesiai į vidurį.

„DigiByte“ pirkimas ir saugojimas

kaip nusipirkti digibaitą

Šiuo metu DGB priimamas daugelyje kriptovaliutų rinkų, įskaitant „Bittrex“, „Poloniex“, „Sistemkoin“, „HitBTC“, „Kucoin“, „Upbit“ ir „YoBit“, kur rodo didelę prekybos apimtį. Niekada nebuvo pradinio monetų siūlymo, nors 2014 m. Gruodžio mėn. Įmonė surengė privataus investavimo į projektą projektą, kuriame buvo nurodytas neatskleistas pradinis kapitalas.

Įsigijote „DigiByte“

Norėdami įsigyti „DigiByte“, vartotojai turi užsiregistruoti biržos svetainėje, tokioje kaip „Bittrex“, „Huobi“ ar „Poloniex“. Tačiau „Binance“ yra kita istorija. Per pastaruosius kelerius metus tai tapo nelemta kova, nors 2018 m. Pabaigos ataskaitose teigiama, kad „DigiByte“ net nereikėjo įtraukti į „Binance“ sąrašą. 2019 m. Kovo mėn. Tate’as netgi pareiškė, kad „Binance Moneta“ yra „kraujo čiulpimo žetonas“ ir „parozitas“.

„CoinSwitch“ skelbia, kad jie turi metodą vartotojams gauti geriausią kainą už pirkinius. „CoinSwitch“ yra kriptovaliutų konvertavimo platforma. Vartotojai taip pat gali tai naudoti kaip būdą iškeisti kitas kriptovaliutas į DGB kriptografijas.

„DigiByte“ laikymas

„DigiByte“ siūlo piniginę, suderinamą su visa operacine sistema, todėl ją lengva naudoti iš bet kurio suderinamo įrenginio. „DigiByte“ piniginę reikia atsisiųsti iš oficialios svetainės. Tačiau yra ir kelios trečiųjų šalių piniginės, kurios jau palaiko DGB, įskaitant „Coinomi“, „Ledger“, „Trezor“, „Guarda“, „Exodus“, „Satowallet“ ir kt..

Kaip gauti „DigiByte“ (DGB) skaitmeninio turto piniginę

digibaitų piniginės

Norėdami apsaugoti „DigiByte“ piniginę, vartotojai turi ją atsisiųsti iš savo oficialios svetainės. Vartotojai turės pasirinkti piniginę pagal savo operacinę sistemą. Šiuo metu svetainėje yra parinkčių:

 • „DigiByte Core“ „Windows“ (32 ir 64 bitų)
 • „DigiByte Core“ „Mac OS X“
 • „DigiByte Core Linux“ (32 ir 64 bitų)
 • „DigiByte Android“
 • „DigiByte“ „iPhone“ & „iOS“
 • „DigiByte Go“ piniginė („Chrome“ plėtinys)

Atsisiuntę piniginę, ją reikės įdiegti įrenginyje, kur ją bus galima atidaryti. Vartotojams patariama sutikti su numatytaisiais nustatymais ir piniginės sinchronizavimui reikalingas laikas gali būti šiek tiek ilgesnis. Kad apsauga būtų geriausia, sukurkite atsarginę piniginės kopiją.

Svetainėje taip pat pateikiamos trečiųjų šalių piniginės, kurias vartotojai gali atsisiųsti, kad galėtų saugoti savo DGB, įskaitant „Trezor“, „Ledger“, „KeepKey“, „SafePal“, „Trezor“, „SecuX“, „Coinomi“, „Exodus“, „ABRA“, „Jaxx Liberty“, „OwnBit“, „EdgeWallet“, „Atomic“, „Trust“, „Satowallet“. ir Guarda. Vartotojai, norintys pamatyti papildomas pinigines, gali apsilankyti DigiByteWallets.com.

Kas yra Jaredas Tate’as?

Kaip minėta, Jaredas, Teksase gyvenantis kompiuterių programuotojas iš „Arco“, Aidaho valstijoje, yra „Digibyte“ kūrėjas ir knygos „Blockchain 2035“ bendraautorius..

Jaredas yra susijęs su „Bitcoin“ nuo 2012 m., Kurį 2013 m. Rudenį jis rado patobulinimus, susijusius su „Bitcoin“ šaltinio kodu, ir nepavyko įgyvendinti jo pakeitimų, todėl 2014 m. pritaikė juos naujame skaitmeniniame turte – DGB.

Štai keli jo darytų interviu vaizdo įrašai:

ir

ir

Santrauka

Kiekviena kriptovaliuta kuriama skirtingais tikslais, nes kiekvienas kūrėjas aiškina esamą problemą taip, kaip išspręsti šią problemą. Skaitmeninės valiutos suteikia galimybę atlikti skubius sandorius ir pervedimus, kurie gali būti peržengiami kitose valstybėse ir yra tinkami naudoti paslaugoms ir fizinėms prekėms. Tačiau jie taip pat gali būti ribojami konkrečiose bendruomenėse, pvz., Socialiniuose tinkluose ir internetiniuose žaidimuose. Dienos pabaigoje, kai galima rinktis tūkstančius kriptografinių monetų, „Digibyte“ blokų grandinė ir DGB kriptovaliuta sutelkia dėmesį į greitį, mastą ir saugumą ir siūlo aistringą bendruomenę, kuri šiandieninėje rinkoje atrodo labai nuvertinta ir tikrai turės naudos iš kito bulių bėgimas daugiau nei dauguma konkurentų. Nenustebtume matydami, kad $ DGB ir „Digibyte“ moneta yra 10–20 geriausių ženklų, atsižvelgiant į visas naujoves ir pažangą, kurią jie atnešė į ekosistemą..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map