Mėnesio apžvalga – 2020 m. Vasaris

Dabar, kai esame tvirtai įsitvirtinę 2020 m., Pradedame matyti, kaip įmonės įgyvendina savo naujųjų metų planus. Vasario mėn. Atnešė naujienų apie įvairius aukšto lygio įsigijimus, be pokyčių, susijusių su „Facebook“ ir JAV prezidento lenktynėmis.

Šis „The Digital“ leidimas išryškina keletą svarbiausių įvykių, taip pat pabrėžia keletą informacinių interviu, kuriuos vedė SEC komisaras Hesteris Peirce’as.

Saugus uostas

SEC laikantis tvirtos pozicijos prieš įmones, išleidžiančias vertybinius popierius, kurie gali būti laikomi vertybiniais popieriais, pramonės dalyviai džiaugėsi, kai Komisijos narys Peirce’as pateikė unikalų pasiūlymą. Ši ribota išimtis leistų naujai interpretuoti, kuriai turtui taikomas SEC reglamentas.

SEC komisaras Peirce’as išleido žetonų saugaus prieglobsčio pasiūlymą – ribotą laiko trukmės žetonų išimtį

Pardavimai ir įsigijimai

Skaitmeniniai vertybiniai popieriai tinka ne visiems. Tai paaiškėjo vasario mėnesį, nes porai kompanijų įvyko dideli žingsniai. Tačiau kiekvienam pardavėjui turi būti pirkėjas. Nors „Circle“ ir toliau parduoda įvairias savo veiklos šakas, „BitGo“ padarė didžiulį purslą įsigydama „tokenization“ platformą „Harbour“.

„BitGo Works“ link „Full-Stack Solution“ su „Harbour Acquisition“

„Circle“ bandymai parduoti „SeedInvest“, padvigubinant „Stablecoin“

Viltis kyla

Karšta „Facebook“ „Svarstyklių“ pradžia buvo įvairių aukšto lygio bendrovių parama. Nors dėl reguliavimo spaudimo šios įmonės pasitraukė iš steigėjų grupės, potvyniai ir vėl galėjo pasikeisti.

Šį pokytį gali paskatinti naujienos apie „Shopify“ prisijungimą prie „Svarstyklių“ projekto. Ar daugiau bendrovių paseks šiuo pavyzdžiu??

Svarstyklės mato elektroninės prekybos milžiną, „Shopify“, prisijungia prie gretų

Naujienose

Kandidato planas

„Prezidento lenktynės“ kaista, joje dalyvauja keli pagrindiniai bėgikai. Vienas iš šių tinkamų sąskaitų yra Mike’as Bloombergas. Turėtume atkreipti dėmesį į jo platformos duotus pažadus, nes jie netrukus gali atspindėti tautos tikslus.

Savo lygyje „Bloomberg“ platforma tiesiogiai atkreipia dėmesį į aiškios skaitmeninių išteklių sistemos trūkumą ir pokyčių poreikį.

“Mike’as skatins sveiką konkurenciją finansinių paslaugų srityje, sukurdamas” reguliavimo smėlio dėžę “, kurioje pradedantieji gali išbandyti koncepcijas, ir pateikdamas aiškią kriptovaliutų reguliavimo sistemą.”

Pasinerkęs giliau, pažymi platforma,

„Kriptovaliutos tapo turto klase, kurios vertė šimtus milijardų dolerių, tačiau reguliavimo priežiūra tebėra fragmentiška ir neišplėtota. Nepaisant visų „blockchain“, „Bitcoin“ ir pradinių monetų aukų pažadų, taip pat gausu ažiotažo, sukčiavimo ir nusikalstamos veiklos. Mike’as dirbs su reguliavimo institucijomis, kad pateiktų aiškesnes žaidimo taisykles:

  • Aiškesnė atsakomybė už kriptovaliutų priežiūrą.
  • Pateikti pradinių monetų aukų sistemą, apibrėžiant, kada žetonai yra ir nėra vertybiniai popieriai.
  • Vartotojų apsauga nuo sukčiavimo, susijusio su kriptovaliuta.
  • Patikslinama, kaip bus apmokestinamos investicijos į kriptovaliutas.
  • Kapitalo ir kitų reikalavimų finansinėms įstaigoms, turinčioms kriptovaliutas, nustatymas “

„Bloomberg“ išleidimo finansinis planas – apima šifravimo taisykles

Interviu

Hesteris Peirce’as, SEC komisaras

Mums pasisekė, kad baigėme šį interviu su populiariu SEC komisaru Hesteriu Peirce’u. Šiame interviu sužinome daugiau apie komisaro Peirce požiūrį į skaitmeninių vertybinių popierių sektorių kamuojančias problemas ir ką įmonės gali padaryti, kad jų išvengtų. Skaityti daugiau

„Manau, kad stengiamės patekti į vietą, kur žmonėms, kurie bando elgtis teisingai, galime lengviau tai padaryti taip, kad atitiktų mūsų taisykles, taip pat pasiektų jų tikslus, tai yra vieta, kur aš nori patekti. Tai niekada nebus ypač paprasta, nes mūsų vertybinių popierių įstatymai gali būti tikrai sunkūs, tačiau mes tikrai galime tai padaryti lengviau nei dabar “.

Matthew Unger, „iComply Investor Services“ generalinis direktorius

Nuo ICO bumo iki STO potencialo susėdome su Matthew Ungeriu, kad sužinotume daugiau apie jo perspektyvas ir tai, ką gali pasiūlyti „iComply“. Skaityti daugiau

Matthew Le Merle, vienas iš įkūrėjų & Penktosios eros ir „Keiretsu Capital“ vadovaujantis partneris

Turėdamas dešimtmečių patirtį investuodamas į pradedančias įmones, Matthew Le Merle’as turi daug žinių, kuriomis gali pasidalinti. Vasario mėn. Pokalbyje apie skaitmeninius vertybinius popierius jis tai daro. Skaityti daugiau

Minties lyderiai

Reguliuojamas skaitmeninis turtas perims 2020 m

Aaronas Kaplanas, „Prometheum“ generalinis direktorius, skyrė laiko pasidalinti mintimis apie skaitmeninių vertybinių popierių būklę 2020 m. Čia sužinome, ko pramonė gali laukti, atsižvelgiant į vyriausybės reglamentus ir dar daugiau.. Skaitykite čia

Žiniatinklyje

Maltos finansinių paslaugų tarnyba – atsiliepimų į konsultacinį dokumentą dėl saugumo žetonų siūlymo ataskaita

Siekdama tapti „blokų grandinės sala“, Malta save žengė keletu svarbių žingsnių į priekį. Vasario mėn. MFSA išleido savo atsiliepimų laikotarpio santrauką apie galimą sistemą ir reglamentus, kurie bus taikomi augančiam sektoriui.  Skaityti daugiau

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map