Top 5 labākās monētas – II daļa

Ja neesat izlasījis šīs rokasgrāmatas I daļu, iesakām to apskatīt šeit.

Šajā ceļvedī mēs iepazīstināsim jūs ar nākamajām piecām monētām, kuras, pēc mūsu domām, veido saraksts.

Kā jau iepriekš analizēts, atšķirībā no darba sistēmas pierādījuma, ka kalnrači tiek atalgoti, risinot matemātiskas problēmas ar mērķi apstiprināt darījumus, likmju pierādīšana ir pilnīgi atšķirīga. Persona, kas izveido jaunu bloku, tiek noteikta noteiktā veidā, un tas ir atkarīgs no viņa turēto žetonu daudzuma, kas citādi tiek dēvēts par likmi.

Neatkarīgi no monētas, kuru vēlaties likt, ir svarīgi, lai jūs iegūtu šīs kriptovalūtas pamatmaku. Šajā rakstā esošās saites norāda uz pareizo avotu.

Netērējot vairāk laika, mēs dodamies tieši uz nākamajām populārākajām pierādījumu monētām, kuras mēs iesakām.

PIVX (PIVX)

PIVX – privāts tūlītējs verificēts darījums (X) ir decentralizēta, atvērtā koda kriptonauda, ​​kas balstīta uz privātumu. Iepriekš to sauca par Darknet (DNET). Projektu 2016. gada 31. janvārī uzsāka divi DASH kopienas locekļi. Kriptogrāfijas valūta, kas apstiprina likmi, ir DASH (Digital Cash) dakša.

Komandas mērķis ir izveidot virtuālu valūtu, kuru viegli apmainīt / droši iztērēt mūsu ikdienas dzīvē. PIVX, atšķirībā no citām kriptovalūtām, nav kopējās piegādes, tas padara to līdzīgu fiat valūtai. Kamēr darbojas tīkls, gadā tiks iegūti 2,6 miljoni PIVX marķieru.

Kā likt PIVX kriptovalūtas

Pirms varat likt savas PIVX kriptovalūtas, PIVX komandai ir jālejupielādē oficiālais maks.. Noklikšķiniet šeit lai lejupielādētu maku.

Tagad, kad esat lejupielādējis un instalējis, pagaidiet, līdz seifs tiks sinhronizēts ar pēdējo bloku.

Nosūtiet dažas PIVX kriptovalūtas, jo vairāk jums ir žetonu, jo lielāka atlīdzība.

Lai iespējotu likšanu, noklikšķiniet uz iestatījumu izvēlnes un atbloķējiet seifa opciju. Ievadiet seifa ieejas frāzi un atzīmējiet izvēles rūtiņu “Tikai anonimizēšanai un mietam”. Noklikšķiniet uz pogas Labi, pagaidiet dažas minūtes, un seifa loga apakšdaļā redzēsiet zaļu bultiņu.

Lai iegūtu PIVX marķierus, jums ir jāatstāj dators uz visiem laikiem.

PIVX tāpat kā citas PoS monētas atalgo jūs par kriptonauda turēšanu ilgtermiņā. Investori katru gadu saņem aptuveni 4.8% ieguldījumu atdevi par PIVX turēšanu. The PIVX staking kalkulators palīdz jums uzzināt, cik daudz jūs saņemat par savu budžetu.

Pupiņu nauda (BITB)

Bean Cash ir jauna kriptonauda, ​​kas izstrādāta, lai lietotājiem piedāvātu zibens ātruma darījumus un ļoti pielāgojamu platformu. Tas ir PoS algoritms, kas ļoti atgādina PoW algoritmu. Tiek teikts, ka kriptonauda ir pirmā, kas ieviesa 20 MB bloku, kas sākotnēji tika ierosināts, lai novērstu Bitcoin mērogojamības problēmas.

Kā likt Bean Cash (BITB) kriptovalūtas

Pirmkārt, jums ir nepieciešams lejupielādēt Bean Cash maku šeit, instalējiet un ļaujiet tai sinhronizēt ar blokķēdi. Nākamais solis būtu seifa šifrēšana, lai to izdarītu, noklikšķiniet uz “Iestatījumi”, pēc tam uz “Šifrēt glabātuvi”. Jums vajadzētu lūgt izvēlēties ieejas frāzi. Kad tas izdarīts, logs aizveras.

Atkārtoti atveriet seifu, dodieties uz sadaļu “Iestatījumi” un šoreiz noklikšķiniet uz opcijas “Atbloķēt seifu”. Ievadiet savu ieejas frāzi, pārliecinieties, vai ir atzīmēta opcija “Tikai staking”, un noklikšķiniet uz pogas “OK”.

Tagad jūs varat turpināt finansēt savu maku, nosūtot no biržas, kurā iegādājāties šīs BITB monētas. Ņemiet vērā, ka paiet 6 stundas, līdz jūsu finansēto žetonu termiņš ir beidzies, līdz tam brīdim jūs sākat saņemt likmju atlīdzību.

Bean Cash diedzēšana ir viens no ienesīgākajiem ieguldījumiem. Lai efektīvi iegūtu kaut ko vērts, ieteicams ieguldīt vismaz 100 000 PUPU. Jūs saņemsiet 4000 BEAN ikmēneša atlīdzību, kuras vērtība šobrīd ir 22,15 USD. Tas nenozīmē, ka jūs nevarat ieguldīt neko mazāk, lai uzzinātu, ko iegūsit, pamatojoties uz ieguldījumiem, izmantojiet Diedzēšanas kalkulators.

Linda (LINDA)

Linda, vienreizēja anonīma fokusēta kriptonauda, ​​kas piedāvā 70% PoS atlīdzību ar citiem apbrīnojamiem pelnīšanas potenciāliem. Realizējot galvenos mezglus, Linda nodrošina, ka darījumi ir ļoti ātri un droši. Tas piedāvā arī vairāku seifu, šifrētas ziņojumapmaiņas un slepenas adreses pilnīgai anonimitātei.

Kā likt Lindas (LINDA) kriptovalūtas

Tāpat kā katru citu monētu, iegūstiet oficiālo Linda maku šeit un instalējiet to.

Ļaujiet tai sinhronizēt, nosūtiet dažas Linda (LINDA) monētas seifā.

Tas iet cauri termiņa posmam, un, kad tas ir izdarīts, tas sāk regulāri monētas likt jūsu monētas pēc tam, kad ir samaksātas monētu atlīdzības.

Dažu stundu laikā jūs sākat saņemt atlīdzību. Tas ir tik vienkārši.

Izmantojot Linda Coin, jūs katru gadu gandrīz divkāršojat savus ieguldījumus. Jūs saņemat 99% ieguldījumu atdevi no jūsu makā esošajiem Linda žetoniem, tas nozīmē, ka jūs saņemat papildu 99 Linda monētas par katriem 100 žetoniem, kas jums pieder.

Decred (DCR)

Tiek uzskatīts, ka šī monēta ir līdzīga Bitcoin, vairāk koncentrējoties uz atvērtu valdību, sabiedrības ieguldījumu un ilgtspējīgu finansējumu un attīstību. Tas apvieno PoW un PoS algoritmus, pārliecinoties, ka grupa nevar dominēt vai veikt izmaiņas Decred bez citu kopienas locekļu ieguldījuma.

Kā likt decredētas (DCR) kriptovalūtas

Lai noņemtu Decred monētas, jums ir nepieciešams lejupielādēt Decredition vai Paymetheus Decred maku šeit, atkarībā no operētājsistēmas. Instalējiet seifu un ģenerējiet sev adresi, gaidot, kamēr blokķēde tiek sinhronizēta ar tās jaunāko bloku. Šajā brīdī varat turpināt finansēt savu Decred maku.

Tagad jums jāatrod Stakepool, lai pievienotos, šeit ir saraksts, no kura izvēlēties. Reģistrējieties jebkurā baseinā un nokopējiet savu API atslēgu.

Tagad, kad esat iestatījis visas iestatītās lietas, dodieties uz maku un pārslēdziet cilni uz “Biļešu iegāde”. Izvēlieties reģistrēto baseinu un ielīmējiet tur savu nokopēto API. Jums vajadzētu redzēt a biļetes cena tiek parādīts šajā brīdī.

Biļešu iegādes sadaļā izvēlieties biļešu skaitu, kuru vēlaties iegādāties, un noklikšķiniet uz pirkt. Un tas ir viss, kas jādara.

Izmantojot Decred, investori iegādājas biļetes, un katras biļetes cena tiek koriģēta pēc dažiem blokiem. Lai uzzinātu, cik maksāja biļetes iegāde un cik liela IA par katru biļeti, noklikšķiniet šeit.

Neblio (NEBL)

Neblio, atvērtā koda blokķēdes platformas risinājums uzņēmumiem. Izstrādātāji izstrādā programmas blockchain platformā, izmantojot RESTful API komplektu.

Neblio (NEBL) žetoni, kuru izcelsme ir Neblio platformā, ir pārrobežu darījumu veikšanas līdzeklis tāpat kā ETH Ethereum tīklam un GAS NEO platformai..

Kā likt Neblio (NEBL) kriptovalūtas

Lai turpinātu, noklikšķiniet uz jebkura no oficiālās vietnes darbvirsmas makiem, noklikšķinot uz šo saiti. Palaidiet un instalējiet lejupielādēto seifu.

Tagad, kad esat lejupielādējis, pirmais ir maku šifrēšana. To var izdarīt, atrodot izvēlni “Iestatījumi” un “Šifrēt seifu”.

Nākamais process prasīs atbloķēt šifrēto maku. Ievadiet savu ieejas frāzi, pārbaudiet, vai ir atzīmēta opcija “Tikai staking”, pēc tam noklikšķiniet uz pogas Labi.

Jūs varat turpināt finansēt savu maku, izmantojot dažus Neblio žetonus no biržas vai jebkur citur, kur tos ieguvāt.

Katru gadu jūs saņemat nedaudz vairāk par 10% NEBL žetonu par saviem ieguldījumiem. Tas nozīmē, ka, ja gada sākumā būtu ieguldījis 1000 NEBL žetonus, 365 dienu perioda beigās jūs būtu uzkrājis 1105,17 NEBL žetonus. Lūk NEBL kalkulators kas dod jums precīzu jūsu faktiskā ieguldījuma IA.

Ņemiet vērā, ka likme var nesākties nākamās 24 stundas, tāpēc jums jābūt pacietīgam. Jums vajadzētu sākt saņemt atlīdzības, tiklīdz visi ir iestatīti.

Secinājums

Ir ļoti svarīgi iegūt pareizo maku no pareizā avota. Jūs nevēlaties instalēt pikšķerēšanas lietotni, sniedzot svarīgu informāciju, ja tā jums piemērojama.

Izmantojot likmju pierādīšanu, jūs kļūstat par daļu no tiem, kuri dala peļņu no darījumiem, kas tiek apstiprināti bloku ķēdē, bez nepieciešamības raktuves, kas varētu aizņemt daudz enerģijas un sarežģītas aparatūras ierīces.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me