Kriptovalūtu tirdzniecība mainīsies uz visiem laikiem ar AI Trader

Viena no svarīgākajām GPU balstītām kalnrūpniecības firmām, kas pazīstama kā Kingdom Mining, paziņoja par autonomas kriptovalūtu tirdzniecības platformas, kas pazīstama kā AI Trader, palaišanu. Tikai divas nedēļas pēc palaišanas AI Trader tagad paziņo par spēles maiņas OCO tirdzniecības režīmu.

Uzņēmums paskaidroja:

“Mēs izstrādājām AI ekosistēmu ar ekspertu tirgotāju komandu no tādām atzītām finanšu firmām kā Morgan Stanley un Deutsche Bank un speciālistiem mašīnmācīšanās un mākslīgā intelekta jomā. Mēs saņēmām pārliecinošu sabiedrības atbildi, un mēs pieņemam jaunus abonementus līdz 20.07.2018 pēc kura iekāpj tikai tie, kuriem ir derīga novirzīšanas saite ”

Ekosistēmas pamatā ir divi pamatprincipi: vienkāršība un pārredzamība. Galvenais tā mērķis ir izjaukt visas tirdzniecības paradigmas. Sistēma tagad darbojas, un tā saviem abonentiem piedāvā valūtas tirdzniecību un sviras tirdzniecības iespējas.

Kas par izrādi?

Mākslīgais intelekts ir spējis mazināt HODL zaudējumus platformas veidotājiem un izstrādātājiem, tirgojoties ar kriptovalūtām, tas spēj gūt 82% no vidējās mēneša peļņas. Turklāt tas spēj reģistrēt 120% peļņu, vienlaikus piesaistot tirdzniecību visās dažādās atbalstītajās stratēģijās.

Visi rezultāti tiek ievietoti viņu vietnē un tiek atjaunināti reāllaikā. Lietotāji var lejupielādēt un skatīt visu informāciju par katru AI veikto darījumu.

Valūtas tirdzniecība

AI Trader sadarbojas ar mākslīgo intelektu (AI), lai pārskatītu iepriekšējās tirgus tendences un pieņemtu tirdzniecības lēmumus, pamatojoties uz reāllaika informāciju. AI ekosistēma spēj atpazīt optimālus tirgus apstākļus tirdzniecībai un realizēt tirgus ieguvumus. Pašlaik platformu darbina Binance, bet nākotnē tajā būs daudz citu biržu. Lietotāji var tirgoties Autonomous AI Trading vai OCO tirdzniecības režīmos.

AI tirdzniecības režīms

Lietotāji var vienkārši aktivizēt vēlamo stratēģiju, un AI sistēma sāks autonomi tirgoties, meklējot optimālus rezultātus. Tajā ir iebūvēti dinamiskās kapitāla pārvaldības protokoli, kas ļauj AI atgūt zaudējumus, atgriezoties darījumos ar dziļu mācīšanos un lielākām summām. Līdzīgu stratēģiju īsteno arī cilvēki.

Lietotāji var redzēt, kā AI darbojās pēdējās 30 dienās, un var lejupielādēt visu darījumu pilnīgu darījumu vēsturi. Lietojumprogrammā ir dažādas AI Trading attieksmes, kas balstītas uz laika stratēģijām. Visas attieksmes nosaka noteiktu AI uzvedību.

OCO tirdzniecības režīms – JAUNS!

AI Trader ir pirmā šāda veida tirdzniecības platforma, kas lietotājiem ļauj tirgoties ar OCO (One Cancels Other). Atšķirībā no citām platformām, kurās var iestatīt VAI stop loss vai ņemt peļņu, AI Trader nodrošina lietotājam unikālu iespēju, ļaujot tirgoties VISOS pāros ar iespēju vienlaikus izvietot GAN stop stop, gan take profit. Deep Learning AI pēta pašreizējos tirgus modeļus, izmantojot daudzus rādītājus un rūpīgi pārbaudītus mašīnmācīšanās algoritmus, kas analizē tendences un jaunos modeļus, nodrošinot lietotājiem reāllaika pirkšanas signālu.

Sviras tirdzniecība

Turklāt AI Trader ir pirmā šāda veida platforma, kas piedāvā autonomu tirdzniecību, ko nodrošina Bitmex. Apmaiņa ļauj lietotājiem tirgoties ar vienu no augstākajiem svirām tirgū.

AI Trader izmanto mašīnmācīšanās spēku, lai izprastu un interpretētu modeļus un ātri pieņemtu lēmumus par tirdzniecību. Izmantojot iebūvētos dziļo mācību rīkus, šos lēmumus var pieņemt, pamatojoties uz visiem lielajiem datiem, kas tiek glabāti viņu krātuvē. Šobrīd lietotāji var tirgoties ar katru kriptovalūtu pāri, ko nodrošina Bitmex.

AI Trader iesaka lietotājiem pirms AI Trader aktivizēšanas iestatīt sviru 20x, lai veiktu tirdzniecību viņu vārdā. Turklāt ir iespējams sākt tirdzniecību, sākot ar 1 USD.

Novirzīšanas programma

Platforma paziņoja par vienu no ienesīgākajām un pievilcīgākajām novirzīšanas programmām tirgū. Ietekmētājiem ir 10% no minētā klienta mūža komisijas maksas. Klients saņems arī 10% atlaidi mūža ilgumam, reģistrējoties, izmantojot novirzīšanas saiti.

Informācija par abonementu

AI Trader piedāvā trīs dažādas abonēšanas paketes. Pamata pakete sākas no 150 USD. Maksājumi tiek pieņemti Litecoin, Bitcoin Cash, kredītkartē un PayPal. Ir svarīgi pieminēt, ka kriptogrāfijas tirdzniecības kopienas lielās atbildes dēļ jaunie abonementi tiks slēgti 2018. gada 20. septembrī līdz turpmākam paziņojumam.

Secinājums

AI Trader ir unikāla platforma, kuras mērķis ir izjaukt veidu, kādā tiek veikta kriptonauda. Tas satricina pašreizējo tirdzniecības paradigmu, vienkāršojot to tādā mērā, kāds vēl nekad nav bijis redzams kriptogrāfiskās tirdzniecības tirgū.

Visām mūsu auditorijām ir arī 10% atlaide, to varat pieprasīt, noklikšķinot uz šīs saites: https://app.aitrader.ai/referral/usethebitcoin

Šis ir ierobežota laika piedāvājums, un tā derīguma termiņš būs 2018. gada 1. jūlijs plkst. 24:00 pēc GMT

Šeit ir neatkarīgs Bitcoin Trading Challenge pārskats, kriptovalūtas dienas tirgotājs, kas izglīto citus tirgotājus šajā tirgū. https://www.youtube.com/watch?v=3udlmtxDNoU&t = 16s

Platformas pārskats: https://vimeo.com/271853160

Sekojiet AI Trader čivināt: https://twitter.com/Aitrader_Ai

Par AI Trader: https://aitrader.ai/par

Sazinieties ar AI tirgotāju: [e-pasts aizsargāts]

Lai iegūtu papildinformāciju par AI Trader un tā funkcijām, apmeklējiet vietni https://aitrader.ai/

* Tirdzniecība ir pakļauta tirgus riskiem, un AI Trader nekādā veidā negarantē atdevi.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map