Kas ir vētra (STORM)? Viss, kas jums jāzina

Mūsdienu pasaulē arvien vairāk cilvēku pievēršas ārštata darbam tik daudzu iemeslu dēļ. Daži nespēj iegūt darbu, bet daudzi citi zaudē darbu un viņiem kaut kas jādara, lai finansiāli atbalstītu viņu ģimenes.

Lielākā daļa tirgus platformu ir vienlīdz noderīgas, lai piesaistītu miljardiem cilvēku pasaules ārštata tirgū ar darba devējiem, taču ar nopietnu problēmu. Šīs tradicionālās centralizētās ārštata platformas lielāko daļu naudas nopelna sev. Viņi iekasē līdz 40% no pārdevēja nopelnītās summas.

Vētra tirgus, ilgu laiku bijis tirgū kā BitMaker, tagad Vētra Spēle, piedāvā atšķirīgu un, iespējams, labāko pieeju ārštata darbiniekiem, kuriem tiek maksāta reālā enerģijas vērtība, kas ieguldīta mikrouzdevumu un koncertu izpildē, iekasējot tikai 1% no viņu ienākumiem un sūtot izmaksas kriptovalūtās..

Kas ir Storm Market?

Storm Market ir decentralizēts tirgus Storm Market dalībniekiem, ko sauc par Storm Makers (tie ietver pārdevējus, reklāmdevējus, uzņēmumus utt.), Kuri cenšas iegūt ārštata pakalpojumu pakalpojumus dažādu līmeņu un Storm Players (tie ir patērētāji, skatītāji) pakalpojumiem. , ārštata darbinieki utt.), kuri palīdz veikt šos uzdevumus.

Pretī Storm Makers uzdevumu veikšanai Storm Players tiek apbalvoti ar skrūves platformā, par kuriem ir iespējams izpirkt Vētra žetoni un tos var pārdot vai apmainīt uz citām kriptovalūtām. Storm spēlētājiem maksā arī Ethereum un Bitcoin kriptovalūtās.

Kāpēc Storm Market?

Jau kādu laiku ārštata tirgū notiek ievērojama pāreja. Darba devēji lielāku uzsvaru liek uz tehnoloģijām un automatizāciju nekā tradicionālais darba grafiks, lai panāktu lielāku efektivitāti un tajā pašā laikā samazinātu izmaksas, iestādes varētu pieņemt darbā programmatūras inženieri no Kanādas, dizaineru no Polijas un kopienas vadītāju no Holandes.

Tas ir bijis sasniegums gan darba devējiem, gan darba ņēmējiem, jo ​​abām pusēm vairs nav ģeogrāfisku ierobežojumu, un uzdevumu plakāti var iegūt kvalificētus darbiniekus no globālā talantu fonda.

Problēma un tās risinājums

Tā kā pašreizējās centralizētās platformas ir izveidojušas spēcīgu tirgu, tādu uzņēmumu kā Fiverr, TaskRabbit, Upwork, MTurk tīkls ir izplatīts visā pasaulē, taču pašreizējās problēmas finansiāli kaitē ārštata darbiniekiem. Ārštata darbinieki zaudē līdz 40% no savām algām šīm platformām, ierobežojot izstāšanos. Visas šīs problēmas ir radījušas bīstamas attiecības starp uzdevumu plakātiem un izpildītājiem.

Blokķēde var radīt ilgstošu risinājumu, izveidojot platformu, kurā uzdevumu uzskaitīšana un ieviešana tiek veikta bez starpnieka, un atlīdzības tiek izmaksātas tieši ārštata darbiniekiem kā žetoni, kurus var izņemt reālā naudā.

Kā darbojas Storm Play


StormX, uzņēmums aiz muguras Vētra Spēle, sākās ar atšķirīgu pieeju digitālajam tirgum, nododot bagātību starp platformas dalībniekiem ar kriptovalūtas caur an Android mobilā lietojumprogramma.

Lietotāji var nopelnīt skrūves (punktus) trīs atšķirīgās jomās:

Vētra Spēle

Izmantojot StormX Inc veikalu Store Play, iespējas tiek izvietotas platformā, kas darbojas uz Ethereum Blockchain, un lietotāji var izpildīt uzdevumus, lai nopelnītu atlīdzību.

Vētra veikals

Platforma apbalvo pircējus par īpašu produktu pirkšanu vai pakalpojumu pieprasīšanu tirgū, izmantojot bonusa žetonus.

Vētras koncerti

Izmantojot Storm Gigs, lietotāji var piekļūt decentralizētajam tirgum, kur mikrouzdevumi tiek regulāri ieviesti dažādās kategorijās, tostarp QA testēšana, mašīnmācīšanās un ārštata uzdevumi..

Šiem uzdevumiem ir būtiska loma ekosistēmā. Šie uzdevumi tiek īstenoti, izmantojot viedos līgumus, kas ir vienošanās starp uzdevumu izkārtotāju (Maker) un uzdevumu izpildītāju (Player). Šie līgumi satur informāciju par darbu, atskaites punktu un apmaksas noteikumiem.

Storm Market mērķis ir samazināt izlikto uzdevumu izmaksas un pārliecināties, ka tie, kas veic šos uzdevumus, saņem taisnīgu atlīdzību par savu laiku.

Storm Market priekšrocības

Platformas mērķis ir:

 • Novērst berzi starp pircējiem un pārdevējiem bez starpniekiem.
 • Samaziniet darījumu izmaksas, salīdzinot ar citām tradicionālajām mikrouzdevumu platformām.
 • Strīdu izšķiršanas risku un izmaksu novēršana, ieviešot noteikumus viedajos līgumos.
 • Mikrouzdevumu piešķiršana par mikrouzdevumiem.
 • Dodot iespēju gan vētras spēlētājiem, gan vētras marķieriem sasniegt plašu auditoriju, efektīvāk palīdzēt viņu biznesam un dot iespēju ārštata darbiniekiem nopelnīt vairāk.

Storm žetoni un saderīgi maki

Vētra žetoni ir oficiālā kriptovalūta Storm Market platforma. Storm Makers var izlikt uzdevumus platformā, izmantojot marķierus.

Storm žetonus var nopelnīt, veicot uzdevumus decentralizētajā platformā Storm Market, cita starpā skatoties videoklipus. Tie arī tika iegādāti marķieru pārdošanas laikā, un tagad tos var iegādāties / apmainīt kriptonauda apmaiņas platformās.

Marķieri ir ERC20 marķieri, un tie tiek ieviesti kā viedie marķieri, izmantojot Bancor protokolu.

Būt par ERC20 marķieris, Vētra žetons ir saderīgs ar visiem ERC20 marķieru kriptovalūtas makiem.

Aparatūras maki patīk Trezors vai Virsgrāmata būtu lieliski tos uzglabāt labākas drošības labad.

Turētāji var arī glabāt savus žetonus programmatūras makos, piemēram, MyEtherWallet, MetaMask, Migla, Paritāte, un Uzticēšanās Ethereum maki.

Kur nopirkt vētras žetonus

Vētra tirgus, kopš zīmolu maiņas ir iekļauts dažās biržās. Vētra žetoni var iegādāties, izmantojot fiat un kriptovalūtas, piemēram, Bitcoins un Ethers.

Vētras marķieris (STORM) tiek tirgots šādās biržās: Binance, HitBTC, Bancor Network, Monēta, Coinnest, YoBit, IDEX, Radara relejs, un ForkDelta.

To var iegādāties arī ar fiat ieslēgts YoBit apmaiņa.

Storm Token ICO

Žetonu pārdošana sākās 2017. gada 7. novembrī un beidzās 2017. gada 8. decembrī. StormX no Token Sale varēja piesaistīt 64 321 ETH (tajā laikā 32 miljonus USD). Tika paziņots, ka viss nepārdotie žetoni tiktu no gaisa nomesti.

1 Storm Token cena bija 0,0113 USD žetonu izpārdošanā.

Kopējais marķieris stāv plkst 10 000 000 000 STORTI.

Vētra tirgus ceļvedis

 • 2014. gads: BitMaker atbrīvots. Digitālās reklāmas lietojumprogramma, kas atjauno tradicionālās mārketinga metodes, piedāvājot Bitcoin apmaiņā pret klientu iesaistīšanos.
 • 2017. gada februāris: BitTask funkcija ir izlaista. Izlaida mūsu pirmo lielāko laidienu, lai lietotāji varētu izvēlēties vairāk pieredzes, kas saistītas ar vairāku iesaistīšanos.
 • 2017. gada 1. augusts: Baltraksts atbrīvots. Izlaidiet oficiālo Storm Market un STORM Token dokumentu.
 • 2017. gada augusts: Notika publiskā kvalitātes nodrošināšanas sesija. Turiet publisku Q&A un AMA vietnē Reddit, lai sniegtu sabiedrībai iespēju uzzināt vairāk par gaidāmo pūļa pārdošanu.
 • 2017. gada 15. augusts: Sākas marķieru STORM pārdošana.
 • 2017. gada 15. augusts: 13:00 UTC STORM žetons kļūst pieejams publiskai iegādei.
 • 2017. gada 4. ceturksnis: STORM žetoni & BitMaker jāintegrē. Iespējot STORM ar BitMaker.
 • 2018. gada 1. ceturksnis: Būs jāpalaiž BitMaker operētājsistēmai iOS. Palaidiet BitMaker operētājsistēmai iOS.
 • 2019. gada 1. ceturksnis: Storm Market mobilais klients tiks palaists. Pirmais decentralizētais mikrouzdevumu tirgus, ko darbina STORM žetoni.

Komanda aiz projekta

StormX Inc., Vašingtonā bāzēts uzņēmums izveidoja platformu Storm Market un tās marķieri. Pirms zīmola maiņas platforma jau lepojas ar 250 000 aktīviem lietotājiem platformā.

Galvenie uzņēmuma locekļi ir Saimons Ju kurš ir izpilddirektors un līdzdibinātājs, Šons Džongs CTO un Arijs Ju kā COO.

Secinājums

Ar Vētra tirgus, ikviens, jebkurā vietā un jebkurā ierīcē var piedalīties pasaules ārštata tirgū. Lietotāji var reklamēt savas prasmes visā pasaulē un nopelnīt Storm Token, kas ir nopērkams ar reālu naudu, veicot mikrouzdevumus.

Svarīgas saites

Facebook

Twitter

Nesaskaņas

Telegramma

Vidējs

Reddit

Bitcointalk

Baltā grāmata

Vietne

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map