Kas ir mūžība (AE) – viss, kas jums jāzina

Dibināta 2017. gadā, Mūžība ir jauna, mērogojama, kriptovalūtu platforma, kuras mērķis ir uzlabot kriptonauda kopumā, risinot dažas no visnopietnākajām problēmām: mērogojamība un drošība.

Neefektivitātes novēršana kriptotirgū, viedo kontaktu un dappu mērogojamības palielināšana, saraušana un līgumu izpildes pārvietošana ārpus ķēdes ir tikai dažas no lietām, kas Aeternity izceļas no pūļa.

Viedā kontaktu mērogošana – kā Aeternity atrisina šo problēmu

Viena no galvenajām problēmām, ar ko saskaras blokķēdes pieņemšana, ir viedo līgumu mērogošana. Tas nozīmē, ka mērogojamību var risināt trīs veidos: palielinot caurlaidspēju ar atšķirīgu vienprātības mehānismu, palielinot caurlaidspēju ar šķelšanos vai pārvietojot viedos līgumus ārpus ķēdes – jomā, kurā Aeternity pašlaik veic inovācijas.

Pirmā pieeja, proti, caurlaides palielināšana ar atšķirīgu vienprātības mehānismu, ir vērsta uz to, lai palielinātu darījumu skaitu sekundē, ko blokķēde spēj apstrādāt; tomēr šai metodei ir savas robežas.

Caurlaides palielināšana ar sadalīšanu ir paņēmiens, kas ietver gan darījumu, gan viedo līgumu pieprasījumu atdalīšanu lauskas (mezglu grupās). Šī metode joprojām nav ideāla, jo tās rezultātā tikai daļēji veic mezglu verifikāciju.

Trešais un pēdējais viedā līguma mērogošanas risinājums ir to izpildes pārvietošana ārpus ķēdes, kas ir arī Aeternity galvenais mērķis.

Valsts kanāli – viens no galvenajiem platformas sasniegumiem

Valsts kanālus var uzskatīt par saziņas līnijām, kas ļauj viedos līgumus izpildīt ārpus ķēdes. Tas nozīmē, ka valsts kanālu līgumi var darboties ar lielāku privātumu, kā arī ar lielāku efektivitāti.

Spriedums un domstarpības

Tikai tad, kad līgumslēdzējas puses nonāk strupceļā vai parādās domstarpības, viedā līguma kods tiek ieviests blokķēdē. Pateicoties šai metodei, līgums paliek privāts, un blokķēde var nokārtot rezultātu, darbojoties kā privāta administratīva sistēma viedajiem līgumiem.

Tā kā ķēdē jāapstrādā tikai galīgais norēķins, tas noved pie caurlaides līmeņa paaugstināšanās.

Veidojot funkcionālus viedos līgumus

Ar nākotnes plāniem izveidot JS bibliotēkas un JSON API tīmekļa izstrādes vajadzībām, Aeternity pašlaik ļauj izstrādātājiem izveidot un vadīt viedos līgumus Chalang valodā. Mūžība nenodrošina atbalstu valstiskai programmēšanai, tas nozīmē, ka līgumslēdzējas puses ir atbildīgas par programmas stāvokļa uzturēšanu.

Platformas atjautīgais darba un likmju sistēmu pierādījums

Kā minēts iepriekš, Aeternity piedāvā arī unikālu pārvaldības sistēmu, vienprātība tiek panākta, izmantojot hibrīdu Proof-of-Work (PoW) sistēmu un Proof-of-Stake (PoS) algoritmu. Šī hibrīdā PoW sistēma veicina labāku DRAM procesoru izveidi, taču tas arī paver ceļu uz nepārspējamu decentralizāciju, ļaujot viedtālruņiem izmantot.

Kas attiecas uz Proof-of-Stake (PoS) sistēmu, to izmanto balsošanas deleģēšanai, nosverot lēmumu par kontā esošo žetonu daudzumu. Vienkārši sakot, tas nozīmē, ka ogļrači var balsot, un vērtības turētāji var derēt, lai kopīgi pieņemtu lēmumus.

Inovatīvi un decentralizējoši orākuli

Visbeidzot, mums ir Oracle, kas savieno reālās pasaules datus ar viedajiem līgumiem, kas galvenokārt nodrošina piekļuvi datiem ārpus blokķēdes. Šī funkcija ļauj lietotājiem uzdot jautājumus, pēc tam saņemt dažādas atbildes. Daži reālas dzīves piemēri tam varētu būt jebkuras kriptovalūtas cenas, zelta cenas vai laika apstākļu pārbaude jebkurā pasaules daļā.

Tikai šī funkcija noteikti padarīs Aeternity par vienu no vadošajām kriptogrāfijas platformām mārketinga aptauju biznesa vidēs un galu galā tuvākajā nākotnē pat kaut kur ievērojami palielināsies.

Ekskluzīvs, atvērtā koda “Aepps” no pirmās dienas pēc Mainnet palaišanas

Aeternity komanda labi zina platformas potenciālu, un nav pārsteidzoši, ka viņi vēlas piesaistīt pēc iespējas vairāk mobilo un tīmekļa lietotņu izstrādātāju. Aeternity decentralizētās lietojumprogrammas ar nosaukumu “aepps” būs pieejamas no pirmās dienas pēc platformas oficiālās Mainnet palaišanas.

AE marķieris (AE)

Pašlaik CoinMarketCap ierindojas 28 reitinga top 100 kriptonauda, Mūžība ir diezgan līdzīgs ETH, kad runa ir par sistēmas maksām. Īsāk sakot, visas sistēmas maksas un viedie līgumi tiek nokārtoti Aeonā, jo Aeternity marķieris vēl nepastāv.

Var būt vērts zināt, ka tīkla marķierus var glabāt praktiski jebkurā Ethereum makā, kas atbalsta ERC-20 marķierus. AE var iegādāties no Vārti.io, Binance.com, vai IDAX.mn

Ceļvedis un nākotnes plāni

Aeternity sāka savu attīstību 2017. gada pirmajā pusē, pēc tam neilgi sekoja Testnet palaišana un oficiāla marķiera pārdošana, atbalsta kampaņa un būtisku lietotņu izveide. Pašlaik Aeternity tiek veikts drošības audits, kura galvenā tīkla palaišana ir plānota pirms gada beigām.

Cilvēki aiz projekta

Mūžība ir saistīta ar vienu no lielākajiem vārdiem kriptogrāfijas nozarē, piemēram, Aeternity dibinātāja Janislava Georgijeva Malahova vārdu, kas pazīstams arī kā “Ethereum krusttēvs”.

Plašāku informāciju par visiem Aeternity komandas dalībniekiem var atrast vietnē platformas oficiālajā vietnē.

Mūžība – spēli mainoša platforma, bet vai ir vērts ieguldīt?

Ņemot vērā visu, Aeternity ir viena no novatoriskākajām un aizraujošākajām kriptovalūtas platformām, kas ieviesta pēdējos gados. Tas ir šeit ar slavējamu misiju uzlabot kriptogrāfijas nozari, un tas tiek darīts ar drosmi, pārvietojot viedos līgumus ārpus ķēdes un uzlabojot mērogojamību ar lielu starpību, kā arī samazinot šīs neērtās cenu svārstības, kas parasti saistītas ar visām kriptovalūtām..

Nākamā labākā lieta nākamajiem kriptogrāfijas investoriem? Laiks rādīs.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map