Kas ir Elastos (ELA)? Viss, kas jums jāzina

Par Elastos

Elastos ir pirmā interneta operētājsistēma, kas vēlas izveidot ar blokķēdi darbināmu decentralizētu internetu. Elastos izmanto arī internetu kā slāni, kurā darbojas DAPP un APP.

Projektam katram segmentam ir trīs dažādas krātuves: Elastos.OS, Elastos.RT un Elastos.NET. Elastos pirmo reizi tika izveidots aptuveni pirms 18 gadiem, un tā pirmā kampaņa notika 2003. gadā, kad viņi izveidoja viedtālruni no jauna; un otrā kampaņa bija 2012. gadā, kurā tika izstrādāta OS rūpnieciskajām IOT ierīcēm un mobilajām ierīcēm. Vienkāršāk sakot, šī decentralizētā sistēma internetā izmanto blokķēdi, lai autentificētu lietotāja, lietojumprogrammas, kā arī mašīnu IDS..

Šī atvērtā koda sistēma ir saņēmusi vairāk nekā 200 miljonu RMB finansējumu no Foxconn grupas un citiem nozares gigantiem, kuri redzēja šī projekta milzīgo potenciālu.

Elastos operētājsistēma

Tās operētājsistēma tika izveidota, lai atbalstītu Elastos DAPPS un, lai viegli izveidotu savienojumu ar interneta protokolu, tā darbosies mobilajās ierīcēs, IOT ierīcēs un Raspberry pi.

Projekta komanda vēlas darbināt ierīces ar OS mobilajām un IoT ierīcēm. Tas izmantos tās pašas lietotņu saskarnes kā Android (padarot to izstrādātājiem vieglāk pieņemamu), un tas pat tieši darbinās android lietotnes.

Sistēma izmanto to pašu tehnoloģiju avotu ar Microsoft COM un ir nedaudz līdzīga tai. Lielākā atšķirība ir tā, ka Elastos izvēlējās būt atvērtā koda pārvaldītam.

Elastos internets & Runtime Enviroment

Ieslēdzot savu internetu, izmantojot blokķēdi, tas digitalizēs aktīvus un saturu, tādējādi aizsargājot tos ar autortiesībām, un novērsīs uzlaušanu, pikšķerēšanu, ļaunprātīgu programmatūru un vīrusu infekciju.

Blokķēdes internets radīs drošu ekosistēmu, kurā varēs attīstīties automatizēta ekonomika, ļaujot indivīdiem veikt darījumus bez starpniekiem un sistēmām, kas ir neaizsargātas pret ārējiem draudiem. Šī digitālā ekonomika ļāva virtuālos aktīvus un datus viegli pārveidot naudas ieņēmumos.

Elastos nodrošina izpildlaika vidi, kas ir saderīga ar citām operētājsistēmām, piemēram, Andriod, IOS, Windows utt. Elastos DAPP var palaist no jebkuras citas operētājsistēmas. Tas liks izstrādātājiem vieglāk pieņemt sistēmu.

Elastos Blockchain

Viņu blokķēde izmanto gan galvenos, gan sānķēdes risinājumus, lai palīdzētu izstrādāt efektīvu vidi decentralizētu lietojumprogrammu izveidei un darbināšanai. Tas nozīmē, ka katra lietotne var veidot savas atsevišķās blakusķēdes. Elastos nodrošina pilnīgu sānu ķēdes atbalstu, padarot tos viegli lietojamus un pielāgojamus, lai lietotāji varētu izvēlēties citu vienprātības metodi atbilstoši savam lietošanas gadījumam..

ELA žetons

Elasto dzimtā žetons ir ELA. Mazākā ELA vienība ir satoshi ELA (SELA), kas tāpat kā ar bitcoin un saviem Satoshi pārstāv vienu 1000000000. daļu no ELA.

Kopējais ELA piedāvājums, kas jebkad tiks izsniegts, ir 33 miljoni, un apgrozībā esošo ELA piedāvājums katru gadu palielināsies par 4%. Elastos tiks apvienoti, iegūstot ar bitcoīnu, un žetons tiks izgatavots ik pēc divām minūtēm. Apvienošanās ieguve ietvēra procesu, kurā tiek panākta vienošanās abās ķēdēs vienlaikus. No nesen kaltām monētām ELA fonds aizņems 30%, bet kalnrači – atlikušos 70%.

Kur var nopirkt ELA?

Elastos (ELA) var iegādāties tikai vienā kriptogrāfijas biržā – Huobi Pro, kur tās kopējais apjoms pēdējo 24 stundu laikā ir 16 035 149 USD. Elastos (ELA) var tirgot ar šādām valūtām: BTC, ETH un USDT.

Elastos Maks

ELA varat uzglabāt Elastos maks kas atrodami pievienotajā saitē. Lūdzu, ņemiet vērā, ka jūsu maksājuma parole tiek izmantota naudas pārskaitījumiem vai žetonu pārskaitījumiem, savukārt seifa faila parole tiek izmantota maka importēšanai.

Papildu noderīgas saites:

Par komandu

Dibinātājs Čens Rongs ir Tsinghua universitātes kiberinteliģentās ekonomikas un blokķēdes pēcdiploma moduļu profesors. Rongs arī strādāja Microsoft no 1992. līdz 2000. gadam. Nodarbinātības laikā viņš vadīja Microsoft Research OS, IE3 ActiveX, Ole Automation, .COM un.NET komandas..

Pēc aiziešanas no Microsoft Rongs sāka strādāt pie Elastos OS. Viņš sāka Kortide 2000. gadā, lai izveidotu Elastos OS no nulles. Rongs ir bijis bijušā Ķīnas premjerministra viesis Lielajā Tautas zālē, kur viņš tika uzaicināts runāt par savu darbu pie Operētājsistēmām.

Valdes loceklis Hans Fens ir viens no pazīstamākajiem blokķēdes zinātniekiem Ķīnā, kam ir stabila reputācija blokķēdes un kriptogrāfijas kopienā. Viņš Tsinghua universitātē ieviesa pēcdiploma moduļus par kiberinteliģentu ekonomiku un blokķēdi.

Fens strādā arī kā padomdevējs Huawei pētījumu institūtā Alibaba (par blokķēdes attīstību), kā arī ir Tencent Talent Pool dalībnieks..

Elastos ir atbalstījis Foxconn, Ķīnas centrālā valdība, Tsinghua universitāte, Bitmain dibinātājs Jihan Wu un NEO dibinātājs Da Hong Fei.

Elastos ilgtspējība un veiktspēja

Ethereum izveido uzticamus aprēķinus blokķēdei, izmantojot viedos līgumus, un šos līgumus izpilda automātiski. Bet Ethereum darbojas uz vienas galvenās ķēdes struktūras, kas pat ar optimizāciju ir pakļauta sastrēgumiem, kad runa ir par skaitļošanas jaudu..

Elastos apvieno galveno skaitļošanas pieeju, lai izveidotu “blokķēdes elastīgo aprēķinu”. Blokķēdes slānī tie apvieno galvenās ķēdes struktūru ar sānu ķēdi, lai līdzsvarotu vairāku ķēžu slodzi un elastīgo pagarinājumu tehniskās īpašības.

Tas Elastos spēj gandrīz neierobežoti izplatīt savu blokķēdes pakalpojumu spēju. Papildus tam, izmantojot Runtime, blokķēdes integritāti var pārsūtīt uz tādiem pamata lietojuma gadījumiem kā mobilās ierīces un personālie datori. Viedais līgums nodrošina, ka digitālie aktīvi tiek piešķirti stingri, kā norādīts līguma saturā.

Spriedums

Elastos sola daudz, un, izmantojot savu sarežģīto, ar blokķēdi darbināmo internetu, tā mērķis ir attīstīt viedu ekonomiku, kas radīs jaunas tehnoloģiskās utilītas.

Elastos kontakti un papildinformācija:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map