15 soļi, lai nopirktu KuCoin akcijas (KCS) KuCoin biržā

The KuCoin akcijas (KCS) ir marķieris, kas galvenokārt paredzēts lietošanai KuCoin birža. Šodien mēs parādīsim visas darbības, lai iegādātos KuCoin akcijas. KCS ir ERC20 marķieris un sākotnēji piegādā 200 miljonus marķieru. Turot dažas KuCoin akcijas, tiek iegūta 50% tirdzniecības maksu procentuālā daļa, ko maksā KuCoin platformas lietotāji un kas tiek sadalīta starp žetonu īpašniekiem. Turot dažus KCS žetonus, jūs saņemat arī 1% atlaidi tirdzniecības maksai par katriem jūsu rīcībā esošajiem 1000 KCS žetoniem. Maksimālā atlaide tirdzniecības maksām ir 30% atlaide.

The KCS marķieris var apmainīt pret Bitcoin, Ether, NEO, Bitcoin Cash, Red Pulse un Dash. Labākā vieta, kur vēl turēt žetonu KuCoin Shares, ir kriptovalūtas maiņas platformā KuCoin.

nopirkt KuCoin akcijas

KuCoin, iespējams, ir viens no labākajiem pirkumiem, jo ​​pēdējo mēnešu laikā KCS ir piedzīvojusi stabilu izaugsmi.

Kā nopirkt KuCoin akcijas KuCoin biržā

Izpildiet tālāk sniegto ceļvedi, lai iegādātos KuCoin akciju žetonu KuCoin biržā.

1. solis – Reģistrācija

Reģistrējiet kontu vietnē KuCoin birža. Noklikšķiniet šeit, lai apmeklētu KuCoin konta reģistrācijas lapu un reģistrētos platformā.

2. solis – veidlapas aizpildīšana

Ievadiet konta izveidei nepieciešamo informāciju. Nepieciešama derīga e-pasta adrese un droša parole. Parole var būt burtciparu, lai kiberuzbrucējiem būtu daudz grūtāk to noskaidrot. Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz pogas NĀKAMA.

3. solis – e-pasta apstiprinājums

Jums vajadzētu saņemt e-pastu reģistrētā e-pasta iesūtnē / surogātpastā. Piesakieties un noklikšķiniet uz saites nosūtītajā pastā, lai aktivizētu savu kontu. Šis process ir paredzēts, lai pārbaudītu, vai jums ir piekļuve e-pasta kontam, kurā reģistrējaties.

4. solis – Aktivizēšana

Aktivizācijas procesam vajadzētu nokļūt tieši jūsu kontā KuCoin platforma, ja nē, ievadiet informāciju, kurā tikko reģistrējāties, un noklikšķiniet uz pogas Pierakstīties.

5. solis – Noklikšķiniet uz “Depozīts”

Lai pievienotu līdzekļus savam kontam, ekrāna labajā pusē noklikšķiniet uz saites Noguldīt.

6. solis – Nodrošiniet savu kontu

Pirmo reizi veicot iemaksu, jums būs jāaizsargā savs konts, izveidojot Google autentifikatoru.

7. solis – Google autentifikators

Izpildiet norādījumus, kā savam kontam iestatīt Google autentifikatoru, kā parādīts ekrānā. Lejupielādējiet, instalējiet un ievadiet parādīto kodu, lai aktivizētu Google autentifikācijas drošību jūsu KuCoin kontā.

8. solis – Atlasiet Aktīvs

Jūs, iespējams, redzēsit noklusējuma depozīta lapu, kur noguldīt KuCoin akciju marķieri, noklikšķiniet uz nolaižamās izvēlnes un atlasiet aktīvu, kuru vēlaties deponēt. Sakarā ar augsto darījumu maksu un lēno darījumu apstiprināšanas laiku jūs varētu vēlēties izmantot ēteru (ETH). Ietaupa ievērojamu summu dolāru, ko varat pievienot pirktajam, salīdzinot ar darījumiem ar bitcoin.

9. solis – Ētera maks

Kad ir atlasīts ETH īpašums, jūsu Ether maka adrese KuCoin apmaiņa tiek ģenerēts un parādīts. To var izmantot, lai veiktu vairākus depozītus.

10. solis – Maka adrese

Kopējiet seifa adresi savā makā, kas atrodas ārpus KuCoin apmaiņa, kur jūs pašlaik turat dažas ētera kriptovalūtas un nosūta dažas uz KuCoin. Pagaidiet dažus mirkļus, līdz darījums atspoguļojas KuCoin biržā. Tam nevajadzētu ilgt ilgi, ja darījumam izmantojat ievērojamu daudzumu gāzes. Izmantot ethgasstation.info lai redzētu pašreizējo vidējo gāzi jūsu darījumam.

11. solis – Tirgu saite

Kad depozīts būs atspoguļots, lapas augšdaļā noklikšķiniet uz saites TIRGUS.

12. solis – ETH cilne

Noklikšķiniet uz cilnes ETH.

Lapā parādīto aktīvu sarakstā noklikšķiniet uz KCS / ETH. Iespējams, tas būs pirmais sarakstā, ja nē, izmantojiet meklēšanas monētu lodziņu aktīvu sadaļas augšdaļā.

13. solis – Autentifikatora kods

KCS / ETH lapā ir jāatspējo sadaļas pirkšanai un pārdošanai; jums jāievada kods no savas lietotnes Google Authenticator.

14. solis – Labākās cenas saite

Laukā Cena noklikšķiniet uz saites Labākā cena, un labākā tirgus cena tiks aizpildīta lodziņā.

15. solis – Pērciet KuCoin akcijas

Ievadiet to KCS marķieru skaitu, kurus vēlaties apmainīt ar Ethers, vai noklikšķiniet uz saites Maks., Un numurs, kuru varat iegādāties par visiem noguldītajiem līdzekļiem, tiks parādīts lodziņā Summa..

Noklikšķiniet uz pogas PIRKT, lai iegādātos KuCoin akcijas.

Uzgaidiet mirkli, un jūsu KuCoin Shares žetoni tiks ieskaitīti tā makā.

Tur jūs ejat, tagad jums ir KuCoin akcijas, kas arī piedāvātu ikdienas bonusu. Pārbaudiet to šeit.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map