Reguliuojamas skaitmeninis turtas perims 2020 m. – minties lyderiai

2018 m. Buvo pradinių monetų aukų ženklas, kai 1253 naujos monetos surinko 7,8 mlrd. USD. 2019 m. Ši „Laukinių Vakarų“ rinka perėjo nuo bumo iki biusto. ICO surinkti doleriai smuko 95%, palyginti su 2018 m., O Vertybinių popierių ir biržos komisija (SEC) toliau skelbia nauji veiksmai prieš įvairius ICO žaidėjus už sukčiavimą ir neregistruotas emisijas. Šerifas atvyko į miestą.

Reglamentas, mano senas draugas

Tai nėra paguoda investuotojams, kurie prarado milijonus ICO sukčiavimo atvejų, tačiau jie buvo natūralios rinkos evoliucijos dalis. Įstatymus, reglamentuojančius tradicinius vertybinius popierius, taip pat iš pradžių įkvėpė blogi veikėjai, pavyzdžiui, „kibirų parduotuvės“, kurios atsirado kitai naujai technologijai – telegrafui – keičiant finansų rinkas. SEC sprendimas atsisakyti skaitmeninio turto ir taikyti tuos pačius įstatymus vertybinių popierių blokavimui yra gera žinia rinkos dalyviams.

„Blockchain“ vertybiniai popieriai gali padidinti efektyvumą, sumažinti išlaidas, suteikti daugiau skaidrumo ir sušvelninti riziką. Tačiau finansų pramonė negali iki galo realizuoti „blockchain“ vertybinių popierių galimybių be viešosios rinkos ir reguliuojamos ekosistemos palaikyti visą jų gyvavimo ciklą. Tai reiškia, kad išleidimas, investavimas, prekyba, atsiskaitymas ir saugojimas atitinka reikalavimus.

Viso pasaulio vyriausybės stengiasi sukurti reikiamą sistemą savo jurisdikcijose. Tai sumažina investavimo į „blockchain“ vertybinius popierius riziką, įvedant investuotojų apsaugą, susijusią su tradicinėmis rinkomis. Nors skirtingose ​​jurisdikcijose reguliuojamiems subjektams, investuotojams, prekybininkams ir vartotojams keliami skirtingi reikalavimai, sprendžiamos keturios bendros sritys:

  • Platinimas – kaip kuriami saugos žetonai, kodėl ir kaip jie pristatomi jų savininkams?
  • Saugojimas – kur ir kas saugo galutinį nuosavybės įrašą?
  • Ataskaitos ir apskaita – kokie papildomi reguliavimo reikalavimai keliami dalyviams, pavyzdžiui, perdavimo agentų paslaugos?
  • Specifiniai procesai – kokie papildomi procesai reikalingi, pavyzdžiui, norint perkelti saugos žetonus tarp asmeninės ir pagrindinės piniginės?

SEC ir Finansų pramonės reguliavimo tarnyba (FINRA) nustatė gaires visose keturiose srityse teikdama daugybę komunikacijų, įskaitant ataskaita apie DAO ir bendras pareiškimas dėl brokerio-pardavėjo globa skaitmeninio turto. Pagaliau sukurta būtina JAV sistema, leidžianti pražysti reguliuojama, vieša „blockchain“ vertybinių popierių prekyba.

Jei sultys neatrodo tokios

Kartu su šiais reguliavimo pokyčiais įmonės suskubo sukurti reikiamą rinkos infrastruktūrą. Kritiniai komponentai yra vietoje ir šiais metais jų laukia dar daugiau. Klausimas svarstantiems, ar dalyvauti: ar šios 2.0 versijos skaitmeninio turto sultis verta spausti? Atsakymas bus teigiamas, jei „blockchain“ vertybinių popierių rinka atrodo kaip tradicinių rinkų atnaujinimas, o tai reikalautų dviejų pagrindinių privalumų investuotojams ir įmonėms, siekiančioms pritraukti pinigų.

Pirmasis yra efektyvumas. „Blockchain“ vertybiniai popieriai turi pašalinti sudėtingas duomenų sistemas ir rankinius popierinius tradicinės prekybos vertybiniais popieriais procesus. Potencialas yra, bet vykdymas yra viskas, kaip sakoma. Teisingai įdiegta „blockchain“ gali efektyviai palaikyti visą skaitmeninio turto gyvavimo ciklą nuo emisijos ir investavimo iki prekybos, atsiskaitymo ir saugojimo..

Antroji nauda yra protinga priežiūra. Kad būtų perspektyvi ilgalaikėje perspektyvoje, „blockchain“ vertybinių popierių rinka turi visiškai atitikti reikalavimus ne tik patenkinti reguliavimo institucijas, bet ir sukurti likvidumą. Ji turi suteikti investuotojams patogią prieigą prie skaidrumo, sąskaitų apsaugos ir reguliuojamos prekybos. Tam reikės integracijos su tradicinėmis tarpininkavimo sąskaitomis ir intuityviomis vartotojo sąsajomis.

Aš tapau toks nutirpęs

Tikėjausi perskaityti šį straipsnį nenaudodamas „trikdžių“, nes žinau, kad visi esame nutirpę nuo šios koncepcijos. Deja, aš nuolat girdžiu, kad „blockchain“ vertybiniai popieriai sutrikdys finansų rinkas. Aš pats tai sakiau! Tačiau realybė yra ta, kad „blockchain“ vertybiniai popieriai yra evoliucija, o ne revoliucija. Tais pačiais metais ICO pasiekė 7,8 mlrd. JAV dolerių – tai buvo tradicinė JAV vertybinių popierių pramonė iškeltas 2,4 trln. USD. Kad „blockchain“ vertybiniai popieriai taptų pagrindine turto klase, jie negali likti asmeninių piniginių saloje. Juos turi pirkti, laikyti ir parduoti mažmeniniai investuotojai, įstaigos ir patarėjai per tradicines prekybos sistemas ir tarpininkavimo sąskaitas. Tai gali atsitikti jau šiais metais.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map