Kai bet koks turtas tampa skaitmeniniu ir nepakeičiamu nuosavybės įrodymu – minties lyderiai

Reglamentas

Reguliavimo kontrolė peraugo į nuolatinę realybę kriptografinėje erdvėje. Tai tapo aišku 2018 m. Pradžioje. Reguliatoriai iš visų pasaulio kampelių siekia nustatyti kriptografinį reiškinį į kai kurias reguliavimo taisykles ar sistemą. Tačiau pagrindinis klausimas yra išsiaiškinti, kas yra kriptografinis turtas? Ir ar kriptografinis turtas yra vertybiniai popieriai? Jei taip, tuomet turi būti taikomas atitinkamas įstatymas.

JAV Vertybinių popierių ir biržos komisija (SEC) paskelbė, kad visas kriptografinis turtas yra investicinės sutartys arba – vertybiniai popieriai. Vėliau tai pataisė, kad visi, išskyrus „Bitcoin“ ir „Ethereum“ (dabartiniame etape), turi būti laikomi vertybiniais popieriais. [mfn]https://coincenter.org/files / 2019-03 / clayton-token-response.pdf[/ mfn]

Realybė yra tokia, kad Amerikos teisinė sistema iš esmės vis dar remiasi 86 metų senumo vertybinių popierių įstatymu, išskyrus išimtis, padarytas įsigaliojus 2012 m. JOBS įstatymą. Šiame pakeitime taip pat yra vieta, kur turi būti išleidžiami ir saugumo žetonai. Mažos emisijos iki 1 mln. USD gali būti vykdomos kaip sutelktinio finansavimo projektai. Didesni sandoriai gali būti sudaryti kaip privati ​​akcija ar viešas akcijų siūlymas tik akredituotiems (profesionaliems ar didelės grynosios vertės) investuotojams. Bet kuriuo atveju išleidžiamo vertybinio popieriaus registracija yra privaloma. Tikėtina, kad Vertybinių popierių įstatyme gali būti atliktas esminis pakeitimas, siekiant pašalinti daugelį kriptovaliutų iš federalinių vertybinių popierių įstatymų. Tuo tarpu naujausioje diskusijoje nurodomos gairės, kaip įvertinti, ar viešai siūlomas ar parduodamas skaitmeninis turtas yra investicinė sutartis, taigi ir vertybinis popierius. [mfn]https://www.sec.gov/files / dlt-framework.pdf[/ mfn]

Kita vertus, Europos vertybinių popierių ir rinkų institucija (EVPRI) paragino išplėsti Europos peržiūrėtą finansinių priemonių rinkų direktyvą (MIFID II), kad į perleidžiamus vertybinius popierius ar kitas rūšis būtų įtraukti kriptovaliutų produktai, tokie kaip pradiniai monetų pasiūlymai su vertybiniais popieriais. finansinių priemonių. [mfn]https://www.esma.europa.eu/press-news/esma-news/crypto-assets-need-common-eu-wide-approach-ensure-investor-protection[/ mfn] Europos prospekto reglamentai bus visiškai taikomi nuo 2019 m. liepos 21 d. ir pakeis dabartinę direktyvą. Pagal reglamentą kiekviena ES valstybė narė galės nustatyti savo ribą nuo 1 iki 8 milijonų eurų, kai bus taikomas privalomas prospekto reikalavimas.

Prie „Brexit“ slenksčio JK finansinio elgesio tarnyba (FCA) paskelbė išsamų konsultacinį dokumentą dėl kriptografinio turto klasifikavimo ir reguliavimo. [mfn]https://www.fca.org.uk/publication/consultation/cp19-03.pdf[/ mfn] Straipsnyje siekiama suteikti aiškumo reglamentuojančioms įmonėms ir vartotojams, kai tam tikra veikla, susijusi su „kriptografiniais rinkiniais“ ar žetonais, patenka į FCA reguliavimo sritį. FCA primena, kad autorizacijos režimo pažeidimas yra nusikalstama veika ir už jį gresia maksimali 2 metų laisvės atėmimo bausmė arba neribota bausmė arba abu. Pasibaigus konsultacijų laikotarpiui, FCA ketina iki 2019 m. Vasaros paskelbti galutinį kriptografinių rinkinių politikos pareiškimą..

Kitos novatoriškos jurisdikcijos, tokios kaip Šveicarija, Malta, Estija, Lietuva, Lichtenšteinas, peržiūrėjo kriptografinio turto tipus ir pasiūlė juos klasifikuoti.

Visose pirmiau minėtose jurisdikcijose daugmaž panašus žetonų klasifikavimas. Labiausiai atskiriantis medį ar keturis tipus. Tai nėra tokia tolima ateitis, kai kiekviena nacionalinė reguliavimo institucija bus priversta pateikti savo nuomonę ar gaires šia tema..

Tokenizacija skaitmeninis ir nekintamas nuosavybės įrodymas

ICO gausos padidėjimas ir sumažėjimas lėmė tvirtą precedentą, reikalaujantį žymėjimo. Ji taip pat parodė pavyzdį, kaip tikriausiai atrodys vertybinių popierių ateitis. Visada galios vertybinių popierių išleidimą reglamentuojantis įstatymas. Bet taip pat bus decentralizuotas išleistų vertybinių popierių pakeitimas „blockchain“. Įgyvendindami skaidrų protokolą, visi turėtų turėti galimybę susipažinti su pažangiomis sutarčių specifikacijomis ir įvertinti bendrą rinkos susidomėjimą.

Panašu, kad IEO arba pradinis mainų pasiūlymas ištaisė keletą trūkumų turinčių tipiško ICO aspektų, tokių kaip patikimumas, saugojimas, patikra, operacijų greitis, išlaidos ir pardavimo kanalai. Bet kol kas tai dar nematyta, jei pasirodys, kad tai yra tinkamiausias naudingumo žetonų išdavimo metodas. Galų gale, ženklinimas skatina gerą konkurenciją tarp emitentų ir emisijos platformų.

Senas biržos sąrašas negali būti taikomas žetonizuotiems vertybiniams popieriams. Seniems mainams trūksta supratimo apie pagrindines technologijas ir teisės aktų leidimo. Štai kodėl yra daug naujų technologiškai pažangių iniciatyvų, kuriomis siekiama sukurti reguliuojamą vietą saugumo žetonų įtraukimui ir antrinei rinkai.

Mažo kapitalo įmonei KYC / AML reikalavimus atitinkanti STO kampanija gali būti laikoma alternatyviu būdu gauti finansavimą. Verslo ženklinimas siūlant akcijų ženklus, pajamų pasidalijimas ar kapitalo pritraukimas skolos žetonais gali tapti neišvengiama įmonės finansavimo gyvavimo ciklo dalimi. Apsaugos žetonų siūlymas gali būti prilygintas pradiniam ar vėlesniam nuosavybės ar skolos siūlymui skaitmeninio žetono pavidalu.

Kai turtas tampa skaitmeniniu ir nekintamu nuosavybės pasaulinės bendruomenės įrodymu, tai yra tada, kai mes sukūrėme visiems demokratinę prieigą prie pasaulio ekonomikos augimo. Šiandien ne visose šalyse yra suderinti vertybinių popierių įstatymai. Bet mes sėkmingai žengiame kliūtis patekti į rinką tiek investuotojams, tiek emitentams.


Apie autorius

Liza Aizupiete, „Fintelum“, kuri teikia paslaugas kriptografijos pramonei, vykdydama techniškai patikimą ir su KYC / AML suderinamą žetonų pardavimo procesą, kriptofondų bendrąją saugą, pervedimo agentūrą, antrinių žetonų nebiržinį stalą ir įmonės veiksmus, vykdančioji direktorė Liza Aizupiete.

Anksčiau Liza buvo kriptovaliutų biržos „Globitex“ įkūrėja ir vykdančioji direktorė, taip pat Lietuvos elektroninių pinigų įstaigos UAB „NexPay“ generalinė direktorė. Latvių gimtoji Liza baigė Ženevos universitetą (Šveicarija), filosofijos specialybę. Liza turi patirties finansų srityje, įskaitant prekybą, fondų ir portfelio valdymą. Nuo 2012 m. Ji tapo aistringa Bitcoin ir vėliau kripto pramonei apskritai, kaip decentralizuotos ir patikimos pinigų sistemos šalininkė.

Apie Fintelum

„Fintelum“ yra išsami ICO / STO žetonų paleidimo platforma, skirta įmonėms, norinčioms suteikti savo turtui naudingumo, nuosavo kapitalo, skolos ir kito turto ar pajamų pasidalijimo žetonų pavidalu. „Fintelum“ paslaugų rinkinį sudaro reguliuojamas KYC investuotojų įtraukimas ir nuolatinis ES pinigų plovimo įstatymų laikymasis. Žetonų pardavimo procesą galima stebėti naudojant specialiai pritaikytą prietaisų skydelį. Pagrindinė sistema leidžia pasiekti ir valdyti duomenis, taip pat teikti ataskaitas pagal pareikalavimą. Be to, siekdama sušvelninti žetonų pardavimo proceso riziką, „Fintelum“ veikia kaip kripto valiutos saugotoja. Sistemoje yra integruotos kelių parašų šaltos / karštos piniginės. Siekdama aptarnauti saugos žetonų pramonę, „Fintelum“ veikia kaip pervedimo agentas, užtikrindama saugumo žetonų nuosavybę tarp baltųjų investuotojų. „Fintelum“ taip pat gali teikti antrines žetonų biržos funkcijas, teikdama nuolatines korporatyvinių veiksmų paslaugas, tokias kaip balsavimas, dividendai ir pranešimai.

Sužinokite daugiau adresu https: // www. fi ntelum.com

Tai 5 dalių serijos 5 dalis.

Norėdami pamatyti 1 dalį, spustelėkite čia

Norėdami pamatyti 2 dalį, spustelėkite čia

Norėdami pamatyti 3 dalį, spustelėkite čia

Spustelėkite čia, kad gautumėte 4 dalį

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map