Evoliucija kapitalo rinkose – minties lyderiai

Nuo tradicinis privatus nuosavas kapitalas arba skolos į mažiau sutartinis sutelktinis finansavimas. dauguma neseniai tokenizacija metodas yra Kitas žingsnis į evoliucija apie kapitalo rinkose.

Dažnai ICO žetonų emitentai viešai pažadėjo dėl būsimo jų žetono vertės padidėjimo. Reguliavimo institucijų teigimu, tokios pretenzijos yra vertybinių popierių skatinimo priemonės. Be to, buvo atvejų, kai ICO akivaizdžiai nepaisė savo įsipareigojimų dėl plano. Maždaug tuo pačiu metu, kai krito kai kurie blogi ICO obuoliai, o reguliavimo kontrolė vis didėjo, STO arba saugumo ženklas, siūlantis idėjas, tapo balsu, nes natūralus ICO pramonės tęsinys.

Iš tiesų, STO turi daugiau teisinės prasmės, bet daug mažiau mažmeninės prekybos. Laikai, kai buvo surinkta šimtai milijonų baltojo popieriaus idėjai, visiškai praėjo. Bet tai yra šio straipsnio autoriaus teiginys – tai nereiškia, kad visi ICO yra mirę. Vis dar gali būti naudingumo atvejų, kuriuos žymi pažangios sutarties žetonas.

Tačiau jei nėra siūlomos komunalinės paslaugos ar paslaugos, tikėtina, kad tai bus pelno paskirstymas ateityje arba visiškas įmonių teisių naudojimas. Kitaip tariant – vertybinis popierius.

Vertybinis popierius yra teisiškai nustatytas finansinis turtas, kuriuo galima prekiauti ar keistis. Tačiau teisinis apibrėžimas skiriasi priklausomai nuo jurisdikcijos. Pagrindinės kategorijos yra nuosavas kapitalas ar skola arba jų išvestinės finansinės priemonės. Vertybinius popierius siūlo emitentas. Pagrindinis vertybinių popierių pasiūlymas šiandien gali būti teikiamas sutelktiniu finansavimu, privataus platinimo būdu arba viešuoju prospektu. Priklausomai nuo sumos ir jurisdikcijos, bet kuri galimybė būtų vertybinių popierių išleidimas.

Tokie vertybiniai popieriai suteikia ICO praktikos ir galiojančių vertybinių popierių įstatymų privalumų derinį. Viena vertus, STO iki galo laikosi įstatymų. Kita vertus, STO siūlo panašų pažadą dėl greito (arba atidėto, jei teisiškai reikalaujami blokavimo laikotarpiai) likvidumo.

Iki šiol nėra „vertybinių popierių žetonų mainų“ (2019 m. Balandžio mėn.). Tačiau yra nemažai iniciatyvų, norinčių gauti reguliavimo leidimą vykdyti vertybinių popierių biržą modifikuotai vertybinių popierių turto klasei – saugumo žetonams. Galimas būdas pasikeisti saugos žetonus būtų OTC stalai, kuriuos teikia nuosavybės perdavimo agentai, tokie kaip „Fintelum“. Žiūrėkite daugiau žemiau.

Pagrindinis skirtumas, išskiriantis saugumo žetonus nuo neterminuotų vertybinių popierių, yra tikrasis „blockchain“ aspektas. Dabar vietoje teisinių reikalavimų, tokių kaip sertifikatų, akcijų, obligacijų ir obligacijų registravimas, arba, tiksliau sakant, išduodama išmanioji sutartis, atspindinti išleisto vertybinio popieriaus registruotas teises ir pareigas, o pareikštiniai vertybiniai popieriai galėtų būti efektyviausiai žymimi.

Investuotojai ar STO dalyviai paprastai yra kriptovaliutų vartotojai, tačiau nebūtinai. STO praktika tęs ICO pramonės nustatytą kelią nustatant kriptovaliutų naudojimo atvejus apskritai. STO pasiūlymas nėra toks demokratiškas nei anksčiau buvo ICO. Saugos žetonų pasiūla yra daug mažesnė nei anksčiau, kai buvo su naudingumo žetonais.

Šiandien potencialiam STO pirkėjui reikės įveikti sudėtingą KYC / AML rinkimo procesą, kad jis atitiktų vertybinių popierių pardavimą. Dažnai bandykite suteikti neįmanoma – akredituoto, rafinuoto ar profesionalaus investuotojo statusą. Priklausomai nuo jurisdikcijos ir projekto pasiūlymo, skausmo lygis gali skirtis. Štai kodėl STO emitentas turėtų turėti patrauklų pasiūlymą, kad galėtų pritraukti investuotojus.

Saugumas žetonas arba tokenized vertybiniai popieriai?

Kaip svarbos pastaba, nesupainiokite dviejų sąvokų, kurias Noelle Acheson gerai išleido savo kūrinyje [mfn]https://www.coindesk.com/security-tokens-vs-tokenized-securities-its-more-than-semantics[/ mfn]. Apsaugos žetonai yra šio straipsnio tema. Tokie vertybiniai popieriai yra jau egzistuojančio vertybinio popieriaus simbolinis atvaizdas. Pavyzdžiui, „Apple“ vertybiniai popieriai gali būti pažymėti ir jais prekiaujama atskiroje biržoje, nei prekiaujama pradinėmis akcijomis (pvz .: APPL simbolis, prekiaujama Niujorko vertybinių popierių biržoje). Nors tai abejotina, tačiau panašu, kad bandoma išvardyti žetonus, kurie tariamai atstovauja „Apple“ akcijoms.

Tai 5 dalių serijos 4 dalis.

Norėdami pamatyti 1 dalį, spustelėkite čia,


Norėdami pamatyti 2 dalį, spustelėkite čia,

Norėdami pamatyti 3 dalį, spustelėkite čia

Spustelėkite čia, jei norite perskaityti 5 dalį

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map