Micēlija maks: apgūstiet kriptogrāfijas lietotāju pārskata rokasgrāmatu

micēlija pārskats

Kā lietot, uzglabāt un reģistrēties ar micēlija Bitcoin maku

Micēlijs ir kriptogrāfijas seifa lietotne, kas nodrošina mobilo bitcoin uzglabāšanu, kas pieejama iOS un Android. Atklājiet visu par visaugstāk novērtēto Google Play kriptogrāfijas lietotni mūsu micēlija maka pārskatā šodien.

Kas ir micēlijs?

Micēlijs ir iOS un Android bitcoin maka lietotne, kas ļauj droši nosūtīt, saņemt un uzglabāt bitcoin. Daži cilvēki izmanto micēliju ikdienas bitcoīna pārsūtīšanai, bet citi izmanto micēliju drošai ilgtermiņa uzglabāšanai aukstumā.

Mycelium lejupielāde un lietošana ir tikpat vienkārša kā iOS vai Android lietotņu veikala apmeklēšana. Instalējiet lietotni, atveriet to un izvēlieties “Jauns seifs”, un pēc tam varat nekavējoties sākt lietot maku. Jūs varat izveidot 12 vārdu ieejas frāzi (sēkla). Ja kādreiz zaudējat piekļuvi savam tālrunim vai lietotnei, varat instalēt Mycelium citā tālrunī un izmantot savu 12 vārdu paroli, lai atgūtu līdzekļus..

Mikēlijam ir visas funkcijas, kuras jūs sagaidāt kriptogrāfijas seifa lietotnē. Jūs varat viegli nosūtīt un saņemt naudu, izmantojot micēliju, tikpat viegli, kā iestatīt bitcoin maku. Jūs saņemat QR kodu un publiskā maka adresi, kuru varat izmantot, lai nosūtītu un saņemtu līdzekļus. Jūs varat instalēt micēliju vecā tālrunī un izmantot to kā saldētavas veidu. To var instalēt tālrunī, kurā ir savienojums ar internetu, un izmantot to kā karsto krātuvi vai ikdienas maku.

micēlija maks Bitcoin pārskatīšanai

Turklāt micēlijs ir pilnībā saderīgs ar diviem populārākajiem pieejamajiem aparatūras maciņiem – Trezor un Ledger. Daudzi cilvēki izmantos Trezor un Ledger saldētavās, turot micēliju savā tālrunī. Mycelium kriptogrāfijas maks integrējas arī ar Cashila (rēķinu apmaksai SEPA zonā (ES)), Glidera (pirkt / pārdot bitcoin, izmantojot bankas kontus) un Coinapult (lai apdrošinātu pret USD un fiat valūtām).

Komanda aiz micēlija pirmo reizi tika izveidota 2008. gadā, gadu pirms bitkoīna darbības sākšanas. Aparatūras inženieru komanda sākotnēji pulcējās, lai izveidotu tīkla tīkla projektu. Pēc Bitcoin izlaišanas 2009. gadā komanda tomēr sāka interesēties par blokķēdi. Viņi nolēma attīstīt micēliju kā all-in-one Bitcoin maku, kas paredzēts parastajiem lietotājiem.

micēlija bitcoin maka ceļvedis

Mycelium kopā ir uzsācis piecus ar bitcoin saistītus projektus, tostarp Mycelium maku, Entropy, Swish, Card un Gear. Mūsdienās micēlijs ir viens no pazīstamākajiem un pārskatītākajiem makiem nozarē. Mycelium komanda atrodas Vīnē, Austrijā.

Micēlija seifa funkcijas

Galvenās micēlija kriptonauda seifa iezīmes ir:

Pilnīga privāto atslēgu glabāšana: Mikēlijs ļauj jums pilnībā kontrolēt jūsu privātās atslēgas. Privātās atslēgas nekad neatstāj ierīci, ja vien tās neeksportējat (vai neizmantojat 12 vārdu atkopšanas frāzi)..

micēlija kriptogrāfijas drošība

Nav nepieciešams lejupielādēt pilnu blokķēdi: Mycelium ļauj piekļūt bitcoīna tīklam, nelādējot pilnu bitcoin blokķēdi.

Supernodes vairākos datu centros: Micēlijs piedāvā īpaši ātru savienojumu ar bitcoin tīklu, izmantojot supernodes, kas atrodas vairākos datu centros.

Savietojams ar Trezor un Ledger: Mikēlijs labi sader ar diviem populārākajiem kriptogrāfijas aparatūras maciņiem – Trezor un Ledger. Varat izmantot Ledger un Trezor saldētavām vai lielāko daļu savu Bitcoin līdzekļu, pēc tam izmantot micēliju kā ikdienas maku mazākiem bitcoīna daudzumiem..

Citas integrācijas iespējas: Papildus Trezor un Ledger, micēlijs ir saderīgs arī ar Glidera, Cashila un Coinapult. Pateicoties Mycelium integrācijai ar Glidera, varat apmainīt fiat valūtu pret bitcoin tieši, piemēram, izmantojot jebkuru Amerikas vai Kanādas bankas kontu..

Pilnīga šifrēšana: Micēlijs šifrē visus datus no jūsu tērzēšanas un darījumiem, padarot to par vienu no visvairāk privātumam paredzētajiem bitcoin makiem, kas šodien ir pieejami. Uz micēlija serveriem tiek nosūtīti tikai jūsu laika zīmogi un šifrēts teksts. Lietotne arī saglabā tikai vispārīgu informāciju par katru darījumu, ieskaitot bitcoin adresi, atrašanās vietu, segvārdu un tirdzniecības vēsturi.

Vairāku kontu iespējas: Mycelium makā varat iestatīt vairākus kontus, tostarp tikai skatīšanās kontus, vienas adreses kontus un aparatūras kontus.

micēlija bitcoin konti

BIP70 atbalsts: Micēlijs ir saderīgs ar BIP70 maksājumu pieprasījumiem.

HD atbalsts: Micēlijs ir hierarhisks, deterministisks (HD) maks, kas nozīmē, ka varat izveidot vairākas adreses, lai apmierinātu savas vajadzības. Ja nevēlaties, lai kāds redz, piemēram, jums ir 100 BTC, varat izveidot atsevišķu maku tikai vienam darījumam un pēc tam nosūtīt otrajam adresātu. Lai piekļūtu visiem jūsu lietotnes Mycelium maciņiem, jums ir nepieciešams tikai rezerves sēklas vai galvenās privātās atslēgas dublējums.

micēlija maka drošības elementi

12 vārdu parole: Micēlijs ļauj viegli iestatīt 12 vārdu ieejas frāzi kā rezerves kopiju. Kamēr jūs atceraties (vai esat pierakstījis) savus 12 vārdus, jūs varēsiet piekļūt saviem līdzekļiem pat tad, ja pilnībā zaudēsiet piekļuvi lietotnei Mycelium vai mobilajai ierīcei, kurā tā ir instalēta..

Pieejams operētājsistēmai iOS vai Android: Micēlijs ir pieejams kā bezmaksas lejupielāde operētājsistēmai iOS vai Android.

Nav darbvirsmas versijas: Micēlijs ir tikai mobilā lietotne. Nav pieejama neviena darbvirsmas versija.

Bitu ID: Micēlijs atbalsta atvērtu protokolu Bit ID drošai autentifikācijai, nevis standarta, datēta ar paroli balstīta risinājuma vietā.

micēlija bitcoin naudas tēriņi

Mycelium Marketplace: Micēlijs ir tirgus, kur lietotāji var mijiedarboties savā starpā. Varat iestatīt P2P tirdzniecību ar citu lietotāju, piemēram, izmantojot Mycelium’s Local Trader funkciju. Visiem pircējiem un pārdevējiem tirgū ir vērtējumi, kuru pamatā ir viņu iepriekšējie darījumi. Turklāt visa mijiedarbība ar pircējiem un pārdevējiem notiek, izmantojot šifrētu tērzēšanu, kas piedāvā drošu ziņojumapmaiņu. Mycelium kriptogrāfijas maks nodrošina arī tirgotāju vērtējumus, lai automātiski sekotu pircēja un pārdevēja reputācijai, lai redzētu viņu veiksmīgos darījumus.

Vietējais tirgotājs: Vietējais tirgotājs ļauj pirkt un pārdot bitcoin ar citiem Mycelium lietotājiem. Apmaiņas laikā monētas tiek glabātas lokāli jūsu makā, kas nozīmē, ka micēlijs nekad netur nevienu no jūsu bitcoin vai fiat valūtām.

micēlija bitcoin uzglabāšana

Citas funkcijas, kuras plānots pievienot nākotnē: Micēlija izstrādātāji nesamazina saturu. Uzņēmums plāno ievērojamus uzlabojumus, kas virzīsies uz priekšu. Sākot ar 2019. gada novembri, micēlija vietne ir piepildīta ar atjauninājumiem par gaidāmajām integrācijām, dApp atbalstu un citām iespējām. Drīzumā gaidāmi jauni rīki, tostarp citas funkcijas: bloku ķēdē balstīti fiat konti, naudas pārvedumu risinājumi, debetkartes, personīgo finanšu pakalpojumi, ieguldījumu iespējas, darījumiem ar darījumu aizsargāti darījumi un kriptogrāfijas kopas izveide.

micēlija bitkoīna priekšrocības

Kā darbojas micēlijs?

Micēlijs darbojas tāpat kā jebkura cita mobilā lietotne. Jūs instalējat lietotni iOS vai Android, un pēc tam tā darbojas lokāli jūsu ierīcē.

Kā darbojas micēlijs

Mycelium var bezsaistē instalēt Android ierīcē, izmantojot failus.apk. Vai arī jūs varat to instalēt, izmantojot lietotņu veikalu, uz veco tālruni un nekad vairs nepievienot šo tālruni internetam, padarot micēliju par lētu un ērtu saldētavas risinājumu.

Daudzi cilvēki arī izmanto micēliju kā ikdienas maku, uzglabājot mazāku bitcoīna daudzumu kopā ar maku un lielākus daudzumus glabājot ar aparatūras maku, piemēram, Trezor vai Ledger Nano..

Mikēlijs jūsu privātās atslēgas saglabā jūsu ierīcē. Jūsu privātās atslēgas netiek sūtītas uz Mycelium serveriem. Kamēr jums ir piekļuve savai ierīcei un nevienam nav piekļuves jūsu 12 vārdu ieejas frāzei, jūs pilnībā kontrolējat savas privātās atslēgas visu mūžu..

Kā darbojas micēlijs

Turklāt visa tirgus darbība ir pilnībā šifrēta. Tiek glabātas tikai tērzēšanas žurnālu šifrētās versijas. Tas nodrošina drošu P2P tirdzniecību, izmantojot Mycelium’s marketplace, kur tikai sūtītājs un saņēmējs un skata darījumu informāciju.

Micēlijs piedāvā arī vairākas seifa iespējas. Jūs varat iestatīt tikai skatīšanās adreses, vienas adreses makus, HD makus ar apakšadresēm un daudzas citas iespējas. Jūs varat arī integrēt micēliju ar esošajiem seifa risinājumiem, tostarp Ledger un Trezor.

Kā darbojas micēlija maks

Tas viss ir iepakots vienkāršā saskarnē. Mikēlijs nav visizskatītākā seifa lietotne, taču to ir viegli izmantot ikvienam, kuram ir elementāras zināšanas par Bitcoin makiem un kriptogrāfiju. Neatkarīgi no tā, vai ilgtermiņā izmantojat kriptogrāfiju, vai katru dienu sūtāt un saņemat bitcoin, jums vajadzētu būt iespējai paļauties uz micēliju kā darbspējīgu bitcoin maku..

Īsumā apskatīsim papildu Mycelium maku produktu līniju Card and Entropy (vēlāk Swish and Gear):

Mikēlija entropijas saldētavas video:

Mikēlija karte un karšu tīkla video:

Un īss video par micēlija kartes lietošanu:

micēlija-kartes priekšrocības

Micēlija cenu noteikšana

Micēlija cenu noteikšana

Micēliju var bez maksas lejupielādēt iOS un Android ierīcēm.

Par bitcoin maksājumu sūtīšanu vai saņemšanu, izmantojot lietotni, netiek iekasēta maksa (izņemot noklusējuma bitcoin tīkla nodevas).

Pirms darījuma nosūtīšanas micēlijs jau iepriekš parādīs maksas. Jūs varat izvēlēties maksu atkarībā no tā, cik ātri darījums jānosūta (zema, vidēja vai augsta prioritāte).

Kā lietot micēliju

Mycelium lietošana ir vienkārša. Šis ir pamatprocess, ko izmantosiet, lai pirmo reizi sāktu lietot micēliju:

1. solis) Lejupielādējiet bezmaksas iOS vai Android

Lejupielādējiet micēliju no Google Play veikals vai iOS lietotņu veikals

2. darbība. Izveidojiet jaunu maku

Atveriet lietotni un atlasiet “Jauns maks”.

Tagad jūs atrodaties savā Bitcoin makā. Jūs varat apskatīt savu QR kodu vai adresi. Kāds var izmantot QR kodu vai adresi, lai Bitcoin nosūtītu uz jūsu micēlija maku.

3. solis. Iestatiet divu faktoru autentifikāciju un dublējumus

Lai aizsargātu savu bitcoin, vēlēsities iestatīt rezerves opciju. Augšējā labajā stūrī pieskarieties trim punktiem, lai nokļūtu izvēlnē, pēc tam pieskarieties ‘Backup’. Ekrānā parādīsies 12 vārdi. Pierakstiet 12 vārdus uz papīra vai pierakstiet tos citā drošā vietā.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka lietotne Mycelium neļauj jums veikt ekrānuzņēmumu. Tas ir jūsu drošībai. Jūs varat pierakstīt savu 12 vārdu paroli drošā vietā, lai izveidotu papīra maku. Tomēr ikvienam, kam ir piekļuve šiem 12 vārdiem, būs pilnīga piekļuve jūsu bitcoin, tāpēc esiet uzmanīgs.

Lai pārliecinātos, ka esat veiksmīgi nokopējis 12 vārdus, Mikēlijs lūgs jūs atkārtoti ievadīt 12 vārdus pa vienam.

4. solis. Iestatiet PIN

Iestatiet PIN. Mycelium ļauj iestatīt PIN, lai citi seifu neizmantotu. PIN būs jāievada katru reizi, kad piekļūstat Mycelium seifam.

Augšējā labajā stūrī dodieties uz izvēlni un noklikšķiniet uz Iestatījumi, pēc tam uz Iestatīt PIN kodu. Izvēlieties PIN kodu. Pārliecinieties, ka to atceraties. Ja neatceraties PIN, atkopšanas opcijas nav. Vienīgais veids, kā atgūt Bitcoin, būs izmantot savu sēklu.

5. solis) Nosūtiet un saņemiet Bitcoin

Tagad jūsu micēlija seifa lietotne ir droša un ir gatava uzglabāt, nosūtīt un saņemt bitcoin.

Bitcoin saņemšana

Atveriet micēliju un dodieties uz cilni Bilance

Pieskarieties ‘Saņemt’

Jūs varat pieprasīt noteiktu summu. Vai arī jūs varat vienkārši nosūtīt QR kodu vai bitcoin adresi ar kādu citu. Varat likt kādam skenēt jūsu QR kodu vai veikt tā ekrānuzņēmumu. Varat arī kopēt un ielīmēt savu publisko adresi un nosūtīt to, izmantojot jebkuru ziņojumapmaiņas lietotni.

Gaidiet, kamēr pienāks līdzekļi. 10 minūšu laikā pēc līdzekļu nosūtīšanas jums ir jābūt iespējai redzēt darījumu cilnē “Darījumi”. Lai jūsu līdzekļi būtu pieejami jūsu micēlija makā, vajadzētu būt no 3 līdz 6 apstiprinājumiem (no 30 līdz 60 minūtēm).

Bitcoin sūtīšana

Atveriet micēliju un dodieties uz cilni Bilance.

Noklikšķiniet uz Sūtīt.

Bitcoin var nosūtīt, pieskaroties pogai ‘Skenēt QR kodu’. Vai arī varat kopēt un ielīmēt bitcoin adresi.

Pieskarieties naudas veidam, kuru vēlaties nosūtīt, pēc tam izvēlieties summu.

Vēlreiz pārbaudiet, vai visa informācija ir pareiza, pēc tam ievadiet PIN kodu, lai apstiprinātu darījumu. Pārliecinieties, ka esat redzējis labākās vietas, kur tērēt bitkoinu tiešsaistē.

Par micēliju

par micēliju

Izstrādātāji, kas atrodas aiz micēlija maka, pirmo reizi apvienojās 2008. gadā, lai izveidotu tīkla tīkla risinājumu. Pēc Bitcoin izlaišanas 2009. gadā komanda tomēr saskatīja potenciālu blokķēdes tehnoloģijā. Viņi nolēma izveidot micēlija maku kā visu vienā patērētājam paredzētu maku. Kopš bitcoin sākuma dienām līdz Blockchain.com labākās mobilās lietotnes uzvarēšanai 2014. gadā daudzpusīgais micēlija maka glabāšanas risinājums ir pirmatnējs kriptogrāfijas krājumu glabāšanā un aizsardzībā ar bankas līmeņa drošību.

Mūsdienās micēlijs ir viens no pieciem izstrādes komandas piedāvātajiem produktiem. Pārējie četri produkti ietver Swish (tiešsaistes un veikalu tirgotāju pasūtīšanas un norēķinu sistēma, kas pieņem digitālās un fiat valūtas), Gear (Bitcoin maksājumu procesors, kas ļauj ikvienam privāti un droši pieņemt BTC maksājumus), Card (globālais maksājumu tīkls) un Entropy (USB ierīce, kas darbojas kā saldētavas risinājums).

Micēliju ražo Megion Research & Development GmbH, kas atrodas Vīnē, Austrijā. Uzņēmums nosaukumu Mycelium ieguva no sēnītes veģetatīvās daļas, kas sastāv no balto pavedienu tīkla. Sēnes “micēlijs” ir izplatīts izlūkošanas tīkls, kas spēj nosūtīt informāciju lielos attālumos un pāri sugu līnijām.

Megion Research galvenie dalībnieki & Development GmbH komandā ir Aleksandrs Kuzmins, Andreass Pētersons, Džeroms Ruselots un Leo Vanderslēbs.

Daudzfunkcionālajam micēlija Bitcoin makam ir arī vairāk jaunu kriptogrāfijas glabāšanas rīku, kas drīzumā tiks izlaisti, piemēram:

  • fiat konti (balstīti uz blokķēdi)
  • nedārga naudas pārskaitīšana
  • debetkartes (saistītas un izsniegtas makā)
  • personīgie rēķini / rēķinu finansēšana
  • riska ierobežošana un portfeļieguldījumu pārvaldība
  • darījuma (un derību) darījuma darījumu aizsardzība
  • kriptovalūtas monētu izveide un kriptogrāfijas kases apmaiņa

Pēdējais vārds

Micēlijs ir viens no vislabāk novērtētajiem un populārākajiem kriptovalūtas makiem, kas šodien ir pieejami. Tā ir Android un iOS lietotne, kas piedāvā visas seifa funkcijas, kuras jūs varētu sagaidīt, ieskaitot integrāciju ar aparatūras makiem, piemēram, Trezor un Ledger, HD atbalstu un iespēju viegli nosūtīt un saņemt bitcoin. Kaut arī visi ir fiksēti par bitcoīna cenu un gaidāmo pusi, atcerieties, ka sākas ar blokķēdi balstītu kriptogrāfisko kasešu viedās glabāšanas laikmets, un tā ir viena no lielākajām adopcijas un izpratnes jomām, kurai jānotiek. Saprātīgi lietotāji ir ļoti pieprasīti, un ir ļoti ieteicams izmantot drošu un cienījamu Bitcoin maku, piemēram, micēliju.

Ja vēlaties lietot seifa lietotni, kas ir viegli lietojama, ļoti droša un uzticama, tad visilgāk lietotais Bitcoin maks micēlijā ir viena no labākajām šodien pieejamajām iespējām (salīdziniet ar Exodus un Electrum). Micēlijs lieliski darbojas gan kā ilgtermiņa kriptogrāfijas glabāšanas risinājums, gan kā ikdienas noderīgs bitcoin maks.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map