Lumi maks: apgūstiet kriptogrāfijas lietotāja pārskata rokasgrāmatu

Lumi ir kriptogrāfijas seifs un birža, kas apgalvo, ka ir “gludākais kriptogrāfijas maks”. Izlasiet mūsu Lumi pārskatu un uzziniet, kā šodien lietot lietotni.

Iespējas

 • Kripto seifa lietotne ir pieejama operētājsistēmai iOS, Android vai kā tīmekļa seifam
 • Viegla PIN koda vai 12 vārdu mnemoniskas frāzes piekļuve seifam
 • Piemērots iesācējiem vai pieredzējušiem lietotājiem

Depozīta metodes

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Bitcoin Cash
 • EOS
 • ERC20 žetoni
 • ERC721 žetoni

Plusi

 • Apstrādā simtiem dažādu žetonu
 • Viegli lietojams jebkurā mobilajā ierīcē
 • Hierarhisks deterministisks (HD) atbalsts

Cons

 • Augsta apmaiņas maksa, pērkot kriptogrāfiju (1%)
 • Nav vairāku parakstu atbalsta
 • Nav atvērta pirmkoda
 • Bažas par privāto atslēgu sūtīšanu uz attāliem serveriem

Ievads

Lumi Wallet ir ērti lietojams kriptogrāfijas maks, kas piemērots gan iesācējiem, gan pieredzējušiem lietotājiem. Maks, tāpat kā lielākā daļa kriptogrāfijas maku, ļauj lietotājiem kontrolēt viņu privātās atslēgas, kas nozīmē, ka jums ir visas jūsu privāto atslēgu un kriptovalūtu īpašumtiesības..

Papildus tam Lumi makam ir visas funkcijas, kuras jūs varētu redzēt labi izveidotā kriptogrāfijas makā, ieskaitot rezerves funkcionalitāti (izmantojot 12 vārdu mnemonisku frāzi), HD atbalstu, ērtu kriptogrāfijas fonda pārvaldību un daudz ko citu. Mēs arī novērtējam, ka Lumi tagad atbalsta ne tikai BTC: seifs atbalsta arī ETH, BCH, EOS, ERC20 un ERC721 žetonus. Tas nozīmē, ka jūs, iespējams, savā Lumi makā varētu uzglabāt vairāk nekā 1200 dažādas monētas, ieskaitot Tether (USDT).

Lumi maks vislabāk darbojas mobilajās ierīcēs. Tā ir bezmaksas lejupielāde no iOS vai Android lietotņu veikala. Tomēr vietnē LumiWallet.com varat reģistrēties arī darbvirsmas ierīcēs vai jebkurā ar internetu savienotā ierīcē, un tādā gadījumā jūs iegūsiet savu tīmekļa maku..

Vēl viena lieliska Lumi iezīme ir tā, ka jūs varat iegādāties kriptogrāfiju, izmantojot kredītkartes – līdzīgi kā Coinbase. Jums būs jāmaksā nodeva, taču tas ir pārsteidzoši vienkārši. Jums vienkārši jāizvēlas summa, jāiziet vienkāršs KYC process, jāievada kredītkartes informācija un jāiegūst kriptogrāfija. Tieši tā.

Ja jūs nekad nepērkat kriptonauda, ​​izmantojot Lumi, nav nepieciešams sniegt personisku informāciju savam Lumi makam. Jūs varat lietotni vai tīmekļa maku izmantot pilnīgi anonīmi. Šī funkcija ir paredzēta pēc dizaina, un tā darbojas līdzīgi kā lielākajai daļai citu kriptogrāfijas maku.

Visbeidzot, Lumi Wallet ir integrēts DApp pārlūks. Tā vietā, lai tālrunī būtu tūkstošiem atsevišķu DApps un vairākas pārlūkprogrammas cilnes, jūs varat piekļūt visam no DApp pārlūka Lumi, nodrošinot tūlītēju piekļuvi simtiem decentralizētu lietotņu.

Lumi Wallet no pirmā acu uzmetiena, šķiet, ir labs kriptogrāfijas maks. Tomēr ir zināmas bažas par maku. Vislielākās bažas ir tas, ka seifs tika pieķerts, sūtot lietotāju privātās atslēgas uz attālo serveri (izmantojot tīmekļa lietotni). Pēc šīs problēmas atklāšanas daži cilvēki apgalvoja, ka Lumi ir krāpniecība, kas paredzēta lietotāju privāto atslēgu nozagšanai pēc tam, kad pietiekami daudz lietotāju ir lejupielādējuši lietotni. Vēl sliktāk bija tas, ka Lumi nenoliedza apgalvojumu.

Atšķirībā no populārākajiem mūsdienās pieejamiem kriptogrāfijas makiem, Lumi nav atvērts avots. Izstrādātāji tiešsaistē nav atklājuši seifa kodu, kas ir īpaši satraucoši, ņemot vērā iepriekš atklātās privātās atslēgas problēmu. Lumi izstrādātāji sākotnēji apgalvoja, ka viņi atbrīvos kodu 2019. gada vasarā, taču šis kods nav izlaists no 2019. gada oktobra.

Galvenās iezīmes

Galvenās Lumi iezīmes ir:

Pirkt un pārdot kriptovalūtas: Lumi ļauj pirkt un pārdot kriptovalūtu tieši lietotnē, izmantojot parastos maksājuma veidus, piemēram, kredītkartes (VISA un MasterCard). Jūs varat pirkt un pārdot BTC, ETH, EOS un visus ERC20 marķierus (izmantojot Changelly).

Integrētais DApp pārlūks: Lumi Wallet ir integrēts lietotnes DApp pārlūks, kas darbojas ar visām decentralizētajām lietotnēm.

Citāti un diagrammas: Lietotnē tiek piedāvātas visu monētu un žetonu cenas un cenu diagrammas.

Anonīms: Lai lietotu Lumi maku, nav jāsniedz personiska informācija. Tas ir pilnīgi anonīmi. Tomēr, ja vēlaties iegādāties kriptonauda no lietotnes, jums būs jāpabeidz KYC verifikācija.

Pilnīga privātās atslēgas kontrole: Izmantojot Lumi maku, jūs pilnībā varat kontrolēt savas privātās atslēgas, un šīs atslēgas nekad netiek sūtītas nekur un netiek glabātas ārpus jūsu ierīces. Citiem vārdiem sakot, jūs pilnībā kontrolējat savas privātās atslēgas.

Bezmaksas: Lumi maku, tāpat kā lielāko daļu kriptogrāfijas maku, var izmantot pilnīgi bez maksas.

Nav atvērts avots: Lumi Wallet nav atvērta pirmkoda, kas nozīmē, ka seifa kods nav ticis publiskots pārskatīšanai. Tas ir satraucoši, ņemot vērā Lumi privātās atslēgas izpaušanas jautājumu.

Apmainiet visus kriptogrāfijas aktīvus uzreiz lietotnē: Ja jūsu makā ir kriptovalūtas un vēlaties tās apmainīt, tad to varat izdarīt Lumi maka ietvaros, izmantojot Changelly. Apmaini jebkuru kriptogrāfisko aktīvu tikai ar dažiem klikšķiem.

Pieejams Android, iOS vai tīmeklim: Lumi tiek piegādāts iOS vai Android lietotnes veidā, kas ir vispopulārākais Lumi izmantošanas veids. Tomēr ir arī tīmekļa lietotne, kuru varat izmantot no jebkuras pārlūkprogrammas vai ar internetu savienotas ierīces.

Lumi Collect lietotne: Lumi nesen ir laidusi klajā otro lietotni ar nosaukumu Lumi Collect, kas ir pieejama tikai iOS ierīcēm. Tajā tiek glabāti kolekcionējami ERC721 marķieri – līdzīgi kā Metamask, bet mobilajām ierīcēm. Lumi Collect var arī parakstīt jebkuru DApp darījumu no lietotnes pārlūkprogrammas.

Lumi valūtas un pāri

Lumi Wallet sākotnēji atbalstīja tikai BTC. Nesenie atjauninājumi tomēr ir papildinājuši atbalstu ETH, EOS, BCH, ERC20 un ERC721 marķieriem. Visus atbalstītos marķierus varat glabāt lietotnē Lumi Wallet. Varat arī apmainīt šos marķierus savā starpā, izmantojot Changelly.

Lumi atbalstītās depozīta un izņemšanas metodes

Kriptovalūtu varat iegādāties lietotnē Lumi Wallet, izmantojot Visa vai MasterCard. Vai arī tāpat kā jebkuru maku, lietotnē varat nosūtīt vai saņemt jebkuru no atbalstītajām kriptovalūtām. Ja jums jau ir, piemēram, bitcoīns vai kāds ERC20 marķieris, varat tos nosūtīt uz seifa lietotni un piekļūt tiem jebkurā laikā. Kopumā Lumi atbalsta vairāk nekā 1200 iemaksu un izmaksu metodes.

Lumi reģistrācijas un pieteikšanās process

Reģistrēties lietotnei Lumi Wallet ir tikpat viegli, kā lejupielādēt lietotni iOS vai Android. Lai lietotu seifu, jums nav jāievada nekāda personiskā informācija. Tomēr, ja vēlaties iegādāties kriptonauda no seifa, jums būs jāpabeidz KYC process. Papildu reģistrēšanās instrukcijas ir pieejamas šīs lapas apakšdaļā.

Lumi Trading

Lumi ļauj lietotnē tirgoties ar vairāk nekā 1200 valūtām, izmantojot Changelly. Jūs varat arī pirkt un pārdot kriptogrāfiju, izmantojot VISA vai MasterCard.

Lumi maksas

Sūtot naudu uz un no Lumi Wallet, jūs varat pielāgot ieguves maksu, pamatojoties uz vēlamo darījuma ātrumu. Jūs varat maksāt lielāku maksu, lai, piemēram, darījums tiktu apstrādāts uzreiz. Lumi Wallet iekasē standarta Bitcoin ieguves maksu:

 • Maksa par Lumi naudas maiņu: 1%
 • Standarta maksa par kalnračiem: 40 līdz 250 satoshis par baitu (no 2 līdz 24 stundām)
 • Maksa par ātro kalnraču: Vairāk nekā 250 satoshi (1 stunda)
 • Lēta kalnraču maksa: 20 satoshis par baitu (līdz 1 nedēļai)
 • Pielāgota kalnraču maksa: Ievadiet savu maksas summu (mainās)

Vienīgā ievērojamā maksa, ko Lumi iekasē (izņemot standarta Bitcoin tīkla ieguves maksu), ir 1% apmaiņas maksa.

Lumi drošības jautājumi un dīkstāves

Lumi Wallet kopš uzsākšanas nav bijuši lieli uzlaušanas gadījumi vai drošības pārkāpumi – vismaz publiski atklāti vai atklāti pārkāpumi. Tomēr ir zināmas bažas par to, kā Lumi rīkojas ar privātajām atslēgām (par kurām mēs runāsim tālāk).

Lumi Lietošanas ērtums

Lumi ir ļoti viegli izmantot, un daudzi piekrīt, ka tā ir viena no vienkāršākajām kripto seifu lietotnēm, ko izmantot mobilajās vai darbvirsmas ierīcēs. Ja esat izmantojis citas kriptogrāfijas seifa lietotnes, Lumi Wallet pieredze šķitīs ļoti pazīstama. Pat ja jūs esat pavisam jauns kriptogrāfijā, bet jums ir pamata datorprasmes, jums nevajadzētu rasties problēmām, lai noskaidrotu, kā Lumi darbojas.

Lumi uzticība un privātums

2018. gadā Lumi Wallet lietotājiem bija mazliet bail, kad atklājās, ka lietotne uz saviem serveriem sūta mnemoniskas frāzes (jūsu 12 vārdu atkopšanas frāze). Drošības pētnieks izskaidroja šo jautājumu šeit. Šis jautājums bija tik nopietns, ka drošības pētnieks secināja, ka “tas ir vai nu stratosfērā bezatbildīgi, vai arī Lumi ir krāpniecisks maks, kura mērķis ir zagt ikviena līdzekļus kādā brīdī nākotnē.” Lumi galu galā nenoliedza apgalvojumus bet uzstāja, ka maks ir drošībā. Ir arī svarīgi atzīmēt, ka šī problēma, šķiet, ietekmē tikai Lumi tīmekļa maka versiju, nevis Android vai iOS lietotnes.

Lumi klientu apkalpošana

Lumi atklāj savu e-pasta adresi, ļaujot viegli sazināties ar uzņēmumu (vietnē [email protected]). Tomēr, šķiet, ka Lumi nav nozīmīgu klientu apkalpošanas iespēju, izņemot šo e-pastu. Atcerieties: Lumi ir bezmaksas seifa lietotne, nevis apmaiņa, tāpēc tas ne vienmēr ir neparasts.

Lietotāja rokasgrāmata: Kā iestatīt un lietot

1. Pierakstieties

Jūs varat reģistrēties Lumi, apmeklējot vietni LumiWallet.com.

izveidot-lumi-maku

Vai arī apmeklējiet Android veikalu, kur Lumi Wallet ir pieejams kā bezmaksas lejupielāde. Vienkārši noklikšķiniet uz Instalēt.

lejupielādēt-lumi-maku

Ir arī Lumi Wallet iOS lietotne, kas ir pieejama arī kā bezmaksas lejupielāde.

lumi-wallet-app

2. Izveidojiet vai importējiet maku

kā lietot lumi-maku

Jaunie Lumi seifa lietotāji vēlēsies izvēlēties opciju Izveidot seifu.

atvērts-lumi-maks

Tomēr, ja iepriekš esat izveidojis kriptogrāfijas maku un vēlaties atjaunot seifu Lumi, izmantojot savu 12 vārdu atkopšanas frāzi, to varat izdarīt opcijā Importēt maku. Seifu var importēt trīs dažādos veidos: ievadot atmiņas frāzi, augšupielādējot seifa failu un ievadot paroli vai ievadot privāto atslēgu.

lumi-wallet-setup

3. Divu faktoru autentifikācija

Lumi piedāvā divfaktoru autentifikācijas (2FA) iespējas gan savā tīmekļa makā, gan mobilā maka lietotnēs. Varat iestatīt, piemēram, pirkstu nospiedumu 2FA vai 2FA pa e-pastu vai īsziņu.

4. Maksājuma veids

Šajā brīdī esat iestatījis lietotni Lumi Wallet un esat gatavs iemaksāt kriptogrāfijas līdzekļus lietotnē. Ja jums jau ir kriptogrāfija, varat to nosūtīt uz maku un uzglabāt savu naudu.

lumi-wallet-buy-crypto

Tomēr, ja jums vēl nav kriptogrāfijas, varat to iegādāties tieši no lietotnes Lumi Wallet, un tādā gadījumā jums būs jāmaksā 1% maksa. Jūs varat maksāt, izmantojot VISA vai MasterCard.

5. Tirdzniecība ar kriptovalūtu

Kriptogrāfijas valūtu var tirgot lietotnē Lumi Wallet. Lumi ir integrējis Changelly, kas nozīmē, ka jūs varat viegli tirgot 1200+ žetonus, neatstājot lietotni.

lumi-trading-kriptonauda

6. Izstāšanās

Lai izņemtu marķierus no lietotnes Lumi Wallet, varat tos pārdot, izmantojot lietotnē pieejamos maksājuma veidus. Vai arī jūs varat pārsūtīt marķierus uz atsevišķu kriptogrāfijas maku.

Izmantojot Lumi maku, jūs pilnībā kontrolējat savas privātās atslēgas, kas nozīmē, ka jums nav jāizņem kriptonauda uz citu vietu, lai “padarītu to par savu”.

Pēdējais vārds

Lumi šķiet laba, lietotājam draudzīga kriptogrāfijas maciņa lietotne. Tomēr ir dažas ievērojamas problēmas, tostarp vairāku parakstu atbalsta trūkums un nepārtraukta atteikšanās atklāt Lumi pirmkodu.

Avota koda trūkums ir īpaši noraizējies pēc tam, kad Lumi tika pieķerts, sūtot privātās atslēgas uz attāliem serveriem. Saskaroties ar čivināt, Lumi pat nenoliedza, ka viņi to dara.

Kopumā Lumi ļauj lietotājam draudzīgā veidā uzglabāt vairāk nekā 1200 kriptonauda. Uz drošību vērstas personas tomēr vēlēsies izvēlēties vairāk izveidotu kriptogrāfisko maku lietotni.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map