Lietotne DropBit Wallet: apgūstiet kriptogrāfijas lietotāju pārskatīšanas rokasgrāmatu

dropbit maku

Daudziem cilvēkiem Bitcoin sūtīšana, saņemšana un izmantošana var būt nedaudz garlaicīga. Pirmkārt, jums ir nepieciešams maks, tad jums jāizlemj, vai vēlaties karstu vai aukstu maku. Un tad jums jāuztraucas par to, ka saņēmējam ir maciņš … un tas turpinās. Ir daudz rūpes, kas saistītas ar bitkoīnu lietošanu un tērēšanu.

CoinNinja lietotne DropBit tika izstrādāta, lai novērstu šīs problēmas, tādējādi padarot bitcoīnu sūtīšanu un saņemšanu tikpat vienkāršu kā īsziņu vai tvīta sūtīšanu. Uz brīdi padomājiet par to: atliek tikai uzvilkt lietotni, nosūtīt vai saņemt bitkīnus, nepārdzīvojot stresu, kad pats iestatāt jaunu maku..

Bitcoin sūtīšana uz šo lietotni ir ļoti vienkārša un ātra. Nav brīnums, ka to bieži dēvē par Bitcoin maku Venmo.

Kā darbojas DropBit maks?

kā darbojas dropbit lietotne

Līdzīgi kā citi populāri kriptogrāfijas maki, piemēram, Trezor, Ledger un KeepKey, process ir diezgan vienkāršs. Viss, kas jums jādara, ir jāinstalē lietotne tālrunī, jāatver tā, jāizvēlas adresāts no kontaktu saraksta un jānosūta viņiem vēlamais bitcoin daudzums. Ja viņiem nav naudas, lai saņemtu Bitcoin, lietotne veic visu smago celšanu.

Pirmkārt, paziņojot viņiem, ka vēlaties viņiem nosūtīt mazliet Bitcoin. Viņiem ir tikai jāpaspēj uz leju un 24 stundu laikā pēc paziņojuma saņemšanas telefonos jāinstalē lietotne DropBit. Kad tas būs izdarīts, lietotne pārbaudīs viņu tālruņu numurus. Tas ir paredzēts, lai pārliecinātos, ka tikai iecerētais saņēmējs saņem līdzekļus, kurus plānojat nosūtīt.

Tiklīdz tas ir pārbaudīts, sūtītājam tiek paziņots, ka saņēmēja maks ir pieejams un viņi var pieņemt bitkoīnus. Pēc tam viss, ko sūtītājs dara, ir palaist savu DropBit lietotni, un bitkoini automātiski tiek noglabāti saņēmēja makā.

Šī lietotne būtībā novērš saspringto un garlaicīgo bitkoīnu sūtīšanas un saņemšanas procesu, izmantojot vispārzināmos kanālus. Padomājiet par to, piemēram, Venmo, Paypal vai Stripe. Tas novērš tik daudz neērtību, padarot neticami viegli līdzekļu nosūtīšanu un saņemšanu.

Tas ir tas, ko DropBit lietotne dara bitkoiniem.

DropBit lietotnes funkcijas un ieguvumi

dropbit lietotnes funkcijas

Pārsūtīšanas ērtums

Izmantojot vienkāršu tekstu vai čivināt, varat nosūtīt un saņemt līdzekļus. Pareizi. Viss, kas jums jādara, ir savienot savu twitter kontu, un jūs varēsit nosūtīt vai saņemt līdzekļus, izmantojot šos kanālus. Šobrīd tirgū nav nevienas lietotnes, kas to darītu.

Maksājumi, kas nav saistīti ar brīvības atņemšanu, un zibenīgi maksājumi

Jūsu Bitcoin maka privātās atslēgas ir pilnībā jūsu pārziņā. Tas vienmēr paliek lietotnē, pateicoties militārā līmeņa šifrēšanai, kas apgrūtina uzlaušanu. DropBit lietotne nekad nevar piekļūt šiem taustiņiem.

Tie pieder jums. Kas attiecas uz jūsu sūtītajiem bitkoiniem, lietotnei ir nulles piekļuve jūsu monētām. Tas tikai atvieglo saikni starp maciņiem. Tātad jums nekad nav jāuztraucas par to, ka jūsu nauda pazudīs tranzītā vai tiktu nozagta.

Dzimtā zibens seifs lielākoties ir brīvības atņemšanas. Tādā veidā jūs varat veikt ātrus un ātrus maksājumus, nenosakot savus kanālus, mezglus vai kādu no šīm apgrūtinošajām lietām.

Neuzglabā kontaktpersonas

Lai gan lietotnei ir nepieciešami gan sūtītāja, gan saņēmēja kontakti, tā nekad nedarbina un neglabā šos datus. Tātad, ja jums ir dusmas par to, kā lietotne var piekļūt jūsu kontaktiem, nedariet to.

Tehnoloģija ir izstrādāta tā, ka, lai arī jums būs nepieciešami tālruņa numuri vai informācija par čivināt, serveris tos faktiski neredz. Tehniskais veids pasargā serveri no tā, vienlaikus pārbaudot, vai saņēmējs ir reģistrēts lietotājs.

Pārredzamība, privātums un atkopšana

Ja jums kādreiz ir jāatgūst seifs, jūs vienmēr varat importēt lietotnē 12 vārdu sēklas frāzi. Turklāt jebkurā laikā varēsiet redzēt darījumu sadalījumu.

Lietotnei ir HD maciņš. Tas nozīmē, ka katru reizi, kad sūtāt un / vai saņemat līdzekļus, lietotne automātiski ģenerē jaunas publiskās adreses, tādējādi padarot jūsu darījumus grūtāk izsekojamus ikvienam, kurš varētu meklēt.

Laba lieta ir tā, ka jums nekad nav jāuztraucas par šo adrešu izsekošanu. Tie tiek automātiski saistīti ar jūsu galveno maka adresi. Bet tas netiks parādīts jūsu darījumos. Tas padara to par fantastisku lietotni tiem, kas meklē papildu privātuma slāni savos darījumos tiešsaistē.

coinninja dropbit lietotņu ceļvedis

Zibens maks ātriem maksājumiem

Lietotnei ir arī zibens maciņi. Parasti tas ir atsevišķi no jūsu galvenā DropBit maka, un tam ir nepieciešams finansējums. Pēc tam no Lightning maka varat veikt nelielus maksājumus vai darījumus.

Tā kā šie darījumi ir ārpus ķēdes – tas nozīmē, ka tie ir ātri – pirms apstiprināšanas tie nav jāpievieno blokam. Rezultātā tiem ir nulle maksas un parasti tie tiek pabeigti gandrīz uzreiz.

Tas ir lielisks veids, kā izvairīties no parasti ilgiem gaidīšanas laikiem, kas saistīti ar bitcoin darījumiem. Ja uzskatāt, ka jūsu sūtītās summas ir ļoti mazas, salīdzinot ar parasto gaidīšanas laiku bitkoīnu tīklā / blokķēdē, jūs atradīsit, ka tā ir labāka iespēja.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map