Lietotne Bitski Wallet: apgūstiet kriptogrāfijas lietotāja pārskata rokasgrāmatu

Bitski maka ceļvedis: kā darbojas privātās atslēgas kriptogrāfijas krātuve

Bitski ir digitālais seifs, kas paredzēts lietošanai neierobežotā skaitā Ethereum dApps. Mūsu pārskatā uzziniet visu, kas jums jāzina par unikālo, viegli lietojamo aparatūras nodrošināto privāto atslēgu glabāšanas risinājumu Bitski, kas piedāvā vienreizējas pierakstīšanās (SSO) maka funkcionalitāti un kā tas darbojas šodien..

Iespējas

 • Piekļūstiet visiem Ethereum marķieriem, izmantojot vienu ērtu maku un informācijas paneli
 • Piesakieties vairākos Ethereum dApps ar vienu Bitski kontu
 • Izstrādājiet lietotnes, kas atbalsta Bitski, izmantojot SDK iOS, Unity, Truffle, Node.js un JavaScript
 • Bitski platformā izveidotas vairāk nekā 300 dažādas decentralizētas blokķēdes lietotnes

Depozīta metodes

 • N / A

Plusi

 • Novērš nepieciešamību pēc vairākiem pieteikšanās gadījumiem Ethereum lietotnēs
 • Ar apcietinājumu nesaistīts seifa risinājums, kas saglabāts aparatūras drošības modulī (HSM)
 • Glabājiet visu veidu Ethereum aktīvus drošā makā
 • Sandbox, Clementine, SportX un Props ir klienti

Cons

 • Pašlaik beta versija

Ievads

Bitski sevi raksturo kā “pirmo digitālo maku, kas izveidots vispārpieņemšanai”. Tas ir maciņš, kas veidots Ethereum ekosistēmai. Tā vietā, lai izmantotu sarežģītu pārlūka paplašinājumu, aparatūras makus un dApp pārlūkus, jūs varat vienkārši izmantot Bitski – bankas līmeņa drošības maku, kur jūsu privātās atslēgas nekad neatstāj savu drošo aparatūru. Lai sāktu darbu, jums ir nepieciešams tikai e-pasts un parole.

kas-ir-bitski

Bitski ļauj piekļūt saviem digitālajiem marķieriem no jebkuras vietas. Jūs piesakāties Bitski, izmantojot parasto pārlūku vai mobilo ierīci, pēc tam apskatiet visus savā makā esošos marķierus. Bitski parāda arī visus kolekcionējamos priekšmetus, kurus jūs varētu būt nopelnījis visās spēlēs. Seifs ļauj nosūtīt arī žetonus, un jūs varat apskatīt iepriekš veikto darījumu sarakstu.

Bitski lielā priekšrocība ir tā, ka jums vairs nav jākonglē ar vairākiem seifiem pa vairākiem dApps. Starp spēlēm jums nav pastāvīgi jāpārsūta žetoni. Tā vietā jebkurš dApp, kas atbalsta Bitski, ļaus jums nēsāt žetonus starp savām spēlēm. Tā ir viena pierakstīšanās, kas ļauj jums nopelnīt kaut ko vienā spēlē un pārdot šos žetonus citā spēlē.

bitski-maku-priekšrocības

Bitski šobrīd sadarbojas ar lietotņu izstrādātājiem. Lai sāktu, lietotņu izstrādātāji var apmeklēt vietni docs.bitski.com. Izstrādātājs var izmantot Bitski, lai izveidotu lietotājam draudzīgas, starpplatformu Ethereum lietotnes. Kā paskaidro oficiālā vietne:

“Izmantojot Bitski, jūs varat izveidot decentralizētu lietotni vai spēli, kuru izmantot ir tikpat viegli kā standarta lietotni.”

Tehnoloģiju jomā Bitski nodrošina izstrādātājiem piekļuvi Ethereum tīklam, izmantojot Bitski mitinātos mezglus, pēc tam nodrošina piekļuvi lietotāja makam, izmantojot OAuth.

Izstrādātājs var izmantot Bitski SDK, lai pieprasītu piekļuvi lietotāja Bitski kontam. Ja atļauja tiek piešķirta, lietotne var izmantot standarta rīkus, piemēram, web3.js, lai mijiedarbotos ar Ethereum tīklu.

bitski-bitcoin uzglabāšana

Bitski ir arī SDK, lai tos varētu viegli integrēt dažādās platformās, tostarp JavaScript, Node.js, iOS, Truffle un Unity SDK..

Galu galā Bitski sniedz galvenās priekšrocības gan Ethereum lietotņu izstrādātājiem, gan lietotājiem.

bitski-app-wallet

Ethereum izstrādātāji var:

 • Izveidojiet savienojumu ar Ethereum tīklu, izmantojot Bitski mitinātos mezglus
 • Pieprasīt piekļuvi lietotāja adresei
 • Iesniedziet darījumus apstiprināšanai lietotāja vārdā
 • Izveidojiet un pārvaldiet lietotnes maku
 • Izvietojiet līgumus, izmantojot lietotnes maku

Tikmēr lietotāji var izmantot šādas priekšrocības:

 • Izmantojiet Ethereum lietotnes, neinstalējot nevienu programmatūru
 • Uzglabājiet Ethereum aktīvus Bitski drošajā makā
 • Piekļūstiet seifam no jebkuras ierīces
 • Pārvaldiet piekļuvi visām lietotnēm, kuras savieno lietotājs
 • Jebkurā laikā atjaunojiet kontu

Kopumā Bitski nodrošina Ethereum risinājumu, kas piedāvā daudz vieglāku iekļaušanu, jo lietotājiem nav jāinstalē papildu programmatūra, lai izmantotu lietotni. Izmantojot Bitski, lietotne Ethereum ir tikpat vienkārša kā parastā lietotne: vienkārši instalējiet lietotni un dodieties.

Bitski pašlaik ir beta versijā. Projektu būvē programmatūras uzņēmums Out There Labs, Inc., kuru 2016. gadā dibināja izpilddirektors Donijs Dinčs (un līdzdibinātāji Džulians Tešers un Stīvs Jangs), kurš atrodas Sanfrancisko, Kalifornijā. Izstrādātājs nesen piesaistīja 1,8 miljonu ASV dolāru sākotnējo kārtu no tādiem investoriem kā Galaxy Digital, Winklevoss Capital un Coinbase. Tas papildus viņiem piesaista 1,5 miljonus ASV dolāru pirms sēklas no citiem līdzautoriem, piemēram; Founders Fund, Signia, Village Global, Social Capital un Steve Jang’s Kindred Ventures. Bitski ir uzņēmuma pamatprodukts, lai gan uzņēmums nākotnē plāno atbrīvot vairāk blockchain izstrādātāju rīku.

Toreiz, kad Bitski pirmo reizi tika paziņots un debitēts 2018. gada novembrī, izpilddirektors to teica par Bitski seifa priekšrocībām:

“Viens no lielākajiem izaicinājumiem protokolu komandām un produktu uzņēmumiem šifrēšanā šodien ir sliktais UX dApps, īpaši iekļaušana, transakcijas un pierakstīšanās / paroles atkopšana,” […] “Mēs intervējām daudz dApp izstrādātāju. Tajā brīdī, kad viņi izmantoja seifu, notika milzīgs cilvēku skaits. Bitski vīzija ir atrisināt lietotāju iekļaušanu un maka lietojamību izstrādātājiem, lai viņi savukārt varētu koncentrēties uz unikālu un noderīgu lietotņu izveidi. “

Galvenās iezīmes

bitski-vienreiz pierakstīties uz maka

Galvenās mitinātā Bitski maka funkcijas, kas spēj veikt programmētus darījumus, ir šādas:

bitski-wallet-app-vault

Vieglāka iekāpšana: Tā vietā, lai lietotu Ethereum lietotni, ir jāinstalē papildu programmatūra, personas var izmantot Ethereum lietotnes tikpat viegli kā parastu lietotni. Viņiem atliek tikai lejupielādēt Bitski atbalstošo lietotni, un viss.

Viens konts vairākām lietotnēm: Jūsu Bitski konts ir saistīts ar neierobežotu skaitu lietotņu. Tā vietā, lai katrai lietotnei būtu atšķirīgi pierakstīšanās un maki, un pēc tam pārsūtītu žetonus starp katru lietotni, jums ir viens maks un informācijas panelis, no kuriem pārvaldīt Bitski.

Starpplatforma: Bitski maki tiek pārvaldīti mākonī, nevis piesaistīti konkrētai ierīcei, kas nozīmē, ka tiem varat piekļūt no jebkuras vietas, neapdraudot drošību.

Nodrošināts ar aparatūru: Lielākā daļa maku tiek glabāti lokāli datorā vai tālrunī. Tomēr Bitski maki tiek glabāti drošos aparatūras drošības moduļos. Atslēgas nekad neatstāj aparatūru. Bitski apgalvo, ka “tas ir daudz drošāk nekā daudzi no pašreizējiem risinājumiem, kas jūsu atslēgas glabā lokāli jūsu ierīcē un nolasa tos atmiņā.”

Pilnībā atgūstami konti: Ja kādreiz esat aizmirsis paroli, pazaudējis tālruni vai iegādājies jaunu datoru, varat atgūt savu Bitski kontu. Jūsu maks ir piesaistīts jūsu Bitski lietotāja kontam.

Priekšrocības izstrādātājiem: Bitski atvieglo izstrādātāju dzīvi. Tas neļauj izstrādātājiem viegli izveidot savienojumu ar Ethereum tīklu, izmantojot Bitski mitinātos mezglus, pieprasīt piekļuvi lietotāja adresei, iesniegt darījumus apstiprināšanai lietotāja vārdā, izveidot un pārvaldīt lietotnes makus un izvietot līgumus, izmantojot lietotnes maku, kā arī citas priekšrocības..

Priekšrocības lietotājiem: Bitski ir arī ērts risinājums lietotājiem. Lietotāji var izmantot Ethereum lietotnes, neinstalējot nekādu programmatūru, uzglabāt Ethereum aktīvus Bitski drošajā makā, piekļūt makam no jebkuras ierīces, pārvaldīt piekļuvi visām lietotnēm, kuras viņi savieno, un jebkurā laikā atgūt kontu. Lietotājiem vairs nekad nav jāuztraucas par digitālo lietu pazaudēšanu.

Poga “Pierakstīties, izmantojot Bitski”: Daudzas Android lietotnes ļauj jums pierakstīties, izmantojot Google, lai izlaistu konta izveides procesu. Bitski izstrādātāji iedomājas līdzīgu procesu ar savu pogu Pierakstīties, izmantojot Bitski. Jebkurai Ethereum lietotnei, kas atbalsta Bitski, būs šī poga, un lietotāji varēs viegli piekļūt savam Bitski kontam, izmantojot jebkuru lietotni.

Pieejami vairāki SDK: Bitski ir pieejami vairāki SDK, lai palīdzētu izstrādātājiem veidot ar Bitski. Ir SDK failiem JavaScript, Node.js, Truffle, iOS un Unity.

Papildu izstrādātāju atbalsts: In Papildus SDK, Out There Labs ir emuārs izstrādātājiem, dokumenti, FAQ lapa, dev portāls un atvērta GitHub lapa.

Vairākas kontaktu iespējas: Bitski mudina lietotājus un izstrādātājus sazināties ar uzņēmumu, izmantojot Discord, Twitter vai e-pastu.

Augstāks par apmaiņas makiem: Bitski ir pārāks par naudas apmaiņu, jo tas ir iestrādāts jebkurā lietotnē un atbalsta visus ERC20 marķierus un NFT. Tas ir arī pašnodrošināts risinājums, kas neprasa uzticību apmaiņai.

Augstāki par pārlūka paplašinājumu makiem: Bitski ir pārāks par pārlūka paplašinājumu seifiem, jo ​​lietotāji var pieteikties, izmantojot e-pastu un paroli, un lietotāji nevar zaudēt atslēgas. Turklāt Bitski ir mitināts risinājums.

Augstāks par aparatūras makiem: Bitski ir pārāks par aparatūras seifiem, jo ​​lietotāji var pieteikties un piekļūt līdzekļiem, izmantojot e-pastu un paroli, tas ir iestrādāts jebkurā lietotnē, lietotāji nevar zaudēt atslēgas un ir mitināts risinājums.

Pārāks par dApp pārlūkiem: Bitski uzskata sevi par labāku iespēju nekā pārlūkprogrammas dApp, jo lietotāji var pieteikties, izmantojot e-pastu un paroli, tas ir iestrādāts jebkurā lietotnē, lietotāji nevar pazaudēt atslēgas un ir mitināts risinājums.

Pašlaik beta versijā: Sākot ar 2019. gada beigām Bitski ir beta versijā.

Finansē daži no kripto pazīstamākajiem investoriem: 2019. gada novembrī Bitski paziņoja, ka ir saņēmis 1,8 miljonus ASV dolāru sākotnējo finansējumu no Galaxy Digital, Winklevoss Capital un Coinbase.

Bitski valūtas un pāri

Bitski atbalsta visus Ethereum marķierus, ieskaitot ERC-20 marķierus, ERC-721 kolekcionējamus priekšmetus un NFT.

Bitski atbalstītās depozīta un izņemšanas metodes

N / A

Bitski reģistrācijas un pieteikšanās process

Lai reģistrētu seifu, Bitski pieprasa lietotājvārdu un paroli. Lai pieteiktos savā Bitski kontā, vienkārši instalējiet Bitski atbalstošo lietotni un pieskarieties opcijai Pierakstīties ar Bitski.

Bitski tirdzniecība

N / A

Bitski maksas

Bitski piedāvā trīs abonēšanas iespējas, tostarp:

Privātpersona ($ 0)

 • Patērētāja maka SDK
 • 1 komandas biedrs
 • 1 lietotnes maks ar 100 darījumiem mēnesī
 • Nesaskaņas un kopienas atbalsts

Komanda (999 USD mēnesī)

 • Patērētāja maka SDK
 • 3 komandas dalībnieki
 • 1 lietotnes maks ar 1000 darījumiem mēnesī
 • 24 stundu atbalsta reakcijas laiks

Uzņēmums (2499 USD mēnesī)

 • 10 komandas dalībnieki
 • Premium lietotāja maka tvērumi
 • 10 lietotņu maki ar 25 000 darījumiem mēnesī
 • 4 stundu atbalsta reakcijas laiks
 • Onboarding konsultācijas

Bitski no lietotājiem neiekasē maksu, izņemot parasto Ethereum tīkla maksu (gāzi).

Pielāgotas cenas ir pieejamas arī uzņēmumiem, kas neatbilst vienam no trim iepriekš uzskaitītajiem abonēšanas plāniem.

bitski-cena-izmaksas

Bitski drošības jautājumi un dīkstāves

N / A

Bitski Lietošanas ērtums

Izstrādātājiem Bitski ir viegli izmantot. Ir pieejami SDK failiem JavaScript, Node.js, Truffle, iOS un Unity. Lietotāju Bitski ir arī viegli lietot: kā lietotājam viss, kas jums jādara, ir instalēt Bitski atbalstošo lietotni, pēc tam pieskarieties opcijai Pierakstīties ar Bitski Turpmākas darbības nav nepieciešamas.

Bitski uzticība un privātums

Bitski ir pārredzami attiecībā uz visiem tās attīstības aspektiem, un uzņēmums savus dokumentus publicē tiešsaistē. Jūs varat apskatīt Bitski GitHub lapu šeit.

Bitski klientu apkalpošana

Bitski mudina lietotājus un izstrādātājus sazināties ar uzņēmumu, izmantojot Discord, Twitter vai e-pastu.

Bitski lietotāja rokasgrāmata: Kā iestatīt un lietot Bitski

Lietotājiem

Kā lietotājs jūs izmantosit Bitski, instalējot Ethereum lietotni, kas atbalsta Bitski. Ja jums jau ir Bitski konts, varat vienkārši noklikšķināt uz “Pieteikties ar Bitski”, lai savienotu savu Bitski kontu ar šo lietotni. Kad tas būs izdarīts, jūsu Bitski Ethereum seifs tiks savienots ar lietotni, ļaujot piekļūt saviem Ethereum marķieriem tieši no šīs lietotnes.

bitski-guide

Izstrādātājiem

Out There Labs ir izlaidusi vairākus SDK ar sīkāku informāciju par to, kā integrēt Bitski dažādos iestatījumos. Ir SDK:

bitski-wallet-development

Turklāt Bitski ir izveidojis Dev portālu, emuārs, dokumentu lapa un GitHub izstrādātājiem.

bitski-user-wallet-review

Pēdējais vārds

Bitski varētu mainīt to, kā pasaule piekļūst Ethereum lietotnēm. Tas ir spēli mainošs Ethereum maks, kas saista visas jūsu Ethereum lietotnes kopā ar vienu vienkāršu maku. Kā lietotājs jūs varat izvairīties no žetonu pārsūtīšanas starp Ethereum makiem vai dažādu lietotņu iestatīšanu. Tā vietā Ethereum lietotnes izmantošana būs tikpat vienkārša kā standarta lietotnes lietošana: vienkārši instalējiet lietotni un dodieties.

Tikmēr izstrādātāji var izmantot Bitski, lai izveidotu savienojumu ar Ethereum tīklu, izmantojot Bitski mitinātos mezglus, un pieprasītu piekļuvi lietotāja adresei.

kā-bitski-darbojas

Kaut arī telpā dominē populāri aparatūras maki, piemēram, Trezor un Ledger, Bitski pašlaik ir beta versijā, lai gan uzņēmums tikko piesaistīja 1,8 miljonus ASV dolāru no trim pazīstamākajiem investoriem kriptonauda telpā (Coinbase, Winklevoss Capital un Mike Novogratz Galaxy Digital ). Bitski nākotnē varētu likumīgi mainīt veidu, kā mēs pārvaldām Ethereum lietotnes un Ethereum žetonus.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map