Kriptovalūtas maki: kāpēc jums vajadzīgi maki?

Dažas no šī ziņojuma saitēm ir no mūsu sponsoriem. Mēs sniedzam jums precīzu, uzticamu informāciju. Izlasiet mūsu reklāmas atklājumu.

Kriptovalūtas maki

Raksta pārskats: Šis ir visaptverošs ceļvedis par kriptovalūtas makiem, kas jāzina visiem. Mēs esam apkopojuši dažādu veidu kriptogrāfijas maku sarakstu un paskaidrojuši, ka jums tas ir nepieciešams.

Bitcoin kā decentralizētas valūtas izveides galvenais mērķis bija ļaut masām kontrolēt un pārvaldīt savu naudu. Jūs varētu sev jautāt:

“Nu, vai es nevaru pilnībā kontrolēt savu naudu?”

Tā kā naudu, kuru noguldāt bankā, parasti izmanto, lai to aizdotu citiem, tehniski jūs to pilnībā nepārvaldāt.

Tas, kas jums pieder, ir vienkārši IOU vai bankas solījums jums samaksāt. Tas varētu šķist traki, bet mūsu pašreizējai monetārajai sistēmai ir daudz fundamentālu trūkumu, kas vairumam no mums izvairās.

Bitcoin – un kriptonauda – piedāvā jums iespēju absolūti un pilnībā kontrolēt savu naudu.

Ņemot vērā faktu, ka Bitcoin un citu kriptovalūtu vērtība ir pieaugusi, ir svarīgi, lai jūsu monētu glabāšanai un pārvaldībai būtu savs kriptovalūtas maks..

Uzziniet, kā iegūt vairāk nekā 100% peļņu, ieguldot kriptogrāfijā

BEZMAKSAS APMĀCĪBA Ātra navigācija Kas ir kriptogrāfijas maks?Kā tas darbojas?

Kas ir kriptogrāfijas maks?

Vienkāršota definīcija: Tā ir programmatūras programma, kurā tiek glabātas jūsu monētas

Tehniskā definīcija: Tā ir programmatūras programma, kas glabā jūsu privātās un publiskās atslēgas (tās nāk pa pāriem), ļaujot jums nosūtīt un saņemt monētas, izmantojot blokķēdi, kā arī kontrolēt bilanci.

Kā tas darbojas?

Pirmkārt, digitālie maki ir diezgan atšķirīgi, salīdzinot ar jūsu fizisko maku. Naudas glabāšanas vietā digitālie maki glabā privātās un publiskās atslēgas.

Privātās atslēgas ir kā jūsu PIN numurs, lai piekļūtu jūsu bankas kontam, savukārt publiskās atslēgas ir līdzīgas jūsu bankas konta numuram. Sūtot Bitcoin, jūs darījuma veidā sūtāt VALUE, nododot monētas īpašumtiesības saņēmējam.

Lai saņēmējs iztērētu tikko pārskaitīto Bitcoin, viņa privātajām atslēgām jāatbilst publiskajai adresei, uz kuru nosūtījāt Bitcoins. (Lasiet arī: Dakšu ceļvedis: viss, kas jums jāzina par dakšām, cieto dakšiņu un mīksto dakšiņu)

Īpašumtiesības uz jūsu privātajām atslēgām ļauj pilnībā kontrolēt līdzekļus, kas saistīti ar jūsu attiecīgajām publiskajām atslēgām. Tāpēc ir svarīgi pārliecināties, ka jūsu privātās atslēgas tiek slepeni paslēptas TIKAI TU zināt savas privātās atslēgas.

Ja kāda cita persona saņem jūsu privātās atslēgas, tā varēs kontrolēt jūsu monētas. Tikpat svarīgi ir arī jūsu privāto atslēgu dublējums, lai pasargātu sevi no nejaušas nozaudēšanas.

Jūs zaudējat arī savus līdzekļus, ja nevarat atgūt pazaudētās privātās atslēgas.

(Lasiet arī: Privātuma monētu ceļvedis: anonīmu kriptovalūtu salīdzinājums)

Pieprasiet savu BEZMAKSAS Kripto IRA ceļvedi un saņemiet BEZMAKSAS DVD “The Rise of Bitcoin”

Pieprasiet savu bezmaksas ceļvedi Bitcoin DVD pieaugums

Vai es varu tos vienkārši turēt apmaiņā, lai izvairītos no sarežģītības?

Varētu, bet negribētu. Lai gan, atverot kriptonauda apmaiņas kontu (valūtas maiņas maks), jums automātiski būtu seifs, jūs nevarat kontrolēt privāto un publisko atslēgu.

Kontrolēt atslēgas nozīmē kontrolēt monētas. Biržas darbojas kā banka; tas ir trešās puses pakalpojumu sniedzējs, kuram uzticaties, lai jūsu monētas būtu drošībā.

Tomēr vienmēr pastāv varbūtība, ka birža tiks slēgta vai uzlauzta, kā rezultātā tiks zaudētas monētas (piemērs: Mount Gox Exchange)..

Ņemot vērā normatīvo regulējumu trūkumu apmaiņai un kriptovalūtām kopumā, kā arī nozares sākumstadiju, labākais veids, kā saglabāt monētas drošībā, ir pilnīga monētu kontrole. Absolūtu kontroli var iegūt tikai ar savu maku.

Turklāt, piedaloties ICO, jums ir jābūt saviem privātajiem maciņiem, no kuriem ieguldīt. Jūs nevarat ieguldīt ICO, izmantojot savu valūtas kontu.

Šeit ir iesācēju ceļvedis ICO ieguldījumiem: kā piedalīties ICO.

(Skatīt vairāk: Ceļvedis decentralizētai apmaiņai: populāru DEX salīdzinājums)

Sāksim!

Pareiza maka izvēle var būt biedējoša, taču neuztraucieties! Jūsu ērtībai esam apkopojuši dažādu veidu monētas dažādām monētām atbilstoši to cenai, drošības līmenim un mobilitātei.

Atruna: Vienkāršības labad šajā rokasgrāmatā nav uzskaitīti pilni klientu maki, piemēram, Bitcoin core, Mist vai Parity, jo visas blokķēdes lejupielāde var nebūt lietotājam draudzīga pieredze, kaut arī mēs atzīstam, ka tas ir drošākais monētu glabāšanas veids.

Ceļvedis kriptogrāfijas valūtas makos: kāpēc jums ir nepieciešami maki? | MasterTheCrypto.com

Ja vēlaties sākt atvērt bezmaksas Ēteris (un atbilst ERC20) tiešsaistes maku, lūdzu, izlasiet šo kriptovalūtas maku ceļvedi: MyEtherWallet (MEW) atvēršana.

Alternatīvi, ja vēlaties atvērt bezmaksas Bitcoin tiešsaistes maku, lūdzu, ieskatieties šajā Kriptogrāfijas valūtas maku ceļvedī: Bitcoin maka atvēršana.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me