KeepKey apskats: Kripto maka salīdzināšanas virsgrāmata vs Trezor

keepkey maka ceļvedis

KeepKey ir drošs kriptovalūtas aparatūras seifs no ShapeShift, kas nodrošina pilnīgu kontroli pār saviem bitcoin un blockchain balstītajiem aktīviem ar pilnīgu pārredzamību ļoti drošā bezsaistes aukstās glabāšanas bezsaistes vidē.

Mūsu kripto seifa KeepKey ceļvedis ir vienreizējs divu daļu pārskats par to, kā optimāli izmantot un uzglabāt monētas.

Šeit ir īss KeepKey seifa atribūtu izklāsts un uzņēmuma ShapeShift informācija:

 • Oficiālais maka nosaukums: KeepKey
 • Oficiālā Maka vietne: KeepKey.com
 • Oficiālā Maka pieteikšanās: Beta.Shapeshift.com
 • Maka modelis: Klasisks aparatūras maciņš KeepKey ar 3,12 collu OLED displeju
 • Krātuves tips: USB HID klases hierarhiska deterministiska ierīce bezsaistes saldētavai (bez akumulatora)
 • Īpašnieks: ShapeShift (no 2017. gada augusta)
 • Vieta un sākuma gads: 2014. gada augusts Sietlā
 • Monētu atbalsts: Bitcoin, Bitcoin Cash, BTG, Ethereum, Litecoin, DOGE, Dash + 46 ERC-20 žetoni
 • Ierīču atbalsts: Pārlūka Chrome lietotne un Brave + Windows, MacOS, Linux, iOS un Android
 • Maka integrācija: Electrum, micēlijs, MyEtherWallet
 • Biržas integrācija: ShapeShift
 • Speciālas iespējas: PIN / paroles aizsardzība, pielāgoti maksājumu ātrumi, neierobežotas adreses
 • Drošības funkcijas: droša uzlīme ar ielaušanos + plastmasas saraušanās, 12 vārdu atkopšanas teikums
 • Ekstras: Naudas atmaksas garantija, 30 dienu atgriešana, bezmaksas piegāde, viegls / kompakts, bezmaksas tehniskais atbalsts
 • Trezor maku cena: KeepKey Classic izmaksas ir USD 49 USD
 • Piederumi: Austs neilona USB kabelis, atkopšanas teikuma rezerves karte
 • Sociālie profili: Twitter, Facebook, GitHub, Reddit, Instagram
 • Uzņēmuma kontaktpersona: E-pasts [email protected] vai [email protected], tālrunis 1-855-463-8550

Divpakāpju ceļvedis palīdzēs lietotājiem uzzināt KeepKey lietotāju padomus un to, vai to iegādāties salīdzinājumā ar citiem makiem:

1) kā lietot / tirgot / apmainīt / uzglabāt marķierus ar skaisti izstrādātu tīmekļa bezsaistes iespēju

2) salīdziniet visas KeepKey specifikācijas un tehniskās iespējas ar populāriem konkurentiem – Trezor un Ledger Wallet

Turpināsim KeepKey pārskatu un redzēsim, vai mēs varam atbildēt uz jautājumu, vai KeepKey ir Keeper?

Kripto turēšana zem slēdzenēm ar KeepKey: Lietotāja rokasgrāmata

keepkey-crypto-wall-review

Tiem, kas meklē augstas kvalitātes maku, lai saglabātu savu arvien pieaugošo kriptonauda kolekciju drošību, lietotāji faktiski ir tik sabojāti pēc izvēles, ka tas var izrādīties prātam neaptverami un bieži vien biedējoši.

Digitālo aktīvu portfeļi sniedz jums greznību pārvietot kriptogrāfijas monētas starp biržām, ļaujot jums saglabāt labu tuvumu tirdzniecības “darbībai”. Bet jūs galu galā upurējat tuvumu un lietderību drošības labad.

Lielākā daļa kriptogrāfisko zādzību notiek ar attālinātu uzbrukumu palīdzību. Tikmēr cietie maki darbojas kā saldētavas veids – ievērojami samazinot jūsu kriptogrāfijas nozagšanas iespējas.

Ar cita veida cietajiem seifiem, piemēram, Trezor un Ledger, mūsu pārskats un ceļveži jau ir izgājuši cauri. Tagad mēs pievērsīsim uzmanību mazāk zināmam, lai arī ‘jaunākam’ uzņēmumam: KeepKey. Dalīsimies ar informāciju par to, kā sūtīt, saņemt, nopirkt, tirgot, pārvaldīt, izsekot un mijiedarboties ar dažādiem atbalstītajiem kriptogrāfijas aktīviem, un izpētīsim bankas līmeņa drošības funkcijas, ko piedāvā šis populārais daudzvalūtu maks..

No iegādes līdz iegūtajam: kodolīga KeepKey biogrāfija


kas ir keykey

Tātad, kas tieši padara KeepKey par tik „jaunieti”, salīdzinot ar tādiem kā Ledger un Trezor? Nu, tas ir nedaudz dīvaini, ja to saucam par jaunu, kad tas tika izveidots 2015. gadā, salīdzinot ar pēdējā izveidošanu 2014. gadā.

Bet pirmajā uzņēmējdarbības gadā, kuru vadīja Darins Stanfīlds, tik mazā laika posmā uzņēmums piedzīvoja diezgan iespaidīgu izaugsmi. Šajā laikā tai izdevās piesaistīt pietiekamu kapitālu, lai veiktu pirmo iegādi, kas 2016. gadā bija Bitcoin Wallet Multibit..

Kas padarīja šo iegādi vēl interesantāku, ir fakts, ka KeepKey pabeidza pirkumu, samaksājot visu summu Bitcoin. Tas apvienoja divus ļoti strauji augošus uzņēmumus.

Viens no lielajiem soļiem uz priekšu bija jau nākamajā gadā, kad Sietlā bāzēto KeepKey startu 2017. gada 16. augustā izrāva Šveices kriptovalūtu birža, kas pazīstama kā ShapeShift un kuru vadīja galvenais kriptogrāfijas ietekmētājs Eriks Voorheess. Lai gan šāda veida “visu skaidras naudas darījumu” iegāde Stenčfīldam būtu novirzījusies no varas ar līdera balstītu satricinājumu, viņš joprojām ir izpilddirektors kopā ar Kenu Hodleru kā kompāniju CTO.

Ērikam Voorheesam, kurš tiek uzskatīts par vienu no visizcilākajiem agrā dienas Bitcoin atbalstītājiem, tas bija jāsaka par to, kāpēc viņi iegādājās KeepKey maku:

“Drošībai ir izšķiroša nozīme digitālo aktīvu glabāšanā un tirdzniecībā,” […] “Viena no mūsu prioritātēm vienmēr ir bijusi padarīt lietotāju apmaiņas pieredzi pēc iespējas drošāku un vieglāku, un mūsu savienošana ar KeepKey ļauj mums sniedz nepārspējamu klientu pieredzi. ” […] Lietotāji var turēt savas monētas aparatūras ierīcē un pēc pieprasījuma apmainīt tās seifā, pat neapmeklējot vietni. Pārī savienojot aparatūras maku KeepKey ar ShapeShift apmaiņu, pieredze ir maģiska. ” […] “Mēs redzam nākotni, kurā aparatūras atslēgas tiek turētas, un apmaiņa ar brīvības atņemšanu nenotiek tieši no aparatūras.”

Tas ir pieaugums, kas turpina attīstīties KeepKey digitālo aktīvu aparatūras ierīcei, jo tā turpina sevi par zemu novērtētu dārgakmeni starp saldētavu makiem; kam ir augsts dizaina kvalitātes un drošības līmenis tik rentablam diapazonam, kas ir daudz savādāks nekā bezmaksas bitcoin maka atvēršana.

Kripto žetonu KeepKey glabāšana

Kripto žetonu KeepKey glabāšana

Tāpēc ar šāda veida iespaidīgu izaugsmi projicējat KeepKey uz priekšu, lai sēdētu starp tādiem kā Trezor un Ledger. Parastam lietotājam – cik daudz pieejamības tas nodrošina, kad runa ir par digitālo aktīvu glabāšanu?

Salīdzinot digitālo maku tieši ar konkurentiem šobrīd pieejamajiem modeļiem, KeepKey ļauj lietotājiem uzglabāt jebkāda veida daudzumus, kas pārsniedz 40 dažādas kriptovalūtas, altkīnus un pat ERC20 žetonus..

Tie, protams, ietver populāru kriptogrāfiju bibliotēku, piemēram, – Bitcoin, Bitcoin Cash, Bitcoin Gold, DASH, Dogecoin, Ethereum, Litecoin, kā arī pāris stablecoīnus, piemēram, TrueUSD, Tether un DAI. Ir arī visi ERC-2o ethereum bāzes marķieri, piemēram, Aragon, Augur, Basic Attention Token, Civic, District0x, FunFair, Golem, Gnosis, OmiseGo, SALT, Bancor, ICONOMI, Melon, SwarmCity, Wings, iExec, Status, Numeraire, Metal, TenX, Qtum, 0x, FirstBlood, Ripio Credit Network, SingularDTV, DigixDAO, WeTrust, Matchpool, Edgeless un Storj.

keepkey-crypto-coin-token-support-list

KeepKey aparatūras maka atbalstīto kriptovalūtu saraksts

Sabiedrībai ir diezgan aktīva loma, pievienojot seifam papildu digitālos līdzekļus. Visiem lietotājiem (kā reģistrētiem dalībniekiem / lietotājiem) ir jāaizpilda īpašuma pieprasījuma veidlapa, lai iegūtu vairāk pievienoto.

Šīs pašas valūtas var nosūtīt, saņemt un saglabāt ne tikai šo aktīvu glabāšanā.

Kas ir dizainā: KeepKey Crypto Hardware Wallet

Kriptogrāfijas aparatūras seifs KeepKey

KeepKey maka dizains ir interesants izturības un iespaidīgas estētikas sajaukums.

Tomēr tas ir daudz vairāk nekā tikai izrādei; seifā ir liels ekrāns, lai ne tikai redzētu jūsu glabāto digitālo aktīvu veidu, bet arī jūsu seifā un ārpus tā esošo krātuves un darījumu vēsturi..

Līdzīgi kā Ledger, arī KeepKey seifā ir jāapstiprina visi darījumi, kas notiek ar maku; nodrošinot jums papildu drošības līmeni jebkurai darbībai, kas saistīta ar jums un jūsu ieguldījumiem.

Viena no interesantajām funkcijām, ko maks ļauj, ir pielāgojama sistēma darījumu ātrumam. Tas nozīmē, ka, ja vēlaties uzsvērt ātrus darījumus ar augstākām gāzes izmaksām vai lēnākus, lai ietaupītu uz izdevumiem – jūs varat viegli izvēlēties to darīt.

ShapeShift iegādājoties KeepKey, lietotājiem faktiski tiek piedāvāta pavisam cita cietā maciņa dimensija.

Šī integrācija ar ShapeShift faktiski piedāvā ātru un drošu piekļuvi uzņēmuma īpašajai apmaiņas un darbvirsmas lietojumprogrammai.

Tas, ko tas ļauj lietotājiem darīt, ir nevainojami apmainīt, pirkt un pārdot kriptonauda tieši pie jūsu maka.

Šī darbvirsmas lietojumprogramma ir diezgan noderīga lietotājiem, kuri vēlas ne tikai izsekot savus darījumus, bet arī savu ieguldījumu veiktspēju laika gaitā.

Iepazīstinām ar modeli: KeepKey Classic

KeepKey Classic

Atšķirībā no konkurentiem tirgū lietotājiem nav izvēlēts stratificēts produktu līmenis; tur ir tikai viens modelis. Un šim vienreizējam tipam tas nodrošina daudz lietderības par patiešām zemu vērtību.

Ar diezgan labu kripto aktīvu klāstu, ko lietotāji var izvēlēties glabāt, izmantojot to, kā arī ļoti intuitīvu displeju, kas laika gaitā izseko jūsu tēriņus un dažādus aktīvus. Tas ir gandrīz tā, it kā tas būtu produkts, kuram vajadzētu maksāt vairāk nekā 79 ASV dolārus, bet zems, un lūk – tā nemaz nav.

Izmantojot darījumu ātruma iespējas visā jūsu monētu bibliotēkā, kā arī papildu drošības risinājumus, tostarp standarta PIN kodus un 24 sēklas atslēgas frāzes, ir daudz drošības, kas sakrīt ar citiem zvani un svilpes..

Vienīgā reālā problēma ar šo sākotnējo atslēgas frāzi ir tā, ka tā nav gluži intuitīva, ja mēs to salīdzinātu ar citiem aparatūras makiem. Piemēram, gan Trezor, gan Ledger modeļi nodrošina sava veida papīra bukletu vai tērauda maku, lai faktiski izsekotu šīm frāzēm.

Tikmēr KeepKey parāda tikai šo frāzi, kas nozīmē, ka jums ir faktiski jāsavāc papīrs, lai uzglabātu lietu.

Kas, ja jūs citādi nebūtu gatavs šim solim, varētu atstāt jūs aizslēgtu no kaut kā tikko nopirkta.

Viens no citiem šī seifa trūkumiem ir fakts, ka tas nav gluži tas, ko mēs dēvētu par “kabatai draudzīgu”, un faktiski ir ievērojami apjomīgāks, ja to novieto blakus ergonomiskākiem Trezor modeļiem vai kompaktajai un nepretenciozajai virsgrāmatai. Nano.

Viena no lielākajām kļūdu līnijām kopā ar šo milzīgo izmēru ir fakts, ka nav arī bloķēšanas funkcijas.

Tas nozīmē, ka nekas netraucē nejauši ievadīt pogu nospiešanu vai pat nozagt savus īpašumus, diemžēl to atbloķējot, kamēr tas tiek sinhronizēts ar darbvirsmu vai mobilo tālruni. Tas rada diezgan satraucošu neredzamo zonu tā dizainā, taču viņi ātri apstiprina visas darbības, kas tiek veiktas ar aparatūras maku.

Šeit ir plāns, kā tika izstrādāts aparatūras seifs KeepKey:

keepkey-wall-security

Šeit ir video pārskats par to, kā lietot KeepKey un kā iestatīt:

Darba sākšana ar KeepKey maku

keepkey-chrome-app-wallet-client

Ja jūs interesēja darba sākšana ar KeepKey, lūk, kas jums jādara, lai sāktu darbu.

Pirmkārt: Instalējiet saistīto lietotni KeepKey vienā no vietnes pārlūkiem. Lai gan lietotne ir pieejama operētājsistēmās Windows, iOS un Linux, labākā versija ir pieejama no lietotnes Chrome paplašinājuma..

Otrkārt: iegūstiet savu KeepKey aparatūras maku pievienotu klēpjdatoram vai darbvirsmai. Izmantojot savu maku, jums tiks piegādāts īpašs USB disks, kuru izmantojat, lai sinhronizētu maku ar darbvirsmu / klēpjdatoru un lietotni..

Trešais: Kad esat instalējis Chrome lietotni un pievienojis aparatūras maku – palaidiet lietotni KeepKey, un jūs tiksiet novirzīts uz lietotni, izmantojot vietni. Ja neesat, tad, visticamāk, jums būs manuāli jāatver hroms un jāizvēlas paplašinājums.

Ja kādā brīdī jums ir jāpabeidz viens vai vairāki aparatūras seifa jauninājumi, viss, kas jums jādara, ir atvienot ierīci un atkal savienot to, izmantojot USB, vienlaikus turot nospiestu pogu maka augšdaļā. Šādi rīkojoties, tiks sākts programmatūras jaunināšanas sākums.

Ceturtkārt: Izmantojot šo jauninājumu, jūs saņemsiet piekļuvi savai unikālajai privātajai atslēgai. Daudz, kā norāda nosaukums, šī ir atslēga, kas paredzēta tikai jūsu acīm. Daudz kas aprakstīts, tas jums tiks parādīts tikai vienu reizi, un jums ir jāpārliecinās, vai tas ir pierakstīts un drošs.

Nākamais: Jums būs jāizveido unikāls personas kods. Kas ir pilnībā pielāgojams atkarībā no tā, cik droši vēlaties maku; jo ilgāks PIN kods, jo drošāks tas būs.

Kad šis PIN būs apstiprināts, jums tiks parādīti 12 nejauši ģenerēti vārdi, kas būs jūsu “atkopšanas teikums”. KeepKey tagad atkal parādīs šos vārdus, tāpēc, pierakstot tos, jums jābūt ļoti uzmanīgam.

Šeit ir pārskatāms videoklips, kas palīdzēs iestatīt ar KeepKey bitcoīna un kriptogrāfijas maku maku:

ShapeShift izpilddirektors Ēriks Voorheess arī aparatūras seifa drošības un neuzticamās apmaiņas priekšpusē piebilda:

“Pieaugot interesei par digitālo valūtu jēdzienu, vienkāršs, lietotājam draudzīgs saldētavas maks ar vietējās apmaiņas funkcionalitāti ir viens no galvenajiem elementiem plašākai ieviešanai,” […] “Izmantojot Shapeshift, lietotājiem nav nepieciešams atstāt līdzekļus apmaiņā. . Izmantojot KeepKey, lietotājiem nav jāatstāj līdzekļi nevienā datorā. Mēs redzam nākotni, kurā atslēgas tiek glabātas aparatūrā, un ar brīvības atņemšanu nesaistīta apmaiņa notiek tieši no aparatūras. ”

Tagad sāksim pāreju no tikai KeepKey kriptogrāfijas maka pārskatīšanas un salīdzināsim to ar nozares konkurentiem un konkurentiem Trezor un Ledger, sākot ar cenu pirms pilnīga pārskata.

Izmaksu saskaņošana: KeepKey Vs Trezor un Ledger

Trezor + Ledger + KeepKey salīdzinājums

Kā daļa no šī KeepKey maka ceļveža otrās daļas, sāksim ar izmaksu atšķirībām un cenu atšķirībām starp Trezor, Ledger un, protams, KeepKey.

Kaut arī KeepKey aparatūras seifs nodrošina diezgan iespaidīgu funkciju klāstu, pateicoties gadu gaitā iegūtajai iegādei, kā arī daudziem kripto aktīviem, kurus lietotāji var glabāt, izsekot un pārvietoties ar maku, tas lietotājiem piedāvā labu atbalstu.

Trūkumi ir tā lielums salīdzinājumā ar tirgū pieejamajiem konkurējošajiem modeļiem, kā arī fakts, ka nejauši ģenerēta sēklu atslēgas frāze tiek parādīta tikai vienu reizi, kopā ar produktu piegādājot arī bukletu..

Bet, ņemot vērā faktu, ka tas piedāvā dažas labas iespējas par aptuveni 79 ASV dolāriem, tas ir vērts apsvērt aparatūras maku, iespējams, ne tieši ar pirkstu-to-toe ar Ledger vai Trezor diapazonu, tomēr.

KeepKey vs Trezor un virsgrāmata: funkcijas + salīdzināšanas rokasgrāmata

Keepkey salīdzināšanas rokasgrāmata

Visvienkāršākajā nozīmē KeepKey var uzskatīt par bitcoin aparatūras maku, kas ir iepriekš izveidots ar vairākām uzlabotām drošības funkcijām, kas nodrošina iespējamo ar virtuālo / fizisko zādzību saistīto problēmu samazināšanu, ar kurām var saskarties jebkurš kriptogrāfijas īpašnieks. No monetārā viedokļa ierīce ir ļoti pieņemama cena, un tās cena šobrīd ir zem simts dolāru atzīmes, padarot to par vienu no finansiāli izdevīgākajiem seifa risinājumiem, kas šodien ir pieejams.

Keepkey tika izlaists 2015. gadā – laikā, kad kriptogrāfijas krātuves tirgus tikko sākās. Tas izmanto hierarhisku deterministisku (HD) ietvaru, lai palīdzētu aizsargāt privātās atslēgas. Tiem mūsu lasītājiem, kuri, iespējams, nezina, ko nozīmē termins “privātās atslēgas”, tas būtībā ir kriptogrāfijas paņēmiens, kas lietotājiem ļauj piekļūt savām kriptogrāfijas krātuvēm ļoti drošā un racionalizētā veidā. No uzglabāšanas viedokļa mēs varam redzēt, ka papildus BTC KeepKey ļauj veikt darījumus, kas saistīti ar vairākiem citiem populāriem kripto aktīviem, piemēram, Ethereum, Litecoin, EOS, Cardano, Dash, Dogecoin utt..

Visbeidzot, KeepKey var viegli padarīt integrētu ar tā saistīto seifa programmatūru, nospiežot pogu. Viss, kas jādara, ir izvietot privāto atslēgu krātuves / darījumu parakstīšanas moduli, lai ātri un ērti sāktu darbvirsmas lietotāja saskarni. Seifs ir saderīgs ar vairākām dažādām operētājsistēmām, tostarp ar Windows, PC, Mac, Linux un Android. Ne tikai tas, ka maks lieliski darbojas arī ar dažādām mīkstajām atmiņas vienībām. Tie ietver:

 • Electrum
 • MultiBit
 • Micēlijs

KeepKey maka atslēgu specifikas pārskatīšana

Pārskatiet maku KeepKey

Tieši pa durvīm jāatzīmē, ka atšķirībā no daudziem laikabiedriem, kas izmanto korpusu, kas pārklāts ar plastmasu, Keepkey jūtas kā augstākās klases ierīce alumīnija apvalka izmantošanas dēļ. Tālāk ir uzskaitīti daži maka galvenie aspekti, kas varētu interesēt potenciālos pircējus.

Izmēri: 38 mm x 93,5 mm x 12,2 mm

Svars: Nedaudz zem 54 g

Savienojums: Seifu var savienot ar jebkuru galddatoru, klēpjdatoru vai digitālo ierīci, izmantojot standarta Micro-USB HID savienotāju.

Konfidencialitāte: Izmanto TRNG (Hardware-Based Random Number Generator) drošības moduli

Procesors: ARM Cortex-M3

Integrācijas jauda: Viens no KeepKey galvenajiem akcentiem ir tā spēja integrēties ar ShapeShift vietējo API. Tas ļauj lietotājiem vienkāršot šifrēšanas darījumus ārkārtīgi vienkāršotā veidā.

Gluds izskats: Seifs ir piekrauts ar grezna izskata anodēta alumīnija korpusu, kas izskatās mazliet līdzīgs pārklājumam, ko Apple pašlaik izmanto savai MacBook sērijai. Turklāt OLED ekrāns seifā ir 3,12 collu garš un izgatavots, izmantojot polikarbonātu.

Monētu savietojamība: Viens no visvairāk pievilcīgajiem Keepkey aspektiem ir fakts, ka tas lietotājiem nodrošina atbalstu tikai 7 galvenajām kriptovalūtām (kurās ietilpst tādi nosaukumi kā Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Bitcoin Gold, Dogecoin, DASH un Litecoin), kā arī 32 citi ERC-20 žetoni.

Visbeidzot, no monetārā viedokļa maka cena pašlaik ir ap 80 USD atzīmi (kas ir liels kritums no tās iepriekšējās cenu zīmes 239 USD).

Lietošanas ērtums

Pēc iegādes var sākt lietot KeepKey, lejupielādējot pāris Google Chrome paplašinājumus un instalējot tos personālajos datoros. Extn’s tiek izmantoti, lai ģenerētu lietotāja programmatūras seifa adresi, kā arī lai izveidotu savienojumu ar viņa / viņas tīmekļa pārlūkprogrammu ar KeepKey.

Pēc tam, kad pamata inicializēšana ir pabeigta, maka īpašnieks var turpināt noguldīt jebkuras kriptogrāfijas valūtas savā krātuvē, kā arī saistīt savus saistītos valūtas kontus, lai atvieglotu pārskaitījumus nākotnē..

Attiecībā uz to, kā maksājumus var saņemt, izmantojot KeepKey, process ir diezgan vienkāršs. Visi saistītie darījumi ir jānodod, izmantojot seifa iekšējo virsgrāmatu sistēmu. Lai to izdarītu, ir jānosūta pieprasījums, kas pēc apstrādes ļauj lietotājiem manuāli apstiprināt. Pēc pabeigšanas tx tiek parakstīts un atdots datora klientam.

Drošība

drošības atslēga

Iespējams, ka daudzi no mūsu lasītājiem jau labi zina, ka KeepKey šobrīd tiek uzskatīts par vienu no drošākajiem HD makiem tirgū šodien. Tas ir tāpēc, ka seifā tiek izmantoti vairāki drošības protokoli, piemēram:

Privātās atslēgas: Tā kā Keepkey ir aparatūras krātuves entītija, privātās atslēgas (vienmēr) tiek saglabātas pašā ierīcē. Tas samazina trešo pušu ļaundaru iespējas piekļūt lietotāja personīgajām īpašībām.

Personīgais identifikācijas numurs (PIN): Tāpat kā vairākos dažādos aparatūras maciņos, arī Keepkey izmanto PIN moduli, kas nodrošina, ka hakeri un citi slikti dalībnieki negūst nesankcionētu piekļuvi ierīces ierīcēm.

Atkopšanas frāze: Maz ticams, ka Keepkey īpašnieks zaudēs piekļuvi savai fiziskajai ierīcei, viņi var izmantot 12 vārdu atkopšanas teikumu, kas tiek ģenerēts seifa sākotnējās iestatīšanas fāzē..

Parole: Papildus iepriekšminētajai atkopšanas frāzei Keepkey īpašniekiem ir iespēja izmantot arī papildu vārdu, kas ir saistīts ar viņu iepriekšējo atkopšanas teikumu. Lai gan šī funkcija patiešām ir diezgan unikāla, maka veidotāji neiesaka nevienam izmantot šo iespēju, kamēr sekas nav pienācīgi izprastas.

Kādas ir iesaistītās priekšrocības un trūkumi?

keepkey-wall-priekšrocības

Priekšrocības

(i) Viegli iegādāties: Keepkey var iegādāties tieši no vairākiem tiešsaistes mazumtirgotājiem, tostarp Amazon, eBay uc. Turklāt pirkumu var veikt, izmantojot uzņēmuma oficiālo vietni.

ii) Augsts drošības līmenis: Kā jau minēts iepriekš, pateicoties tam, ka Keepkey izmanto dažādus augstas drošības protokolus, kā arī līdz minimumam samazinātu atkarību no interneta, lietotāji var būt droši, ka viņu līdzekļi vienmēr ir droši.

(iii) Dizains un lietošanas ērtums: Keepkey ir viens no pieglaustākajiem, pievilcīgākajiem un profesionālākā izskata kriptogrāfijas makiem, kas šodien ir pieejami tirgū. Turklāt tas ir aprīkots ar OLED ekrānu, kas padara ierīces lietošanu ļoti racionalizētu.

iv) Saderība un cena: Seifu var izmantot kopā ar plašu digitālo valūtu klāstu. Ne tikai tas, ka pēdējo 4-5 gadu laikā Keepkey cena ir ievērojami samazināta, lai padarītu to daudz pieejamāku vidējam kriptovalūtas entuziastam.

Negatīvās puses

i) trūkst būtisko: Tā kā Keepkey nav pilnībā funkcionējoša tīmekļa seifa, lietotājiem ir jābūt atkarīgam no vairāku trešo pušu programmatūras, piemēram, Electrum vai MultiBit, lai pilnībā izmantotu ierīces potenciālu.

ii) izmērs: Vēl viens KeepKey maka aspekts, kas var padarīt to potenciāli mazāk pievilcīgu dažiem potenciālajiem pircējiem, ir tā salīdzinoši lielais izmērs (īpaši salīdzinājumā ar citiem līdzīgiem produktiem, piemēram, Trezor vai Ledger).

(iii) Progresu nevar saglabāt: Lai gan iestatīšanas process pats par sevi ir diezgan vienkāršs un racionalizēts, gadījumā, ja šajā sākotnējā posmā rodas kāda problēma, lietotājiem nav iespējas saglabāt savu progresu.

Drošība un iestatīšana

kā darbojas maciņš keepkey

No tehniskā viedokļa mēs varam redzēt, ka makā KeepKey tiek izmantots “ierobežots op-protokols”, kas neļauj privātajām atslēgām pakļaut trešo personu ierīcēm. Izmantojot atkopšanas teikumu, seifā tiek parādīts šifrs, kas pastāvīgi mainās (tādējādi neļaujot hakeriem izmantot P&Ar C saistīti paņēmieni, lai iegūtu nesankcionētu piekļuvi savām saimniecībām).

Turklāt, tā kā KeepKey ir saderīgs ar ShapeShift, tas ir kļuvis ārkārtīgi populārs topošās kriptovalūtas apmaiņas lietotāju vidū. Tomēr cilvēkiem, kuri izmanto citas tirdzniecības platformas, viņiem būs jālejupielādē Google Chrome klients, kas paredzēts vienkāršotai mijiedarbībai ar KeepKey..

Kad Chrome paplašinājums ir lejupielādēts, ir jāveic šādas darbības:

Ieslēdziet hromu un inicializējiet Keepkey, nospiežot saistīto barošanas pogu.

Pēc šī sākotnējā posma veikšanas lietotājiem ir jāiestata sava PIN caurlaide, kuras garums var būt no 1 līdz 9 cipariem. Skaitļi tiks parādīti uz 3 × 3 režģa šifrētā veidā.

Pēc piekļuves koda iestatīšanas fāzes lietotājiem būs jāizveido sava sēklas frāze. Šī vārdu kombinācija ir ārkārtīgi svarīga aktīvu atgūšanai nākotnē, un seifa īpašniekam tā būtu jāpieraksta uz komplektācijā esošās kartes.

Visbeidzot, maka veidotāji ir iekļāvuši austu neilona USB kabeli korpusā, kurā atrodas ierīce – tas, kas liek iepakojumam izskatīties ļoti augstvērtīgi un augstas klases. Tomēr vienīgais iespējamais trūkums visam darījumam ir tas, ka Keepkey ir viens no smagākajiem / lielākajiem digitālo aktīvu glabāšanas risinājumiem, kas šodien ir pieejams tirgū.

KeepKey pārskata salīdzinājums starp Trezor un virsgrāmatu

KeepKey salīdzinājums ar Trezor un Ledger Wallet

Šajā sadaļā mēs aplūkosim KeepKey galvenās funkcijas salīdzinājumā ar pāris citiem populāriem aparatūras makiem (proti, Trezor T un Ledger Nano S), kas pašlaik ir pieejami tirgū. Tomēr, pirms mēs iedziļināmies tēmā, vislabāk būtu sniegt īsu pārskatu par abām iepriekšminētajām ierīcēm.

Ledger Nano S: Nano S ir viens no vislabāk pārdotajiem kriptogrāfijas maka risinājumiem mūsdienās pasaulē. Tas ir pazīstams ar savām izturīgajām drošības funkcijām, un tas ir iepriekš izveidots ar atbalstu vairākiem dažādiem digitālajiem aktīviem, tostarp Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash (kā arī daudzām citām altkoīnām). Ne tikai to, ka ierīci var viegli iestatīt, izmantojot vienkāršu darbību sēriju, kuras ir viegli saprast un izpildīt. Visbeidzot, ierīcei ir pieejams drošs OLED displeja ekrāns, ko izmanto atsevišķu darījumu pārbaudei, noklikšķinot uz tam pievienotajām sānu pogām..

Trezor T: Trezor Model T ir vēl viens populārs kriptogrāfijas glabāšanas risinājums, kuru ir izstrādājis Čehijas tehnoloģiju ražošanas uzņēmums SatoshiLabs. Līdzīgi kā daudzi laikabiedri, arī Trezor atbalsta plašu digitālo aktīvu klāstu, vienlaikus būdams diezgan pieņemams.

Atbalstītās monētas

keepkey maka atbalsts

Kā minēts iepriekš, viens no galvenajiem Keepkey trūkumiem ir fakts, ka tas nodrošina integrācijas atbalstu tikai kopumā 45 kriptogrāfijas aktīviem. Salīdzinājumam mēs varam redzēt, ka Trezor ļauj lietotājiem uzglabāt vairāk nekā 700 + monētas, žetonus un kriptovalūtas. Līdzīgi jāatzīmē, ka Ledger Nano S papildus populārāko komerciāli pieejamo kriptovalūtu atbalstam atbalsta arī ERC20 žetonus. Tā rezultātā ierīce ir saderīga ar vairāk nekā 1100+ digitālajiem līdzekļiem.

Visbeidzot, ir arī jānorāda, ka, lai gan KeepKey ir iebūvēts atbalsts Shapeshift, Trezor atbalsta Changelly un Ledger ir saderīgs ar Etherdelta un Radar Relay.

Drošība

keepkey cryptoasset aizsardzība

Aplūkojot iepriekš minēto trīs seifu drošības aspektu, mēs varam redzēt, ka katra ierīce piedāvā plašu drošības protokolu klāstu, ko īpašnieki var izmantot, lai aizsargātu savas kriptogrāfijas krājumus. Tomēr šajā sakarā ir jānorāda dažas galvenās atšķirības.

Ledger Nano S nav atvērtā koda projekts, un, lai maksimāli palielinātu tā drošību, seifā tiek izmantoti divi mikrokontrolleri, kas paredzēti tikai uzglabāšanas vajadzībām. No divām mikroshēmām viena ir SE kontrolieris, ja visi sākotnējie dati tiek glabāti un saglabāti, bet otrs ir tur, kur tiek saglabāta marķiera informācija. Tomēr virsraksta iekšējās aparatūras darbības aspekti šī raksta tapšanas laikā nav zināmi.

Pretstatā Nano S, Trezor Model T ir pilnībā atvērta pirmkoda un jau iepriekš izveidots ar vienu mikrokontrolieri, kas tiek izmantots privāto atslēgu ģenerēšanai un glabāšanai. Tāpat arī KeepKey maks ir balstīts uz atvērtā koda un tajā nav funkcionālu aspektu, kas varētu padarīt to uzņēmīgu pret trešo personu uzlaušanas mēģinājumiem vai ielaušanos..

Tajā ir arī pieminēts, ka nevienā no iepriekšminētajām ierīcēm netiek izmantota operētājsistēma, kas varētu atstāt ierīces uzņēmīgas pret dažādiem ar ļaunprātīgu programmatūru saistītiem draudiem. Ledger Nano S var arī dubultot kā 2FA (divu faktoru autentifikācijas) rīku, kas ir diezgan ērta funkcija, kas ir jūsu rīcībā.

Runājot par to, kura ierīce lietotājiem piedāvā vislielāko drošības līmeni, Trezor T un Keepkey izmanto atvērtā koda ietvarus, kas nozīmē, ka viņu drošības protokoli tiek salīdzinoši bieži pārskatīti. Tas ilgtermiņā palīdz ierīcēm palikt daudz drošākām. Lai gan tas ir fakts, ka slēgtas sistēmas (piemēram, Ledger izmantotā) ļaundariem ārkārtīgi apgrūtina veiksmīgu uzbrukumu veikšanu pret viņiem, tas nozīmē arī to, ka visi uzbrukuma vektori, kas tiek izmantoti šādu ierīču izmantošanai, vai nu paliks nezināmi, vai arī ļoti lēni.

Cenu noteikšana un pirkšanas vienkāršība

Salīdzinot Ledger Nano S, Keepkey un Trezor no finansiālā viedokļa, mēs varam redzēt, ka, lai gan visi trīs maki ir salīdzinoši pieņemami, Nano S cena 60 USD pārspēj abas pārējās ierīces ar diezgan lielu starpību.

Šajā sakarā mēs varam redzēt, ka, kamēr Trezor T pašlaik pārdod tiešsaistē par bāzes cenu aptuveni 165 USD, KeepKey ir pieejams par 80–100 USD. Jāatzīmē arī tas, ka visilgāk KeepKey mazumtirdzniecības vērtība bija ap USD 240 atzīmi un ka tikai nesen maka cenas tika samazinātas līdz apmēram $ 80 reģionam.

Visbeidzot, jāatceras, ka internetā pastāvīgi ir pieejami darījumi ar vērtību, un tādējādi vienmēr ir lielas izredzes, ka iepriekšminētie maki var kļūt pieejami par likmēm, kas ir daudz lētākas nekā viņu MRP.

Izmērs un dizains

keepkey maka dizains

i) KeepKey: No trim makiem, kas tiek aplūkoti šajā rakstā, KeepKey piedāvā vislielāko estētisko izskatu. Lai arī skaistums var būt subjektīva lieta, šķiet, ka vairāki tehnoloģiju entuziasti, kuri ir izmantojuši Keepkey, piekrīt šim viedoklim. Tas ir tāpēc, ka KeepKey ir slavens ar to, ka tas ir pirmais aparatūras seifs tirgū, kuram jau ir iebūvēts 3 collu 1,2 ekrāns, kas lietotājiem ļauj veikt dublēšanu, nepieslēdzot seifu galddatoram.

ii) virsgrāmata: Ledger Nano S piedāvā pienācīga izmēra OLED ekrānu un lietotājiem piedāvā pamata īkšķa diska tipa dizainu (ļaujot viņiem izvēlēties no 5 dažādām krāsu shēmām). Piemēram, Nano White Paper Edition izskatās diezgan izsmalcināts un piedāvā baltu korpusu, kas ir diezgan estētiski pievilcīgs. Neskatoties uz to, Nano S nav piemērots iesācējiem, jo ​​tas prasa, lai lietotāji pievienotu savas ierīces USB resursdatoram, lai piekļūtu viņu digitālajām krātuvēm. Visbeidzot, pēc pirkuma Nano S lodziņā ir šāds saturs:

 • Aparatūras aparatūras maks
 • 1 USB kabelis
 • Instrukcijas
 • Atslēgu ķēde
 • Atgūšanas sēklu lapa
 • Izmēri: 56,95 mm x 17,4 mm x 9,1 mm
 • Svars: 16,2 g

Maks ir izgatavots, izmantojot matētu nerūsējošo tēraudu un plastmasu. Lai ieslēgtos, nav nepieciešamas ārējas baterijas.

(iii) Trezor: Trezor T piedāvā diezgan neveiklu dizainu, kas nav ļoti skaists. Ārējais korpuss ir izgatavots no plastmasas, kas seifam piešķir lētu izskatu, bet tajā pašā laikā pasargā to no nejaušas krišanas.

Turklāt ierīcei ir krāsains LCD ekrāns, kas ir nedaudz lielāks nekā tas, ar ko Nano S ir aprīkots (bet ir ievērojami mazāks nekā KeepKey funkcijas). Turklāt tam ir divi navigācijas taustiņi priekšpusē un sver aptuveni 0,2 grami mazāk nekā Virsgrāmata. Trezor T lodziņā ir šādi vienumi:

 • Trezor Model T ierīce
 • T modeļa magnētiskā piestātne
 • USB-C kabelis
 • 2x atveseļošanās sēklu buklets
 • Trezor uzlīmes
 • Izmēri: 64 mm x 39 mm x 10 mm
 • Svars: 16 g

Saderība ar ārēju programmatūru

keepkey kriptogrāfijas maka lietojums

Vēl viens galvenais aspekts, kuru vērts paturēt prātā, izvēloties aparatūras maku, ir tā saderība ar ārēju, trešo personu programmatūru. Šajā sadaļā mēs aplūkosim mūsu trīs ierīču saderību ar populāriem mīksto seifu risinājumiem, kas šodien ir pieejami tirgū.

KeepKey: Electrum, MyCelium, MultiBit HD, GreenBits un Green Address

Trezor: Electrum, Electrum-Dash, Electrum-LTC, MetaMask, micēlijs, MyCrypto, CoPay un MyEtherWallet

Ledger Nano S: Electrum, MyCrypto, CoPay un MyEtherWallet

Lietošanas un iestatīšanas vienkāršība

Kaut arī iepriekš šajā rakstā mēs diezgan detalizēti aprakstījām Keepkey iestatīšanas procesu, šajā sadaļā mēs aplūkosim iestatīšanas procesu, kas saistīts ar Ledger Nano S un Trezor Model T.

Ledger Nano S:

Virsgrāmata-nano-s

Ieslēdziet ierīci, savienojot to ar datoru vai klēpjdatoru.

Lejupielādējiet un instalējiet lietotni Ledger Live, kas ir pieejama bez maksas uzņēmuma oficiālajā vietnē.

Ieslēdziet ierīci un pierakstiet sēklas vārdus, kas tiek parādīti ekrānā (pēc lietotnes palaišanas).

Iestatiet piekļuves kodu, kuru izmantosit turpmākai piekļuvei.

Trezor modelis T.

trezor vs keepkey

Iegūstiet lietotni Trezor no uzņēmuma vietnes un instalējiet to savā datorā.

Pievienojiet Trezor maku savam datoram un instalējiet saistīto programmaparatūru, kā norādīts rokasgrāmatā. Kad tas ir izdarīts, ierīce ir jāizslēdz un jārestartē.

Izmantojot darbvirsmas programmatūru, noklikšķiniet uz cilnes Izveidot jaunu seifu un izveidojiet jums piegādātās atkopšanas sēklas kopiju..

Visbeidzot, jāuzsver, ka Ledger Nano S nav iepriekš izveidots atbalsts USB-C tipa savienotājiem. Tā vietā tam ir USB 2.0 savienojums. Tajā pašā izelpā Trezor T ir aprīkots ne tikai ar C veida pieslēgvietu, bet arī ražotājs nodrošina pircējiem USB-C savienotāja kabeli produkta vietējā rīku komplektā..

Tātad kuru izvēlēties tad?

Izskatījis visu ceļvedi, mēs ceram, ka jums, mūsu lasītājam, ir labākas iespējas pieņemt apzinātāku lēmumu, izvēloties Trezor T, KeepKey un Ledger Nano S.

Kaut arī KeepKey seifam ir ļoti pievilcīgs dizains, kā arī viegli lietojams interfeiss, tā ārējais apvalks ir pakļauts ārējiem bojājumiem, jo ​​maka korpuss lielākoties sastāv no OLED ekrāna. No otras puses, Trezor un Ledger makiem ir ārējās apvalki no izturīgas plastmasas, kas ir izturīgāki pret ikdienas nodilumu.

Tomēr no cenu viedokļa gan Ledger Nano S, gan KeepKey ir daudz lētāki, salīdzinot ar Trezor modeli T. Tātad galu galā jūsu lēmums, visticamāk, sastāvēs no dažām galvenajām lietām, piemēram:

 • Cik daudz naudas esat gatavs izlobīt?
 • Vai vēlaties iegādāties mazāk zināmus kriptogrāfijas aktīvus / altkīnus?
 • Vai produkta dizainam ir liela loma jūsu atlases procesā??

Pēdējais vārds par KeepKey kriptogrāfijas maku

Cryptocurrency aparatūras seifs KeepKey noteikti ir populāra izvēle starp bitcoin īpašniekiem. Kaut arī Trezor un Ledger makiem ir lielāka tirgus daļa 2019. gadā, KeepKey ir reāla iespēja, lai droši un droši uzglabātu kriptogrāfijas kasetes.

Tā kā bitcoīna cena turpina pieaugt un iesaistīties vairāk parasto lietojumu gadījumos, kriptovalūtas aizsardzība ir vissvarīgākā, aizsargājot jūsu aktīvus no hakeriem un uzglabājot privātās atslēgas bezsaistē. Ņemot vērā visu, ko tiešsaistē atradām par kriptogrāfijas maku KeepKey, šī unikālā aparatūras glabāšanas ierīce ir ieteicama kvalitātes izvēle.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map