Balets: neelektroniskas kriptovalūtas aparatūras maks

baleta kriptogrāfijas maka apskats

Baleta seifs ir neelektroniska kriptovalūtas aparatūras glabāšanas ierīce ar mobilo lietotni drošai bitcoin turēšanai bezsaistē. Baleta daudzvalūtu fiziskais maks ir no dibinātāja un izpilddirektora Bobija Lī.

Pārskatīsim Ballet REAL sērijas produktu līniju, lai uzzinātu, kā darbojas 100% bezsaistes saldētavas kriptogrāfijas seifs un vai pasaulē pirmais neelektroniskais 24K apzeltītais daudzvalūtu aparatūras maks ir piemērots tieši jums.

Baleta kriptogrāfijas maks: ieskats baleta mobilajā lietotnē

Katrs jauninājums ir saistīts ar viņu īsto daļu no klupšanas akmeņiem, kas sākotnēji vai nu palēnina, vai pat liedz cilvēkiem tos izmantot. Blokķēdes un kriptogrāfijas valūtas projekti noteikti nav atbrīvoti no šiem pielipšanas punktiem, taču ir lietojumprogrammas, kas ir pierādījušas, ka spēj pārvarēt šos.

Iepazīstināšana ar Ballet, kas atrodas Lasvegasā, Nevadā un kurai ir 20 komandas locekļi visā pasaulē, ir viens no jaunākajiem fiziskajiem makiem ar kriptovalūtas mobilo lietotni. Vienā produkta virsmas lasījumā ir salīdzinoši viegli saprast, kā šāds produkts sadala vienu ātrumu pēc otra. Tas lepojas ar to, ka ir kriptogrāfijas maks, kuram nav nepieciešama iestatīšana, paroles un KYC, vienlaikus piedāvājot drošu fizisko kriptogrāfijas krātuvi.

Īss ievads baletā

baleta kriptogrāfija

Mēs nevaram precīzi teikt, ka uzņēmumam vēl ir bijusi ilga un plaša vēsture; būtībā vēl ir sākuma stadijā. Sākot darbu Kickstarter jau šī gada septembrī, uzņēmuma izpilddirektors Bobijs Lī diezgan skaidri pateica, ka, lai panāktu masveida kriptogrāfijas ieviešanu, ir jāsamazina komplikācijas.

“Novēršot visas sarežģījumus, kas saistīti ar kriptovalūtas īpašumtiesībām, mēs ceram panākt lielāku pieņemšanu pārējā pasaulē. Tagad jūs to varat redzēt, pieskarties tam un ņemt savu ieguldījumu līdzi visur. ”

Tas nenozīmē, ka Balets vēlas radīt Mad Max stila “brīvību” saviem lietotājiem. Tālu no tā Lī un Balets ir redzējuši gudrāku, efektīvāku veidu, kā kriptogrāfiju nodot sabiedrības rokās. Un lielākajai daļai kripto kopienas iekšējo personu Bobijam Lī nav nepieciešams ievads, jo viņš ir kripto ietekmētājs un ir Litecoin radītāja Čārlija Lī brālis. Bobijs bija BTCC (BTCChina), kas bija pirmā Ķīnas bitcoin apmaiņa un tika iegādāta 2018. gada janvārī, līdzdibinātājs un izpilddirektors sāka Bitcoin ieguvi jau 2011. gadā. Tagad Ballet kriptogrāfijas maks ir Lee’s (segvārds “monētu izgatavotājs‘) Jaunākais uz kriptogrāfiju orientēts startēšana, kas cenšas ieviest vienkāršu un elegantu Bitcoin uzglabāšanas iespējas.

Tātad, kā tas ir bijis līdz šim viņu Kickstarter? Pavisam labi, ņemot vērā faktu, ka tas pašlaik ir tā publiskajā beta versijā. Tā kā šie paši ieinteresētie lietotāji ir savākuši gandrīz 13 000 ASV dolāru, tam vēl ir zināms potenciāls.

Rokas metāla kredītkartes izmēra baleta seifs iepriekš ģenerēs lietotāja publiskās adreses un privātās atslēgas un izdrukās QR kodu, lai katrai kriptogrāfijas maka adresei pievienotu drukāta šifrēšanas koda virkni, kas lietotājiem jāsaskrāpē, lai redzētu. Baleta radītājs to teica:

“Mēs jums ģenerējām atslēgas divās vietās tūkstošiem jūdžu attālumā viens no otra.” […] “[Pēc tam] mēs paši ražojam procesu.”

Lī, kurš Singapūras blokķēdes pasākumā runāja par jauno Ballet izlaidumu, šie REAL sērijas produkti koncentrējas uz Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC) un Ripple (XRP), teica to savā prezentācijā:

“Es pie šī smagā darba strādāju kopš šī gada janvāra,” […] “Mēs esam izgājuši sešus šī aparatūras maka dizaina atkārtojumus.”

Drošība un pilnveidošana

baleta īsts kriptogrāfijas maks

Vispirms Balets mazāk uzsver vajadzību pēc visa iekāpšanas procesa; ar lietotājiem iespēju pilnībā apiet KYC un kontus.

“Lai sāktu izmantot mobilo lietotni, vienkārši ieskenējiet QR kodu savā kriptovalūtas makā Ballet. Nav nepieciešami konti vai KYC reģistrācija. ”

Tas atdod lietotājam visu autonomiju un, vēl svarīgāk, anonimitāti, vienkārši ļaujot viņiem bez maksas izmantot savu karšu un mobilo maku bez ierobežojošas reģistrācijas..

Vai tas kaut kā negatīvi ietekmētu drošību? Vispār, tā cieto seifu līnijā ir iekļauts BIP38 protokols, kas ļauj ģenerēt ļoti anonīmu un drošu atslēgu. Tas ir tas, ko kriptogrāfisko maku baleta komanda nolēma palīdzēt samazināt elektronisko aparatūras maku grūtības.

Tātad, ko dod BIP38? Svarīgi, ka tas nozīmē, ka balets izmanto un izmanto 2 faktoru atslēgu ģenerēšanu. Tiem, kas citādi to nezina: 2FKG pieprasa, lai lietotājs ievadītu gan privāto atslēgu, gan unikālu paroli no sava maka. Drošība noteikti ir baleta darba kārtības augšgalā.

Tā patīk teikt, kā balets atšķiras, salīdzinot ar Ledger, Trezor un KeepKey, jo to ir viegli iestatīt, tiek piedāvātas vienkāršas dublēšanas procedūras, labāka iespēja nezaudēt līdzekļus aizmirsto paroļu, privāto atslēgu un dublējumu dēļ. Baleta priekšrocības neietver arī strāvas vai akumulatora problēmas, programmaparatūras jaunināšanas problēmas vai aparatūras saderības / savienojamības problēmas. Baleta maks ir paredzēts arī konkurentiem OpenDime un Tangem, jo ​​tajā nav datoru mikroshēmu vai elektronisko shēmu.

Šķiet, ka oficiālajā Ballet kriptogrāfijas maka vietnē ir atkārtota tendence, ka tā atšķiras no visiem karstā, aukstā un papīra maka risinājumiem, piemēram, Cardwallet, bitaddress.org, Xapo, TenX, Cobo un Mobi. Bezsaistes saldētavas glabāšanas risinājumam Ballet ir arī dažādas pakāpes funkcijas no BitPay, BRD maka, imToken, Trust Wallet un Blockstream Green Wallet.

Mobilā lietotne: kontrolējiet savu kriptogrāfiju

baleta maka lietotne

To vairāk izceļ fakts, ka Balets apgalvo, ka nodrošina pilnīgu lietotāju anonimitāti, vienkārši neuzturot informāciju par lietotājiem, ieskaitot viņu privātās atslēgas.

“Mobilā lietotne nekad nesaglabā un neglabā kriptonauda seifa Ballet privātās atslēgas. Tā arī nekad neizseko un neglabā nekādus personas vai finanšu datus ārpus pašas mobilās ierīces. ”

Kaut arī tas pats par sevi izklausās lieliski, it īpaši, ja apsverat lielu skaitu digitālo seifu risinājumu, vai nu saglabājiet savu galveno informāciju, vai arī deleģējiet to trešai pusei. Ir apsveicami jebkas, kas rada mazāku risku lietotāju drošībai. Bet kā tieši to izdodas izdarīt?

Tas, visticamāk, tiek piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistītiem maciņiem kā standarts. Bet cieto seifu klāstu ir viegli lietot, lietotājiem ļaujot nokasīt savu privāto atslēgu un unikālo paroli. Tieši tā rīkojoties, Balets var atļaut makus, kas nav saistīti ar brīvības atņemšanu, kā standartu.

Tas ir diezgan interesants mobilā maka atribūts, kuru lietotāji var izvēlēties izmantot gan cieto, gan mobilo maku vai vienu bez otra. Bet cilvēki pazaudētu dažas iespaidīgas mobilā maka funkcijas, kas lietotājiem ļauj sadalīt aktīvus konkrētiem fondiem neatkarīgi no tā, kāda veida kriptogrāfijas tie sastāv.

Šeit ir saraksts ar 23 dažādām monētām, kuras atbalsta kriptogrāfijas baleta balets, kā arī ERC20 žetonu, kuru pamatā ir Ethereum:

baleta-kriptogrāfijas-naudas monētas

Un vēl iespaidīgāk par kriptogrāfijas investoru baletu ir tas, kā mobilā lietotne ļauj lietotājiem nosūtīt un saņemt kriptovalūtas, kā arī pārbaudīt tirgus cenas un aktivizēt papildu vērtīgas monētas..

baleta-maciņa priekšrocības

Balets: kriptogrāfijas maki, kas ir droši un paplašināti

baleta kriptovalūtas aparatūras maks

Kopā ar īpašu uzsvaru uz drošību, daudzpusību un lietderību saviem (iespējamiem) lietotājiem, nerūsējošā tērauda baleta REAL Bitcoin maki cenšas nodrošināt daudz lielāku dažādību arī nākamajiem lietotājiem..

Mēs to viegli varam redzēt ar ‘pieņemto’ kriptogrāfiju skaitu, ko lietotāji var uzglabāt, izmantojot Ballet, kas šajā laika posmā sastāv no 23 dažādiem kriptotipiem. Pēc uzņēmuma domām, tas ir gatavs arī strauji paplašināties, un paredzams, ka tuvākajā nākotnē vairāk nekā ducis citu digitālo līdzekļu iekļausies zemē. Sākotnējās kriptogrāfiskā maka Ballet iepriekšējās pasūtīšanas izmaksas, kas piedāvā uzlabotu saldētavas drošību, būs ar cenu 29 ASV dolāru vērtībā, kas ir daudz mazāk nekā Trezor, Ledger un KeepKey.

Šiem jaunajiem papildinājumiem nav noteikts akmens grafiks, taču, lai redzētu tik daudz dažādību šajos agrīnajos posmos, tomēr ir iespaidīgi.

Kad kopienas slengs “esi pats savs banka” vēlas kļūt par realitāti un piepildīties, bitkoina lietotājam (kaut arī pērkot, tirgojot, nopelnot vai ieguldot) prioritāte ir jāpiešķir katras satoshi (mazākās norēķinu vienības) pieejamai drošībai. Bitcoin) par katru cenu. Kad viedo glabāšanas risinājumu laikmets sāk iesakņoties, papildu jūdze pareizu drošības pasākumu piemērošanai būs nenovērtējama, ja bitkoina cena turpinās pieaugt. Ne vienmēr ir viegli izvairīties no bitcoin veida izkrāpšanas, jo kriptogrāfiskā uzlaušanas vēsture ir piesātināta ar daudziem neveiksmīgiem piemēriem. Neatkarīgi no tā, vai pērkat un neizmēģināt REAL maku sēriju, kriptogrāfijas īpašniekiem ir ļoti jāapsver iespējami labākās aizsardzības prakses ieviešana, un Ballet domā, ka viņiem ir jauns veids, kā palielināt blokķēdes finanšu pieņemšanu, izmantojot neelektronisku kriptogrāfijas aparatūras maku..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map