STO pārskats: kā darbojas drošības marķiera piedāvājumi

drošības žetonu piedāvā pārskatīšanu

Drošības marķiera piedāvājums jeb STO ir tas, kas notiek, apvienojot IPO un ICO kopā. Jūs saņemat drošības pārdošanas tiesisko regulējumu, kas savienots ar ICO uz blockchain balstītu digitālo marķieru izveidi.

Forbes nesen ieteica to drošības žetonu piedāvājumi varētu būt “naudas vākšanas nākotne”.

Kas ir STO? Kā darbojas drošības marķieru piedāvājumi? Kā parastie investori, piemēram, jūs, var piedalīties STO tirgū? Apskatīsim drošības marķiera vēsturi, regulēšanas priekšrocības un uzskaitīsim populārākās apmaiņas, lai izskaidrotu visu, kas jums jāzina par STO un to darbību kriptogrāfiskajā ekosistēmā..

Kas ir drošības marķiera piedāvājums?

sto ceļvedis

Drošības žetonu piedāvājuma definīcija ir tad, kad notiek pārdošana, kad investors apmaina naudu pret monētām vai žetoniem. Šīs monētas vai žetoni ir vērtspapīri: tie ir saistīti ar pamata ieguldījumu aktīvu, piemēram, akcijām, obligācijām, nekustamā īpašuma ieguldījumu trestiem (REIT) un citiem aktīviem.

STO ir līdzīgs ICO. Patiesībā tie varētu darboties gandrīz identiskā veidā. Gan ar STO, gan ar ICO kāds maina naudu pret digitālo marķieri.

Galvenā atšķirība starp STO un ICO, protams, ir pārdotajā žetonā. Izmantojot ICO, marķieris var būt praktiski jebkas – sākot no digitālās valūtas līdz lietderības marķierim. Izmantojot STO, digitālais marķieris ir drošība. Marķieris ir maināms, apgrozāms finanšu instruments ar noteiktu naudas vērtību.

Kas ir drošības žetoni? Kā viņi strādā?

kā darbojas drošības žetonu piedāvājumi

Drošības žetoni ir kāda veida drošības līdzekļa digitāls attēlojums. Visizplatītākie drošības marķieri ir šādi:

Kapitāla tirgi: Uzņēmums var pārvērst savas akcijas žetonos. Žetonu īpašnieki var nopelnīt dividendes vai viņiem ir noteiktas balsstiesības.

Akciju fondi: Kapitāla fonds var pārvērst savas akcijas žetonos. Žetonu īpašniekiem ir tiesības uz daļu no kapitāla nopelnītās peļņas.

Preces: Preci var sadalīt žetonos un pēc tam piedāvāt STO laikā.

Nekustamais īpašums: Nekustamā īpašuma kapitālu varētu pārveidot par žetoniem – tāpat kā to, kā darbojas REIT.

Galu galā drošības žetonu piedāvājumi nemaina pamatā esošos vērtspapīrus; tie ir tie paši vērtspapīri, kurus varat iegādāties, izmantojot parasto ieguldījumu platformu. Tomēr tie maina veidu, kādā uzņēmumi un investori tuvojas vērtspapīru tirdzniecībai.

Kur notiek drošības žetonu piedāvājumi?

kā darbojas sto

Drošības žetoni netiek tirgoti parastās kriptovalūtas biržās.

Drošības žetonu tirdzniecība tiek regulēta. Juridiskās drošības marķieru tirdzniecībā var piedalīties tikai daži cilvēku veidi.

Biržai pilnībā jāatbilst noteikumiem, lai piedāvātu tirdzniecību ar juridisko nodrošinājumu, un biržai var būt nepieciešami ieguldītāji, lai tie atbilstu noteiktai kvalifikācijai. Piemēram, var būt nepieciešams akreditēt investorus. Lai pārbaudītu viņu identitāti un akreditēto statusu, investoriem, iespējams, būs jāpabeidz plašs process.

Visu šo iemeslu dēļ drošības žetonu tirgus notiek regulētās biržās vai specializētās biržās.

Regulētās apmaiņas, piemēram, Coinbase un Kraken, uzskaita, piemēram, drošības marķierus, kā arī specializētās apmaiņas, piemēram, CEZEX.

Pārbaudiet mūsu sarakstu apakšdaļā, lai redzētu lielākās šodien pieejamās drošības žetonu apmaiņas.

Drošības žetonu piedāvājumu vēsture: Kāpēc mums ir vajadzīgi STO? No kurienes viņi nāca?

drošības žetons, kas piedāvā vēsturi

Lai saprastu drošības marķieru piedāvājumus, mums vispirms ir jāpaskaidro sākotnējie monētu piedāvājumi (ICO).

2017. gads bija SIO gads

2017. gads bija kriptogrāfijas gads, un bitkoīns kļuva par galveno. Tas bija arī ICO gads. Startup uzņēmumi visā pasaulē sāka izmantot sākotnējos monētu piedāvājumus (ICO), lai piesaistītu līdzekļus.

Ar sākotnējo monētu piedāvājumu uzņēmums pārdeva digitālo monētu apmaiņā pret fiat valūtu (piemēram, USD) vai kriptonauda (piemēram, BTC vai ETH). Investori varēja nosūtīt uzņēmumam naudu, un uzņēmums pretī sūtīja monētas.

SIO tika novērtēti kā jauna, jauna līdzekļu vākšanas metode. SIO līdzsvaroja spēles apstākļus, ļaujot tehnoloģiju jaunuzņēmumiem piesaistīt ievērojamu kapitāla daudzumu, nepaļaujoties uz neveiklo, tradicionālo riska kapitāla līdzekļu vākšanas pasauli. Ikviens pasaulē varēja sākt ICO, pārdodot žetonus ikvienam interesentam.

SIO eksplodēja 2017. gadā. Startup uzņēmumi līdz gada beigām ar SIO piesaistīja kopumā 5,6 miljardus ASV dolāru. ICO aktivitāte sasniedza maksimumu 2018. gada 1. ceturksnī, kad jaunie uzņēmumi tikai gada pirmajos trīs mēnešos savāca 6,3 miljardus ASV dolāru.

Tomēr galu galā SIO nojauca paredzams ienaidnieks: regulējums.

2018. gada vidus: Regula atgriež SIO uz Zemes

Lielākajā daļā valstu ir stingri likumi par ieguldījumiem, kas nosaka, kurš var pārdot ieguldījumus kādam. Piemēram, Amerikas Savienotajās Valstīs jebkuram uzņēmumam, kas pārdod akcijas, tas jāreģistrē Vērtspapīru un biržu komisijā (SEC).

2017. gada laikā ICO atradās pelēkā zonā. Cilvēki nebija īsti pārliecināti, vai pārdodamās monētas pārstāv akcijas. Vai tāds žetons kā bitcoin tiešām bija salīdzināms ar uzņēmuma daļu? Kā ar Ethereum? XRP? Žetonu funkcijas un līdzekļu vākšanas metodes bija ļoti dažādas, un ieguldītāji palika sajukuši.

Šī nav pirmā reize, kad regulatori ASV cenšas atšķirt akcijas no citiem aktīviem. Pēc ievērojamas Augstākās tiesas lietas 1946. gadā SEC ir izmantojusi Hovija tests lai noteiktu, vai aktīvs ir akcijas. Būtībā Hovija tests nosaka, ka, ja aktīvs darbojas kā vērtspapīrs, tad tas ir vērtspapīrs saskaņā ar likuma normu.

Tika konstatēts, ka dažas monētas nav izturējušas Hovija testu. Šie uzņēmumi ICO aizsegā pārdeva vērtspapīrus. Citas monētas izturēja Hovija testu.

Noteikumi dažādās monētās ir ļoti atšķirīgi. Piemēram, lielākā daļa regulatīvo iestāžu Amerikas Savienotajās Valstīs atzīst, ka bitkoīnam būtu jāiztur Hovija tests bez izdošanas. Nav vienas organizācijas, kas, piemēram, ICO pārdotu Bitcoin, un neviena centralizēta organizācija nepelnīja naudu, pārdodot Bitcoin.

Ethereum, kas tika pārdots ICO, kuru uzsāka Ethereum Foundation, un XRP, kam ir cieša saikne ar privātā uzņēmuma Ripple panākumiem, nākotnē var uzskatīt par vērtspapīriem.

Visas šīs neskaidrības dēļ ICO operatori sāka aizliegt klientus no Amerikas Savienotajām Valstīm. Drīz citu valstu finanšu regulatori pievienojās šai tendencei.

Šodien joprojām ir daudz ICO. Daži SIO darbojas likuma pelēkajā zonā, ļaujot piedalīties dažu valstu pilsoņiem, bet ne citiem. Citi ICO ir pilnīgi nelikumīgi, tie tiek palaisti cerībā, ka SEC nerīkosies. Daži ICO ir pilnīgi likumīgi pat Amerikas Savienotajās Valstīs: pārdodamās preces iztur Hovija testu un netiek uzskatītas par akcijām.

Viss šis fons ir svarīgs, jo tas izskaidro, no kurienes nāk drošības marķieru piedāvājumi.

Drošības žetonu piedāvājumi parādījās tāpēc, ka cilvēki atzina ICO priekšrocības (ērtības, pieejamību, ātrumu), bet atzina nepieciešamību pēc lielāka regulējuma. Drošības marķieru piedāvājumos ir apvienots IPO regulējums ar ICO ērtībām, taču vienmēr jāapzinās bitkoina veida izkrāpšanas un krāpnieciskas ICO shēmas riski.

Drošības žetona piedāvājuma priekšrocības

sto priekšrocības

ICO ziedu laikposmā no 2017. līdz 2018. gadam žetonu emitenti pārdeva žetonu maisi, neuztraucoties par spēkā esošajiem vērtspapīru likumiem. Investoriem, kas piedalās neregulētā žetonu tirdzniecībā, nebija likumīgi aizsargātu tiesību.

Drošības marķieru piedāvājumi ir izstrādāti kā normatīvajiem aktiem atbilstoša alternatīva parastai marķieru tirdzniecībai. Vērtspapīra marķiera pārdošana dod ieguldītājiem noteiktas likumīgi aizsargātas tiesības. Tas piešķir drošības žetonu turētājiem tiesības, piemēram, uz dividendēm vai citām iepriekš noteiktām ieņēmumu plūsmām.

Emitenti arī gūst labumu no drošības žetonu piedāvājumiem. Emitenti zina, ka viņu žetonus iegādājas akreditēti, pārbaudīti investori. Turklāt emitenti var būt godīgi par žetonu darbību. Emitenti var aprakstīt marķiera specifisko ekonomisko vērtību, piemēram, tā vietā, lai dejotu par to, ka marķieris ir drošība.

Dažas no lielākajām drošības marķieru piedāvājumu priekšrocībām ir šādas:

Legāli pārdot vērtspapīrus kā žetonus: ICO traku laikā no 2017. līdz 2018. gadam uzņēmumi faktiski pārdeva vērtspapīrus kā digitālās monētas. Monētu īpašniekiem bija noteiktas tiesības, piemēram, dividendes vai balsstiesības, piemēram. Citi SIO bija smalkāki par to, ka viņi nelegāli pārdeva vērtspapīrus. Izmantojot STO, nav nepieciešams dejot par to, ka marķieris ir drošība.

Regulēts: Visiem likumīgajiem uzņēmumiem ir jāievēro noteikumi valstīs, kurās tie veic uzņēmējdarbību. Drošības žetonu piedāvājumi tiek regulēti. Viņi ievēro valsts noteikumus par akciju pārdošanu. Piemēram, valstij, kas pārdod vērtspapīrus Amerikas Savienotajās Valstīs, jāievēro SEC vai FTC noteikumi.

Izvairieties no draudiem par nākotnes uzlaušanu: Izmantojot ICO, kādam varētu būt daudzsološs marķieris, ko pārdot, bet investori ir piesardzīgi, jo draud turpmākās represijas. Ja projekts izklausās labi, bet arī potenciāli pārkāpj SEC noteikumus, tad tas met tumšu mākoni pāri visam projektam.

Uzticamība: Ja kāds piegāja pie jums uz ielas un pastāstītu par lielisku akciju, ko viņš pārdeva, jūs būtu skeptiski. Ja piesakāties regulētā tirdzniecības platformā un redzat jaunu drošības marķiera piedāvājumu no pārredzama un regulēta uzņēmuma, tas jūsu ieguldījumam piešķir lielāku ticamību.

Ērtības: SIO mainīja veidu, kā jaunie uzņēmumi piesaistīja naudu. Arī ICO bija savi trūkumi. Drošības marķiera pārdošana apvieno ICO priekšrocības bez negatīvajām pusēm. Žetonu ir ērti iegādāties tiešsaistē, piesakoties digitālajā centrā.

Programmējamība: Drošības žetoni var būt ne tikai digitāls papīrs ar jūsu vārdu un krājuma sertifikātu. Drošības marķieri var būt programmējami un izpildāmi ar viedajiem līgumiem.

Automātiska dividenžu izmaksa vai balsošanas tiesības: Daži drošības žetoni ir pielāgoti, izmantojot viedo līgumu, lai automātiski piegādātu dividenžu izmaksas. Viedais līgums sadala uzņēmuma peļņu dažādās daļās, pēc tam katram marķiera turētājam izplata noteiktu procentuālo peļņu. Citiem drošības marķieriem ir iebūvētas automātiskās balsstiesības, kuras nodrošina viedie līgumi.

Atvērts starptautiskiem investoriem: Dažas vērtspapīru tirgus ir atvērtas tikai vietējiem investoriem. Izmantojot drošības marķiera piedāvājumu, ikviens pasaulē var piedalīties marķiera pārdošanā.

Mazāk manipulācijas ar iestādēm: Teorētiski STO vajadzētu būt mazāk institucionālām manipulācijām. Brīvam un atvērtam tirgum ar mazāk starpnieku vajadzētu samazināt tirgus manipulācijas. Tas pārtrauc vērtspapīru pārdošanu ārpus lielo iestāžu robežām.

Vairāk likviditātes: Drošības žetonus tirgo specializētās drošības biržās. Investori var iegādāties vienu vai vairākus vērtspapīru marķierus, izmantojot šīs biržas, dodot investoriem vienkāršu veidu, kā likvidēt vai pielāgot savas akcijas.

Jaunas ieinteresētās personas ar jauniem noteikumiem: STO ļauj uzņēmumiem izveidot jaunu ieinteresēto personu kopumu ar jaunām idejām par parādu, pašu kapitālu, balsošanu un iemaksām. Tā ir pielāgojama, pielāgojama drošība jaunai finanšu pasaulei.

Visu šo priekšrocību dēļ drošības žetonu piedāvājumi maina finanšu pamatus.

Kad žetons kļūst par vērtspapīru?

kas ir drošības marķiera piedāvājums

Ja digitālais marķieris darbojas kā vērtspapīrs, tad likuma izpratnē tas parasti tiek uzskatīts par vērtspapīru.

Kā uzzināt, vai digitālais marķieris darbojas kā drošība? Nu, visizplatītākā metode ir Hovija testa izmantošana.

Hovija tests

Hovija tests attiecas uz ASV Augstākās tiesas 1946. gada lēmumu. Citrusaugu audzētava ar nosaukumu Howey Company of Florida nolēma iznomāt pusi no sava lielā īpašuma, lai finansētu papildu attīstību. Puse no īpašuma tika iznomāta dažādiem investoriem. Tiem, kas iegādājās Hovija zemi, nebija nevienas “zināšanas, prasmes un aprīkojuma, kas nepieciešams citrusaugļu kopšanai un audzēšanai”, kas viņus padarīja par spekulantiem. Šie cilvēki īri iegādājās, pamatojoties uz pieņēmumu, ka tas viņiem radīs peļņu “kāda cita pūļu rezultātā”.

Howey Company nonāca nepatikšanās, kad tā nereģistrēja šo pārdošanu ASV Vērtspapīru un biržu komisijā (SEC). SEC apgalvoja, ka Howey Company pārdod nereģistrētu vērtspapīru, savukārt Howey Company apgalvoja, ka tas nebija īsts vērtspapīrs.

Šī lieta galu galā nonāca Amerikas Savienoto Valstu Augstākajā tiesā, kas nolēma, ka Howey Company zemes pārdošana patiešām bija vērtspapīri. Investori nopirka zemi, jo cerēja gūt peļņu no kāda cita darba. Tādējādi pārdošana bija jāreģistrē.

Kā nokārtot Hovija testu

Saskaņā ar Hovija spriedumu kaut kas tiek uzskatīts par vērtspapīru, ja tas atbilst šādai kvalifikācijai:

Tas ir naudas ieguldījums

Ieguldījums notiek kopējā uzņēmumā

Ir sagaidāma peļņa no rīkotāju vai trešās puses darba

Hovija tests un kriptogrāfija

Hovija testam kopš sākuma ir bijusi izšķiroša loma kriptogrāfijā. 2017. un 2018. gadā ICO operatori kļuva arvien piesardzīgāki par Hovija testa nokārtošanu. Ja ICO neizturēja Hovija testu, SEC to varētu pasludināt par nelegālu drošības pārdošanu. Ja ICO izturēja Hovija testu, tad tas bija likumīgi.

ICO, iespējams, reklamēs savu simbolu kā tādu, kam nav paredzamās ieguldījumu vērtības. ICO var raksturot marķieri kā “lietderības” marķieri, kuru var izmantot tikai mijiedarbībai ar platformu. Piemēram, Binance Coin (BNB) tiek izmantota, lai samazinātu tirdzniecības maksu platformā.

Šeit viss kļūst sarežģīts: joprojām tiek sagaidīts, ka lietderības marķiera vērtība pieaugs, platformai kļūstot populārākai. BNB vērtība ir pieaudzis no santīmiem līdz vairāk nekā 15 ASV dolāriem, jo ​​tas ir lietderības marķieris vienai no lielākajām pasaules biržām.

Kāda ir atšķirība starp drošības žetoniem un tokenizētiem vērtspapīriem?

Drošības žetoni un tokenizēti vērtspapīri

Jūs varat būt pārsteigts, uzzinot, ka ir atšķirība starp drošības žetoniem un marķētiem vērtspapīriem. Abus ir viegli sajaukt, taču daudzi uzskata, ka lielākā daļa pasaules vērtīgo aktīvu nākotnē piedzīvos marķēšanu.

Lielākā atšķirība starp abām ir tā, ka drošības žetoni ir tikko emitēti vērtspapīri, kas veidoti uz sadalītas virsgrāmatas, savukārt marķētie vērtspapīri ir tikai jau eksistējošu finanšu produktu simboliski attēlojumi.

Ja izsniedzāt jaunu finanšu produktu, kuram ir drošības funkcijas, tas ir drošības marķieris. Ja paņēmāt esošu finanšu produktu, sadalījāt to 1 miljonā atsevišķā gabalā un pārdodat katru gabalu, tas ir simbolisks nodrošinājums.

Lai gan drošības žetoniem un tokenizētiem vērtspapīriem var būt līdzīgs izskats un terminoloģija, drošības žetonu izsniegšanai nav nekāda sakara ar tokenizētiem vērtspapīriem.

Īsa drošības žetonu piedāvājumu vēsture

sto vēsture

Pirmo drošības marķiera piedāvājumu uzsāka Blockchain Capital (BCAP) 2017. gada 10. aprīlī. Uzņēmums vienā dienā savāca 10 miljonus ASV dolāru.

Kopš šī pirmā veiksmīgā STO vairāk uzņēmumu ir izpētījuši STO priekšrocības.

Citi nozīmīgi momenti STO vēsturē ir:

2017. gada 10. aprīlis: Blockchain Capital pabeidz pirmo zināmo drošības marķiera piedāvājumu.

2017. gada 22. septembris: Science Blockchain (SCI) pabeidz savu STO.

2018. gada 1. marts: Spice VS pabeidz STO.

2018. gada 1. maijs: Quadrant Biosciences pabeidz savu STO, piedāvājot pirmo tokenizēta uzņēmuma kapitāla pārdošanu, kas tiek mitināts blokķēdē.

2018. gada 1. augusts: Aspen Coin piedāvā STO, iezīmējot pirmo marķēto nekustamā īpašuma īpašumtiesību pārdošanu (piemēram, REIT marķiera versiju).

2018. gada 1. decembris: Kolumbijas centrs piedāvā savu STO, atzīmējot otro marķēto REIT pārdošanu.

2019. gada 10. janvāris: Sharespost uzsāk savu STO, kas ir pirmā digitālo vērtspapīru tirdzniecība, ko veic ATS un brokeris-dīleris, kurā ATS glabā digitālos vērtspapīrus.

2019. gada 24. janvāris: tZERO: Tiek atvērta īpaša drošības marķiera piedāvājuma apmaiņa ar nosaukumu tZERO.

Drošības žetonu apmaiņa: Pilnīgs STO apmaiņas saraksts

drošības marķieru piedāvājumu saraksts

Šodien investori var pirkt vai pārdot drošības žetonus dažādās STO biržās. Paldies mūsu draugiem plkst žetons.drošība, Šeit ir pilns šodien pieejamo STO biržu saraksts:

Archax: Archax ir jauna, regulēta institucionāla birža ar aktīviem nodrošinātu žetonu tirdzniecībai. Londonā bāzēto biržu dibināja tradicionālās finanšu pasaules eksperti.

ATLANT: ATLANT izmanto decentralizētu blokķēdes platformu, lai atvieglotu marķētu īpašumtiesību un globālu P2P nomu, lai izjauktu nekustamā īpašuma telpu.

Bankeris: Bancor Protocol ir viedo žetonu izveides standarts. Bancor ir arī decentralizēts likviditātes tīkls, kurā ir drošības žetoni un citi digitālie aktīvi.

BANKEX: BANKEX ir fintech uzņēmums, kas uzskaita drošības žetonus.

Binance: Binance ir viena no pasaules lielākajām kriptovalūtu biržām. Apmaiņā tiek uzskaitīti noteikti drošības marķieri.

Blackmoon: Blackmoon ir automatizēta tirdzniecības platforma, kurā ir uzskaitīti noteikti drošības marķieri.

Kanādas vērtspapīru birža: 2004. gadā PMP reģistrēta kā birža un tagad izmanto blokķēdes tehnoloģiju, lai optimizētu un autentificētu darījumus, tostarp drošības marķiera darījumus..

CEZEX: CEZEX piedāvā trīs veidu drošības marķierus, tostarp atvasinājumus, kriptovalūtas un drošības žetonus.

Monētu bāze: Sanfrancisko bāzes Coinbase ir viens no pazīstamākajiem nosaukumiem kriptogrāfijas nozarē. Apmaiņā tiek uzskaitīti noteikti drošības marķieri.

Gibraltāra birža: Gibraltāra fondu birža (GSX) ir licencēta Finanšu pakalpojumu komisijā, un tā piedāvā drošības žetonu tirdzniecību.

Huobi: Singapūrā bāzētais Huobi ne tikai uzskaita drošības žetonus, bet arī iekļauj Honkongas biržā (HKEx) pieejamo durvju sarakstu, vienlaikus apkalpojot klientus visā Āzijā un visā pasaulē..

ICHX: ICHX piedāvā drošības žetonus regulētā, caurspīdīgā un efektīvā ekosistēmā, ko sauc par iSTOX platformu.

KoreConX: KoreConX piedāvā savu KoreProtocol marķētiem vērtspapīriem, ļaujot uzņēmumiem viegli pārdot vērtspapīrus vairākās jurisdikcijās.

Krakena: Kraken ir labi regulēta bitcoin apmaiņa, kas tika uzsākta 2011. gadā. Biržā ir uzskaitīti noteikti drošības žetoni.

LXDX: LXDX ir veidots, lai rūpētos par profesionāliem investoriem. Biedri iegūst piekļuvi infrastruktūrai, kas apvieno algoritmiskās viedās maršrutēšanas un tumšā baseina tirdzniecības priekšrocības.

Maltas fondu birža: Maltas fondu birža darbojas 25 gadus, bet tagad piedāvā drošības žetonus, vienlaikus ievērojot Maltas valsts noteikumus.

NYSTX: Ņujorkas drošības žetonu birža ir pasaules līderis drošības marķieru tirgū un apgalvo, ka tā darbojas pasaulē visprogresīvākā, drošākā un ātrākā drošības žetonu apmaiņa.

OKEx: Kripto apmaiņas gigants OKEx piedāvā drošības marķieru pārdošanu ļoti likvīdā vidē.

OpenFinance tīkls: OpenFinance tīkls Amerikas Savienotajās Valstīs tiek regulēts kā alternatīvu digitālo aktīvu, piemēram, drošības žetonu, tirdzniecības platforma.

Pallādijs: Palladium izmanto blokķēdi, lai lietotājiem nodrošinātu vienkāršu, vienotu kriptogrāfijas un banku pieredzi. Lietotāji var iegādāties arī drošības žetonus.

Poloniex: Kripto birža Poloniex pārdod drošības žetonus regulētā, likvīdā vidē.

SIX digitālā apmaiņa: SIX Digital Exchange ļauj tokenizēt esošos vērtspapīrus, pēc tam ļauj lietotājiem tirgot šos digitalizētos vērtspapīrus un drošības žetonus.

Templum: Templum ir regulēta apmaiņa kapitāla piesaistīšanai.

TokenMarket: TokenMarket ir uz blockchain balstīta platforma, kas jaunajiem uzņēmumiem ļauj viegli sākt marķieru pārdošanu.

tZERO: tZERO tika dibināts ar mērķi novērst Volstrītu un tās neefektivitāti no kapitāla palielināšanas procesa.

VRBex: VRBex ir birža, kurā investori var tirgot kriptonauda vai ieguldīt kriptogrāfijas aktīvos, piemēram, drošības žetonos.

STO palaišanas pakalpojumi

STO palaišana var būt sarežģīta. Par laimi ir parādījušies uzņēmumi, kas palīdz cilvēkiem veikt drošas un regulētas STO.

Daži no lielākajiem nosaukumiem STO pakalpojumu telpā, kas nodrošina iekļaujošu infrastruktūru, ir:

  • Polimāts (POLY)
  • Harbour
  • Securitize
  • Bari

Visi šie uzņēmumi palīdz uzņēmumiem ar STO šifrēšanas marķieriem saistībā ar regulatīvo palīdzību, procesiem, monētu emisiju un citiem saistītiem jautājumiem..

Vai ikviens var piedalīties STO?

kā ieguldīt drošības žetonu sto

Amerikas Savienotajās Valstīs STO var piedalīties tikai akreditēti investori. ASV likumi nosaka, ka akreditēts investors ir ikviens, kura neto vērtība pārsniedz USD 1 miljonu un kas pēdējos divos gados ir nopelnījis vairāk nekā 200 000 USD gadā.

Ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm akreditētā ieguldītāja noteikums nav spēkā, kas nozīmē, ka ikviens var piedalīties lielākajā daļā STO.

Tomēr dažas valstis izdod konkrētākus ierobežojumus attiecībā uz STO, jo tie kļūst arvien populārāki, un dažām valstīm vai apakšreģioniem var būt papildu STO noteikumi. Pirms dalības STO iesakām pārbaudīt vietējās jurisdikcijas noteikumus.

Pēdējais vārds

2017. gads bija sākotnējais monētu piedāvājums (ICO). Vai 2020. gads varētu būt drošības marķiera piedāvājuma gads?

Tagad, kad visi kriptogrāfijas ieguldītāji zina, ka blokķēdes izdoti drošības žetoni var nodrošināt tiesības uz kapitāla daļām vai tiesības dalīties ar peļņu (vai īpašumtiesībām) uzņēmumos, nākamajos mēnešos būs ļoti svarīgi pievērst īpašu uzmanību STO tirgum un gadu laikā, kad krīt normatīvie šķēršļi un ir juridiski šķēršļi.

STO ir daudz priekšrocību, un noteikti ir iespējams, ka nākotnē mēs redzēsim, kā daži no pasaules lielākajiem uzņēmumiem uzsāks STO. Pārskatījis šo drošības marķiera piedāvājuma rokasgrāmatu; aptverot visaugstākās vērtspapīru tirdzniecības apmaiņas platformas, kā sākt savu marķēto drošības piedāvājumu un visu pašreizējo STO kriptogrāfisko monētu sarakstu, pārliecinieties, ka esat palicis lokā un saņemiet jaunāko informāciju par visām lietām, kas varētu notikt finanšu līdzekļu piesaistes nākotnē blokķēdes pasaulē drošības marķieru piedāvājumi (STO).

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map