Populārākie kriptovalūtas ietekmētāji: 236 labākie eksperti 2020. gadā

populārāko kriptovalūtu ietekmētāju saraksts

Contents

Kas ir kurš no kriptogrāfijas pasaules: 200 un vairāk ietekmīgāko cilvēku saraksts Bitcoin un Blockchain

Bitkoīnu ekosistēmas labāko 236 kriptovalūtu ietekmētāju saraksts ir līdz šim visblīvāko personālu apkopojums blokķēdes laikmetā. Kripto slavenību zemes populārāko cilvēku katalogs tika izstrādāts, lai apvienotu visus cienījamos ekspertus, radītājus, investorus, iekšējās informācijas cienītājus un pazinējus, lai palīdzētu jums uzlabot savu draugu profilu lielākajos sociālo mediju tīklos..

Tā kā lielākā daļa mūsu lasītāju, iespējams, labi zina, kopš 2009. gada bitcoin sākuma līdz 2013. gada kriptogrāfijas revolūcijai, blockchain sacelšanās ir pārņēmusi finanšu pasauli vētrā. Nav atskatīšanās.

Decentralizētā digitālā ekonomika, izmantojot izplatītās virsgrāmatas tehnoloģiju, rada pārsteidzošu jaunu aktīvu klasi ar daudzām virtuālām valūtām, piemēram, Bitcoin (cenu prognozes), Ethereum (cenu prognozes) un citām visaugstāk novērtētajām kriptogrāfijas monētām, lai līdz šim kļūtu par mājsaimniecības nosaukumiem. Un nākamā lielā robeža kriptonauda laikmeta priekšgalā, ko šķērsot, ir lietotāju informētība un pieņemšana.

Cilvēki visā pasaulē pamostas, lai saprastu šo jauno valūtu milzīgo potenciālu. Topošā blokķēdes tehnoloģija ir mainījusi e-finanšu ainavu vairākos veidos, un jaunais “programmējamās naudas” vilnis, šķiet, ir neizbēgams. Kad jūs apvienojat šos divus futūristiskos nākotnes finanšu posmus, ir jautri sākt saprast, kurš ir atbildīgs, uzticams un vērtīgs bitkoina vadītajā ekonomikā.

Apskatīsim dažus no virzītājiem un kratītājiem, kas pazīstami kā kriptogrāfijas ietekmētāji, kuri ir uzkrājuši diezgan lielu auditoriju un seko viņiem, it īpaši bēdīgi slavenajā kriptogrāfiskajā čivināt.

Populārākie kriptovalūtu un blokķēdes ietekmētāji 2020. gadā

kriptobulls-lācis

Attēls: Galyna Andrushko

Bitcoin sāka jaunu perspektīvu, kā optimizēt monetāro suverenitāti cilvēkiem, un pēc desmit gadu ilgas pastāvēšanas, kas ir izveidota jau vairāk nekā 10 gadus, šie ietekmētāji ir daži no populārākajiem interesējošajiem cilvēkiem, kuri ir ieguvuši vislielāko uzticamību un autentiskumu.

Starp to agrīnu pieņemšanu, produktu radīšanu, uzņēmuma sasniegumiem, ieskatu investīcijās, tirdzniecības padomiem, lietotāju izglītošanas plašsaziņas līdzekļiem un vispārēju domu vadīšanas ieguldījumu; Šis saraksts ar blokķēdi orientētiem augstas ietekmes kvalitātes jautājumiem, kas saistīti ar savlaicīgas piegādes ietekmētājiem, ir pieaugošs alfu kopums, kurš ir kurš no kriptogrāfijas. Sākot no Bitcoin Jesus līdz Crypto Crusader, šis buļļu, lāču un ienīstošo šaubu sajaukums – šāds blokķēdes entuazistu un aizstāvju saraksts tika rūpīgi sagatavots, izmantojot vairākus sociālos signālus un rādītājus.

Bez papildu domām izdalīsim karstākos kriptogrāfijas ietekmētājus, kurus atrast un kuriem sekot.

Lielākie kriptogrāfijas ietekmētāji: populārākie cilvēki, kam sekot sociālajos tīklos

Changpeng Zhao

Džao, iespējams, visā pasaulē ir labāk pazīstams kā CZ. Viņš ir Binance, kas ir viena no pasaules lielākajām un uzticamākajām kriptogrāfijas biržām, galvenā ideja. CZ iepriekš ir darbojies kā OKCoin CTO un ir strādājis arī kā Blockchain.info aizmugures izstrādātājs. Turklāt tajā ir minēts, ka CZ jau daudzus gadus ir iesaistīts kriptogrāfijas nozarē kopumā un pat ir parādīts Forbes sarakstā bagātāko cilvēku, kas saistīti ar kriptogrāfijas nozari.

Vitāliks Buterins

Pēdējo 4-5 gadu laikā Vitalik ir kļuvis par neatņemamu globālās kriptogrāfijas ainavas dalībnieku. Šajā sakarā tajā ir pieminēts, ka viņš ir Ethereum līdzautors un ETH – blockchain platformas autors – kas nodrošina bloku ķēdes platformu, kas neatkarīgiem izstrādātājiem nodrošina pamatu savu dApps izveidošanai augšpusē. Turklāt šī gada sākumā Buterins paziņoja, ka tagad vairāk koncentrēsies uz to, lai ICO padarītu drošāku plašākai sabiedrībai.

Braiens Ārmstrongs

Līdzīgi kā CZ, Ārmstrongs šodien ir viens no lielākajiem vārdiem kriptogrāfijas pasaulē. Viņš ir ne tikai Coinbase līdzdibinātājs un izpilddirektors, bet arī pieprasīts kriptogrāfijas eksperts, kurš bieži tiek uzaicināts uzstāties konferencēs visā pasaulē. Ārmstrongs intervijās bieži pieminēja, ka viņa sapnis ir pārvērst Coinbase par visu vienā kriptogrāfijas platformu, kurā klienti (gan ikdienas, gan institucionālie) var izmantot plašu produktu un pakalpojumu klāstu, nospiežot tikai vienu pogu..

Maikls Novograts

Pirms savas kriptogrāfiskās investīciju firmas Galaxy Digital darbības uzsākšanas Novogratz strādāja par riska ieguldījumu fondu pārvaldnieku Fortress Investment Group. Viņš apgalvo, ka vairāk nekā 20% no viņa pašreizējā ieguldījumu portfeļa veido kriptogrāfija. Ne tikai to, bet Maiklu globālā investoru kopiena uzskata arī par daudzgadīgu kriptogrāfijas buļļu (kura prognozes, mēs varētu piebilst, dažas reizes ir kļūdījušās).

Winklevoss Dvīņi

Tailers un Kamerons Vinklevoss ir galvenie Winklevoss Capital īpašnieki, kā arī pirmreizējās digitālo aktīvu apmaiņas ‘Gemini’ dibinātāji. Turklāt ir vērts paturēt prātā, ka Tailers ir pasaulē pirmais Bitcoin miljardieris.

Breds Garlinghauzs

Ripple dibinātājs – viens no pasaules lielākajiem kriptogrāfisko maksājumu procesoriem – Breds Garlinghauss ir ārkārtīgi populārs vārds visā pasaules kriptogrāfijas ainavā. Breds iepriekš ir bijis failu koplietošanas pakalpojuma Hightail izpilddirektors un ir arī aktīvs eņģeļu investors – līdz šim viņa ieguldījumu projekti ir finansējuši nedaudz vairāk nekā 40 jaunizveidotus uzņēmumus.

Rodžers Ver

Vēl viens izplatīts nosaukums, par kuru lielākā daļa kriptogrāfijas investoru noteikti būtu dzirdējuši, Rodžers jau ilgu laiku ir bijis Bitcoin advokāts un bija viens no pirmajiem ieguldītājiem ar lielu vārdu, kurš sāka ieguldīt naudu dažādos ar kriptogrāfiju saistītos uzņēmumos. Pašlaik viņš ir izpilddirektors Bitcoin.com un tiek plaši uzskatīts arī par vienu no galvenajiem Bitcoin Cash, kas ir sākotnējā Bitcoin protokola cietā dakša, atbalstītājiem..

Berijs Silberts

Silberts ir Digital Currency Group dibinātājs – kriptogrāfijas firma, kas kalpo kā inkubators / ieguldījumu fonds dažādiem klientiem, kas darbojas šajā telpā. Ja ar to nepietika, viņš ir arī uzņēmuma Grayscale Investments izpilddirektors, investīciju uzņēmums, kas pēdējo pāris gadu laikā ir ieguvis daudz galveno finanšu vilces..

Džihans Vu

Vienu no galvenajiem Bitmain dibinātājiem Džihanu Vu daudzi uzskata par kriptogrāfijas ieguves krusttēvu. Tiek lēsts, ka viņa neto vērtība ir lielāka par USD 2 miljardiem, un tas ir pamats daudzās kriptogrāfijas konferencēs, kas notiek visā pasaulē. Visbeidzot, tajā ir arī pieminēts, ka Džihans ir ieguvis ekonomikas grādu Pekinas universitātē.

Ādams Atpakaļ

Pasaulē pazīstamais kriptogrāfs Ādams Beks, iespējams, ir vislabāk pazīstams ar savu darbu ar hashcash – PoW sistēmu, kas tika izstrādāta, lai palīdzētu e-pasta pakalpojumu operatoriem viegli un bez grūtībām filtrēt surogātpastu. Tagad Back ir Blockstream izpilddirektors – ar kriptogrāfiju saistīts startēšana, kas ir vērsts uz sānu ķēžu, kā arī citu līdzīgu jaunu lietojumprogrammu izstrādi.

Ketlīna Breitmane

Kaut arī daudzi cilvēki, iespējams, nezina, kas ir Ketlīna, viņa jau ilgu laiku ir darbojusies globālajā kriptogrāfijas ainavā. Iesācējiem viņa ir Tezos, decentralizētas pārvaldības platformas līdzdibinātāja, kā arī Tezos fonda (organizācijas, kas cenšas veicināt blokķēdes izpratni un kriptogrāfijas izglītību visā pasaulē) galvenā dalībniece..

Pīters Vila

Pīters Vilē klusējot ir ieguvis sev sekojošu kultu sava attīstības darba dēļ BTC ekosistēmā. Viņa pašreizējais uzmanības centrā ir Bitcoin Core – viens no daudzajiem pasaules vadošā kriptogrāfiskā aktīva cietajiem dakšām. Turklāt Wuille ļoti palīdzēja SegWit pievienot BTC protokolam. Viņš ir arī kriptogrāfijas starta “Blockstream” līdzdibinātājs.

Džozefs Lubins

Ethereum līdzdibinātājs Džo Lubins, iespējams, ir labāk pazīstams ar savu darbu ar ConSensys – firmu, kas koncentrējas uz dažādu jaunu blokķēdes projektu izveidi. Turklāt Lubins jau pāris gadus ir aktīvs eņģeļu investors šajā telpā.

Niks Szabo

Slavenais datorzinātnieks / digitālās drošības eksperts Niks Szabo ir bijis nozīmīgs, lai visā pasaulē sāktu ar kriptogrāfiju balstītu tehnoloģiju revolūciju – galvenokārt tāpēc, ka viņš ir plaši strādājis ar viedajiem līgumiem. Turklāt nedaudz zināms fakts par Szabo ir tas, ka viņš bija viens no pirmajiem Bit Gold investoriem – Bitcoin priekšgājēju, kas tika izlaists pirms tūkstošgades mijas.

Brendans Bulmers

Brendans Bulmers pašlaik veic darbības pie Block.one – uzņēmuma, kas ir atbildīgs par EOS primārās decentralizētās virsgrāmatas sistēmas izveidi. Turklāt HK uzņēmējs varēja piesaistīt vairāk nekā 4 miljardus ASV dolāru EOS ICO, kā arī uzņēmuma galveno kopienu.

Čārlijs Lī

Čārlijs Lī ir bijušais Coinbase darbinieks, kurš, iespējams, ir vislabāk pazīstams ar to, ka ir populārā kriptogrāfijas projekta “Litecoin” pamatā esošās smadzenes – kas pēc tirgus kopējās kapitalizācijas šobrīd ir viens no pasaules 10 galvenajiem kriptogrāfijas aktīviem. Apmēram pēdējā gada laikā Lī visus savus spēkus ir koncentrējis uz LTC adopcijas veicināšanu visā pasaulē.

Pīters Smits

Smits ir viens no Blockchain – viena no pasaulē visplašāk izmantotajiem kriptogrāfijas makiem – līdzdibinātājiem. Dažus mēnešus atpakaļ viņš uzsāka vēl vienu uzņēmumu ar nosaukumu Blockchain Principal Strategies – institucionāla platforma, kas paredzēta, lai palīdzētu investoriem iegūt vairāk ar ārpusbiržas saistītu kriptogrāfisko iedarbību.

Džeferijs Liu Sjuns

LIU Xun (Jeffery) ir kriptogrāfijas uzņēmējs, kurš pašlaik vada uzņēmumu XanPool – fiat vārteju, kas darbojas Honkongā (Ķīnas palaišanas datums tiks paziņots drīz). XanPool ļauj skaidras naudas kriptogrāfijas darījumiem notikt pilnīgi bezšuvju un tūlītējā veidā. Turklāt Liu Xun ir arī divu citu ievērojamu jaunizveidoto uzņēmumu līdzdibinātājs:

Antler: globāls starta ģenerators un agrīnās stadijas VC, kas veido nākamo lielo tehnoloģiju vilni.

Xarbon: ar ilgtspējību saistīta tehnoloģija NVO, kas ar dažādu projektu palīdzību ir palīdzējusi samazināt vairāk nekā 200 miljonus tonnu oglekļa dioksīda.

Aleksejs Ermakovs

Ermaovs ir Aximetria izpilddirektors un dibinātājs – Šveices līmeņa VQF regulēts kriptogrāfiski orientēts mobilo finanšu pakalpojums, kas paredzēts ikdienas, kā arī institucionāliem investoriem. Turklāt viņš ir arī Pay Reverse dibinātājs, baltās etiķetes naudas atmaksas pakalpojums, kas lietotājiem ļauj ātri izveidot sev papildu monetizācijas straumi..

Sky Guo

Guo ir Cypherium izpilddirektors, uz uzņēmumu vērsta bloku ķēdes platforma, kurā prioritāte ir gan mērogojamība, gan decentralizācija. Guo ieguvis bakalaura grādu datorzinātnēs Pepperdīnes universitātē un ir kvalificēts arī vairākās nišas tehniskajās jomās, kas saistītas ar programmēšanu un blokķēdes tehnoloģiju.

Auns Vangs

Auns ir līdzdibinātājs digitālajai aktīvu apmaiņai Bibox, kas izmanto dažas no jaunākajām tehnoloģijām, kas saistītas ar lielo datu analīzi un AI uzlabotiem algoritmiem, lai optimizētu tirdzniecību un darījumus. Ir arī vērts pieminēt, ka gada laikā pēc Bibox līdzdibināšanas Vangs spēja novest savu apmaiņu uz CoinMarketCap desmit pozīciju. Ne tikai tas, ka pašreizējā situācijā Bibox ikdienas tx apjoms pārsniedz 200 miljonus USD.

Manish Kataria

Kataria ir vairāku biržu tirdzniecības termināļa Quadency līdzdibinātāja. Viņa fons aptver finanšu, tehnoloģiju, digitālo uzņēmējdarbību un inovāciju stratēģiju uzņēmuma konsultāciju telpā. Turklāt Manišs ir pavadījis daudz laika, strādājot F500 klientu labā, kā arī aplūkojis makroekonomiskās tendences, lai formulētu biznesa plānus savam uzņēmumam..

Gabriele Musella

Gabriele ir Coinrule dibinātāja un izpilddirektore – gudrs palīgs, kas paredzēts tikai kriptovalūtu tirgotājiem. Ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi tādās jomās kā FINTECH, Telco, Science, Banking, viņš ir spējis nevainojami orientēties dažādās inovāciju vadības lomās 5 valstīs (Somija, Lielbritānija, ASV, Ungārija, Itālija), strādājot UBS. Banka, Nokia, NHS, Vodafone, IBM, WPP, Lloyds Bank uc Visbeidzot, viņš ir Google Launchpad, StartupBootCamp un Virgin Startups padomdevējs.

Stīvs Bišops

Stīvs Bišops – vietnes Justbookitnow.com, Flame Concepts dibinātājs un ROCCR.COM līdzdibinātājs – ir biļešu nozares blokķēdes attīstības priekšgalā ar tagu līniju “Biļetes ar integritāti”. Stīvs jau vairāk nekā 7 gadus piedāvā specializētus biļešu risinājumus tādiem klientiem kā The Prince’s Trust un Mclaren.

Zoltans Tersansks

Zoltans ir tīkla profesionālis, kurš šobrīd strādā Blockben – progresīvu tehnoloģiju uzņēmumā, kurš ir apņēmies radīt jaunas blokķēdes platformas, kas var palīdzēt atdzīvināt globālo digitālo ainavu. Kā IT un elektronikas tehniķis Zoltans ātri saprata blokķēdes tehnoloģijas potenciālu un tādējādi jau ilgu laiku ir iesaistījies šajā telpā.

Dr Michael Yuan

Juans ir jauna decentralizēta tirgus dibinātāja OpenBay dibinātājs, kā arī Otrās valsts izpilddirektors, globāla viedo uz līgumu balstītu biznesa risinājumu nodrošinātājs. Viņš ir arī vadošais autors 5 programmatūras inženierijas grāmatām, kuras ir izdevušas vadošie mediju nami, piemēram, Addison-Wesley, Prentice-Hall un O’Reilly Associates..

Visbeidzot jānorāda, ka Juans ir saistīts arī ar vairākiem citiem veiksmīgiem uzņēmumiem. Tie ietver:

Kibermiles: publiska blokķēdes sistēma, kas ir īpaši izstrādāta ar e-komerciju saistītiem darījumiem.

Ringful LLC: Ringful ir medicīnas informācijas sistēma, kas ir izstrādāta, lai palīdzētu patērētājiem ietaupīt uz veselības aprūpes izmaksām, kā arī saņemt labāku ārstēšanu, izmantojot jaunas profilaktiskas iespējas (kuras var darbināt, izmantojot viedtālruņu ierīces).

Kails Asmans

Asmans ir dibināšanas partneris BX3 Capital, biznesa konsultāciju firmā, kas palīdz uzņēmumiem nokļūt tādās jaunās nozarēs kā blokķēde un kriptonauda. Iepriekš viņš ir ieņēmis ieguldījumu banku un regulatīvo konsultantu pienākumus vairākās prestižās finanšu firmās, tostarp Goldman Sachs, Duff un Phelps un Ryan LLC (globālā nodokļu firma). Ja ar to nepietiek, Asmans bija arī VC ieguldītājs Snapchat, kā arī vairāki citi veiksmīgi jaunie uzņēmumi.

Daniels P. Simons

Daniels ir rakstnieks, uzņēmējs un finanšu komunikāciju eksperts, kurš jau no paša sākuma ir bijis daļa no pasaules fin-tech revolūcijas. Iepriekš viņš ir konsultējis dažus lielākos zīmolus šajā telpā, tostarp Morgan Stanley, Bloomberg un Goldman Sachs. Pēdējo pāris gadu laikā Saimons galvenokārt ir pievērsies digitālajām finansēm, kā rezultātā viņš ir kļuvis par integrētās komunikāciju firmas Vested izpilddirektoru un līdzdibinātāju..

Ja ar to nepietika, Saimons ir bijis arī pastāvīgs laikrakstu žurnāls Forbes, Market Media un CoinTelegraph, un viņš ir pat parādījies tādās programmās kā Cheddar, FinTech TV, Asset TV un BrightTALK’s Focus on Fintech.

Salvadors Kaskero Algarra

Algarra ir dibinātāja jeb 2gether, pasaulē pirmā sadarbības finanšu platforma, kas ar kriptogrāfijas valūtu vienlaidus savieno pagājušo gadu finanšu struktūras (veidotas, izmantojot FIAT valūtas)..

Edīte Mutoni

Edīte ir profesionāla ieguldījumu rakstniece, akciju tirgotāja un personīgo finanšu trenere. Pašlaik viņa strādā par galveno redaktori vietnē LearnBonds.com, personīgo ieguldījumu vietnē / kopienā, kurā katru mēnesi ir vairāk nekā 100 000 lasītāju.

Kristofs de Kursons

Kriss ir uzņēmuma Olymp Capital izpilddirektors, kas ir pirmais Eiropā aktīvu pārvaldīšanas fonds, kas veltīts blokķēdei un kriptogrāfijai. Viņš ir arī Agentic Group – globālā, uz dalību balstīta Blockchain un Digital Currency uzņēmumu konsorcija, kas atrodas ārpus N.Amerikas, Āzijas un Eiropas, rīkotājdirektors..

Dmitrijs Berenzons

Berenzons ir pētniecības partneris Zenith Ventures, kas ir daudzu stratēģiju riska fonds blokķēdei un kriptovalūtai. Iepriekš viņš ir bijis saistīts ar daudziem citiem ar bloku ķēdi / šifrēšanu saistītiem projektiem, tostarp:

 • Naudas fonds
 • Polyledger
 • Blokķēde Bērklijā

Vaibhav Kadikar

Vaibhav Khadikar ir uzņēmējs (Indijas izcelsmes), kurš, iespējams, ir vislabāk pazīstams kā dibinātājs & Decentralizētās prognozēšanas tirgus platformas CloseCross izpilddirektors. Tomēr viņš agrāk ir bijis iesaistīts arī dažos citos veiksmīgos uzņēmumos, piemēram:

 • Blockchain piedziņa (līdzdibinātājs un mentors)
 • Syngenta (Stratēģisko partnerību vadītāja)

Sukhi Jutla

Jutla ir runātājs, domu līderis un kvalificēts IBM Blockchain izstrādātājs, kurš ir ieguvis vairākas prestižas balvas, tostarp:

 • Āzijas sasniegumu sieviete
 • Gada sieviešu uzņēmēja
 • Iepriekš The Financial Times un Google viņu nosauca par Eiropas digitālo pionieru top 100, un viņa ir arī trīs grāmatu autore (no kurām viena ir bestsellers Nr. 1). Tie ietver:
 • Izbēgt no kabīnes: Atstājiet darbu, kuru ienīstat, izveidojiet dzīvi, kuru mīlat
 • Autori un The Blockchain
 • FinTech grāmata

Daniels Ameduri

Daniels Ameduri ir programmas Future Money Trends līdzdibinātājs un grāmatas Don’t Save for Retirement: A Millennial’s Guide to Financial Freedom autors. Viņa FMT biļetenam ir aptuveni 150 000 abonentu, un tas tiek uzskatīts par diezgan autoritatīvu žurnālu, kad runa ir par ieguldījumiem kriptogrāfijā. Iepriekš viņš tika uzaicināts būt par viesu līdzstrādnieku vairākos pazīstamos medijos, tostarp: The Wall Street Journal, ABC World News Tonight un Russia Today TV. Pēdējais, bet ne mazāk svarīgais ir tas, ka viņa YouTube kanālam (kas sāka darboties 2007. gadā) šobrīd ir vairāk nekā trīspadsmit miljoni skatījumu..

Mārcis Bhargava

Marks ir Tagomi prezidents – vadošais digitālo aktīvu galvenais brokeris, kas ir integrēts ar 9 dažādām kriptogrāfijas biržām un vairākiem dažādiem ārpusbiržas galdiem ASV un ārvalstīs. Viņš ir Hārvardas Biznesa skolas absolvents un iepriekš strādājis tādās firmās kā Brainchild Holdings un AirBnB.

Šons Keefe

Sean Keefe ir Straight Up Capital vadošais partneris, vadošais kriptogrāfisko ieguldījumu fonds, kas iegulda decentralizētās tehnoloģijās, blokķēdes protokolos, & digitālie un kriptogrāfiskie aktīvi. Viņš vada uzņēmumu, būdams visu kriptogrāfiju eksperts, un aizrauj informēt citus par šo nozari. Turklāt Šona pieredze ietver tehnisko starta advokātu darbību, un viņa interese un uzmanība galvenokārt ir saistīta ar riska kapitālismu. Viņu kā vieslektoru / līdzautoru ir parādījuši daudzi izveidoti plašsaziņas līdzekļi, tostarp Yahoo Finance, KYW Newsradio un NBC 10.

Bens Samocha

Bens ir CryptoJungle dibinātājs un izpilddirektors – viena no Izraēlas vadošajām mediju platformām, kas saistīta ar visām lietām, kas saistītas ar kriptogrāfiju / blokķēdi. Turklāt Samocha ir arī bezpeļņas organizācijas Blockchain B7 līdzdibinātājs, kas cenšas uzlabot izpratni par Bitcoin, kā arī par kriptonauda visā Izraēlā.

Kreigs Russo

Russo ir dibinātājs Peer – Bostonas uzņēmumā, kas atrodas aiz vairākām ievērojamām digitālajām publikācijām, tostarp Sludgefeed. Turklāt viņš ir arī cienījams analītiķis / investors, kura ieskatu regulāri var atrast daudzos plašsaziņas līdzekļos, tostarp Cointelegraph, Bitcoinexchangeguide utt..

Huans Benets

Benets ir vislabāk pazīstams kā Protokolu laboratoriju dibinātājs un izpilddirektors – uzņēmums, kas atbildīgs par tādu inovāciju kā IPFS (hipermedijas protokols) un Filecoin (ar kriptogrāfiju balstītu failu glabāšanas tīkla) vadīšanu. Papildus tam Huans ir bijis saistīts arī ar daudziem jaunizveidotiem uzņēmumiem, kas darbojas dažādās jomās, piemēram, mobilajās spēlēs un zināšanu apmaiņā.

Pāvels Durovs

Pagājušā gada Telegram rekordu uzstādošā ICO pārstāvis Pāvels Durovs globālajā kriptogrāfijas kopienā ir pazīstams kā sērijveida uzņēmējs – kurš agrāk ir bijis saistīts ar vairākiem veiksmīgiem jaunizveidotiem uzņēmumiem, tostarp VKontakte.

Juzo Kano

Visilgāk Kano strādāja par Goldman Sachs izpilddirektoru, pirms viņš beidzot nolēma doties solo un izveidot savu kriptogrāfijas biržu ‘bitFlyer’. Pēdējo pāris gadu laikā viņa bizness ir pieaudzis, kļūstot par ceturto lielāko digitālo valūtu tirdzniecības ceļu pasaulē (gada apgrozījuma ziņā).

Laura Šīna

Šīns ir Forbes vecākais redaktors, kurš ir plaši iedziļinājies tādās tehnoloģiju jomās kā blokķēde un kriptogrāfija. Turklāt viņa rīko arī vienu no pasaulē populārākajām ar kriptogrāfiju saistītajām apraidi ar nosaukumu “Unchained”.

Katrīna Hauna

Papildus darbam kā galvenais partneris Andreessen Horowitz, Kathryn ir arī direktore Coinbase – kur viņa palīdz kriptogrāfijas firmai veikt viņu revīzijas pilnībā atbilstošā veidā. Pirms tam, kad viņa kļuva par kriptogrāfijas nozares daļu, Hauna strādāja par ASV Tieslietu departamenta federālo prokuroru.

Kreigs Raits

Dr Wright ir Austrālijas zinātnieks, kurš ir viens no virzītājspēkiem Bitcoin SV, cietā BTC dakša, kas pastāvēja pāris gadus atpakaļ. Viņš ir slavens ar to, ka ir skaļš, nekaunīgs un ir pat iesniedzis prasību pret cilvēkiem, kuri apšauba viņa centrālās prasības patiesumu – t.i., patiesībā viņš ir Satoshi Nakamoto (Bitcoin pseidonīms radītājs).

Brendons Čezs

Kaut arī pats Čess, iespējams, nav tik labi pazīstams, viņa vadītais uzņēmums – Coinmarketcap -, iespējams, ir viena no pasaulē visbiežāk izmantotajām vietnēm kriptogrāfijas cenu izsekošanai (kā arī citiem datiem, kas saistīti ar vairāk nekā tūkstoš kriptovalūtām). Pašreizējā situācijā CMC ir pasaules lielākais avots visai ar kriptogrāfiju saistītai informācijai – tik daudz, ka ir zināms, ka vietne noteiktos bullish / bearish impulsa periodos diezgan būtiski ietekmē tirgu..

Elizabete Stārka

Elizabete Stārka jau ilgu laiku ir saistīta ar kriptogrāfijas sektoru. Tomēr tieši viņas kā Lightning Labs dibinātājas un izpilddirektores loma dažus gadus atpakaļ vispirms viņu pameta globālajā uzmanības centrā. Turklāt 2019. gada sākumā Stārks kļuva par kolēģu Monētu centrā – pētījumu organizācijā, kas nodarbojas ar objektīvas valdības politikas izveidi (īpaši attiecībā uz decentralizētām tehnoloģijām).

Čārlzs Hoskinsons

Čārlzam patīk sevi raksturot kā sērijveida uzņēmēju, tehnoloģiju novatoru un trīs labi cienītu kripto jaunizveidotāju – proti, IOHK, Invictus Innovations un Ethereum – dibinātāju. Ja ar to nepietika, Hoskinsons ir arī viens no galvenajiem spēlētājiem aiz Cardano (ADA), trešās paaudzes kriptonauda, ​​kas pastāvēja pavisam nesen.

Olafs Karlsons-Ve

Karlsons-Vī ir pašu veidots miljardieris, kurš dažus gadus atpakaļ nodibināja Polychain Capital. Tiem mūsu lasītājiem, kuri, iespējams, nezina, kas ir Polychain, tas ir kā kriptogrāfijas riska ieguldījumu fonds, kas pārvalda tūkstošiem klientu aktīvus. Iepriekš Olafs bija arī Coinbase produktu vadītājs.

Maiks Kajamori

Kayamori ir cilvēks, kurš šobrīd darbojas kā Liquid izpilddirektors – pasaulē pirmā kriptogrāfijas tirdzniecības platforma, kuru pilnībā regulē Japānas FSA. Pēdējās desmitgades laikā Maikam ir bijuši vairāki C līmeņa portfeļi tādos uzņēmumos kā Softbank, Gungho Asia un Bharti Group.

Džons Makafē

Džons Makafē ir viens no atpazīstamākajiem vārdiem digitālās privātuma un drošības jomā, ciktāl tas attiecas uz datoru tehnoloģijām. Tomēr aptuveni pēdējās desmitgades laikā viņš visus savus centienus ir koncentrējis galvenokārt uz kriptogrāfijas sektoru – šobrīd viņš ir uzņēmuma kriptogrāfijas starta “Luxcore” izpilddirektors..

Džeds Makkalebs

Džeds Makkalebs ir labi pazīstams digitālās valūtas aizstāvis, kurš palīdzēja dibināt ‘Zvaigžņu’. Turklāt gados pirms darba ar XLM Jed bija Ripple vadošais vadītājs. Tomēr viņš, iespējams, ir vislabāk pazīstams ar to, ka ir izveidojis Mt Gox – apmaiņu, kas 2014. gadā kļuva par upuri masveida hakeru skandālam. Visbeidzot, tajā ir arī pieminēts, ka Jed ir eDonkey radītājs, kas ir novatoriska P2P failu koplietošana. tīklā.

Dens Morheds

Morheds ir viena no pasaulē ienesīgākajām kriptogrāfijas riska ieguldījumu fondu ‘Pantera Capita’ izpilddirektors. Viņš šobrīd strādā arī par Bitstamp priekšsēdētāju – vienu no lielākajām šodien pastāvošajām kriptogrāfijas tirdzniecības platformām (pēc kopējā tx apjoma).

Nejc Kodrič

Nejc ir cilvēks, kurš ir atbildīgs par vienas no pasaules uzticamākajām kriptovalūtas biržām – Bitstamp – izveidošanu. Viņš ir bijis iesaistīts šajā telpā jau gandrīz desmit gadus un bija viens no pirmajiem kriptotehnikas lietotājiem, kas diezgan daudz ieguldīja Bitcoin.

Dominiks Šieners

Schiener ir itāļu uzņēmējs, kurš ir vislabāk pazīstams kā IOTA – nākamās paaudzes blokķēdes ekosistēmas līdzdibinātājs, kas paredzēts, lai darbotos pilnīgi neuzticami. Turklāt viņš ir arī IOTA fonda priekšsēdētājs.

Braiens bīskaps

Tehnikas izstrādātājs Braiens Bišops ir slavens ar savu darbu ar Bitcoin Core. Iepriekš viņš ir strādājis pie daudziem galvenajiem ar BTC saistītiem atjauninājumiem, kas ir palīdzējuši pamatvalūtu padarīt efektīvāku, drošāku un pārredzamāku.

Džesijs Pauels

Kriptogrāfijas valūtas apmaiņas Kraken līdzdibinātājs Džesijs Pauels šajā telpā aktīvi darbojas jau no paša sākuma. Iepriekš viņš ir vadījis tiešsaistes spēļu starta operācijas, kā arī vairākus citus veiksmīgus biz biznesa veidus.

Arianna Simpsone

Kriptogrāfijas riska ieguldījumu fonda ‘Autonomous Partners’ (AP) dibinātāja un MD Arianna Simpson līdz šim ir spējusi piesaistīt vairāk nekā 10 miljonus USD no vairākiem investoriem, piemēram, Coinbase un Union Square Ventures. Papildus darbam AP, Simpsons konsultē arī dažus citus ar digitālo valūtu / blokķēdi saistītus jaunuzņēmumus.

Barts Stefens

Barts ir vislabāk pazīstams ar to, ka ir dibinājis riska ieguldījumu fondu Blockchain Capital. Tomēr daudzi cilvēki, iespējams, nezina par viņu, ir tas, ka viņš ir arī pats sava ģimenes fonda Stephens Investment Management (uzņēmums, kas nodarbojas ar daudzveidīgām ieguldījumu stratēģijām, kas pārsniedz kriptogrāfijas jomu) vadītājs..

Marks Andreesens

Mārcis ir investors, uzņēmējs ar mītiskām proporcijām. Iesācējiem viņš ir bijis kriptogrāfijas pasaules malā kopš tās pirmsākumiem un gadu gaitā ir izveidojis vairākus veiksmīgus pasākumus, tostarp 16z Crypto – 300 miljonu ASV dolāru lielu VC fondu, kas galvenokārt nodarbojas ar jaunu kriptogrāfisko bloku ķēdes projektu izveidi..

Dens Larimers

Danu vislabāk var raksturot kā sērijveida kriptogrāfijas uzņēmēju, jo viņš ir iesaistīts tik daudzos altcoin projektos. Piemēram, viņš šobrīd ir uzņēmuma Block.one vadošais uzņēmums – uzņēmums, kas pārrauga EOS protokola izstrādi. Papildus tam viņš ir arī cilvēks aiz DPOS – jauna PoS konsensa algoritma.

Trisija Martinesa

Kā Wala – finanšu pakalpojumu lietotnes, kas cenšas palielināt kriptogrāfijas lietošanu pasaulē, it īpaši jaunajos tirgos, izpilddirektore, Tricia ir spējusi sevi diezgan labi atpazīt. Papildus darbam Valā Martineza ir arī pie Valas fonda operāciju stūres.

Artūrs Hejs

Arters Hejs ir plaši pazīstama kripto personība, kas ir arī vienas no pasaules lielākajām un uzticamākajām digitālo valūtu biržām ‘BitMex’ līdzdibinātājs un izpilddirektors. Pirms darba Hayes bija saistīts ar banku nozari (galvenokārt ar Citigroup).

Bobijs Lī

Bobijs ir BTC fonda valdes loceklis un ir viena no Ķīnas visredzamākajām kripto personībām. Šajā sakarā tajā ir arī pieminēts, ka viņš ir BTCC (agrāk BTC China) līdzdibinātājs – viena no lielākajām kriptogrāfijas tirdzniecības platformām Āzijā.

Valērijs Vavilovs

Vavilovs ir viena no lielākajiem Eiropas kalnrūpniecības operatoriem Bifury vadītājs. Turklāt viņa ir cieši saistīta arī ar Bitfury Group programmatūras un aparatūras izstrādes centieniem.

Adams Ludvins

Ādams Ludvigs ir vislabāk pazīstams kā blockchain starta uzņēmuma “Interstellar” izpilddirektors – uzņēmums, kura galvenais mērķis ir dApp attīstības paātrināšana Zvaigžņu ekosistēmā.

Čārlijs Šrems

Šrems ir CryptoIQ (kriptogrāfijas konsultāciju uzņēmuma) vadītājs, kā arī viens no Bitcoin Foundation līdzdibinātājiem. Ja ar to nepietiek, viņš šobrīd vada arī digitālo aktīvu maka uzņēmuma Jaxx izstrādes centienus.

Zvaigzne Xu

Xu ir OKEx vadītājs, kas ir viena no pasaules lielākajām kriptovalūtas apmaiņas platformām. Tomēr pēdējo pāris mēnešu laikā viņš ir sniedzis vairākus pārsteidzošus paziņojumus – viens no tiem ir viņa plāns izlaist stabilu monētu, kuras vērtība būs piesaistīta Ķīnas juaņam.

Maikls Ārringtons

TechCruch dibinātājs pēdējo 5-6 gadu laikā ir kļuvis par neatņemamu globālās kriptogrāfijas ekosistēmas daļu. Papildus iepriekšminētā plašsaziņas līdzekļa vadīšanai Maikls vada arī pats savu ieguldījumu fondu ar nosaukumu “Arrington XRP Capital”, kas iegulda dažādos dažādos blokķēdes jaunizveidotajos uzņēmumos. Visbeidzot, tajā ir pieminēts, ka pagājušā gada intervijā Ārringtona atklāja, ka vairāk nekā 50% no viņa kopējās bagātības tika veikti daudzās dažādās kriptovalūtās.

Jūras Ravikants

Kaut arī Naval klātbūtne neaprobežojas tikai ar kriptogrāfijas pasauli, labi ievērotais tehnoloģiju domātājs ir iesaistījies daudzos kriptogrāfijas jaunizveidotajos uzņēmumos (vai nu kā padomdevējs, vai kā ieguldītājs). Piemēram, pēc gandrīz desmit gadus ilga AngelList izveides Ravikant izveidoja CoinList – uzņēmumu, kura mērķis ir sniegt ICO un konsultāciju pakalpojumus uzņēmējiem un investoriem..

Džastins Suns

Vēl viens populārs nosaukums kriptogrāfijas pasaulē – Džastins Suns ir vislabāk pazīstams ar to, ka ir TRON (viens no pasaules lielākajiem digitālajiem aktīviem kopējā tirgus kapitalizācijas ziņā) dibinātājs un izpilddirektors. Pirms TRON dibināšanas Sun pavadīja vairākus gadus, strādājot uzņēmumā Ripple kā uzņēmuma galvenais Ķīnas pārstāvis.

Blythe meistari

Blythe ir pašreizējais fintech starta, kura nosaukums ir Digital Asset Holdings, izpilddirektors. Firma galvenokārt nodarbojas ar izplatītas virsgrāmatas tehnoloģijas izstrādi, kuru var izmantot pasaules finanšu nozares pārstāvji. Iepriekš Masters ir strādājis daudzās izveidotās banku iestādēs, tostarp JP Morgan Chase.

Ēriks Voorhees

Vorhees ir cilvēks aiz Shapeshift – uz Zug balstītas decentralizētas apmaiņas, kas lietotājiem ļauj atvieglot gandrīz tūlītēju kriptogrāfijas apmaiņu. Turklāt viņš ir arī galvenais virzītājspēks vairākiem citiem ievērojamiem jaunajiem uzņēmumiem, piemēram, Coinapult un SatoshiDice.

Dons Tapcots

Dons ir ievērojams globālās kriptogrāfiskās ekosistēmas dalībnieks, pateicoties savam neprātīgajam darbam, kas ietver vairāku grāmatu (tostarp bestsellera “The Blockchain Revolution”) autoru, kā arī kalpo kā publiskais runātājs dažādās konferencēs visā pasaulē. Turklāt viņš ir arī Blockchain pētniecības institūta dibinātājs, kura mērķis ir palīdzēt gaidāmajiem jaunajiem uzņēmumiem pēc iespējas vieglāk orientēties augošā blokķēdes tirgū..

Apolo Antons Ohno

Olimpiskais zelta medaļas ieguvējs Antons Ohno nesen mēģināja iekļūt kriptogrāfijas pasaulē, izveidojot digitālo tirdzniecības platformu ar nosaukumu “HybridBlock”. Ja viss notiek saskaņā ar plānu, Ohno un viņa komanda plāno savākt kopumā 50 miljonus ASV dolāru, izmantojot viņa platformas gaidāmo ICO.

Vinnijs Linghems

Vinnija reputācija pasaules kriptogrāfijas tirgū pēdējos pāris gados turpina pieaugt. Sveiki ir ieguldītājs / uzņēmējs, kurš nodibināja Civic – uz blockchain balstītu identitātes pārvaldības sistēmu. Tas ir ne tikai tas, bet arī cilvēks, kas ir atbildīgs par bezpeļņas organizācijas SiliconCape izveidi, kas cenšas Dienvidāfrikā piesaistīt jaunuzņēmumus un tehnoloģiju investīcijas.

Entonijs ‘Pomp’ Pompliano

Pomps ir viens no ievērojamākajiem kriptogrāfijas aizstāvjiem pasaulē. Viņš ir ne tikai ar kriptogrāfiju / blokķēdi saistītas ieguldījumu firmas Morgan Creek Digital Assets dibinātājs, bet arī ir viens no pasaulē populārākajiem podcastiem (kas saistīti ar digitālajām valūtām) ar nosaukumu ‘Off the Chain’. Dažus gadus atpakaļ Entonijs nodibināja savu individuālo riska ieguldījumu sabiedrību Full Tilt Capital.

Džimijs Songs

Dziesma ir BTC atbalstītājs, izstrādātājs un investors, kas atrodas ārpus Ostinas, TX. Pašlaik viņš vada vienu no populārākajiem blokķēdes izglītības kursiem pasaulē, kā arī darbojas kā publiskais runātājs, kuram bieži tiek lūgts uzrunāt dažādas kriptogrāfijas sanāksmes visā pasaulē..

Ari Pāvils

Ari Pols ir BlockTower Capital – investīciju uzņēmuma CIO, kas izmanto profesionālus kriptogrāfijas tirdzniecības un portfeļa pārvaldības pakalpojumus. Pirms pilnas slodzes ieiešanas digitālo valūtu sektorā viņš strādāja par Čikāgas Universitātes riska ieguldījumu fonda portfeļa pārvaldnieku.

Rikardo Spagni

Rikardo Spagni ir daļa no Monero galvenās izstrādātāju komandas un ir atbildīgs par kriptogrāfijas platformas vienmērīgu pārvaldību. Viņš ir kvalificēts datorzinātnieks un jau daudzus gadus ir aktīvs globālās kriptogrāfijas kopienas dalībnieks. Iepriekš viņš ir sniedzis vairākas galvenās uzrunas dažādās kriptogrāfijas konferencēs visā pasaulē.

Jons Matonis

Matonis ir viens no galvenajiem Bitcoin Foundation dibinātājiem – organizācija, kas kopš tās darbības sākuma ir strādājusi, lai palielinātu informētību par BTC. Iepriekš viņš ir strādājis par direktoru Globitex, institucionālā līmeņa kriptogrāfijas biržā, kas atrodas ārpus Lietuvas.

Vlads Zamfirs

Vlads Zamfirs ir labi cienīts blokķēdes pētnieks / izstrādātājs, kurš šobrīd ir saistīts ar Ethereum fondu. Pašreizējā situācijā viņš strādā pie dažiem mērogojamības jautājumiem, kas ietekmē ETH ekosistēmu. Šajā sakarā Vlad nesen šī gada hakatonā hakatonā iepazīstināja ar savas jaunās drupināšanas tehnoloģijas koncepciju.

Da Hongfei

Hongfei ir cienījams Āzijas kriptogrāfijas kopienas loceklis, pateicoties darbam ar NEO, kas ir viena no lielākajām kriptovalūtām pasaulē pēc kopējās tirgus kapitalizācijas. Turklāt Da ir arī ar blockchain saistītas firmas OnChain izpilddirektors, kas saviem klientiem sniedz plašu konsultāciju pakalpojumu klāstu..

Miks Hāgens

Miks ir galvenais bloku ķēdē balstīta sakaru tīkla Mainframe motīvs, kura mērķis ir mazināt cenzūras sekas, kuras ir uzlikušas dažādas valdības organizācijas visā pasaulē. Tas ir ne tikai tas, bet arī labi pazīstams eņģeļu investors, kurš agrāk ir ieguldījis daudzos veiksmīgos uzņēmumos, piemēram, MyCrypto.

Džeremijs Allaire

Daudzi uzskata, ka Circle izpilddirektors ir kriptogrāfijas virzītājs, it īpaši P2P maksājumu tirgū. Tomēr pirms kļūšanas par pamatu blokķēdes pasaulē, Allaire bija pazīstams kā sērijveida uzņēmējs, kurš bija ieguldījis / dibinājis vairākus veiksmīgus pasākumus, tostarp Brightcove – tiešsaistes video straumēšanas platformu..

Tuurs Demeesters

Demeesters ir Adamant Capital dibinātājs un pašreizējais izpilddirektors – digitālās valūtas fonds, kas ir saistīts ar Bitcoin un citiem ievērojamiem kriptotipiem, piemēram, ETH, XRP. Viņš ir arī slavens ekonomists, kura darbs tiek regulāri publicēts daudzos plašsaziņas līdzekļos visā pasaulē.

Tims Drapers

Būdams viens no pasaulē pazīstamākajiem riska kapitālistiem, Drapers nav bijis tāds, kas pārāk tālu būtu no ienesīgās kriptogrāfijas pasaules. Piemēram, 2014. gadā viņš ASV valdības izsolē nopirka nepārspējami 30 000 BTC.

Visbeidzot, ir zināms, ka Draper veic precīzas BTC cenu prognozes, kas ir labi izpētītas un pamatotas ar stabiliem statistikas datiem.

Konnija Galipi

Connie Gallippi ir BitGive smadzenes – kas, kā norāda nosaukums, ir pasaulē pirmā atzītā Bitcoin bezpeļņas organizācija.

Raiens Selkis

Messari izpilddirektors, kas ir atvērta datu avota avots visām kriptogrāfijas iespējām, Raiens ir dedzīgs kriptogrāfijas entuziasts, kurš agrāk ir bijis arī CoinDesk (viena no lielākajām kriptogrāfijas plašsaziņas līdzekļu pasaulē) MD..

Linda Xie

Xie ir vislabāk pazīstams kā MD un kriptogrāfijas riska ieguldījumu fonda, kura nosaukums ir “Capital”, līdzdibinātājs. Viņas darbība kopš tās pirmsākumiem ir bijusi ārkārtīgi veiksmīga, un tā ir spējusi piesaistīt atdzist 20 miljonus dolāru lielu finansējumu no daudziem pazīstamiem institucionāliem un privātiem investoriem. Pirms darba ar Scalar Linda strādāja Coinbase, kā arī dažās galvenajās banku iestādēs.

Džeimss Radeckis

Džeimss Radeckis ir biznesa attīstības vadītājs Kamberlendā, kas ir viens no lielākajiem BTC tirdzniecības galdiem pēc kopējā apjoma. Turklāt ir vērts arī norādīt, ka Radecki iepriekš vairāk nekā divdesmit gadus ir bijis MD (Goldman Sachs).

Marks Juško

Kopā ar Entoniju Pompliano Marks ir viens no Morgan Creek Capital līdzdibinātājiem. Viņš ir labi pazīstams ar savām rūpīgajām cenu prognozēm un ir daudzu TV programmu galvenais elements, kas nodarbojas ar kriptogrāfiju / blokķēdi.

Džila Karlsone

Džila ir Juno dibinātājs un galvenais konsultants – kriptogrāfijas konsultāciju uzņēmums, kas galvenokārt nodarbojas ar topošajiem un nākamajiem blokķēdes jaunizveidotajiem uzņēmumiem. Iepriekš viņa ir strādājusi par ķēdes stratēģi, kā arī daudzus gadus strādājusi par kredītu tirgotāju uzņēmumā Goldman Sachs.

Tone Vays

Vays iepriekš bija JPMorgan Chase vecākais viceprezidents. Tomēr kopš aiziešanas viņš lielāko daļu laika ir pavadījis, nodarbojoties ar kriptovalūtām. Vays tagad tiek uzskatīts par vienu no galvenajiem speciālistiem šajā telpā – par to liecina fakts, ka viņa YouTube podcast ‘CryptoScam’ ir vairāk nekā 75K abonentu.

Kriss Marszaleks

Kriss ir vislabāk pazīstams kā Crypto.com dibinātājs un izpilddirektors – uzņēmums, kas cenšas palīdzēt cilvēkiem pēc iespējas vienmērīgāk pāriet no fiat uz digitālo valūtu.

Džefs Vilkē

Lai arī Vilkes vārds varētu nebūt tik labi pazīstams kā daži viņa laikabiedri, viņa CV var sacensties ar spēles labākajiem. Iesācējiem viņš ir Ethereum, kā arī Amsterdamas Grid Games līdzdibinātājs. Papildus tam visam Džefs ir zināms arī kā diezgan ražīgs izstrādātājs, kura ieskatus vērtē globālā kriptogrāfijas kopiena kopumā.

Zooko Wilcox-O’Hearn

Vilkoks-O’Hīns ir drošības eksperts, kurš jau labu laiku darbojas globālajā digitālajā vidē. Tomēr viņš, iespējams, ir vislabāk pazīstams kā zCash izpilddirektors – uz privātumu vērsta kriptonauda. Turklāt Zooko ir arī persona, kas ir Tahoe-Least-Authority File Store, decentralizēta glabāšanas tehnoloģija, kuru joprojām izmanto daudzi uzņēmumi visā pasaulē..

Ādams Drapers

Draper ir Boost VC MD – riska kapitāla uzņēmums, kas galvenokārt darbojas kriptogrāfijas nozarē. Viņš ir arī cita projekta vadītājs, ko sauc par Boost Inkubatoru, kas ir mērķis, lai palīdzētu mazajiem biznesiem paplašināt savu darbību un panākt masveida pieņemšanu visvieglākajā veidā..

Stīvens Pīrs

Pair ir viena no pasaules lielāko BTC maksājumu apstrādātāju ‘BitPay’ dibinātājs / izpilddirektors. No pieredzes viedokļa mēs noskaidrojām, ka viņš iepriekš ir strādājis daudzos uzņēmumos, piemēram, IBM. Ne tikai tas, ka viņš jau sen tiek uzskatīts par programmatūras izstrādes ekspertu un tiek regulāri uzaicināts uzstāties daudzās kriptogrāfijas konferencēs visā pasaulē.

Metjū Tan

Metjū Tan ir cilvēks, kurš ir atbildīgs par divu slavenu kriptogrāfiskās analīzes platformu – proti, Etherscan un Blockscan – izveidi. Pirms pievienošanās kriptogrāfijas nozarei Tan vairāk nekā 20 gadus strādāja kā pasaules tehnoloģiju kopienas loceklis.

Tušārs Džains

Multicoin Capital Managing Partner ir aktīvs kriptogrāfijas nozarē jau gandrīz desmit gadus. Tiem, kuri, iespējams, nezina, Tushar aktīvi strādā, lai izstrādātu jaunas riska kapitāla stratēģijas, kas palīdzētu pārpludināt tirgu ar lielāku likviditāti. Visbeidzot, pirms pievienošanās Multicoin Capital Jain kalpoja kā digitālās veselības aprūpes starta ‘ePatientFinder’ līdzautors..

Luiss Īvans Kuende

Cuende ir viens no Aragonas motīviem – Ethereum virzīts blokshēmas sadarbības projekts. Tas ir ne tikai tas, bet arī aktīvs padomdevējs, kurš palīdzējis mentorēt vairākiem veiksmīgiem blokķēdes projektiem visā pasaulē..

Maiks Belšs

Belšs visā pasaulē ir pazīstams kā izcils programmēšanas speciālists, kurš palīdzēja izveidot Bitgo, institucionāla līmeņa kriptogrāfijas investīciju pakalpojumu. Ne tikai tas, bet Maiks arī kalpoja kā HTTP 2.0 izgudrotājs, kā arī nodibināja ‘Lookout’.

Džošs Freizers

Džošs ir viens no galvenajiem Origin dibinātājiem – viens no pirmajiem pasaules projektiem, kas paredzēts, lai palīdzētu izstrādāt decentralizētus koplietošanas ekonomikas tirgus. Turklāt viņš ir arī veterāns tirgotājs, kurš regulāri tiek uzaicināts uzstāties kriptogrāfijas konferencēs visā pasaulē.

Marko Strenga

Marko Strengs ir uzņēmuma Genesis Mining vadītājs – uzņēmums, kuram šobrīd ir vairāk nekā divi miljoni klientu. Viņš ir arī labi pazīstams runātājs, kurš regulāri tiek uzaicināts uz dažādām sanāksmēm, lai apspriestu blockchain tech dažādos lietošanas gadījumus, kā arī tā nākotnes potenciālu.

Pjērs Ročards

Pjērs ir pasaulē slavens programmatūras inženieris, kā arī Ņujorkā izvietotas kriptogrāfijas konsultāciju firmas “Bitcoin Advisory” izpilddirektors. Papildus tam viņš ir arī Satoshi Nakamoto institūta līdzdibinātājs.

Mets Korallo

Mets Karello ir vislabāk pazīstams kā Bitcoin izstrādātājs, kurš ir strādājis pie vairākiem populāriem projektiem Chaincode Labs – kriptogrāfijas inkubatorā, kas tika izveidots, lai veicinātu ar BTC saistīto tehnoloģiju attīstību visā pasaulē..

Lon Wong

ProximaX izpilddirektors ir plaši pazīstams kripto aizstāvis, kurš pašlaik kalpo kā padomdevējs daudziem ievērojamiem jaunizveidotajiem uzņēmumiem, tostarp Huobe, Liven utt. Ja tas nebija pietiekami, Wong ir arī NEM.io fonda – organizācijas, kas ir pašlaik strādā, lai ātri izsekotu vairāku NEM projektu izstrādei.

Metjū runāja

Metjū ir smadzenes aiz AION – blokķēdes platforma, kas cenšas risināt daudzus mērogojamības jautājumus, kas pašlaik skar kriptogrāfisko pasauli.

Andreass M. Antonopuls

Andreas ir pazīstams visā pasaulē kā veiksmīgs kriptogrāfijas uzņēmējs, autors (Mastering Bitcoin) un runātājs. Viņš jau daudzus gadus ir bijis globālās kriptogrāfijas ainavas pamatsistēma un ir pat viens no populārākajiem ar šo telpu saistītajiem apraides ierakstiem, ko sauc par “Let’s Talk Bitcoin”..

Micah Winkelspecht

Mika ir vislabāk pazīstama ar to, ka ir Gem izpilddirektors – uzņēmums, kas palīdzēja izveidot vienu no pasaules pirmajiem multisig kriptovalūtas makiem..

Ēriks Larčevekē

Kā Ledger izpilddirektors Ēriks ir palīdzējis ieviest jaunu drošības un privātuma laikmetu globālās kriptovalūtas ekosistēmā. Turklāt viņš ir labi pazīstams arī kā la Maison du Bitcoin dibinātājs / radītājs, kas tika izveidots tikai franču kriptogrāfijas uzņēmējiem.

Rens Neuners

Dienvidāfrikā dzimušais Ran ir viena no pazīstamākajām kriptogrāfijas personībām pasaulē. Tas galvenokārt ir saistīts ar viņa CNBC šovu CryptoTrader TV, kas katru nedēļu piesaista diezgan lielu auditoriju. Turklāt Neuners ir arī cilvēks aiz Onchain Capital, kas ir labi pazīstama kripto ieguldījumu grupa.

Meltem Demirors

Demirors ir labi cienīts kriptogrāfijas analītiķis / investors, kurš vienlaikus darbojas arī kā CoinShares stratēģijas vadītājs. Turklāt tajā ir arī pieminēts, ka viņa tiek uzskatīta par autoritāti visās blokķēdēs – kā to uzsver fakts, ka viņa šobrīd pasniedz kursu par šo tēmu Oksfordā, kā arī MIT Media Lab.

Dens Vasiļuks

Vispasaules kriptogrāfijas kopienai labāk pazīstams kā “Blockchain Dan”, Wasyluk ir uzņēmuma Blockchain Foundry dibinātājs un izpilddirektors, kas palīdz izveidot uz blockchain balstītas programmatūras lietojumprogrammas. Turklāt viņš ir arī viens no galvenajiem darbiniekiem, kas saistīti ar Syscoin – it kā vienu no pasaulē ātrākajām žetonu izveides platformām.

Dzintars Baldets

Amber Baldet ir JPMorgan bijušais blockchain iniciatīvu vadītājs. Kopš viņas aiziešanas viņa ir izveidojusi savu blokķēdes startu ar nosaukumu “Clovyr”, kas cenšas palīdzēt kriptogrāfijas entuziastiem virzīties Dapps tirgū pēc iespējas vienmērīgākā un vienmērīgākā veidā..

Ričards Sirds

Ričards Sirds, iespējams, ir vislabāk pazīstams ar savu darbu ar BitcoinHEX. Tomēr tas, ko cilvēki, iespējams, nezina, ir arī uzņēmējs, investors, kurš ir uzrakstījis vairākas grāmatas, kas saistītas ar kriptogrāfijas tehnoloģiju.

Emins Gün Sirer

Profesors Sirers ir blokķēdes entuziasts, kā arī Kornela mācībspēks. Viņš, iespējams, ir vislabāk pazīstams kā IC3 līdzdirektors – projekts, kura mērķis ir veicināt blokķēdes izmantošanu dažādās ar zinātni un tehnoloģiju saistītās galvenajās jomās.

Džeimsons Lops

Džeimsons patlaban ir Casa CTO, izplatītās atslēgas un mezglu startēšanas vadītājs. Viņš ir arī vietnes Statoshi.info izveidotājs, kas reāllaikā sniedz detalizētu analīzi un statistiku par Bitcoin mezgliem..

Tiffany Hayden

Tifānija ir vislabāk pazīstama ar savu darbu ar Ripple. Tomēr viņa ir arī neatkarīga konsultante, kas ir palīdzējusi daudziem ar bloku ķēdi saistītiem mazajiem uzņēmumiem uzsākt darbību šajā tirgus konkurences apstākļos. Ja ar to nepietika, Heidens ir arī Edge kopienas vadītājs, kas ir blokķēdes drošības iestāde.

Mai Fujimoto

Mai ir japāņu šifrēšanas eksperte, kas viņas faniem ir labāk pazīstama kā “Miss Bitcoin”. Viņa ir arī uzņēmuma Grecone Investment Group izpilddirektore, kas nodarbojas ar rūpniecisko investīciju iegūšanu no visas pasaules.

Keitlina Garā

Keitlina ir bijusī Volstrītas hončo, kura pameta savu ienesīgo amatu, lai kļūtu par pilna laika kriptogrāfijas investori. Viņa ir viedo līgumu platformas Symbiont dibinātāja (uzņēmums, kas cenšas novērst daudzus darbības jautājumus, kas šobrīd pastāv šajā jomā).

Karls Benets

Karls ir viens no statusa galvenajiem darbiniekiem – Ethereum balstīts mobilais klients, kas pēc būtības ir atvērta pirmkoda. Tas ir ne tikai tas, bet viņš ir bijis iesaistīts arī daudzos citos kriptogrāfijas projektos un tiek regulāri aicināts uzstāties visā Āzijā notiekošajās kriptogrāfijas konferencēs..

Džulians Zawistowski

Golem Factory izpilddirektors ir slavens ar saviem centieniem, kā arī centieniem palīdzēt izveidot pasaulē pirmo decentralizēto superdatoru.

Kerolīna Rekova

Kerolina pašlaik veic operācijas uzņēmumā ar nosaukumu Casa – dApp starta uzņēmums, kas izstrādā pilnīgi jaunu kriptogrāfisko atslēgu platformu. Iepriekš viņa ir strādājusi par Consensys izpilddirektoru.

Katrīna Koleja

Koleja ir vislabāk pazīstama ar savu lomu kā Ripple’s XRP Institutional Liquidity vadītāja. Viņa jau vairāk nekā 10 gadus darbojas pasaules finanšu arēnā un ir pazīstama kā eksperte daudzos jautājumos, kas saistīti ar kriptogrāfijas / blokķēdes tehnoloģiju.

Elizabete Makkeilija

Makkeilijs ir ārštata mārketinga konsultants, kurš pagātnē ir palīdzējis daudziem jau esošiem klientiem. Pašreizējā situācijā viņa strādā pie Crypto Media Hub un Biterra Capital pie viņu biznesa plāniem, kā arī ar turpmākajām darbības stratēģijām.

Preethi Kasireddy

Preethi bija ilggadēja Goldman Sachs darbiniece, pirms viņa pārcēlās uz kriptogrāfijas nozari un nodibināja savu starta nosaukumu TruStory. Tiem mūsu lasītājiem, kuri, iespējams, nezina, viņas iepriekš minētais pasākums jau ir spējis līdz šim piesaistīt atdzist 3 miljonus ASV dolāru.

Šermans Lī

Šermans labprāt dēvē sevi par sērijveida uzņēmēju, kura galvenā interese ir decentralizētu tehnoloģiju radīšana. Šajā sakarā tajā ir pieminēts, ka Lī ir Raven Protocol, decentralizētas padziļinātas apmācības apmācības platformas, līdzdibinātājs. Ja ar to nepietiek, viņš ir saistīts arī ar daudziem citiem veiksmīgiem projektiem, tostarp Honkongā izvietotu VC fondu Zeroth.ai.

Tomass Lī

Toms Lī ir daudzgadīgs kriptogrāfijas bullis, kurš ir vislabāk pazīstams ar savām ārzemju cenu prognozēm (no kurām daudzas ir piepildījušās). Turklāt viņš ir arī tirgus stratēģijas / pētījumu firmas FundStrat līdzdibinātājs, kā arī labi ievērots analītiķis, kurš bieži tiek aicināts izteikt savu viedokli / viedokli par dažādām uz finansēm vērstām TV programmām..

Maikls Terpins

Maikls Terpins, iespējams, ir vislabāk pazīstams ar savu BitAngels priekšsēdētāja lomu, kas ir pirmais eņģeļu tīkls digitālo valūtu iesācējiem uz planētas. Pašreizējā situācijā viņa uzņēmumam ir vairāk nekā seši simti dalībnieku, un viņš ir spējis iegūt ievērojamus ieguldījumus no vairāk nekā 25 ar kriptogrāfiju saistītām firmām. Gadu gaitā Maikla reputācija ir ārkārtīgi pieaugusi, un tagad viņš tiek plaši uzskatīts par vienu no galvenajiem BTC ekspertiem pasaulē, kā to uzsver fakts, ka viņš ir pieaicināts kā vieslektors vairākos prestižos pasākumos, piemēram, kā:

 • Satoshi apaļais galds
 • Uz dienvidrietumiem uz dienvidiem (SXSW)
 • TEDx Holivuda.

Spensers Bogarts

Spensera pilnvaras padara viņu par vienu no atpazīstamākajiem vārdiem kriptotehnikas pasaulē. Viņš ir ne tikai Blockchain Capital galvenais partneris, bet arī agrāk ir bijis profesionāls BTC analītiķis, kā arī Needham viceprezidents. & Co Ja ar to nepietiek, Bogarts ir palīdzējis arī lielam skaitam individuālo investoru un uzņēmumu izstrādāt jaunus ar kriptogrāfiju saistītus protokolus.

Kriss Burniske

Burniske ir līdzdibinātājs Placeholder – NY balstītai firmai, kas nodarbojas tikai un vienīgi ar kriptovalūtām un citiem līdzīgiem digitālajiem aktīviem. Pirms darba uzņēmumā Kriss palīdzēja atrast ARK Investment Management nākamās paaudzes interneta stratēģijas spārnu, kas ir viena no pirmajām ar BTC saistītajām publisko fondu pārvaldes struktūrām uz planētas..

Džošs Ragers

Džošs ir vislabāk pazīstams ar precīzām prognozēm, kas viņam ir nopelnījušas reputāciju kā vienam no visgudrākajiem kriptogrāfijas tirgotājiem šodien. Papildus neatkarīgā analītiķa darbam Džošs ir arī Blockroots.com līdzdibinātājs, kā arī vairāku citu pazīstamu firmu padomnieks, tostarp:

 • Invest Invest
 • Stikla mezgls

Gevins Andresens

Andresens galvenokārt ir pazīstams kā programmatūras izstrādātājs, kurš sākotnējā izstrādes posmā bija cieši saistīts ar bitcoin. Ne tikai to, bet tajā ir arī pieminēts, ka 2010. gadā Satoshi Nakamoto nosauca Andresenu par BTC atsauces ieviešanas klienta programmatūras galveno izstrādātāju pēc tam, kad pirmais pameta projektu uz visiem laikiem. Visbeidzot, 2012. gadā Gavins nodibināja Bitcoin Foundation, lai atbalstītu BTC izmantošanu un pieņemšanu visā pasaulē.

Satoshi Nakamoto

Tā kā lielākā daļa mūsu lasītāju, iespējams, labi zina, Satoshi Nakamoto ir identitāte, kuru ir uzņēmies Bitcoin pseidonīms radītājs. Viņš ne tikai izstrādāja galveno digitālās valūtas dokumentu, bet arī izmantoja sākotnējo atsauces ieviešanu. Turklāt Nakamoto tiek uzskatīts arī par pirmās bloku ķēdes datubāzes radītāju pasaulē, kā arī par pirmo personu pasaulē, kas atrisinājusi dubultu tēriņu problēmu (kas citādi ir diezgan izplatīta ar citām maksāšanas iespējām, kas šodien ir pieejamas tirgū). Ja un kad kungs, kundze vai Viņi kā Satoshi Nakamoto atklāj pierādījumus un iziet no nakts ēnām, bez šaubām nav šaubu, ka #Satoshi būs galvenais ietekmētājs ikreiz, kad pienāks laiks.

Hal Finney

Finney ir pazīstams izstrādātājs, kurš iepriekš bija saistīts ar PGP Corporation. Viņš ir arī slavens videospēļu savants, kurš ir palīdzējis izdomāt daudzus populārus konsoles spēļu nosaukumus. Tomēr pēdējā laikā Finney ir kļuvis par ļoti populāru figūru pasaules altcoin kopienā, pateicoties viņa lielajai iesaistei dažādos kriptogrāfijas projektos. Visbeidzot, tajā ir pieminēts, ka Hal bija pirmā persona, kas saņēma BTC maksājumu no ‘Satoshi Nakamoto’. Bija arī baumas, ka Dorians ‘Satoshi’ Nakamoto dzīvoja, bet tikai 1,6 jūdzes, vai arī dažas mājas pa to pašu ielu un apkārtni no vēlā izcilā Hāla Finnija.

Prestons Bērns

Preston ir advokāts, kas specializējas daudzās ar blokķēdi / kriptogrāfiju saistītās lietās. Tomēr viņš, iespējams, ir vislabāk pazīstams ar to, ka ir Monax līdzdibinātājs un COO – pasaulē pirmais bloķētais ķēde ar atļauju. Tiem no mūsu lasītājiem, kuri, iespējams, nezina, kopš tā pirmsākumiem Monax pamatsistēma ir izmantota, lai izveidotu Hyperledger Burrow atļauto Ethereum blokķēdes mezglu

WhalePanda

WhalePanda ir neatkarīgs kriptogrāfijas analītiķis, kuram čivināt ir vairāk nekā 220 tūkstoši sekotāju. Lai arī viņa identitāte joprojām ir noslēpums, viņš ir kļuvis par galveno globālo kriptogrāfisko ziņu ciklu (galvenokārt pateicoties viņa eņģeļu ieguldītāja un Bitcoin maksimālisma lomai.)

Alekss Sunnarborgs

Sunnarborga ir kriptogrāfijas riska ieguldījumu fonda, kas saucas Tetras Capital, dibinātājs. Iepriekš viņš ir bijis Coindesk pētījumu analītiķis – kur viņš palīdzēja izstrādāt vairākus ziņojumus, kas saistīti ar blockchain tech. Ne tikai tas, bet Alekss bija arī ļoti iesaistīts tādu vietņu izveidē kā ICO Tracker and Markets Center, kā arī citos publiskos projektos, piemēram, Construct un Consensus 2017.

CryptoCobain

CryptoCobain ir čivināt balstīts kriptogrāfijas eksperts, kura cenu prognozes ir atkal un atkal pierādījušās. Ne tikai tas, bet viņš bija arī viens no pirmajiem neatkarīgajiem analītiķiem, kurš sāka sniegt savu ieskatu tiešsaistē – kā rezultātā viņš ir spējis uzkrāt vairāk nekā 200 000 sekotāju dažādās sociālo mediju platformās.

Pīters Brandts

Pīters ir cienījams tirgotājs, kurš jau gandrīz 40 gadus ir ārkārtīgi aktīvs pasaules finanšu sektorā. Viņš ir arī bestsellera grāmatas # 1 – Profesionāla preču tirgotāja dienasgrāmata. Un, kaut arī Brandts tic blokķēdes un kriptogrāfijas spēkam, viņš nesen tika citēts, sakot, ka “99% visu altkoīnu tiks aizmirsti nākamo 5-6 gadu laikā”

Vilis Vū

Vilis Vū ir kriptogrāfijas eksperts ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi pasaules fintech tirgū. Viņš sākotnēji ir cēlies no Jaunzēlandes, bet pēdējās desmitgades laikā (vai arī tā) ir ievērojis diezgan nomadu dzīvesveidu. Woo iepriekš strādāja par eņģeļu investoru un bija arī tirgotājs bēdīgi slavenās 2008. gada tirgus avārijas laikā. Saskaņā ar savu vietni viņš lielāko daļu sava laika velta, veicot ar datiem pamatotus pētījumus dažādiem kriptovalūtu tirgiem..

Broks Pīrss

Broks Pīrss ir bijušais bērnu aktieris, kurš kļuvis labāk pazīstams ar saviem nesenajiem ar VR saistītajiem uzņēmējdarbības centieniem. Turklāt viņam ir arī plaša vēsture, kurā viņš ir dibinājis, konsultējis vai ieguldījis plašu traucējošu biznesu klāstu (piemēram, Ethereum, Mastercoin). Visbeidzot, saskaņā ar tiešsaistē pieejamajiem datiem Broks ir veiksmīgi piesaistījis vairāk nekā USD 5B (līdz šim) par dažādiem uzņēmumiem, kuriem viņš ir palīdzējis izveidot.

Džeks Dorsija

Džeks Dorsija līdz šim ir kļuvis par vispārpieņemtu vārdu galvenokārt tāpēc, ka viņš ir vienas no pasaules slavenāko sociālo mediju platformu ‘Twitter’ īpašnieks un dibinātājs. Tomēr daži cilvēki, iespējams, nezina par viņu, ir tas, ka viņš ir arī programmēts programmētājs, kurš palīdzēja izveidot vienu no pasaulē lielākajām mobilo maksājumu lietotnēm – ‘Square’. Visbeidzot, vēl 2008. gadā Dorsey vārds tika iekļauts MIT Technology Review TR35 kā viens no top 35 novatoriem pasaulē, kas jaunāki par 35 gadiem.

Elons Musks

Elons Musks ir Āfrikā dzimis miljardieris, kurš vislabāk pazīstams kā Tesla dibinātājs. Viņš jau ilgu laiku ir saistīts arī ar kriptogrāfijas nozari un iepriekš ir pierakstījies, paziņojot, ka atbalsta Bitcoin ideju un tās solījumu, kaut arī viņam pašam kriptonauda nepieder. Ne tikai tas, ka Musks ir arī nozīmīgs Ethereum aizstāvis un agrāk vairākas reizes ir demonstrējis atbalstu galvenajam aktīvam.

Alekss Tapcots

Tapscott ir labi pazīstams runātājs, investors un padomdevējs, kurš jau gandrīz desmit gadus ir saistīts ar blokķēdes / kriptogrāfijas nozari. Pašreizējā situācijā viņa galvenā uzmanība tiek pievērsta jaunu tehnoloģiju attīstībai, kā arī palīdzībai jaunizveidotiem uzņēmumiem gūt panākumus mūsdienu strauji augošajā digitālajā tirgū. Alekss pašlaik ir NextBlock Global izpilddirektors un pat ir līdzautors bestselleru grāmatai ar nosaukumu “Blockchain Revolution”.

Trace Majers

Treisam patīk sevi raksturot kā “monetārās suverenitātes čempionu”, kurš savu personīgo mērķu sasniegšanai dod priekšroku dažādu nevardarbīgu kriptogrāfijas līdzekļu izmantošanai. Turklāt viņš ir arī uzņēmējs, investors un monetārais zinātnieks, kura analīze tiek cienīta visā pasaulē.

Makss Keizers

Makss Keizers ir amerikāņu raidorganizācija, kurš ir vislabāk pazīstams ar to, ka ir Keizer Report vadītājs – finanšu programma, kuru pašlaik pārraida RT tīkls. Viņš ir liels kripto tehnoloģiju piekritējs un savā izstādē bieži ir uzaicinājis dažādus digitālās valūtas ekspertus / aizstāvjus, lai atklātu tradicionālās banku un finanšu nozares vājās vietas..

Jen Bukauew

Jen Buakaew (internetā plašāk pazīstams kā “Crypto Jen”) ir ļoti cienīts kriptogrāfijas eksperts / analītiķis, kurš ir pazīstams ar lielisku finanšu ieskatu par dažādiem digitālajiem aktīviem. Nesen Jens kļuva par blokķēdē balstītas veselības aprūpes platformas Solve biedru. Rūpes par padomdevēju un vēstnieku (galvenokārt Āzijas un Klusā un Klusā okeāna reģionā).

Deivids Markuss

Deivids Markuss ir amerikāņu uzņēmējs, kurš iepriekš strādājis par Paypal vadītāju. Pašreizējā situācijā viņš ir Facebook viceprezidents ziņojumapmaiņas produktu jautājumos. Ne tikai tas, ka 2017. gada decembrī Markuss tika iecelts par Coinbase direktoru padomes galveno locekli.

Marks Cukerbergs

Cukerbergs, iespējams, šodien ir viena no atpazīstamākajām sejām uz planētas – galvenokārt pateicoties tam, ka viņš ir sociālo mediju behemota ‘Facebook’ dibinātājs un izpilddirektors. Tas nav tikai tas, bet viņš ir arī kriptovalūtas entuziasts, kurš nesen paziņoja par savu iekļūšanu digitālo aktīvu pasaulē, paziņojot, ka FB drīz sāks savu stabilu monētu piedāvājumu (sauktu par Svariem), lai padarītu starptautisko maksājumu procesu racionalizētāku un klientiem bez problēmām.

Īans Balina

Īans Balina ir plaši pazīstams blockchain / kripto investors, kurš agrāk ir konsultējis daudzus ICO uzņēmumus. Balina raksti un ieskati ir parādījušies daudzos dažādos ievērojamos plašsaziņas līdzekļos, piemēram:

 • Volstrītas žurnāls
 • Forbes
 • CNBC

Visbeidzot, Īans ir dibinātājs & Galvenais partneris pie 100X padomdevējiem

Dogs Polks

Polks, iespējams, ir vislabāk pazīstams visā pasaulē ar saviem pokera darbiem. Tiek lēsts, ka no 2017. gada septembra viņa kopējie ienākumi dzīvajā turnīrā ir sasnieguši milzīgus 9 400 000 USD. Tomēr pēdējo pāris gadu laikā arī viņa kriptovalūtas podcast ir sācis iegūt daudz galveno plūsmu, galvenokārt tāpēc, ka tas aptver daudz satura, kas saistīts ar digitālo aktīvu tirgus tehnisko pusi (kā arī dažos no nozares lielākajiem vārdiem padziļinātām intervijām.)

Freds Vilsons

Freds Vilsons ir riska kapitālists, kurš vislabāk pazīstams kā Union Square Ventures dibinātājs. Viņš ir kripto aizstāvis, kurš agrāk ir atbalstījis dažādas digitālās valūtas, kā arī to pamatā esošo tehnoloģisko ietvaru – blokķēdi. Tomēr nesenā pagātnē Vilsons ir samazinājis ethereum un Svarus, vienlaikus slavējot Bitcoin (iespējams, tāpēc, ka šķiet, ka tirgus veidojas).

Lūks Martins

Mārtiņš daudzos kriptogrāfijas aprindās (visā pasaulē) ir pazīstams kā ražīgs tirgotājs un eksperts altcoin analītiķiem. Turklāt viņš ir arī Coin Chat, informatīvās YouTube sērijas vadītājs, kas aptver plašu tēmu klāstu, kas saistīts ar BTC un tā digitālajiem kolēģiem. Visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi, Martins ir arī pašreizējais vadītājs (un dibinātājs), kriptogrāfijas analīzes un izglītības tīmekļa vietne VentureCoinist, kas saviem abonentiem sniedz plašu ieskatu nišā, kas saistīta ar dažādiem digitālajiem piedāvājumiem..

Pēteris Tods

Tods ir labi pazīstams Bitcoin izstrādātājs un lietišķās kriptogrāfijas konsultants, kura pakalpojumus ļoti pieprasa vairāki ar blokķēdi saistīti jaunuzņēmumi visā pasaulē. Pašlaik viņš Twitter piedāvā plašu finanšu padomu klāstu, un sociālo mediju platformā viņam ir gandrīz 150 tūkstoši sekotāju.

Plāns₿

PlanB, kurš arī tiek saukts par savu Twitter roktura vārdu “@ 100trillionUSD”, ir neatkarīgs kriptogrāfijas analītiķis, kurš jau vairāk nekā divus gadus ir devis padomus saviem lojālajiem sekotājiem. Viņa prognozes balstās uz virkni specializētu analītisko datu modeļu, kā arī diagrammu modeļus.

Džošs Olševičs

Džošs Olševičs ir kriptogrāfijas tirgotājs, kurš apgalvo, ka ir pilnīgi pašmācīts. Viņa ceļojums ar Bitcoin sākās gandrīz pirms sešiem gadiem, kad viņš bija pakļauts milzīgām finanšu iespējām, ko piedāvā kriptonauda. Kopš tā laika Džošs ir uzzinājis par vairākām tehniskām jomām, kas saistītas ar šo augošo telpu, un pat ir kļuvis par vienu no pasaules izcilākajiem Ichimoku mākoņu tehnoloģijas ekspertiem.

Balaji Srinivasan

Balaji S. Srinivasan galvenokārt ir eņģeļu investors un uzņēmējs, kurš iepriekš ir bijis Coinbase CTO, kā arī Andreessen Horowitz galvenais partneris. Daži no citiem ievērojamiem biznesa veidiem, ar kuriem viņš agrāk ir bijis saistīts, ir:

 • com – līdzdibinātājs (uzņēmumu vēlāk iegādājās Coinbase)
 • Counsyl – dibinātājs (iegādājies Myriad)
 • Teleport (vēlāk nopirka Topia)
 • Monētu centrs

Samsons Pļauj

Samsons Movs ir tehnoloģiju gigants, kurš šobrīd strādā kā Pixelmatic izpilddirektors, kā arī Blockstream CSO. Tiem mūsu lasītājiem, kuri, iespējams, nezina, kas ir Blockstream, tas būtībā ir uzņēmums, kas nodarbojas tikai ar jaunu blokķēdes tehnoloģiju, kā arī unikālu kriptogrāfijas / izplatītu sistēmu izstrādi..

Džozefs Jangs

Young ir finanšu / tehnoloģiju žurnāls, kas atrodas Honkongā. Viņa darbs, kas saistīts ar kriptovalūtām, blokķēdes tehnoloģiju, ir publicēts daudzos ievērojamos plašsaziņas līdzekļos, tostarp Forbes, Cointelegraph, Cryptoslate. Turklāt Džozefs ir strādājis arī kā pētnieks plašā riska kapitāla firmu klāstā, kā arī kā ārštata dizainers daudziem starta uzņēmumiem Korejā un Filipīnās.

Freds Ehrsams

Freds Ehrsams ir vienas no pasaules vadošo kriptovalūtu biržu ‘Coinbase’ līdzdibinātājs. Tomēr pirms darba ar Coinbase Ehrsams strādāja par tirgotāju vairākās tradicionālajās finanšu iestādēs, tostarp Goldman Sachs. Iepriekš viņš ir parādījis atbalstu daudziem kriptogrāfijas projektiem, tostarp Ethereum – valūtai, pēc kuras, viņaprāt, ir labāks finansiālais pieaugums nekā Bitcoin. Visbeidzot, 2017. gadā Freds paziņoja par aiziešanu no Coinbase, pēc kura viņš turpināja attīstīt dažādas citas ar kriptogrāfiju saistītas lietotnes, platformas un citas blokķēdes sistēmas.

Maikls Ārringtons

Maikls Aringtons ir amerikāņu uzņēmējs, kurš, iespējams, ir vislabāk pazīstams kā TechCrunch dibinātājs un bijušais līdzredaktors – vietne, kas veltīta plaša spektra ziņu atspoguļošanai saistībā ar Silīcija ielejas starta kopienu. Turklāt Ārringtons ir pastāvīgs līdzstrādnieks daudzos ievērojamos plašsaziņas līdzekļos, piemēram, Wired un Forbes, un agrāk tas ir balsots kā viens no ietekmīgākajiem cilvēkiem internetā. Daži no viņa veiksmīgākajiem uzņēmējdarbības veidiem ir:

 • CrunchBase
 • Arrington XRP Capital

CryptoCred

CryptoCred ir neatkarīgs čivināt balstīts analītiķis, tehniskais tirgotājs un pedagogs, kurš tiešsaistē ir spējis uzkrāt plašu sekotāju loku. Viss viņa saturs ir pieejams bez maksas, un ar vienas pogas nospiešanu to var lejupielādēt vairākās multivides platformās.

Alisteru Milnu

Milne ir uzņēmējs šī vārda īstajā nozīmē, kā to izceļ fakts, ka viņš savu pirmo uzņēmumu nodibināja 17 gadu vecumā. Līdz 1996. gadam viņš jau strādāja vairākos pazīstamos uzņēmumos, piemēram, AOL, un neilgi pēc tam, kad bija absolvējis no UMIST Milne pārdeva savu Junction Web biznesu Stream Group Plc. Kopš tā laika Alistair ir vai nu dibinājis, vai ir bijis daļa no daudziem veiksmīgiem uzņēmējdarbības veidiem.

Džefs Garziks

Džefu Garziku vislabāk var raksturot kā futūristu, uzņēmēju un programmatūras inženieri, kurš agrāk ir strādājis pie dažiem revolucionāriem projektiem (piemēram, Bitcoin Core). Viņš ir arī uzņēmuma Bloq Inc izpilddirektors, kā arī SpaceChain dibinātājs. Pateicoties Džefa milzīgajam darbam, viņa ieguldījumu var redzēt darbībā gandrīz visās Android un Linux ierīcēs, kas šodien pastāv.

DonAlt

DonAlt raksturo sevi kā skolotāju, kuram patīk palīdzēt cilvēkiem ar tādām lietām kā kriptogrāfijas tirdzniecība un ieguldījumi. Viņš ir pazīstams ar saviem bezjēdzīgajiem padomiem, kā arī ar stingru bezreklāmas politiku visās viņa sociālo mediju platformās. Preses laikā DonAlt vietnē Twitter ir vairāk nekā 121 tūkstoši sekotāju.

Neerajs K. Agrawals

Neerajs K. Agrawals ir ASV bāzēts kriptogrāfijas uzņēmējs, kurš šobrīd strādā par Monētu centra komunikācijas direktoru. Agrawal pabeidza izglītību Sirakūzu universitātē, kur viņš divreiz ieguva politikas un politisko zinātņu specialitāti.

Kripto Loomdart

Kripto Loomdart ir kriptogrāfijas analītiķis, kurš kopš 2014. gada vidus aktīvi nodarbojas ar atbilstošu, labi izpētītu ieguldījumu / tirdzniecību. Pateicoties savām pārsteidzošajām analītiskajām prasmēm, viņš ir spējis uzkrāt gandrīz 100 000 sekotāju Twitter.

Es esmu Nomad

Lai gan par ‘Es esmu Nomads’ nav daudz zināms, saskaņā ar nesen publicēto tvītu viņš pēc savas profesijas apgalvo, ka ir dizainers un inženieris. Viņam Twitter ir vairāk nekā 56 tūkstoši sekotāju.

Brūss Fentons

Brūss ir kaislīgs kriptovalūtas aizstāvis, kura atziņas un raksti ir parādījušies daudzās plaši ievērotās plašsaziņas līdzekļu publikācijās visā pasaulē (piemēram, Coindesk). Turklāt viņu ir intervējis arī CNBC un Wall Street Journal saistībā ar viņa uzskatiem par BTC / blockchain. Daži no citiem viņa veiksmīgajiem projektiem ir:

 • Atlantic Financial
 • Chainstone Labs
 • Satoshi apaļais galds

Ēriks Lombrozo

Ērikam patīk sevi raksturot kā “brīvdomātāju, patiesības meklētāju, kriptofilosofu, Bitcoin minimālistu un diskordiešu priesteri”. Viņš ir līdzdibinātājs & CEO Ciphrex – firma, kas klientiem nodrošina uzņēmuma līmeņa programmatūru, kas specializējas CTP (kriptogrāfisko darījumu apstrādē). Turklāt Ēriks ir arī slavens BTC Core izstrādātājs un iepriekš ir strādājis vairākos veiksmīgos uzņēmumos, tostarp:

 • CoinSurge
 • RingCoin

Pīters Makormaks

Pīters Makmormaks ir ārkārtīgi pazīstams vārds globālajā kriptogrāfijas ainā, pateicoties viņa populārajam podcast ‘What Bitcoin did’. Izrāde tiek pārraidīta divas reizes nedēļā, un tā aptver plašu ziņu klāstu, kas saistīts ar šo augošo vietu. Ne tikai tas, ka izrādes arvien pieaugošās popularitātes dēļ McCormack ir spējis intervēt lielu skaitu nozares darbinieku, piemēram, Mark Karpeles, Jameson Lopp, Trace Mayer utt. Visbeidzot, tajā ir arī pieminēts, ka pagājušajā gadā McCormack iesūdzēja doktors Kreigs Raits, kad viņš apgalvoja, ka pirmais nebija Satoshi Nakamoto un ka viņš izmantoja krāpšanos kā līdzekli, lai iegūtu lielāku publicitāti.

Alekss Krēgers

Alekss ir cienījams ekonomists un kriptogrāfijas tirgotājs, kura atziņa gadu gaitā ir palīdzējusi daudziem investoriem. Kolumbijas universitātes alum ir pazīstams arī ar padziļinātu dažādu pasaules tirgu analīzi, un ir centies pārvarēt plaisu, kas šobrīd pastāv starp kriptogrāfijas tirgu un makrofinanšu sektoru. Preses laikā Krūgeram Twitter ir vairāk nekā 43 000 sekotāju.

Dens Heds

Pēdējo pāris gadu laikā Hedla popularitāte visā kriptogrāfijas nozarē ir pakāpeniski pieaugusi. Lai arī viņš ir vislabāk pazīstams kā Krakenfx Blockchain attīstības direktors, Dans iepriekš ir bijis saistīts ar vairākiem citiem veiksmīgiem uzņēmumiem, piemēram:

 • Apmaiņa
 • Uber,
 • ZeroBlock

Teeka Tiwari

Tāpat kā viņš vai viņu mīli, arī Mr Big T ir viens no pazīstamākajiem kriptogrāfijas ietekmētājiem pēdējo divu līdz trīs gadu laikā. Teeka Tiwari kā viens no vienīgajiem apmācību pedagogiem un tirgus analītiķiem, kas piedāvā programmas pievienoties un sekot, piemēram, Palm Beach Confidential un Crypto Income Quarterly, ir pazīstams kā Crypto Oracle.

Deivids Čems

Čems ir plaši cienīts amerikāņu datorzinātnieks un kriptogrāfs. Viņa darbs ar privātumu saglabājošām tehnoloģijām, it īpaši ar elektroniskajām naudas sistēmām, ir ļāvis viņu plaši atzīt par digitālās naudas izgudrotāju. Deivids šobrīd strādā pie vairākiem projektiem, izmantojot savas divas kriptogrāfijas firmas, proti:

Elixxir: Elixxir var uzskatīt par darījumu platformu, kas darbojas uz pilnas kaudzes bloku ķēdes ietvara, kurā tiek izmantoti ar metadatu aizsardzību saistīti protokoli.

Praxxis: Projekts izmanto Elixxir privātuma aizsardzību, lai lietotājiem nodrošinātu ļoti drošu digitālo valūtu, ko atbalsta kvantu izturīga blokķēde.

Makss Kordeks

Makss ir grupas Blockchain lietojumprogrammu platformas izpilddirektors un līdzdibinātājs, kas ir izstrādāta, lai palīdzētu topošajiem izstrādātājiem jaunu blokķēdes lietojumprogrammu izveidē, izmantojot JavaScript.

Dr Ben Goertzel

Lai arī Bens nav kripto puisis, viņa darbam ar SingularityNET (firmu, kurā viņš ir arī izpilddirektors) reliģiski seko milzīga daļa no globālās kriptogrāfijas kopienas. Tiem mūsu lasītājiem, kuri nezina, kas ir SingularityNET, to var uzskatīt par pilnas kaudzes AI risinājumu, ko darbina jauns decentralizēts protokols. Turklāt projekts ļauj lietotājiem arī izveidot, kopīgot un gūt peļņu no saviem personīgajiem AI pakalpojumiem, nospiežot tikai vienu pogu (tas arī mērogā)..

Siņsi Vangs

Sjiņsi, iespējams, vislabāk ir pazīstams ar to, ka ir Litecoin fonda līdzdibinātājs un direktors. Tomēr viņš ir arī cieši saistīts ar populāro kriptovalūtu biržu ‘Coinnut’ un iepriekš ir strādājis arī ar investīciju firmu BoostVC. Visbeidzot, tajā ir arī pieminēts, ka Vangam ir Ph.D. datorzinātnēs no Singapūras Nacionālās universitātes.

Nikolass Mertens

Mertens ir DataDash dibinātājs, kas pašlaik tiek uzskatīts par lielāko YouTube kanālu, kas veltīts tikai to ziņu atspoguļošanai, kas saistītas ar kriptogrāfijas valūtas domēnu.

Džastins Čau

Džastins ir Kumberlendas biznesa attīstības globālais vadītājs – DRW atzars, kas individuāliem investoriem, kā arī izveidotām iestādēm nodrošina racionalizētu piekļuvi daudzām unikālām iespējām kriptogrāfisko aktīvu telpā. Kā norādīts uzņēmuma tīmekļa vietnē, Kamberlenda izmanto efektīvu darījumu partnera iekļaušanas procesu, kurā tiek izmantoti dažādi fiziski, elektroniski un procesuāli drošības pasākumi, lai klienta dati būtu drošībā..

Metjū Rosaks

Mets ir priekšsēdētājs un līdzdibinātājs Bloq – bloku ķēdē balstītai firmai, kas cenšas droši un droši palīdzēt digitalizēt reālās pasaules aktīvus. Turklāt Roszak ir tieši saistīts arī ar vairākiem citiem veiksmīgiem projektiem, tostarp:

 • Tally Capital
 • Čikāgas blokķēde
 • Digitālā kamera
 • BitGive

Tailers Vu

Vu ir BlueHelix (BHEX) – viena no pasaules vadošajām Defi pakalpojumu un tehnoloģiju firmām – globālais rīkotājdirektors. Tiem, kas mūsu lasītājiem, iespējams, nav zināms, uzņēmums Tyler’s piedāvā lietotājiem daudz unikālu piedāvājumu, tostarp:

 • Bluehelix Exchange
 • Bluehelix mākonis
 • Bluehelix ķēde

Rodžers Lim

Rodžers ir viens no NGC Ventures dibinātājiem – profesionāla investīciju platforma, kuru izveidoja vairāki ar NEO padomi saistīti cilvēki, kā arī citi tirgus veterāni. Pašreizējā situācijā NGC šodien tiek uzskatīts par vienu no labāk izpildītajiem kriptogrāfijas fondiem šajā telpā.

Lerijs Čermaks

Apmēram pagājušā gada laikā Cermaka vārds ir kļuvis ārkārtīgi populārs kriptogrāfijas aprindās visā pasaulē. Pašlaik viņš ir viena no pasaules vadošajām mediju publikācijām The Block pētījumu un analīzes direktors.

Džastins Vu

Vu ir CoinState – izaugsmes mārketinga dibinātājs & PR aģentūra, kas nodarbojas tikai un vienīgi ar vairākiem dažādiem fintech un blockchain uzņēmumiem visā pasaulē. Turklāt pēdējo 4-5 gadu laikā Džastins ir cieši saistīts arī ar vairāk nekā 15 žetoniem un Dapps.

Džeimss Vū

Džeimss ir ražīgs uzņēmējs, kurš, iespējams, ir vislabāk pazīstams kā Digital Finance Group dibinātājs un izpilddirektors – uzņēmums, kas nodarbojas tikai ar digitālajiem aktīviem, blokķēdes tehnoloģijām un daudzām citām ar kriptogrāfiju saistītām investīciju iespējām. Turklāt Wo ir cieši saistīts arī ar vairākiem citiem augsta līmeņa pasākumiem, piemēram:

 • ETC laboratorijas (dibinātājs)
 • ETC kodols (dibinātājs)

Metjū Tan

Tan ir digitālās platformas Etherscan izpilddirektors un dibinātājs, kas lietotājiem nodrošina vienlīdzīgu piekļuvi virknei blokķēdes datu, kas saistīti ar Ethereum projektu.

Dziedāja Lī

Sangs ir Konstellation, godalgotā blokķēdes risinājumu nodrošinātāja, izpilddirektors, kuru izmantojuši vairāki uzņēmumi visā pasaules finanšu sektorā. Viņš ir arī DarcMatter, investīciju platformas vadītājs, kas ir paredzēts cilvēkiem, kuri vēlas izmantot alternatīvus ieguldījumu mehānismus.

Alekss Mašinskis

Alekss ir ražīgs izstrādātājs, kurš ir palīdzējis atrast vairākus projektus, tostarp Celsius tīklu – platformu, kas ļauj lietotājiem nopelnīt, aizņemties, & maksāt naudu, izmantojot caurspīdīgu blokķēdes tīklu, bez finanšu starpnieku vajadzības. Daži no citiem Mašinska izstrādātajiem projektiem ir Transit Wireless un Arbinet. Ja ar to nepietiek, viņš ir arī VOIP izgudrotājs – metode, ko parasti izmanto balss saziņai, izmantojot interneta protokola tīklus,

Ansons Zīlls

Zealls ir cilvēks aiz CoinPip, riska, kas ļauj lietotājiem nemanāmi nosūtīt līdzekļus pārdevējiem, piegādātājiem, partneriem, izmantojot blokķēdes tehnoloģiju.

Emma Cui

Emma ir LongHash Ventures izpilddirektore – pasaulē pirmais globālais blokķēdes inkubators, kuru aktīvi atbalsta Singapūras valdība. Turklāt Cui ir arī dziļi iesaistīts kriptogrāfijas investīciju telpā.

Edijs Travija

Travia ir ražīgs bloku ķēdes investors un Coinsilium izpilddirektors – riska veidotāju paātrinātājs, kas palīdzējis attīstīt daudzus agrīnās stadijas blokķēdes uzņēmumus. Turklāt Edijs ir kalpojis arī kā sākuma ieguldītājs vairākiem citiem izveidotiem kriptogrāfijas projektiem, tostarp:

 • RSK
 • Factom
 • Blox.io
 • Indorse

Šons Džijs

Šons ir Digix līdzdibinātājs un vadītājs, kā arī Kenetic Capital reģionālais partneris. Visvienkāršākajā nozīmē Digix var uzskatīt par platformu, kas palīdz zelta stieņu digitalizācijā, lai tos varētu padarīt dalāmus un pārsūtīt uz blokķēdi.

Ēriks Benz

Benz ir kriptovalūtas apmaiņas platformas Changelly izpilddirektors, kas lietotājiem nodrošina ātru un drošu veidu, kā uzreiz pirkt / pārdot vairāk nekā 150 digitālās valūtas (ieskaitot Bitcoin, Ethereum utt.).

Mai Fujimoto

Fujimoto ir pazīstama arī kā “Miss Bitcoin”, un tā ir Gracone izpilddirektore, kā arī Bitcoin ziedojumu vietnes “Kizuna” dibinātāja..

Dmitrijs Budorins

Budorins ir plaši pazīstams visā pasaulē ar izglītojošu ieskatu attiecībā uz dažādām kriptovalūtas apmaiņām. Viņš ir arī divu izveidotu projektu līdzdibinātājs un izpilddirektors, tostarp:

Hakens: Projekts ir sabiedrības virzīts darbs, kura mērķis ir atbalstīt vairākus kiberdrošības jautājumus, kas pašlaik ietekmē globālo blokķēdes ekosistēmu.

CER (kriptogrāfijas apmaiņas rindas): Platforma lietotājiem nodrošina līdzsvarotu pasaules 50 labāko kriptogrāfijas biržu vērtējumu.

Saulains Lu

Sunny ir VeChain dibinātājs un izpilddirektors – publisks blockchain projekts, kas iegūst ekonomisko vērtību no dažādām aktivitātēm, kuras veicina tās dalībnieki (no kuriem lielākā daļa ir vērsta uz reālās ekonomikas problēmu risināšanu).

Derils Hoks

Hok – CertiKOrg, uzņēmuma, kas palīdz blokķēdes projektiem kļūt drošākiem, izmantojot oficiālu pārbaudi, izpilddirektora vietnieks un vadītājs. Turklāt ir vērts arī norādīt, ka Darils ir beidzis Jeilas universitāti (ekonomikas un psiholoģijas specialitāti)..

Alekss Meļihovs

Alekss ir uzņēmuma Equilibrium izpilddirektors un līdzdibinātājs. Tas ir daudzķēžu ietvars, kuru var izmantot liels skaits ar aktīviem nodrošinātu stabilu monētu un DeFi produktu.

Džordžs Zarja

Džordžs ir Maltas kriptovalūtas biržas Bequant izpilddirektors, kas saviem klientiem piedāvā augstu drošības, likviditātes un savienojamības pakāpi. Papildus tam Zarya ir arī regulārs runātājs vairākās ar blokķēdi saistītās konferencēs visā pasaulē.

Pēteris Tods

Pīters Tods, izstrādātājs, kurš, iespējams, ir vislabāk pazīstams ar savu darbu ar Bitcoin Core projektu. Šajā sakarā tajā ir pieminēts, ka viņš ir regulārs valūtas avota koda autors un gadu gaitā ir kļuvis par ļoti cienītu globālās kriptogrāfijas kopienas locekli. Turklāt Tods ir arī lietišķais kriptogrāfijas konsultants un tehnoloģiju runātājs, kurš regulāri tiek aicināts dalīties savās atziņās dažādās konferencēs visā pasaulē.

Džareds Teits

Džareds Teits ir plaši pazīstams vārds, kad runa ir par kriptogrāfijas un blokķēdes tehnoloģiju. Pašlaik viņš ir DigiPay LLC prezidents, kā arī ir Digibyte dibinātājs – atvērtā koda, vienādranga decentralizēts maksājumu tīkls, kas ir paredzēts, lai apjomīgus, pārrobežu monetāros darījumus padarītu racionalizētākus un bez problēmām kopējai. cilvēks. Par šo tēmu jāatzīmē, ka Digibyte dizains ir diezgan līdzīgs Bitcoin dizainam (t.i., tā sistēma ir publiska un pilnībā decentralizēta).

Freds Ehrsams

Freds ir bijušais Goldmann Sachs darbinieks, kurš atstāja savu ienesīgo amatu firmā, lai izveidotu Coinbase, vienu no pasaules populārākajām kriptogrāfijas tirdzniecības platformām. Turklāt viņš ir arī datorzinātņu absolvents Hercoga universitātē, kurš agrāk ir bijis saistīts ar vairākiem veiksmīgiem ar blokķēdi saistītiem projektiem, piemēram, Paradigm – privātu grupu, kas nodarbojas tikai ar tirgus izpēti un investīciju tendenču analīzi saistībā ar kriptogrāfijas tirgus.

Kriss Diksons

Kriss ir vislabāk pazīstams ar to, ka viņš ir Andreessen Horowitz galvenais partneris. Kā daļu no saviem pienākumiem viņš ir strādājis par sākotnējo investoru vairākiem kriptogrāfijas jaunizveidotajiem uzņēmumiem, kuri ir turpinājuši sevi iezīmēt visā pasaulē. Ne tikai tas, bet Kriss ir bijis arī līdzdibinātājs / izpilddirektors diviem galvenajiem starta uzņēmumiem – proti, SiteAdvisor un Hunch -, kas pēdējos gados ir saņēmuši lielu uzmanību no pasaules finanšu sektora.

Neeraj K Agarwal

Neerajs ir kriptogrāfijas entuziasts, kurš jau diezgan ilgu laiku ir saistīts ar digitālās valūtas domēnu. Pašreizējā situācijā viņš rīkojas ar Coincenter biznesa un komunikācijas (biz-com) pusi – populāru kriptogrāfijas ideju laboratoriju.

Marko Santori

Marco šobrīd strādā kā Blockchain – viss vienā kriptogrāfijas uzņēmums – prezidents un galvenais juridiskais darbinieks (CLO), kas cenšas savienot uzņēmumus visā pasaulē, izmantojot virkni unikālu piedāvājumu, piemēram, uzņēmuma vietējo digitālās valūtas maku. BTC pētnieks utt. Pēdējā laikā Santori juridiskā meistarība viņam ir devusi titulu “Digitālo valūtu juristu dekāns”. Iepriekš viņš bija saistīts ar advokātu biroju ar nosaukumu Cooley LLP, kur viņš koncentrējās galvenokārt uz jautājumiem, kas saistīti ar digitālās valūtas tirgu.

Bens Davenports

Bens, iespējams, ir vislabāk pazīstams ar to, ka ir Beluga dibinātājs un CTO – digitālā platforma, kas tika pārdota sociālo mediju gigantam FB jau 2011. gadā un galu galā tika pārveidota par to, ko mēs tagad pazīstam kā Facebook Messenger. Papildus tam Davenport arī iepriekš ir strādājis vairākos starptautiskos uzņēmumos (tostarp Google un Microsoft) kā inženieris inženieris.

Visbeidzot, šobrīd Bens strādā kā riska partneris uzņēmumā Blockchain Capital, uzņēmumā, ar kura starpniecību viņš ir spējis ieguldīt vairākos veiksmīgos ar kriptogrāfiju saistītos projektos, piemēram, Xapo, BitPay, Kraken, LedgerX, Zcash, Lightning Labs utt..

Kails Torpijs

Kailam patīk sevi raksturot kā pilnas slodzes ārštata žurnālistu, kura galvenā interešu joma ir Bitcoin un blockchain tech. Kopš 2014. gada strādājis kā solo žurnāls, Kyle raksti ir publicēti plašā klāstā labi ievērotu plašsaziņas līdzekļu, piemēram, Forbes, BitcoinMAgazine, NASDAQ, Business Insider (B.I.) utt..

Ārons van Virdums

Ārons ir tehnoloģiju entuziasts, kurš ir iesaistījies kriptogrāfijas jomā kopš desmitgades mijas. Pašlaik viņš strādā par galveno žurnāla Bitcoin Magazine galveno tehnisko redaktoru, kas ir cienījams plašsaziņas līdzeklis, kas galvenokārt nodarbojas ar jaunumiem saistībā ar digitālo valūtu un alternatīvo aktīvu domēnu.

Pīters Van Valkenburga

Pēteris strādā par Monētu centra pētniecības direktoru – labi pazīstamu kriptogrāfijas ideju laboratoriju, kas darbojas jau labu laiku. Viņš ir arī 2013. gada Google politikas līdzstrādnieks, kurš regulāri raksta par “tiesību teoriju”, kuras mērķis ir izglītot cilvēkus par dažādām tēmām, kas saistītas ar pašregulāciju, pašpārvaldi un par to, kā tīkla tehnoloģijas var izmantot, lai uzlabotu parasto juridisko platformu vispārējo efektivitāti..

Niks Kārters

Niks ir labi pazīstams kriptogrāfijas tirgus analītiķis, kura reputācija pēdējos pāris gados ir nepārtraukti augusi. Viņš ir arī partneris Castle Island Ventures, uzņēmumā, kas ir ieguldījis vairākos populāros kriptogrāfijas jaunuzņēmumos.

Metjū Grīns

Metjū, iespējams, ir vislabāk pazīstams ar savu darbu saistībā ar drošības tehnoloģiju / kriptogrāfiju un šobrīd strādā kā datorzinātņu asociētais profesors Džona Hopkinsa universitātē. Grīna milzīgais zināšanu un vispārējo kompetenču klāsts ļāva viņam strādāt vairākos augošos domēnos, tostarp ar privātumu uzlabotās informācijas glabāšanas sistēmās, elipsveida līknes kriptogrāfiskās sistēmās un anonīmos digitālajos aktīvos..

Endrjū Millers

Endrjū ir labi cienīts pētnieks, kura darbs galvenokārt ir saistīts ar decentralizētiem konsensa mehānismiem, kā arī ar jaunām blokķēdes platformām. Pašlaik viņš ir asociētais profesors Ilinoisas universitātē, kur pasniedz populārus kursus, kas saistīti ar datortehniku ​​un zinātni. Ne tikai to, bet viņš ir arī Cornell Uni un UC Berkeley asociētais direktors par dažādām iniciatīvām, kas saistītas ar kriptovalūtām un viedajiem līgumiem. Visbeidzot, Millers ir saistīts ar vairākiem populāriem digitālās valūtas projektiem, piemēram, Zcash, Tezos un ChainLink.

Džerijs Brito

Džerijs ir populāra personība kriptogrāfijas un blokķēdes pasaulē. Tomēr viņš, iespējams, ir vislabāk pazīstams kā Coincenter izpilddirektors – populāra digitālo pakalpojumu platforma, kuras mērķis ir aizsargāt atvērtos blokķēdes tīklus un novatoru tiesības tos izmantot.

Wences Casares

Casares ir argentīniešu tehnoloģiju speciālists, kura galvenā interešu joma ir Bitcoin un kriptogrāfijas tehnoloģija. Viņš ir arī galvenais digitālo valūtu (galvenokārt Bitcoin) aizstāvis un ir pārliecināts, ka digitālais pamatiniciatīvs kādu dienu varēs kalpot kā vienots universāls līdzeklis visiem internetā balstītiem monetārajiem darījumiem. Cesares pašlaik ir XAPO izpilddirektors – digitālo tehnoloģiju uzņēmums, kura galvenais piedāvājums ir BTC maks, kas ir iepriekš uzbūvēts ar debetkarti, kuras pamatā ir bitcoin.

Brams Koens

Koens ir pasaulē atzīts digitālais programmētājs, kurš vislabāk pazīstams kā BitTorrent vietējā vienādranga (P2P) protokola izveidotājs un autors. Ne tikai tas, bet viņš ir arī CodeCon – P2P – hakeru konvencijas, kas notiek Sanfrancisko līča apgabalā, līdzdibinātājs, kā arī Codeville līdzdalībnieks – izplatīta pārskatīšanas kontroles sistēma, kuras vairs nav darbība.

Alekss Morko

Alekss tiek plaši uzskatīts par vienu no pirmajiem automatizētās tirdzniecības nozares pionieriem – daļēji pateicoties darbam ar Hudsona upes tirdzniecību – uzņēmumu, kura mērķis ir padarīt tirgus tirdzniecību efektīvāku un racionalizētāku vidusmēra investoram. Kopš desmitgades mijas viņš galvenokārt nodarbojas ar Bitcoin un ar to saistītajiem kriptogrāfijas piedāvājumiem. 2014. gadā Morcos līdzdibināja Chaincode – platformu, kas galvenokārt paredzēta inženieriem, lai palīdzētu viņiem izstrādāt savas Bitcoin programmēšanas karbonādes.

Neha Narula

Narulas kundze šobrīd ir MIT digitālās valūtas iniciatīvas direktore, kas nodarbojas tikai un vienīgi ar kriptovalūtām un citām ar blokķēdi saistītām tehnoloģijām. Turklāt tajā ir arī pieminēts, ka Narulai ir Ph.D. un pagātnē ir daudz strādājis ar mērogojamām izplatītām sistēmām un datu bāzēm.

Gevins Vuds

Gevins Vuds ir angļu datoru speciālists, kurš ir Ethereum līdzdibinātājs un bijušais CTO. Vēl 2014. gadā viņš izvirzīja pamatidejas pamatotību Solidity – ārkārtīgi plaši pazīstamu programmēšanas valodu, kuru mūsdienās programmētāji izmanto jaunu viedo līgumu izveidošanai. Turklāt Vuds ir arī Parity Technologies dibinātājs, priekšsēdētājs un CTO, kā arī Polkadot ietvara autors..

Leijs Kuen

Leijs ir labi cienīts tehnoloģiju rakstnieks, kurš šobrīd strādā Coindesk, kas ir viens no pasaules vadošajiem kriptogrāfisko plašsaziņas līdzekļu izdevumiem. Turklāt viņas darbs ir publicēts arī daudzās citās pazīstamās tirdzniecības vietās, piemēram, Newsweek Japan, International Business Times un Racked.

Raiens Šī

Raiens ir ļoti cienīts kriptogrāfijas eksperts, kura kompetences jomā ietilpst daudzas dažādas jomas, piemēram, datorzinātne, mašīnbūve un blokķēdes tehnoloģija. Viņš ir arī Blockstack – decentralizēta skaitļošanas tīkla un dapp ekosistēmas līdzdibinātājs, kura mērķis ir palīdzēt lietotājiem iegūt pilnīgu kontroli pār viņu personas datiem (piemēram, identifikācijas dokumentiem)..

Braiens Hofmans

Braiens Hofmans ir vislabāk pazīstams ar to, ka viņš ir OB1 izpilddirektors un līdzdibinātājs, uzņēmums, kas galvenokārt nodarbojas ar programmatūras risinājumu veidošanu OpenBazaar – decentralizētā P2P tirgū, kas lietotājiem ļauj atvieglot naudas apmaiņu, izmantojot Bitcoin. Iepriekš Braiens ir strādājis vairākos Fortune 500 uzņēmumos, kā arī tādās valdības aģentūrās kā ASV Aizsardzības departaments.

Kristofers Alens

Alens ir labi pazīstams uzņēmējs un tehnologs, kura specializācija ir digitālā drošība, privātums un uzticēšanās. Viņš ir plaši atzīts par vienu no interneta kriptogrāfijas celmlaužiem un ir TLS drošības standarta līdzautors..

Nikolā Kerija

Karijs labprāt sevi raksturo kā sērijveida uzņēmēju, kriptogrāfijas entuziastu un vispārēju tehnologu. Viņam ir vairāki grādi dažādās nišas jomās, kas saistītas ar uzņēmējdarbību un līderību, kā arī ir BCSD komisāru padomes (Blockchain Commission for Sustainable Development) dibinātājs..

Serhio Demians Lerners

Serhio ir argentīniešu kriptogrāfijas eksperts, kuram čivināt ir vairāk nekā sešpadsmit tūkstoši sekotāju. Pašlaik viņš strādā kā ārštata kriptovalūtas drošības konsultants un ir labi pazīstams ar savām atziņām par dažādām ar blokķēdi saistītām tehnoloģijām.

Patriks Murks

Patriks galvenokārt ir jurists, kurš nodarbojas ar lietām, kas saistītas ar kriptovalūtām un blokķēdes tehnoloģijām. Iepriekš viņš ir bijis saistīts ar vairākiem digitālās valūtas projektiem. Piemēram, viņš ir Bitcoin Foundation līdzdibinātājs – kur viņš bija organizācijas ģenerāladvokāts un izpilddirektors. Ne tikai tas, ka Murks ir arī bezpeļņas uzņēmuma BitGive Foundation prezidenta valdes loceklis, kura mērķis ir veicināt labdarības ziedojumus visā pasaulē, izmantojot Bitcoin.

Oļegs Andrejevs

Oļegs ir plaši pazīstams kriptogrāfijas izstrādātājs, kurš agrāk ir bijis saistīts ar vairākiem populāriem projektiem. Piemēram, viņš ir ZkVM autors – blokķēdes virtuālā mašīna ar maskētiem aktīviem un ZK viedajiem līgumiem – Gitbox, CoreBitcoin un BTCRuby. Ja ar to nepietika, viņš ir arī Dalek Bulletproofs pārstāvis.

Alans Silberts

Alans ir viens no populārākajiem vārdiem kriptogrāfijas pasaulē. Pašlaik viņš ir iesaistīts dažādu jaunu regulētu kriptonauda un drošības marķiera platformu izveidē uzņēmumam ar nosaukumu INXLimited. Turklāt viņš ir arī galvenais Bitcoin evaņģēlists, kurš agrāk ir strādājis dažādās banku korporācijās. Visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi, viņš ir arī līdzdibinātājs un izstrādātājs BitPremier – platformai, kuras mērķis ir iemācīt gadījuma rakstura kriptogrāfijas entuziastus par to, kā iegādāties, iegūt un uzglabāt dažādas digitālās valūtas.

Jonas Šnelli

Jonas ir ļoti cienīts kriptogrāfijas izstrādātājs, kurš jau ilgu laiku ir iesaistījies Bitcoin Core projektā. Turklāt viņš ir arī Digitālās Bitbox līdzdibinātājs un aktīvi darbojas Bitcoin bibliotēkas ar nosaukumu libbtc izstrādē, kas ir pieejama tādu operētājsistēmu lietotājiem kā Linux, iOS, Mac OS X utt..

Pols Sztorc

Pāvils ir neatkarīgs pētnieks, kurš ir vislabāk pazīstams ar savu darbu saistībā ar Bitcoin. Tomēr viņš ir arī Tierion pētniecības direktors, kā arī viens no galvenajiem Drivechain aizstāvošajiem spēkiem – digitāls protokols, kura mērķis ir ļaut vairākām blokķēdēm kļūt saderīgām ar vienu kriptogrāfijas ekosistēmu.

Nasims Nikolass Talebs

Nasims ir Libānas-Amerikas tehnoloģiju uzņēmējs, statistikas darbinieks, bijušais tirgotājs un riska analītiķis. Viņa darbs, kaut arī tas neaprobežojas tikai ar kriptogrāfijas pasauli, šajā telpā tiek cienīts, jo tas nodarbojas ar daudziem jautājumiem, kas saistīti ar nejaušību, varbūtību un nenoteiktību.

Lūks Dašjrs

Lūka visā pasaules kriptogrāfijas ainavā ir labāk pazīstama kā ‘Luke-Jr’. Viņš ir BTC Core attīstītājs, kā arī Eligius ieguves baseina dibinātājs. Tas ne tikai norāda, ka līdz šim brīdim Dasjr ir ieviesis vairāk nekā 200 ieguldījumus Bitcoin Core centrālajā sistēmā un viņam pat ir sava BIP (Bitcoin uzlabošanas priekšlikumu) sadaļa vietnē GitHub.

Nataniels Popers

Popers ir Sanfrancisko žurnālists, kura galvenā interešu joma ir finanses, fintech un digitālās tehnoloģijas. Iepriekš viņš ir strādājis vairākos izveidotos plašsaziņas līdzekļos, piemēram, New York Times, un pat ir sarakstījis vislabāk pārdoto grāmatu ar nosaukumu “Digital Gold: Bitcoin un iekšējais stāsts par nepareizajiem un miljonāriem”.

Vispazīstamākie kriptogrāfijas ietekmētāju saraksta atjauninājumi

Bitcoin ietekmētāji

Attiecībā uz visiem šiem galvenajiem kriptovalūtas ietekmētājiem ir vēl daudz ko teikt un sekot līdzi. Tajā pašā elpā ir vērts pieminēt, ka kriptogrāfijas tirgus ir pieredzējis arī ilgstošus lāča impulsus, kad pagājušajā gadā BTC cena samazinājās no visu laiku augstākās gandrīz 20 000 USD līdz zemajai 3 000 USD atzīmei (tas ir tikai viena gada laikā ). Tas ir tad, kad daudzi no šiem blokķēdes līderiem parādījās, kad gājiens kļuva grūts, viņš kļuva lielāks (un skaļāks). Bet tikai draudzīgs atgādinājums: šie populārie ietekmējošie bitcoineri nav dievi. Iespēja, ka ikvienam ir kristāla bumba ar lieliskām izredzēm, ir niecīga, ja tā izmanto jebkādus galvenos ieteikumus par ieguldījumu konsultācijām vai viedokļu ietekmēšanu..

Visi šie svarīgie bitkoina ietekmētāji kriptoversā veic novatorisku darbu un ir parādījušies kā patiesi pionieri, inženieri un tiks atcerēti kā redzētāji starp saviem vienaudžiem. Ir daudz ko vairāk teikt par katru cilvēku, kas iekļauts iepriekš. Tomēr izmantojiet iespēju mācīties no šiem indivīdiem, bet arī zināt, ka viņi arī ir cilvēki, un sakiet to, ko viņi saka, čivināt, ko viņi čivina, pareizi vai nepareizi. Esiet gudrs par kriptogrāfijas čivināt, sāciet darbu ar labi pazīstamajiem kriptogrāfijas ietekmētājiem un no turienes sazarojiet savu tīklu. Neatkarīgi no tā, kāda ir jūsu monēta, projekts vai patika, mēs turpināsim to papildināt, jo jaunas ‘slavenības’ un populārie cilvēki tiks atzīti un dzirdēti visā pasaulē. Kādu dienu šis bloku ķēdes ietekmētāju saraksts pieaugs no 236 līdz 1000, jo pasaule turpina pieņemt bitkoīnus un kriptogrāfijas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map