Labākie veidi, kā nopelnīt kriptonaudu: kā padarīt Bitcoin

29 galvenie veidi, kā nopelnīt Bitcoin tiešsaistes ceļvedi, piedāvā labākos padomus, kā sākt gūt kriptogrāfisko peļņu 2019. gadā.

Contents

Kā nopelnīt kriptonaudu: 29 labākie veidi, kā padarīt Bitcoin

Tātad jūs vēlaties nopelnīt bitcoin? Par laimi jums šodien ir daudz veidu, kā nopelnīt kriptovalūtas. Diemžēl, kā teikts Rūzvelta citātā, “nekas, kas ir vērts, nenāk viegli”.

Šī ir jēgpilna rokasgrāmata, jo daudzi ir ļoti tendēti domāt, ka vienīgais veids, kā iegūt bitcoīnu, ir tā pirkšana, kad faktiski to var nopelnīt, izmantojot dažādas tālāk apskatītās metodes.

Piemēram, ir veidi, kā bez maksas nopelnīt kriptovalūtu, piemēram, izmantot gaisa pilienus, jaucējkrānus vai atbildēt uz jautājumiem un izpildīt uzdevumus – vai arī vispopulārākais veids ir tirgot laiku ar naudu un nopelnīt bitcoin apmaiņā pret vairāku dažādu pakalpojumu veikšanu mūsdienu ārštata koncertu ekonomika.

Ir pienācis laiks izcelt visus labākos veidus, kā ātri nopelnīt kriptogrāfiju un saņemt naudu tiešsaistē. Pirms mēs pāriet uz 0 un 1, lai uzzinātu, kā iegūt vairāk bitcoin, ātri palīdzēsim visām ieinteresētajām personām iet pa trušu caurumu, veidojot kriptogrāfijas maksājumus un veicot bitkoinu, darot darbu..

Nopelnīt Bitcoin vs Fiat pirkšana: Satoshis sakraušana

nopelnīt-Bitcoin izpratni

Tiešs jautājums, kas jāsāk, varētu izkratīt būru, bet vai jūs ‘pērkat fiat’ naudu? Nē, iespējams, jūs to nopelnāt vai tirgojat.

Pirmais veids, kā cilvēki asociējas ar bitcoīna iegūšanu, ir tā iegāde, kad tā vietā varētu nopelnīt BTC.

Tagad sāksim īsu brīdi ieturēt trušu caurumu, pirms paplašināsim spēju nopelnīt bitcoīnu un gūt kriptovalūtas peļņu. Neatkarīgi no tā, vai ir īstermiņa vai ilgtermiņa mērķi, iesācējiem ir svarīgi pārtraukt domāt tikai par visu Bitcoin cenu noteikšanu (svārstoties ap / virs pieciem cipariem USD maiņas kursa vērtībā). Šis cenu punkts liek daudziem cilvēkiem pienācīgi domāt, ka viņiem ir jāpērk 1 BTC tieši (vai pat mikropirkšana) pret mikropelnu. Šī ietekmīgā izpratne var būt dziļa jūsu panākumiem un rezultātiem.

Tas pats, kā kāds nopelna fiat (USD) darbā par nedēļas algu, ir tas pats veids, kā mums vajadzētu domāt par to, kā iegūt savu roku arī pasaulē visvērtīgākajā kriptovalūtā. Ar izsmalcinātu domu griezienu jautājums, analizējot ‘nopelnot fiat, salīdzinot ar fiat pirkšanu’, palīdz parādīt, ka Bitcoin iegūšanai ir vairāk nekā viena iespēja. Neviens nevar nopirkt vai izdrukāt naudas līdzekļus, tie ir jānopelna ar maksājumiem, pārdošanu vai darījumiem. Piemērojot to pašu principu, pērkot BTC vs nopelnot bitkoinu, ir vērts veikt izmaiņas visiem tiem, kuri redz Bitcoin potenciālu kā finanšu nākotni (#hodling).

Ir ārkārtīgi svarīgi un pat optimāli sadalīt bitcoīnu tā pamata norēķinu vienībā Satoshi.

Vienkārši sakot, tiem, kas vēlas nopelnīt bitkoīnu, vajadzētu aptvert bitkoina pamatelementu – Satoshi.


Tas ir tas, kas faktiski tiek izmaksāts, ja jums vajadzētu veikt bitcoin tiešsaistē, izmantojot kādu no tālāk norādītajām metodēm.

Tādējādi patiesībā: pirkt kriptos + nopelnīt bitcoin, jeb nodrošināt Satoshis, ir labākais solis.

Jā, visa rokasgrāmata ir par 29 labākajiem veidiem, kā nopelnīt naudu bitcoin un nopelnīt ātru satoshi-buck, bet vispirms …

Šeit ir diagramma, kurā teikts, ka Satoshi ir vienāds ar 0,00000001 bitcoīnu, un uz vienu bitcoin ir 100 miljoni satoshi, no kuriem visā BTC vēsturē jebkad būs tikai 2 kvadriljoni, 100 triljoni satosi.

nopelnīt-bitcoin-satoshis-vērtību diagramma

Daudzi pircēji ir fiksēti tikai par bitcoīna cenu (pareizi?), Kas tiek mērīta USD (vai BTC / USD maiņas kursa vērtībā), taču patiesība ir ļoti izdevīgi sākt aprēķināt bitkoinu satoshi vai elementārās vienības izteiksmē. kontu BTC blokķēdē. Tiklīdz digitālais trūkums sāk darboties, saprotot, ka Bitcoin tīklā jebkad ir izveidots tikai 21 kvantiljons Satoshis (divi kvadriljoni simts triljoni Satoshis), laiks satoshis sakraut ir tad, kad to vērtības pieauguma rezultāts ir reāla iespēja (it īpaši pirms tam) 2020. gada Bitcoin samazinājums uz pusi).

Tajā pašā laikā ir vērts atzīmēt, ka nekas netiek garantēts Bitcoin labā, jo nestabilitāte un nenoteiktība ir raksturīgi riski. Bet par to pašu, tāpat kā kādreiz teica bēdīgi slavenais Satoshi Nakamoto:

“Varētu būt jēga tikai iegūt dažus gadījumus, ja tas aizķersies. Ja pietiekami daudz cilvēku domā tāpat, tas kļūst par sevi piepildošu pareģojumu ”~ Satoshi Nakamoto, Bitcoin radītājs (-i)

Šī aizkadra viedokļa par “satoshis kraušanu” jeb pelnīšanu UN bitkoīna iegādi ir palīdzēt palielināt informētību un izglītot lietotājus par to, kāpēc ir svarīgi sākt nodrošināt satoshis jau šodien. Šajā priekšgalā ir daudz vairāk “zaķu caurumu teritorijas”, piemēram, milibitkoīns vai mikrobitkoīns, taču, zinot, ka vissvarīgākā vienība ir gudrs atspēriena akmens, lietotāji varēs saprast, pirms nopelnīt kriptogrāfijas.

Tagad ļaujiet pāriet uz pamatiem, kā padarīt bitcoīnu bezmaksas un ātru, un pēc 29 uzskaitītajām metodēm mēs runāsim par kriptonauda nopelnīšanas negatīvajām pusēm, nodokļu sekām un videoklipu, kuru aizvērt.

Kā nopelnīt Bitcoin bez maksas

kā nopelnīt bitcoin

Sākot no truša cauruma līdz acīmredzamā paziņošanai, lai sāktu nopelnīt bitcoīnu, jums ir jāizveido seifa adrese, lai to saņemtu, atverot bitcoin maku. Sāciet ar bezmaksas maku vai saldētavu, piemēram, Trezor.

Tā kā ir pieejamas tik daudz iespēju, lai iegūtu vairāk bitkoīnu, vistiešākais veids ir vienkārši iegādāties bitcoīnu biržā, ārpusbiržas / P2P brokerī vai vietējā bankomātā. Neatkarīgi no bitcoīna iegādes tieši pēc šodienas USD maiņas kursa, nākamais rindā attiecībā uz popularitāti būtu tas, lai gan tas ir nepieciešams, lai gan ir nepieciešamas tehniskās prasmes (ja vien neizvēlaties mākoņu ieguves pakalpojumu sniedzēju). Bet radošāki veidi ir trešais ceļš, galvenā uzmanība tiek pievērsta tam, kā saņemt samaksu Bitcoin ceļvedī, un tas ir vienkārši strādāt pie kriptogrāfijas.

Šajā sarakstā nav ierindotas šādas naudas pelnīšanas iespējas, kas balstītas uz bitcoin, jo katram ir savs riska / atlīdzības profils. Tas drīzāk ir viss pašreizējā stāvokļa pilna spektra pārbaudītu metožu katalogs ar mikro nopelnīšanas bitkoinu, veicot mikro uzdevumus, lai izveidotu zīmolu.

Lai gan mērķis ir neviena kriptonauda burbuļa nesprāgt, uzskatot, ka “bezmaksas” bitcoin iegūšana ir vienkārša, joprojām ir veidi, kā 2019. gadā tiešsaistē bez maksas nopelnīt kriptogrāfijas monētas. Šeit ir zināmākie veidi, kā gūt ienākumus no bitcoin, apmainoties ar “bezmaksas”. “laiks kriptogrāfijas” naudai “:

Acīmredzot šīs metodes svārstās no vieglām līdz stulbām. Bitcoin forumā ir viegli pievienot parakstu savam profilam un pieprasīt, piemēram, prēmiju. Ir grūtāk nopelnīt naudu, izmantojot piramīdas shēmu vai augstas ienesīguma ieguldījumu plānu (HYIP), jo šīs sistēmas ir paredzētas, lai jau no paša sākuma neizdotos.

Tālāk mēs detalizēti apspriedīsim katru no šīm metodēm un precīzi paskaidrosim, kā jūs varat sākt nopelnīt bitcoin šodien.

Lidojuma pilieni

 • Pūles: Zems
 • Ienākumi: Zems
 • Risks: Zems

Lidojuma pilieni šodien ir daži no labākajiem veidiem, kā nopelnīt reālu kriptogrāfiju tiešsaistē. Arvien vairāk uzņēmumu kriptogrāfiju vienkārši atdod par brīvu. Dažreiz uzņēmumi izplata žetonus visiem, kam, piemēram, Ethereum makā ir vairāk nekā 100 ASV dolāri.

Citos gadījumos uzņēmumi izplata žetonus ikvienam, kurš reģistrējas.

Iedomājieties to šādi: uzņēmumi ir izveidojuši miljoniem žetonu un vēlas, lai viņu platforma gūtu panākumus. Viņi izplata žetonus cilvēkiem bez maksas, jo vēlas, lai cilvēki izmantotu platformu.

Katru mēnesi kriptogrāfijas kopienā ir pieejami simtiem gaisa pilienu. Lielākā daļa šo uzņēmumu izgāzīsies. Nelielam skaitam tomēr tas izdosies. Tā visa ir brīva nauda, ​​un jūs varat reāli nopelnīt pienācīgu summu, izmantojot gaisa pilienus.

Pārbaudiet BitcoinTalk.org, Reddit un citas vietnes, lai iegūtu jaunākos paziņojumus par lidmašīnām un dāvanas.

Nopelnīšanas potenciāls: Nulle līdz 100 USD

Kripto ārštata tirgus vietas

 • Pūles: Vidēji augsts
 • Ienākumi: Vidēji augsts
 • Risks: Zems
 • Nopelnīšanas potenciāls: Neierobežots

Vai vēlaties veikt mazus darbus apmaiņā pret bitcoin? Vai vēlaties ārštata darbu uz 1 pilnu BTC? To noteikti var izdarīt tiešsaistē. Faktiski ir vairākas vietnes, kas piedāvā lieliskas ārštata iespējas kriptogrāfijas lietotājiem, tostarp:

Visas šīs vietas darbojas līdzīgi. Jūs veicat darbus apmaiņā pret bitcoin. Dažas darba vietas ir mazas. Piemēram, vietnē Earn.com varat atbildēt uz e-pastiem, lai nopelnītu bitcoin. Vietnē Reddit’s Jobs4Bitcoin jūs reklamējat savus pakalpojumus apmaiņā pret bitcoīnu.

Visu šo vietņu peļņas potenciāls ir praktiski neierobežots. Jo vairāk jūs strādājat, jo vairāk nopelna bitcoin.

Uzziniet un nopelniet kriptogrāfiju vietnē Coinbase Earn

 • Pūles: Vidējs
 • Ienākumi: Zems
 • Risks: Zems
 • Nopelnīšanas potenciāls: 20 līdz 200 ASV dolāri

Coinbase nesen uzsāka unikālu tiešsaistes apmācības programmu, kurā varat uzzināt par kriptogrāfiju un saņemt samaksu.

Apmeklējiet vietni Coinbase.com/earn lai sāktu. Jūs varat iziet kursu par Dai, EOS un citām galvenajām kriptovalūtām. Sesijas beigās jūs veicat pārbaudi. Pabeidzot testu, jūs saņemat algu.

Arī Coinbase neatmaksā santīmus: starp citu atlīdzību viņi šobrīd maksā 20 USD par DAI kursu, 50 USD par EOS kursu un 50 USD par XLM kursu..

Kursi ir ātri, viegli un saistoši. Jūs skatāties videoklipus, veicat vienu viktorīnu, pārbaudot, ko esat iemācījies, un pēc tam saņemat kriptogrāfiju savā Coinbase makā. Tā ir likumīgi brīva nauda, ​​kas šodien ir pieejama tiešsaistē.

Mikropelnījumi, maksāšana par klikšķiem un nelielas darba vietas pakalpojumā

 • Pūles: Augsts
 • Ienākumi: Zems
 • Risks: Zems

Tie ir lēti, viegli, zema riska veidi, kā padarīt bitkoinu tiešsaistē. Vienīgais loms? Tas ir garlaicīgi un laikietilpīgi, un jūs nepelnīsit daudz naudas. Tomēr joprojām ir ļoti iespējams izveidot bitcoīnu, tiešsaistē veicot nelielus “mikro uzdevumus”.

Jūs varat atrast, piemēram, maksas par klikšķi (PTC) vietnes. Parasti šajās vietnēs jums jāapmeklē, jānoklikšķina uz reklāmas vai pogas, pēc tam apmaiņā saņemot dažus santīmus. Vietne nopelna naudu, pārdodot reklāmas, un jūs saņemat nelielu samazinājumu.

Citās vietnēs, iespējams, būs jāaizpilda aptaujas vai jāveic citi mazi uzdevumi apmaiņā pret nelielu naudas summu.

Tagad šeit ir sliktās ziņas: ar kādu no šīm metodēm jūs neiegūsiet daudz naudas. Ir ļoti iespējams nopelnīt tikai 0,25 USD stundā, kas diez vai maksās par datora elektrības un interneta lietošanu. Tomēr tehniski ir iespējams padarīt bitcoīnu tiešsaistē, izmantojot šīs metodes.

Peļņas potenciāls: $ 0,05 līdz USD 2 stundā

Krāni

 • Pūles: Zems līdz vidējs
 • Ienākumi: Zems līdz vidējs
 • Risks: Zems

Bitcoin jaucējkrāni savulaik bija populāri bitkoina sākuma dienās. Ik pēc 30 minūtēm viņi izplatīja desmitiem bitkoīnu ikvienam, kurš apmeklēja vietni (nopietni).

Mūsdienās bitcoīna jaucējkrāni vairs nepastāv augstas Bitcoin vērtības dēļ, taču jūs joprojām varat atrast jaucējkrānus mazākām, mazāk vērtīgām kriptovalūtām.

Krāni darbojas vienkārši: jūs apmeklējat vietni. Vietne izplata noteiktu daudzumu kriptogrāfijas katram noteiktam laika periodam.

Šodien no kriptogrāfijas jaucējkrāna netiksiet daudz naudas. Tomēr mēs iesakām strādāt gudrāk – ne grūtāk. Izveidojiet pats savu Bitcoin maisītāju. Izveidojiet vietni, kas piepildīta ar reklāmām. Piespiediet datplūsmu uz vietni un dodiet apmeklētājiem dažus santīmus no bitcoīna krāna par katru apmeklējumu. Jūs gūstat ienākumus no reklāmas, jūsu vietnes apmeklētāji saņem algu, un jūs ar minimālu piepūli veidojat bitkoinu tiešsaistē.

Peļņas potenciāls: USD 1 stundā līdz USD 1000 mēnesī

Parakstu kampaņas un veltes

 • Pūles: Zems līdz vidējs
 • Ienākumi: Zems
 • Risks: Zems
 • Nopelnīšanas potenciāls: 0,01 līdz 500 ASV dolāri

Parakstu kampaņas un veltes bija biežāk sastopamas ICO ziedu laikos 2017. gadā. Mūsdienās tās ir retāk sastopamas, bet joprojām ir pieejamas.

Būtībā jaunie kriptogrāfijas uzņēmumi maksās jums par reklamēšanu tiešsaistē. Ja jums, piemēram, ir forums BitcoinTalk.org, varat parakstam pievienot uzņēmuma nosaukumu vai attēlu apmaiņā pret nelielu kriptogrāfijas daudzumu.

Pieejami arī citi atalgojumi, lai atrastu kļūdas starta kodā, tulkot uzņēmuma informāciju dažādās valodās un veiktu citus vērtīgus uzdevumus. Jūs šodien varētu saņemt monētas, kuru vērtība ir tikai daži santīmi, taču, ja kriptogrāfijas palaišana būs veiksmīga, nākotnē šīs monētas varētu būt ievērojamas summas vērts.

Tirdzniecības kriptogrāfija

 • Pūles: Vidēji augsts
 • Ienākumi: Zemākais līdz augstākais
 • Risks: Augsts
 • Nopelnīšanas potenciāls: Neierobežots

Protams, viens no visredzamākajiem veidiem, kā nopelnīt kriptogrāfiju tiešsaistē, ir tā tirdzniecība. Jebkurā lielākajā biržā varat tirgot fiat valūtas (piemēram, USD vai EUR) apmaiņā pret bitcoin.

Daži cilvēki dienā tirgo savu ceļu uz kriptogrāfijas likteni. Citi iegulda ilgtermiņā.

Alternatīvi, jūs varat tirgot preces vai pakalpojumus par kriptogrāfiju. Arvien vairāk tiešsaistes mazumtirgotāju tagad pieņem kriptogrāfiju apmaiņā pret produktiem.

Kriptogrāfijas pieņemšana precēm un pakalpojumiem ir riskanta. Jums, iespējams, ir rēķini, kas jums jāmaksā fiat valūtā. Pieņemot kriptogrāfiju, jūs atzīstat, ka cenas var ļoti svārstīties. Neatkarīgi no tā, vai jūs tirgojat kriptogrāfiju vai pārdodat preces un pakalpojumus kriptogrāfijai, tā ir augsta riska spēle, kurā jums jāzina, ko jūs darāt.

Tomēr, ja jūs spējat konsekventi pirkt zemu cenu un pārdot augstu, jūs neizbēgami nopelnīsit naudu, izmantojot kripto tirdzniecību.

Bitcoin saistītās programmas

 • Pūles: Zems
 • Ienākumi: Zems līdz vidējs
 • Risks: Zems
 • Nopelnīšanas potenciāls: 5 līdz 1000 ASV dolāri

Daudzas apmaiņas piedāvā saistītās programmas. Jūs kopīgojat saiti ar draugiem. Tad jums tiek maksāts ikreiz, kad kāds reģistrējas, izmantojot šo saiti, un veic darījumu.

Dažās kriptogrāfijas biržās jūs varat nopelnīt simtiem – pat tūkstošiem – dolāru mēnesī, izmantojot tikai filiāļu komisijas. Ja jūs novirzāt uz apmaiņu pietiekami daudz cilvēku un šie cilvēki mēnesī veic vairākus lielus darījumus, jūs varat nopelnīt ievērojamus blakus ienākumus.

Pat ja jūsu saiti izmanto tikai nedaudzie mazie tirgotāji, jūs joprojām nopelnāt naudu tiešsaistē. Daži apmaina izmaksu fiat valūtās, bet citi izmaksu kriptogrāfijā.

Jūs varat nopelnīt saistītos ienākumus ne tikai no kriptogrāfijas apmaiņas. Tiešsaistes mazumtirgotāji piedāvā, piemēram, saistītās programmas, kuras var izmaksāt ar bitcoin.

Azartspēles

 • Pūles: Zems
 • Ienākumi: Zemākais līdz augstākais
 • Risks: Augsts
 • Nopelnīšanas potenciāls: Nulle līdz Neierobežots

Jūs vienmēr varat spēlēt azartspēles, lai nopelnītu bitkoinu tiešsaistē. Iespējams, ka jūs dubultosiet savas bitkoina daļas. Ir arī iespējams, ka jūs galu galā neko nedarīsit. Tas ir azartspēļu prieks!

Tiešsaistē atrodiet pierādāmi taisnīgu Bitcoin kazino, pēc tam veiciet iemaksu. Lielākajai daļai Bitcoin kazino ir neliela mājas mala (51%), lai nopelnītu naudu, kas ir labāka priekšrocība nekā jūs atradīsit jebkurā parastā kazino. Azartspēļu algoritmi ir arī pierādāmi taisnīgi, tas nozīmē, ka ikviens var pārbaudīt, lai pārliecinātos, ka algoritmi darbojas kā reklamēts.

Dažas Bitcoin kazino spēles ir smieklīgi vienkāršas. Jūs derējat par to, vai algoritms radīs skaitli no 0 līdz 100, kas pārsniedz vai neatbilst jūsu izvēlētajam skaitlim. Derības 50 dod aptuveni 50% iespēju tikt pāri vai zem, bet derībām 80 vai 90 ir lielāks risks un lielākas atlīdzības.

Rakstiet par Bitcoin

 • Pūles: Vidēji augsts
 • Ienākumi: Vidējs
 • Risks: Zems
 • Nopelnīšanas potenciāls: 5 USD līdz 60 USD stundā

Internetā ir desmitiem galveno kriptovalūtu emuāru un ziņu vietņu. Ja jūs zināt Bitcoin un protat labi rakstīt, tad noteikti varat nopelnīt naudu, rakstot par Bitcoin tiešsaistē.

Patiesībā daži kriptogrāfijas jaunie uzņēmumi tagad pieņem darbā labus bitkoinu rakstītājus. Viņiem ir vajadzīgas kompetentas personas, lai rakstītu bitkoīnu emuāra ziņas, ar bitcoin saistītus sociālo mediju ierakstus, ar bitcoin saistītus preses relīzes un citu bitcoin saturu.

Izmantojot dažus no šiem darbiem, jums maksās USD. Tomēr tagad daudzas vietnes ļauj jums izvēlēties saņemt naudu kriptovalūtā.

Pārdod ar kriptogrāfiju saistītus produktus vai pakalpojumus

 • Pūles: Vidēji augsts
 • Ienākumi: Zemākais līdz augstākais
 • Risks: Vidējs
 • Nopelnīšanas potenciāls: 0 USD līdz Neierobežotam

Ja jūs sniedzat noderīgu pakalpojumu kriptogrāfijas kopienas locekļiem, jūs, iespējams, saņemsiet algu kriptogrāfijā. Preču un pakalpojumu pārdošana kriptogrāfijas lietotājiem ir lielisks veids, kā nopelnīt kriptogrāfiju tiešsaistē.

Dažas no iespējamām iespējām ir šādas:

 • Kriptogrāfijas programmatūras veidošana un pārdošana
 • Mārketinga pakalpojumu piedāvāšana kriptogrāfijas uzņēmumiem
 • Darbojas kā darījuma aģents darījumiem ar bitcoin

Padomājiet, kādi preču un pakalpojumu veidi ir nepieciešami bitcoīna lietotājiem, pēc tam piedāvājiet šo preci vai pakalpojumu.

Mine Bitcoin

 • Pūles: Augsts
 • Ienākumi: Zems līdz vidējs
 • Risks: Augsts
 • Nopelnīšanas potenciāls: 0 USD līdz Neierobežotam

Vecajās dienās ikviens, kam bija pienācīgs spēļu GPU, varēja nopelnīt naudu, iegūstot bitcoin un citas kriptovalūtas.

Mūsdienās viss ir mainījies, un hobija kalnračiem vairs nav iespējams nopelnīt ienākumus no bitcoin ieguves. Ir pat kļuvis grūti pelnīt zemākas vērtības kriptovalūtas.

Ja jūs vēlaties nopelnīt naudu bitcoin un citu kriptovalūtu ieguvē, jums būs jāveido ieguves saimniecība. Jums būs nepieciešami vairāki augstas klases kalnrači. Jums būs nepieciešams lēts elektroenerģijas avots (ideālā gadījumā mazāk nekā 0,05 USD par kWh). Ja jums ir visas šīs lietas, jūs varat gūt peļņu – vai arī jūs varētu bankrotēt un spiest pārdot visu savu kalnrūpniecības aprīkojumu.

Galu galā kalnrūpniecība ir augsta riska spēle ar zemu atalgojumu, kas vislabāk piemērota lielajiem spēlētājiem. Tomēr, ja jums ir pieejama lēta elektroenerģija un jūs varat lēti iegādāties kalnrūpniecības platformas par beztaras likmēm, tad apjomradīti ietaupījumi varētu darboties jūsu labā, lai iegūtu peļņu, izmantojot kalnrūpniecību.

Bitcoin aizdevumi

 • Pūles: Vidējs
 • Ienākumi: Zemākais līdz augstākais
 • Risks: Augsts
 • Nopelnīšanas potenciāls: 15% gadā

Daži cilvēki pelna naudu, aizdodot bitcoin. Jūs varat aizdot Bitcoin, piemēram, draugiem vai ģimenei, un iekasēt procentus.

Tomēr tagad ir vieglāk nekā jebkad agrāk nopelnīt naudu, aizdodot bitcoin tiešsaistē. Piemēram, jūs varat piedalīties P2P kreditēšanas tirgos tiešsaistē. Dažas biržas pat ļauj aizdot naudu, lai palīdzētu citiem tirgotājiem piesaistīt viņu darījumus.

Protams, kreditēšanai ir sava riska daļa. Zema riska kreditēšanas iespējas nāk ar zemām procentu likmēm, savukārt augsta riska kreditēšanas iespējas – ar augstām procentu likmēm un augstām neveiksmēm.

Esiet piesardzīgs, aizdodot naudu tiešsaistē. Ja jūs plānojat nopelnīt naudu, aizdodot kredītus, jums jāpārliecinās, vai jums ir labs nodrošinājums. Pretējā gadījumā aizņēmējam ir maz stimulu jums atmaksāt.

HYIP, piramīdu shēmas un monētu dubultotāji

 • Pūles: Zems
 • Ienākumi: Zems
 • Risks: Augsts
 • Nopelnīšanas potenciāls: Nulle līdz Neierobežots

Augsta ienesīguma ieguldījumu programmas (HYIP), piramīdu shēmas un monētu dubultotājus var atrast tiešsaistē. Tie bija īpaši populāri 2017. gada kriptogrāfijas uzplaukuma laikā, taču tie joprojām ir līdz šim.

Visām šīm sistēmām ir līdzīgs solījums: tās sola jūs ātri padarīt bagātīgu. Viss, kas jums jādara, ir noguldīt naudu, tad cerēt uz labāko.

Tāpat kā visas piramīdas shēmas, arī HYIP un monētu dubultotāji ir lemti neveiksmei. Mērķis nav pelnīt naudu ilgtermiņā: mērķis ir nopelnīt naudu no pēdējiem cilvēkiem, kas pievienojušies shēmai.

Neizbēgami shēma neizdosies, piramīdas apakšējās rindas zaudēs naudu, un augstākas piramīdas pakāpes gūs peļņu. Ja esat augšgalā, jums veicās lieliski. Ja esat līdzīgs 95% piramīdas, jūs zaudējāt naudu.

Bitcoin dakšas un citas kriptogrāfijas dakšas

 • Pūles: Zems
 • Ienākumi: Zems līdz vidējs
 • Risks: Augsts
 • Pelnīšanas potenciāls: Mainās uz jauno monētu panākumiem

Kad kriptogrāfijas kopienas dalībnieki nevar vienoties par noteikumu izmaiņām, kriptonauda var sadalīties divās dažādās versijās.

Mēs redzējām, ka dakšas notiek ar Ethereum (ar ETH un ETC), bitcoin (ar BTC un BCH) un ar Bitcoin Cash (BCHABC un BCHSV).

Kā tas ļauj jums iegūt bezmaksas kriptogrāfiju? Nu, kad notiek dakša, jums tehniski pieder abas kriptogrāfijas valūtas versijas. Ja 2017. gada jūlijā jūs turētu 10 bitcoin, tad pēc 2017. gada 1. augusta dakšas jums būtu piederējuši 10 BCH un 10 BTC. Jūs nevarat tērēt abas monētas vienlaicīgi, bet jūs tehniski izveidojāt kriptogrāfiju no gaisa.

Kripto dakšas var būt lieliska iespēja arī citu iemeslu dēļ. Kad BCH sāka darboties 1. augustā, cena ārkārtīgi svārstījās, pirmajās stundās no 100 ASV dolāriem palaižot līdz gandrīz 1 000 ASV dolāriem. Šajā periodā jūs varētu nopirkt un pārdot dakšu versiju ar milzīgu peļņu.

Tirdzniecības roboti

 • Pūles: Zems
 • Ienākumi: Zems līdz vidējs
 • Risks: Augsts
 • Nopelnīšanas potenciāls: 0% līdz 100%

Katram likumīgajam tirdzniecības robotam, kas pieejams šodien, ir 99 krāpšanās tirdzniecības roboti. Jūs varat atrast daudz nevīžīgu tirdzniecības robotu, kas sola vieglu naudu un garantētu ikdienas peļņu. Neviens no viņiem nedarbojas kā reklamēts. Mēs pārskatījām bitcoin tirdzniecības robotus, taču pat tie, uz kuriem atsaucas, nav pārliecināti par solījumiem vai potenciālu.

Daži tirdzniecības roboti tomēr parasti darbojas tā, kā tiek reklamēts. Viņi izmanto algoritmus, lai veiktu darījumus, pamatojoties uz pašreizējo tirgus aktivitāti.

Labi tirdzniecības robotu izstrādātāji ir izveidojuši robotus, pamatojoties uz vēsturiskiem kriptogrāfiskās tirdzniecības datiem. Šie roboti nolasa tirgus apstākļus, lai noteiktu, kad pirkt vai pārdot. Jūs pilnvarojat robotus veikt darījumus jūsu vārdā.

Izmantojot labu tirdzniecības botu, jūs varat viegli nopelnīt naudu ar ierobežotu personīgo iesaistīšanos. Vienkārši dodiet botam 1000 USD un skatieties, kā tas darbojas. Pastāv iespēja, ka jūs galu galā neko nedarīsit. Ir arī iespēja, ka jūs laika gaitā konsekventi palielināsiet savu naudu.

Bināro iespēju tirdzniecība

 • Pūles: Vidējs
 • Ienākumi: Zemākais līdz augstākais
 • Risks: Augsts
 • Nopelnīšanas potenciāls: Nulle līdz Neierobežots

Bināro opciju tirdzniecība gadu gaitā ir nopelnījusi sliktu reputāciju – un tam ir iemesls. Mūsdienās ir pieejams daudz krāpniecisku bināro opciju tirdzniecības platformu.

Tos sauc par “binārajiem” variantiem, jo ​​ir tikai divi varianti: jūs varat uzvarēt vai zaudēt. Lai veiktu bināro opciju tirdzniecību ar bitcoin, jūs varētu iegādāties iespēju kaut kam līdzīgam: “Vai nākamo piecu minūšu laikā Bitcoin cena būs virs 5640 USD?” Ja atbildi uz šo jautājumu pareizi, tu uzvari.

Tāpat kā ar tirdzniecības robotiem, arī bināro opciju tirdzniecības platformas galvenokārt ir krāpšanās. Nozare ir tik slavena ar izkrāpšanu, ka Kanāda ir aizliegta īstermiņa bināro iespēju tirdzniecība pilnībā.

Kopumā bināro opciju tirdzniecība vairāk līdzinās azartspēlēm, nevis ieguldījumiem. Ja tomēr meklējat augsta riska veidu, kā padarīt kriptogrāfiju un bitcoin, binārā opcija noteikti ir viena no iespējamām metodēm.

Nākotnes tirdzniecība

 • Pūles: Vidēji augsts
 • Ienākumi: Zemākais līdz augstākais
 • Risks: Augsts
 • Nopelnīšanas potenciāls: Neierobežots

Pirmais regulētais Bitcoin nākotnes līgumu tirgus tika atvērts 2017. gada decembrī. Bitcoīna cena neilgi pēc tam pieauga līdz visu laiku augstākajai vērtībai – 20 000 USD..

Šodien Bitcoin nākotnes darījumi joprojām ir iespēja visu veidu ieguldītājiem. Jūs ieņemat garu vai īsu pozīciju nākotnes līgumā. Puse, kas atrodas garajā pozīcijā, piekrīt pirkt bāzes aktīvu nākotnē par noteiktu cenu, savukārt puse, kas atrodas īsā pozīcijā, piekrīt pārdot par noteiktu cenu.

Ja jūs varat konsekventi prognozēt bitcoin cenu (veiksmi), jūs varat nopelnīt naudu, izmantojot bitcoin nākotnes tirdzniecību. Daudzi tirgotāji arī novērtē, ka bitkoina nākotnes tirdzniecība ir pieejama tirgos, kurus regulē CFTC, piešķirot viņiem papildu leģitimitātes slāni. Uzziniet par Bakkt, lai uzzinātu vairāk par Bitcoin nākotnes tirdzniecību.

Lūdziet ziedojumus vai esiet radošs, izmantojot savu QR kodu

 • Pūles: Zems
 • Ienākumi: Zems
 • Risks: Zems
 • Nopelnīšanas potenciāls: Zems

Katru tik bieži vienam radošam cilvēkam tas paveicas. Viņi izdrukā sava Bitcoin maka QR kodu uz zīmes un tiek parādīti publiskā mītiņā vai sporta spēlē. Kāds ierauga jūsu QR kodu, nolemj jums nosūtīt dažus dolārus, un ziedojumi sāk līt.

Ziedojumu pieprasīšana var būt efektīvs veids, kā nopelnīt bitkoinu tiešsaistē. Dažās vietnēs tiek lūgti ziedojumi, piemēram, tā vietā, lai parādītu reklāmas.

Citas vietnes vai pakalpojumu sniedzēji lūdz padomu. Piemēram, ja lapā sniegtā informācija bija laba, tad varat padot dažus santīmus. Tas neizklausās daudz – līdz brīdim, kad miljoniem cilvēku apmeklē jūsu lapu.

Neatkarīgi no tā, vai sākat kolektīvās finansēšanas kampaņu vai veicat dumju QR koda zīmi koledžas futbola sezonai, noteikti ir veidi, kā padarīt bitcoin tiešsaistē, lūdzot ziedojumus vai parādot savu QR kodu.

Kripto procentu ienākumu krājkonti

 • Pūles: Zems
 • Ienākumi: Zems
 • Risks: Vidējs
 • Nopelnīšanas potenciāls: 1% līdz 6%

Esam nonākuši līdz brīdim, kad mums tagad ir kriptogrāfijas krājkonti, kas var nopelnīt procentus. Tie darbojas līdzīgi kā fiat valūtas krājkontos: jūs noguldāt naudu, pēc tam laika gaitā nopelnāt procentus savā kontā.

Parasti šos kontus piedāvā seifa pakalpojumu sniedzēji. Jūs ieslēdzat līdzekļus kontā un pēc tam nopelnāt no 1% līdz 5% gadā. Interesi var pat palielināt, vēl vairāk palielinot atdevi.

BlockFi ir viens no cienījamākajiem pakalpojumu sniedzējiem šajā telpā, piedāvājot procentu likmes BTC un ETH krājkontiem pat 86% gadā. (Pievienojieties šeit.)

Šajā brīdī šie krājkonti ir riskanti, un ir maz garantiju, ka jūsu nauda ir 100% droša. Protams, kritiķi apgalvos, ka to pašu var teikt par bankām (protams, jūsu bankas kontu aizsargā FDIC apdrošināšana).

Saņemiet naudas atmaksu pie saistītajiem mazumtirgotājiem

 • Pūles: Zems
 • Ienākumi: Zems
 • Risks: Zems
 • Nopelnīšanas potenciāls: 0,5% līdz 9% par pirkumu

Daži mazumtirgotāji un iepirkšanās pakalpojumi tagad nodrošina naudas atmaksu kriptogrāfijā. Rakuten (agrāk pazīstams kā Ebates), piemēram, ir populārs Google Chrome paplašinājums, kas klientiem piedāvā naudas atmaksu, kad viņi pērk no tūkstošiem vietņu. Paplašinājums darbojas Groupon, Best Buy, Nike un citiem lielākajiem mazumtirgotājiem.

Kriptogrāfijas lietotājiem ir pieejams līdzīgs pakalpojums ar nosaukumu Lolli. Lolli ļauj jums veikt pirkumus lielākajās mazumtirdzniecības vietnēs, piemēram, CVS, Macy’s vai Sephora, un pēc tam saņemt skaidru naudu bitcoin. Daži veikali, veicot maksājumus bitcoin, stimulē naudas atmaksu pat 9% apmērā. Citi jums piešķir vienotu atlīdzību Bitcoin.

Pei ir vēl viena līdzīga platforma, kas ļauj jums atmaksāt naudu BTC, USD vai dāvanu kartēs. Katru reizi, kad iepērkaties pie Pei tirgotājiem, jūs saņemat skaidru naudu tieši savā Pei kontā. Partneru mazumtirgotāju vidū ir arī Chipotle, 7-Eleven un Target.

Izmantojot šos naudas atmaksas pakalpojumus, jūs varat nopelnīt bitcoin tikai iepirkšanās veikšanai pie parastajiem mazumtirgotājiem tiešsaistē.

Spēlējiet spēles, lai nopelnītu Bitcoin

nopelna-bitcoin-spēlē-video-spēles

 • Pūles: Zems
 • Ienākumi: Zems
 • Risks: Zems

Spēļu spēlēšana neapšaubāmi ir visjautrākais veids, kā nopelnīt bitcoin. Jā, jūs varat likumīgi spēlēt spēles tiešsaistē un saņemt algu bitcoin.

Dažas no šīm spēlēm darbojas līdzīgi kā jaucējkrāni, nodrošinot naudas pilienu ikvienam, kurš spēlē šo spēli. Šīs spēles bitkoina pirmajās dienās bija biežāk sastopamas (un labāk apmaksājamas), lai gan šodien joprojām varat atrast noteiktas krāna stila spēles (īpaši digitālajā kazino pasaulē). Daudzas no šīm spēlēm maksās naudas pilienu, kamēr turpināsiet spēlēt azartspēles.

Citas spēles ļauj nopelnīt kriptogrāfiju bez jebkāda veida krānu sistēmas. Jūs audzējat, piemēram, retus laupījumus vai kolekcionējamus priekšmetus, pēc tam tos pārdodat tirgū par kriptogrāfiju. Piemēram, daži kolekcionējami ERC-721 žetoni var būt ārkārtīgi vērtīgi.

Citas spēles darbojas kā tradicionālās MMORPG spēles, kurās jūs nopelnāt digitālo valūtu, veicot dažādus spēles uzdevumus. Šai spēles valūtai ir reāla vērtība dažādos tirgus laukumos.

Dažas no populārākajām kriptogrāfijas pelnīšanas spēlēm ir Huntercoin (kur nopelniet Huntercoin vai HUC žetonus par monstru nogalināšanu), Steem Monsters (kolekcionējama kāršu spēle ar Steem izmaksātiem turnīra laimestiem) un Storm Play (mikrouzdevumu platforma, kurā saņemat samaksu) vētrā).

Spēlēt spēles, lai nopelnītu kriptogrāfiju, ir jautri, taču negaidiet, ka gūsiet lielu peļņu. Tāpat FYI nejaucieties ar to, kā nopelnīt CryptoKeys, kas nodarbojas ar Call of Duty Black Ops 3.

Sāciet Crypto YouTube kanālu vai Podcast

nopelnīt-kriptogrāfiju youtube kanālā

 • Pūles: Vidēji augsts
 • Ienākumi: Neierobežots
 • Risks: Zems

Kripto datu nesēju izveide, piemēram, YouTube kanāls vai aplāde, ir viens no labākajiem veidiem, kā nopelnīt kriptogrāfiju tiešsaistē. Ja jūs varat izveidot īpašu cilvēku sekošanu, tad jūs varat gūt nopietnus ienākumus no kriptogrāfijas.

YouTube neļauj satura veidotājiem maksāt par kriptogrāfiju. Tomēr ir tūkstošiem YouTube kanālu, kas veltīti dažādu kriptogrāfijas pasaules aspektu apspriešanai. Daudzi no šiem kanāliem no YouTube gūst ieņēmumus no reklāmas, bet ienākumus no kriptogrāfijas gūst arī citos veidos, tostarp:

Nodošana: Kripto YouTube lietotāji var novirzīt jūs uz apmaiņu, izmantojot novirzīšanas kodu. YouTuber saņem algu katru reizi, kad kāds iemaksā naudu biržā, izmantojot savu novirzīšanas kodu.

Filiāļu pārdošana: Jums ir tūkstošiem sekotāju, kurus interesē kriptonauda. Nosūtiet saviem sekotājiem filiāles saiti par kriptogrāfijas maku, e-grāmatu, Amazon produktu vai visu citu, kas viņus varētu interesēt. Tirgotāji maksās jums katras pārdošanas apjomu no 5% līdz 50%.

QR koda ziedojumi: Kripto kopiena var būt dāsna, it īpaši, ja jums ir reputācija, ka jūs bieži sniedzat noderīgu informāciju, izmantojot savu YouTube kanālu vai aplādi. Parādiet savu QR kodu vai kopīgojiet savu publiskā maka adresi ar savu kopienu. Var ziedot ziedojumus.

Reklāmas ienākumi: YouTube parāda savas reklāmas, pēc tam samaksā satura veidotājiem, pamatojoties uz skatījumu skaitu. Tomēr kriptogrāfijas uzņēmumi var arī vērsties pie jums un lūgt, lai viņi tiktu parādīti jūsu kanālā vai aplādē. Jūs, iespējams, varēsit vienoties par kriptogrāfijas reklāmas vietām.

Kad jūsu kriptogrāfijas mediju impērija sāk darboties, kriptogrāfijas iegūšanas iespējas strauji pieaugs. Kriptogrāfijas uzplaukuma laikā daži YouTube lietotāji no reklāmas ieņēmumiem guva 6 ciparus mēnesī.

Izveidojiet vietni un pārdodiet reklāmas vietu

nopelnīt-bitcoin-veidojot-vietnes-ziņas

 • Pūles: Vidēji augsts
 • Ienākumi: Neierobežots
 • Risks: Zems

Izveidojiet uz kriptogrāfiju vērstu vietni, pēc tam pārdodiet reklāmas laukumus kriptogrāfijas uzņēmumiem. Kriptogrāfijas startēšana, kas gatavojas savai ICO, piemēram, var piedāvāt jums 1000 savus jaunos žetonus apmaiņā pret vienas nedēļas reklāmas vietu. Kriptogrāfijas maka uzņēmums var maksāt jums bitcoin, lai jūsu lapā būtu reklāmkarogs.

Uzsākot uz kriptogrāfiju vērstu vietni, jūsu reklamēšanas iespējas neaprobežojas tikai ar Google AdSense. Jūs varat pievienoties citiem reklāmas tīkliem vai pārdot tieši kriptogrāfijas uzņēmumiem. Kad būsiet izveidojis vietni ar ievērojamu sekotāju skaitu, kriptogrāfijas uzņēmumi sāks vērsties pie jums ar reklāmas piedāvājumiem.

Tur ir tūkstošiem kriptogrāfijas vietņu, taču joprojām ir daudz nišu, kas paliek aizpildītas kriptogrāfijas telpā. Sāciet vietni, kas koncentrēta uz reģionālām kriptogrāfiskām diskusijām – piemēram, sekot līdzi jaunākajiem bitcoīna atjauninājumiem Etiopijā. Rakstiet produktu atsauksmes, analizējiet investīcijas kriptogrāfijā vai rakstiet tehnisko analīzi tiešsaistē. Iespēju ir daudz.

Kļūsti par kriptogrāfijas ietekmētāju

make-bitcoin-being-crypto-influencer

 • Pūles: Vidējs
 • Ienākumi: Vidēji augsts
 • Risks: Zems

Viens čivināt vai Instagram ziņojums no konta, kurā ir simtiem tūkstošu sekotāju, var būt ārkārtīgi vērtīgs kriptogrāfijas starta uzņēmumam.

Kripto ietekmētāji ir līdzīgi ietekmētājiem jebkurā citā telpā. Ja jūs varat piesaistīt ievērojamu sekotāju tiešsaistē, tad cilvēki maksās jums par informācijas nosūtīšanu jūsu sekotājiem.

Sāciet veidot sekotājus Instagram, Twitter vai jebkur citur. Varbūt jūs izveidojat kontu, kas veltīts kriptogrāfijas memēm. Varbūt jūs pieliekat savas zināšanas pasaulē. Ja jūs varat izveidot sekojošus cilvēkus, kas interesējas par kriptogrāfiju, jūs varat izmantot šo seku savā labā.

Darbs pie monētām vai projektiem mārketingā / PR lomās

 • Pūles: Vidēji augsts
 • Ienākumi: Zemākais līdz augstākais
 • Risks: Vidējs

Kriptogrāfijas iesācējiem ir nepieciešami mārketinga un sabiedrisko attiecību (PR) cilvēki. Viņi var maksāt jums fiat valūtā, bet daudzi jaunizveidotie maksās kriptonauda.

Tas ir tāpat kā Google un Apple sākuma dienās, kad dzirdat par cilvēkiem, kuriem maksā akciju opcijās, nevis skaidrā naudā. Ja jums maksā ievērojamu daudzumu jauna marķiera un tad tas palielinās, tad jūs varētu kļūt ļoti bagāts.

Lai sniegtu vērtību uzņēmumam, jums nav jābūt nozīmīgai mārketinga vai PR pieredzei. Jūs varat sākt, piemēram, iztulkot baltrakstu savā dzimtajā valodā. Varbūt jums ir pieredze sociālajos tīklos.

Mārketinga un PR lomas var būt no grunt uzdevumiem līdz izpildvaras un vadības lomām. Piesakieties vairākos kriptogrāfijas uzņēmumos, pēc tam pielieciet savas prasmes, kur vien iespējams.

Nopelniet procentus, izmantojot kriptogrāfijas krājkontus

bitcoin-profit-on-crypto-interest-accounts

 • Pūles: Zems
 • Ienākumi: Zems
 • Risks: Vidējs

Kripto krājkonti tagad oficiāli ir lieta. Jūs varat noguldīt kriptogrāfiju krājkontā, pēc tam skatīties, kā nauda nopelna procentus, kamēr jūs sēdējat un atpūšaties.

Divi no lielākajiem un populārākajiem krāpšanas krājkontiem, kas pieejami, ir BlockFi un Nexo, lai gan BlockFi ir vienīgā platforma, kas ļauj bloķēt kriptogrāfiju un nopelnīt procentus (viņi par kriptogrāfijas krājumiem šobrīd maksā 7 līdz 8% procentus gadā).

Pēdējā desmitgadē procentu likmes tradicionālajā finanšu pasaulē ir bijušas zemas. Lielākā daļa krājkontu maksā procentus 2% gadā vai mazāk. Kriptogrāfijas pasaulē jums joprojām ir pieejamas ievērojamas iespējas nopelnīt interesi.

Vingrojiet, lai nopelnītu kriptogrāfiju

make-crypto-profit-exercise-fitness

 • Pūles: Zemākais līdz augstākais
 • Ienākumi: Zems
 • Risks: Zems

Jā, jūs varat likumīgi izmantot, lai nopelnītu reālu kriptovalūtu. Tika izsaukta mobilā lietotne iOS un Android ierīcēm Sweatcoin pārveidos jūsu soļus kriptonauda.

Vai jūs vairāk izmantotu, ja par to saņemtu algu? Tā ir Sweatcoin ideja. Jūs instalējat mobilo lietotni, un lietotne izseko jūsu darbības. Par katriem 1000 soļiem, ko veicat, jūs nopelnāt aptuveni vienu Sweatcoin (SWC).

Sweatcoins nav pieejams tirdzniecībai nevienā biržā. Tomēr marķieriem ir vērtība Sweatcoin ekosistēmā. Jūs varat tērēt Sweatcoins video straumēšanas abonementiem, aviokompāniju jūdzēm, e-grāmatām un pat iPhone, piemēram,.

OPM: Nopelniet Bitcoin ar citu cilvēku naudu

nopelnīt-bitcoin-citas tautas-naudu

 • Centieni: Vidējs
 • Ienākumi: Augsts
 • Risks: Augsts
 • Pelnīšanas potenciāls: 500 USD – 10 000 USD+

Citu cilvēku izmantošana, lai nopelnītu kriptonaudu, ir vairāk vārti uz iepriekš uzskaitītajiem “veidiem”. Daudzus pavadoņus cilvēki ir izmantojuši citu cilvēku naudu, lai iegūtu turību, iegūstot līdzekļus biznesa atvēršanai, ieguldījumu veikšanai vai jebkuram pieejamo iespēju skaitam, tiklīdz esat saņēmis naudu no citiem. Ir arī nodošanas biznesa modeļi, kas koncentrējas uz OPM Wealth, palīdzot citiem noformēt kredītu un saņemt komisijas naudas kriptovalūtās. Tas ir daudz diskrētāks veids, kā nopelnīt Bitcoin peļņu, taču tas var ļoti ātri sakraut, pateicoties palīdzības sniegšanas īpašībām cilvēkiem, lai iegūtu naudu.

Kripta apmaksas negatīvās puses

nopelnīt-bitcoin riskus

Kriptogrāfijā samaksa var šķist lieliska ideja. Tomēr, lai saņemtu samaksu kriptogrāfijas valūtā, ir dažas negatīvās puses, tostarp visas šīs darbības:

Nepastāvība: Svārstīgums ir galvenā problēma, kā saņemt algu kriptogrāfijā. Summa, ko saņemat šodien, varētu būt ievērojami lielāka vai mazāk viena mēneša laikā. Ja arī jūsu rēķini ir šifrēti, tā nav problēma. Lielākā daļa cilvēku īres, hipotēku un apdrošināšanas rēķinu, protams, ir norādīti valūtā, nevis kriptogrāfijā.

Augsta riska azartspēles ar lielu atalgojumu: Kad jums maksā kriptogrāfijā, jūs spēlējat azartspēles. Tā ir augsta riska spēle ar lielu atalgojumu. Iespējams, ka šodien nopelnītā nauda nākotnē būs 10x lielāka par šo summu. Iespējams arī, ka nauda būs nevērtīga.

Normatīvās izmaiņas var jūs nopietni ietekmēt: Valdības visā pasaulē joprojām mēģina noskaidrot, kā aplikt ar nodokļiem un regulēt kriptovalūtas. Dažas valdības ir pilnībā aizliegušas kriptogrāfiju. Ja jums maksā par kriptogrāfiju, tad jūsu valdība ievieš stingrus noteikumus pret kriptogrāfiju, tad samaksa kriptogrāfijā pēkšņi ir mazāk pievilcīga.

Nodokļu prasību maiņa: Lielākā daļa valdību pieprasa, lai jūs ziņotu par visu nopelnīto naudu. Pretējā gadījumā jūs izvairāties no nodokļiem. Lielākā daļa valdību pret kriptogrāfijas ieņēmumiem izturas tāpat kā pret ienākumiem no īpašuma. Jums jāziņo par visiem kapitāla pieaugumiem, ko esat guvis no kriptogrāfijas. Protams, kriptogrāfijas nodokļu statuss regulāri mainās. Ja jūs nopelnāt ievērojamus ienākumus no kriptogrāfijas, tad jūs gadiem ilgi varētu tikt galā ar nodokļu galvassāpēm.

Kriptogrāfija netiek plaši pieņemta: Jūs varētu nopelnīt lielāko daļu savas naudas kriptogrāfijā, taču tas nav svarīgi, ja jūsu rēķini nav kriptogrāfiski. Pārtikas veikali, namīpašnieki un bankas, iespējams, nepieņem maksājumus par kriptogrāfiju. Norēķināšanās ar kriptogrāfiju var būt lieliska – līdz brīdim, kad jums būs jāmaksā rēķini fiat valūtā.

Pamatojoties uz šiem trūkumiem, jūs varat vai nevēlaties saņemt algu kriptogrāfijā.

Nodokļu režīms kriptovalūtu nopelnīšanai: kā nodokļi darbojas ar kriptogrāfijas peļņu?

Kriptovalūtas grāmatvedības rokasgrāmata, kā es varu aprēķināt savus kriptogrāfiskos ieguvumus, aprēķināt savus kriptogrāfijas ieguvumus, aprēķināt kriptogrāfijas ieguvumus, kriptogrāfijas ieguvumus

Pirmkārt un vissvarīgāk, mēs iesakām runāt ar grāmatvedi, ja jūs nopelnāt ievērojamus ienākumus no kriptogrāfijas. Izvairīšanās no ienākuma nodokļiem šodien var izraisīt milzīgas soda naudas un ieslodzījuma laiku nākotnē. Laba grāmatveža pieņemšana darbā varētu būt labākais ieguldījums, ko jebkad esat veicis.

Daudzi iesācēji pieņem, ka ASV valdība ignorē nodokļus par kriptogrāfijas ieņēmumiem. Tā nav taisnība. Amerikas Savienoto Valstu valdībai ir bijusi oficiāla ar bitkoīnu saistīta nodokļu politika kopš 2014. gada.

Ja IRS uzskata, ka, nopērkot vai pārdodot kriptogrāfiju, esat nopelnījis ievērojamu naudu, viņi sekos jums. Līdzīgi, ja IRS uzskata, ka jūs nepietiekami ziņojat par ienākuma nodokļiem (piemēram, saņemot samaksu pusi kriptogrāfijā un pusi fiatā), tad viņi arī sekos jums. Nodokļu nemaksāšana ir nelikumīga, un jūs varat saņemt sodus par nedeklarētiem ienākumiem pēdējo sešu gadu laikā (vai vairākos gadījumos).

Nodokļu vajadzībām IRS vienmēr ir izturējies pret kriptovalūtu kā īpašumu. Tas nozīmē, ka jums ir jāmaksā kapitāla pieauguma nodokļi par jebkuru kriptogrāfijas peļņu. Tas arī nozīmē, ka jūs varat atskaitīt ienākumus, izmantojot visus zaudējumus, ko esat radījis, pērkot dārgi un zemāk.

Cik jūs esat parādā valdībai, pamatojoties uz jūsu kriptogrāfijas īpašumiem? Šeit ir divi soļi, kas jāveic, strādājot ar kriptovalūtu un nodokļiem.

1. solis. Aprēķiniet peļņu vai zaudējumus, izmantojot pirkšanas datumu un pārdošanas datumu

Izdomājiet, cik lielu peļņu esat guvis, pārdodot kriptovalūtu. Vai jūs nopirkāt monētu ar zemu cenu un pārdevāt to augstu, lai gūtu peļņu?

Lai atbildētu uz šo jautājumu, reiziniet savas kriptovalūtas pārdošanas cenu ar pārdotās monētas daudzumu. Pēc tam atņemiet summu, par kuru sākotnēji esat maksājis par šo kriptogrāfiju. Varat arī atņemt visas maksas, kas jums bija jāmaksā, lai pārdotu šo kriptogrāfiju.

Skaitlis, ar kuru jūs nonākat, ir jūsu realizētais ieguvums vai peļņa. Ja jūs iegādājāties dārgi un pārdevāt maz, tad šis skaitlis būs negatīvs, un tas ir jūsu realizētais zaudējums.

2. solis. Atsevišķi īstermiņa un ilgtermiņa ieguvumi

Tālāk jums jānosaka, vai jūsu peļņa bija īstermiņa vai ilgtermiņa. Norādiet datumu, kad iegādājāties savu kriptogrāfiju, pēc tam atzīmējiet datumu, kad to iegādājāties. Periodu starp abiem datumiem sauc par jūsu turēšanas periodu. Ja jūs turējāt savu kriptogrāfiju vienu gadu vai mazāk, tas tiek uzskatīts par īstermiņa ieguvumu. Ja jūs to turējāt ilgāk par gadu, tas tiek uzskatīts par ilgtermiņa ieguvumu.

IRS dažādos veidos iekasē ilgtermiņa un īstermiņa ieguvumus.

Piemēram, īstermiņa ieguvumi tiek uzskatīti par parastiem ienākumiem, un tie tiek pieskaitīti tam, cik daudz naudas jūs nopelnījāt attiecīgajā gadā, kas nozīmē, ka jūsu kriptogrāfija tiek aplikta ar jūsu maržas nodokļa likmi.

Tikmēr ilgtermiņa peļņa tiek aprēķināta kā kapitāla pieaugums, kas nozīmē, ka jūs maksājat kapitāla pieauguma nodokli, nevis ienākuma nodokli no savas kriptogrāfiskās peļņas. Ilgtermiņa kapitāla pieauguma nodoklis parasti ir zemāks nekā jūsu ienākuma nodoklis. Jūsu ilgtermiņa kapitāla pieauguma nodoklis Amerikas Savienotajās Valstīs ir 0%, 15% vai 20%, pamatojoties uz jūsu apliekamo ienākumu un pieteikuma statusu.

Kad esat veicis iepriekš minētās darbības, ienākuma nodokļa pārskatā varat pievienot informāciju un pēc tam samaksāt nodokļus.

Pēdējais vārds

Kuratētajam labāko Bitcoin nopelnīšanas veidu sarakstam vajadzētu izgaismot galvenās metodes, lai izveidotu kriptonauda peļņu ikvienam, kurš vēlas piedalīties blokķēdes revolūcijā.

Kaut arī tīri spekulatīvs, kapitalizējot pašreizējo kriptonauda tendenci, var maksāt milzīgas dividendes, kad Bitcoin cena varētu pieaugt. Tātad viss darbs un laiks, kas šodien tiek ieguldīts, nopelnot bitkoinu, varētu būt reizināts ar vērtību, ja jūs ‘noturētu’. Pat ja jūs veicat skaidru naudu vai tērējat bitkoinu par precēm un pakalpojumiem reāllaikā, lai apmaksātu rēķinus, tīkla izveide, sazinoties ar nozares līderiem, kuri piedāvā darbu, kas maksā kriptovalūtās, ir kvalitatīva rīcība, ņemot vērā daudzsološās nākotnes bitcoin.

No 6000 pirms mūsu ēras līdz 21 000 000 BTC, sākot no maiņas jūras gliemežvākiem līdz banknošu izlaišanai un dārgmetālu tirgu novērtēšanai; tam, kā sabiedrība rīkojas ar naudas vērtību un mērķi, vienmēr ir bijuši galvenie jēdzieni jau no paša civilizācijas sākuma. Un tagad, kopš pirms desmit gadiem sākās Bitcoin, #DeFi pasaule ir sākusi pārdomāt naudas principus un izcelsmi.

Īsumā Bitcoin piedāvā sevi kā mērvienību, apmaiņas līdzekli un bagātības vērtības krātuvi. Bitcoin ir bezgalīgi dalāms, tāpēc neatkarīgi no tā, cik daudz ir pazuduši vai kļūst nelietojami, neatkarīgi no apgrozībā esošās summas ir potenciāls vēl ilgu laiku izmantot kā nākotnes programmējamo naudu. Šis ‘kriptogrāfiskais mēms’ apkopo Bitcoin matricu:

pelnīšanas-kriptovalūtas ceļvedis

Šodien tiešsaistē ir vairāk iespēju nopelnīt kriptogrāfiju nekā jebkad agrāk. Protams, vairs nav neviena bitcoin maisītāja, kas izsniegtu bezmaksas bitcoīnu. Bet tagad ir tūkstošiem uzņēmumu, kas vēlas maksāt jums bitcoin par pakalpojuma sniegšanu. Starp visām iepriekš apskatītajām metodēm varat atrast kriptogrāfijas krājkontus, azartspēļu platformas un naudas atmaksas pakalpojumus. Šeit ir klips no kriptogrāfijas ietekmētāja Andreas Antonopoulos par Bitcoin nopelnīšanu vs Bitcoin pirkšanu 2019. gadā:

Ko tad jūs gaidāt? Izpildiet iepriekš minētās metodes, lai šodien tiešsaistē sāktu gūt Bitcoin peļņu.

Ir pienācis laiks visiem pievienoties kriptogrāfijas ballītei un sākt piesaistīt savu Bitcoin svinībām, nopelnot to tiešsaistē. Pirms BTC cenas pieauguma turpiniet sakraut satoshis un ātri samaksājiet bitcoin, tādējādi arī jūsu darba un kriptovalūtas kopienas ieguldījumi palielinās vērtību.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map