Labākie šifrēšanas portfeļa izsekotāji: 16 labākās monētu pārvaldnieka lietotnes

Labākie kriptogrāfijas portfeļa izsekotāji

Kriptovalūtas investori, tirgotāji un hodlers visi vēlas uzzināt, kādi ir labākie kriptogrāfijas portfeļa izsekotāji, kurus izmantot? Pārskatīsim 2020. gada 16 labākās kriptogrāfijas līdzekļu pārvaldības lietotnes, lai mēģinātu sekot līdzi jūsu monētām.

16 populārākās kriptovalūtu portfeļa pārvaldības lietotnes

Globālais kriptogrāfijas tirgus pēdējos pāris gados ir palicis diezgan nepastāvīgs – šim strauji augošajam sektoram 2017. gadā pieskaroties visu laiku augstākajam līmenim, lai gadu vēlāk sabruktu. Un, lai gan pieredzējuši tirgotāji zina, kā izmantot lāču tirgus priekšrocības kopumā, lielākajai daļai cilvēku nav vajadzīgo prasmju, lai atvieglotu ienesīgus darījumus tik skarbos laikos. Turklāt tajā ir minēts, ka aptuveni desmit gadu laikā komerciālai iegādei pieejamo kriptovalūtu skaits ir pieaudzis līdz 2300 atzīmei. Ne tikai tas, ka kriptogrāfijas sektors šobrīd ir 24 stundu tirdzniecības apjoms aptuveni 77 miljardu ASV dolāru apmērā – kas kalpo kā pienācīgs rādītājs pieaugošajai investoru interesei, kas plūst šajā telpā.

Ņemot vērā visu šo informāciju, ir jāsaprot, ka lielākajai daļai kriptogrāfijas entuziastu mūsdienās finanšu portfelī ir ne tikai dažas kriptovalūtas. Tas ir tāpēc, ka viņiem tagad ir iespēja ieguldīt plašā klāstā dažādu, ienesīgu digitālo aktīvu, kas ir paredzēti dažādiem un dažādiem mērķiem. Tomēr tajā pašā laikā visu šo notikumu rezultātā investoriem ir arvien grūtāk izsekot viņu līdzdalību.

Šeit attēlā parādās kriptogrāfijas portfeļa izsekotāji. Tās ir lietotnes vai tiešsaistes pakalpojumu platformas, kas ir izstrādātas, lai palīdzētu lietotājiem ļoti vienkāršotā un racionalizētā veidā pārraudzīt savu digitālo līdzekļu veiktspēju. Ne tikai tas, ka jaunākas šāda veida lietotnes pat tagad ir piepildītas ar daudzām sarežģītām funkcijām, piemēram:

 • Tirdzniecības izpildes portāli.
 • Automatizēti stratēģijas vadības moduļi.
 • Laika portfeļa novērtēšanas skaitītāji.

Populārākie kriptovalūtu portfeļu pārvaldnieki

Kas ir kriptogrāfijas portfeļa izsekotājs un ko tajā meklēt?

Kriptogrāfijas valūtas portfeļa izsekotāju visprecīzākajā nozīmē var uzskatīt par lietotni, vietni vai pakalpojumu platformu, kas lietotājiem ļauj rūpīgi sekot savu ieguldījumu vērtībai. Šajā sakarā tajā ir pieminēts, ka lielākā daļa izsekotāju ir paredzēti, lai automātiski izveidotu saiti ar viņu īpašnieka personīgo kriptogrāfijas maku vai apmaiņas kontu. Ne tikai tas, bet tie ir arī ārkārtīgi noderīgi liela mēroga investoriem, kuri regulāri regulāri tirgo vairāk nekā 3 monētas.

Kā minēts iepriekš, daži kriptovalūtu portfeļu izsekotāji ir izstrādāti tā, lai tie darbotos arī kā tirdzniecības platformas. Piemēram, viņi piešķir personai individuālu seifa atslēgu, kuru var vienkārši, vienkārši un vienkārši importēt vai turēt pie kriptogrāfijas aktīviem..

To sakot, dažādiem portfeļa izsekotājiem ir savi, unikāli funkciju komplekti – tas nozīmē, ka neviena platforma nekad visu nedara perfekti. Piemēram, daži ļauj lietotājiem tirgoties tikai ar noteiktu kriptovalūtu apakškopu, bet citi ir piekrauti ar masīvu altkoīnu katalogu, taču nepiedāvā daudz izsekošanas funkciju.

Būtiskākais, kas jāpievērš uzmanība, izvēloties izsekotāju:

i) vispārēja drošība un privātums: Sakarā ar blokķēdes decentralizēto, pārredzamo raksturu personai var būt ārkārtīgi grūti izsekot / izsekot tx, kas saistīts ar dažādām kriptogrāfijas valūtām (piemēram, Bitcoin). Ne tikai to, bet arī ārkārtīgi grūti noteikt, kam kurš maks pieder. Šo faktoru dēļ indivīdam jāizvēlas sev piemērotākais portfeļa izsekotājs – jo lielākā daļa šo portfeļa pārvaldības sistēmu ir tieši saistītas ar personas valūtas maiņas vai bankas kontu.

Vienreizējs individuālās datu drošības pārtraukums var atstāt personas maku neaizsargātu pret trešo personu uzlaušanu un ielaušanās mēģinājumiem. Tāpēc ir ārkārtīgi svarīgi, lai indivīda izmantotais portfeļa izsekotājs būtu iepriekš izveidots ar vairākiem galvenajiem drošības elementiem, piemēram, 2-FA (divu faktoru autentifikācija) un daudzslāņu šifrēšanu..

(ii) Lietošanas ērtums: Galvenais mērķis, kas ir portfeļa izsekotāja izmantošana, ir tas, lai visi indivīdu kriptogrāfijas aktīvi būtu vienuviet. Šajā ziņā efektīvs portfeļa pārvaldnieks ir tāds, kas parāda personas aktīvu kopējo vērtību vienā vietā (arī tas pēc iespējas vienkāršāk). Tādējādi, izvēloties izsekotāju, ir ārkārtīgi svarīgi, lai attiecīgo platformu būtu viegli darbināt – tik daudz, lai personai nevajadzētu būt cīņai, uzmanīgi sekojot savām monētām un žetoniem..


Ne tikai to, ka izsekotājam vajadzētu būt piekrautam ar tīru izkārtojumu, kas nesatur pārāk daudz tehniskā žargona. Tas ne tikai palīdz personai ietaupīt daudz laika un pūļu, bet arī padara aktīvu pārvaldīšanas procesu bez stresa.

(iii) Monētu savietojamība un pieejamība: Vēl viena ārkārtīgi svarīga lieta, kas jāņem vērā, izvēloties portfeļa izsekotāju, ir tas, vai attiecīgā platforma ir saderīga ar vēlamo kriptovalūtas apmaiņu. Šajā sakarā ir diezgan noderīgi izvēlēties pārvaldības rīku, kas lietotājiem ļauj tirgot visas digitālās valūtas, kuras viņi varētu vēlēties apmainīt vai nu tūlīt, vai drīz. Tas novērš nepieciešamību lietotājiem izmantot vairākas tirdzniecības platformas, kā arī iegaumēt neskaitāmas paroles.

Kripto izsekotāji, kurus vērts pārbaudīt

1. Dārgakmens

dārgakmens kriptotehnikas izsekotājs

Gem ir viena no visplašāk izmantotajām portfeļa pārvaldības sistēmām mūsdienās tirgū. Tas ne tikai piedāvā lietotājiem vienmērīgu darba pieredzi, bet arī estētiski pievilcīgu dizainu, kas patīk acīm. Daži no citiem Gem galvenajiem elementiem, kas to izceļ, ir:

i) Sinhronizācijas saderība: Viena no Gem galvenajām iezīmēm ir tā “apmaiņas sinhronizācijas opcija”, kas ļauj lietotnei automātiski ievadīt visus darījumus, kurus lietotājs veicis iepriekš. Tas padara portfeļa pārnešanu ārkārtīgi vienkāršu un bez problēmām.

(ii) Bezmaksas: Tracker ir brīvi lietojams, un ar lietotni nav saistīti noteikumi un nosacījumi.

(iii) Viegla atgūšana: Veselam skaitam kriptogrāfijas izsekotāju nav iespējas importēt / saglabāt portfeļa datus, ja persona pazaudē savu rokas ierīci. Tomēr Gem ļauj lietotājiem importēt savus krājumus, nospiežot tikai vienu pogu. Tas ir tāpēc, ka, tiklīdz lietotājs izveido savu portfeli pakalpojumā Gem, viņu finanšu konti automātiski tiek saistīti ar saskarni – tādējādi atgūšana ir ārkārtīgi bez problēmām.

iv) Valūtas atbalsts: Preses laikā Gem atbalsta lielāko daļu kriptogrāfijas / fiat aktīvu, kas šodien ir apgrozībā. Ja ar to nepietika, lietojumprogramma ir saderīga arī ar 25 augstākajām kriptogrāfijas apmaiņām. Lai saistītu Gem vietējo saskarni ar atbalstītu tirdzniecības platformu, viss, kas jums jādara, ir vienkārši savienot attiecīgās API atslēgas ar lietotni. Tas ļauj automātiski sinhronizēt visu lietotāja tirdzniecības vēsturi (saistītajā biržā).

v) Atklāšanas portāls: Investoriem, kuri, iespējams, vēlas plašāku tirgus pārskatu, viņi var izmantot Gem “atklāšanas iespēju”, kas ļauj lietotājiem izsekot dažādu mazāk zināmu altkoīnu cenām, kā arī sniedz viņiem daudz pētījumu informācijas, kas saistīta ar šo strauji augošo telpa. Piemēram, portāls ļauj lietotājiem lasīt laikrakstus, apskatīt tirgus labākos ieguvējus un zaudētājus, kā arī citus nišas datus, noklikšķinot uz pogas..

vi) uzticams: Gem tirgū ir bijis jau labu laiku, un pirmā lietotnes atkārtošana sāk darboties aptuveni 2013. gada novembrī. Turklāt projekts ir arī spējis piesaistīt USD 20 miljonus + no ieguldītājiem visā pasaulē. Daži lieli spēlētāji, kuri ir ieguldījuši Gem, ir Fenbushi Capital un Blockchain Capital.

Noslēdzot šo segmentu, tajā ir pieminēts, ka salīdzinājumā ar laikabiedriem Gem ir ne tikai vizuāli vispievilcīgākais portfeļa izsekotājs, bet arī daudz dažādu unikālu iespēju, kas šādās platformās parasti nav sastopamas..

2. Delta

delta kriptonauda portfeļa izsekošanas lietotne

Delta ir viens no populārākajiem kriptogrāfijas izsekotājiem, kas šodien ir pieejams tirgū. Lai gan tā galvenokārt ir mobilo ierīču lietotne, Delta piedāvā arī darbvirsmas klientus, kas ir saderīgi ar dažādām populārām operētājsistēmām, piemēram, Windows, Mac un Linux. Tomēr jāuzsver, ka iepriekš minētie darbvirsmas klienti ir mobilās lietotnes Delta paplašinājumi.

Dažas galvenās iezīmes, kuras ir vērts izcelt:

i) minimālistisks + elegants dizains: Delta vietējais interfeiss ir ārkārtīgi grezns. Piemēram, lietotnē tiek izmantota dziļi zila krāsu shēma, kas ir eleganta un piešķir platformai vispārēju izsmalcinātu izskatu.

(ii) novērošanas saraksts: Delta ir jau iepriekš izveidota ar opciju “novērošanas saraksts”, kas ļauj lietotājiem izsekot visām monētām, kuras viņi varētu iegādāties tuvākajā nākotnē.

(iii) Sinhronizācijas opcijas: Izmantojot savas API atslēgas, lietotāji var savienot Delta ar daudzām kriptogrāfijas valūtas maiņas vietām. Tas cilvēkiem padara ārkārtīgi viegli pieejamus tirdzniecības datus, kā arī apvieno savas akcijas vienā vietā.

iv) bezšuvju atgūšana: Delta saviem lietotājiem nodrošina opciju “Konta atkopšana”, kas ģenerē dinamisku atkopšanas kodu, kuru var izmantot, ja persona zaudē rokas datorsistēmu vai viedtālruni. Viss process ir ārkārtīgi vienkāršs, un to var pabeigt dažu minūšu laikā.

v) Pieejami bezmaksas + apmaksāti plāni: Delta piedāvā lietotājiem lielu skaitu bezmaksas un apmaksātu plānu. Piemēram, Delta PRO cena pašlaik ir USD 7 iOS lietotājiem un $ 8.5 Android lietotājiem. Turklāt ir pieejamas arī daudzas gada abonēšanas paketes.

vi) Delta Pro: Šī ir apmaksāta standarta lietotnes Delta versija, kurā ir daudz uzlabotu portfeļa analīzes rīku. Tas ne tikai tas, bet arī ļauj lietotājiem savienot ar lietotni tik daudz apmaiņas kontu / kriptogrāfijas maku (cik viņiem varētu patikt).

v) Aktīva digitālā kopiena: Delta tiešsaistes kopiena ir diezgan aktīva daudzās sociālo mediju platformās, piemēram, Telegram un Slack.

vi) Valūtas un maiņas atbalsts: Pašreizējā situācijā Delta ir savietojama ar milzīgām 3000+ kriptovalūtām. Ne tikai tas, bet lietotne atbalsta arī vairāk nekā 200 kriptogrāfijas tirdzniecības platformas, vienlaikus nodrošinot lietotājiem iespēju pievienot pielāgotas monētas ICO, kas vēl jāuzskaita.

Delta ir ārkārtīgi visaptverošs kriptogrāfijas izsekošanas rīks, kas ir vislabāk piemērots zema un vidēja līmeņa tirgotājiem, jo ​​tajā ir vairākas automatizētas un viegli lietojamas funkcijas. Turklāt tas ir vienīgais izsekotājs, kas nāk ar atsevišķu darbvirsmas klientu. Vienīgais lietotnes trūkums ir tas, ka tās kartēšanas iespējas ir nedaudz ierobežotas un ka tās API sinhronizācijas atbalsta iespējas ir ierobežotas līdz relatīvi zemam kriptovalūtas apmaiņas skaitam.

3. Blokfolio

Blockfolio apskats

Kopā ar Delta, Blockfolio, iespējams, ir viens no populārākajiem kriptogrāfijas pārvaldības portāliem mūsdienās tirgū. Lietotnes dizains ir ārkārtīgi intuitīvs, taču tajā nav tīmekļa klienta, kuram var piekļūt, izmantojot galddatoru vai klēpjdatoru. Turklāt Blockfolio lietotājiem nodrošina iespēju izsekot vairākiem portfeļiem, un to var izmantot pilnīgi bez maksas. Tomēr viens taustāms lietotnes trūkums ir tas, ka tajā nav apmaiņas sinhronizācijas opcijas – tas nozīmē, ka visi atsevišķi darījumi ir manuāli jāpievieno lietotnes interfeisam.

Galvenās iezīmes, kuras vērts izcelt:

i) ieguldījumu klasifikācija: Viena no Blockfolio galvenajām iezīmēm ir tā spēja esošajai sistēmai pievienot vairākus portfeļus. Tā rezultātā lietotājiem ir ārkārtīgi viegli klasificēt savus ieguldījumus dažādās kategorijās.

ii) atkopšana bez problēmām: Blockfolio ļauj lietotājiem nevainojami importēt savu portfeli, ja viņu rokas ierīces tiek nozagtas vai nozaudētas

iii) Blockfolio signāls: Šī ir viena no lietotnes vissvarīgākajām funkcijām, kas ļauj trešo pušu projektiem paziņojumus un brīdinājumus (kas saistīti ar jaunām partnerattiecībām, ziņām) pārsūtīt tieši uz sistēmu.

iv) perifērijas iespējas: Papildus visiem galvenajiem aspektiem, Blockfolio ir pieejams arī vairākas citas iespējas. Piemēram, tajā ir sadaļa “Izpētīt”, kurā ir uzskaitīts plašs jaunāko kriptogrāfisko ziņu klāsts, kas var palīdzēt cilvēkiem būt informētiem par visām aktualitātēm, kas saistītas ar digitālo valūtu pasauli. Turklāt lietotnei ir arī iebūvēta funkcija “Nakts režīms”, kā arī PIN ievadīšanas protokols, kas var novērst cilvēku nesankcionētu piekļuvi saviem datiem.

v) laba saderība: Blockfolio ir saderīgs ar vairāk nekā 6000 kriptovalūtām, un to var izmantot kopā ar vairāk nekā 250 apmaiņām.

Noslēdzot šo sadaļu, jānorāda, ka līdz šim Blockfolio ir spējis piesaistīt kopumā USD 15 miljonus no pieredzējušiem investoriem visā pasaulē. Daži lieli spēlētāji, kuri ir ieguldījuši projektā, ir Refactor Capital, Huobi un BitMEX.

4. CoinTracking

Kripto portfeļa lietotne CoinTracking

Kā norāda nosaukums, CoinTracking ir portfeļa pārvaldības lietotne, kas ir piepildīta ar lielu skaitu uzlabotu funkciju. Šajā sakarā jāuzsver, ka šī lietotne ir vispiemērotākā pilna laika tirgotājiem, kuri vēlas gūt dziļāku ieskatu par saviem ieguldījumiem (gan īstermiņā, gan ilgtermiņā). Šī raksta rakstīšanas laikā CoinTracking ir pieejams Android, kā arī iOS ierīcēs, tomēr, lai izmantotu lietotni, vispirms ir jāpabeidz tīmekļa reģistrācija.

Galvenās iezīmes:

i) Vienkārša saskarne: Kaut arī CoinTracking vietējais lietotāja interfeiss, iespējams, nav tik elegants un izskatīgs kā daži no tā digitālajiem laikabiedriem, lietotne labi izpilda savu darbu un ir aprīkota ar visām funkcijām, kas vajadzētu būt labam portfeļa izsekotājam.

ii) importa iespējas: CoinTracking ļauj lietotājiem ar pogas pieskārienu importēt visus savus darījumus, kas apstrādāti dažādās tirdzniecības platformās..

(iii) apmaiņas un maka saderība: CoinTracking ļauj lietotājiem mijiedarboties ar vairākām izveidotām kriptogrāfijas valūtām, izmantojot savas API atslēgas (kas ļauj nevainojami importēt savu portfeļa un tirdzniecības datus.) Ne tikai tas, bet sistēma ir saderīga arī ar visu cieto un mīksto seifu klāstu (piemēram, Trezors un Exodus.)

(iv) Bezmaksas un apmaksāti pakalpojumi: Kaut arī CoinTracking pamata saskarni var lejupielādēt bez maksas, tās uzlabotās funkcijas var izmantot tikai tad, ja cilvēki abonē lietotnes maksas pakalpojumus. Piemēram, bezmaksas konts ļauj lietotājiem ievadīt kopumā 200 darījumus un neļauj integrēt datus no trešo pušu blokķēdes makiem.

CoinTracking uzlabotās versijas maksā no 70 līdz 1000 ASV dolāriem – atkarībā no izvēlētā plāna.

v) vēsturiskie dati: Galvenais CoinTracking aspekts ir tas, ka tas ļauj lietotājiem saglabāt ciešu cilni par vēsturiskajiem cenu datiem, kas saistīti ar dažādām kriptogrāfijas valūtām. Turklāt lietotnei ir arī Bitcoin analīzes rīks, kas izmanto dažādus statistikas moduļus, kurus var izmantot, lai prognozētu BTC cenu.

(vi) Nodokļu aprēķināšanas rīks: Viena no izcilākajām CoinTracking funkcijām ir tās nodokļu aprēķināšanas rīks, kuru var izmantot dažādiem mērķiem, piemēram:

 • Kripto nodokļu pārskatu izveide
 • Peļņas / zaudējumu lapu veidošana utt.
 • Nosakot, kuras kriptovalūtas var pārdot bez nodokļiem.

vii) bezmaksas apmācības: Lietotni papildina liels skaits visaptverošu Youtube videoklipu un ceļvežu, kas lietotājiem ļauj labāk izprast sistēmas dažādas pamata / papildu funkcijas.

Noslēdzot šo sadaļu, ir skaidri jānosaka, ka CoinTracking ir vispiemērotākais personām, kuras ļoti nodarbojas ar kriptogrāfijas dienu tirdzniecību. Turklāt lietotnes bezmaksas versija ierobežo lietotāju skaitu līdz aptuveni 200 darījumiem – tas, maigi sakot, var būt diezgan kaitinošs.

5. Kriptogrāfijas salīdzinājums

CryptoCompare portfeļa izsekošanas pārvaldnieks

Cryptocompare ir vēl viena populāra kriptogrāfijas izsekošanas sistēma, kas piemērota ikdienas, kā arī pieredzējušiem tirgotājiem. Lietotnei ir plašs funkciju klāsts, un tā ir pieejama lietošanai galddatoros, viedtālruņos, kā arī citās mazākās ierīcēs. Dažas no galvenajām Cryptocompare iezīmēm ir šādas:

(i) atbalsts vairākiem portfeļiem un kriptovalūtām: Cryptocompare ļauj lietotājiem izveidot jebkādu portfeļu skaitu par konkrētām vajadzībām un prasībām. Ne tikai tas, ka lietotne ir arī izstrādāta tā, lai būtu pilnībā saderīga ar plašu digitālo valūtu klāstu, kas šodien ir pieejams tirgū.

(ii) vizuāli pārsteidzošs: Cryptocompare iesniegtās diagrammas un grafiki ir diezgan vizuāli pievilcīgi, kā arī viegli uztverami – jo tajos netiek izmantots nekāds tehniskais žargons.

(iii) daudz mazu perifēro funkciju: Cryptocompare ļauj lietotājiem ne tikai pievienot nelielas piezīmes savam portfelim, bet arī ļauj viņiem kārtot kriptonauda jebkādā veidā, kāds viņiem šķiet piemērots.

iv) Papildu iespējas: Lietotnei ir riska analīzes rīks, kas ļauj lietotājiem zinātniski noteikt turpmāko viņu īpašumu novērtējumu. Ne tikai tas, bet Cryptocompare ir arī daudz uzlabotu diagrammu analīzes iespēju, kas ir ideāli piemērotas salīdzinošiem pētījumiem.

(v) Bezmaksas lietošana: Portfeļa izsekotājs ir pilnīgi brīvi lietojams, un to var izmantot ļoti vienkārši un bez problēmām.

vi) mākoņkrātuve: Vēl viena lietotnes galvenā iezīme ir tā atjaunošanas vieglums, ja lietotājs pazaudē savu viedtālruņa ierīci. Tas ir tāpēc, ka portfeļa dati tiek glabāti mākonī zem īpaša reģistrēta konta, kuru var gandrīz jebkurā laikā atgūt (ar pogas pieskārienu)

vii) koplietošanas iespējas: Izmantojot Cryptocompare, investori var izvēlēties padarīt savu portfeļu specifiku publisku vai privātu, kā arī dalīties tajā ar citiem, ja viņi to vēlas.

Papildus visiem datiem, kas tika iesniegti iepriekš, ir arī jānorāda, ka Cryptocompare vietējo saskarni sākumā ir grūti saprast. Tādējādi lasītājiem var būt noderīgi ātri apskatīt dažas saistītās rokasgrāmatas un mācību videoklipus, kas ir pieejami tiešsaistē, lai labāk izprastu sistēmas darbību.

6. CoinStats

CoinStats lietotāja rokasgrāmata

CoinStats ir diezgan vienkārša kriptonauda pārvaldības sistēma, salīdzinot ar tās digitālajiem kolēģiem. Tomēr tas labi veic savu darbu un ļauj lietotājiem izsekot vairāk nekā 3000 kriptovalūtu vērtībai, kas arī notiek aptuveni 300 nepāra kriptogrāfijas biržās. Šajā sakarā dažas citas CoinStats galvenās iezīmes ietver:

(i) Lietošanas ērtums: CoinStats lietotne ir pieejama lietošanai galddatoros, kā arī viedtālruņu ierīcēs.

ii) Savienojamība: Lietotne var izveidot tiešu saiti ar lietotāja vietējo maku un apmaiņas kontu. Tas ļauj ar datu importēšanu saistītām darbībām kļūt ļoti vienkāršām un bez problēmām.

iii) Brīdinājumi un paziņojumi: Coinstats ir iepriekš izveidots ar cenu brīdinājuma skaitītāju, kas informē lietotājus par visām cenu izmaiņām, kas var notikt par viņu aktīviem reāllaikā. Ne tikai tas, bet lietotne arī informē lietotājus par svarīgiem atjauninājumiem un ziņām, kas varētu viņus interesēt.

Noslēdzot šo sadaļu, jāuzsver, ka CoinStats nepiedāvā lietotājiem nekādas revolucionāras funkcijas, kā arī tā saskarne nav līdzvērtīga dažiem tuvākajiem konkurentiem. Tomēr, tā kā lietotne ļauj lietotājiem, izmantojot API atslēgas, izveidot savienojumu ar vairāk nekā 20 izveidotām kriptogrāfijas biržām un seifiem, tā vairāk nekā izpilda savu galveno mērķi.

7. AltPocket

AltPocket digitālā valūtas portfeļa izsekotājs

Lai gan tas nav tik intensīvs kā daži no tā laikabiedriem, AltPocket neapšaubāmi ir viens no labākajiem kriptogrāfijas izsekotājiem tirgū šodien. Lietotne ir ne tikai brīvi izmantojama, bet arī ļauj lietotājiem sistēmā ievadīt savas API atslēgas, lai viņu darījumus varētu atjaunināt automātiski. Tomēr, ja lietotāji to vēlas, viņi var manuāli ievadīt savus tirdzniecības datus.

i) integrācijas iespējas: AltPocket ļauj lietotājiem ievadīt savu cenu API vairākās dažādās platformās, piemēram, CoinMarketCap, Poloniex vai Bittrex.

(ii) Dalāmība: Lietotne ir ārkārtīgi viegli lietojama un ļauj lietotājiem ar pogas pieskārienu dalīties portfeļa un veiktspējas datos ar citiem cilvēkiem.

(iii) Pievilcīga datu prezentācija: Kā jau minēts iepriekš, attiecībā uz datu prezentāciju un vizuālo izkārtojumu Altpocket ir viens no labākajiem kriptogrāfijas izsekošanas risinājumiem šodien.

Noslēdzot šo sadaļu, mums ir skaidri jāpasaka, ka šodien tirgū ir daudz citu kripto pārvaldības sistēmu, kas ir tikpat labas (ja ne labākas) nekā AltPocket. Tādējādi, izdarot izvēli, pirms apmesties vienā konkrētā lietotnē, vajadzētu izsijāt pēc iespējas vairāk iespēju.

8. CoinFinance

Kripto lietotne CoinFinance

CoinFinance ir vēl viena lietotne, kas pēdējos pāris gados ir ieguvusi lielu mainstream vilci – daudzos plašsaziņas līdzekļos tā pat tiek dēvēta par kriptovalūtas pasaules Google finansēm.

Galvenās iezīmes:

i) lieliska saskarne: CoinFinance vietējā saskarne ir ārkārtīgi vizuāli pievilcīga un lietotājam draudzīga. Tajā nav tehniska žargona, un to var izmantot gan pieredzējuši, gan iesācēju lietotāji.

(ii) Lietošanas ērtums: Kā minēts iepriekš, CoinFinance ir viegli lietojams un izmanto dažādas mazākas lietotnes, kuras var palaist iOS, kā arī Android ierīcēs.

(iii) Papildu funkcijas: Lietotne ir iepriekš izveidota ar nedaudziem uzlabotiem analīzes rīkiem, kas ir lieliski piemēroti pieredzējušiem tirgotājiem.

9. Garneles

Garneles kriptovalūtu izsekošanas lietotne

Kaut arī nosaukums Shrimpy dažiem var šķist nedaudz nepatīkams, tā ir lieliska portfeļa pārvaldības tīmekļa lietotne, kurā ir daudz vēlamo funkciju. Iesācējiem lietotnes lietotāja saskarne ir ļoti vienkārša un viegli lietojama. Tas ne tikai tas, bet arī ļauj lietotājiem ar pogas pieskārienu saistīt visus savus apmaiņas / maka kontus ar sevi.

i) pievilcīgs dizains: Shrimpy saskarne ir diezgan vizuāli pievilcīga, un tā lietotājiem ļoti nepieciešamo informāciju sniedz visu nepieciešamo informāciju..

(ii) Papildu rīki: Tāpat kā daudziem citiem izsekošanas partneriem, arī Shrimpy piedāvā lietotājiem ļoti sarežģītu uzlabotu analīzes un skaitļošanas rīku komplektu, kas var palīdzēt investoriem maksimāli palielināt atdevi.

(iii) automatizētas tirdzniecības stratēģijas: Lietotne ļauj lietotājiem formulēt savas personalizētās tirdzniecības un HODLing stratēģijas, kuras vēlāk var izpildīt pilnīgi automatizēti..

iv) Tikai tīmekļa saskarne: Tajā ir pieminēts, ka Shrimpy ir pieejams kā tikai tīmekļa interfeiss, kuram nav saistīta mobilā lietotne. Pašlaik sistēmai var piekļūt tikai caur uzņēmuma oficiālo vietni, tāpēc pastāv iespēja, ka daži cilvēki var kļūt par krāpniecisku projektu upuriem, kuri, iespējams, mēģina atdarināt platformas vispārējo izskatu.

10. LiveCoinWatch

LiveCoinWatch kriptogrāfisko monētu lietotne

Kā norāda nosaukums, LiveCoinWatch ir cenu izsekošanas tīmekļa lietotne, kuru var izmantot kā alternatīvu CMC (CoinMarketCap). Runājot par platformas vispārējo funkcionalitāti, LiveCoinWatch ļauj lietotājiem saglabāt cilni uz nišas datu kopas, piemēram:

Dažādu kriptovalūtu cenu izmaiņas reāllaikā

Dažādu kriptovalūtu pāru tirgus pozīcija

Tiešraides darbība, kas saistīta ar dažādām kriptovalūtas apmaiņām

Dažādu monētu apjoms, likviditāte, dominance tirgū

Galvenās iezīmes:

i) vienmērīga vadība: Izmantojot LiveCoinWatch, lietotāji var viegli pārvaldīt un izsekot dažādu digitālo valūtu turējumu veiktspēju.

(ii) Tikai tīmekļa saskarne: LiveCoinWatch ir pieejams lietošanai kā tikai tīmekļa lietojumprogramma. Dažiem lietotājiem tas var būt nedaudz izslēgts, taču kopumā šī funkcija ļauj palielināt drošību un privātumu.

(iii) Minimālistisks dizains: Atšķirībā no daudziem laikabiedriem, kuriem ir daudz nevajadzīgu funkciju, LiveCoinWatch dizains ir diezgan minimālistisks un vienkāršs.

iv) manuāla datu ievadīšana: Lai atjauninātu sava portfeļa datus, lietotājiem manuāli jāievada informācija par visiem žetoniem / monētām, kuras viņi, iespējams, ir iegādājušies un pārdojuši agrāk.

Noslēdzot šo sadaļu, ir svarīgi atcerēties, ka lietotne savā funkcionalitātē ir diezgan vienkārša un tai nav papildu funkciju (piemēram, statistikas diagrammas, analītiķu rīki, brīdinājuma opcijas utt.). Tomēr tas dara pienācīgu darbu, kad gleznaini jāparāda sava kriptogrāfiskā portfeļa veiktspēja.

11. Monētu pārvaldnieks

Coinmanager kriptogrāfijas izsekotājs

Coinmanager ir vēl viena lietotne, kas, šķiet, pēdējā laikā iegūst daudz vilces. Iesācējiem lietotne kalpo ne tikai kā lielisks portfeļa izsekotājs, bet arī ar arbitrāžas funkciju, kas ļauj lietotājiem izsekot cenu starpībai starp dažādām tirdzniecības platformām.

Galvenās funkcijas ietver:

i) Biržas integrācija: CoinManager var viegli saistīt ar veselu virkni kriptovalūtu biržu, piemēram, Binance, Bittrex, Bithumb un Coinone, izmantojot savas API atslēgas. Tas padara tirdzniecību daudz vienkāršāku un bez problēmām lietotājiem.

(ii) Ielādēta funkcija: Lietotne pašreizējā atkārtojumā ir pieejama iOS, kā arī Android ierīcēs. Runājot par tās funkcijām, CoinManager ir iepriekš izveidots ar ļoti noderīgu diagrammu moduli, kuru darbina TradingView. Ne tikai tas, ka, kā minēts iepriekš, lietotnei ir arī arbitrāžas funkcija, kas ļauj investoriem gūt labumu no cenu atšķirībām (attiecībā uz dažādiem kriptogrāfijas aktīviem), kas pastāv starp dažādām kriptogrāfijas tirdzniecības platformām jebkurā noteiktā brīdī.

iii) tirdzniecība lietotnē: CoinManager ļauj lietotājiem atvieglot reāllaika tirdzniecību pašā lietotnē.

Kaut arī lietotnei pati par sevi nav pievienoti nekādi acīmredzami trūkumi, tās vispārējā saskarne var būt nedaudz sarežģīta apgūt.

12. Kriptonauts

Kriptonautu kriptogrāfiskā portfeļa pārvaldība

Kriptonauts ir lieliska portfeļa pārvaldības sistēma, kas izmanto pievilcīgu lietotāja saskarni, kurā ir ārkārtīgi viegli orientēties. Turklāt lietotne ir ideāli piemērota cilvēkiem, kuriem ir plašs digitālo valūtu klāsts – jo kriptonauts ir saderīgs ar plašu digitālo valūtu klāstu.

Galvenās iezīmes:

i) Brīdinājumi: Lietotne ļauj lietotājiem saņemt tūlītējus paziņojumus / brīdinājumus par dažādām kriptovalūtām, kas varētu viņus interesēt.

(ii) Valūtas saderība: Lietotāji var apskatīt savus portfeļus vairākos dažādos fiat aktīvos (ieskaitot Bitcoin, Dollars, Euro un daudz ko citu.)

(iii) Lietošanas ērtums: Kriptonauts izmanto ārkārtīgi vienkāršu dizainu, kuru var izmantot gan iesācēji, gan pieredzējuši lietotāji.

Visbeidzot, tajā ir pieminēts, ka Cryptonaut ir piepildīts ar vairākiem darbības rīkiem, kas ir diezgan noderīgi gan pilna laika tirgotājiem, gan nopietniem kriptonauda ieguldītājiem. Ar to sakot, šobrīd pastāv diezgan daudz citu kriptogrāfijas pārvaldības sistēmu, kas ir vienādas (ja ne labākas) nekā Cryptonaut.

13. Kriptogrāfs

Kriptograpes pārskats

KryptoGraphe ir bezmaksas portfeļa pārvaldnieks, kas ir pieejams gan Android, gan iOS lietotājiem. Runājot par tās vispārējo funkcionalitāti, lietotne ir veidota tā, lai tā varētu automātiski integrēties ar plašu kriptovalūtu apmaiņas un seifu klāstu. Turklāt platforma ir ārkārtīgi droša, ātra, efektīva un izmanto estētiski pievilcīgu dizainu, kas ir diezgan draudzīgs lietotājam..

Lietotne lietotājiem sniedz plašu ieskatu par veiktspēju, izmantojot šādus rādītājus:

 • Izaugsmes Nr
 • Procentile Nr

Visbeidzot, Kryptographe ir pieejams 13 valodās, un tā lietotājiem nodrošina plašu atlīdzību klāstu, izmantojot savu vietējo novirzīšanas sistēmu – kurā lietotāji var jaunināt uz augstākās klases funkcijām, vienkārši novirzot savu ģimeni un draugus, lai viņi izmantotu lietotni.

14. BitSnapp

kriptogrāfijas izsekošana ar BitSnapp

Bitsnapp ir salīdzinoši jauna lietotne, kas šobrīd ir pieejama tikai Android tirgū. Attiecībā uz tās funkcijām lietotne ļauj lietotājiem pilnībā automatizēt sinhronizēt savus portfeļus, izmantojot daudzapmaiņas API un makus. Turklāt dažas no citām BitSnapp galvenajām iezīmēm ietver:

 • Tas lietotājiem nodrošina sarežģītas diagrammas, kas var palīdzēt izsekot viņu aktīvus.
 • Platforma pašlaik ir saderīga ar kopumā vairāk nekā 1300 kriptogrāfijas monētām un žetoniem.
 • Automātiska seifa adrešu izsekošana.
 • Iepriekš izveidots ar personalizētu ziņu plūsmu.

15. Neiztērēts

Neiztērēta kriptogrāfijas līdzekļu izsekošanas lietotne

Neizlietotā ir izsekošanas sistēma, kas jau labu laiku ir palikusi zem radara. Tomēr, ātri apskatot platformas vispārīgās īpašības, mēs redzam, ka tā ir iepriekš izveidota ar visām īpašībām, kuras varētu sagaidīt no šāda produkta.

Galvenās iezīmes:

UnSpent izmanto dažādas uzlabotas izsekošanas funkcijas, kas vislabāk piemērotas pieredzējušiem investoriem.

Papildus lietotāja portfeļa vērtības demonstrēšanai lietotne skaidri iezīmē arī visu peļņu, ko ir guvis indivīds (arī reāllaikā)..

Lietotne ļauj lietotājiem analizēt savu personīgo kriptogrāfisko aktīvu veiktspēju un nepastāvību, kā arī jebkādas korelācijas, kas var pastāvēt starp viņu līdzdalībām.

16. Mintfort

Mintfort kriptovalūtas monētu portfeļa pārvaldnieka lietotne

Mintfort ir darbvirsmas portfeļa pārvaldības rīks, kas pašlaik ir pieejams lietošanai tikai ierīcēs, kuru pamatā ir Windows un Macbook. Tā ir uz API balstīta platforma, kas nozīmē, ka to var izmantot kopā ar vairākām populārām tirdzniecības platformām, piemēram, Binance, Bitfinex, Huobi, Kucoin, Bittrex un Kraken.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map