Celsija tīkls: apgūstiet kriptogrāfijas lietotāja pārskata rokasgrāmatu

Celsija-tīkls

Celsija tīkls ir kriptovalūtas kreditēšanas un bitkoinu procentu platforma, kas plāno palīdzēt ‘atcelt sevi’. Pateicoties statistikai par vairāk nekā 49 000 aktīvo seifu un 300 miljonu ASV dolāru pārvaldībā esošajiem aktīviem, 2,2 miljardu ASV dolāru aizdevuma organizācija ir pelnījusi atjauninātu 2019. gada pārskatu Celsija, lai redzētu, vai jums vajadzētu saņemt naudas aizdevumu vai sākt nopelnīt procentus par savu kriptogrāfiju kā nodrošinājumu.

Investīciju pasaules decentralizācija ar Celsija tīklu

Celsija tīkls un Bitcoin.com, kas pazīstami kā divi no milzīgajiem vārdiem blokķēdes un kriptovalūtu pasaulē, ir paziņojuši par pavisam jaunu partnerību, veicot vienu no lielākajām divu blokķēdes / kriptogrāfijas uzņēmumu apvienošanām.

Lai gan tas tā ir, ja vien jūs neesat viens no tiem cilvēkiem, kas tur pastāvīgi seko līdzi tam, kas notiek šajā nozarē. Tāds nosaukums kā Celsija tīkls jums nenozīmē pārāk daudz, kaut arī tas ir tāds, par kuru jums noteikti vajadzētu apsvērt iespēju uzzināt vairāk.

Tas ir viens no nedaudzajiem pakalpojumiem, kas tur sākās ar skaidru vēlmi uzsist finanšu risinājumus uz galvas; kalpo, pēc viņu domām, tādā veidā, kas ir tā lietotāju un Celsija kriptogrāfijas īpašnieku interesēs.

Un tas mūs ieved mūsu diskusijas būtībā.

Finanses – taisnīgākas un labākas – tīkla Celsija sākums

Lai gan tas patiešām ir bijis tikai pāris gadus – tas ir izveidots jau 2017. gadā, Celsija tīkls vēlējās darīt kriptonauda tirgū un tā lietotājiem to, ko nākotnes un maržas tirdzniecības / aizdevumu sākuma posmi darīja investoriem.

Celsius, kuru Londonā izveidoja tagadējais izpilddirektors (Alekss Mašinskis), COO (S. Daniels Leons), TKO (Kīts Baumworld) un CTO (Nūks Goldšteins), izmantoja Ethereum un tā ERC20 žetonu, lai izveidotu savu unikālo blokķēdi un kriptogrāfija.

Tas ir mērķis? Aizstāt parasti lietotos nākotnes tirgus un maržas tirdzniecības risinājumus, ļaujot tiem darboties uzticamāk, decentralizētāk; tādējādi radot taisnīgāku sistēmu, kas nāk par labu tiem, kas interesējas par savas valūtas aizdošanu potenciālajiem aizņēmējiem un investoriem.

Sākotnējā koncepcija tika izvirzīta 2017. gadā, komanda paziņoja, ka būs īpaša Celsija ICO, lai iegūtu platformu un kļūtu par starpkontinentālu finanšu risinājumu.

Tātad, cik veiksmīgs bija šis līdzekļu vākšana? Ar noslēgumu 2018. gada martā Celsijam izdevās veiksmīgi piesaistīt vairāk nekā 50 miljonus ASV dolāru.

Parasto investīciju problēma

Intervijas laikā ar LiveWire Markets Donalds Amstads no ieguldījumu kompānijas Aberdeen Standard Investments apsprieda, kādas problēmas investoriem jāsastopas pašreizējā finanšu situācijā.


Lielākam kontekstam Amstad uzsver, ka augstākas procentu likmes un inflācija rada aktīvāku ieguldījumu tirgu un līdz ar to arī augstāku gada ieguldījumu atdevi. To var redzēt pagājušā gada valdības, korporatīvo un banku obligācijās.

Bet pašreizējais finanšu klimats rada zemākas procentu likmes, zemāku inflāciju un rezultātā: gada ienesīgums kļūst nožēlojams. Ņemot vērā faktu, ka šis ir finanšu lietu stāvoklis, kas tiek pagarināts ECB, Anglijas Bankas un ASV Federālo rezervju finanšu politikas dēļ, nozīmē, ka investori drīz nevar gaidīt iespaidīgu atdevi.

Tas ir kaut kas, ko Celsija komanda noslēdza, izveidojot to 2017. gadā. Saskaņā ar vienu no vidējiem amatiem, zemas inflācijas un procentu klimats ir tas, ko bankas atdarina tiem, kuri vēlas ieguldīt, izmantojot banku obligācijas.

Kā tas darbojas šīm bankām, ir tas, ka tās investoriem nodrošina salīdzinoši niecīgas procentu likmes, vienlaikus kapitalizējot dividenžu peļņu. Tas rada pilnīgi negodīgu un pilnīgi nekonkurētspējīgu tirgu tiem, kas vēlas, lai viņu nauda darbotos.

Ievadiet Celsija, kriptogrāfijas tīkla, kas paredzēts, lai palīdzētu nopelnīt, aizņemties un maksāt blokķēdē.

Celsija tīkls – kā tas darbojas

celsius-network-crypto-aizdevuma-kalkulators

Nav nekāds izdomājums atsaukties uz to kā decentralizētu obligāciju vai ieguldījumu tirgus uzņemšanu.

Lietotāji vai tie, kurus interesē platforma, var darīt ne tikai HODL savas kriptovalūtas; viņi faktiski var pārvietot savas kriptonauda no sava digitālā vai cietā maka uz unikālu kriptogrāfijas adresi Celsija platformā, lai nopelnītu procentus par jūsu kriptogrāfiju un uzreiz aizņemtos pret to bez maksas.

Kopumā ir 18 dažādi kriptogrāfijas aktīvi un stabilas monētas, kuras lietotāji var izvēlēties ieliet platformā.

Katram no šiem kriptotajiem / StableCoins ir saistīts tipisks GPL, kam ir tendence katru nedēļu svārstīties vairāku iemeslu dēļ:

Pirmais ir šo monētu piegāde; pieaugot vai samazinoties skaitam, šis GPL seko šim piemēram.

Otrs ir balstīts uz to, kā tieši jūs nolemjat saņemt procentus, un tie, kas izvēlas samaksu platformas vietējā žetonā (CEL), nopelna vairāk nekā tie, kas izvēlas citu nominālu.

Kopā ar šo kriptogrāfisko aktīvu sarakstu – ir vēl daži, kurus uzņēmums plāno tuvākajā nākotnē ienest tīklā.

Tajos ietilpst arī citas “patiesās” valūtas, tostarp Austrālijas (AUD), Honkongas (HKD), Kanādas (CAD) un Lielbritānijas (GBP) valūtas, kā arī “pazīstamākas” kriptogrāfijas, piemēram, TRON (TRX), EOS un Algorland.

celsius-network-wallet

Kā jūs sākat?

Pirmā lieta, kas jums jādara, ir izveidot kontu, izmantojot mobilo lietotni vai pārlūku. Ja tas notiek caur lietotni, jums būs jāizveido četrciparu tapa, kas ļauj daudz vieglāk piekļūt platformai.

Kad esat izgājis reģistrēšanās procesu, varēsiet pārvietot digitālos līdzekļus uz nejauši ģenerētu kriptogrāfijas adresi, kas saistīta ar pārvietojamo kriptogrāfiju..

Vienmēr ņemiet vērā, ka adrese, kuru esat ģenerējis pēc Celsija, atbilst kriptogrāfijai, kuru vēlaties nosūtīt.

Parasti šis kriptogrāfisko aktīvu pārvietošanas process var ilgt aptuveni 15-30 minūtes. Jūs varat arī izvēlēties, kāda veida procentu maksājumu vēlaties saņemt, vienlaikus nepieļaujot tikai vienas metodes izmantošanu.

Piemēram, ja vēlaties iegūt procentu ienesīgumu, kas tiek iemaksāts tieši jūsu Bitcoin summā – varat izvēlēties, vai maksāsiet Bitcoin, bet iegūstiet zemāku procentu likmi.

celsius-network-my-cel-crypto-interest

Alternatīvi, jūs varat izlemt par samaksu CEL žetonos; iegūstot augstāku procentu likmi, kā arī virkni citu unikālu privilēģiju.

Tie ietver uzlabotus procentu procentus, kā arī labākas likmes citiem platformā pieejamajiem pakalpojumiem.

celsija-nopelna-kriptogrāfijas procenti

Tātad, cik liela atšķirība ir šim lēmumam? Paņemsim, piemēram, stablecoin – piemēram, Tether. Ja jums būtu jāiemaksā aptuveni 1000 ASV dolāru digitālajā makā un jāpievieno to pieejamo aktīvu kopai.

Pirmā izvēle ir maksāt par to pašu digitālo aktīvu, kuru ieguldāt. Šajā gadījumā USDT, kas palīdzētu palielināt jūsu gada atdevi, bet nozīmē, ka jums būs zemāka tipiskā GPL; šobrīd 8,10%. Nodrošinot jums 81 USD gadā.

Tomēr, ja jūs saņemtu algu CEL, šī tipiskā GPL palielināsies līdz 8,91%. Ievērojot šī procenta izmaiņu ietekmi, jūs nopelnītu 89,1 ASV dolāru gadā, kas pieaug tikai tad, ja izvēlaties tam pievienot vairāk.

Lai gan tas izklausās diezgan nenozīmīgi salīdzinājumā ar cita veida ieguldījumiem, kurus jūs varētu veikt.

Ir svarīgi norādīt, ka tie ir pasīvi ienākumi, kurus jūs citādi negūtu, ja tos uzglabātu cietā makā..

Turklāt jūs varat izlemt pievienot vairāk šifrēšanas šim / šiem makiem jebkura veida laika posmā; jo vairāk (kriptogrāfija) jo labāk!

Manuprāt, tas ir diezgan zemu slavēts. Galvenokārt tāpēc, ka, ja jūs nolēmāt ieguldīt naudu ienākumu vai izaugsmes obligācijās, jūs nevarat tik brīvi pievienot vai noņemt naudu; viss, ko jūs varat darīt, ir gaidīt, kamēr tas nobriest. Šeit ir Celsija izpilddirektora Aleksa Mašinska videoklips ar NASDAQ:

Kopsavilkums

Ir daudz iespēju ieguldīt, kad runa ir par kriptonauda pasauli. Īsāk par ātru peļņu, ilgi, lai to izmantotu kā digitālo zeltu vai riska ierobežošanu (potenciāli) recesīvā mainstream ieguldījumu tirgū.

Alternatīvi, nevis tikai ļaujot tam stāvēt stagnētam, kāpēc neļaut tam novērtēt un radīt nelielu peļņu jums, kamēr kriptogrāfijas uzplaukums?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map