Tezos, kas jāizmanto 22 projektu marķēšanai

Divdesmit divi projekti, kas veido 200 miljonus dolāru vērtu digitālo vērtspapīru. Tie ir jauni tokenizācijas centieni, kurus uzņēmums Tezos veicis pāris uzņēmumu.

DealBox un Vertalo ir paziņojuši, ka viņi strādās kopā, un katrs no tiem uzņēmumam dos dažādas iespējas.

Paredzams, ka Vertalo veiks uzdevumus, kas saistīti ar digitālo vērtspapīru emisiju un pārvaldību. Pēc tam DealBox tos izmantos kā līdzekļus, lai MVU nodrošinātu piekļuvi kapitālam.

Tezos

Paredzams, ka digitālo vērtspapīru, kas tiks emitēti visā šajā procesā, pamatā būs Tezos bloku ķēde. Lai gan sākotnēji Tezos lietošana pār populāro Ethereum var šķist pārsteidzoša, tas kļūst skaidrs, tuvāk aplūkojot pirmā piedāvātās priekšrocības. Piemēram, Tezos izmanto POS, atbalsta vairākas programmēšanas valodas, ātrus darījumu ātrumus un daudz ko citu.

Lai uzzinātu vairāk par to, kāpēc tieši Vertalo ir izvēlējies paļauties uz Tezos, noteikti izlasiet šo rakstu.

Vertalo drošības marķieriem izvēlas Tezos

Lielo burtu lietojums

Interesanti, ka savā paziņojumā presei Vertalo un DealBox velta laiku, lai izceltu viņu paziņojuma laiku.

SEC nesen ierosināja atvieglot ierobežojumus saistībā ar dažādām līdzekļu piesaistes metodēm. Ja tie tiks ieviesti, tādi projekti kā šodien šeit apspriestie iegūs lielu labumu.

Tomēr ir svarīgi atcerēties, ka pašlaik šīs izmaiņas ir vienkārši priekšlikums. Lai gan Vertalo un DealBox patiešām var paziņot par savu partnerību izdevīgā laikā, uz to var attiekties arī status quo.

HODL Your Hoopla Over SEC Izmaiņas atbrīvotajiem piedāvājumiem

Komentārs

Paziņojot par šo jauno attīstību, pārstāvji no katra, Vertalo un DealBox, veltīja laiku komentāriem.


Džons Nenss, Deal Box prezidents un CIO paziņoja,

“Uzņēmumā Deal Box mūsu misija ir palīdzēt atbrīvot uzņēmējus no tradicionālās investīciju bankas un kapitāla veidošanas neefektivitātes un dot viņiem iespēju izmantot mūsdienu klasē labākās tehnoloģijas, lai sasniegtu efektīvākus un efektīvākus rezultātus, lai palīdzētu viņu uzņēmumiem augt. Pabeidzot mūsu licencēšanas līgumu ar Vertalo, mēs to darām, jo ​​mēs sākam emitēt digitālos vērtspapīrus visā mūsu platformā, izmantojot Vertalo sistēmas un Tezos blokķēdi. Deal Box x Vertalo attiecības veicina mūsu spēju identificēt iespējas, kas veicina mūsu kolektīvo ekosistēmu, jo mēs visi strādājam pie šīs nozares vienkāršošanas un attīstības. ”

Deivs Hendrikss, Paziņoja Vertalo izpilddirektors,

“Vertalo ir priecīgs piedāvāt Deal Box un tā desmitiem emitentu klientiem visplašāko un atbilstošāko platformu digitālo aktīvu piedāvājumu izdošanai un pārvaldībai. Deal Box komanda pārstāv digitālo aktīvu ekosistēmas nākotni: gudri kapitāla konsultanti, kas palīdz saviem portfeļa uzņēmumiem ar līdzekļu piesaistīšanu un investoru attiecībām ar zemākām izmaksām un lielāku vienkāršību. Vertalo vēlas dot iespēju un atbalstīt Deal Box ar platformas rīkiem, tehnoloģijām un paņēmieniem, kas ļauj viņiem doties tirgū, izmantojot savu balto marķēto drošības žetonu izsniegšanas risinājumu, kuru atbalsta komanda ar lielu kapitāla tirgus pieredzi, kurai ir pieredze kopš 2017. gada ir bijis saistīts ar reglamentētiem digitālajiem aktīviem.

Celtniecības klucīši

Dažas partnerattiecības nāk un iet, jo labs nodoms ne vienmēr rada auglīgas attiecības. Šķiet, ka DealBox un Vertalo tomēr ir izdevies no tā izvairīties un veiksmīgi atraduši veidu, kā sadarboties.

Tas ir parādījies, dažādos darījumos starp abiem uzņēmumiem pēdējos mēnešos. Piemēram, šodien aplūkotie 22 jaunie vērtspapīri, kas jāapvieno, vienkārši veido vēl vienu kārtu. Tas nozīmē, ka katrs uzņēmums bija gandarīts par uzņēmumu pirmo kārtu, kas vilka tos atkārtoti sadarboties.

Viens šāds iepriekšējo darījumu piemērs ir Zapaygo un viņu STO piemērs.

DealBox

DealBox, kas dibināts 2016. gadā, darbojas ārpus Kalifornijas. Galvenais, DealBox atvieglo kapitāla veidošanu daudzsološiem jaunuzņēmumiem. DealBox piedāvā arī palīgpakalpojumus, kas ietver konsultācijas, ieguldījumu iesaiņošanu un daudz ko citu.

Prezidents Džons Nenss šobrīd pārrauga uzņēmuma darbību.

Vertalo

Vertalo, kas dibināta 2017. gadā, darbojas ārpus Ostinas, Teksasas štatā. Galvenokārt uzņēmums strādā kā pakalpojumu sniedzējs digitālo vērtspapīru nozarē. Šo pakalpojumu izcelšana ir uzņēmumu maksimālās pārvaldības iespējas.

Izpilddirektors Deivs Hendrikss šobrīd pārrauga uzņēmuma darbību.

Citu ziņu sadaļā

Dažādos blokķēdēs topošajā digitālo vērtspapīru nozarē ir pieņemts neliels pieņemšanas līmenis. Izskatās, ka it kā Tezos būtu izdevies nostiprināties kā adopcijas līmeņa pirmajam skrējējam. Šie raksti ir pēdējo mēnešu Tezos ziņu piemēri, atklājot, kāpēc uzņēmumi vēršas pie populārā blokķēdes.

Binance pievieno Tezos tirdzniecības pāri

TokenSoft nes Tezos drošības žetonus

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map