Kas ir kriptovalūtu tirdzniecība?

Kopš 2017. gada kriptovalūtu tirdzniecība ir bijusi interese gan jaunajiem, gan vecajiem investoriem. Īpaši kriptovalūtu tirdzniecība ietver spekulācijas par turpmākajām cenu izmaiņām tirgū. Vienkāršākajā formā tirdzniecībai ir nepieciešams pirkt un pārdot kriptovalūtas tādā veidā, kas rada peļņu. Lai veiktu šo uzdevumu, jums stingri jāapzinās, kas ir kriptonauda un kas ietekmē to tirgus kustības.

Kriptovalūtas ir decentralizēti digitālie aktīvi, kuru autentiskumu un tīkla vispārējo stāvokli apstiprina datoru tīkls. Atšķirībā no tādām valūtām kā dolārs, nav nevienas valdības vai centrālās iestādes, kas atbalstītu šīs monētas. Tā vietā kriptonauda paļaujas uz matemātiskiem protokoliem, lai samazinātu cilvēku iejaukšanos un nodrošinātu pasaulei patiesi unikālu finanšu instrumentu.

Kas ir svarīgi, kriptonauda pastāv tikai kā kopīgs digitālais īpašumtiesību reģistrs. Tas nozīmē, ka jūs nevarat rīkoties ar kriptovalūtu vai pat tai pieskarties. Tā vietā šie aktīvi eksistē tikai digitālajā jomā. Līdz ar to neviens kriptogrāfijas darījums nav pabeigts, kamēr tīkls to nav pārbaudījis mezgli (ogļrači) un pievienoti blokķēdei.

Interesanti, ka šodien ir daudz dažādu blokķēdes aktīvu veidu. Katram aktīvam ir savas normatīvās un tirdzniecības prasības, kas jums jāievēro. Trīs galvenie blokķēdes aktīvu veidi šodien tirgū ir kriptonauda, ​​lietderība un drošības žetoni.

Kriptovalūtu biržas

Par laimi, kriptovalūtu pirkšana un pārdošana nekad nav bijusi tik vienkārša. Šodien jūsu rīcībā ir daudz biržu. Katra no šīm apmaiņām nodrošina atšķirīgu UX un funkcijas. Tāpēc pirms lēmuma pieņemšanas ieteicams apskatīt dažas apmaiņas. Arī atjautīgi investori tirgosies arī starp biržām, kad būs iespēja gūt ieņēmumus no noteikta aktīva izplatīšanās.

Svečtura diagramma - kriptovalūtu tirdzniecības logs Binance

Svečturis – Binance Kriptovalūtu tirdzniecības logs

Ieteicams ievērot cienījamas apmaiņas. Iemesli tam ir vienkārši, ik pēc pāris mēnešiem kāda apmaiņa piedzīvo uzlaušanu, kas iztukšo savu saimniecību platformu. Kad tas notiks, jūs varat zaudēt kriptonauda, ​​ja birža nav iespēja atmaksāt zaudējumus. Lielisks šī scenārija piemērs parādījās tagad bēdīgi slavenajā Mt. Gox laikā kapāt kur investori zaudēja miljonus. Šeit ir dažas atpazīstamākās apmaiņas, kas jāapsver:

Binance

The Binance birža ienāca tirgū 2017. gadā ar mērķi vienkāršot tirdzniecības procesu parastajiem investoriem. Firmas dibinātājs, Changpeng Zhao jau bija labi pazīstams FinTech nozarē kā galvenais augstas frekvences tirdzniecības programmatūras izstrādātājs. Šī tehnoloģiskā zinātība palīdzēja Binance izveidot unikālu UX un nostiprināja savu pozīciju kā nozares līderim.

Šī vienkāršība palīdzēja apmaiņai augt. Līdz 2018. gadam Binance bija lielākā kriptonauda apmaiņa pasaulē tirdzniecības apjoma ziņā. Mūsdienās apmaiņa joprojām dominē nozarē. Kopš tā laika Binance ir atvērusi vairākas platformas, tostarp Binance US, Binance DEX, Binance KR un Binance Australia, lai nosauktu dažus.

KuCoin

Singapūrā bāzēta kriptogrāfijas birža KuCoin bija viena no pirmajām platformām, kas ienāca tirgū. Pārskati apstiprināja, ka izstrādātāji sāka tirgus izpēti šai apmaiņai jau 2011. gadā. 2013. gadā KuCoin ienāca kriptogrāfijas tirgū kā dominējošais spēlētājs.

Mūsdienās platforma ir pazīstama ar vismodernāko tehnoloģiju. Apmaiņā ir apvienota uzticama un paplašināta tehniskā arhitektūra. Tādā veidā izstrādātāji ir spējuši pilnveidot standarta tirdzniecības operācijas, ar kurām saskaras lietotāji.

Poloniex

The Poloniex birža ienāca tirgū 2014. gadā ar mērķi nodrošināt ASV klientiem drošu piekļuvi digitālajiem aktīviem. Pašlaik firmas galvenā mītne atrodas Lielās Filadelfijas apgabalā ASV dienvidos. Biržas dibinātājs Tristans D’Agosta ir pazīstams ar privātu dzīvesveidu, neskatoties uz žurnāla Fortune izveidošanu 40 līdz 40 sarakstā.

Poloniex ir pazīstama ar savu pieejamību un vispārējo pozīciju tirgū. Šodien platforma piedāvā vairāk nekā 100 BTC tirdzniecības pārus. Turklāt tirgotājiem ir tiesības izmantot uzlabotas diagrammas un datu analīzes rīkus, lai palīdzētu turpināt viņu ieguldījumu stratēģijas. Konkrēti, birža iekasē 0,2% darījuma maksu par visiem darījumiem.

Bittrex

Bittrex ir vēl viens tirgus līderis, kas jāņem vērā. Šī firma darbojas kopš 2016. gada. Šīs platformas izstrādātāji vēlējās izveidot institucionālu brokeru firmu, kas varētu palīdzēt mazināt plaisu starp tradicionālo finanšu sektoru un kriptogrāfijas tirgiem..

Bittrex ir labi pazīstama ar nozares labāko drošības praksi. Pašlaik platforma ir viens no Amerikas vadošajiem blokķēdes tehnoloģiju nodrošinātājiem. Tādējādi tai ir viena no visuzticamākajām apmaiņas vietām pasaulē.

Kriptovalūtu tirdzniecība

Kad esat izvēlējies biržu, kas ir pazīstama ar savu kvalitāti un drošību, esat gatavs sākt tirdzniecību. Uzmanīgi, iestatīšanas process ir vienkāršs. Jums vienkārši jāreģistrējas savā jaunajā platformā un jāfinansē savs tiešsaistes maks. Jūsu maka finansēšana var atšķirties vajadzīgajos procesos un atkarībā no tā, vai vēlaties to finansēt ar fiat valūtu vai izmantot citas kriptovalūtas.

Īpaši ir neliela mācību līkne, kas jums jāpārvar, pārslēdzoties starp platformām. Katrā apmaiņā tiek izmantota nedaudz atšķirīga pieeja un saskarne. Turklāt jāņem vērā darījumu laika, izmaksu un dienas ierobežojumu atšķirības.

Jums būs jāņem vērā arī jūsu atrašanās vieta. Dažas apmaiņas neļauj lietotājiem no konkrētām valstīm piedalīties viņu platformā. Piemēram, jūs varat tirgoties biržās, kurās nepieciešami KYC un AML noteikumi, tikai tad, ja dzīvojat ASV.

Binance KYC prasības

Binance KYC prasības – kriptovalūtu tirdzniecība

Tiešās saimniecības

Ikreiz, kad ieguldāt tieši kriptovalūtās, jūs pašas iegādājaties monētas. Šī stratēģija nozīmē, ka jums piederēs jums piederošā kriptovalūta, nevis tikai kāda veida īpašumtiesības. Tas arī nozīmē, ka, lai atvērtu pozīciju, jums ir jāmaksā visa aktīva vērtība. Turklāt jūs būsiet atbildīgs par uzticama seifa atrašanu savu saimniecību glabāšanai.

Kas pārvieto kriptovalūtu tirgus

Kriptovalūtu tirdzniecība prasa, lai jūs izdarītu izglītotus minējumus par tirgus kustībām nākotnē. Kaut arī šīs kustības neviens nevar paredzēt ar 100% precizitāti, joprojām ir daži paņēmieni, ko profesionāļi izmanto, lai mazinātu riskus tirdzniecības laikā.

Pirmā lieta, kas jums jāsaprot, ir tas, kas faktiski ietekmē tirgus kustības nozarē. Atšķirībā no akcijām, kriptonauda ir atdalīta no daudzām ekonomiskām un politiskām problēmām, kas ietekmē tradicionālos tirgus. Vairumā gadījumu kriptovalūtu tirgus pārvietojas atbilstoši piedāvājumam un pieprasījumam. Šeit ir daži svarīgi faktori, kas jāņem vērā:

Piegāde

Konkrētas kriptovalūtas piegāde attiecas uz kopējo monētu skaitu, ko firma laidīs apgrozībā visā projekta darbības laikā. Tajā ir norādīts arī laika posms un struktūra, kādā šīs monētas tiks laistas tirgū. Svarīgi ir tas, ka jāņem vērā arī iznīcināto vai nozaudēto monētu skaits.

Tirgus kapitalizācija

 Nākamais faktors, kas jums jāpārbauda, ​​ir jūs interesējošā projekta kopējā tirgus kapitalizācija. Tirgus ierobežojums ir visu monētu, kas pastāv konkrētam projektam, kopējā vērtība. Izpratne par žetonu tirgus ierobežojuma pieaugumu un atsaukšanu ir kritiska, lai veiktu informētas cenu spekulācijas.

Jaunumi

Svarīgi, ka ne visi faktori, kas ietekmē tirgus kustību, ir tehniski. Viens no ietekmīgākajiem tirgus virzītājiem šajā nozarē ir plašsaziņas līdzekļi. Jums jāpievērš īpaša uzmanība tam, kā mediji attēlo kriptovalūtas. Jūs vēlaties zināt, kādi ir potenciālie notikumi, kas varētu veicināt vai kavēt plaša līmeņa ieviešanu nozarē.

Konkrēti, regulatīvajiem jaunumiem var būt milzīga loma kriptovalūtas tirgus kapitalizācijā. Piemēram, tirgus ieguva lielu triecienu, kad Ķīna 2017. gada beigās sāka plaša mēroga kriptonauda. Ņemot vērā Ķīnas tirgus lielumu, investori varēja viegli pateikt, ka šis lēmums kaut kādā veidā negatīvi ietekmēs tirgu.

Integrācija

Nākamais punkts, kas jāņem vērā jūsu ieguldījumu stratēģijā, ir tas, cik labi attiecīgā monēta spēj integrēties pašreizējā finanšu sistēmā. Žetoni ar vieglāku integrāciju, visticamāk, piedzīvos strauju tirgus izaugsmi. Šī izaugsme var būt ievērojama, ja monēta tiek ieviesta jau esošajā tīklā.

Ideāls integrācijas piemērs, kas sniedz milzīgu izaugsmes potenciālu, ir atrodams Facebook Svari žetons. Lai gan šis marķieris vēl tiek izstrādāts un tiek pakļauts normatīvajam apstiprinājumam, tam ir lielāks augšupvērsts potenciāls nekā lielākajai daļai jaunu projektu šajā nozarē. Šīs raksturīgās vērtības iemesls ir fakts, ka Facebook tīkls aptver miljardiem starptautisku lietotāju.

Galvenie notikumi

Lielākie notikumi šajā nozarē dažādos veidos var palielināt jūsu ieguldījumu vērtību. Viens no šādiem notikumiem, kas pazīstams kā uz pusi, nesen notika Bitcoin ekosistēmā. Šis notikums notiek aptuveni ik pēc četriem gadiem, kad ieguves ieguvumi tiek samazināti uz pusi. Vēsturiski šiem notikumiem seko tirgus vērtības pieaugums.

Terminoloģija

Tāpat kā jebkurai profesijai, arī kriptovalūtu tirdzniecībai ir jāapgūst jauna terminoloģija. Par laimi šī terminoloģija ir izplatīta visā tirdzniecības nozarē. Līdz ar to jūs iegūsit arī vērtīgu ieskatu citu aktīvu, piemēram, krājumu un preču tirdzniecībā.

Izplatība

Starpība ir cenu starpība, par kuru jūs pērkat vai pārdodat savu kriptovalūtu. Tādējādi starpības ir mainīgas atkarībā no aktīviem, tirdzniecības laika un laika, kas nepieciešams, lai pabeigtu darījumu.

Daudz

Apspriežot tirdzniecības aktīvus, jūs varat saskarties ar terminu lot. Šajā gadījumā partijas ir vienkārši termins, ko lieto, lai aprakstītu kriptovalūtu partijas, ko izmanto, lai standartizētu darījumu lielumu. Lielākajā daļā scenāriju daudz var sastāvēt no vienas monētas. Šīs mazās partijas ir populāras kriptogrāfijas telpā, jo tās palīdz mazināt svārstību risku.

Nākotnes

Kriptovalūtas nākotnes līgumi ir kriptogrāfijas pirkšanas vai pārdošanas līgumi par noteiktu cenu. Īpaši šie finanšu instrumenti ļauj investoriem nopelnīt peļņu no kriptovalūtām, bez vajadzības tieši piederēt aktīviem. Mūsdienās nākotnes līgumus investori izmanto, lai maksimāli palielinātu peļņu. Kalnrači arī izmanto nākotnes līgumus, lai fiksētu peļņu pret vērtības kritumu.

Kredītplecs

Viena no nākotnes tirdzniecības priekšrocībām ir spēja izmantot sviras. Tirdzniecība ar svirām ir uzlabota ieguldījumu stratēģija. Investoram ir nepieciešams ņemt īstermiņa aizdevumu, lai veiktu ieguldījumu. Tādā veidā investori var piekļūt lielākām ieguldījumu iespējām bez nepieciešamības pilnībā maksāt par aktīviem jau iepriekš. Piesaistītiem tirgotājiem ir jāiemaksā neliels depozīts tikai tad, kad viņi atver savu pozīciju. Šo depozītu sauc arī par starpību.

Marža

Marža ir sākotnējais depozīts, ko jūs iemaksājat, lai atvērtu un uzturētu aizņemto līdzekļu pozīciju. Ļoti jums jāapzinās, ka starpības prasības mainīsies no starpnieka uz brokeri. Arī jūsu darījuma lielumam būs nozīme tajā, cik liela starpība ir nepieciešama.

Pip

Pip ir vienības, ko izmanto, lai izmērītu kustību kriptogrāfijas valūtas cenā. Pip var mainīties atkarībā no platformas un izmantotā pāra. Piemēram, ASV jūs varat teikt, ka monētas vērtība paaugstināja vienu Pip, ja tās tirgus vērtība pieauga par vienu dolāru. Galvenais punkts šeit ir tas, ka sēklas attiecas uz viencipara cenu kustību noteiktā līmenī.

KYC / AML

Vēl viena izplatīta frāze, ar kuru jūs sastopaties, tirgojot kriptovalūtas ASV, ir KYC / AML. Zini savu klientu (KYC) un Likumi par naudas atmazgāšanu (AML) attiecas uz tiesisko regulējumu, kas prasa apmaiņu, lai pārbaudītu lietotāju identitāti. Visām regulētajām biržām ASV un ES ir nepieciešama AML un KYC.

Kopsavilkums

Tirdzniecība ar kriptovalūtām var būt lielisks veids, kā nopelnīt papildu Satoshis un uzlabot izpratni par tirgu. Atcerieties, ka atšķirība starp veiksmīgu un neveiksmīgu investoru parasti ir atkarīga no izpētes līmeņa un viņu spējas turēties pie savas ieguldījumu stratēģijas. Saprātīgi investori zina, ka noslēpums ir saglabāt modrību tirgus novērtējumos, un jūs noteikti redzēsiet dažus ieguvumus.

Kas ir kriptovalūtu tirdzniecība? Kas ir kriptovalūtu tirdzniecība? Kas ir kriptovalūtu tirdzniecība?
★★★★★ ★★★★★ Binance pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ Kraken pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ Poloniex pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

Vislabāk

Advanced tirgotāji

Vislabāk

ASV tirgotāji

Vislabāk

Lietošanas ērtums

Tirdzniecības maksas

0,10%

Tirdzniecības maksas

0,16%

Tirdzniecības maksas

0,125%

Akcijas

10% naudas atmaksa

Atlaides kods: EE59L0QP

Akcijas

Nav

Akcijas

Nav

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map