Investīcijas Binance (BNB) – viss, kas jums jāzina

Būtu neiespējami apspriest kriptovalūtu tirdzniecību, neatliekot brīdi, lai apskatītu populāro biržu Binance. Binance ir bijusi lielākā kriptogrāfijas valūtas maiņa tirgus kapitalizācijas ziņā kopš 2018. gada. Pēc uzņēmuma izpilddirektora Čangpena Žao teiktā, faktoru kombinācija, tostarp pieredze, prasmes un “veiksme”, palīdzēja platformai sasniegt leģendāro statusu.

Kas ir Binance?

Mūsdienās Binance ir lielākā regulētā kriptovalūtas apmaiņas platforma pasaulē. Lai aplūkotu tā lielumu perspektīvā, tikai ASV izvietotās Binance platformas vidēji dienā pārdod darījumus virs USD 2 miljardiem. Apvienojot šo informāciju ar to, ka apmaiņa ir federāli regulēta visās valstīs, izņemot 15, ir viegli saprast, kā tās kļuva par mājsaimniecības vārdu nozarē.

Binance ne vienmēr bija nozares līderis. Rūpīga viņu pagātnes pārskatīšana parāda, ka uzņēmuma elastība un vēlme pieņemt pārmaiņas ir padarījusi to tādu, kāds tas ir šodien. Piemēram, pirmajās dienās Binance nepiedāvāja kriptogrāfijas tirdzniecības pāriem fiat. Šis lēmums ļāva apmaiņai izvairīties no lielas daļas regulatīvās uzraudzības, kas iepriekšējās dienās apslāpēja citas apmaiņas tirgos.

Kāpēc Binance (BNB) ir svarīga

Binance vēsture aizsākās tālu no platformas faktiskās dibināšanas. Uzņēmumu izpilddirektors, Changpeng Zhao valūtas maiņas sektors nav svešs. Interesanti, ka viņš ar sava uzņēmuma Fusion Systems starpniecību 2005. gadā palīdzēja izstrādāt dažādas augstas frekvences tirdzniecības sistēmas brokeriem.

Zhao ienāca blokķēdē 2013. gadā, kad ieņēma augsta līmeņa amatu maka lietotnē blockhain.io. No turienes viņš turpināja dibināt vienu no Ķīnas lielākajām biržām OkCoin. Nav šaubu, ka visa šī pieredze ir tieši pārnesta uz Binance attīstību.

Ķīna palaidusi garām

Binance oficiāli tika uzsākta Ķīnā 2017. gada sākumā. Tomēr Ķīnas valdība kļuva skumja pret kriptonauda, ​​sākot no tā gada jūnija. Sajūtot plūdmaiņu izmaiņas, Džo sakravāja Binance un devās meklēt draudzīgākus krastus. Līdz 2017. gada beigām Binance birojs bija Japānā.

Diemžēl šī nebūtu pēdējā reize, kad Džoo juta nepieciešamību pārcelt savu operāciju, lai izvairītos no regulējošām galvassāpēm. 2018. gada sākumā Binance atkal pārcēla savu darbību uz Maltu. Tajā pašā gadā uzņēmums atvēra biroju arī Taivānā.

Veiksmes streiki

Šī elastība un tālredzība palīdzēja Binance kļūt par cilvēku apmaiņu. Investori jutās pārliecināti, ka Binance darīs visu, kas nepieciešams, lai arī turpmāk būtu svarīga kriptogrāfijas kopienas sastāvdaļa. Līdz 2018. gadam birža bija lielākā tirgus kapitalizācijas ziņā pasaulē (1,3 miljardi ASV dolāru). Viegli lietojamā interfeisa, visdažādāko monētu un augstas drošības kombinācija palīdzēja Binance sasniegt čempiona titulu.

Kas ir BNB žetoni?

2017. gadā Binance izdeva vietējo lietderības marķieri, kas pazīstams kā BNB žetons. Šis marķieris ļauj lietotājiem maksāt nodevas par diskontētām likmēm. Turklāt tas nodrošina lielāku elastību attiecībā uz tirdzniecības pāriem platformā.


BNB marķieris, izmantojot CoinMarketCap

BNB marķieris, izmantojot CoinMarketCap

BNB marķieris, kas tika palaists sākotnējā monētu piedāvājuma (ICO) kopfinansēšanas pasākuma laikā, kas dienās savāca 15 miljonus ASV dolāru. ICO notika no 26. jūnija līdz 3. jūlijam. Šajā laikā uzņēmums sabiedrībai piedāvāja 100 000 000 BNB žetonu. Kopējais BNB piedāvājums ir noteikts 200 000 000 monētu.

Pirmie BNB žetoni tika izdoti Ethereum blokķēdē kā ERC-20 žetonus. Dažu mēnešu laikā izstrādātāji pārsūtīja žetonus uz Binance vietējo blokķēdi. Pārsūtīšana Binance nodrošināja lielāku kontroli pār tās iekšējo darbību un turpmākajām darbībām.

Hacks

Tāpat kā visas tā lieluma apmaiņas, arī Binance ir vilinošs mērķis topošajiem hakeriem. 2018. gada martā tika veikts viens šāds mēģinājums. Uzbrukumā tika izmantoti vairāki uzbrukuma vektori, lai pārvarētu tīklu. Par laimi, Binance bija aizsargi, kas apturēja uzbrukumu. Tomēr, baidoties no nākotnes uzbrukumiem, Binance devās uzbrukumā. Apmaiņa sāka hakeru atalgojuma programmu.

Hakeris Bounty

Binance bija paredzēts, lai sniegtu piemēru tiem, kas uzbruka platformai. Piemēram, viņi piedāvāja atlīdzību 250 000 ASV dolāru apmērā par informāciju, kas noveda pie hakeriem. Turklāt platforma atvēlēja 10 miljonus ASV dolāru, lai finansētu nākotnes veltes. Nepagāja ilgs laiks, kad šī devība noderēja.

Binance Hacker Bounty

Binance Hacker Bounty

2019. gada maijā hakeru grupa no jauna uzsita. Atšķirībā no pirmā mēģinājuma, šoreiz krāpnieks nopelnīja ievērojamu daudzumu kriptonauda. Kopumā tika zaudēti aptuveni 40 miljoni dolāru kriptogrāfijas. Apspriežot uzlaušanu, uzņēmuma amatpersonas atzina, ka hakeris uzsāka provizoriskus brīdinājumus, bet darbojās tā, lai viņi joprojām spētu atlīdzināt savus slikti iegūtos ieguvumus. Šie zaudējumi Binance paaugstināja savus drošības standartus vēl vairāk.

Kā tirgoties ar Binance

Tirdzniecība ar Binance ir vienkārša. Jums būs jādodas uz viņu reģistrācijas lapu un jāaizpilda visa attiecīgā informācija. Konkrēti, jums jānorāda derīga identifikācija KYC / AML atbilstības nolūkos.

Kad esat apstiprinājis savu identifikāciju, varat saistīt savu finansējuma avotu. Šeit jums jāapsver dažas iespējas. Ja plānojat veikt mazākus pirkumus, varat izvēlēties izmantot debetkarti. Tieša bankas konta saistīšana nodrošinās lielāku elastību pirkumu un izmaksu ziņā.

Ja plānojat iegādāties BNB žetonus, jums tas jādara no Binance lai izmantotu BNB žetonu sniegtās priekšrocības.

Investīcijas Binance (BNB) - viss, kas jums jāzina Investīcijas Binance (BNB) - viss, kas jums jāzina Investīcijas Binance (BNB) - viss, kas jums jāzina
★★★★★ ★★★★★ Binance pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ Paybis pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ Poloniex pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

Vislabāk

Advanced tirgotāji

Vislabāk

Tūlītējs pirkums

Vislabāk

Lietošanas ērtums

Konta minimums

Nav

Konta minimums

50 USD

Konta minimumi

Nav

Akcijas

10% naudas atmaksa

Atlaides kods: EE59L0QP

Akcijas

Nav

Akcijas

Nav

Ieguldiet līdzekļus savā kontā

Kad esat saistījis mūsu bankas informāciju, esat gatavs finansēt savu kontu. Jūs varat ielādēt USD savā makā tieši no savas bankas. Pēc tam jums jāpārvērš līdzekļi kriptovalūtā.

Par laimi, Binance piedāvā dažādus fiat tirdzniecības pārus, lai tie atbilstu jūsu vajadzībām. Atlasiet vēlamo tirdzniecības pāri un summu, kuru vēlaties iegādāties. Jūsu kriptonauda nonāks jūsu makā mazāk nekā minūtes laikā.

Binance – pīlārs tirgū

Binance ir veicis garu ceļu ceļā uz augšu. Lai gan ceļš ne vienmēr bija viegls, šiem izstrādātājiem izdevās vienmēr tikt galā. Mūsdienās Binance ir iedvesmas avots citām apmaiņām, kas vēlas kļūt globālas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map