Ieguldījumi TRON (TRX) – viss, kas jums jāzina

Kopš TRON (TRX) ienākšanas kriptogrāfijas tirgū 2017. gadā, tam bija viens no skaļākajiem sekojumiem nozarē. Šī monēta izmantoja šo kopienas atbalstu un tās unikālos tehniskos aspektus, lai kļūtu par vienu no 10 pasaules lielākajām kriptovalūtām tirgus ierobežojuma ziņā. Iespaidīgāk ir fakts, ka šī uzdevuma izpildei TRON bija nepieciešami tikai divi gadi.

Kas ir TRON (TRX)?

TRON ir decentralizēta virtuālā mašīna, kas tika izveidota, lai palīdzētu ieviest decentralizēto internetu. Līdzīgi kā Ethereum, TRON ļauj Dapp izstrādātājiem izveidot un izmantot sarežģītus protokolus, izmantojot viedos līgumus, kas dzīvo tā dzimtajā blokķēdē. Šodien platforma ir vislabāk pazīstama ar darījumu ātrumu un tās aktīvo izpilddirektoru.

Konkrēti, platforma spēj veikt 2000 darījumus sekundē. Šī veiktspēja TRX pielīdzina lielākajiem maksājumu apstrādātājiem, piemēram, PayPal. Vislabākais ir tas, ka TRON ir nulle par darījumiem. Jūs varat sekundēs nosūtīt miljonu dolāru TRX uz jebkuru vietu pasaulē un nekad nav jāmaksā nodeva.

Lai saprastu monumentālo uzdevumu, ko TRON izstrādātāji cenšas uzņemties, ir ļoti svarīgi nedaudz saprast par decentralizēto internetu. Decentralizētais internets no pierastā interneta atšķiras dažos galvenajos veidos. Galvenokārt nav hostinga uzņēmumu. Tā vietā visu internetu pārvalda personīgie lietotāji.

Vēl nesen decentralizēta tīmekļa koncepcija šķita neiespējama. Pasaules skaitļošanas jauda vēl nebija līdzvērtīga. Tomēr blokķēdes tīklu caurspīdīgais raksturs padara tos ideāli piemērotus tieši šādam uzdevumam. Tieši šo lomu TRON cenšas iegūt.

TRON (TRX) vēsture

TRON vēsture sākas 2017. gada sākumā. Tajā laikā uzņēmuma vadītājs Džastins Suns oficiāli uzsāka Singapūrā bāzētu bezpeļņas organizāciju, kas šodien pazīstama kā TRON fonds. Šīs organizācijas misija bija izveidot infrastruktūru decentralizētam internetam un nodrošināt demokrātisku sistēmu jaunā tīkla pārvaldībai.

Jāatzīmē, ka Sun nav svešs FinTech nozarē. Pirmkārt, viņš ir Alibaba dibinātāja Džeka Ma aizgādnis. Pārsteidzoši, viņš pabeidza Ma’s Hupan universitāti un dažu mēnešu laikā devās uz Forbes “China 30 under 30” un “Asia 30 under 30” sarakstiem. Dedzīgi, pirms TRON ieviešanas, Sun jau bija ieguvis vārdu blockchain nozarē.

Piemēram, Saule bija RippleGalvenais pārstāvis Ķīnas apgabalā. Šī nostāja ļāva viņam sazināties ar cilvēku tīklu, kas viņam kādreiz būtu vajadzīgs, lai TRON koncepciju padarītu par realitāti. Viņš arī nodibināja ļoti populāru tiešraides straumēšanas lietotni Peiwo. Pašlaik lietotnei visā Ķīnā ir vairāk nekā 10 miljoni lietotāju.

Vēl iespaidīgāks ir fakts, ka Sun integrēja TRON Peiwo tikai mēnešus pēc iegādes. Šī integrācija palīdzēja palielināt TRON pozīcijas reģionā. Turklāt stratēģija ievērojami paplašināja TRON aktīvo lietotāju bāzi.

TRON (TRX) ICO Paceliet

TRON uzsākšana bija liels darījums. 2017. gada TRON fonda ICO izvirzīts 70 miljoni ASV dolāru TRON ekosistēmas tālākai attīstībai. Pasākuma laikā investori saņēma TRX žetonus apmaiņā pret savu BTC vai ETH. Pārdošanas brīdī TRX žetonu tirgus vērtība bija tikai 0,0019 USD.

TRX marķieri ir lietderības marķieri, kurus izsniedzis TRON Foundation kā vidēja valūta visiem TRC balstītajiem marķieriem. Šie marķieri atrodas MainNet, un tie atvieglo vienkāršus darījumus visā blokķēdē.

Līdz 2018. gadam Sun bija nostādījis TRON desmit lielāko kriptovalūtu tirgus kapitalizācijas ziņā. Šie panākumi deva platformas izstrādātājiem resursus, pieredzi un motivāciju sākt savu blokķēdi. Šis lēmums ļāva TRON migrēt platforma no ERC-20 marķieriem, kas atrodas Ethereum tīklā, līdz TRX marķieriem, kas izmanto TRON vietējo protokolu.

Deleģētais kapitāla pierādījums (DPoS)

TRON tīkls paļaujas uz deleģēto akciju pierādījumu (DPoS) vienprātības mehānisms, lai nodrošinātu blokķēdi. DPoS ir līdzīgs vienprātības pierādīšanas mehānismam, jo ​​tas ļauj lietotājiem nopelnīt pasīvus ienākumus ikreiz, kad viņi tur savus ieguldījumus tīkla makā..

TRON mājas lapa

TRON mājas lapa

Spiežot TRON (TRX)

Miets kalpo pāris izšķirošiem mērķiem. Pirmkārt, tas ļauj lietotājiem nopelnīt pasīvus ienākumus. Galvenokārt tas nodrošina tīkla drošību. TRX ekosistēmā lietotāji TRX izmanto 1: 1. Jo vairāk viņi spēlē, jo vairāk TRON Power viņi nopelna. TRON spēks ir ļoti svarīgs TRON tīklā. Pirmkārt, to kopiena izmanto, lai balsotu par super pārstāvjiem. Proti, pēc trim dienām lietotājs var izvēlēties pārveidot savu TRON Power par TRX.

DPoS vs PoS

Atšķirībā no PoS sistēmas DPoS sistēmā tikai ievēlētie mezgli var apstiprināt darījumu blokus. TRON ekosistēmā kopiena ik pēc sešām stundām ievēl 27 superpārstāvjus šim būtiskajam uzdevumam. Šos pārstāvjus izvēlas lietotāju kopiena, kas izmanto TRX. Īpaši visu procesu vada DAO.

Decentralizētā autonomā organizācija (DAO)

DAO šajā nozarē joprojām ir populāra decentralizētas pārvaldības forma. Iedomājieties DAO kā viedo līgumu virkni, par kuriem mezgli var balsot, lai noteiktu nākamo organizācijas darbību. DAO nodrošina sabiedrībai decentralizētu un demokrātisku veidu, kā izstrādāt platformas, pamatojoties uz kopienas vadlīnijām.

Bittorrent

2018. gada jūlijā TRON fonds atkal nonāca virsrakstos. Šoreiz ziņa bija tā, ka TRON nopirkts lielākais vienādranga failu koplietošanas tīkls pasaulē – Bittorrent. Failu koplietošanas platformas, piemēram, Bittorrent, bija pirmās pastāvošo decentralizēto tīklu formas. Būtībā šīs platformas gadiem ilgi lika pamatu blokķēdes tehnoloģijai.

TRON fonds

The TRON fonds ir bezpeļņas organizācija, kas koncentrējas uz TRX un TRON protokola lietošanas gadījumu scenāriju paplašināšanu. Mūsdienās TRX darbojas vienā no lielākajiem decentralizētajiem tīkliem pasaulē. Turklāt viss TRON protokols ir atvērtā koda. Atvērtā koda platformas ir drošākas, jo tās ļauj kopienai pārbaudīt kodus, kas valkā.

Kur nopirkt TRON (TRX)

Lai gan jūs vēl nevarat vienkārši doties uz vietējo degvielas uzpildes staciju un paķert kādu TRX, joprojām ir viegli sasniegt šo futūristisko marķieri. Par laimi, TRON ir pieejams dažās no lielākajām biržām pasaulē. Viens no vienkāršākajiem veidiem, kā iegūt TRX žetonus, ir Binance apmaiņa.

Binance ir lielākā kriptovalūtas birža pasaulē pēc tirgus ierobežojuma. Pašlaik platforma piedāvā dažādus TRX tirdzniecības pārus, tostarp BTC / TRX. Tāpat kā lielākajai daļai altkoīnu, vispirms būs jāpārvērš sava fiat valūta uz BTC vai ETH. Kad esat pabeidzis šo uzdevumu, BTC pārveidošanai par TRX ir nepieciešams tikai peles klikšķis.

Jūs to varat iegādāties arī ar savu kredītkarti kādā no šīm apmaiņas vietām.

Ieguldījumi TRON (TRX) - viss, kas jums jāzina Ieguldījumi TRON (TRX) - viss, kas jums jāzina Ieguldījumi TRON (TRX) - viss, kas jums jāzina
★★★★★ ★★★★★ Binance pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ Kraken pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ Kriptomat pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

Vislabāk

Pieredzējuši lietotāji

Vislabāk

ASV tirgotāji

Vislabāk

Eiropas tirgotāji

Konta minimums

Nav

Konta minimums

1,00 USD

Konta minimums

35 €

Akcijas

10% naudas atmaksa

Atlaides kods: EE59L0QP

Akcijas

Nav

Akcijas

Nav

Kā uzglabāt Tron

TRX žetonu glabāšanai ir divi galvenie veidi. Katram no tiem ir jāņem vērā savi ieguvumi un riski. Ja jūs esat jauns lietotājs kriptogrāfijas telpā un plānojat iegādāties tikai nelielu daudzumu TRX, jums lieliski derēs mobilais maks. TRON seifs Dapp ir pieejams bez maksas iOS un Android ierīces.

Mobilie maki

Mobilā maka augšpusē ir tas, ka to ir viegli lietot un tas nodrošina tūlītēju piekļuvi jūsu kriptonauda. Negatīvie ir tas, ka tas ir vairāk pakļauts hackiem un krāpniekiem. Atcerieties, ka jūsu mobilais maks vienmēr ir tiešsaistē, tāpēc tas vienmēr ir apdraudēts.

Aparatūras maks

Ja jūs mēģināt veikt ievērojamus ieguldījumus TRX vai ja plānojat HODLing šo kripto uz ilgu laiku, aparatūras seifs ir labākais risinājums. Aparatūras maki saglabā jūsu kriptogrāfiju bezsaistē “saldētavā”. Šī stratēģija neļauj tiešsaistes draudiem piekļūt jūsu īpašumiem. The Virsgrāmata Nano S vai progresīvāki Virsgrāmata Nano X abi atbalsta Tron (TRX).

TRON polemika

Tāpat kā jebkuram lielam kriptovalūtas projektam, arī TRON ir bijusi diezgan liela daļa strīdu. Viena no galvenajām satraucošajām jomām, kas ir nomocījusi projektu, ir fakts, ka liela daļa protokolu, šķiet, nāk no citām platformām.

Piemēram, TRON izmanto vairākus protokoliem no IPFS un Filecoin (Bitswap, PoRep, PoSt,), taču tā nespēj tos uzskaitīt kā atsauces savā dokumentā. Šis atsauces trūkums lika dažiem sabiedrības locekļiem izteikties pret projektu.

Atbildot uz apgalvojumiem par viltošanu, Saule paziņoja ka neskaidrība radās sliktu tulkojumu dēļ. Viņš paskaidroja, ka rakstu tulkotāji izlaida svarīgu informāciju, kas tika atrasta dokumenta oriģinālā ķīniešu valodā. Neskatoties uz viņa apgalvojumu, citi sabiedrībā norādīja jautājumiem ķīniešu valodā.

Kopsavilkums

TRON turpina regulāri meklēt ceļu uz kriptogrāfijas virsrakstiem. No tā vadītāja ēšanas pusdienas ar Vorenu Bufetu līdz jauna izlaišanai DeFi platforma, šis projekts turpina piesaistīt kriptogrāfijas lietotāju iztēli un sirdis visā pasaulē. Pagaidām ir aizraujoši redzēt, kas šai radošajai izstrādātāju komandai ir nākamais.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me