Ieguldījumi Theta – viss, kas jums jāzina

Kas ir Theta Blockchain?

Theta blokķēde ir paredzēta šim mērķim decentralizēts video piegādes tīkls un kriptonauda. Šī novatoriskā platforma nodrošina gan tehniskos, gan ekonomiskos risinājumus straumēšanas nozares problēmām. Kā tāds, Theta blokķēde tika izstrādāta, lai stimulētu joslas platuma koplietošanu visā tīklā. Konkrēti, lietotāji iegūst iespēju ieguldīt savu lieko joslas platumu un skaitļošanas resursus apmaiņā pret simbolisku atlīdzību.

Theta izstrādātāji mēģina risināt dažādas problēmas, ar kurām video straumēšanas nozare šodien saskaras, izmantojot novatorisku jaunu blokķēdi. Platformas izkārtojums novērš tradicionālo satura piegādes cauruļvadu sastrēgumus. Šo problēmu profesionāļi sauc par “pēdējās jūdzes” problēmu. Tas rada lielas bažas par augstas izšķirtspējas 4k, 8k un nākamās paaudzes straumēšanas platformām.

Theta blokķēdes priekšrocības

Theta lietotājiem ir piekļuve globālai video satura un datu piegādes infrastruktūrai. Šis atvērtā koda projekts nodrošina esportu, mūziku, TV / filmas, izglītību, uzņēmumu konferences, vienaudžu straumēšanu un daudz ko citu. Turklāt platformas decentralizētais raksturs nodrošina, ka Theta nodrošina lietotāji.

Theta mājas lapa

Theta mājas lapa

Savietojamība

Vēl viens nozīmīgs Theta tīkla ieguvums ir tā paplašināmība un savietojamība. Tīkls atbalsta vertikālu decentralizētu lietotņu (Dapp) izveidi. Šīs lietotnes dzīvo platformas augšpusē un izmanto tās jaudīgo tehnisko rīku kopu. Īpaši pirmais Dapp tīklā palaists bija SLIVER.tv.

Kā darbojas Theta Blockchain?

Theta ir ERC-20 atbilstošs decentralizēts video piegādes tīkls. Šī kategorija nozīmē, ka Theta lietotāji var izmantot Ethereum ekosistēmu, lai vienkāršotu viņu kriptogrāfijas pieredzi. Ethereum ir lielākā Dapp ekosistēma pasaulē, un ERC-20 žetoni izbauda ļoti daudzus makus, DEX un spēles. Theta izmanto Ethereum drošību un efektivitāti un apvieno to ar dažādām patentētām tehnoloģijām, lai uzlabotu plūsmas piegādes kvalitāti.

Teta Blokķēde

Theta blokķēde ir vienīgā decentralizētās video straumēšanas un piegādes infrastruktūra, kas nodrošina pilnu galu. Blokķēdes dizains šajā ziņā pieļauj maksimālu funkcionalitāti. Piemēram, sistēma var izvilkt straumes no peering caching mezgliem. Šī pieeja ļauj video platformām ievērojami samazināt satura piegādes tīkla (CDN) izmaksas.

Teta žetoni


Theta žetoni ir Theta tīkla pārvaldības marķieris. Tie lietotājiem nodrošina virkni funkciju. Šis marķieris ir tas, ko izmantojat, lai spēlētu kā Validator vai Guardian mezglu, lai izveidotu blokus un piedalītos protokola pārvaldībā. Šajā laikā apgrozībā ir 1 000 000 000 Theta žetonu. Interesanti, ka tas ir arī kopējais žetonu daudzums, ko platforma plāno izsniegt.

TFUEL

TFUEL žetoni darbojas kā cilvēka lietderības marķieris Theta ekosistēmā. Šie marķieri tīklā kalpo vairākiem mērķiem. Galvenokārt TFUEL marķieri stimulē un mudina atsevišķus lietotājus dalīties savos liekajos skaitļošanas un joslas platuma resursos kā video straumju kešatmiņas vai pārsūtīšanas mezgli..

Theta.tv

Theta.tv ir tīkla galvenais straumēšanas pakalpojums. Lietotāji savus videoklipus var skatīt un ievietot šeit. Iespaidīgi, šis Dapp ir paredzēts iekļaut nākamajos Samsung Galaxy tālruņos. Integrācijas rezultātā Theta programmatūra tiks ievietota 75 miljonos esošo ierīču. Līdz ar to šis solis ļautu Theta pārvietoties uz priekšu visā pasaulē.

Vienprātības mehānisms

Theta ievieš jaunu konsoles mehānisma, kas ir pierādījums par likmēm, veidu, kas pazīstams kā daudzlīmeņu BFT. Šis vienprātības stils ir daudz ātrāks nekā tradicionālās Proof-of-work sistēmas. Daudzlīmeņu BFT mehānisms izmanto nelielu mezglu kopu, lai paātrinātu apstiprinājumus.

Teta - čivināt

Teta – čivināt

Konkrēti, neliela mezglu grupa darbojas kā “Validatora komiteja”. Kad šie mezgli saņem pirmo apstiprinājumu, daudz lielāka grupa, kas sastāv no tūkstošiem mezglu, kas pazīstama kā “Guardian Pool”, pilnībā apstiprina darījumus un pievieno tos blokķēdei. Šis mehānisms ļoti nodrošina Theta lielu darījumu caurlaidi.

Uz resursiem orientēts mikrouzņēmumu fonds

Theta arī ievieš uz resursiem orientētu mikromaksājumu kopu, lai racionalizētu tīkla procesu. Šis protokols izveido ārpusmaksājumu mikromaksājumu kopu, kuru jebkurš cits lietotājs var atteikties no ārpusķēdes darījumu izmantošanas.

Teta blokķēdes vēsture

Theta ienāca tirgū 2018. gadā pēc privāto žetonu pārdošanas 20 miljonu ASV dolāru vērtībā, kas tika rīkoti gadu iepriekš. Sanfrancisko bāzētais uzņēmums aiz šī projekta ir Theta Labs. Sākotnēji Theta izstrādātāji izvēlējās mitināt platformu Ethereum. Kopš tā laika firma ir turpinājusi veidot vietējo blokķēdi.

Teta ir novērojusi pieaugošu investoru interesi. Platformas līdzdibinātājs un izpilddirektors Mičs Liu nozarē ir labi pazīstams kā vadošais spēks. Turklāt Theta izdevās piesaistīt dažus konsultantus ar lielu vārdu. Starp šiem padomdevējiem ir YouTube līdzdibinātājs Stīvs Čens un Džastins Kans, spēļu straumēšanas platformas Twitch līdzdibinātājs. 2018. gada novembrī Tencent Games paziņoja par sadarbību ar SLIVER.tv, lai Theta atalgotu Ring of Elysium spēlētājus.

Kā nopirkt Theta

Šajā laikā Theta ir pieejama daudzās populārās biržās. Binance, tirgus kapitalizācijas ziņā pasaulē labākā birža lietotājiem piedāvā ērtu piekļuvi Theta. Lai izmantotu Binance, jums būs jāreģistrējas apmaiņai. Jūsu vajadzībām ir pieejamas darbvirsmas un mobilās Dapp versijas.

Reģistrēšanās process Binance ir vienkāršs. Sākotnējā daļa aizņem tikai sekundes. Tomēr, lai pabeigtu atbilstību KYC / AML, var paiet dažas dienas, jo jums ir jāiesniedz personas identitāti apliecinošs dokuments ar fotoattēlu un jāgaida apstiprinājums. Kad jūsu konts būs aktīvs, jums būs jāapmaksā savs maks.

Lai finansētu jūsu maku, ir jāielādē tajā fiat valūta un pēc tam jāpārvērš šie līdzekļi kriptonauda vai jāielādē tieši Bitcoin vai Ethereum. Pēdējā iespēja ļauj sākt tirdzniecību uzreiz. Ja ielādējat fiat valūtu, jūs vēlaties to konvertēt uz Bitcoin vai Ethereum, jo ​​tie ir divi Theta tirdzniecības pāri, kas tiek piedāvāti šajā laikā.

Ieguldījumi Theta - viss, kas jums jāzina Ieguldījumi Theta - viss, kas jums jāzina Ieguldījumi Theta - viss, kas jums jāzina
★★★★★ ★★★★★ Binance pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ Kraken pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ Poloniex pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

Vislabāk

Advanced tirgotāji

Vislabāk

ASV tirgotāji

Vislabāk

Lietošanas ērtums

Tirdzniecības maksas

0,10%

Tirdzniecības maksas

0,16%

Tirdzniecības maksas

0,125%

Akcijas

10% naudas atmaksa

Atlaides kods: EE59L0QP

Akcijas

Nav

Akcijas

Nav

Kā uzglabāt Theta

Lietotāji saņem lielu elastību attiecībā uz to, kā saglabāt Theta. Monēta ir ERC-20 marķieris, tāpēc jūs varat izvēlēties no ļoti daudzām ERC saderīgām iespējām. Viens no populārākajiem makiem, ko izmanto Theta glabāšanai, ir Metamask. Metamask ir kriptonauda maks un pārlūka papildinājums. Seifs ir vispopulārākais ERC-20 seifa variants, pateicoties savietojamībai un ērtai uzstādīšanai un lietošanai.

Ja jūs mēģināt veikt lielus ieguldījumus Theta vai ja plānojat HODLing šo kriptogrāfiju uz ilgu laiku, labākais risinājums ir aparatūras seifs. Aparatūras maki saglabā jūsu kriptogrāfiju bezsaistē “saldētavā”. Šī stratēģija neļauj tiešsaistes draudiem piekļūt jūsu īpašumiem. The Virsgrāmata Nano S vai progresīvāki Virsgrāmata Nano X abi atbalsta Theta (THETA).

Theta Blockchain – straumēšana, lai apmierinātu rītdienas prasības

Teta, šķiet, aizpilda galveno nozares nišu. Tādējādi tirgū ir arvien lielāks pieprasījums pēc šī marķiera. Pagaidām ieinteresētajiem investoriem būs viegli iegūt dažus Theta žetonus un palīdzēt turpināt šīs decentralizētās straumēšanas platformas mērķi nodrošināt labāku UX visiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map