Ieguldījumi NEM (XEM) – viss, kas jums jāzina

NEM (XEM) “Jaunās ekonomikas kustība” cenšas uzņēmuma līmeņa klientiem nodrošināt efektīvāku veidu, kā pārbaudīt un pārvietot blokķēdes aktīvus. Šajā nolūkā uzņēmums darbojas kā trūkstošā saikne starp privātajiem un publiskajiem blokķēdēm, savienojot šos tīklus veidos, kas paplašina lietojamību. NEM (XEM) intereses turpina pieaugt, pateicoties tās daudzpusībai un unikālajai biznesa stratēģijai. Lietotāji var viegli efektīvāk pārvaldīt aktīvus un datus, izmantojot šo jaunā laikmeta blokķēdi. Svarīgi, NEM tika uzbūvēts no paša sākuma, ņemot vērā lielo uzņēmumu vajadzības. Šī vēlme apmierināt tirgus prasības ir licis platformai nopelnīt segvārdu “Smart Asset Blockchain”.

Kādas problēmas risina NEM (XEM)?

NEM (XEM) risina dažādus jautājumus, kas pašlaik skar kriptogrāfijas tirgu. Viena no šīs platformas galvenajām misijām ir savietojamības palielināšana starp privātajiem blokķēdes tīkliem. Privātajā blokķēdes sektorā pašlaik notiek uzplaukums. Uzņēmumi šajā tehnoloģijā iegulda miljardus. Problēma ir tā, ka katra no šīm blokķēdēm šobrīd darbojas kā sala. Viņi nespēj savstarpēji sazināties ar digitālajiem aktīviem.

Saziņa dažādos veidos. Protokols ļauj viegli pārsūtīt jebkuru digitālo līdzekli, ieskaitot žetonus, līgumus vai failus. Turklāt blokķēde ir iestatīta tā, lai tā varētu nosūtīt datus no privāta iekšējā uzņēmuma tīkla, kas tiek virzīts, izmantojot publisku blokķēdi, uz cita uzņēmuma privāto tīklu.

Piegādes ķēdes nepareiza pārvaldība

Vēl viena nozare, kurā NEM gatavojas izjaukt pašreizējās uzņēmējdarbības sistēmas, ir loģistika. Mūsdienu piegādes ķēdes vadības sistēmas ir apjomīgas, novecojušas un neefektīvas. NEM aizstāj šīs sistēmas ar atvērtu, drošu un ātru sistēmu. Platforma ļauj uzņēmumiem vienkārši pārvaldīt, piekļūt apstiprinātiem datiem un koplietot tos, izmantojot dažādas piekļuves kontroles.

Kā darbojas NEM (XEM)?

NEM (XEM) spēj izpildīt šos uzdevumus, integrējot dažādas jaunas tehnoloģijas. Šī daudzpusīgā blokķēde tirgū ievieš jaunu vienprātības mehānismu – svarīguma pierādījumu (PoI). PoI dažādos veidos atšķiras no citiem vienprātības mehānismiem, piemēram, Bitcoin PoW. Galvenokārt POI mehānismā tiek ņemts vērā laiks un summa, ko kāds ir piešķīris NEM tīklam.

PO darbībā

PoI algoritms prasa, lai sistēmā būtu vismaz 10 000 XEM, lai kvalificētos jaunu bloku ģenerēšanai. Lietotāji, kuri saņem jaunu bloku pievienošanu blokķēdei, saņem atlīdzības un daļu no darījuma maksām. Lai XEM pārnestu no parastās uz piešķirto XEM, tie būs jāglabā tīkla makā. Jūsu jaunās daļas kļūst arvien īpašākas ar likmi 10% dienā.

Vēl viena forša iezīme par PoI ir tā, ka tā atalgo lietotājus, kuri veic darījumus ar citiem tīkla dalībniekiem. Sistēma novērtē šīs darījumu summas un izmanto šo informāciju, lai uzlabotu jūsu POI rādītāju. Katram POI lietotājam ir POI rādītājs, pamatojoties uz viņu dalību un kopējo ieguldījumu. Šis rādītājs nodrošina, ka labākie tīkla mezgli saņem visvairāk iespēju nopelnīt.

Ražas novākšana

Vēl viens būtisks vienprātības sistēmas elements ir ražas novākšanas protokols. Šis kodējums saista jūsu kontu ar esošu supernode. Supernodes veido NEM ekosistēmas mugurkaulu. Saistītie konti ļauj virsmezgliem izmantot pastiprinātu PoI rādītāju, lai palielinātu iespēju bloķēt ģenerēšanu viņu labā.

Būtībā virsmezgli aizņemas konta POI rādītāju, lai pabeigtu bloķēšanu tā vārdā. Šī stratēģija ļauj NEM blokķēdei palikt drošai, neprasot visiem lietotājiem lielu skaitļošanas piepūli. Kā tāds NEM ir daudz energoefektīvāks nekā PoW sistēmas, piemēram, Bitcoin vai Ethereum.


Ražas novākšanas priekšrocības salīdzinājumā ar ieguvi

Šie enerģijas ietaupījumi ir milzīgs zīmējums uzņēmumiem, kas savā biznesa plānā apsver ilgtspēju. NEM šajā ziņā lietotājiem nodrošina nepārspējamu efektivitāti. Piemēram, NEM mezgliem nav nepieciešams palaist datoru vai kalnrūpniecības platformu, lai veiktu ražas novākšanas procesu. Turklāt, tā kā ražas novākšanai nav nepieciešamas dārgas kalnrūpniecības platformas, tā vēl vairāk demokratizē blokķēdes nozari.

Uzlabota efektivitāte

NEM bloku ķēde integrē Eigentrust ++ algoritmu, lai uzturētu PoI reputācijas arhitektūru. Protokols spēj precīzi uzraudzīt tīkla mezglus, lai nodrošinātu, ka tikai kvalitāti veicinoši mezgli ir daļa no vienprātības sistēmas. Sistēma automātiski noņem tukšo svaru no tīkla, piemēram, mezglus, kas nesniedz ieguldījumu.

Unikāli ir tas, ka sistēmai ir drošības kopu veidošanas algoritms, kas uzrauga tīkla mezglu iepriekšējo darbību un ļauj mezgliem aizdot reputācijas punktus kopu kaimiņiem. Šī stratēģija palīdz saglabāt NEM kņadas un efektivitāti, salīdzinot ar pirmās un otrās paaudzes blokķēdēm.

Vārdamvietas

NEM ienes vārda vietu jēdzienu bloku ķēdes sektorā. Vārdamvietas darbojas līdzīgi kā domēna vārdi internetā. NEM bloku ķēdē varat izveidot un pārvaldīt savus domēna vārdus. Interesanti, ka lietotāji spēj pārvaldīt domēna vārdu 3 līmeņu dziļumā. Šī pieeja nodrošina lielāku elastību gan uzņēmumiem, gan lietotājiem.

Daudzparakstu darījumi

Vairāku parakstu darījumi ir liela uzmanība uzņēmuma līmeņa klientiem. Šiem uzņēmumiem administratoriem jānodrošina iespēja uzraudzīt un paplašināt tīklu, lai tie atbilstu uzņēmuma vajadzībām. NEM ļauj uzņēmumiem vienkārši izsekot konta darbībām, kontrolēt aktīvus, piemēram, XEM, no viena konta, citas mozaīkas vai izveidot jaunus marķierus..

NEM, izmantojot vietni

NEM, izmantojot vietni

Ievērojot uzņēmuma saistības ar drošību, visi daudzparakstu viedie līgumi atrodas tieši NEM bloku ķēdē. Lielākā daļa konkurences, kas šobrīd ir tirgū, šī uzdevuma veikšanai izmanto trešo pušu ārpusķēdes sistēmas. NEM paaugstina latiņu šajā nozarē, izmantojot savas blokķēdes tiešās daudzparakstu funkcijas.

NEM (XEM) priekšrocības

NEM ir daudz priekšrocību. Platforma ir vitāli svarīga, lai mainītu pieņemšanu, jo tā apvieno dažus no labākajiem blokķēdēm pasaulē. Turklāt uzņēmuma koncentrēšanās uz lielajiem uzņēmumiem padara to par nozīmīgu izaugsmes ātrumu. Izstrādātāji atzina faktu, ka viņu platformai ir jāpaliek veiklai, lai panāktu nepārtrauktu tirgus izaugsmi. Viņi to iesaiņoja ar noderīgām funkcijām, piemēram, pilnu API saskarni.

NEM lietotāji var pielāgot to, kā viņi ļauj piekļūt NEM un to izmantot. Labākais no visiem ir tas, ka šie uzdevumi tiek veikti atklātā un pašmērķīgā sistēmā. Sistēma ļauj izstrādātājiem viegli izveidot, izplatīt un tirgot kriptovalūtas un žetonus, izmantojot NEM blokķēdi.

NEM vēsture (XEM)

NEM vēsture sākas 2015. gadā. Visa NEM koncepcija sākās, kad Bitcoin Talk foruma lietotājs ar nosaukumu UtopianFuture paskaidroja, kā kriptonauda NXT viņu iedvesmoja veidot jaunu projektu. Līdz 2015. gada martam sāka darboties NXT dakšu versija ar nosaukumu NEM. Neilgi pirms izstrādātāji nolēma atjaunot NEM no paša sākuma.

Gada beigās NEM saņēma savu kodu bāzi. Šie uzlabojumi padarīja platformu mērogojamāku un ātrāku nekā NXT. Projekts turpina uzņemt apgriezienus līdz 2016. gadam, kad NEM fonds ienāca nozarē. Šī bezpeļņas organizācija koncentrējas uz veidiem, kā palielināt NEM ieviešanu, tostarp zīmola atpazīstamību, mārketingu, apmācību un partnerības

Coincheck Hack

2018. gada janvārī populārā kriptovalūtas maiņas kompānija Coincheck kļuva par uzlaušanas upuri, kurā redzēja, ka ļaundari kodētāji nopelna ar 523 miljoniem XEM monētu. Tajā laikā šo monētu vērtība sasniedza nedaudz vairāk nekā 400 miljonus ASV dolāru. Zaudējumi nedēļām ilgi stostīja NEM vērtību. Diemžēl līdzekļi nekad netika atgūti. Tomēr NEM pavadīja divus gadus, novērojot un atzīmējot katru kontu, kas apstrādāts ar nozagto kriptogrāfiju. Šī informācija tika nosūtīta iestādēm.

Balsošanas pilots

2018. gadā NEM ieguva savu pirmo reālās pasaules lietojumprogrammu. Ukrainas Centrālā vēlēšanu komisija sistēmu izvēlējās izmēģinājuma programmai, lai pārbaudītu uz blockchain balstītu balsošanas sistēmu iespējamību. NEM ieviesa jauna laikmeta balsošanas protokolu, kas nodrošināja lielāku pārredzamību un efektivitāti nekā iepriekšējās metodes.

Sertifikāta pārbaude

Tajā pašā gadā NEM noslēdza vienošanos ar Malaizijas Izglītības ministriju, lai pārbaudītu sistēmu, kas autentificē akadēmiskos sertifikātus. Lai veiktu šo uzdevumu, ministrija izveidoja universitāšu konsorciju, kas visas piekrita sistēmas pārbaudei. Jaunumi par izmēģinājuma programmu palīdzēja paaugstināt NEM cenas.

XEM

XEM ir NEM blokķēdes vietējais lietderības marķieris. XEM kalpo pāris svarīgām lomām ekosistēmā. Lietotāji piešķir XEM, lai iegūtu balsstiesības un bloķētu apstiprināšanas tiesības. Turklāt NEM var kalpot kā kriptonauda ar zibens ātru darījumu laiku. Tomēr līdz šim XEMs galvenais mērķis bija atvieglot viedos līgumus.

XEM - CoinMarketCap

XEM – CoinMarketCap

Kā nopirkt NEM (XEM)

Iegūt rokas XEM ir viegli. Šī kriptonauda ir pieejama atsevišķās galvenajās biržās, ieskaitot Binance un Bittrex.

Ieguldījumi NEM (XEM) - viss, kas jums jāzina Ieguldījumi NEM (XEM) - viss, kas jums jāzina Ieguldījumi NEM (XEM) - viss, kas jums jāzina
★★★★★ ★★★★★ Binance pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ Kraken pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ Poloniex pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

Vislabāk

Advanced tirgotāji

Vislabāk

ASV tirgotāji

Vislabāk

Lietošanas ērtums

Tirdzniecības maksas

0,10%

Tirdzniecības maksas

0,16%

Tirdzniecības maksas

0,125%

Akcijas

10% naudas atmaksa

Atlaides kods: EE59L0QP

Akcijas

Nav

Akcijas

Nav

Kā uzglabāt NEM (XEM)

NEM lietotājiem ir daudz dažādu seifa iespēju, lai saglabātu viņu kriptogrāfiju. Izstrādātāji piedāvā darbvirsmas maku, kas pazīstams kā NEM Nano maks. Šis vienkāršais maks, kas ļauj ērti uzglabāt un pārvaldīt savas XEM monētas. Šajā makā ir dažas īpašas NEM funkcijas, piemēram, NEM adrese un nosaukumvieta.

Ir arī a mobilā lietotne no NEM Foundation, kas ir pieejams gan Android, gan iOS operētājsistēmām. Lietotne ir bez maksas lejupielādējama, un tajā ir ļoti viegli orientēties. Līdz ar to šis ir viens no populārākajiem veidiem, kā uzglabāt XEM.

Ja jūs vēlaties veikt ievērojamus ieguldījumus XEM vai ja plānojat HODLing šo kriptogrāfiju uz ilgu laiku, labākais risinājums ir aparatūras seifs. Aparatūras maki saglabā jūsu kriptogrāfiju bezsaistē “saldētavā”. Šī stratēģija neļauj tiešsaistes draudiem piekļūt jūsu īpašumiem. The Virsgrāmata Nano S vai progresīvāki Virsgrāmata Nano X abi atbalsta NEM (XEM).

NEM (XEM) – interesants projekts, kam ir daudz potenciāla

NEM ir izrādījusies ļoti izturīga blokķēde un kopiena. Platforma atlēca no galvenā trieciena ar Coincheck uzlaušanu. Pārsteigt no 400 miljonu dolāru zaudējumiem uz vienu no interaktīvākajām tiešsaistes kopienām tirgū ir iespaidīgi. Pagaidām šķiet, ka NEM ir atradis savu nišu nozarē. Jūs varat sagaidīt, ka šī monēta iegūs lielāku vietu, jo vairāk izmēģinājuma programmu sāk darboties.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map