Ieguldījumi EOS – viss, kas jums jāzina

Kas ir EOS?

EOS ir nākamās paaudzes blokķēdes ekosistēma, kas turpina saņemt intensīvu plašsaziņas līdzekļu atspoguļojumu par rekordlielu ICO un unikālajām īpašībām. Svarīgi ir tas, ka EOS.IO ekosistēma ienāca tirgū ar mērķi vienkāršot viedo līgumu programmēšanu un integrēšanu un decentralizētu lietojumprogrammu (Dapps) izstrādi.

Viens no apbrīnojamākajiem EOS.IO platformas aspektiem ir tas, ka tā praktiski novērš darījumu maksas, izmantojot savu unikālo strukturēšanu. Turklāt platforma ir ļoti pielāgojama. Pārskati apstiprina, ka EOS.IO var pārspēt lielākās kredītkartes, piemēram, Visa, attiecībā uz darījumiem sekundē. Tādā veidā EOS nodrošina perfektu pamatu Dapp izstrādātājiem.

Dapps ir protokoli, kas paredzēti darbībai decentralizētos tīklos, piemēram, Tor vai blockchains. Šīs lietojumprogrammas ievērojami atšķiras no centralizētajiem senčiem, jo ​​to darbībai nav nepieciešams centralizēts atbalsts. Dapps paļaujas uz standartu kopumu, lai nodrošinātu savietojamību nozarē. Tādā veidā Dapps nodrošina pasaulei iekļaujošāku pieeju tirgum.

EOS funkcijas, izmantojot vietni

EOS funkcijas, izmantojot vietni

Līdzīgi kā Ethereum, arī EOS.IO darbojas kā sava veida operētājsistēma šīm decentralizētajām lietojumprogrammām. Platforma ietver vispopulārāko pakalpojumu un funkciju komplektus, kas šodien nepieciešami Dapp izstrādātājiem. Šī stratēģija ievērojami vienkāršo visu Dapp programmēšanas procesu.

EOS apvieno daudzas no apbrīnojamākajām funkcijām no dažām populārākajām esošajām blokķēdēm. Izstrādātāji apgalvo, ka protokolam ir Bitcoin drošība, apvienojumā ar Ethereum atrodamo programmēšanas vieglumu. Papildus visiem šiem iespaidīgajiem apgalvojumiem platformai piemīt mērogojamība, kas pārsniedz Ripple iespējas.

Kopā visas šīs funkcijas padara EOS par vienu no mūsdienīgākajām Dapp platformām. Šī revolucionārā protokola atbalstītāji ir pat nodēvējuši EOS par “Ethereum killer”. Kaut arī EOS piedāvā daudzu Ethereum pamatfunkciju jauninājumus, vēl ir tāls ceļš ejams, pirms EOS varēs pārvietot Ethereum no vietas kā top Dapp platformu.

EOS vēsture

EOS vēsture sākas 2017. gadā, kad tiek izdota uzņēmuma baltā grāmata. Šajā rakstā izstrādātāji izskaidro savu mērķi ieviest Dapp izstrādes platformu, kas spēj droši apstrādāt tūkstošiem darījumu sekundē. Kas ir svarīgi, EOS cenšas kļūt par galveno decentralizēto lietojumprogrammu operētājsistēmu. Līdz ar to EOS ietver dažas vērtīgas funkcijas, piemēram, integrētu lietotāju autentifikāciju, mākoņkrātuvi un serveru mitināšanu.

EOS ir uz blockchain balstīta atvērtā koda programmatūra, kas izlaista 2018. gada 1. jūnijā. Unikāli, EOS tā laikā izvēlējās izmantot citu pieeju tirgum rekordliels ICO. ICO, kas ilga visu gadu, oficiāli sāka darbību 2017. gada 26. jūnijā. Gadā pēc palaišanas Block.one vienu miljardu žetonu kā ERC-20 žetonus izplatīja.

Šajā laikā EOS.IO blokķēdes nebija, tāpēc izstrādātāji izvēlējās izsniegt marķieri Ethereum blokķēdē, lai piesaistītu līdzekļus. Stratēģija atmaksājās lielā mērā – EOS pasākuma laikā nodrošināja vairāk nekā 4 miljardus USD. Īpaši šie līdzekļi tika novirzīti tieši EOS blokķēdes un ekosistēmas pabeigšanai

Block.one


Jo īpaši EOS.IO ir privātā blokķēdes uzņēmuma meitasuzņēmums Block.one. Firma šobrīd ir reģistrēta Kaimanu salās. Interesanti, ka Block.one galvenais tehnoloģiju direktors ir neviens cits kā kriptogrāfijas zvaigzne Daniels Larimers. Ja Larimera vārds izklausās pazīstams, tam vajadzētu būt.

Viņš ir viens no ietekmīgākajiem spēlētājiem kriptogrāfijas telpā. Viņš bija vissvarīgākais, lai palaistu gan Bitshares, gan uz blokķēdes balstīto sociālo mediju platformu Steemit. Abas platformas šodien ir ļoti populāras kosmosā. Larimers arī palīdzēja izstrādāt deleģēto pierādījumu par likmēm konsensa mehānismu, kuru vēlāk pieņēma EOS.IO.

Viņam lielā mērā tiek piedēvēta arī decentralizētās autonomās korporācijas koncepcija. Šajā koncepcijā viedie līgumi pārņem lielākās daļas korporatīvo darbību funkcijas. Nav šaubu, ka viņa tīkls un pieredze palīdzēja EOS pievērst uzmanību kā vienai no pasaules vadošajām kriptovalūtām.

Kā darbojas EOS?

EOS ekosistēmā ir iekļauta pilnvērtīga autentifikācijas sistēma. Izstrādātāji var ieprogrammēt lietotāju kontus un piešķirt katram kontam iepriekš iestatītu atļauju līmeni tieši no EOS paneļa. Tas ir kritisks komponents lielākajai daļai Dapps mūsdienās.

Turklāt platforma ļauj uzņēmumiem koplietot piekļuvi datu bāzēm visiem tīkla lietotājiem. Un otrādi, uzņēmumi var arī ņemt datus no EOS tīkla un izvēlēties tos glabāt lokāli. Šajā stratēģijā dati paliek ārpus blokķēdes, līdz uzņēmums to vēlas.

Mākoņglabātuve

Vēl viens svarīgs rīks, kas iekļauts EOS izstrādes paketē, ir mākoņkrātuve. EOS.IO nodrošina Dapp izstrādātājiem gan servera mitināšanu, gan mākoņkrātuvi kā daļu no tā, ka tā iekļauj visu tirgu. Šīs kritiskās EOS.IO ekosistēmas sastāvdaļas padara to par vienu no visstraujāk augošajiem Dapp protokoliem mūsdienās.

Šis izkārtojums ļauj izstrādātājiem viegli izveidot un izvietot lietojumprogrammas. Izstrādātāji iegūst visu nepieciešamo tieši pie rokas. Tādas funkcijas kā mitināšana, mākoņa glabāšana un lejupielādes joslas platums padara attīstību par brīzi. Savukārt šī pieeja ļauj izstrādātājiem koncentrēties uz savu Dapps funkcionalitāti, nevis uz aparatūras problēmām.

Turklāt EOS integrē uzlabotu analīzi, lai palīdzētu izstrādātājiem uzraudzīt viņu Dapps veiktspēju. Rūpīga šo datu pārskatīšana sniedz vērtīgu ieskatu izstrādātājiem par to, kā uzlabot savas lietojumprogrammas. Svarīgi ir tas, ka visas šīs funkcijas tiek apmaksātas, vienkārši ievietojot EOS žetonus apstiprinātā makā.

Jauns konsensa veids

EOS platformas izstrādātāji nolēma izvairīties no varas izsalkušā konsensa mehānisma, kas darbojas Bitcoin blokķēdē. Šis protokols ir pazīstams kā vienprātības mehānisms, kas apliecina darbu. Tas prasa datoru, lai sacenstos viens ar otru, lai pabeigtu sarežģītus matemātiskos vienādojumus.

Šī skaitļošanas jaudas izmantošana, kas tiek izmantota šī vienādojuma atrisināšanas laikā, tieši pielīdzina lielākam enerģijas patēriņam. Bitcoin blokķēdes gadījumā tīkls patērē vairāk elektroenerģijas nekā Dānija. Par laimi, vairāk nekā 80% no Bitcoin ieguves enerģijas nāk no atjaunojamiem avotiem.

Spēļu pierādījums (PoS)

Atzīstot PoW sistēmas ierobežojumus, EOS izstrādātāji nolēma izvēlēties citu iespēju. Vienprātības mehānisms, kas apstiprina likmi, ir saistīts ar blokķēdes stāvokļa apstiprināšanu citā veidā. PoS sistēmā kalnrači vispār nekonkurē.

Tā vietā tie, kas vēlas kļūt par darījumu apstiprinātājiem, iegādājas EOS žetonus un tos “ieliek” savos maciņos. Spēlēšana ir jūsu kriptonauda turēšana makā. Jo īpaši, jo vairāk EOS jūs spēlējat, jo lielākas iespējas ir apstiprināt nākamo darījumu bloku un saņemt atlīdzību.

Spēļu pierādījums, izmantojot virsgrāmatu

Spēļu pierādījums, izmantojot virsgrāmatu

Tādā veidā EOS spēj atturēt uzbrucējus. Ikvienam, kurš vēlas uzbrukt tīklam, vispirms būs jāiegādājas liels daudzums EOS un jāuzliek monētas. Galu galā viņi tikai aizskartu savas intereses, ja tīkls tiktu apdraudēts.

Tradicionālās kriptovalūtas, piemēram, Bitcoin, ir atkarīgas no to mezgliem, lai vienprātīgi apstiprinātu blokķēdes stāvokli. Veids, kā Bitcoin izpilda šo uzdevumu, ir mezglu izmantošana, kas nepārtraukti katru intervālu apstiprina katru blokķēdes darījumu. Lai gan šī stratēģija ir ārkārtīgi droša, tā rada nopietnas bažas par mērogojamību.

Jauna pieeja

EOS interesanti izvairās no šīm bažām. Platforma koncentrējas uz katru darījumu, nevis uz visu blokķēdes stāvokli. EOS.IO mezgli pārbauda notikumu virkni, lai nodrošinātu, ka tīkla stāvoklis paliek tīrs.

Kad mezgli tiek restartēti, tie pilnībā apstiprina visu blokķēdes stāvokli. Šī stratēģija prasa ilgāku laiku, lai apstiprinātu blokķēdes kopējo stāvokli, salīdzinot ar PoW sistēmu. Tomēr, tā kā lielākā daļa mezglu vienkārši pārbauda notikumu virkni, tīkls spēj apstrādāt tūkstošiem darījumu sekundē. Salīdzinājumam, BTC var apstrādāt tikai 7 darījumus sekundē.

Bloķēt laikus

Viss, kas attiecas uz Eos protokolu, palielina veiktspēju. Piemēram, darījumu bloki tiek veidoti ik pēc 0,5 sekundēm. Bitcoin bloku apstiprināšana aizņem 10 minūtes. Šis kavētais bloķēšanas laiks tīklā ir bijis strīdu punkts un gadu gaitā ir radījis dažādas cietās dakšas.

Turklāt EOS var šos blokus sadalīt ciklos. Šī pārstrukturēšana ļauj nosūtīt un atbildēt uz darījumiem darījumu vidū. Būtībā EOS spēj nokārtot darījumus laikā, kas nepieciešams, lai nosūtītu apstiprinājuma ziņojumu.

Kopienas pārvaldība

Vēl viens svarīgs EOS aspekts ir tā pārvaldības modelis. EOS.IO sistēmā bloku ražotājiem ir liela kontrole pār tīkla virzienu. Šie bloku ražotāji balso par attiecīgajiem jautājumiem. Šīs problēmas var ietvert apstiprinātos darījumus vai to, vai lietojumprogramma darbojas pareizi.

Balsošanas tiesības attiecas arī uz galvenajām tīkla problēmām, piemēram, izmaiņām atsevišķu lietojumprogrammu pirmkodā. Tādā veidā bloķēšanas ražotāji kontrolē, kad sistēmā jaunināt, pazemināt un labot kļūdas. Tas viss tiek risināts demokrātiskā veidā, izmantojot EOS.IO sistēmu.

Šodien EOS.IO ekosistēma aptver vairāk nekā 100 Dapps. Visaktīvākā šajā laikā ir PRA CandyBox ar nedaudz vairāk nekā 6000 aktīviem lietotājiem dienā. Zīmīgi, ka šim Dapp ir 6x vairāk ikdienas lietotāju nekā Ethereum populārākajam Dapp – IDEX decentralizētajai apmaiņai.

EOS žetoni

Kas ir svarīgi, EOS marķieri atšķiras no konkurentiem ar to, ka tie faktiski neveic funkciju. Tā vietā izstrādātāji, kas platformā izstrādā lietojumprogrammas, tos izmanto, lai ģenerētu marķierus, kas nepieciešami viņu konkrētajām lietojumprogrammām.

Ņemot vērā ICO vairāku miljardu dolāru vērtībā, nav pārsteigums uzzināt, ka lielākā daļa lielāko biržu jau agri uzskaitīja EOS žetonus. 2018. gada aprīlī platforma oficiāli uzsāka savu galveno tīklu. Uzsākšana paaugstināja EOS cenas līdz visu laiku augstākajam līmenim – 21,46 ASV dolāriem.

Kā nopirkt EOS

EOS iegāde ir vienkārša. Kad esat iegādājies Bitcoin, pēc tam varat doties uz jebkuru no lielākajām biržām, kas tirgo EOS, piemēram Binance, Krakena vai Poloniex.

Šeit jums vienkārši jāatrod BTC / EOS tirdzniecības pāris. Tad jūs varat tirgot tik daudz BTC par EOS, cik vēlaties. Lai pabeigtu šo tirdzniecību, nepieciešamas tikai sekundes, un jūs varat glabāt savu EOS dažādos dažādos makos.

Ieguldījumi EOS - viss, kas jums jāzina Ieguldījumi EOS - viss, kas jums jāzina Ieguldījumi EOS - viss, kas jums jāzina
★★★★★ ★★★★★ Binance pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ Kraken pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ Poloniex pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

Vislabāk

Advanced tirgotāji

Vislabāk

ASV tirgotāji

Vislabāk

Lietošanas ērtums

Tirdzniecības maksas

0,10%

Tirdzniecības maksas

0,16%

Tirdzniecības maksas

0,125%

Akcijas

10% naudas atmaksa

Atlaides kods: EE59L0QP

Akcijas

Nav

Akcijas

Nav

Kur glabāt savu EOS

Ja jūs cenšaties veikt ievērojamus ieguldījumus EOS vai ja plānojat HODLing šo kripto uz ilgu laiku, aparatūras seifs ir labākais risinājums. Aparatūras maki saglabā jūsu kriptogrāfiju bezsaistē “saldētavā”. Šī stratēģija neļauj tiešsaistes draudiem piekļūt jūsu īpašumiem. The Virsgrāmata Nano S vai progresīvāki Virsgrāmata Nano X abi atbalsta EOS (EOS).

EOS rūpes

AS ar visiem lielajiem projektiem ir dažas bažas par EOS ekosistēmu. Pirmkārt, sabiedrība turpina norādīt milzīgu centralizācija nesen pieņemtajā deleģēto likmju pierādīšanas sistēmā. Šī sistēma tīklā izveido 20 galvenos bloku validatorus.

Turklāt EOS gada sākumā saskārās ar dažiem jautājumiem ar SEC. Firmas mātes uzņēmums Block.one saņēma dūšīgus 24 miljonus dolāru sods SEC veic nereģistrētu vērtspapīru pārdošanu. Nav pārsteidzoši, ka EOS samaksāja sodu un turpināja strādāt kā parasti.

EOS – impērijas sākums

EOS unikālo īpašību un ļoti pieredzējušo izstrādātāju komandas kombinācija padara šo vienu no visaugstāk cienītajiem projektiem kriptoskopā. Šīs koncepcijas izstrādātāji domāja par gandrīz visu nepieciešamo, lai padarītu Dapp programmēšanas pieredzi pēc iespējas vienkāršāku. Kā tādu jūs varat sagaidīt, ka nākamajos gados EOS ekosistēma paplašināsies.

EOS nākotne

Vai EOS kādreiz pārsniegs Ethereum un kļūs par Dapp pakalpojumu sniedzēju tirgū? Uz to ir grūti atbildēt. Neatkarīgi no tā, EOS turpina iegūt atbalstu no visas nozares. Pagaidām šķiet, ka EOS ir koncentrējusies uz savu mērķi Dappu masveidā nogādāt drošā un drošā veidā.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map