Ieguldījumi Aave (AAVE) – viss, kas jums jāzina

Aave ir decentralizēta kreditēšanas sistēma, kas palīdzēja intereses DeFi nozarē virzīt uz jaunām virsotnēm. Šis nākamās paaudzes protokols bija viens no pirmajiem, kas ļāva lietotājiem aizdot, aizņemties un nopelnīt procentus par kriptogrāfijas aktīviem. Labākais no visiem, ja lietojat Aave, nav nepieciešams starpnieks, jo visa sistēma tiek autonomi vadīta, izmantojot viedos līgumus, kas dzīvo Ethereum blokķēdē.

Kopš tā ieviešanas Aave izstrādātāji ir ļoti rūpējušies par to izveidi tīklā pieejams visiem. Šīs platformas atvērtā piekļuve un ērta lietošana padara to ideāli piemērotu gan institucionāliem, gan privātiem ieguldītājiem. Līdz ar to Aave ir kļuvis par vienu no populārākajām DeFi lietotnēm pasaulē.

Kādas problēmas Aave atrisina?

Aave mēģina risināt dažus no aktuālākajiem jautājumiem, ar kuriem saskaras tradicionālie kreditēšanas pakalpojumi. Tāpat kā ar visiem DeFi, arī projekta galvenais mērķis ir pārveidot centralizētos finanšu pakalpojumus to decentralizētajos ekvivalentos. Normālā kreditēšanas scenārijā bankas aizdos jūsu līdzekļus un nopelnīs procentus. Pat ja viņi aizdod jūsu naudu, jūs nekad neiegūstat piekļuvi šiem ienesīgajiem procentu ieņēmumiem.

Aave mājas lapa

Aave mājas lapa

Aave ekosistēmā viss mainās. Ikviens var uzticēt savu kriptogrāfiju neuzticami un bez atļaujas citiem lietotājiem. Procenti, kas nopelnīti par aktīvu aizdošanu, tiek maksāti tieši uz jūsu tīkla maku. Tādā veidā Aave ir palīdzējis revolucionizēt vienādranga kreditēšanas jomu un palīdzējis nārstot visu DeFi nozari ar tiem pašiem mērķiem.

Aave priekšrocības

Izmantojot decentralizēto finanšu protokolu, ir daudz ieguvumu. Pirmkārt, jūs iegūstat pārredzamību visā tīkla kreditēšanas procesos un darbībās. Tradicionālie kreditēšanas pakalpojumi darbojas slēgtu durvju veidā, kas ļauj jums nezināt par tā darbību ar jūsu finansējumu. Ar Aave viss ir bloķēšanas ķēdē, lai to redzētu visa sabiedrība.

Atvērtais avots

Atbilstoši DeFi sektora atklātajam raksturam, Aave savus kreditēšanas protokolus ir padarījis par atvērtā koda. Atvērtā koda kodēšana parasti ir drošāka, jo to intensīvi pārbauda kopiena. Pieredzējuši investori dod priekšroku atvērtā pirmkoda projektiem, nevis privātiem, jo ​​tie var nodrošināt visas darbības un funkcijas. Tādā veidā nav slēptu risku vai maksu.

Ar brīvības atņemšanu nesaistīts protokols

Aave ir ar brīvības atņemšanu nesaistīta platforma, tas nozīmē, ka tā nekad jūsu kriptonauda nav tieši turēta. Ar brīvības atņemšanu nesaistītas platformas nodrošina lielāku mieru, jo jūs saglabājat īpašumtiesības uz saviem aktīviem. Viņiem ir arī mazāks risks kļūt par hakeru mērķi, jo nav neviena maciņa, kas būtu piepildīts ar lietotāju līdzekļiem, lai uzlauztu.

Kontrole bez īpašumtiesībām


Viena no Aave labākajām iezīmēm ir tā, ka protokols ļauj aizņēmējam iegūt dažādu kriptovalūtu iedarbību, nepiederot tām tieši. Izmantojot Aave, jūs varat nopelnīt atlīdzības bez nepieciešamības tirgot savus iecienītos digitālos līdzekļus. Šī stratēģija samazina zaudējumu risku.

Aave - čivināt

Aave – čivināt

Likmju opcijas

Aave lietotāji bauda jauku procentu likmju iespēju izvēli. Sistēma piedāvā gan stabilas, gan mainīgas procentu likmes, lai sasniegtu jūsu ieguldījumu mērķus. Pats labākais – jūs varat pārslēgties starp šīm maksas struktūrām, kad vien vēlaties.

Privāts

Daudzi lietotāji ir priecīgi uzzināt, ka Aave decentralizētais raksturs padara to ideāli piemērotu investoriem, kuri domā par privātumu. Izmantojot šo nākamās paaudzes kreditēšanas protokolu, tajā nav iesaistīts vidusmēra cilvēks. Īpaši jums nevajadzēs tērēt laiku, aizpildot ilgstošu, nezinot savu klientu (KYC) vai naudas atmazgāšanas novēršanas (AML) dokumentāciju..

Atlase

Aave lietotājiem ir pieejama lieliska kreditēšanas kopu izvēle. Pašlaik tīkls atbalsta 17 dažādus aktīvus. Konkrēti, Dai stablecoin (DAI), USD monēta (USDC), True USD (TUSD), Tether (USDT), Synthetix USD (sUSD), Binance USD (BUSD), Ethereum (ETH), ETHlend (LEND), pamata uzmanības marķieris (BAT), Kyber tīkls (KNC), Chainlink (LINK), Decentraland (MANA), Maker (MKR), Augur (REP), Synthetix tīkls (SNX), iesaiņots Bitcoin (wBTC) un 0x (ZRX).

Kā darbojas Aave?

Aave ir Ethereum balstīta P2P kreditēšanas sistēma, kas tirgū ievieš dažas jaunas funkcijas. Lai veiktu šo uzdevumu, Aave izstrādātāji ieviesa unikālu stratēģiju, kuras pamatā ir nodrošinātie aizdevumi un aizdevumu kopas, lai nodrošinātu nevainojamu pieredzi.

Aave Tweets

Aave Tweets

Lai izmantotu Aave, aizdevējiem jāiemaksā līdzekļi tīkla likviditātes rezervēs. Aizņēmēji var piekļūt šiem līdzekļiem un aizņemties pēc saviem ieskatiem. Lai aizņemtos līdzekļus no likviditātes fonda, lietotājiem ir jānoslēdz nodrošinājuma summa, kas ir lielāka par izņemto summu. Īpaši šī nodrošinājuma vērtība ir balstīta uz USD.

Ja nodrošinājums nokrītas zem nepieciešamā nodrošinājuma sliekšņa, sistēma tos automātiski nodod likvidācijai. Pēc tam citi lietotāji var iegādāties šos līdzekļus ar atlaidi. Šī stratēģija nodrošina, ka likviditātes kopas vienmēr paliek pozitīvas.

Rezerves

Aave bija arī viena no pirmajām P2P kreditēšanas sistēmām, kas ieviesa likviditātes rezervju rezerves fondus. Šie līdzekļi tiek izmantoti, lai palīdzētu pūļiem apkarot tirgus svārstības. Turklāt rezerves kalpo kā apdrošināšana aizdevējiem, kuru līdzekļi būs pieejami, kad viņi vēlas tos izņemt no likviditātes rezervēm.

Orākuls

Interesanti, ka Aave izmanto citas populāras kriptogrāfijas platformas Chainlink (LINK) spēku, lai noteiktu nodrošināto aktīvu vērtību reāllaikā. Chainlink ir decentralizēts orākulu tīkls. Orākuli ir sensori, kas nav saistīti ar ķēdi, kas var sazināties ar blokķēdi un no tās. Chainlink decentralizētā pieeja orākuliem palīdz nodrošināt, ka šie sensori paliek precīzi.

Ātrie kredīti

Aave mainīja spēli, kad tirgū ieviesa ātros kredītus. Šie atvērtā koda protokoli ļauj lietotājiem ņemt ātros kredītus bez jebkāda nodrošinājuma. Turklāt ātrie kredīti ir jāatmaksā līdz nākamā Ethereum bloka atrašanai. Šie ātrās kreditēšanas protokoli ļauj lietotājiem īsā laikā paveikt daudz uzdevumu.

Ātrie kredīti galvenokārt tiek izmantoti arbitrāžas tirdzniecības iespējām. Jūs varat ņemt aizdevumu par vienu marķieri un tirgot to citā platformā ar aktīvu, kas uzskaitīts par augstāku cenu. Varat arī izmantot ātros kredītus, lai refinansētu aizdevumus uz citiem kreditēšanas protokoliem vai nomainītu nodrošinājumu. Par šo pakalpojumu tiek piemērota 0,3% maksa. Īpaši šis protokols kļuva par vienu no galvenajām sastāvdaļām lielākajā daļā ražas audzēšanas sistēmu, kas tiek izmantotas mūsdienās.

Procentu likmju maiņa

Lietotāji iegūst arī iespēju mainīt procentu likmju struktūru. Izmantojot Aave, jebkurā laikā varat izvēlēties starp stabilām vai mainīgām likmēm. Mainīgās likmes mainās nepārtraukti, pamatojoties uz pieprasījumu likviditātes rezervē. Salīdzinājumam – stabilās likmes ir balstītas uz aktīvu procentu likmju vidējo rādītāju pēdējo 30 dienu laikā.

Aave (AAVE)

AAVE ir tīkla sākotnējais lietderības marķieris. Šis ERC-20 marķieris ienāca tirgū 2017. gada novembrī ar citu nosaukumu. Īpaši šis marķieris ir pārņemts no tā laika, kad Aave bija ETHLand. Patiešām, AAVE ir deflācijas aktīvs, kas šodien ir iekļauts desmitiem biržu, Binance. Izstrādātāji ir paziņojuši par nodomiem drīz padarīt AAVE par tīkla galveno pārvaldības marķieri.

aTokens

Iemaksājot Aave, jūs saņemat aTokens. Jūs saņemsiet līdzvērtīgu aTokens summu, salīdzinot ar jūsu depozītu. Šie marķieri ir ļoti svarīgi tīklam, jo ​​tie ļauj jums nopelnīt procentus par jūsu kreditēšanas darbībām.

aTokens

aTokens

Aave vēsture

Aave ienāca tirgū 2017. gadā. Platforma bija pirmais DeFi kreditēšanas protokols, un to sauca par pilnīgi citu nosaukumu ETHlend. Firmas dibinātājs Stani Kulečovs ļoti rūpējās, lai novērstu tehniskos šķēršļus, lai ikviens varētu izmantot šo uzlaboto tīklu. Jo īpaši Aave nodrošināja vairāk nekā 16 miljonus ASV dolāru laikā, kad tas notika.

Kā nopirkt Aave (AAVE)

Mūsdienās ir viegli nokļūt AAVE rokās. Šo marķieri vienmēr varat iegūt tieši no tīkla. Daudzas cienījamas biržas atbalsta šo marķieri. Binance, pasaules lielākā kriptovalūtas birža tirgus kapitalizācijas ziņā, saviem lietotājiem piedāvā AAVE.

Jūs varat iegādāties AAVE vietnē Binance vai Krakena.

Ieguldījumi Aave (AAVE) - viss, kas jums jāzina Ieguldījumi Aave (AAVE) - viss, kas jums jāzina Ieguldījumi Aave (AAVE) - viss, kas jums jāzina
★★★★★ ★★★★★ Binance pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ Kraken pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ Poloniex pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

Vislabāk

Advanced tirgotāji

Vislabāk

ASV tirgotāji

Vislabāk

Lietošanas ērtums

Tirdzniecības maksas

0,10%

Tirdzniecības maksas

0,16%

Tirdzniecības maksas

0,125%

Akcijas

10% naudas atmaksa

Atlaides kods: EE59L0QP

Akcijas

Nav

Akcijas

Nav

Kā uzglabāt Aave

AAVE uzglabāšana ir tikpat vienkārša. Jūs varat turēt šo marķieri jebkurā ar ERC-20 saderīgā makā, piemēram, MyEtherWallet (MEW) un MyCrypto. Nopietniem investoriem būs prieks uzzināt, ka ir pieejamas arī dažas aparatūras seifa iespējas. The Virsgrāmata Nano S vai Virsgrāmata Nano X abi atbalsta šo DeFi marķieri.

Aae – Pionieru spēks tirgū

Aave ir izrādījies jauninājumu virzītājspēks kriptogrāfijas nozarē. Šis tīkls bija daudz priekšā DeFi līknei. Tādējādi tas tagad ir viens no lielākajiem nozares spēlētājiem. Lietotāji izmanto Aave vienkāršotu un drošu pieredzi. Šo iemeslu dēļ jūs varat sagaidīt, ka nākamajās nedēļās turpināsiet dzirdēt daudz vairāk no šī atjautīgā tīkla.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map