Prime XBT kriptovalūtu tirdzniecības platformas pārskats

Prime XBT ir viena no visprogresīvākajām kriptovalūtu tirdzniecības platformām nozarē. Dibināts 2018. gadā, šis uzņēmums piedāvā tirdzniecības pakalpojumus vairāk nekā 30 dažādām virtuālām valūtām ar vidējo ikdienas tirdzniecības apjomu 545 miljoni USD. 

Tagad firma strādā ar vairāk nekā 40 darbiniekiem un trim birojiem visā pasaulē. Patlaban viņi piedāvā piesaistīt tirdzniecību ar Bitcoin (BTC), kas ir lielākā kriptonauda tirgū, un citiem altkoīniem. Šie digitālie aktīvi ietver Ethereum (ETH), XRP un Litecoin (LTC), kas arī ir atzīti par vieniem no lielākajiem pasaulē. 

Prime XBT piedāvā klientiem arī piekļuvi likviditātei un vairākiem tirdzniecības rīkiem, kuru mērķis ir palīdzēt lietotājiem realizēt savas tirdzniecības stratēģijas, kā plānots. Visi platformas piedāvātie risinājumi ir balstīti uz drošības standartiem, kas palīdz cilvēkiem justies droši un izbaudīt efektīvas sistēmas. 

Tirgotājiem ērti lietojama un skaidra saskarne

Lietotājiem viena no vissvarīgākajām lietām ir skaidra un viegli lietojama platforma. Tas ietver saskarni, kas ir izstrādāta, lai lietotājiem būtu skaidra platformas izmantošana. Visvieglāk ir atrast visus nepieciešamos rīkus tirdzniecībai, jo labāka ir lietotāja kopējā pieredze. 

Papildus tam viņiem ir 100% anonīmi lietotāji konti bez KYC verifikācijas. Tas ir noderīgi daudziem tirgotājiem, kuri vēlas izvairīties no informācijas sniegšanas daudzām platformām šajā telpā. 

Platforma piedāvā arī CFD, forex un citus indeksus. Ir pieejami lielāko un mazāko valūtu pāri. Turklāt ir vairāki indeksi, tostarp FTSE 100 vai S&P 500, cita starpā. Tas indivīdiem nodrošinātu iespēju tirgoties vairākos tirgos, nevis tikai kriptovalūtās. 

Lai reģistrētos šajā platformā, lietotājiem ir jānorāda e-pasts un parole. Jums būs iespēja sākt noguldīt līdzekļus un pārvaldīt savu maku, veicot tikai dažas vienkāršas darbības. Citās apmaiņās viņu atbalsta komandām ir jākontrolē iesniegtie dokumenti un uzrādītie attēli. 

Tāpēc Prime XBT jāuzskata par lielisku un viegli lietojamu platformu tirgotājiem un kriptogrāfijas lietotājiem. Patiešām, biržā teikts, ka lietotāji var sākt tirdzniecību jau pēc 40 sekundēm pēc reģistrēšanās. 

Ekrāna kreisajā daļā tirgotājiem būs visa nepieciešamā informācija par dažādiem tirdzniecības pāriem, kas ir pieejami tirdzniecībai. Tas ir lieliski, lai meklētu vissvarīgākos darījumus un iegūtu pārskatu par vispārējām cenām kriptonauda tirgū. Interesanti ir tas, ka vienā un tajā pašā saskarnē var būt gan FX tirdzniecības pāri, gan digitālie aktīvi, kas padara to ļoti noderīgu profesionāliem tirgotājiem, kas tirgojas ar dažādiem pāriem un tirgiem.. 

Ekrāna centrā mums būs diagramma, kuru var mainīt atbilstoši katra lietotāja vajadzībām. Tas ir lieliski tehniskajiem analītiķiem, kuru darbībai nepieciešami vairāki rīki. Izmantojot visus šajā platformā pieejamos rīkus, indivīdiem noteikti būtu ērti sākt plānot savas tirdzniecības stratēģijas un izvietot nepieciešamos darījumus. 

Galvenajā ekrānā cita starpā ar tirgotājiem tiks dalīta arī visa informācija, kas saistīta ar viņu atlikumu, viņu pašu kapitālu, nerealizēto PLN, izmantoto rezervi un pieejamo rezervi. Tas un visi tirgotājiem pieejamie tirdzniecības un tehniskie rīki padarītu Prime XBT par vienu no vismodernākajām platformām digitālo aktīvu tirdzniecībai un citos tradicionālajos tirgos. 

Prime XBT strādā arī ar precēm. Tā ir lieliska lieta, ņemot vērā, ka tā kļuva par vienu no nedaudzajām platformām, kas tirgotājiem piedāvā lielu skaitu rīku, lai uzlabotu viņu tirdzniecības stratēģijas. 

Dažas no Prime XBT atrodamajām precēm ir šādas:

  • Dabasgāze
  • Brent eļļa
  • Jēlnafta
  • Zelts
  • Maksas

Prime XBT tehnoloģija un tirdzniecība

Gan jaunpienācēji, gan profesionāli tirgotāji kriptogrāfijas tirgū var baudīt labākos Prime XBT piedāvātos pakalpojumus. Lietotājiem būs ļoti uzticami tirgus dati, kurus var atspoguļot arī šīs platformas veiktspēja. 

Šīs apmaiņas ekspertu komanda ir izstrādājusi īpaši ātru pasūtījumu izpildes sistēmu, kas ļauj veikt darījumus < Vidēji 7,12 ms. Šis ir viens no ātrākajiem izpildes laikiem visā kriptovalūtu nozarē, kurā ir vairākas biržas un platformas tirdzniecības darbību veikšanai. 

Turklāt viņi arī piedāvā tirgotājiem tirdzniecības dzinēju, kuram ir reāllaika riska pārvaldības ieviešana, kuru atbalsta Amazon AWS infrastruktūra. Sakarā ar to, ka birža ir saistīta ar lielu skaitu likviditātes nodrošinātāju, ir zems latentums un cenas tiek droši parādītas platformā. 

Saskaņā ar biržas sniegtajiem datiem 74,1% klientu tirgus rīkojumu tika izpildīti par cenu, kuru viņi gaidīja. Tas ir daudz augstāks nekā tradicionālās kriptogrāfijas apmaiņas, kas var piedāvāt mazāk efektīvas saskaņošanas sistēmas. 20,8% lietotāju piedzīvoja pozitīvu tirgus pasūtījuma cenu un tikai 5,1% radīja negatīvu rezultātu. Tas ir viens no zemākajiem skaitļiem visā tirgū. 

Katram no darījumiem, ko veic lietotāji, būs jāmaksā maksa, kas palīdzētu apmaiņai nopelnīt naudu ar viņu sniegtajiem pakalpojumiem. Tirdzniecības maksa ir minimāla, vienāda ar 0,05% lielākajai daļai tirdzniecības pāru, ieskaitot BTC / USD, ETH / USD, LTC / USD, XRP / USD un EOS / USD. 

Arī garajām pozīcijām, kas izmanto kredītplecu, būtu jāmaksā nodevas. Tomēr maksa ir atšķirīga atkarībā no tirgotajiem digitālajiem aktīviem. Turklāt, ja tirgū pietrūkst, arī dienas finansējums būtu citāds nekā tad, ja atvērtu garo pozīciju. 

Papildus tam ir arī maksa par izņemšanu, ko maksātu lietotāji, izmantojot biržā savus līdzekļus. Šobrīd lietotāji var noguldīt Bitcoin tikai Prime XBT makā. Tas pats notiek ar izņemumiem, ko lietotāji veic. 

Lietotājiem būs arī iespēja saņemt atalgojumu, izmantojot saistīto programmu. Jo vairāk lietotāju saņem novirzīšanas gadījumus, jo labāk viņiem nopelnīt vairāk naudas. Pirmie tiešie novirzīšanas gadījumi jums sniegtu 20% ieņēmumus, 15% ienākumus – otrajā novirzīšanas līmenī, 10% – trešo novirzīšanas līmeni un 5% – pēdējo. Tas ir viens no labākajiem veidiem, kā popularizēt platformu un arī nopelnīt dažus līdzekļus ar biržu. 

Pastāvīgas investīcijas R&D un drošība

Prime XBT ir ieguldījis R&D un jauni risinājumi lietotājiem. Šī ir viena no lietām, kas padara šo platformu par vienu no labākajām tirgū.

Kā viņi paskaidro savā oficiālajā vietnē, viņi parāda, cik dinamisks viņi ir un kā viņi vienmēr strādā, lai kalpotu savu klientu interesēm. Turklāt viņi nākamajos gados vēlas virzīties uz priekšu kā visnovatoriskākā platforma pasaulē, regulāri definējot savus pakalpojumus un ļaujot tirgotājiem apmierināt viņu vajadzības. 

Apmaiņu daudzkārt ir ietekmējuši uzlaušana un ļaunprātīgu pušu uzbrukumi. Kriptogrāfijas nozarei agrāk bija ļoti slikti drošības standarti, tāpēc biržas ir ieguldījušas lielas naudas summas, lai kļūtu drošākas tirgotājiem un investoriem. 

Lielākā daļa platformas rīcībā esošo līdzekļu tiks glabāti saldētavā. Tas nozīmē, ka hakeri tos nevar ietekmēt tiešsaistē un ka līdzekļi ir pasargāti no ļaunprātīgas programmatūras un citām pikšķerēšanas krāpšanām. Biržas izmantotais karstais maks tiek vienkārši finansēts ar dažām monētām, lai tirgotājiem nodrošinātu likviditāti. 

Viņi arī izmanto Cloudflare tehnoloģiju, lai izvairītos no izplatītiem pakalpojumu atteikšanas uzbrukumiem (DDoS), kas pēdējos gados kriptogrāfijas nozarē ir bijuši ļoti bieži. 

Būtībā apmaiņa veic visus nepieciešamos pasākumus, lai aizsargātu lietotājus un viņu līdzekļus no ļaunprātīgiem uzbrukumu un hakeru mēģinājumiem. Tas jāuzskata par ļoti pozitīvu lietu salīdzinājumā ar citām biržām, kuru tiešsaistes makos turpina glabāt lielu daudzumu digitālo aktīvu. 

Turklāt viņiem ir SSL šifrējums, kas aizsargātu visu informāciju, kuru jūs nosūtāt, izmantojot apmaiņas sistēmu. Tādā veidā ļaunprātīgām pusēm nebūtu iespējams to izmantot vai nozagt jūsu datus. Papildus tam lapa izmanto “bcrypt” algoritmu, lai mazinātu ārējā uzbrukuma negatīvās sekas. 

Vienmēr ieteicams aktivizēt 2FA, lai samazinātu trešo personu iespējas piekļūt jūsu kontam un līdz ar to arī jūsu līdzekļiem. Lai gan mūsdienu biržās tā ir standarta drošības funkcija, ne katra platforma piedāvā šo risinājumu. 

Secinājums

Prime XBT ir viena no vismodernākajām apmaiņas platformām, kas ir izstrādāta kriptovalūtu tirgū tirgotājiem. Lietotājiem būs iespēja baudīt labākos pakalpojumus, ko nodrošina šī apmaiņa. Turklāt lietotājiem būs arī iespēja izbaudīt vienu no vismodernākajām tirdzniecības saskaņošanas sistēmām, kas lietotājiem sniegtu labākos apmaiņas pakalpojumus. 

Visbeidzot, viņi ir izstrādājuši arī lielisku drošības sistēmu tirgotājiem, lai viņi būtu droši par platformā noguldītajiem līdzekļiem. Apmaiņu ir ietekmējuši uzlaušana un citi jautājumi, un Prime XBT veic visus nepieciešamos pasākumus, lai šos jautājumus samazinātu. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map