Lietu interneta krājumi 2020

Mēs dzīvojam laikā, kad gandrīz viss var izveidot savienojumu ar internetu, sākot no spuldzēm līdz automašīnām, televizoriem utt. IoT ierīču lielums un mērogs ieguldījumus IoT krājumos padara diezgan sarežģītu. Tomēr ir vienkāršs veids, kā apiet ieguldījumus šajos krājumos, mērķējot uz lielo kapitālu uzņēmumiem, kuriem ir labi definētas IoT biznesa vienības, kuras, pieaugot kustībai, pieaugs. Zemāk mēs apskatīsim divus IoT krājumus, kuriem jāpievērš uzmanība 2020. gadā.

Cisco Systems (NASDAQ: CSCO) – vecs, jauns lietu interneta krājums

Cisco Systems, Inc. ir amerikāņu tehnoloģiju uzņēmums, kuru 1984. gadā dibināja Leonards Bosaks un Sandijs Lerners. Uzņēmuma galvenā mītne atrodas Sanhosē, Kalifornijā, un tajā strādā vairāk nekā 74 200 darbinieku.

Tīkla risinājumu nozarē Cisco ir lielākais aparatūras un programmatūras piegādātājs pasaulē. Tās infrastruktūras platforma sastāv no aparatūras un programmatūras produktiem maršrutēšanai, bezvadu lietojumprogrammām, komutācijai un datu centriem.

Tās lietojumprogrammu platforma sastāv no analīzes, sadarbības un lietu interneta (IoT) produktiem.

Tad ir drošības segments, kas satur uzņēmuma ugunsmūri un programmatūras definētus drošības produktus. Cisco savu pakalpojumu ietvaros piedāvā arī modernu servisu un tehnisko atbalstu. 

Cisco plašo aparatūras produktu kolekciju papildina programmatūras definēti tīkla risinājumi, uz nodomu balstīti tīkli un analīze. 

Papildus pieaugošajai programmatūrai un pakalpojumiem uzņēmuma ieņēmumu modelis ir vērsts uz abonementu palielināšanu un atkārtotu pārdošanu.

Kāpēc CSCO ir viena IoT akcija, ko iegādāties 2020. gadā

Pagājušais gads Cisco Systems nebija labs, jo uzņēmuma akcijas bija gandrīz stagnējušas no vietas, kur tās bija 2018. gadā. 

Interesanti, ka pēdējo sešu mēnešu laikā CSCO krājumi (NASDAQ: CSCO) ir samazinājušies no augstākā līmeņa USD 50 līdz USD 47, kur tie šobrīd atrodas. 

Bēdīgais sniegums ir redzams, kā daži analītiķi lēkā, lai brīdinātu investorus par gaidāmajām tumšajām dienām, savukārt daži padomi mums jārīkojas piesardzīgi. 

Citi pat domāja, vai Cisco Systems ir nākamais IBM (NYSE: IBM), mantots tehnoloģiju uzņēmums, kas ir palicis aiz muguras. 

Daļa bažu rodas no tā, ka Cisco nesen zaudēja savu vietu ieslēgts 

Gartnera “Burvju kvadrants” uz privātu uzņēmumu Aruba Networks.


Tomēr, ņemot vērā vairākas iegādes savā siksnā un 5G nākšanu, Cisco izskatās gatavs atlekšanai, padarot to par pievilcīgu tehnoloģiju krājumu, ko iegādāties.

Elastīgs (NYSE: ESTC) – lietu interneta krājums 

Pagājušajā nedēļā vairāki advokātu biroji paziņoja, ka izmeklēs Elastic N.V cietušo akcionāru vārdā par iespējamu federālo vērtspapīru likumu pārkāpumu. Tās akciju kotējums sasniedza visu laiku augstāko līmeni 2019. gadā, pirms nokritās. Tā kā citi lietu interneta (IoT) galvenie dalībnieki ir parādījušies, lai pievienotu miljardiem savu tirgus ierobežojumu (piemēram, Microsoft), Elastic ir bijis mazāks tirgus virzītājs. 

4. decembrī uzņēmums bija paziņojis par daudz zemāku nekā gaidīts norēķinu pieaugumu par 41% salīdzinājumā ar iepriekšējā gada atbilstošo periodu salīdzinājumā ar 51%, kas tika paziņots iepriekšējā ceturksnī. Elastic finanšu direktors bija teicis, ka uzņēmums ir cietis “zināmu kavēšanos mūsu federālās valdības biznesā, jo daži darījumi pārcēlās no oktobra mēneša”.

Šo pārcelto darījumu apjoms netika norādīts konferences ienākumos par ienākumiem, taču tika uzskatīts, ka tas ir pietiekami liels, lai negatīvi ietekmētu rēķinus. Tas izraisīja akcijas cenas kritumu par 19%.

Pirms krituma Elastic guva panākumus, kas to ievietoja daudzu IoT vērojamo preču sarakstā, kā arī tehnoloģiju krājumā ar augstu augšupvērsto līmeni. Tas bija neliels sistēmas satricinājums, taču tirgus ir jauns. Daudzu produktu izaugsme ir strauja, taču to uzturēt ne vienmēr ir viegli. Elastic vajadzēs ieviest jauninājumus, turpinot virzīt savas jaunās tehnoloģijas uz priekšu un pasaules tirgū, kas alkst pēc jauniem IoT risinājumiem. Lietu internets ir šeit, lai paliktu, mums tikai jāskatās, kādos veidos tas kļūst par likumīgu naudas pelnītāju.

Ieguldot tehnoloģiju krājumos, mērķis ir atrast tādu krājumu, kas atbilstu tehnoloģijai, kas spēj nodrošināt lielāku tirgus izaugsmi un ieņēmumus. Tā kā 5G nāk pie lielākajiem mobilo sakaru nodrošinātājiem un AI pieaug spēlētāju vidū, kurā mašīnas var sarunāties savā starpā, lietu interneta (IoT) telpa joprojām ir karsta. Lietu internets IoT var darboties mājās, biznesā vai savienot ierīces un dažādas tehnoloģijas. Katrs IoT piedāvājums ir atšķirīgs, taču, tā kā tehnoloģiju un interneta uzņēmumi cenšas nodrošināt patērētāja vērtību, IoT padara to tādu, lai produktu un pakalpojumu kombinācijas varētu piespiest uzņēmumus un personīgos pircējus.

IoT produkti rada interesantas tehnoloģiju akcijas, kuras šobrīd var iegādāties, jo pasaule kļūst ciešāk savienota. Kad jaunie tirgi pievienojas mūsdienu pasaulei, Elastic ir viens no nedaudzajiem interesantajiem vērojamiem akcijām un tehnoloģiju krājums ar augstu augšupeju pasaules tirgū. Daudzie risinājumi arī turpmāk būs pieprasīti, jo AI un citas 21. gadsimta jaunās tehnoloģijas atrod tirgu. Lietu interneta akciju pirkšana ir veids, kā jūs varat izmantot šo jauno iespēju.

Kā sākts iepriekš, pētot akcijas pirkšanai, pārliecinieties, ka saprotat visus ar vērtspapīriem saistītos riskus. Pat tāds tehnoloģiju krājums kā Elastic, kas ir pierādījis sevi savā nozarē, rada finansiālu risku, pērkot. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map