Līdz 2021. gadam Bitcoin varētu sasniegt 400 000 ASV dolāru

  • Vidējā cena 2021. gadā varētu būt aptuveni 100 000 USD.
  • Scenārijā tiek piedāvāts arī USD 40 000 vismazāk pozitīvajā scenārijā.
  • Tirgū var būt vajadzīgi mēneši, pirms tiek novērota cita vērojama tendence.

Augusts sākas, un parasti tas ir tirgus svārstību mēnesis.

Trešdienas makro ziņas nav spējušas mainīt nevienu no galvenajiem kriptovalūtu scenārijiem.

Es izmantoju attaisnojumu, lai ievadītu klasisko svētku mēnesi, lai paveiktu nelielu cenu prognozēšanas darbu nākamajam divu gadu ciklam.

Šis projekcijas veids ir tik progresīvs laikā, padarot to sarežģītu no tehniskā viedokļa ar lielu nejaušības pakāpi.

BTC / USD gadiem ilgi ir noteikusi tendenču līnija, ap kuru tā riņķo ievērojamu laika periodu.

Šīs prognozes vidējā cena 2021. gadā ir 100 000 ASV dolāru, taču mums jāpatur prātā, ka cena var ievērojami novirzīties no šī diapazona, neizjaucot savstarpējās attiecības.

Kā esmu uzzīmējis diagrammā, augstais diapazons būtu aptuveni 430 000 USD, savukārt zemais diapazons būtu jau diskontētais 40 000 USD.

Nākotnes cenu diapazona noteikšana ir samērā vienkārša. Bet mēs nevaram aizmirst, ka nestabilitātei ir būtiska ietekme īstermiņā un tā var sasniegt pārmērīgu noviržu līmeni no vidējā līmeņa.

ETH / BTC ikdienas diagramma

ETH / BTC pāris pašlaik tirgojas ar 0.0213 un paliek agonijas līmenī, kas velk Altcoins segmentu.

Slīdošo vidējo rādītāju struktūra norāda, ka pašreizējais scenārijs joprojām ilgs vairākus mēnešus. Visi trīs ir slīpi uz leju, un, ja viņi kādreiz nolemj mainīt virzienu, tas nebūs ātrs process.

Virs pašreizējās cenas pirmais pretestības līmenis ir 0,0221 (cenu pretestība sastrēgumiem), tad otrais – 0,023 (cenu pretestība sastrēgumiem) un trešais – 0,0245 (EMA50).

Zem pašreizējās cenas pirmais atbalsta līmenis ir 0,021 (cenu sastrēgumu atbalsts), pēc tam otrais – 0,020 (cenu sastrēgumu atbalsts) un trešais – 0,0155 (dubulto cenu sastrēgumu atbalsts).

Dienas grafika MACD zaudē gan atvērtību starp līnijām, gan bullish cross. Visticamākā attīstība ir sānu kustība, līdz līnijas tuvojas viena otrai – un notiek bullish noraidījums.

DMI ikdienas diagrammā parāda, ka lāči ir gatavi vēl vienam mēģinājumam pārkāpt ADX līniju, kas atsāktu lāču tendenci. Vērši nav pārliecināti par savām iespējām un turpina atkāpties – gaidot labākus mirkļus.

BTC / USD dienas grafiks

BTC / USD tirgojas ar $ 9,952 un balstās tieši uz EMA50. Augšupvērstie gājieni ir minimāli, un būtiskāks gājiens izskatās maz ticams.

Pēc trešdienas gājiena rādītāji ir sasnieguši šķērsošanas punktus, un noraidīšanas kustību iespējas ir ievērojami augstas.

Virs pašreizējās cenas pirmais pretestības līmenis ir 10 800 USD (cenu pretestība sastrēgumiem), pēc tam otrais – 11 200 USD (cenu pretestība sastrēgumiem), bet trešais – 14 000 USD (cenu pretestība sastrēgumiem un relatīvais maksimums).

Zem pašreizējās cenas pirmais atbalsta līmenis ir 9 650 USD (cenu pārslodzes atbalsts), pēc tam otrais – 9150 USD (atbalsts sastrēgumu atbalstam) un trešais – 8800 USD (cenu pārslodzes atbalsts un SMA100).

Dienas grafika MACD trešdien ir sasniedzis bullish cross punktu. Pagaidām šķērsošana nav pilnīga, un, iespējams, notiks noraidoša kustība uz leju.

DMI ikdienas diagrammā parāda arī šķērsošanas punktu, buļļiem, kas cīnās par muguras kontroles pārņemšanu, tagad buļļi tur. Abas tirgus puses virzās virs ADX līnijas, tāpēc tās bez šķēršļiem var paātrināt tendenču spēku.

ETH / USD ikdienas diagramma

ETH / USD pašlaik tirgo 212,9 USD un tas ir bijis tajā pašā diapazonā kopš jūlija vidus. Cena mainās starp SMA 100 un 200 periodiem. Abi slīdošie vidējie rādītāji norāda uz augšu slīpumu. No otras puses, EMA50 ātri seko cenai un ir tuvu SMA100 šķērsošanai un sarežģītāka scenārija atvēršanai nākamajām nedēļām.

Virs pašreizējās cenas pirmais pretestības līmenis ir 215 USD (izturība pret sastrēgumiem), pēc tam otrais – 220 USD (izturība pret sastrēgumiem) un trešais – 235 USD (cenu pretestība sastrēgumiem, SMA100 un EMA50).

Zem pašreizējās cenas pirmais atbalsta līmenis ir 207 USD (cenu sastrēgumu atbalsts), pēc tam otrais 200 USD (atbalsts sastrēgumu atbalstam) un trešais – 195 USD (atbalsts sastrēgumu atbalstam)..

MACD ikdienas diagrammā saglabā bullish cross, lai gan tas neuzlabo ne slīpumu, ne atvērtību starp līnijām. Tas turpina uzrādīt ļoti trauslu struktūru.

DMI ikdienas diagrammā parāda, kā lāči zaudē spēku un skaidri virzās uz dienvidiem. Buļļiem tas nav tik skaidrs un tie paliek iepriekšējo nedēļu līmenī.

XRP / USD ikdienas diagramma

XRP / USD kurss ir 0,313 USD un nespēj pārvarēt dubulto cenu sastrēgumu 0,32 USD pretestību.

Virs pašreizējās cenas, kas pārsniedz 0,32 USD, pirmais pretestības līmenis ir 0,335 USD (izturība pret sastrēgumiem), tad otrais – 0,345 USD (izturība pret sastrēgumiem un SMA200), bet trešais – 0,352 USD (EMA50).

Zem pašreizējās cenas pirmais atbalsta līmenis ir 0,308 ASV dolāri (cenu sastrēgumu atbalsts), tad otrais līmenis ir 0,30 ASV dolāri (cenu sastrēgumu atbalsts), bet trešais līmenis ir 0,296 ASV dolāri (cenu pārslodzes atbalsts).

Dienas diagrammas MACD parāda vēršu krustu, kaut arī starp līnijām nav ne slīpuma, ne atvērtības. Šāda veida struktūru trauslums kļūst acīmredzams, aplūkojot cenu uzvedību.

DMI ikdienas diagrammā parāda, ka lāči pilnvaro un uztur pēdējo nedēļu līmeni. Vērši uzlabo savas pozīcijas un pamazām virzās tuvāk pārdošanas puses līmenim.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map