Labākie krājumi zem $ 5

Krājumus, kuru vērtība nepārsniedz 5 ASV dolārus, kas pazīstami arī kā santīmu krājumi, veido mazo uzņēmumu zemo cenu akcijas. Šīs bieži ir dažas no lētākajām akcijām, kuras varat iegādāties – Robinhood vai citur. Tie ietver enerģijas krājumus, biotehnoloģiskos krājumus un citus. Penny tirdzniecības akcijas ir veids, kā ieguldīt tajos uzņēmumos, kuri nav mainstream.

Pēdējo gadu laikā dienas tirdzniecības santīmu krājumi ir strauji pieauguši, pateicoties zemajai ienākšanas barjerai un spējai pārvērst nelielas summas būtiskos ieguvumos. Ja esat gudrs investors, tad šie penss krājumi varētu būt veids, kā ātri gūt peļņu ar risku. 

Pateicoties tādām bez komisijas maksas tirdzniecības lietotnēm kā Robinhood, ieguldīšana akcijās, kuru cena ir zemāka par 5 ASV dolāriem (“santīmu krājumi”), nav bijusi vienkāršāka. Investīciju lietotne pēdējā laikā ir ieguvusi masveida popularitāti, it īpaši jaunu pieaugušo vidū. Penny krājumi Robinhood pārstāv tikai dažas no jūsu iespējām, taču ir dažas labas, no kurām izvēlēties. 

Robinhood piedāvā dažādus produktus, kurus var pieskarties un nopelnīt, tostarp zeltu, skaidras naudas pārvaldību, kriptovalūtas, opciju tirdzniecību un, protams, akcijas, kuras nopirkt.

Šajā gabalā mēs ņemsim divus Robinhood akcijas, kuru cena ir zemāka par 5 ASV dolāriem

Limelight tīkls (NASDAQ: LLNW) – viens no labākajiem krājumiem zem 5 USD

Limelight Networks, Inc. 2001. gada jūnijā dibināja Allans M. Kaplans, Maikls M. Gordons, Viljams H. Rineharts un Neitans F. Raciborskis. Uzņēmuma galvenā mītne atrodas Templī, AZ. 

Uzņēmums koncentrējas uz tehnoloģisko pakalpojumu un programmatūras piedāvājumu. Pašlaik tajā strādā aptuveni 563 darbinieki. 

Gadu gaitā uzņēmumam ir izdevies nostiprināties kā vadošajam mākoņu drošības, digitālā satura piegādes un vismodernāko skaitļošanas pakalpojumu sniedzējam ar vispārējo mērķi – dot iespēju klientiem sniegt ārkārtas digitālo pieredzi.

Uzņēmuma servisa platforma ietver viedo programmatūru kopā ar unikāliem ekspertu atbalsta pakalpojumiem, kas ļauj veikt pašreizējās un turpmākās darbplūsmas.

Limelight Networks, Inc tirgo kā vienu no Nasdaq akciju tirgus tehnoloģiju akcijām zem LLNW. 

3. ceturkšņa finanšu rezultāti 

Nesen Limelight Networks, Inc iznāca ar savu 3. ceturkšņa ieņēmumu pārskats. Uzņēmums spēja saskaņot 0,01 USD par akciju peļņu saskaņā ar Zacks Consensus Estimate. 

Tāpat uzņēmumam vienā ceturksnī izdevās reģistrēt savus otros lielākos ieņēmumus vēsturē. 

“Limelight Networks, Inc” trešā ceturkšņa ieņēmumi bija 51,32 miljoni ASV dolāru, kas par 1,87% pārsniedza Zakas konsensa aprēķinu. To darot, uzņēmums pirmo reizi pēdējo četru gadu laikā spēja pārspēt vienprātības ieņēmumu aprēķinus.


Uzlabojumu var attiecināt uz stratēģisko lēmumu koncentrēties uz augstas kvalitātes mākoņu skaitļošanu. Sākotnēji šī kustība izraisīja ievērojamus neto ienākumu zaudējumus un arī akciju grūtos laikus. 

Tomēr izpilddirektore uzskata, ka azartspēles beidzot sāk atmaksāties. Ar platformu saistītie skaitļošanas pakalpojumi pieauga par 60%, un tā ceturkšņa datplūsma sasniedza visu laiku augstāko punktu.

Iemesli, kāpēc LLNW nopelnīs lielisku pennu krājumu

Pašlaik tirgojas ar 3,98 ASV dolāriem, šķiet, ka tehnoloģiju akcijas piedzīvos ievērojamus ieguvumus, un, ja viss izdosies, tas drīz var atstāt penss krājumu statusu. Uzņēmums prognozē, ka peļņa uz akciju nākamajā gadā palielināsies par 500%, kas varētu būt ievērojams stimuls uzņēmuma akcijām.

Turklāt saskaņā ar neseno “Tiešsaistes video stāvokļa” pārskatu video straumēšanas skatīšanās visu laiku ir sasniegusi 6 stundas 48 minūtes nedēļā, un lielākā daļa skatītāju tiešsaistē skatās pārraides. Pieaugot tiešsaistes skatīšanai, pieaug arī cerības uz kvalitatīvu pieredzi.

Pēc Maiklam Milliganam, LLNW vecākajam direktoram, satura nodrošinātāju panākumu atslēga ir tādu video pakalpojumu nodrošināšana, lai nodrošinātu, ka viņi saviem klientiem piedāvā vislabāko lietotāja pieredzi, un tas viņiem palīdzēs noturēt klientus.

“Tāpēc” Limelight “ir sevi diferencējis, ieguldot līdzekļus globālās jaudas paplašināšanā, nodrošinot visaugstākās kvalitātes tiešsaistes video un ļaujot izmantot novatoriskas interaktīvas skatītāju iespējas.” 

Kā redzat iepriekš, LLNW virzās uz labajiem laikiem; tādēļ, ja jūs domājat par pensu akciju tirdzniecību, jums vajadzētu apsvērt iespēju iegādāties LLNW akcijas.

Turklāt, pārbaudot akciju jaunumus, jūs sapratīsit, ka tiešsaistes brokeri un analītiķi LLNW vērtē kā vienu no augstākajiem tehnoloģiju penss krājumiem, kaut arī mēs atzīstam, ka LLNW nav lētākais krājums, tas noteikti ir izaugsmes krājums un starp labākajiem pensu krājumiem lai sekotu līdzi.

LITB (NYSE: LITB) – LightInTheBox krājumi zem 1 USD

Ideja sākt LITB tika radīta, kad uzņēmuma dibinātāji Liang Zhang un Quji Guo centās izmantot Ķīnas lieliskās ražošanas un piegādes ķēdes priekšrocības. 

Pagājušajā nedēļā LightInTheBox paziņoja savus trešā ceturkšņa finanšu rezultātus, kas bija diezgan iespaidīgi un norādīja uz labo progresu, ko uzņēmums gūst. 

Kopumā kopējie ieņēmumi atguva ievērojamu izaugsmes tempu, palielinoties par 34,6% salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu līdz 59,9 miljoniem ASV dolāru. Bruto peļņa salīdzinājumā ar pagājušā gada attiecīgo ceturksni uzlabojās par 27,2% no 15,1% līdz 42,3%. 

Neto ienākumi bija 10 miljoni ASV dolāru, kas bija uzlabojums par vairāk nekā 27 miljoniem ASV dolāru pēc neto zaudējumiem 17,8 miljonu ASV dolāru apmērā, kas tika reģistrēti 2018. gada 3. ceturksnī. Krājumiem, kuru cena ir zemāka par vienu dolāru, reti ir tīrie ienākumi, kas rodas kā šāds pavērsiens: neto zaudējumi. 

Visbeidzot, bruto peļņa bija 25,3 miljoni ASV dolāru, kas ir vairāk nekā 18 miljonu ASV dolāru uzlabojums salīdzinājumā ar 6,7 miljoniem ASV dolāru, kas tika reģistrēti pagājušā gada 3. ceturksnī. 

Turklāt koriģētā EBITDA uzlabojās no zaudējumiem 17,3 miljonu ASV dolāru apmērā 2018. gada 3. ceturksnī līdz 5 miljonu ASV dolāru peļņai 2019. gada 3. ceturksnī, kas uzņēmumam iezīmēja otro pozitīvo ceturksni un uzsvēra uzņēmuma izaugsmes trajektoriju. Aplūkojot pensu un izaugsmes krājumus, šāda veida rādītāji ir ļoti svarīgi. 

Kā redzējām no iepriekš minētajiem finanšu rezultātiem, LITB ir uzņēmums, kas pelna naudu. Tam ir arī ievērojami aktīvi un ir izveidota izaugsmes stratēģija, kas visas ir izšķirošas sastāvdaļas, lai pensas krājumi kļūtu par naudas pelnītāju.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map