Labākie Blockchain krājumi un ETF, kurus nopirkt 2021. gadā

Blockchain arvien vairāk izmanto investīcijās un kriptovalūtu pasaulē. Jūs varētu apgalvot, ka tas ir samērā jauns jēdziens, taču tajā iesaistītie uzņēmumi ir labi izveidoti. Mēs aplūkosim piecus labākos blokķēdes un biržā tirgoto fondu (ETF) krājumus.

Sirēna Nasdaq NexGen Economy ETF (BLCN)

BLCN ir lieliska iespēja ilgtermiņa izaugsmei. Gada laikā tas ievērojami palielināja sniegumu par 62,8% un pārvaldāmajiem aktīviem par 219,1 miljonu ASV dolāru. Izmantojot Nasdaq Blockchain Economy Index, BLCN izseko un izmanto blokķēdes uzņēmumus.

Tās mērķi ir attīstīto tirgu uzņēmumi, kas parāda vērtības krājumu pieaugumu. Viens jautājums varētu būt gigantisku uzņēmumu iesaistīšana. Tas var kaitēt progresam, taču bizness ir koncentrēts daudzās jomās. Jūs varat viegli nopirkt ripple bitcoins šeit.

BLCN indeksa komitejai būtu galvenā teikšana izvēloties iekļaujamos uzņēmumus. Parasti viņi meklē un izstrādā uzņēmuma darbus kā galveno punktu lēmumu pieņemšanas procesā. BLCN ir liela priekšrocība, jo tā ir pakļauta dažāda veida sektoriem.

Transformācijas datu koplietošanas ETF paplašināšana (BLOK)

Izmantojot BLOK, ir milzīgs veiktspējas pieaugums, jo tā gada laikā pieauga par 112%. Tā aktīvs ir 535,9 miljoni USD pārvaldībā ar dienas vidējo apjomu 389 233. Vislabāk, ja nemeklējat tikai vienu Blockchain krājumu.

Izmantojot tās stratēģiju, jūs varat atrast vairākus uzņēmumus, jo viņi iegulda 80% no tiem, kas izstrādā tehnoloģiju. Tas ir daudzveidīgs blokķēdes veids, kas padarītu riskanto ieguldījumu daudzveidīgāku. Droša pieeja, uzsākot milzīgu tehnoloģisko revolūciju.

BLOK stratēģija ir sajaukt gan izaugsmes krājumus, gan vērtību pasaulē. Programmatūra un serviss ir aktīvi iesaistīti blokķēdes akcijās. Visi tās lielākie akciju uzņēmumi ir iesaistīti tehnoloģiju platformās.

Pirmais Trust Indxx novatoriskais darījums & Procesa ETF (LEGR)

LEGR vismaz 90% aktīvu būs ieguldīti pašu kapitāla daļās. Tajā ir 100 uzņēmumi, kas darbojas tehnoloģiju platformās un finanšu nozarēs. Tā kā fonds nāk no šīm spēcīgajām vienībām, tā pārvaldībā esošie aktīvi ir 57,2 USD.

Veiktspējas pieaugums ir 22,5% gadā ar vidējo dienas apjomu 10 294. LEGR fonds ir vērsts uz Indxx Blockchain indeksu, jo tas sniedz pirmo fonda pakalpojumu. Tas seko uzņēmumiem, kas aktīvi investē un izstrādā produktus.

Viņu indeksēšana arī seko tikai uzņēmumiem ar blokķēdes resursiem. Tas izseko Indxx Blockchain Index, koncentrējoties uz visiem uzņēmumiem visā pasaulē. Tā kā iesaistītie uzņēmumi parasti strādā pie tehnoloģijām, tie ir guvuši labumu no jaunajām tehnoloģiskajām paradigmām.

Kvadrāts (SQ)

Kvadrāts ir iesaistīts daudzos mūsu personīgās dzīves aspektos. Tā maksājumu procesors atvieglo dzīvi, jo piedāvā programmatūru, kas atvieglo jūsu biznesu. Viņi arī iegulda uzņēmumu, tostarp Weebly, pirkšanā 2018. gadā.

2020. gads Square bija viens no labākajiem, jo ​​viņi redz neto ieņēmumu pieaugumu par 140%. Mobilo norēķinu uzņēmumam ir vienādranga naudas pārskaitīšanas pakalpojums ar mobilo lietojumprogrammu. Viņi sāka Bitcoin tirdzniecības iespēju jau 2018. gadā.

Tas bija gudrs lēmums, jo bizness gūst lielus panākumus Bitcoin ienākumos. Pieaugums arī kļūst lielāks par katru ceturksni, un viņi galu galā pērk bitcoīnu 50 miljonu dolāru vērtībā pagājušais gads. Agrā Square iesaistīšanās kriptovalūtā uzņēmumam sniedza daudz laba.

Vīzas (V)

Protams, tiek ņemts vērā, ka uzņēmumi ar kredītkaršu pakalpojumu uzskata, ka blokķēde bija viena no uzņēmējdarbības robežām. Visa ir viena no šīm kompānijām, jo ​​tās ir iesaistītas jau pašā sākumā, 2016. gadā.

Tas palīdz to integrēt ar drošu uzņēmumu savstarpēju maksājumu. Tas var ļaut jums to konvertēt skaidrā naudā, kā arī atlīdzības maksājumus. Bez lielām šaubām, VISA spēlē vienu no galvenajām lomām arvien pieaugošajā blokķēdes tehnoloģiju nozarē.

Visa iesaistīšanās ieguldījumos blokķēdē sākas ar viņu Visa B2B Connect. Tas tika ieviests drošam maksājumu pakalpojumam, izmantojot iespēju blockcahin. Tagad viņiem ir iespējas savienot debetu un kredītus ar kriptogrāfijas valūtas maciņiem. Tas atvieglo dzīvi, jo jūs varētu rīkoties ar maksājumu absolūti viegli.

Nākotne ir šeit

Ir daudz iespēju, ja jūs meklējat labākos akcijas un ETF blokķēdē. BLCN un BLOK ir labas iespējas, ja plānojat veikt izaugsmi ilgtermiņā. Ar tādiem kā Square un Visa jums ir galvenie blokķēdes spēlētāji. Paredzams, ka 2021. gads visā pasaulē iezīmēs vilces spējas attiecībā uz blokķēdes tehnoloģijām.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map