KaratGold monēta (KBC) tiek iekļauta HitBTC, sekojot vienai no lielākajām SIO vēsturē

KaratGold Coin (KBC), spēle, kas maina kriptonaudu, kas pārstāv kriptonizētu zeltu, kuru var efektīvi, droši un reāllaikā pārsūtīt pāri robežām, tagad ir iekļauta HitBTC. KaratBars International uzņēmums KaratGold Coin nesen pabeidza ļoti veiksmīgu ICO, kas nodrošināja ieguldījumus vairāk nekā simts miljonu USD vērtībā.

2018. gada 24. jūnijs

KaratBars International ar prieku paziņo, ka viņu zelta kriptonauda KaratGold Coin (KBC) nesen ir iekļauta HitBTC, vienā no vadošajām kriptovalūtas biržām. Pirmā jebkad kriptonauda, ​​kas savu vērtību piesaistīja zelta cenai, KaratGold Coin nesen ir noslēgusi vienu no visu laiku veiksmīgākajām ICO kampaņām ar kolekciju, kurā ir vairāk nekā simts miljoni ASV dolāru.

Zelts vairāk nekā četrus tūkstošus gadu ir bijis starptautisks maksājums, kā arī ieguldījumu līdzeklis. Lai gan mūsdienu juridiskās valūtas vairs nenodrošina zelts, daudzas pasaules centrālās bankas joprojām izmanto zeltu kā savu valūtas rezervi. KaratGold Coin (KBC) pamatideja ir efektīva risinājuma nodrošināšana kriptonauda svārstībām un neparedzamībai, izmantojot zelta stabilitāti un uzticamību..

KaratGold Coin (KBC) ekosistēmas arhitektūra balstās uz drošu, rentablu un ātru Ethereum blockchain protokolu un pārbaudītām finanšu riska ierobežošanas stratēģijām. Atšķirībā no daudziem citiem lietderības žetoniem, šī monēta ir veidota kā kriptogrāfijas īpašums, kas nodrošināts ar noteiktu taustāmu zelta daudzumu. Tā rezultātā monētas ilgtermiņa stabilitāti nodrošina tās zelta nodrošinājums.

KaratGold Coin ir vācu uzņēmēja un finanšu nozares veterāna Haralda Seiza ideja. KaratGold Coin (KBC) pamatu uzbūvēja Haralda pirmais produkts CashGold. Šī ir lietotājam draudzīga norēķinu sistēma, kurā nelieli zelta stieņi tiek attēloti uz noteikta veida papīra, kas atgādina bankas banknoti. Ekosistēmu veido arī KaratPay un KaratGold Wallet. Pirmais ir tiešsaistes platforma, kas atvieglo CashGold elektronisko reģistrāciju. No otras puses, KaratGold Wallet ļauj lietotājiem pirkt, pārdot, turēt un pārvaldīt dažādas kriptovalūtas kopā ar kriptonizētiem aktīviem.

Daži no galvenajiem KaratGold Coin ieguvumiem ir

  • Saistīts ar 24 karātu zeltu
  • Atbilstošs daudzums KaratGold monētu jebkurā laikā var tikt nomainīts uz CashGold
  • Reāllaika maksājumu atvieglošana jebkurā vietā un laikā
  • Rentabla
  • KaratGold monētas iegādei var izmantot Bitcoin un citas kriptovalūtas
  • Bezmaksas un bez robežām pārsūtīšana
  • Būtiska pieņemšanas punktu skaita palielināšana
  • Zema maksa, kas tirgotājiem jāmaksā par KaratGold monētas un KaratGold ekosistēmas izmantošanu

“Globālā zelta pieņemšana un atzīšana par drošu ostu padarīs Monētu un CashGold par vienu no vadošajām maksājumu alternatīvām visā pasaulē,” skaidro Haralds Seizs. “Tāpēc monētu īpašnieki ne tikai baudīs aizsardzību pret inflāciju un neskaidru valdību un ekonomiku, bet arī varēs piedalīties vērtības pieaugumā, kas tiks sasniegts nākotnē.”

Trīs no Āzijas lielākajām zelta tirdzniecības firmām jau ir sadarbojušās ar KaratBars International, lai ik dienu veiktu vairākus miljonus zelta darījumu. Turklāt liela daļa uzņēmuma 480 000 CashGold produktu īpašnieku ir iegādājušies KaratGold Coin, lai iegūtu nelielu daudzumu 24 karātu zelta. KaratBars International arī atver vienu no pasaules agrākajām pilnībā licencētajām kriptovalūtu bankām Maiami, piedāvājot izsmalcinātu pakalpojumu klāstu tirgotājiem, investoriem, ieguldījumu sabiedrībām un individuāliem patērētājiem..

Iekļaušana HitBTC ir nozīmīgs solis uz priekšu šajā projektā, un drīz tiek sagaidīts, ka KaratGold Coin (KBC) nonāks citās populārās biržās, tostarp Poloniex, Bithumb, Bitfinex, Bittrex un daudzās citās. Monētas šobrīd tiek tirgotas ar vienu centu, un šī vērtība ir tikai uz lēciena robežas, jo tā ir pilnībā pasargāta no parastajām valūtas svārstībām un tirgus svārstībām..

Lai uzzinātu vairāk par KaratGold monētu, lūdzu, apmeklējiet vietni https://karatgold.io/

Par KaratGold monētu: KaratGold Coin ir uz blokķēdes balstīta kriptonauda, ​​kas ir saistīta ar fiziski noguldītu zeltu tā sauktā CashGold formā. Jebkurā laikā noteiktu skaitu KaratGold monētu var apmainīt pret atbilstošu CashGold summu. Tas ir paredzēts izmantošanai kā vispārpieņemts elektroniskais norēķinu līdzeklis visiem, kas zeltu uzskata par tradicionālu, patiesu, drošu un vērtībai stabilu nesēju.

Vietne: https://karatgold.io/

E-pasts: [e-pasts aizsargāts]

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map