Ethereum pāreja uz likmju pierādīšanu – labāk nekā darba pierādījums?

Ja jūs vismaz interesē kriptogrāfijas valūtas telpa, jūs, iespējams, esat dzirdējuši par Ethereum. Pašlaik tā ir otra lielākā monēta pēc tirgus ierobežojuma, galvenokārt tāpēc, ka Ethereum darbojas tik daudz citu žetonu, un daļēji tāpēc, ka izstrādes komanda ir ļoti talantīga.

Katrā ziņā šis ziņojums ir par pāreju no POW uz POS.

Tātad, kas ir POW (Proof-of-Work)?

Nu, POW pašlaik izmanto lielākā daļa kriptovalūtu, tostarp Bitcoin, Ethereum (pagaidām) un Litecoin. Ja monēta ir iegūstama, tas nozīmē, ka tajā tiek izmantota POW sistēma.

Kalnrači izmanto viņu GPU vai ASIC lai atrisinātu kriptogrāfiskās jaukšanas funkcijas, kas pārbauda blokķēdi. GPU, kas galvenokārt paredzēti spēlēšanai, piemēram, RX 580 tagad strādā kalnračos.

Viņu GPU ātri uzminē un pārbauda dažādus risinājumus blakus neiespējamai matemātikas problēmai. Kad viņi veiksmīgi atrisina vienādojumu, virsgrāmata (blokķēde) tiek atjaunināta, un kalnrači saņem bloka atlīdzību žetona un / vai darījumu maksu veidā.

To sauc par darba pierādījumu, jo kalnrači daudz strādā matemātisko vienādojumu apstrādes veidā ar savu kalnrūpniecības aparatūru. Bez kalnračiem daudzi tīkli nepastāvētu. Kalnrači maksā par elektrību apmaiņā pret žetoniem.

Kas ir pierādījums par likmēm un ar ko tas atšķiras

Spēļu pierādījums ir nedaudz atšķirīgs. Iepriekš ogļrači pierādīja, cik ātri viņi var pārbaudīt tīklu; tagad ETH turētāji parādīs, cik viņiem pieder, vadot kaut ko, ko sauc par a galvenais mezgls. Izveidojot galveno mezglu, jums ir jāaizliedz noteikts daudzums ETH, lai pierādītu, ka jums tas pieder.

Atlīdzības tiek sadalītas atkarībā no tā, cik daudz jūs esat bloķējis un cik ilgi tas ir bloķēts. Tā vietā, lai 1000 kalnrači, piemēram, pārbaudītu tīklu, varētu būt aptuveni 10 000 naudas maki, kas tur Ethereum, izmantojot pierādījumus par likmēm.

Izmantojot POS, enerģija tiek saglabāta. Kalnračiem nebūs jātērē daudz elektrības, lai atrisinātu kriptogrāfiskās jaukšanas funkcijas, kas ir noderīgas mūsu maciņiem un planētai. Turklāt, bloķējot Ethereum, tiek izveidots trūkums, kam vajadzētu paaugstināt cenu.

Protams, tas viss nav saulains un varavīksnes. Šķiet, ka ar šo jauno sistēmu bagātie kļūs bagātāki un nabadzīgākie, labi, viņi joprojām būs nabadzīgi. Jaunā sistēma apbalvo tos, kuriem jau ir daudz Ethereum, jo ​​bloku atlīdzības tagad tiek sadalītas, pamatojoties uz to, cik jums jau ir.

Turklāt ETH kalnrūpniecības kopiena nebūs ļoti priecīga, kad notiks dakša, jo viņu ieguves aparatūra vairs nebūs izmantojama Ethereum. Viņiem būs jāpāriet uz jaunu valūtu, kas joprojām ir derīga.

Es ceru, ka šajā laikā redzēšu Ethereum Classic smaili, jo es uzskatu, ka tas paliks POW. Ir arī iespējams, ka ETH kalnrūpniecības kopienas locekļu grupa izveidos jaunu valūtu, kas dakšas no Ethereum, iespējams, sauktu Ethereum Cash.

Ja jūs pašlaik iegūstat Ethereum, būtu prātīgi atrast jaunu valūtu, kuru varētu iegūt. Tur joprojām ir daudz iespēju, piemēram, Litecoin, Vertcoin, Zencash un citas.


Šis atjauninājums jau kādu laiku ir izstrādāts, un to aizkavēja tādas problēmas kā seifa atjauninājumi un daži kopienas mēģinājumi. Tomēr ģenerāldirektors un Ethereum smadzenes Vitāliks Buterins ir viss, kas paredzēts pārejai uz POS.  

Cerams, ka pāreja neradīs problēmas ETH kopienai vai tīklam, jo ​​tas ir liels lēmums, kas pilnībā maina tīkla pārbaudi. To sakot, nav nepieciešams paniku. Ethereum izstrādes komanda zina, ko viņi dara. Galu galā viņi ir tirgus otrās lielākās kriptovalūtas dibinātāji.

Tāpat kā visu pārējo, ir prātīgi dažādot sevi. Neieguldiet visu vienā monētā; drīzāk ir gudri turēt mazliet visu. Tomēr joprojām neizlejiet visus savus aktīvus kriptogrāfijā, jo tā ir ļoti nestabila vide.

Ja jūs pašlaik vēlaties iegādāties ETH kalnrūpniecības aparatūru, es teiktu, dodieties uz to. Ja tomēr izlemjat veikt pirkumu, saprotiet, ka to neizmantosit daudz ilgāk. Iegādājoties, pārliecinieties, vai karte spēj arī pelnīt citas valūtas, jo nākotnē jums būs jāmeklē citur. Līdz tam mēģiniet grābt pēc iespējas vairāk ETH!

Attēla avots: BlockGeeks

Šis ir viesu ieraksts, kuru autors ir Jēkabs Tuviners EasyPC.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map