Kriptografijos pradedančiųjų prekybos rodiklių pagrindai

Galbūt girdėjote, kad kriptovaliutų rinkos yra tobula aplinka trumpalaikiams prekybininkams. Neįtikėtiną rinkų nepastovumą galima išgauti iš didesnio pelno. Šiame straipsnyje noriu pakalbėti apie prekybos rodiklių pagrindus.

Bet pirmiausia, kokie yra prekybos rodikliai? Prekybos rodikliai yra įrankiai, kuriuos gali naudoti analitikai ir prekybininkai nustatant galimybes rinkose. Šie įrankiai leidžia mums, prekybininkams, iki tam tikros ribos suprasti rinkas ir panaudoti supratimą, kad padėtume ateityje kainų veiksmams.

Prieš eidami toliau, noriu pabrėžti, kad aš laikysiuosi visų kriptovaliutų prekybos pagrindų ir svarbių šio straipsnio rodiklių. 

Rinkos analizės fondas

Iš savo patirties sužinojau, kad Svarbiausia, ko jūs, kaip prekybininkas, turite išmokti, yra rinkos struktūra ir tai, kaip elgiasi kaina. Tai, mano nuomone, yra diagramos analizės pagrindas, ant kurio kaupsis ir kaupsis likusios jūsų žinios.

Mano ankstyvoji patirtis

Leiskite man išsiaiškinti šį dalyką su asmenine anekdotine analogija. Kai pradėjau domėtis rinkomis, natūraliai patraukiau link prekybos. Po kelių atsitiktinių sandorių paaiškėjo, kad nieko nežinojau apie prognozavimą, prekybą ar rinkos analizę.

Taigi ėmiausi kelių knygų apie techninę analizę. Tarp pirmų dviejų mano skaitytų knygų buvo Techninė finansinių rinkų analizė pateikė John J. Murphy ir Techninė analizė: išsamus finansų rinkos techniko šaltinis.

Per šias knygas sužinojau visus dažniausiai naudojamus įrankius, prieinamus techniniam analitikui. Ginkluotas savo naujomis žiniomis, buvau pasirengęs įvaldyti rinkas ir tapti milijonieriumi. Bet kaip spėjote, paaiškėjo galimybė naudoti šiuos prekybos rodiklius be jokio konteksto nieko nereiškė.

Jaučiausi dar labiau sutrikusi. Čia maniau, kad moku skaityti ir suprasti rinkas, bet buvau tokia pat nesąmoninga. Galėčiau naudoti įrankius tam, kad galėčiau padaryti išvadas, tačiau tai nieko nepadarė, kad galėčiau suprasti kontekstą, kurio man reikia norint suprasti rinkas. Ir kadangi nelabai supratau rinkas, Aš tikrai negalėjau prekiauti, bent jau ne pelningai.

Nežinojau, kad šios priemonės atskirai nieko nereiškia. Galite išmokti naudoti plaktuką, tačiau yra tikimybė, kad negalėsite pastatyti namelio vien todėl, kad supratote, kaip plaktukas veikia.

Holistinis supratimas apie rinkas

Galbūt girdėjote apie „Fibonacci retracement“ įrankį. Tai matavimo įrankis, kurį naudoja diagramų analitikai. Tai labai svarbi priemonė, tačiau jos negalima naudoti tik prekybai. Galite jį naudoti tam tikriems kainų veiksnių aspektams įvertinti, tačiau nebent suprasite, ką matuojate ir ką tai reiškia jūsų prekybos strategijai, tai pasirodys nenaudinga tiek, kiek tai susiję su prekyba..

Nesijaudinkite, mes kalbėsime apie prekybos rodiklius, įskaitant „Fibonacci retracement“ ir išplėtimus, tačiau pirmiausia pažvelkime į rinkos struktūrą.

Rinkos struktūra


Kas yra rinkos struktūra? Kai chartistai ir prekybininkai nurodo rinkos struktūrą, jie paprastai kalba apie dabartinę rinkos būklę, atsižvelgiant į ankstesnį kainų veiksmą. Iš esmės, kaip elgėsi rinka.

Gebėjimas suprasti rinkos struktūrą reiškia, kad galite padaryti išvadą apie rinkos būklę, tiesiog žiūrėdami į ankstesnius kainų veiksmus. Turėdami tam tikrą kontekstą apie rinkos buvimo vietą, galite išplėsti savo prekybos rodiklius, kad galėtumėte pasinaudoti tuo makrokomandos rodiniu. Galite atlikti tikslius matavimus, kad dar labiau patvirtintumėte vaizdą.

Mikro lygiu tai yra jūsų sugebėjimas akimirksniu pažvelgti į diagramą ir išsiaiškinti visas palaikymo ir pasipriešinimo zonas. Tai galimybė pasakyti, kur yra visos pagrindinės santakos zonos. Svarbiausia, kad tai galimybė žinoti, kada rizikuoti savo kapitalu, kada likti plokščiam.

Abejoju, ar yra knyga, skirta mokytis apie rinkos struktūrą. Tai ne taisyklių rinkinys, kurio jūs išmokstate, o supratimas, kurį jūs išsiugdote per sąlygą. Jūs reguliariai tiriate rinkas ir praėjus tam tikram laikotarpiui, diagramos yra tiesiog prasmingos. Tai tarsi skaitymas. Jūs sąmoningai neskaitote, ar ne? Jei žvilgterite į kokį nors tekstą, jūsų mintys jį automatiškai perskaito.

Prekybos rodikliai – tendencijos ir diapazono analizė

Dabar apžvelkime keletą dažniausiai naudojamų prekybos rodiklių. Rodikliai, kuriuos aptarsime, manau, kad kiekviena pradedanti prekyba turėtų žinoti ir mokėti naudotis. Be to, aš taip pat noriu aptarti geriausią dienos prekybos rodiklių derinį.

Tendencijos ir tendencijų linijos

Rinkos tendencijos yra nepaprastai paprasta suprasti, tačiau praktiškai tai gali būti gana sunku, ypač kai pinigai yra ant linijos. Prekyba pagal tendencijas yra paprasčiausias būdas užsidirbti pinigų. Tai leidžia praleisti laiką rinkoje ir vis tiek užsidirbti pinigų. Pavyzdžiui, jei eterį pirkote bet kuriuo metu per 2017 m., Tikėtina, kad būtumėte uždirbę pinigų.

Mes naudojame tendencijų linijas norėdami išskirti tendencijas, tačiau jos tampa akivaizdžios tik už akių. Kodėl kam nors būtų sunku išsiaiškinti, ar įvyko rinkos pasikeitimas? Paprasčiausias būdas nustatyti tendenciją yra žiūrėti į viršūnes ir lovius.

Jei rinka ir toliau kelia aukštesnes ir aukštesnes žemumas, galite naudoti apatines žemumas, kad nubrėžtumėte tendencijos liniją. Tačiau atminkite, kad šios linijos yra ne kas kita, kaip vaizdiniai pagalbininkai ir neturi jokios realios įtakos rinkai. Gali tekti perrašyti linijas be tendencijos pokyčių.

Prekybos diapazonai – palaikymas ir pasipriešinimas

„Bitcoin“ nuosmukio grafikas „coinbase pro“

Prekyba su tendencija. Tendencija yra tavo draugas.

Kai rinkos nėra tendencingos, jos paprastai prekiauja šonu. Šie laikotarpiai gali būti judesiai į šoną, vadinasi, nebus jokių naujų aukštumų ar žemumų. Jie atsiranda tarp tendencijų ir jas svarbu suprasti, jei norite būti tendencijų prekiautoju.

Taigi, kas yra atramos ir atsparumo zonos? Didžiausia rinkos dalis paprastai vadinama pasipriešinimu, o žemas rinkos – palaikymu. Kai kaina tampa pakankamai aukšta, ji pritraukia pardavėjus į rinką. Chartistai tokius kainų lygius vadina pasipriešinimu. Panašiai, kai kaina nukrenta virš taško, pirkėjai patenka į rinką ir verčia kainą kilti, tai vadinama parama.

Palaikymo ir pasipriešinimo zonas rasite tendencijų ar besikeičiančioje rinkoje. Jūsų gebėjimas nustatyti ir tikėtis palaikymo ir pasipriešinimo lygio yra svarbus kuriant perspektyvią prekybos strategiją.

Slenkantys vidurkiai (MA)

MA gali būti labai naudinga, jei naudojama kartu su kitu indikatoriumi signalams patvirtinti.

MA gali būti labai naudinga, jei naudojama kartu su kitu indikatoriumi signalams patvirtinti.

Slenkantis vidurkis yra dar vienas itin populiarus rodiklis. Tai yra vienas iš tų rodiklių, kurį naudoja beveik kiekvienas prekybininkas. MA yra naudojami kainų duomenims išlyginti, iš esmės tai sukuria sklandžią vieną eilutę, kuri atspindi vidutinę kainą.

Yra keli būdai, kuriais prekybininkai naudoja slankiuosius vidurkius savo prekybos strategijose. Jo pagrindinis naudojimas yra nustatyti jei rinka yra tendencija ar svyruoja. Jei slenkamasis vidurkis juda daugiausia horizontaliai, greičiausiai kaina svyruoja.

Kitas būdas naudoti MA yra kryžminimas, kuris naudojamas nustatyti pirkimo ar pardavimo įrašus. Pirmiausia savo diagramoje užrašykite du MA. Yra keletas derinių, kuriuos galite pasirinkti, tačiau dažniausiai naudojami 200 dienų ir 50 dienų slankieji vidurkiai.

Pirkimo signalas atsiranda, kai greitai slenkantis vidurkis 50 dienų MA kerta virš 200 dienų MA. Pardavimo signalas atsiranda, kai 50 dienų MA nukrenta žemiau 200 dienų slenkančio vidurkio. Taip pat galite įtraukti kitą metriką, pvz., Kainą taip pat turėtų kirsti už MA ir tada traukiasi atgal, kad pakartotinai išbandytų MA, kur MA veikia kaip atrama ar pasipriešinimas.

Prekybos rodikliai – apimties analizė

Pagrindinės kainos ir apimties analizė

Apimtis gali mums padėti įvertinti išsiveržimo ar esamos tendencijos stiprumą ir gyvybingumą. Kai kainos kyla, taip pat turėtumėte pastebėti padidėjusį kiekį. Jei kaina kyla, tačiau bendra apimtis mažėja, galite tikėtis, kad tendencija praras savo impulsą, nes už ralio yra mažiau pirkėjų.

Jei kaina išsiskiria iš prekybos diapazono, turėtumėte ieškoti atitinkamo prekybos apimties padidėjimo. Paprastai tariant, silpnos apimties lūžiai linkę grįžti ir grįžkite į prekybos diapazoną.

Kitas svarbus dalykas, susijęs su tūrio analize, yra tai, kaip apimtis didėja pagrindiniais posūkio momentais. Kainų kraštutinumų atveju rinkos beveik visada patiria didžiulius apimčių šuolius, ty aukščiausią ar žemiausią lygį prieš kainų pasikeitimą. Pažvelkite į aukščiau pateiktą diagramą, kad iliustruotumėte tūrio šuolius pagrindiniuose posūkio taškuose.

Dėl balanso apimties (OBV)

OBV, vienas iš nedaugelio pagrindinių rodiklių, kuriuo galime pasikliauti.

Balanso apimtis arba OBV yra pats populiariausias apimtimi pagrįstas prekybos rodiklis. Rodiklis didėja arba juda aukštyn, kai kainos kyla ir mažėja, arba juda žemyn, kai kainos mažėja.

OBV yra labiausiai naudinga, kai rinka yra konsoliduota arba prekiaujama prekybos diapazone. Tai gali padėti mums nustatyti galimo kainų išsiveržimo kryptį. Jei OBV sulaužo savo atramą ar pasipriešinimą, lūžio kryptis reiškia tolesnio kainos judėjimo kryptį.

Be to, OBV taip pat gali būti naudojamas kaip būsimų kainų veiksmų patvirtinimas. Jei įvyksta protrūkis, norite pamatyti atitinkamą OBV pasikeitimą, kuris pateisina žingsnį. Pavyzdžiui, jei kainos didėja, norite, kad OBV taip pat didėtų ir iškeltų naujas aukštumas.

Tomas-profilis

Tūrio profilis gali padėti nustatyti galimas palaikymo ir pasipriešinimo sritis.

Daugelis prekybininkų įprato analizuoti apimtis kaip histogramą, pateiktą po kainų diagrama. Tūrio profilis yra šiek tiek kitoks požiūris į tūrio analizę. Užuot apžiūrėjęs kiekį laiko atžvilgiu, jis leidžia mums pamatyti kiekį pagal kainą. Taigi, užuot matę, kiek bitkoinų buvo prekiaujama per valandą, galite pamatyti, kiek bitkoinų buvo prekiaujama kainų diapazone.

Apimties profilio analizė prideda dar vieną mūsų analizės aspektą ir gali padėti mums pasiekti tą pranašumą, kurio reikia norint užsidirbti rinkose. Apimties profilis leidžia išskirti kainų intervalus, kurie mus gali dominti. Pavyzdžiui, kokia kaina įvyko didžioji dalis sandorių apimties?

Tokia informacija gali padėti mums nustatyti palaikymą ir pasipriešinimą pagal tai, kokiais kainų lygiais pirkėjai ar pardavėjai patektų į rinką. Svarbiausias dalykas, kurį reikia atsiminti naudojant apimties profilį, yra tai, kad didelė apimtis yra susijusi su prekybos diapazonais, o mažos apimtys rodo tendencijas.

Prekybos rodikliai – impulsų ir tendencijų analizė

Santykinio stiprumo indeksas (RSI)

RSI yra kaip visų rodiklių Šveicarijos armijos peilis. Išmokite viską naudoti, ir tai jums gerai pasitarnaus.

RSI yra osciliatoriaus rodiklis, ty jis svyruoja tarp nulio ir šimto. RSI yra nepaprastai populiarus rodiklis ir gali būti naudojamas įvairiais būdais. Pirmiausia, jis naudojamas kaip priemonės nustatyti, ar rinka yra perkama, ar neparduota.

Pagal RSI, rinka yra perkama, jei rodiklis yra didesnis nei 70 arba 80, atsižvelgiant į rodiklio parametrus. Perkama rinka yra ta, kurią reikia koreguoti, jei ne pakeisti. Jei rodiklis yra žemesnis nei 30 ar 20, rinka gali būti vertinama kaip perteklinė ir dėl korekcijos į viršų.

Labai svarbus dalykas, kurį reikia atsiminti naudojant RSI, yra rinkos būklė. Kai rinka yra stiprios tendencijos, nėra neįprasta, kad RSI pasiekia 70 ar 30 ir ten išbūna ilgesnį laiką. Pavyzdžiui, per bitkoinų bulių rinką per visus 2017 metus rinka buvo per daug perkama, tačiau ir toliau buvo aukštesnė.

Kitas populiarus būdas naudoti RSI ir tikriausiai efektyvesnis yra išmatuoti rinkos impulsą. Jei kaina yra nauja aukščiausia, norite, kad RSI taip pat būtų nauja. To nepadarius, skiriasi kaina ir RSI, o tai reiškia, kad silpnėja rinkos pagreitis.

Judančio vidutinio konvergencijos divergencija (MACD)

MACD yra vienas iš nedaugelio rodiklių, kurį galima naudoti kaip pagrindinį ir atsiliekantį rodiklį.

et btc MACD dienraštyje

MACD yra dar vienas itin populiarus osciliatorių rodiklis. Jis naudojamas tiek kaip impulsas, tiek pagal tendencijas. Pagrindinė MACD strategija yra ieškoti, kur yra rodiklio linijos. Jei ilgesnį laiką linijos yra aukštesnės už nulį, tikėtina, kad tendencija bus aukštyn. Jei linijos yra žemiau nulio, tikėtina, kad tendencija yra neigiama.

Be tendencijos nustatymo, rodiklis taip pat gali padėti nustatyti įėjimo signalus. Indikatoriuje yra dvi eilutės: greita MA ir lėta MA. Pirkimo signalas suveikia, kai greita linija kerta virš lėtosios linijos. Pardavimo signalas suveikia, kai greita linija kerta žemiau lėtosios linijos. Po kryžminimo, jei linijos kerta nulio ženklą, tai galima laikyti patvirtinimo signalu.

Galiausiai, MACD, kaip ir RSI, taip pat gali būti naudojamas siekiant nustatyti tendencijos impulsą. Norėdami įvertinti, ar pagreitis didėja ar mažėja, jūs einate ieškoti kainos ir MACD skirtumų. Jei jis naudojamas kartu su RSI, tai gali būti itin galingas įrankis, padedantis nustatyti rinkos pagreitį, naudojant mažiau melagingų signalų.

Prekybos rodikliai – įvairūs

„Bollinger“ juostos

„Bollinger Bands“ yra geriausias vidutinio sunkumo prekybininko draugas.

Skirtingai nuo daugumos rodiklių, kuriuos iki šiol apėmėme, „Bollinger“ juostos skiriasi. Tai yra nepastovumo juostos, kurios padeda mums nustatyti įvairius kainų pokyčių standartinius nuokrypius. Rodiklis yra puikus būdas įvertinti, kai nepastovumas didėja ar mažėja.

Kai rinkoje auga nepastovumas, juostos aplink kainą plečiasi, o kai kintamumas mažėja, juosta susitraukia. Nėra vieno teisingo būdo naudoti šį rodiklį. Vietoj to, jis geriausiai veikia, jei sujungsite jį su kita technika, kad sudarytumėte prekybos sistemą.

Pateiksiu jums pavyzdį, kaip galite naudoti „Bollinger“ juostas. Darant prielaidą, kad rinkoje yra nuosmukis. Norėdami greitai gauti trumpalaikį pelną, juostomis galite nusipirkti staigių kritimų, nes kaina grįžta į vidutinę. Pavyzdžio iliustracijos ieškokite diagramoje.

„Fibonači“ pakaitos ir prailginimai

Nesvarbu, koks prekybininko tipas, „Fibonacci“ koeficientai visada naudojami.

Skirtingai nuo daugelio rodiklių, kuriuos iki šiol žiūrėjome, „Fibonači“ savaime nėra rodiklis. Tai daugiau matavimo įrankis, pagrįstas santykiai, rasti Fibonači sekoje. Jis dažniausiai naudojamas norint nustatyti tendencijos korekcijos mastą.

Iš tikrųjų negalite naudoti „Fibonači“ įrankio. Taip yra todėl, kad tai tik matavimo priemonė. Tačiau yra daugybė prekybos sistemų ir strategijų, kurios naudoja „Fibonacci“ santykius, todėl tai yra labai naudinga. Pavyzdžiui, Skoto Carney harmoniniai modeliai visi yra pagrįsti „Fibonači“ santykių deriniu.

„Fibonacci“ įrankis taip pat naudojamas judėjimo mastui nustatyti. Pvz., Jei noriu išplėsti poziciją, galėčiau iš pozicijos paimti dalinį pelną, kai kaina pasieks ankstesnio žingsnio 1,27 fibonacci lygį, ty 127% ankstesnio žingsnio. Tai šiek tiek patobulinta ir aš tikiu, kad būsime išsamiau susipažinę su kitais straipsniais, tačiau kol kas galite ieškoti pavyzdžio diagramoje.

Dienos prekyba

Mes kalbėjome apie daugelį prekybos rodiklių, tačiau negaliu užbaigti straipsnio neliesdamas dienos prekybos temos. Žinau, kad daugelis žmonių nori įsitraukti į dienos prekybą ir norėtų sužinoti apie geriausią dienos prekybos rodiklių derinį.

Aš noriu, kad suprastum niekas iš esmės nesikeičia, kai prekiaujate dieną o ne prekyba, kuri gali trukti savaitę ar kelias dienas. Vienintelis dalykas, kuris keičiasi, yra laikas.

Jei prekiaujate dieną, dirbate per trumpiausią įmanomą laiką. Užuot žiūrėję į dienos, 4 valandų ar valandos diagramas. Analizės laikotarpiui naudosite 15 minučių diagramas 5 ir 1 minutės diagramos, kaip jūsų prekybos ar įėjimo laikas.

Taigi iš esmės turite priimti momentinius sprendimus. Rodikliai bus pritaikyti atsižvelgiant į jūsų laiką, tačiau svarbu, kad sąlygos greitai pasikeistų. Galite turėti pirkimo sąranką, kurios gali nebūti po minutės ar net sekundžių.

Dienos prekybos strategija

Pagal RSI perkama rinka gali būti parduota tik po kelių minučių, jei nepastovumas yra pakankamai didelis. Jūs turite tai suprasti šiek tiek. Viskas vyksta tikrai greitai per trumpesnį laiką. Aš nesistengiu jūsų atkalbinėti. Aš tiesiog noriu, kad būtumėte pasiruošę, kad nebūtų staigmenų.

Bet kokiu atveju, mano nuomone, geriausias dienos prekybos rodiklių derinys būtų RSI naudojamas kartu su „Bollinger Bands“. Galite ieškoti perkamų ar parduotų sąlygų ir įvesti, kai kaina viršys „Bollinger Bands“. Akivaizdu, kad turėtumėte gauti tikrai greitą pelną, nes jūsų sandoriai truks neilgai.

Akivaizdu, kad nenaudosite „Fibonacci“ retracementų. Arba reikia jautrių rodiklių, kurie greitai reaguotų į greitai besikeičiančias rinkos sąlygas. Taip pat galite pasirinkti kitas visas sistemas, tokias kaip DMI, parabolinis SAR ar „Ichimoku Cloud“.

Prekybos indikatorių programinė įranga

Žinoma, jums reikės tinkamos platformos, kad galėtumėte naudoti visus šiuos rodiklius ir įrankius bei analizuoti rinkas. Štai keletas rekomendacijų. Galite juos patikrinti ir pamatyti, kuri prekybos rodiklių programinė įranga jums labiausiai patinka.

„TradingView“

Nemokamos akcijų diagramos, akcijų kotiruotės ir prekybos idėjos - „TradingView“

„TradingView“ yra puiki internetinė žemėlapių sudarymo programinė įranga. Ji turi savo socialinius įrankius ir gyvybingą prekybininkų ir analitikų bendruomenę. Galite ne tik išmokti iš socialinių įrankių, bet ir patikrinti, kaip per keletą metų sekėsi kai kuriems platformos prekybininkams. Galite paskelbti savo idėjas rinkose ir gauti kitų prekybininkų atsiliepimų.

„Coinigy“

Skelbiama apie „Coinigy Mobile“: „Multi-Exchange Cryptocurrency Spot Trading“ per „iOS“ ir „Android“ įrenginius | Verslo viela

„Coinigy“ yra diagramų platforma, sukurta specialiai skaitmeninėms valiutoms. Kainų duomenis galite pasiekti beveik visose populiariose kriptovaliutų biržose. Jūs netgi galite prekiauti tiesiai iš diagramų, o tai yra svarbi dienos prekybininkų savybė, kur greitis yra svarbus veiksnys. Viskas, „Coinigy“ yra puiki žemėlapių programinė įranga, todėl tikrai turėtumėte tai patikrinti.

Santrauka

Galų gale svarbu prisiminti, kad visi šie rodikliai yra tik įrankiai. Tai, kaip naudojate šiuos įrankius, yra daug svarbiau nei patys įrankiai. Paskutinis dalykas, kurį norėčiau pasakyti, yra tai, kad ne tik sužinokite, kaip naudoti šias priemones. Supraskite informacijos, kurią gaunate naudodamiesi šiais įrankiais, prasmę.

Pvz., Jūs suprantate, kas yra perkama ir perduota RSI kontekste. Bet kas nutinka rinkoje po to, kai rodiklis nurodo, kad jis perkamas? Ar rinka visiškai pasikeičia? O gal yra tik trauka? Kaip ilgai tendencija gali tęstis esant per daug perkamai?

Jūsų gebėjimas atsakyti į šiuos klausimus yra kur kas svarbesnis nei gebėjimas paprasčiausiai naudotis šiais įrankiais. Tikimės, kad parašysiu dar vieną straipsnį apie tai, kaip gauti atsakymus į šiuos klausimus. Taigi iki tol stebėkite daugiau straipsnių.

Skaityti: Geriausi 12 įrankių kiekvienam rimtam kriptovaliutų prekiautojui (ar savininkui)

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map