Kripto žargono nužudymas

Pradžia nuo kriptovaliutos yra iš pažiūros paprastas procesas. Tačiau tai apsunkina rinka paremtos technologijos ir koncepcijos. Techninė kalba, naudojama kalbėti apie kriptovaliutų investavimą, priverčia net labiausiai susidomėjusius asmenis papurtyti galvą ir nusisukti. Visi žargonas ir šifravimo žargonas yra kliūtis pradedantiesiems, norintiems dalyvauti kriptografijoje.

Jei esate vienas iš žmonių, kuriuos gąsdina rinka, nenumerkite ir nepasiduokite. Skaityk. Supraskime žargoną ir kartu mokykimės šifravimo.

Žargonas kriptografiniame pasaulyje

Altcoins

Bitcoin buvo pirmoji ir originali kriptovaliuta. Kriptovaliutų bendruomenėje bet kas kitas laikomas „Altcoin“. Keletas pavyzdžių yra „Litecoin“, „ZCash“, „Ripple“ ir „Dash“. Nuo 2019 m. Sąraše yra daugiau nei 2200 monetų „CoinMarketCap“ – svetainė, naudojama sekti ir analizuoti šifravimo rinką.

Jei jus domina žinoti, kurį altcoiną investuoti dabar, peržiūrėkite mano vadovą apie geriausius altcoins.

„Blockchain“

„Blockchain“ yra kriptovaliutos technologija. Paprasčiau tariant, tai yra paskirstyta skaitmeninė operacijų knyga, kuri yra saugi ir nuolatinė. Kiekvienas įrašas vadinamas bloku. Blokų serija sujungia vienas kitą ir sudaro blokų grandinę.

Pirkite sienas ir pardavinėkite sienas

Pirkite sienas ir parduodate sienas – tai įrankiai manipuliuoti rinka. Pardavimo siena naudojama siekiant užkirsti kelią kainų kilimui, o tai, jei pavyks, leidžia įsigyti daugiau valiutos mažesnėmis kainomis. Pirkimo siena yra visiškai priešinga. Tai daroma siekiant užkirsti kelią kainų mažėjimui.

Čia hipotetinė situacija. Jei norite nusipirkti didžiulį kiekį valiutos ir pateikti kelis pirkimo užsakymus, jos kaina padidės ir paveiks rinką. Vietoj to galite pabandyti pastatyti pardavimo sieną. Pateikite pardavimo užsakymą, kad gautumėte didžiulį šifravimo kiekį. Tai leis atrodyti, kad didelis žaidėjas žino, kad kažkas turi įvykti. Tai sukels paniką, dėl kurios kiti investuotojai parduos savo valiutą už žemesnę kainą nei jūsų. Jei norite parduoti savo valiutą, vietoj jos uždėkite pirkimo sieną.

Kriptografija

Kriptografija yra informacijos šifravimo ir iššifravimo metodas, todėl ją gali peržiūrėti tik numatyti gavėjai. Tai atliekama naudojant matematinį algoritmą, vadinamą šifru. Kriptovaliuta naudojama sandoriams apsaugoti ir patikrinti.

Šakutė

Kaskart kūrėjai keičia taisykles ir protokolus, reguliuojančius kriptovaliutas, todėl „blockchain“ padalijamas. Kai tai atsitinka, ji vadinama šakute. Minkšta šakutė iš esmės yra tada, kai grandinė atnaujinama, o kietoji šakutė nurodo protokolo pakeitimus, sukuriančius naują ir atskirą grandinės versiją.

Genezės blokada


Genezės blokas yra terminas, vartojamas pirmajam blokui, kurį kada nors Bitcoin blokų grandinėje iškasė kriptovaliutos kūrėjas Satoshi Nakamoto..

Maišymas

Kai kompiuterio programa informaciją paverčia raidžių ir skaičių eilute, tai vadinama maišu. Tai apsaugo informaciją nuo klastojimo ir sustiprina jos saugumą. 

Rinkos kapitalizacija

Šis terminas, dar vadinamas rinkos viršutine riba arba MCAP, tiesiog reiškia bendrą apyvartoje esančių monetų skaičių, padaugintą iš atskiros monetos kainos. Tai naudinga nustatant valiutos vertę.

Kasyba

Kasyba reiškia informacijos patvirtinimo procesą ir tada tos informacijos įtraukimą į blokų grandinę.

Privatus raktas

Svarbu tai pasilikti sau. Privatus raktas yra raidžių ir skaičių eilutė, leidžianti išleisti arba pasiekti savo skaitmeninę valiutą. Pagalvokite apie tai kaip apie slaptažodį, kurį reikia saugoti. Privatus raktas paprastai naudojamas norint pasiekti jūsų „Bitcoin“ piniginę.

Viešasis raktas

Taip pat iš skaičių ir raidžių sudarytas viešasis raktas leidžia jums gauti skaitmeninę valiutą.

Žargonas kriptografiniame pasaulyje

Dabar, kai jūs turite pagrindinių techninių terminų apžvalgą, pažvelkime į žargono terminus, su kuriais turėtų susipažinti pradedantieji. Niekas naujagimio nerėkia labiau, nei nepažįsta šių terminų. Norėdami pradėti dialogą ar prisijungti prie pokalbio, pirmiausia turite tai suprasti.

Krepšių laikikliai

Krepšiai yra kriptografinis turtas, kuris buvo pirktas už didesnę kainą nei dabartinė rinkos vertė. Asmuo, kuris laiko šį turtą mažėjančia verte, vadinamas maišų turėtoju.

DYOR

Atlikite savo tyrimus. Kriptovaliutų pasaulyje, kuris yra labai spekuliatyvus, esate skatinami mokytis patys, o ne aklai vykdyti kitų patarimus..

Flippening

Naudojamas dar neįvykusiam įvykiui apibūdinti, vartymas reiškia būsimą tikėtiną scenarijų, kai „Bitcoin“ siekia turėti didžiausią rinkos viršutinę ribą ir jį aplenkia „Ethereum“.. 

FOMO

Kai žetonai yra visų laikų aukščiausi, žmonės turi baimę nepamiršti (FOMO), dėl ko jie nori patekti į ažiotažą. Susijęs pažymiu, kad „Joy Of Missing Out“ (JOMO) taip pat yra dalykas, kuris naudojamas išreikšti palengvėjimą, kai ažiotažas nebuvo vertas ir jie neleido jam patekti į juos.

FUD

Baimė, netikrumas ir abejonės (FUD) yra tada, kai kriptovaliuta skleidžia negatyvą. Jis naudojamas apibūdinti manipuliavimo rinkos kainomis strategiją, kuri apima klaidingos informacijos sklaidą mažesnėms kainoms. FUD mažmenininkai vadinami FUDsters.

HODL

„Hold On For Dear Life“ (HODL) yra prekybininkų mantra, kai įvyksta pokyčiai rinkoje, pavyzdžiui, kainų svyravimai. Iš pradžių tai buvo klaidinga žodžio „sulaikyti“ rašyba.

Siurblys ir savivartis (PND)

Tai yra praktika, kurią daro vieni ar keli žmonės manipuliuodami valiutos kaina. Kainos greitai išpučiamos, todėl jas galima parduoti brangiai. Po to paprastai įvyksta katastrofa rinkoje.  

Rekt

Slengas žodžio „sudaužytas“ terminas „Rekt“ vartojamas apibūdinti prekybininką, kuris prarado toną pinigų dėl blogos prekybos..

Sats

Satshis, Satoshis stenografas, reiškia mažiausią Bitcoin vienetą. Šis terminas yra linkimas į pirmąjį skaitmeninės valiutos kūrėją.

Į Mėnulį

Šis žargoninis terminas vartojamas, kai kainos greitai auga. Jis gali būti naudojamas ir kaip daiktavardis, ir kaip mūšis. Alternatyvios šio žargono formos yra „Kai mėnulis“, naudojamas apibūdinti staigaus pakilimo laiką; ir veiksmažodžio formos „Mooning“.

Banginis

Banginiai yra dideli kriptovaliutų rinkos dalyviai. Jie turi daug monetų ir gali sukelti didelių judėjimų, tokių kaip katastrofos ar kritimas rinkoje.

Kriptografiniame pasaulyje yra nemažai banginių, įskaitant keletą šiame straipsnyje minimų kriptografinių milijonierių.

Išvada

Imdamiesi naujų užsiėmimų, tokių kaip kriptovaliuta, kalbos supratimas yra jūsų sėkmės pagrindas. Prieš kurdami veiksmingą strategiją ar pasirinkdami tinkamas priemones, kurios padėtų jums pirkti, prekiauti ir stebėti rinką, turėtumėte turėti tam tikrą kriptografinio raštingumo lygį.

Tikimės, kad šis straipsnis prisidėjo prie šių pastangų išaiškindamas svarbius terminus ir paaiškindamas esmines sąvokas. Tokiu būdu esate labiau informuotas ir vėliau labiau pasirengęs priimti sprendimą. Ar jaučiatės labiau pasitikintys žaisdami kriptovaliutų rinką?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map