Kaip sukonfigūruoti „Bitcoin“ piniginę

Bitcoin vis dar yra – ir aš tikiu, kad jis išliks ilgai. Jei dabar lipate į bitkoinų traukinį, tikriausiai norite susikurti bitino piniginę. Taip, norint išleisti ir laikyti bitkoinus ar kitas skaitmenines monetas, jums reikia piniginės.

Šiame straipsnyje mes jį suskirstome jums kuriant bitcoin piniginę.

Sužinosite, kas yra „Bitcoin“ piniginė, kaip ji veikia, kaip ją susikurti, kaip į ją nusiųsti pinigus ir net kaip jas apsaugoti. Net jei esate žalias skaitmeninėmis valiutomis, nesijaudinkite.

Šokime tiesiai į jį.

Kas yra bitkoino piniginė?

Paprasčiau tariant, Bitcoin piniginė yra programinė įranga, leidžianti valdyti savo Bitcoin likutį kartu su kriptografiniais raktais, susietais su jūsų Bitcoin sąskaita..

Kaip ir jūs turite tikrą piniginę, kurioje telpa jūsų doleriai ar eurai, bitkoinų piniginėje laikomos jūsų skaitmeninės monetos. Piniginė leidžia patogiai sekti ir leisti savo monetas. Pabandykime tai geriau suprasti tiems, kurie nėra susipažinę su šia skaitmenine valiuta: Bitcoin.

Jau mes paskelbėme įrašą apie tai, kaip veikia bitkoinas, ir ką reikia žinoti apie „blockchain“ technologiją – technologija, kuria valdomi bitkoinai ir kiti altkoinai.

Tačiau norint suprasti, kaip veikia piniginės, turite žinoti apie asmeninius raktus, viešuosius raktus ir Bitcoin adresus.

Suprasti asmeninius ir viešuosius raktus

Dabar, norėdami išleisti bet kokias monetas bitkoinų tinkle (t. Y. Siųsti bitkoinus į kitą sąskaitą), turite įrodyti, kad esate teisėtas tos bitcoin sąskaitos savininkas, perduodantis nuosavybės teises. Čia ir kyla idėja Viešojo rakto kriptografija arba įsitraukia asimetrinė kriptografija. Asimetrinėje kriptografijoje naudojama pora raktų – du raktai yra žinomi kaip privatus raktas ir viešasis raktas. Vienas raktas naudojamas duomenims šifruoti, o kitas raktas iššifruoja duomenis ir atvirkščiai.

„Bitcoin“ ta pačia sąvoka naudojasi pasirašydama operacijas ir tikrindama bitcoin adresų tikrumą. Kai inicijuojate operaciją „blockchain“, jūsų piniginė automatiškai pasirašo išeinančią operaciją naudodama savo asmeninį raktą unikalus skaitmeninis piršto atspaudas konkretaus sandorio duomenų. Bus naudojamas tik atitinkamas viešasis raktas (jį gali pamatyti visi) atrakinti skaitmeniniu parašu turinį duomenis, todėl patikrinkite, ar privataus rakto turėtojas leido atlikti operaciją.

Jūsų privatus raktas yra tarsi slaptasis pašto dėžutės raktas; viešasis raktas yra adresas. Be to, galite duoti bet kam savo adresą (viešąjį raktą); esate vienintelis asmuo, galintis atrakinti pašto dėžutę, kad pamatytumėte jos turinį naudodamas jūsų slaptą raktą. Privatus raktas suteikia galimybę valdyti savo bitcoin sąskaitą; tai raktas, leidžiantis išleisti monetas. Štai kodėl tai turėtų likti paslaptyje. Privatus raktas gali būti atstovaujama daugeliu formatų.

Bitcoin adresai ir kaip jie veikia

Bitcoin adresas yra tiesiog identifikatorius, leidžiantis blokų grandinės tinklo žmonėms siųsti bitkoinus vienas kitam. Tai tarsi sąskaita, kurią naudojate norėdami gauti lėšų. Adresai naudojami identifikuoti kam priklauso konkreti BTC suma.


Bitcoin adresas turi ne daugiau kaip 35 simbolius, ir jis visada prasideda nuo 1 arba 3. Tai atrodo maždaug taip:

1B3SoKLu5UFGVKwYgQCZNeNZp5oBMtMnEU

Kai nustatote „Bitcoin“ piniginę, ji automatiškai sugeneruoja raktų porą kartu su susijusiu (-ais) „Bitcoin“ piniginės adresu (-ais). Naudojant Elipsinės kreivės skaitmeninio parašo algoritmas (ECDSA), tipinė piniginė pirmiausia gauna privatųjį raktą, o tada sugeneruoja slaptąjį raktą iš viešojo rakto. Išvedus viešąjį raktą, piniginė ją maišo per du algoritmus – pirmiausia naudodamiesi SHA-256 algoritmas ir gautą rezultatą per RIPEMD algoritmas – galutinis sukurtas rezultatas yra bitkoino adresas.

kaip sukonfigūruoti Bitcoin piniginęPaprastai „Bitcoin“ adreso ilgis yra 35 simboliai

Jei tai skamba painiai, galite galvoti apie savo Bitcoin adresą kaip savo viešąjį raktą, pateiktą kita forma. Tikrasis skirtumas tarp jų yra tas, kad adresas yra a maišos funkcija viešojo rakto. Buvo laikas, kai galėjai nusiųsti bitkoinus į viešąjį raktą – „Pay to Public Key“ (P2PK). Nepaisant to, tai pasikeitė dėl galimybės tarpininkams užpulti, panaudojant viešuosius raktus, kad pavogtų lėšas. Dėl šios priežasties bitkoinų protokolas atnaujintas iki „Pay to Public Key Hash“ (P2PKH); tai paprastai reiškia, kad jūs siunčiate bitkoinus į „viešojo rakto maišos“ sąrašą.

Kadangi adresai yra kaip banko sąskaitos, jie veikia taip pat. Jei norite gauti bitkoinus iš kito asmens, jums tereikia pasidalinti su jais savo adresu; jie nusiųs bitkoinus tiesiai iš savo sąskaitos į jūsų.

Įdomu: geriausia anoniminė „Bitcoin“ piniginė

Kaip sukonfigūruoti Bitcoin piniginę

Dabar atėjo laikas sukonfigūruoti „Bitcoin“ piniginę, rodančią visas jūsų turimas galimybes. Piniginės yra skirtingų tipų: nedeterministinės, deterministinės, hierarchinės deterministinės, smegenų piniginės, popierinės piniginės, internetinės piniginės, mobiliosios piniginės ir aparatinės piniginės. Be to, pinigines galime priskirti karštoms arba šaltoms; karšta piniginė prisijungia prie interneto, o pastaroji – ne. Dėl šios priežasties šaltos saugyklos yra laikomos vienomis saugiausių „Bitcoin“ piniginių, palyginti su karštosiomis saugyklomis.

„Bitcoin“ popierinės piniginės ir aparatinės piniginės patenka į šaldymo kamerų kategoriją. Nepaisant to, internetinės piniginės, darbalaukio piniginės ir mobiliosios piniginės yra karštos saugyklos. Jūsų piniginės pasirinkimas priklausys nuo jūsų poreikių. Jei planuojate susidoroti su dideliu kiekiu BTC (nuo 500 USD), turėtumėte atsargiai laikyti šaltą saugyklą. Be to, prasminga kreiptis į šaltą saugyklą, jei atliksite minimalias operacijas. Karšta piniginė yra perspektyvi, jei planuojate atlikti reguliarias operacijas.

Skaityti: internetinės piniginės ir aparatinės piniginės – kas jums yra geriausia?

Internetinės piniginės nustatymas

Internetinė piniginė gali būti patogi norintiems išbandyti vandenis. Tačiau, kadangi esate prisijungę prie interneto, tai yra karštoji saugykla. Niekada nepalikite daug pinigų internetinėje piniginėje.

Blockchain.info yra viena iš internetinių piniginių, kurias rekomenduoju. Tai paprasta naudoti, o paskyra bus parengta per kelias minutes. Jei neturite paskyros, eikite į svetainę ir sukurkite ją adresu https://blockchain.info/wallet/#/.

Įsitikinkite, kad lankėtės oficialioje svetainėje, kaip nurodyta žemiau esančioje rodyklėje.

bitcoin piniginės https saugumo protokolasĮsitikina, kad svetainė apsaugota https protokolu

Kai pateiksite savo el. Laišką ir galiojantį slaptažodį, blockchain.info sukurs bitcoin piniginę ir nukreips jus į informacijos suvestinę.

Spustelėkite Prašyti, kad gautumėte savo bitkoino adresą, arba Prašykite mokėjimo iš kažko.

Spustelėkite Prašymas norėdami gauti savo bitkoino adresą arba Prašymas mokėjimas iš kažkieno.

siunčiant Bitcoin su savo pinigineArba norėdami siųsti bitcoiną į kitą piniginę, naudokite skirtuką „Siųsti“.

Arba, norėdami nusiųsti bitcoiną į kitą piniginę, naudokite Siųsti skirtuką.

Stalinės piniginės

Stalinės piniginės yra patogios naudoti. Kadangi programinė įranga prisijungia prie interneto, jie taip pat yra karštosios saugyklos. Jei jums reikia darbastalio piniginės, čia yra įvairių jų. Tarp populiariausių yra „Bitcoin Core“, „Electrum“, „GreenAddress“, „MultiBit“, „Copay“, „Armory“ ir „Exodus“.

„Electrum Desktop“ piniginė

Asmeniškai man patiko „Electrum“, nes jis yra paprastas naudoti ir lengvas. Būdama SPV pinigine (paprastas mokėjimo patikrinimas), jums nereikia atsisiųsti visos „blockchain“ programinės įrangos – šiuo metu reikia mažiausiai 130 GB. Vis dėlto, jei norite sužinoti, kas vyksta „blockchain“ tinkle, galbūt todėl, kad sandoriuosite su didžiuliais bitkoinų kiekiais arba norite daugiau privatumo, paleiskite visą mazgą, pvz., „Bitcoin Core“ klientą.

„Electrum“ pradžia.

Atsisiųskite programą iš: https://electrum.org/#download

„Electrum“ piniginėPaleiskite programos diegimo programą. Diegimo procedūra trunka mažiau nei penkias minutes.

Paleiskite programos diegimo programą. Diegimo procedūra trunka mažiau nei penkias minutes.

„Electrum“ suteikia galimybę susikurti bitino piniginę su papildomais saugumo sluoksniais. Galite pasirinkti sukurti standartinę piniginę, piniginę su „2FA“, kelių parašų piniginę (tokią, kuriai reikalingi du ar daugiau asmenų, norėdami patvirtinti operaciją) ir galite importuoti „Bitcoin“ adresus ar asmeninius raktus iš kitos piniginės..

„Electrum“ piniginėPasirinkite parinktį Standartinė piniginė.

Pasirink Standartinė piniginė variantą.

Negalima importuoti adresų ir privačių raktų, jei nesate su tuo susipažinę. Kai mes įdiegsime, nustatysime piniginės slaptažodį.

Kitame etape „Electrum“ paprašys sukurti naują sėklą arba naudoti esamą. Jei turite sėklą, norėtumėte naudoti, pasirinkite pirmąją galimybę sukurti naują sėklą.

bitkoinų piniginės kartos sėklaJūsų sėkla sukuria asmeninius raktus – raktą, kuris pasirašo bitkoino operacijas.

Jūsų sėkla sukuria asmeninius raktus – raktą, kuris pasirašo bitkoino operacijas.

Svarbu: Nepamesk savo sėklos; priešingu atveju jūs niekada neatgausite savo lėšų. Antspauduokite jį ant plieninės plokštės, jei turite daug pinigų.

Tada „Electrum“ paprašys sukurti šifravimo slaptažodį. Nustatykite slaptažodį, kurį lengvai atsiminsite, kad pašaliniai vartotojai negalėtų pasiekti jūsų piniginės.

„Electrum“ piniginės istorija

Ant „Gauti“ skirtuke, galite peržiūrėti savo gavimo adresą kartu su atitinkamu QR kodu. Jei norite pamatyti daugiau adreso, spustelėkite Vaizdas>Rodyti adresus.

Gaukite „Electrum“ piniginės skirtuką

Vienodai paprasta siųsti bitkoinus kitu adresu naudojant elektrą. Spustelėkite ‘SiųstiSkirtuką ir įklijuokite imtuvo bitkoino adresą, sumą, kurią norite siųsti, ir mokesčio lygį.

Siųsti „Electrum“ piniginės skirtuką

Norėdami sukurti atsarginę pagrindinės sėklos kopiją, spustelėkite Piniginė > Informacija: turėtum pamatyti savo sėklą; kur nors užsirašyk.

Pažiūrėkite, kaip pradėti naudotis „Electrum“ šiame vaizdo įraše:

„GreenAddress“ darbalaukio piniginė

„GreenAdress“ yra dar viena patogi ir paprasta naudoti darbalaukio piniginė. Dar svarbiau, kad tai leidžia vartotojams valdyti raktus. Dėl šios priežasties niekada nepraraskite mnemoninės slaptafrazės, net „GreenAdress“ negali padėti susigrąžinti lėšų.

Norėdami nustatyti „GreenAdress“ piniginę, apsilankykite https://greenaddress.it/en/ ir pereikite prie Sukurkite savo piniginę skirtuką.

Atsidarys langas, panašus į žemiau esantį, kuriame bus prašoma užsirašyti mnemoninę slaptafrazę.

Užrašykite savo mnemoninę slaptafrazę

Arba galite spustelėti laukelį, pažymėtą etikete Rodyti QRKodas fotografuoti kodą išmaniuoju telefonu, kad būtų lengviau pasiekti.

Būtinai užrašykite savo slaptafrazę ant popieriaus lapo arba, jei reikia, užrašykite žodžius ant plieninės plokštės. Kai patvirtinsite, kad užsirašėte savo mnemoninę slaptafrazę ir supratote paslaugų teikimo sąlygas, pažymėdami langelį apačioje, piniginė nukreips jus į kitą veiksmą: kad patikrintumėte, ar teisingai sukūrėte mnemoninės slaptafrazės atsarginę kopiją..

„GreenAddress“ Bitcoin piniginės patikrinimasĮveskite žodžius taip, kaip jie yra išdėstyti, ir spustelėkite patvirtinti.

Įveskite žodžius taip, kaip jie yra išdėstyti, ir spustelėkite patvirtinti.

Kai patikrinsite mnemoninę slaptafrazę, „GreenAdress“ suteiks jums galimybę nustatyti 2FA el. Paštu, „Google“ autentifikavimo priemone ir telefonu.

2fa autentifikavimasNepamirškite nustatyti 2FA autentifikavimo

Trečiasis ir paskutinis etapas – nustatyti 4–15 skaitmenų PIN kodą. Nors tai neprivaloma, tai yra papildomas saugumo sluoksnis.

Bitcoin piniginės PIN kodų saugumasPIN nustatymas yra dar vienas saugumo sluoksnis

Įveskite savo PIN kodą ir spustelėkite „Toliau“, kad sukurtumėte „Bitcoin“ piniginę ir pradėtumėte ją naudoti. Yra skirtukas operacijoms, bitkoinų priėmimui ir siuntimui. Eikite į Gauti skirtuką ir spustelėkite Rodyti URI ir adresą norėdami pamatyti savo gavimo adresą arba Siųsti skirtuką pinigams siųsti.

piniginės viešasis adresasDabar galėsite pasiekti savo viešąjį adresą

Skaityti: 9 Bitcoin piniginės, kuriomis galite pasitikėti

Mobilios piniginės

Kadangi jos gali prisijungti prie interneto, mobiliosios piniginės taip pat yra karštosios saugyklos. Be to, mobiliosios piniginės užima mažiau vietos, nes jos yra SPV klientai. Dažniausiai naudojamos mobiliosios piniginės yra „Breadwallet“, grybiena, „GreenAddress“, „Electrum“, „Copay“, „Airbitz“ ir „Greenbits“.,

Atkreipkite dėmesį, kad kai kurios trečiųjų šalių piniginės, pvz., „Mycelium“, vartotojams nesuteikia galimybės valdyti raktų. Atvirkščiai, jūsų privatūs raktai yra saugomi jų serveriuose; tačiau privatūs raktai yra užšifruoti jūsų slaptažodžiu.

Man patinka piniginė, leidžianti kontroliuoti asmeninius raktus. Nėra tai, kad aš pesimistas – man patinka prisiimti blogiausią scenarijų, ir tai suteikia man ramybę, žinant, kad aš visiškai valdau savo sėklą. Darant prielaidą, kad neturite privačių raktų, yra galimybė prarasti savo bitkoinus dėl sukčiavimo. Pavyzdžiui, kažkas, turintis administratoriaus teises, gali pabandyti iššifruoti jūsų slaptažodžius ir savo ruožtu nuskaityti jūsų pradinę versiją.

Mobiliosios „Breadwallet“ piniginės nustatymas

Pradedančiajam „Breadwallet“ atrodo puikus pasirinkimas; tai mėgsta net „iPhone“ vartotojai: juo paprasta naudotis; jūs valdote asmeninius raktus; ji naudoja BIP39 atkūrimas; tai siūlo bitkoinų pirkimo ir pardavimo būdą; ir yra versijų, skirtų „Android“ ir „iOS“ įrenginiams. Nepaisant to, jis taip pat turi tam tikrų trūkumų: jis dar nepalaiko „SegWit“ ir siūlo tik dvi mokesčio parinktis siunčiant bitkoinus kitu adresu.

Be to, kadangi „Breadwallet“ palaiko frazės „BIP39 Recovery“ funkciją, galite visada susigrąžinti pinigus kitoje tą funkciją palaikančioje piniginėje, jei įmonė stebuklingai dingtų arba jei pamestumėte savo įrenginį.

„Wallwallet“ atkūrimo frazė veikia tik su kai kuriomis piniginėmis. Taip yra todėl, kad „breadwallet“ naudoja kitokį mechanizmą, kad gautų asmeninius raktus ir adresus iš pagrindinės sėklos.

Atsisiųskite programą iš „App Store“. „Android“ vartotojai gali jį gauti „Google Play“ parduotuvėje; „iOs“ vartotojai gali jį gauti iš „Apple Play“ parduotuvės. Arba galite atsisiųsti programą tiesiai iš oficialios „Breadwallet“ svetainės (https://breadwallet.com) arba atsisiųskite šaltinio kodą „Github“, jei norite tiesioginio diegimo – tai geriausias būdas išvengti kenkėjiškų programų.

Kai programa bus įdiegta, spustelėkite Sukurkite Piniginę. Piniginė suteiks jums galimybę sugeneruoti atkūrimo frazę.

atkūrimo frazėSpustelėkite generuoti atkūrimo frazę.

Spustelėkite generuoti atkūrimo frazę.

„Breadwallet“ pateiks atsargumo pranešimą prieš nukreipiant jus į atkūrimo frazės langą. Spustelėkite Rodyti Pereiti. Kai pasirodys ekranas su atkūrimo fraze, užrašykite jį ant popieriaus lapo ir atlikite atsargumo veiksmus, kad jį apsaugotumėte.

Norėdami pereiti prie kito žingsnio: nustatykite 4 skaitmenų PIN kodą, palieskite „Priminti vėliau“

Paspausti Primink man vėliau norėdami pereiti prie kito žingsnio: nustatykite 4 skaitmenų PIN kodą

Jums reikės šio kodo, kad galėtumėte naudoti „Breadwallet“: tai yra patikrinti balansą, peržiūrėti operacijas ar siųsti bitkoinus.

Patvirtinę PIN kodą, būsite pasirengę naudoti savo mobiliąją piniginę.

Patvirtinę PIN kodą, būsite pasirengę naudoti savo mobiliąją piniginę.

Turėtumėte pamatyti Siųsti ir Gauti pagrindiniame ekrane.

Pagrindinis „Breadwallet“ ekranas suteiks šias dvi galimybes

Čia yra demonstracinis vaizdo įrašas, paaiškinantis šiuos veiksmus:

Popierinės piniginės

Jei negalite sau leisti aparatinės piniginės arba nesate pasirengę į ją investuoti, tai yra popierinė piniginė. Teigiama tai, kad tai yra šaltas sandėliavimas; tai reiškia, kad jūsų bitkoinai yra apsaugoti nuo vagystės naudojant kenkėjiškas programas, sukčiavimas arba aparatūros gedimas. Naudodamiesi popierinėmis piniginėmis, galite prarasti savo investicijas tik tada, jei atidengiate privačius raktus / pagrindinę sėklą arba pametėte popierinės piniginės atsarginę kopiją ir neturite galimybės jos atkurti..

Sukurkime savo popierinę piniginę naudodami „Bitaddress.org“.

Eik į bitaddress.org. Turėtumėte gauti tokį ekraną, koks yra žemiau. Tai galite padaryti išjungę interneto ryšį, kad įsitikintumėte, jog niekas jūsų nešnipinėja.

Šiame ekrane svetainė sugeneruos jūsų bitcoino adresą.

Šiame ekrane svetainė sugeneruos jūsų bitcoino adresą.

Pirma, jūs turėtumėte judinti pelę bet kuria kryptimi, kad pridėtumėte daugiau atsitiktinumo šiai procedūrai – procesui, žinomam kaip kriptografinė entropija. Tai atsitiks automatiškai užvedus žymeklį aplink kompiuterio ekraną.

Kai paspausite 100%, kai generuosite entropiją, pamatysite galimybes sukurti savo popierinę piniginę. Spustelėkite „Viena piniginė“ skirtuką, kad pamatytumėte savo bitcoin adresą ir atitinkamą privatų raktą.

Dabar tereikia pereiti į skirtuką „Popieriaus piniginė“, kad išspausdintumėte savo popierinės piniginės duomenis.

Dabar viskas, ką jums reikia padaryti, yra naršyti Popierinė piniginė skirtuką, jei norite atsispausdinti popierinės piniginės duomenis.

Kaip matote žemiau, galite pasirinkti norimų sugeneruoti adresų skaičių kartu su atitinkamais asmeniniais raktais. Norėdami siųsti BTC į savo piniginę, galite naudoti bet kurį sugeneruotą adresą.

Kad būtų patogiau, kiekviename puslapyje atsispausdinkite apie du adresus.

Kad būtų patogiau, kiekviename puslapyje atsispausdinkite apie du adresus.

Įsitikinkite, kad visi simboliai yra įskaitomi, ir QR kodą galima nuskaityti. Atminkite, kad jį pametus, jūsų bitkoinai yra prarasti.

Galite užšifruoti savo asmeninius raktus su slaptafraze; jei pametate popierinę piniginę, ją turintis asmuo negali išleisti bitkoinų. Norėdami tai padaryti, pažymėkite žymimąjį laukelį BIP38 šifruoti. Nesirinkite atsitiktinės slaptafrazės; nustatykite tokį, kurį lengvai atsiminsite.

Peržiūrėkite šį trumpą vaizdo įrašą, kad sužinotumėte, kaip susikurti popierinę piniginę su bitaddress.org.

Perskaityk: Žingsnis po žingsnio, kaip susikurti popierinę piniginę, svetainėje bitaddress.org

Aparatinės piniginės

Kol kas saugiausias būdas apsaugoti savo bitkoinus nuo apgavikų ir įsilaužėlių yra aparatinė piniginė, nes tai neapsaugo jūsų asmeninių raktų internete. Jei jūsų investicijos viršija 100 USD BTC, gaukite aparatinę piniginę. Labiausiai vertinami rinkoje yra „Trezor“, „Ledger Nano S“ ir „KeepKey“. Nors vieno paėmimas kainuoja ne mažiau kaip 99 USD, jūs turėsite tokią ramybę.

„Trezor Hardware“ piniginės nustatymas

Kai laikote rankomis, „Trezor“ jaučiasi mažytis, tačiau atliks darbą. Tai yra viena saugiausių aparatinės piniginių, nes prie „Trezor“ internetinės piniginės negalite prisijungti be USB raktelio, prijungto prie kompiuterio..

Palyginti su „Ledger Nano S“ aparatinės įrangos pinigine, „Trezor“ siūlo išplėstinę atkūrimo parinktį. Be to, „Trezor“ palaiko tokias „Bitcoin“ šakutes kaip „Bitcoin Classic“ ir „Bitcoin Gold“ bei papildomus altkoinus, tokius kaip „Etherium“ ir „Litecoin“.

Veiksmai, kurių reikia laikytis nustatant „Trezor“

Norėdami pradėti, prijunkite įrenginį prie kompiuterio. Įsijungus įrenginiui, jo ekrane pamatysite užrakto piktogramą ir pranešimą, kuriame prašoma apsilankyti https://trezor.io/start/. Šiame puslapyje slinkite žemyn ir pamatysite parinktį pasirinkti savo įrenginio modelį.

Pasirinkite savo modelį

Pasirinkite savo modelį; kitame puslapyje rasite galimybę įdiegti „Trezor Bridge“ – programinę įrangą, kuri bendrauja su jūsų „Trezor“ aparatine pinigine. Arba galite naudoti chromo plėtinio parinktį.

Norėdami bendrauti su „Trezor“ pinigine, turėsite įdiegti „Trezor Bridge“

Kai aparatūra susisiekia su „Trezor bridge“ programine įranga, žiniatinklio sąsajoje gausite užklausą atnaujinti įrenginio programinę-aparatinę įrangą..

Tada turėsite įdiegti dabartinę programinę-aparatinę įrangą

Baigus diegti programinę aparatinę įrangą, tiesiog atjunkite įrenginį ir vėl jį prijunkite. Eikite į https://wallet.trezor.io/ norėdami pasiekti savo „Trezor“ žiniatinklio sąsają.

Pirmiausia pažymėkite įrenginį etiketėje.

Pirmiausia pažymėkite įrenginį etiketėje.

Tada paspauskite „Tęsti“, gausite galimybę sukurti unikalų smeigtuką. Dabar jūs turite suderinti įrenginio ekrane rodomus skaičius su žiniatinklio sąsajoje esančiais skaičiais pagal tą pačią seką. Nepamirškite šio PIN kodo; be jo negalite pasiekti savo „trezor“ piniginės. Tačiau net jei pametėte PIN kodą, bet turite pradinių lėšų, galite susigrąžinti savo pinigus.

Pavyzdžiui, jei jūsų PIN kodas yra 654321, laikykitės „Trezor“ įrenginio modelio, kad įvestumėte skaitmenis žiniatinklio sąsajoje, kaip tai yra žemiau esančiame spausdinimo ekrane.

Pradinis PIN nustatymas

Jei vis tiek nesuprantate, galite žiūrėkite šį vaizdo įrašą, kad sužinotumėte, kaip įvesti ir patvirtinti PIN kodą.

Patvirtinę savo smeigtuką, kitas žingsnis yra užrašyti savo sėklą, 24 žodžių eilutę. „Trezor“ sukurs atkūrimo sėklą žodis po žodžio. Užrašykite 24 žodžius knygelėje, kuri pateikiama kartu su įrenginiu. Naudodami šią pradinę frazę, jūs visada galite susigrąžinti pinigus kitame įrenginyje, jei pamestumėte dabartinį įrenginį arba jei jis veiktų netinkamai.

Vėlgi, norėdami užtikrinti ramybę, sėklą įspauskite antspaudu ant plieninės plokštės ir niekada nesikurkite sėklos internete ar skaitmeniniame įrenginyje.

PRISIMINTI: Kiekvienas, turintis jūsų atkūrimo frazę, turi jūsų piniginę “- tarkime, kad kažkas kitas turi jūsų atkūrimo frazės kopiją – viskas, ką jie turi padaryti, tai susigrąžinti lėšas iš kito turimo įrenginio.

Nešaudykite slaptafrazės ir nesaugokite internete!

Patvirtinę savo atsigavimo sėklą, grįžkite į https://wallet.trezor.io/ ir įveskite savo PIN kodą. Turėtumėte pamatyti tokią sąsają, kokia yra žemiau. Dabar esate pasirengę pradėti naudotis „Trezor“ paskyra.

Dabar tereikia gauti savo bitkoino adresą ir esate pasirengę gauti mokėjimus. Eikite į 1 paskyra > Gauti. Pamatysite savo bitkoino adresą.

Prieš dalindamiesi adresu su kuo nors ar nesiųsdami tuo adresu Bitcoin, patvirtinkite, kad jis yra tinkamas adresas. Tai galite padaryti spustelėdami „Akies piktograma“ tolimiausiame adreso gale; patvirtinkite, kad tai ta pati eilutė, kuri rodoma jūsų „Trezor“ įrenginyje.

Prieiga prie „Trezor“ viešojo adreso

Peržiūrėkite šį vaizdo įrašą, kaip nustatyti „Trezor“ aparatinę piniginę:

„Ledger Nano S“ nustatymas

„Ledger Nano S“ yra dar viena aparatinė piniginė, kuria galite pasitikėti naudodamiesi savo „Bitcoin“ asmeniniais raktais, nes jie lieka neprisijungę. Kaip ir „Trezor“, jį lengva nustatyti. „Ledger Nano S“ galite nusipirkti šioje svetainėje.

Prijunkite įrenginį prie USB prievado.

Kai knyga įsijungs, pamatysite Sveiki ekranas kartu su keliomis instrukcijomis, kaip naršyti skirtingas parinktis.

Tai yra „Ledger Nano“ vidinis ekranas, kai jį prijungiate

Po to „Ledger“ suteiks jums kitą parinktį: konfigūruoti įrenginį. Pasirinkite pasirašykite norėdami sukonfigūruoti naują įrenginį; kita galimybė yra išieškojimo tikslais.

Paspauskite dešinįjį mygtuką, kad patvirtintumėte, jog norite „sukonfigūruoti kaip naują įrenginį“.

Paspauskite dešinįjį mygtuką, kad patvirtintumėte, jog norite „sukonfigūruoti kaip naują įrenginį“.

Tada įrenginys paprašys nustatyti 8 skaitmenų PIN kodą. Šio PIN jums reikės kiekvieną kartą, kai norite pasiekti aparatinę piniginę – nustatykite PIN kodą, kurį lengvai atsiminsite.

Jei kada pamiršite PIN kodą, galite naudoti pradinę frazę susigrąžinti lėšas.

Jei kada pamiršite PIN kodą, galite naudoti pradinę frazę susigrąžinti lėšas.

Patvirtinę PIN kodą, trečiasis žingsnis yra atsarginių kopijų kūrimas, 24 žodžių eilutė. Įrenginyje yra bukletas, skirtas užrašyti atkūrimo sėklą. Jei kada nors pametate „Ledger“ įrenginį arba jis sugenda, naudosite šią atkūrimo frazę savo lėšoms atkurti. Jei jį pametate, tada jūsų bitkoinų nebėra, amžinai. Pvz., Galite susigrąžinti lėšas naudodamiesi „Mycelium“ mobiliąja pinigine, naudodami unikalią 24 žodžių sėklą, jei pamestumėte savo knygą.

Patvirtinę atkūrimo frazę, įrenginys bus paruoštas naudoti.

Patvirtinę atkūrimo frazę, įrenginys bus paruoštas naudoti.

Šiuo metu jūs galite prijungti piniginę su programomis, palaikančiomis „Ledger“, kad būtų lengva valdyti lėšas.

Tada turėsite įdiegti „Ledger“ piniginės tvarkyklę iš „Chrome“ parduotuvės.

Tada turėsite įdiegti „Ledger“ piniginės tvarkyklę iš „Chrome“ parduotuvės.

Ši programa suteiks jums galimybę atsisiųsti „Bitcoin“ programą – lengvą programinę įrangą, kurią naudosite tvarkydami „Ledger“ aparatinę piniginę. Kai sukonfigūruota knyga ir įdiegta bitkoinų programa, paprasta patraukti savo adresą ir pasidalinti juo su kuo nors, kad gautumėte pinigų į savo knygą. Šiame straipsnyje paaiškinta, kaip pradėti naudotis „Ledger“ sukonfigūravus.

Perskaitykite: 5 žingsniai kuriant bendrą „Bitcoin“ piniginę

Kaip nusiųsti pinigus į bitcoin piniginę

Dabar, kai žinote, kaip gauti bitino piniginę, kitas žingsnis tikriausiai bus šiek tiek bitkoinų gauti prie pasirinktos piniginės.

Bitkoinų pirkimas kažkada buvo sunki procedūra – nebe.

Šiandien bitkoinus galite įsigyti keliais būdais: banko pavedimais, debeto / kreditinėmis kortelėmis, brokeriais, bitkoinų bankomatais arba pirkdami tiesiai iš kai kurių piniginių. Kai kurias pinigines, tokias kaip „Breadwallet“, „Airbitz“ ir „Mycelium“, galima pirkti iš „App“. Žr. Mūsų straipsnį kaip pirkti bitkoinus.

Norėdami nusiųsti bitkoinus į savo piniginę, tereikia prisijungti prie platformos su savo bitkoinais ir nusiųsti monetas vienu iš jūsų adresų. „Coinbase“ ir „Kraken“ yra keletas mėgstamiausių; galite patikrinti šį daugiau mainų sąrašą.

Paprastesnis būdas yra įsigyti bitkoinų iš „Coinbase and Transfer“ į norimą piniginę: tai gali būti „Breadwallet“, „Trezor“ arba „Paper“ piniginė. Tačiau siųsdami bitkoinus į savo piniginę, turite sumokėti operacijų mokesčius. Šiomis dienomis siuntimo mokestis yra didelis net ir už nedideles sumas. Norėdami išvengti didelių mokesčių, galite naudoti prekybos platformą, vadinamą „Gdax“, priklausančią „Coinbase“. Žinoma, šis metodas nėra paprastas; privalumas yra tas, kad jis gali laisvai perkelti bitkoinus.

Patarimas: atsiųsti mažas BTC sumas yra brangiau, palyginti su didelių sumų perkėlimu.

Žemiau pateiktame vaizdo įraše paaiškinta, kaip įsigyti BTC „Coinbase“ ir išsiųsti pasirinktu Bitcoin adresu nemokant jokių mokesčių.

Kaip apsaugoti savo Bitcoin piniginę

Nepaisant to, kad „blockchain“ tinklas nėra atsparus įsilaužimams, vyrauja bitkoinų išnykimo atvejai. Yra daugybė būdų, kaip galite pamesti savo bitkoinus įsilaužėliams ir sukčiams. Išpirkimo programa gali užšifruoti standųjį diską, kuriame yra jūsų privatūs raktai ar pagrindinė informacija; kenkėjiška programa gali pavogti jūsų asmeninius asmenis iš kietojo disko, jei jie saugomi neužšifruoti; įsilaužėlis gali įrašyti jūsų klaviatūros smūgius (per raktų pakėlimas) pavogti savo slaptažodžius; galite pamesti nešiojamąjį kompiuterį ar telefoną su įdiegta nešifruota pinigine.

Tačiau daugumai nukentėjusiųjų, kurie prarado savo bitkoinus, problema yra netinkamas sėklos ar slaptažodžio valdymas. Į tai žiūrėkite rimtai, nes daugeliui aukų kyla keblumų dėl to, kad pamiršta atkūrimo slaptafrazę ar nustatytą slaptažodį.

Pavyzdžiui:

Išlaikyti gerą praktiką; tokiu būdu neatskleisite savo piniginės sėklos ir nepamiršite slaptažodžio, kuris atrakina jūsų piniginę. Čia yra keli nepamirštami dalykai, kuriuos reikia atsiminti, kad apsaugotumėte savo Bitcoin piniginę:

Niekada nepamirškite savo sėklos

Jei pamiršite savo atsigavimą, jūsų lėšų nebeliks amžinai. Jei turite, sukurkite atsarginę šios sėklos kopiją ant plieninės ar auksinės plokštės, ypač jei turite reikalų su didžiulės vertės monetomis. Galite sėklą užrašyti ant plieninės plokštės, kuri gali pasipriešinti net aukštai temperatūrai katastrofų, tokių kaip gaisras, atveju. Be to, nepamirškite jį laikyti kur nors saugiai; vietą galite gauti tik jūs arba šeimos narys, jei jums kas nors nutiktų.

Nerašykite savo sėklos ant popieriaus lapo ir palikite ją gulėti aplink savo biuro stalčių arba knygos puslapyje – jūs verksite vienas. Jei šifruojate savo piniginę slaptažodžiu, sukurkite jo atsarginę kopiją, kaip ir pradinį. Be savo unikalios slaptafrazės negalėsite pasiekti savo piniginės.

Patarimas: niekada nerašykite sėklų interneto svetainėse ar bet kokiuose elektroniniuose įrenginiuose.

Atsarginė piniginė reguliariai

Įpraskite dažnai kurti atsarginę piniginės kopiją ir atsarginę visos piniginės kopiją, nes kai kuriose piniginėse naudojami paslėpti privatūs raktai. Nepamirškite turėti kelių saugių atsarginių kopijų kūrimo vietų.

Šifruoti piniginę slaptažodžiu

Tai paprasčiausiai reiškia nustatyti piniginės slaptažodį, kuris yra dar vienas būdas padidinti jūsų piniginės saugumą. Jei jūsų įrenginys bus pavogtas, vagis negalės patekti į jūsų bitkoinus be jūsų įsimenamos slaptafrazės. Nustatykite unikalų slaptažodį, kurio kiti negali suprasti; tai turėtų būti slaptažodis, kurį lengvai atsimenate. „Bitcoin“ turite ribotas galimybes atkurti slaptažodį.

Įspėjimas: Jei pamiršite slaptažodį ir neturite atsarginės kopijos, lėšos bus prarastos visam laikui.

Naudokitės karštomis piniginėmis naudodamiesi nedideliais kiekiais

Tvarkykite tik nedideles sumas ant karštų piniginių ir mainų, kurių pakanka mokėjimams atlikti ar prekybai vykdyti; nelaikykite jo daug. Niekada nelaikykite daugiau bitkoinų, nei norite prarasti karštoje piniginėje ar mainuose – visada perkelkite monetas į šaltą piniginę, kurioje visiškai valdote asmeninius raktus..

Venkite netikrų svetainių ir programų

Jei tiek daug sukčiavimo pavėluoja, įsitikinkite, kad naudojate oficialią piniginę, ar tai būtų internetinė, ar mobilioji, ar aparatinė piniginė. Jei naudojate interneto piniginę, apsilankykite teisingu URL. Apgaulingas menininkas gali sukurti sukčiavimo svetainę, kuri būtų visiškai panaši į jūsų oficialią piniginę, kad apgautų jus atiduoti savo sėklą. Vėlai buvo keli atvejai, kai žmonės praranda bitkoinus iš blockchain.info piniginės, tikriausiai per sukčiavimą.

Geras triukas yra naudoti žymių tvarkytuvę arba slaptažodžių tvarkytuvės plėtinį, kad išsaugotumėte visas svarbiausias nuorodas į savo svetaines. Tokiu būdu galite išvengti nukreipimo į kenkėjiškas ar padirbtas svetaines. Be to, nespustelėkite nuorodų, paskelbtų socialiniuose forumuose, pvz., „Reddit“ ir „Google“ skelbimuose, kai norite aplankyti savo piniginę arba ją atsisiųsti..

Būkite ypač atsargūs diegdami programas iš „Play“ parduotuvės, nesvarbu, ar tai būtų „Apple“, ar „Google“.

Būkite ypač atsargūs diegdami programas iš „Play“ parduotuvės, nesvarbu, ar tai būtų „Apple“, ar „Google“.

Būtinai įdiekite oficialią programą. Kūrėjas gali į parduotuvę įkelti netikrą programėlę, o jei išdrįstumėte ją naudoti bitcoinams gauti, jie nušluotų jūsų sąskaitą. Prieš kažkiek laiko, buvo toks atvejis kaip tai kad dalyvavo „Breadwallet“.

Galiausiai, įsigykite aparatinę piniginę iš patikrinto pardavėjo. Nesuklyskite pirkdami iš aukciono svetainių, tokių kaip „E-bay“ ar trečiųjų šalių perpardavėjai. Tai yra tikra; kažkas prarado visą savo kriptografiją kažkada, kai jis naudojo „Ledger Nano S“, kurį įsigijo iš „E-bay“ – vaikinas prarado maždaug 34 000 USD kriptografiją. Būkite budrūs, jums taip nenutinka.

Paskutinės mintys

Kai bitkoinas evoliucionavo, jis atsinešė nuostabių gėrybių – jūs esate bankas. Naudodamiesi elektroniniais grynaisiais pinigais, dabar galite siųsti pinigus ir sumokėti už prekes ir paslaugas bet kuriam žemės rutulio asmeniui, nepraleisdami trečiosios šalies, pavyzdžiui, banko. Nepaisant to, kadangi dirbdami su skaitmeniniais pinigais nebereikia eiti per bankus, jūsų ATSAKOMYBĖ saugoti savo piniginę ir praktikuoti gerus įpročius, kurie nepalieka jūsų piniginės detalių pažeidžiamų. Kai vis daugiau žmonių persikelia į kriptografinę erdvę, sukčiai ir įsilaužėliai sugalvoja naujus būdus, kaip patekti į sunkiai uždirbtus pinigus. Tik jūs galite garantuoti savo bitcoin piniginės saugumą.

Perskaitykite mūsų straipsnį Tamsioji kriptovaliutų pusė.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map