Gemini Exchange Review: Pilnīgs ceļvedis

Dvīņi ir viena no uzticamākajām, labi regulētajām un caurspīdīgākajām kriptovalūtu biržām tirgū. Neskatoties uz visiem tās plusiņiem, tā ir ierobežota platforma, un dažas no galvassāpēm var likt jums padomāt divreiz. Tīmeklī atradu daudz novecojušu vai maldinošu atsauksmju. Tāpēc mēs nolēmām uzrakstīt šo atjaunināto Gemini pārskatu.

Gemini apmaiņas mājas lapa

The Dvīņi apmaiņa ir pašpasludināta pasaules klases digitālo aktīvu apmaiņa ar augsta līmeņa slavenību atbalstu. Dibināja Winklevoss dvīņi (puiši Cukerbergs nozaga Facebook no), tas ir a Ņujorkas trasta kompānija tas ir pieņēmis vienu lietu, ko kriptogrāfijas kopiena ienīst visvairāk: regulējumu.

Ar stingriem Ņujorkas štata noteikumiem, finanšu pārredzamību un FDIC apdrošināšanu tā ir viena no drošākajām likmēm citādi svārstīgajā tirgū.

Tam nav daudz uzlabotu funkciju, taču es to uzskatīju par vienmērīgu, ātru un diezgan intuitīvu. Tam patiešām ir viena īpaša iezīme, kas man īpaši patika: tā vienlaikus līdzsvaro, pasūta un cenas, tāpēc jūs nezaudējat naudu no lēnas iekraušanas reizes (vairāk par to zemāk).

Šajā rokasgrāmatā atradīsit Gemini apmaiņas maksu, verifikāciju, funkcijas, valūtas, paskaidrojumus un daudz ko citu.

Galvenie Dvīņu apmaiņas ieguvumi

Kas ir Gemini Bitcoin Exchange?

Dvīņu birža ir digitālo aktīvu birža, kas specializējas Bitcoin un Ethereum par ASV dolāriem. Tas ir gan brokeris, gan tirgus. Tas nozīmē, ka jūs varat iegādāties Bitcoin tieši no viņiem (piemēram, valūtas maiņa lidostā) vai tirgot to ar citiem kriptovalūtas turētājiem (piemēram, Ņujorkas fondu biržu).

Atšķirībā no vairuma citu uzņēmumu, Gemini birža ir ārkārtīgi labi regulēta. Tas dod iespēju kvalificēties brīvības atņemšanas dienesti arī. Kā pilnībā atbilstošs uzņēmums ievēro stingras atbilstības protokolu. Tirgotājiem un iestādēm ar augstiem ienākumiem tas ir svētīgs. Lielākajai daļai kriptogrāfijas mīļotāju tas ir tīrs ļaunums (pārspīlējums).

coinmarketcap.com par DvīņiemFaktisko Gemini kriptovalūtas cenu varat atrast vietnē Coinmarketcap.com

 • Dibināts: 2015
 • Izpilddirektors: Kamerons un Tailers Vinklevosi
 • Valūtas: BTC, ETH, USD
 • Maksājuma iespējas: Kriptogrāfija, pārskaitījums, ACH
 • Pārbaude: Jā
 • App: Nē
 • Galvenā mītne: Ņujorka
 • Maksa: Maksa-Taker tirdzniecības maksa (0% -. 25%) | Depozīta / izņemšanas maksa: BEZ MAKSAS!

Dvīņus 2015. gadā dibināja slavenie Vinklevii, Kamerons un Tailers. Līdz 2016. gadam tā bija kļuvusi par pirmo licencēto Ethereum biržu tirgū. Dvīņi vēlējās izveidot drošu apmaiņu, kas gāja citā virzienā nekā konkurenti un aptvēra reālās finanšu sfēru. Pašlaik tā nodarbojas tikai ar BTC un ETH, bet tai ir ļoti likvīds Bitcoin tirgus. Pēc Coinmarketcap.com, tā 24 stundu apjoms pārsniedz 88 miljonus dolāru (2018. gada februāris). Šeit nekad nevajadzētu būt grūti veikt BTC tirdzniecību.


Iespējas

Funkcionalitāte

Interfeiss ir vienmērīgs un intuitīvs, un tirdzniecības mehānisms tiek līdzsvarots uzreiz. Tas ir ierobežots, taču dara to, ko dara labi.

Drošība

Gemini birža ir viens no vislabāk regulētajiem un atbilstošākajiem uzņēmumiem šajā nozarē. Tā apdrošināšana, drošības protokoli un finanšu noteikumi padara to par drošu likmi par jūsu naudu.

Valūtas

Pirkt / pārdot / tirgot Bitcoin un Ethereum var tikai ar USD.

Reputācija

Mēs atklājām, ka Gemini reputācija kopienā ir ļoti laba drošības un funkcionalitātes ziņā. Saistībā ar valsts regulējumu pastāv liela nepatika, bet tas arī viss.

Atbalsts

Pastāv spēcīga FAQ sadaļa, un e-pasta atbalsts parasti atsaucas uz manu pētījumu. Viņiem tomēr nav tālruņa atbalsta. Tas ir mazliet nepatīkams.

Maksas

Maksa par ražotāju / uzņemēju būtībā ir nozares standarts, izņemot maksu par ražotāju, kas ir nedaudz augstāka nekā konkurentiem (.25%).

Kopumā

Tam, kas tas ir, Dvīņu apmaiņa ir lieliska – droša, vienmērīga un caurspīdīga. Bet tas ir ierobežots, un nav anonimitātes.

Vai Dvīņi ir droši? | Dvīņu drošība

Tā kā “vai Dvīņi ir droši?” ir viena no visbiežāk sastopamajām tēmām tīmeklī, es domāju, ka es sākšu ar to.

JĀ, maiņa ir, iespējams, drošākā likme tirgū Bitcoin pirkšanai. Tam ir funkcijas, kuras jūs varētu sagaidīt no BTC apmaiņas:

 • 2FA: Divu faktoru autentifikācija ir papildu drošības solis, lai pārliecinātos, ka neviens neiekļūst jūsu kontā. Jūs to iestatījāt, izmantojot Google autentifikators un tas katru reizi, kad piesakāties, uz jūsu tālruni nosūta kodu. Pēc tam ievadiet vienreizējo kodu, lai piekļūtu savam kontam.
 • Amazon tīmekļa pakalpojumi: Jūsu Bitcoins aizsargā Amazon mākoņu drošība. Viņu pierādītā pieredze man deva mieru.
 • Aukstā noliktava: Lielākā daļa aktīvu tiek turēti bezsaistē “aukstā noliktava”, Kas nozīmē, ka tie nav savienoti ar tīmekli vai ir neaizsargāti pret hakeriem.

PADOMS

Saldētava nav paredzēta tikai masveida apmaiņai. Ja jums ir labs skaits Bitcoins (vai citu monētu), turiet tos bezsaistē arī saldētavā. Tas ir vienīgais veids, kā viņus 100% pasargāt no hakeriem. Ja vēlaties uzzināt, kā pasargāt savus Bitcoins no hakeriem, šis raksts par droši uzglabājot Bitcoins ir vienīgais, kas jums kādreiz būs jālasa.

Bet, izņemot vietņu drošību, viņiem ir arī finansiālās drošības pasākumi, kuru citām apmaiņām nav (uz labu vai sliktu …).

 • FDIC apdrošinātie konti
 • Pilnībā licencēta un reglamentēta
 • Segregētie fondi, kas juridiski atšķiras no uzņēmējdarbības fondiem

Jūs varat būt drošs, ka jūsu nauda un informācija Gemini apmaiņā ir drošībā.

** JĀLASA **: Nepieciešams jūsu sociālās apdrošināšanas numurs – Kā Ņujorkas štata trasta uzņēmumam apmaiņa ir nepieciešama, lai savāktu jūsu sociālās apdrošināšanas numuru. Tas ir jāatbilst banku standartiem un naudas atmazgāšanas novēršanas noteikumiem. Tīmeklī par to bija zināma skepse.

Dvīņu atsauksmesTas ir pilnīgi normāli. Neuztraucieties par to.

Tas ir pilnīgi normāli. Neuztraucieties par to.

Kas ir Winklevoss dvīņi?

Winklevoss dvīņiT Winklevoss dvīņi

Kamerons un Tailers Vinklevosi varētu būt pirmie Bitcoin miljardieri, taču viņi bija slaveni ilgi pirms kriptonauda bija ikdienas termins. Dvīņi izdomāja ideju, kas galu galā noveda pie Facebook, atrodoties Hārvardas universitātē. Faktiski tiesa noteica, ka Marks Cukerbergs (Facebook dibinātājs) viņiem bija parādā 65 miljonus ASV dolāru lielu zaudējumu (viņi ieguldīja 11 miljonus dolāru Bitcoin).

Viņu pieredze likumīgajā uzņēmējdarbības pasaulē mudināja viņus izveidot kripto apmaiņu, kas pārvarēja plaisu starp digitālo aktīvu “salu” un reālās pasaules naudas “kontinentu”..

Kādas ir Gemini maksas par pirkšanu, tirdzniecību un noguldīšanu?

Gemini biržā tiek izmantots dinamisks veidotāja / ņēmēja maksas grafiks. Būtībā vietne aprēķina jūsu maksu, pamatojoties uz divām lietām:

 • Neatkarīgi no tā, vai palielināt likviditāti vai samazināt to.
 • Cik daudz jūs esat tirgojis pēdējās 30 dienās.

Lielākā daļa tirgotāju maksās 25% gan par ražotāja, gan ņēmēja maksu. Taker maksas var būt tik zemas, cik 10%, un maksa par ražotāju var samazināties līdz 0% atkarībā no apjoma.

Esmu ieguvis dažas labas ziņas par noguldījumiem: tās ir BEZMAKSAS!

Gemini depozīta un izņemšanas maksaGemini depozīta un izņemšanas maksa

Dvīņu apmaiņas maksa pret konkurenci

Bitstamp: .25% tirdzniecības maksa | 5% maksa par kredītkarti

Bittrex: .25% tirdzniecības maksa.

LocalBitcoins: Nav “maksas” 1% komisijas maksa par pārdošanu | Augstākas monētu cenas

Bitfinex: Veidotājs: .1% / Taker: .2%

Kādas ir Gemini depozīta iespējas ASV / starptautiskiem klientiem?

Pašlaik Gemini ir pieejams 46 štatos, Puertoriko, Lielbritānijā, Singapūrā, Dienvidkorejā un Honkongā.

Depozīta iespējas ir ierobežotas ar ACH, pārskaitījumu un Bitcoin vai Ethereum. Birža darbojas tikai ASV dolāros.

Gemini depozīta iespējas ASV / starptautiskiem klientiem

Kādi ir Gemini ierobežojumi verificētiem lietotājiem?

Kad jūsu konts būs verificēts, jums tiks piemēroti daži ierobežojumi. Atšķirībā no konkurentiem, Dvīņi visiem pakļauj vienādas robežas. Nav līmeņu.

Indivīdi

 • Katru dienu: 500 USD
 • Katru mēnesi: 15 000 USD
 • Izstāšanās: 100 000 USD dienā

Kriptogrāfijas valūtas noguldījumiem vai izņemšanai nav ierobežojumu.

Dvīņu ierobežojumi iestādēmJa esat iestāde, jūsu robežas ir nedaudz augstākas.

Ja esat iestāde, jūsu robežas ir nedaudz augstākas.

Kā lietot Gemini Bitcoin Exchange Reģistrācija, pārbaude, finansēšana un BTC pirkšana

Lai izveidotu vietu Dvīņi, ir nepieciešams nedaudz vairāk birokrātijas nekā citās birojos. Bet tas ir tas, ko jūs sagaidāt no stingri regulētas iestādes ar iedomātām licencēm. Es šeit īsi aprakstīšu, kā reģistrēties un izmantot apmaiņu.

1) Reģistrējieties

Iet uz Gemini.com un augšējā labajā stūrī noklikšķiniet uz Reģistrēties.

Dvīņu reģistrācijaSākumlapā noklikšķiniet uz Reģistrēties.

Ievadiet dažas pamatinformācijas un pēc tam apstipriniet savu e-pasta adresi.

2) Iestatiet 2FA

Kā papildu drošības līdzeklis vispirms ir jāiestata 2FA. Tas izmantos jūsu mobilo ierīci, lai apstiprinātu pieteikšanos jūsu kontā.

2FA drošībai2FA ir svarīgs drošībai.

3) Ievadiet informāciju un pārbaudiet savu kontu

No šejienes jums vienkārši jāpārbauda savs bankas konts, identitāte un dokumenti. Jūs varat pārbaudīt savu identitāti, augšupielādējot derīgu vadītāja apliecību. Pretendentiem, kas nav ASV, tiks veikta pilnīga komunālo pakalpojumu rēķinu skenēšana. Piezīme: bankas izraksti netiek pieņemti.

JAUTĀJUMS: Cik ilgi notiek Dvīņu pārbaude?

Atbilde ir atkarīga. Lielākajai daļai klientu nav problēmu ar verifikāciju. Citi apgalvo, ka tas prasa nedēļas. Vietne saka tikai “cik ātri vien iespējams”. Labā ziņa ir tā, ka Dvīņi ir bijuši salīdzinoši brīvi no citu apmaiņu atbalsta jautājumiem (vairāk par to vēlāk).

4) Finansējiet savu kontu

Jūsu Gemini konta finansēšanaFinansējums ir diezgan vienkāršs, un tas ir kļuvis daudz vienkāršāks.

Finansējums ir diezgan vienkāršs, un tas ir kļuvis daudz vienkāršāks.

Dvīņi paziņoja par tūlītēju ACH finansējumu 2018. gada 31. janvārī.

5) Pērciet Bitcoin

Tirdzniecības saskarne ir samērā vienkārša. Lai nopirktu, vienkārši noklikšķiniet uz šīs lielās pogas apakšējā labajā stūrī.

Pērciet kriptonauda vietnē GeminiPēdējais solis ir nopirkt savu iecienīto kriptovalūtu.

Ja vēlaties tirgoties ar Bitcoin, tad Gemini birža piedāvā dažus tirdzniecības veidus.

Nepārtraukta tirdzniecība

 • Tirgus
 • Ierobežot
 • Tūlītēja vai atcelta robeža
 • Maker-or-Cancel Limit

Vai Dvīņi ir uzticami | Vai Dvīņi ir cienījama birža?

Atšķirībā no lielākās apmaiņas, Dvīņi nav pastāvīgas negatīvisma plūdu mērķis. Lai gan daudzi interneta lietotāji apgalvo, ka citas apmaiņas nav nekas cits kā Bībeles mēris, par Dvīņiem ir maz negatīvu atsauksmju.

Patiesībā pārskatu vispār nav daudz. Es domāju, ka tas galvenokārt notiek tāpēc, ka ir ekskluzīva klientūra, kas to izmanto, un lielākā daļa nepiekāpjas nepamatotas negācijas līmenī. Tas nenozīmē, ka apmaiņa ir perfekta. Apskatīsim, ko es atklāju par Dvīņu reputāciju.

Pozitīvas atsauksmes

Pozitīvas atsauksmes par Gemini apmaiņu bija vērstas uz to, ka tā bija droša, cienījama un ātra. Tirdzniecība, lietotāja saskarne un regulēšana lietotājiem deva zināmu mieru, ko citi nedara. Arī lietotājiem patīk pārredzamība. Pasaulē, kur lielāko daļu uzņēmumu apņem noslēpums, Dvīņi lepni lepojas ar savu slavenību.

Dvīņu apmaiņas reputācijaDvīņu apmaiņas reputācija

Negatīvas atsauksmes

Negatīvās atsauksmes koncentrējas uz dažām lietām, galvenokārt uz to, ka jūs varat tirgoties tikai ar BTC, ETH un USD. Citi apgalvojumi ir ar ierobežotu atbalstu un funkcionalitāti. Ejot uz Dvīņi Reddit ir daudz savādāka nekā citas apmaiņas. Lielākā daļa apmaiņas ir simtiem pavedienu mērķis par sliktu servisu. Dvīņu sākumlapa salīdzinājumā ir diezgan pieradināta.

smieklīgs Dvīņu apskats

“Manai sievai ir vienalga”. Varbūt labākais pavedienu nosaukums, ko jebkad esmu redzējis kriptogrāfijas apakšdaļā.

Izmantojot stingru regulējumu un spēcīgu sabiedrības virzību, Facebook dvīņi ir ieguvuši sabiedrības un kriptogrāfijas kopienas uzticību (kaut arī daudziem nepatīk viņu saikne ar valdību!). Šķiet, ka vienīgais jautājums ir nejauši ilgi gaidīšanas laiki.

Top 3 Gemini alternatīvas, lai iegūtu vairāk valūtu

Bitcoin un Ethereum to nedara jūsu vietā? Tur ir daudz konkurentu, kas piedāvā simtiem retu alt monētu spekulācijām. Ir pat citi, kas ļauj tirgot tādas fiat valūtas kā eiro, rublis vai Lielbritānijas mārciņa. Šeit ir 3 populārākās Gemini alternatīvas, lai iegūtu vairāk monētu un valūtu.

1) Binance

Binance apmaiņas logotips

Binance ir Āzijas sāncensis lielākajai daļai ASV bāzēto biržu. Kad ir teikts, ka apmaini pasauli, tas nozīmē. Ir 370 + tirdzniecības pāri un virkne monētu, par kurām lielākā daļa cilvēku nekad nav dzirdējuši. Tas ir komplektā ar neprātīgiem Maserati dāvinājumiem, padziļinātu tirdzniecības saskarni un pietiekamiem rīkiem, kas palīdz tirgotājiem apgūt mākslas darbu, kā padarīt naudu tirgū. Tā ir tikai šifrēšanas birža, taču tā ir lieliska vieta, kur izmēģināt un nopelnīt daudz naudas, ieguldot jaunās monētās! Noteikti izlasiet visu pārskats par Binance apmaiņu no CryptoPositive PIRMS TIRDZNIECĪBAS, lai jūs zināt, kā izvairīties no riskiem.

2) Monētaase

Monētu bāzes apmaiņas logotips

Coinbase ir lielākais Bitcoin brokeris pasaulē. Tas, bez šaubām, ir viens no drošākajiem un ērtākajiem veidiem, kā iekļūt BTC tirgū. Faktiski tas ir tas, no kurienes tas iegūst savu vārdu. Šajā vietnē ir nopirkti un pārdoti vairāk nekā 50 miljardi dolāru. Tas klientiem piedāvā drošu veidu, kā iegādāties Bitcoin, Ethereum un Litecoin. Tas nepiedāvā daudz vairāk valūtu nekā Gemini apmaiņa, bet tas ir sākums. Spēļu mainītājs ir tas, ka tas jūs savieno GDAX, kas ir apmaiņa ar labāku funkcionalitāti nekā Dvīņi. Maksa par pirkumu ar karti ir 3,99%. Lasīt pilns Coinbase pārskats no CryptoPositive lai uzzinātu, kāpēc Coinbase ir lieliski piemērots Bitcoin iegādei, taču lietotāji sāk to apšaubīt.

3) Poloniex

Poloniex apmaiņas logotips

Pasaulē visaktīvākā digitālo aktīvu apmaiņa Poloniex ir likvīda, vienmērīga un ar monētām bagāta birža. Jūs varat tirgot vairāk nekā 80 monētas un 170 + pārus ar pārsteidzošu likviditāti. Tās funkcionalitāte nav tik laba kā Dvīņiem, taču tā ir lieliski piemērota tirgotājiem, kuri vēlas iesaistīties darbībā ar citiem lieliem vārdiem tirgū. Nesen reputācija ir kļuvusi populāra (2018. gada februāris). Daži lietotāji ir sūdzējušies par izņemšanas jautājumiem, bet citi – par lietošanas noteikumiem. Tomēr tā joprojām ir stabila apmaiņa. Lasīt pilns Poloniex pārskats no CryptoPositive zināt visu, pirms tirgojat.

Salīdzinājums: Dvīņi pret Bittrex Kas ir drošākā Bitcoin apmaiņa?

Drošība ir galvenā problēma visiem, kas tirgo Bitcoin. Vienīgais, kas stāv starp jums un zaudē visu naudu, ko atstājat apmaiņā, ir vietnes drošība. Tāpēc apmaiņa tērē miljonus, lai iegūtu jūsu uzticību. Dvīņi un Bittrex ir divi no labākajiem nozarē. No vienas puses, Facebook miljardieri, kuri pārvarēja plaisu starp digitālo valūtu un reālo naudu. No otras puses, drošības dīvainu komanda, kas pasaules lielāko tehnoloģiju uzņēmumu modernāko drošību ieviesa Bitcoin valstībā.

Sagatavosimies troksnim, kautiņam!

Bittrex īsumā

Bittrex ir nākamās paaudzes digitālā valūtas maiņas sistēma ar lielu drošību un funkcionalitāti. Tās padziļinātā saskarne ļauj lietotājiem veikt dažādus darījumus, izmantojot grūti izrunājamus rīkus. Jūsu interesei ir krietni vairāk nekā 250 monētas, un maksas ir standarta. 25% no visiem darījumiem. Tā apgalvo, ka slava ir tāda, ka to dibināja drošības izpildītāju komanda no dažiem lielākajiem vārdiem tiešsaistes pasaulē (Amazon, Microsoft utt.). Funkcionalitāte, monētas un drošība ir palīdzējuši tai iegūt lielu reputāciju kopienā.

Negatīvie: Tas ir TIKAI KRIPTO. Jūs nevarat izmantot USD konta finansēšanai. Papildus tam tas NAV SĀKUMA DRAUGS.

Head-to-Head

 • Drošība: Mazgāt
 • Maksa: Dvīņi
 • Monētas: Bitrex
 • Tirdzniecība: Bittrex
 • Pērciet ing: Dvīņi
 • Fiat: Dvīņi
 • Funkcionalitāte: Bittrex
 • Draudzīgs iesācējiem: Dvīņi
 • Atbalsts: Bittrex

Uzvarētājs: TIE

IZMANTOJIET DVĪŅUS ja esat iesācējs, kurš vēlas nopirkt savu pirmo Bitcoin drošā platformā vai iestādē, kas tirgo milzīgas summas.

IZMANTOJIET BITTREX ja vēlaties tirgot katru iedomājamo monētu, izmantojot tikai kriptonauda, ​​un jums ir pieredze tirdzniecībā.

KriptoPozitīvi Patīk / Nepatīk

Par to, ko tā dara, Dvīņiem nav daudz nepatika. Tam nav vislielākās funkcionalitātes vai sarežģītības, taču tā nekad neapgalvo, ka tā ir. Tā ir droša un labi regulēta birža, kas koncentrējas tikai uz Bitcoin un Ethereum pirkšanu / pārdošanu / tirdzniecību ASV dolāriem.

Apskatīsim dažus nozīmīgus simpātijas un antipātijas.

Patīk

Draudzīgs iesācējiem

Pirmo Bitcoin varat iegādāties, izmantojot intuitīvu saskarni. Tas viss ir no uzticama brokera. Nav slikta vieta iesācējiem.

Gluda funkcionalitāte

BTC pirkšanai viss noritēja gludi. Dvīņiem nav daudz, tāpēc tas var notikt tik ātri.

Daži jautājumi

Dažiem ir bijušas problēmas ar verifikāciju un depozītu, taču tas nav tuvu tam, kā notiek citas apmaiņas (skatoties uz tevi, CEX.IO).

Nepatīk

Dažas valūtas

Gemini biržā ir pieejams tikai Bitcoin vai Ethereum. Un valūtas maiņa darbojas tikai USD. Nav lieliski piemērots cilvēkiem, kuri vēlas papildināt lietas.

Smags regulējums

Visas licences un noteikumi rada stīpas, kurām nav patīkami iziet. Galu galā tas tomēr ir vērts, lai būtu mierīgs.

Maksājuma veidi

Neviena kredītkarte vai citas valūtas iespējas nepadara to grūtu ne ASV iedzīvotājiem, ne cilvēkiem, kuriem nav kriptogrāfijas.

Gemini FAQ | Vai tas ir Legit, vai tas ir Maks, vai Dvīņiem ir lietotne?

Dvīņu atbalstam pietrūkst diezgan daudz, un pareizās informācijas atrašana ir grūta. Es šeit ievietoju atbildes uz visbiežāk sastopamajiem tīmekļa lietotāju jautājumiem, lai viss būtu vienkāršāk (jums nav jāpateicas. Tomēr tas būtu jauki).

J: Vai Gemini Exchange ir droša un likumīga?

A: Jā. Esmu to izsmeļoši aprakstījis. Tas ir viens no drošākajiem tirgū.

J: Vai Gemini Exchange ir maks?

A: Jā, jūs varat uzglabāt BTC savā karstajā makā, taču biržā NAV ieteicams uzglabāt vairāk Bitcoins, nekā jums nepieciešams. Nekad neturiet savu BTC kaut kur, kur jums nav kontroles.

J: Vai Dvīņi pieņem PayPal?

A: Nē, jūs varat noguldīt tikai, izmantojot vadu, ACH vai kriptogrāfiju USD.

J: Vai Dvīņiem ir lietotne?

A: Nē.

J: Kāpēc Bitcoin cenas atšķiras no Dvīņiem?

A: BTC cena ir balstīta uz tirgu, nevis uz citām biržām.

J: Cik ilgi Dvīņiem ir nepieciešams pārbaudīt manu identitāti?

A: Apmaiņā teikts tikai “cik ātri vien iespējams”. Lielākajai daļai lietotāju ID tiek ātri pārbaudīti.

Spriedums par Dvīņu pārskatu: vai Dvīņi ir laba Bitcoin apmaiņa?

Neskatoties uz to, ka tā ir jaunāka par lielāko daļu konkurentu un piedāvā tikai Bitcoin un Ethereum, sabiedrībai patīk Dvīņu apmaiņa. Tas kaut ko saka. Zemas maksas, laba funkcionalitāte, uzticams atbalsts un smags regulējums padara to par lielisku vietu jaunpienācējiem, kuri meklē drošību. Tirgū, kas ir pilns ar ēnainu apmaiņu, kas tik tikko atdod jūsu e-pastus, Gemini atbalsts ir labi izturējis negatīvismu.

Tas nav ļoti sarežģīti, un jūs nevarat darīt daudz ko citu, izņemot pirkt un tirgot BTC pamata veidā (izsole ir pieejama, bet nav starpības tirdzniecība), bet tam, ko tā dara, tas ir visaugstākais.

Spriedums: Lieliski piemērots iesācējiem, drošības ķēms un iestādēm, kas vēlas tirgot BTC likvīdā tirgū. Slikti pieredzējušiem tirgotājiem, kuri vēlas vairāk valūtu pāru.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map