Coinmama pārskats – vai šis brokeris ir 100% likumīgs?

Contents

Coinmama pārskats – vai šis brokeris ir 100% likumīgs?

Vai vēlaties ātri iegādāties Bitcoin ar kredītkarti, bet vai neesat pārliecināts, vai Coinmama ir droša lietošanā? Šī rokasgrāmata iemācīs, kā droši izmantot šo vietni.

Coinmama ir vislabāk piemērota klientiem, kuri vēlas BTC ātri. Izlasiet pilnu pārskatu PIRMS PIRKŠANAS, lai netērētu laiku un naudu!

Coinmama ir cienījama, droša un ērta Bitcoin brokeris. Tas ir ārkārtīgi populārs, jo piedāvā vienu no vienkāršākajiem veidiem, kā uzreiz iegādāties BTC – ar kredītkarti un bez verifikācijas.

Bitcoin brokeris

Vietnē Bitcoin ir iegādājušies vairāk nekā 500 000 apmierinātu klientu. Tam ir tīrs interfeiss, vienkāršs pirkšanas slīdnis un salīdzinoši vienkāršs verifikācijas process.

Neskatoties uz agrīnām bažām par uzņēmuma pārredzamību, tas ir kļuvis par vienu no cienījamākajiem tirgū.

Tas nenozīmē, ka viss ir ideāli. Jūs maksājat par to, ko saņemat. Izņemot augstās cenas, tas atbalsta tikai Bitcoin un Ethereum (atšķirībā no konkurējošās Coinbase).

Kas tas ir, Coinmama ir lielisks. Tā ir ātra, vienkārša un droša BTC bezmaksas problēmu iegādes metode.

Plusi:
 • Vienkārši un ērti
 • Nav verifikācijas maziem pirkumiem
 • Ļoti draudzīgs iesācējiem
 • Kredītkaršu un debetkaršu pirkumi
 • drošs, cienījams un caurspīdīgs
Mīnusi:
 • Ļoti dārgs
 • Ierobežotas monētu opcijas
 • īkšķi uz lejuNepārdod
 • īkšķi uz leju Tikai 23 ASV štatos

Iespējas

Drošība

Coinmama ir reģistrēta vietnē FINCEN un lietotāju vārdā nav kriptogrāfijas. Tas padara to mazāk uzņēmīgu pret hackiem. Tomēr kredītkartes informācijas ieraksti tiek turēti. Birža nekad nav cietusi no pārkāpumiem.

Privātums

Neskatoties uz iespēju bez verifikācijas nopirkt līdz 150 USD, uzņēmums pieprasa dokumentus lielākiem pirkumiem. Viņi arī glabā kredītkaršu ierakstus.

Lietotāja pieredze


Viss, sākot no lietotājam draudzīga pirkšanas mehānisma līdz vienkāršam interfeisam, padara UX on Coinmama iespaidīgu.

Maksas

Padziļināti rīki, detalizēta saskarne un sulīgi tirgi padara Bitstamp tirdzniecības pieredzi par vienu no labākajām biznesā.

Atbalsts

Klientu atbalsts ir sasniedzams pa e-pastu, un viņiem ir plaši uzdotie jautājumi. Atsauksmes tiek sajauktas dažādos forumos, taču kopumā tās tiek vērtētas labvēlīgi.

Kopumā

Manuprāt, tā ir lieliska apmaiņa pret BTC iegādi ar karti, īpaši iesācējiem. Tas tā arī ir. Par visu pārējo izmēģiniet citu apmaiņu.

Par Coinmama

Tas piedāvā ārkārtīgi ātrus, drošus un vienkāršus BTC pirkumus, izmantojot kredītkarti. Un tas darbojas gandrīz visā pasaulē, ar klientiem vairāk nekā 200 valstīs. Tas ir pieejams arī 23 ASV štatos.

Tas klientiem nodrošina racionalizētu mehānismu Bitcoin vai Ethereum iegādei. Visi pirkumi tiek atviegloti tieši ar uzņēmumu, lai nodrošinātu lielāku drošību.

Coinmama ir kriptovalūtas birža, kas dibināta 2013. gadā. Es redzēju, ka to galvenā mītne atrodas Izraēlā, bet reģistrēta Slovākijā NBV International S.R.O. Tas pacēla dažus sarkanos karogus, taču, apmeklējot vietni, manas bailes tika nekavējoties novērstas.

Tas piedāvā ārkārtīgi ātrus, drošus un vienkāršus BTC pirkumus, izmantojot kredītkarti. Un tas darbojas gandrīz visā pasaulē, ar klientiem vairāk nekā 200 valstīs. Tas ir pieejams arī 23 ASV štatos.

Tas klientiem nodrošina racionalizētu mehānismu Bitcoin vai Ethereum iegādei. Visi pirkumi tiek atviegloti tieši ar uzņēmumu, lai nodrošinātu lielāku drošību.

Kopš 2013. gada mēs katru dienu esam ieradušies strādāt, lai izveidotu vienkāršāko finanšu pakalpojumu. ” 

– Coinmama

Labs atbalsts, iesācējiem draudzīgs interfeiss un ātri darījumi padara to par vienu no labākajiem veidiem, kā nopirkt Bitcoin ar kredītkarti. Atšķirībā no daudziem konkurentiem, tas arī ļauj bez verifikācijas iegādāties valūtu līdz USD 150.

Neskatoties uz sākotnējām bažām par tā pārredzamību, uzņēmums tagad ir ārkārtīgi cienījams un pārredzams. Tās vadība un komanda ir skaidri redzama lapā Par, tāpat kā viņu mātes uzņēmuma adrese. Manuprāt, uzņēmums ir patiesi veltīts drošas, vienkāršas un uz cilvēkiem orientētas platformas nodrošināšanai.

Neskatoties uz visiem pozitīvajiem aspektiem, tas ir vienkāršs brokeris ar ierobežotām iespējām un ļoti augstām maksām.

Iesācējiem, kas meklē bez problēmām Bitcoin pirkumus, esat atradis atbilstību.

Šeit ir viss, kas jums jāzina par pirmā BTC iegādi platformā.

monētas mamma komanda

Coinmama misiņš ir skaidri redzams viņu vietnē. Lieliska stabilitātes un uzticības zīme.

Coinmama funkcijas:

 • pārbaudītDibināts: 2013. gads
 • pārbaudītIzpilddirektors: Asafs Šulmans
 • pārbaudītValūtas: Bitcoin / Ethereum
 • pārbaudītMaksājuma iespējas: Kredītkarte / debetkarte
 • pārbaudītPārbaude: Nav verifikācijas līdz 150 USD Pamata verifikācija pēc tam
 • pārbaudītĀtrums: BTC pirkumi – tūlītēji
 • pārbaudītApp: Nē
 • pārbaudītMaks: Nē
 • pārbaudītGalvenā mītne: Izraēla / Slovākija
 • pārbaudītMaksa: AUGSTA – maksa par Coinmama = 5,5% | Kredītkartes maksa – 5%

Kā darbojas Coinmama?

Es biju pārsteigts, atklājot, ka daudzi lietotāji bija neizpratnē par to, kā faktiski darbojas Coinmama. Viņi uzdeva jautājumus par BTC pārdošanu, tirdzniecību ar citiem lietotājiem utt. Viņi pat jautāja: “Vai jūs varat iegādāties Ripple vietnē Coinmama?”. Ļaujiet man noskaidrot neskaidrības, parādot, kā darbojas Coinmama.

Kas ir Bitcoin brokeris?

Coinmama ir Bitcoin brokeris. Lai gleznotu attēlu skaidrāk, viņi rīkojas tāpat kā valūtas maiņa lidostā – jūs aizvedat skaidru naudu uz valūtas maiņu un pārdodat to ārvalstu valūtā. Coinmama ir tieši tāda, izņemot digitālo aktīvu apmaiņu. Tas nozīmē, ka jūs veicat apmaiņu fiat valūta (tikai USD vai EUR) kriptovalūtai (tikai BTC vai ETH).

Šī brokera gadījumā jūs varat izmantot kredītkartes vai skaidras naudas iemaksas, lai tieši no tām iegādātos kriptonauda. Tas ir pretstatā vienādranga apmaiņai (LocalBitcoins) vai patiesai digitālo aktīvu apmaiņai (Bitstamp).

Coinmama neveicina BTC pārdošanu (lai gan viņi apgalvo, ka šī funkcija nāk). Un jūs nevarat tirgot kriptogrāfiju.

Kāpēc Coinmama ir tik vienkārša?

coinmama apskats

Coinmama tīrās pirkšanas mehānisms ir tik vienkāršs, cik tas izpaužas.

Es atklāju, ka lielāko daļu lietotāju Coinmama piesaistīja vienkāršības un ērtības labad. Coinmama ir tik vienkārša, jo tā nepiedāvā neko daudz, izņemot BTC iegādi. Nav ne apmaiņas, ne maka, ne lietotnes, ne nekā. Kad esat iegādājies savu valūtu, jums jānorāda seifa adrese, uz kuru viņi to var nosūtīt. Coinmama jums to neturēs.Vispirms ir nepieciešams maks? Šeit ir 9 Bitcoin maki, kuriem varat uzticēties, lai jūsu BTC būtu drošībā.

Jūs varat tirgot USD vai EUR tikai par BTC vai ETH.

Ir Coinmama 100% likumīgs?

Coinmama darbojas kopš 2013. gada. Tajā laikā daudzi skeptiski izturējās pret tās drošības elementiem. Tas galvenokārt notika tāpēc, ka operācijas aizmugurē esošie cilvēki bija noslēpumā. Uzticēšanās kādam paņemt tūkstošiem jūsu dolāru par solījumu nosūtīt jums BTC ir biedējoša, it īpaši, ja jūs pat nezināt, kas vai kur viņi atrodas.

Tomēr 2018. gadā viss ir mainījies. Coinmama ir viena no drošākajām, drošākajām un pārredzamākajām biržām. Tas nav konkurējošā Coinbase regulēšanas līmenī, taču tas ir ļoti drošs. Visizplatītākie jautājumi tīmeklī bija “vai Coinmama ir droša” un “vai monēta ir 100% likumīga?”. Atbilde ir JĀ.

Drošības funkcijas:

 • checkReģistrējies FinCEN
 • checkHolds nav lietotāja kriptogrāfijas
 • pārbaudeVisi pirkumi tiek veikti tieši no uzņēmuma
 • pārbaudītPārredzama vadība
 • pārbaudītLabs atbalsts
 • checkPārredzami komandas locekļi
 • pārbaudiet naudas atmazgāšanas novēršanu un ziniet klientu piesardzības pasākumus (virs 150 ASV dolāriem)

kriptovalūtas apskats

Coinmama lepni parāda drošības sertifikātus priekšā un centrā.

Vai ASV klienti var izmantot Coinmama?

Es arī atradu daudzus amerikāņus, kuri domāja, vai ASV klientiem ir atļauts izmantot Coinmama.

Tas ir atkarīgs no.

Coinmama darbojas 217 valstīs visā pasaulē, bet apkalpo tikai 23 ASV štatus. Ja jums ir paveicies būt vienā, jums ir pilnīga piekļuve Coinmama pakalpojumiem, tostarp kredītkaršu depozītiem.

coinmama atbalsts

Noteikti pārbaudiet vēlreiz, jo Coinmama pastāvīgi pievieno jaunus štatus.

Kā Coinmama kredītkaršu cenas salīdzina ar konkurentiem?

Coinmama ir viens no dārgākajiem brokeriem tirgū. Jūs maksājat par ērtībām un drošību. Neatkarīgi no tā, no kurienes esat, jūs maksājat tās pašas divas maksas. Iegādājoties BTC no viņiem, jūs maksājat divas maksas:

 • pārbaudītCoinmama 5,5% maksa (iebūvēts BTC cenā)
 • pārbaudīt5% maksa no viņu kredītkaršu apstrādātāja Simplex

Pieņemsim, ka salīdzinājumam Coinmama “maksa” ir 10,5%.

Lūk, kā tas notiek konkurences apstākļos:

 • pārbaudītMonētu bāze – 3,99%
 • pārbaudītBitstamp – 5% -8% atkarīgs no tilpuma
 • pārbaudītBitpanda – 2% kredītkarte + 2% maksa par Bitpanda

Manuprāt, Coinmama maksas ir tik augstas, ka ir grūti attaisnot BTC iegādi no viņiem, ja vien neesat iesācējs. Ja esat klients, kurš pirmo reizi vēlas ērti iegādāties BTC, tad par ērtību ir vērts maksāt 10,5%. Ja esat pieredzējis, iespējams, jums vajadzētu atrast kaut kur citur.

Vai Coinmama ir izņemšanas maksa?

Coinmama nav izņemšanas maksas, jo tā nepiedāvā maku. Coinmama tur NAV lietotāja valūtas. Tiklīdz jūs iegādājaties savu BTC, jums jāievada seifa adrese, lai to tur nosūtītu. Tādēļ nav pamata uztraukties par izņemšanas maksām (jūs varat vienkārši bezgalīgi uzsvērt milzīgās kredītkartes maksas!).

Kādi ir Coinmama pirkšanas ierobežojumi nepārbaudītiem klientiem?

Coinmama patīk reklamēt faktu, ka jūs varat iegādāties BTC no viņiem bez verifikācijas. Tā ir taisnība, bet tikai ļoti ierobežotā daudzumā. Jūs varat iegādāties tikai BTC vai ETH 150 USD vērtībā pirms Coinmama vēlas uzzināt mazliet vairāk par tevi. Viņu pārbaude nav tik invazīva kā citas vietnes, un process acīmredzot nav tik asiņojošs, taču tas joprojām ir apgrūtinājums. Tomēr tie nav gandrīz tikpat regulēti kā Coinbase.

Coinmama pārbaude

Coinmama pārbaudes līmeņi un ierobežojumi

Man ļoti patika Coinmama, ka viņi piedāvāja vairākus verifikācijas līmeņus, un verifikācijas process bija diezgan vienkāršs.

Dažām biržām tirdzniecībai ir nepieciešama daudz dokumentācijas, un dažas, piemēram, Bitstamp, ir līdzvērtīgas distopiskajam zinātniskajam fantastam Big Brother.

Coinmama vismaz dod jums zināmu privātumu. Ir 3 verifikācijas līmeņi:

1. līmenis

BTC varat iegādāties līdz USD 10 000 USD vērtībā. Tam ir nepieciešams 1 derīgs valdības ID un pašbilde, kurā jūs turat šo personu, kā arī piezīme ar uzrakstu Coinmama un šodienas datumu.

Pieņemtie ID ir:

 • checkStarptautiskās (NAV ASV !!) pases
 • checkDriver’s License
 • checkNational ID karte

Coinmama apkalpo tikai 23 ASV štatus, tāpēc ASV pase jums to negriezīs. Jums jāpierāda, ka dzīvojat vienā no štatiem, kuriem viņi kalpo.

2. līmenis

BTC varat iegādāties līdz USD 50 000 vērtībā. Jums jāiesniedz sekundārais ID un komunālo pakalpojumu rēķins vai bankas izraksts. Ir pieņemami rēķini par elektrību, kabeļiem un gāzi, tāpat kā kredītkaršu pārskati.

3. līmenis

Jūs varat iegādāties BTC līdz USD 1 000 000 vērtībā. Jums jāaizpilda īsa veidlapa. Lai uzzinātu vairāk, sazinieties ar atbalsta dienestu.

[e-pasts aizsargāts]

Coinmama verifikācijas līmeņi neietekmē jūsu ikdienas vai mēneša tēriņu ierobežojumus. Tas tikai palielina kopējo BTC summu, kuru varat iegādāties. Jums joprojām ir jāpiemēro 5 000 USD dienā / 20 000 USD mēnesī tēriņu griesti.

Cik ilgi notiek Coinmama pārbaude?

Tīmeklī es atradu dažādas pretenzijas par Coinmama verifikācijas laikiem. Uzņēmums apgalvo, ka darba laikā tas var aizņemt tikai apmēram 2 stundas. Augstāks verifikācijas līmenis var būt līdz 6 stundām.

Tomēr tīmeklis tam nepiekrīt. Es atradu vairāk nekā dažus necenzētus pārņemtus, pasaules gala bailēs izplatītus pavedienus par to, kā tā bija “SCAM”. Tā ir pārmērīga reakcija; dažreiz tiek pārbaudīts, kamēr tiek pārbaudīta.

Cik ilgi notiek Coinmama pārbaude?

Coinmama, tāpat kā burtiski jebkura cita platforma kriptogrāfiskajā sfērā, zem spiediena izliekas. Viņi ir savu panākumu upuri. Verifikācija var ilgt vairākas dienas. Daži vairāk nekā nedēļu. Šis ir Reddit pavediens, kurā vairāki lietotāji apgalvoja, ka ir gaidījuši vairāk nekā nedēļu bez vārdiem.

coinmama apskats

Šis pavediens ir no 1. janvāra, tāpēc abi šie lietotāji bija gaidījuši vairāk nekā nedēļu.

Kā nopirkt Bitcoins ar kredītkarti no Coinmama

Es nekautrējos teikt, ka Coinmama pirkšanas pieredze mani nedaudz satricināja. Tas bija tik vienkārši un ērti, ka mani aizpūta. Vienkāršā reģistrācija, ērtais slīdnis un lielās pogas padarīja visu brīzi. Vienveidīgs dizains, labas krāsas, ērtas pogas – UX ir 10/10. Lūk, kā iegādāties CTC un ETH ar kredītu no Coinmama.

1. solis: izveidojiet savu kontu

Dodieties uz vietni Coinmama.com un reģistrējieties. Tas atrodas tieši pirmajā lapā.

kriptovalūtas apskats

Reģistrēšanās vietnē Coinmama.com

2. solis: Pārbaudiet savu e-pastu

E-pastā noklikšķiniet uz verifikācijas saites. Tagad jūs tiksiet novirzīts uz vietni un jāpiesakās vēlreiz. Ievadiet savu e-pasta adresi un paroli.

monētas pārbaude

E-pasta pārbaude

3. solis: verificējiet savu kontu

Ja vēlaties 150 USD vai mazāk, pārejiet pie 4. numura.

Ja vēlaties iegādāties lielas summas, Coinmama ir jāzina vairāk par jums. Lai verificētu savu kontu, informācijas paneļa kreisajā pusē noklikšķiniet uz cilnes “Verificēt savu kontu”.

kriptovalūtas pārbaude

Konta verifikācija

Izvēlieties verifikācijas līmeni un augšupielādējiet dokumentus. Šeit ir vietnes atbalsta lapas ekrānuzņēmums par verifikāciju.

monētas pārbaude

Kā iegūt verifikāciju

4. solis: Pērciet Bitcoin

ar lielisku slīdni

Bitcoin pirkšana vietnē Coinmama ir kā konfektes no mazuļa. Lapā Pirkt Bitcoin vienkārši izvēlieties USD vai EUR un pēc tam izvēlieties summu. Varat izmantot izveicīgo slīdni, lai atrastu vajadzīgo summu, vai vienkārši ievadiet to manuāli.

Coinmama atsauksmes: vai tas ir 100% likumīgs? Vai tā ir droša vieta, kur nopirkt Bitcoin?

Coinmama ir viens no vecākajiem nosaukumiem biznesā. Tas ir likumīgs nozares dinozaurs. Uzņēmums 5 gadus darbojas biznesā! Coinmama DNS ir balstīta uz pamatvērtībām, un to vada viņu “slepenā mērce” jeb viņu komanda.

Sabiedrības noskaņojums ir spēcīgs. Kopumā tas tiek uzskatīts par uzticamu, godīgu un cienījamu (lai arī dārgu!) Brokeri. Tas nedara daudz, bet tam, ko dara, tas ir uzticams un drošs. Tāpat kā visās Bitcoin apmaiņās, man nebija tālu jāmeklē, lai atrastu sliktas atsauksmes ar ārkārtīgi sliktu pareizrakstību un gramatiku. Es domāju, ka lielākā daļa ir tikai nomelnošanas kampaņas un neapmierināti klienti, kuru kredītkartes tika noraidītas. Gan foruma lietotājiem, gan uzticamām BTC pārskatu vietnēm bija laba teikšana.

Pozitīvas atsauksmes

 • Ātri
 • Vienkārši
 • Drošs
 • Labs atbalsts

Negatīvas atsauksmes

 • Dārgi
 • Noguldījumi netiek rādīti

Pozitīvu atsauksmju piemēri

pozitīvas atsauksmes monēta mama

Reddit lietotājs MistaCoin (ace vārds, cilvēks!) Manas domas precīzi apkopo ar savu komentāru par a Coinmama jautājuma pavediens vietnē Reddit.

coinmama pozitīvs apskats

Negatīvu atsauksmju piemēri

Kā jau teicu iepriekš, visbiežāk sūdzības bija augstas cenas un neizdevušies maksājumi / noguldījumi. Daži dažādi lietotāji šeit sūdzas, ka nekad nav saņēmuši naudu. Bet no tā, ko es lasīju tīmeklī, lielāko daļu šo problēmu var viegli novērst, sazinoties ar atbalsta dienestu vai vienkārši pagaidot mazliet ilgāk.

negatīva recenzija coinmama

Spriedums

Coinmama ir likumīga. Viņi ir ļoti cienīti un uzticami. Ir dažas problēmas, taču tas ir saistīts ar pārslogotu atbalstu. Lielākā daļa problēmu tiek atrisināta, runājot ar viņiem vai ar Simplex (viņu kredītkaršu maksājumu apstrādātāju).

Top 3 Coinmama alternatīvas zemākām kredītkaršu maksām

Bitcoin pirkšana ar kredītkarti ir lieliska. Pērkot Bitcoin ar kredītkarti un maksāt 10,5%, tas nav lieliski. Coinmama piedāvā ātru, drošu un ērtu kripto iegādes veidu, taču tas vislabāk ir iesācējiem. Iespējams, ka citādi tas nav naudas vērts. Pievienojot viņu 5,5% maksu kredītkartes 5% maksai, pat visnopietnākie tērētāji sāk svīst. Ja jūs meklējat zemākas kredītkartes maksas, šeit ir 3 labākās Coinmama alternatīvas.

1 # Monētu bāze

kriptovalūtas brokeris

Coinbase ir pasaulē populārākais brokeris.

Tas ir ātrs, ērts un drošs BTC, ETH un LTC iegādes veids. Tas ir vēl viens iesācējiem domāta brokera piemērs. Šajā biržā ir nopirkts un pārdots vairāk nekā 20 miljardu dolāru vērtā kriptogrāfija. Tas bieži darbojas kā vārti uz Bitcoin pasauli iesācējiem. Kredītkartes maksa ir 3,99%, tāpēc jūs ietaupāt diezgan daudz, salīdzinot ar Coinmama.

2 # Bitpanda

Viena no pasaulē pieejamākajām apmaiņas vietām.

Bitcoin mājas ir viena no populārākajām Eiropas biržām. Agrāk pazīstama kā Coinimal, Bitpanda ir viena no pasaulē vispieejamākajām biržām. Visas maksājumu un izmaksu iespējas var pārbaudīt šeit. Tas ir ātri kļuvis par vienu no populārākajām Eiropas biržām, un maksa nemaz nav tik slikta. Jūs varat atrast maksas struktūru šajā rakstā.

3 # Bitstamp

Vienkāršs mehānisms BTC iegādei ar karti.

Bitstamp ļauj sasniegt digitālās valūtas zvaigznes, piedāvājot vienkāršu mehānismu BTC iegādei ar karti. Funkcionāli nav ierobežojumu tam, cik daudz jūs varat iegādāties / tirgot. Jūs varat arī tirgot savus digitālos aktīvus citiem viņu biržā, kas ir viens no labākajiem nozarē. Tā bija pirmā pilnībā licencētā BTC birža ES, tāpēc tā ir ļoti droša. Kredītkartes maksa sākas ar 8%, bet samazinās līdz 5% atkarībā no tā, cik iegādājaties. Maksa ir augstāka nekā Coinmama, taču Bitstamp cenās nav iekļauta arī 5,5% maksa, tāpēc jūs joprojām maksājat mazāk.

Coinbase Vs Coinmama | Kas ir labāk pirkt BTC ar kredītkarti?

Iespēja iegādāties Bitcoins ar kredītkarti ir mūsdienīgs brīnums. Tas ir padarījis kriptogrāfijas pasauli tik daudz pieejamāku pasaulei. Tā vietā, lai reāli pārskaitītu naudu un gaidītu dienas (ak, agonija!), Tagad jūs varat iesist dažus numurus un saņemt savu BTC uzreiz. Pat ar augstāku maksu tas joprojām ir tā vērts ērtības labad.

Divi no lielākajiem vārdiem, kas cīnās par titulu “labākais Bitcoin brokeris, kas pieņem Visa”, ir Coinbase un Coinmama. Abi ir ļoti cienīti, ērti lietojami un tikpat droši, kā tas izpaužas kriptogrāfijas pasaulē. Bet viens joprojām ir pārāks par otru.

Pirms es salīdzinu abus, pieņemsim Monētu bāze vispirms pulss:

 • pārbaudītValūtas: Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash
 • pārbaudītMaksājums: Kredītkarte, pārskaitījums, bankas konts
 • pārbaudītPārbaude: Jā
 • pārbaudītĀtrums: Tūlītēja kredītkartēm 1-5 dienas bankai vai vadam
 • pārbaudītApp: Jā.
 • pārbaudītGDAX: Coinbase ir unikāls kā brokeris, jo tas ir saistīts ar vadošo biržu. GDAX ir Bitcoin apmaiņa, kas ir saistīta ar Coinbase, kur jūs varat tirgoties ar citiem kriptovalūtas lietotājiem. Jūs varat viegli pārvietot naudu starp abiem
 • pārbaudītNovirzīšanas programma: Viņu nodošanas programma ir veikls bonuss. Jūs nopelnāt 10 USD BEZMAKSAS Bitcoin ikvienam jūsu norādītajam, kurš pērk 100 USD vai vairāk ar BTC.

Runājot par Coinmama vs Coinbase, ir skaidrs, ka tie abi ir ārkārtīgi droši un ar labu reputāciju. Kā Bitcoin brokeri viņi abi piedāvā ātru un vienkāršu veidu, kā uzreiz iegādāties BTC. Tomēr es domāju, ka Coinbase ir acīmredzami uzvarētājs. Tas piedāvā ne tikai vairāk valūtu ar zemāku kredītkartes maksu, bet arī nodrošina ērtu piekļuvi GDAX apmaiņai. It kā tam būtu vajadzīga vēl kāda palīdzība, tam ir arī maks un lietotne. Atvainojiet Coinmama, jūs zaudējat.

Plusi

 • Ātri
 • Viegli lietojams
 • Drošs
 • Zema maksa par kredītkarti
 • Uzticama
 • GDAX apmaiņa

Cons

 • Augsti regulēts
 • ASmaga pārbaude

Uzvarētājs

kriptovalūtas brokeris

Coinbase ir pasaulē populārākais brokeris.

Pilnu Coinbase pārskatu lasiet šeit!

Coinmama FAQ

Pirms kredītkartes datu ievadīšanas vēlaties būt drošs par brokeri. Esmu apkopojis tīmeklī visbiežāk uzdotos jautājumus par Coinmama un atbildējis uz tiem šeit. Pirms BTC pirkšanas noteikti izlasiet tos!

J: Vai Coinmama Droši?

A: Jā, Coinmama ir viens no drošākajiem un cienījamākajiem brokeriem tirgū.

J: Vai Coinmama Pieņemt kredītkarti?

A: Jā, Coinmama darbojas ASV, bet tikai 23 štatos. Pārbaudiet, vai jūsu stāvoklis nav izveido sarakstu.

J: Vai Coinmama nepieciešama pārbaude?

A: Ja BTC ir mazāka par USD 150, verifikācija netiek veikta. Visam, kam nepieciešams personas kods.

J: Cik ilgi Coinmama prasa man sūtīt manu Bitcoin?

A: Kad pirkums un adrese ir apstiprināti, pārsūtīšanai JĀBŪT tūlītējai. Tomēr no 2018. gada janvāra daži lietotāji sūdzas par kavēšanos.

J: Vai es varu glabāt savu Bitcoin vietnē Coinmama?

A: Nē, Coinmama nepiedāvā maku.

J: Cik maksā Coinmama, lai nopirktu Bitcoin?

A: Jums būs jāmaksā Coinmama maksa 5,5% + 5% kredītkartes maksa.

J: Vai Coinmama ir scam?

A: Nē. Coinmama ir 100% likumīga. Viņi ir reģistrēti FinCEN un atrodas ārpus Izraēlas.

J: Vai es varu nopirkt tikai Bitcoin?

A: Nē, Coinmama piedāvā arī Ethereum.

J: Cik ilgi notiek pārbaude?

A: Parasti tas aizņem tikai dažas stundas, bet, kad atbalsts ir pārpampis, tas var aizņemt dažas dienas.

Kas kriptopozitīvam patīk / nepatīk

Coinmama nepiedāvā daudz un tai ir ārkārtīgi ierobežota funkcionalitāte, taču tā kalpo mērķim. Par to, ko tā dara, tas ir lielisks brokeris. Ir viegli koncentrēties uz negatīvajiem, bet tas nekad neapgalvo, ka tas ir kaut kas cits kā vienkāršs veids, kā iegādāties BTC ar kredītkarti. Tātad šajā ziņā tas nodrošina.

Reģistrācija un pārbaude ir vienkārša, pirkšana ir vienkārša, un iemaksas ir tūlītējas. Tīrs, ērts un ērts – tas ir Coinmama.

Tomēr daudz kas nepatīk.

Patīk

 • Lietotāja pieredze – Viss, sākot no izkārtojuma līdz vienkāršotajam pirkšanas mehānismam, padara Coinmama UX pārsteidzošu. Nekur nav vieglāk iegūt savu pirmo BTC.
 • Pārredzamība – Par visām šausmām, ko dzirdēju, ka Coinmama ir ēna, viņi izrādījās vieni no pārredzamākiem nozares uzņēmumiem. Viņu vadība un komanda tika parādīta priekšā un centrā viņu apmēram lapā.
 • Draudzīgs iesācējiem – Reģistrējieties, pārbaudiet, noklikšķiniet uz Pirkt un ievadiet maksājuma informāciju. Jūs to nevarētu sajaukt, ja mēģināt.
 • Augsti limiti – 3. līmeņa pārbaude ļauj iegādāties BTC USD 1 000 000 vērtībā.

Nepatīk

 • Maksas – Coinmama ir viens no dārgākajiem brokeriem. Jūs maksājat daudz par ērtībām.
 • Ierobežotas iespējas – Jūs varat iegādāties tikai BTC vai ETH. Pat Coinbase piedāvā vairāk nekā to!
 • Coinmama pārdod tikai – Coinmama saviem klientiem pārdod tikai BTC. Tas nepiedāvā jums iespēju pārdot BTC viņiem.

Galīgais spriedums

Coinmama ir viens no drošākajiem, godīgākajiem un ērtākajiem Bitcoin brokeriem. Tas piedāvā vienkāršu un ērtu veidu, kā nopirkt Bitcoin ar kredītkarti, bet tas arī viss. UX ir lielisks, pirkšana ir diezgan vienkārša, un jums pat nav nepieciešams pārbaudīt, ja vēlaties BTC USD 150 vai mazāk (atskaitot maksu).

Lai iegūtu augstākas robežas, jums ir jāsniedz verifikācija, un jums ir piekļuve tikai Bitcoin vai Ethereum. Funkcionalitāte un drošība ir lieliska, taču jūsu iespējas ir ierobežotas. Vienkāršībai tomēr ir priekšrocība – tā liek uzstādīt seifu!

Spriedums:

Coinmama ir drošs un ērts veids, kā gandrīz uzreiz ar kredītkarti iegādāties Bitcoins, taču esiet gatavs maksāt!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map