Monetų vartymas: „LyCI“ ir „Trumpas“

Neseniai paleidus Trumpas LyCI, kartu su LyCI—Ir jo dariniai „Smart and Pay LyCI“Lykke dabar siūlo visas galimybes pasipelnyti iš bet kokio rinkos judėjimo – tiek bulių, tiek meškų.

Trumpas „LyCI“ elgiasi kaip „antiindeksas“ ir stato „Top 25 blockchain“ projektus pagal rinkos viršutinę ribą. Kai rinkos rezultatai yra neigiami, „Short LyCI“ pelno. Tai leidžia turėtojams susigrąžinti lūkesčius dėl mažėjančios kriptografinės rinkos, tuo pat metu juos paįvairinant pagal pagrindinius rinkos rodiklius..

Iki spalio 28 dienos turite unikalią galimybę išbandyti „Short LyCI“ jo nepirkdami: jei gausite KYC patvirtinimą „Lykke Exchange“, jūs automatiškai pretenduosite į loterija su prizais, mokamais „Short LyCI“!

Grįžtant prie temos, panagrinėkime keletą priešingų scenarijų, kur šie unikalūs instrumentai galėtų būti naudingi.

„LyCI“, „Bulls“ ir „HODLers“ džiaugiasi!

Kriptovaliutų ir „blockchain“ technologijos patrauklumas yra akivaizdus daugumai šia tema besidominčių žmonių. Prekybininkų ir investuotojų sutarimas yra tas, kad mes esame liudininkai, kaip gimė trikdanti jėga, kuri ateinančiais metais galėtų vaidinti didžiulę įtaką pertvarkant visų rūšių pramonę. Pvz., „Bitcoin“ maksimalistams yra svajonė sukurti nekontroliuojamą, necenzūruojamą, saugų prieglobstį ir austrų ekonomikos įkvėptą „patikimų pinigų“ turtą. „Bitcoin“ palaiko daug daugiau funkcijų, nei buvo aptarta anksčiau, tačiau panašu, kad tai taps sudėtingo ir pasenusio aukso standarto pakaitalu. Galų gale, be anksčiau paminėtų privalumų, „Bitcoin“ yra objektyviai lengviau padalyti, perduoti ir saugoti nei auksą ir kitus panašius tauriuosius metalus, be abejo, tai nėra lengva žygdarbis.

Bet „LyCI“ taip pat seka daugelį kitų turtų, pradedant išmaniųjų sutarčių platformomis, įskaitant „Ethereum“ ir jo saugos / naudingumo žetonus, „stablecoins“, visų rūšių skaitmenizuotą turtą ir jaudinantį „DeFI“ (decentralizuoto finansavimo) judėjimą, baigiant privatumu orientuotomis kriptovaliutomis ir projektais, turinčiais įvairių tipų „PoW“ sutarimo mechanizmus, pvz., „PoS“ ir „DPoS“..

Galiausiai dabartinė pasaulinė ir finansinė padėtis nekelia didelio pasitikėjimo ir investuotojai greitai pradeda atpažinti galimą paradigmos pokytį. Nuo neigiamo pajamingumo vyriausybės obligacijų iki nenumaldomos infliacijos, užmaskuotos kaip kiekybinis viso pasaulio centrinių bankų palengvėjimas, atrodo, kad tiek įstaigos, tiek mažmeniniai investuotojai trokšta kažko kito ir įdomaus..

Trumpas „LyCI“ ir „Meškų kraštas“

Kad ir kaip šifruoja kriptografijos pramonė ir rinka, ji taip pat gana veikiama daugelio tipų neigiamų įvykių. Akimirksniu gali nepavykti išmanioji sutartis dėl „DeFI“, žlugdanti visą sektorių kaip kortų namelis, labai panašiai, kaip ankstesnis DAO įsilaužimas dar 2016 m. Reguliavimo problemos taip pat pradeda pereiti į baisius scenarijus, Pavyzdžiui, privatumo monetos patiria vis didesnį spaudimą, nes išbraukimas iš prekybos yra būdas išvengti baudų iš mainų visame pasaulyje. KYC / AML taisyklės taip pat sugriežtintos, kai kurie gandai atskleidžia, kad kita banga bus skirta atvirojo kodo kūrėjams ir net aparatinės įrangos piniginėms.

Deja, kartais to nereikia, bloga spauda taip pat yra dar vienas veiksnys, kurio kriptovaliutos vis dar nepavyko atsikratyti, sekant Šilko kelio dienomis kartu su įprastais mainų įsilaužimais, piramidžių schemomis ir pranešimais apie skandalus. Taip pat kyla klausimas apie (iki šiol) nepavykusias mastelio didinimo pastangas ir dėl to prastą ar nereikšmingą įsivaikinimą visame pasaulyje.

Be to, dar vienas populiarus naujausias įsitikinimas teigia, kad ateities prekybos pradžia, pirmoji CME, o neseniai ir BAKKT, neigiamai paveikė sceną, suteikdama galingiems veikėjams sudėtingesnes, saugesnes priemones, kad sutrukdytų rinkai..

Galva arba uodegos?

Nors gali būti pagunda daryti išvadą, kad rinkos yra pasmerktos iracionalumui ir atsitiktiniam chaosui, tai nėra visiškai teisinga. Nors teoriškai kriptovaliutos turi neribotą potencialą, jos vis dar yra nesubrendusios pramonės dalis. Nepastovumas yra tiesioginis jų trapumo atspindys. Bet koks svarbus įvykis turi stiprų, ryškų poveikį, galbūt per daug reaguodamas, greitai poliarizuojančias nuomones.

Nors šios sąlygos daugeliui gali pasirodyti bauginančios, jos yra gana logiškos šiais laikais. Tiek „LyCI“, tiek „Short LyCI“ yra unikalūs įrankiai, saugantys ir suteikiantys patogumą tiems, kurie yra pakankamai drąsūs, kad galėtų pasinaudoti proga..


Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map